Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok

... én ma találtam a mailbox-os mailbox-omban (Kép)olyan levelet, amit szerinte én írtam saját magamnak... levelezőt (outlook és társai) már régóta nem merek használni... most reménykedem, hogy mivel nem nyitottam meg a csatolást (érdekes módon egy .gif file), nem fertőzött... bár tudom, hogy egyes vírusok már így is fertőznek...
.. néha lenne ötletem, mit kellene csinálni azokkal az emberekkel, akik vírusírtással és terjesztéssel szórakoznak...

Szilvi
web-es levelezőn is (mint ahogy a mailbox-ot használom) ugyanúgy működnek a vírusok, és az ottani címlistát is fel tudja használni?

Rebiék
(írnék én többet, de egy extra-hisztis nagy és egy extra-ölbe-baba kicsi mellett nincs rá sok energiám... főleg félkezezve... miközben figyelni kell, milyen disznóságot csinál a nagy...)

Csenge (2001.11.07.), Levente (2004.02.13.), Emese (2006.11.08.), Réka Zselyke (2009.03.11.)
rebi
 
 


Szilvi,
ezek a vírusok olyanok, hogy ha mondjuk valaki - jelen esetben - Mentával emailes kapcsolatban van, aztán még feltehetőleg mással is....sokadik ágon is lehet a rosszakaró, nem feltétlenül a babanetről...Az nem számít, hogy a te címlistádban nem szerepel a mélcím....és bizony-bizonyKép, ha tudja az ember a módját, akkor lehet más nevében mélt küldeni....(Én férem absz. szakmabéliKép.) Én mondjuk a vírust magát nem kapom meg, mert az axeleró leszedi, csak egy értesítés van abban a fájlban, ami vírusként jön. (egyszer megnéztük Bencével) Azért jobb a békesség, és egyből törölniKép.

Sajna én is rengeteg vírusos levelet kapok, ismerőstől szerencsére még nem jött. Alapból törlöm ezeket.

De szerintem ha nem fertőződik a gép, akkor nem is tudja a címlistát felhasználni.

Menta,
sajna semmit, törölni és kész. Drukkok mennekKépKép.

Vettem ma a corában egy kis dobozka epret, jól nézett ki nagyon és most csak 199 ft volt (tegnap még 369), hááát, Hanga megette több, mint a felétKép. Majd közölte: anya, benyomtam az epret, ügyesen.Kép.

Rebi,
nahát, hogy te magadnak küldözgetsz vírusokat?Kép

Most megyek, mert kisütöm a vacsihoz a rántott párizsitKép.


Pusz
Szila
szila
 
 


Szila!
Hanga dumája Kép

Szilvi! Végülis az outlook-on elolvastam. Megkérem a férjem, hogy nézze meg ezt a vírus dolgot a gépemen. Ne haragudj! Egy biztos, teljesen ártatlan vagyok!

Helena azt mondja, hogy az ő hasába is belebújik a kiskacsa és majd ő is megszüli, egyszerre velem. "Én megszülöm a kiskacsát, te pedig a kisGyőzőt és majd egyszerre szülünk, de én nem kórházban, hanem a jászolban." Kép Ez még karácsonyról maradt benne, mármint a jászol.
És olyan sztorikat talál ki! Ennivaló!!!!! Kép

Menta
menta
 
 

 
 

Menta,
ez nagyon édi HelenátólKép. Hanga meg lerajzol minket, és mindenkinek rajzol pocakot KistesóvalKép.

Szila
szila
 
 


Menta!
Helena KépKépKép Mindig ámulok, micsoda fantáziájuk van a csöppeknek.

Szila!
EperKépKép

Borcsa

Borcsa
KépKépKép
borsts
 
 


Sziasztok!
Délután már írtam potom egy órán át meg variáltam az üzimet aztán jól nem mentettem el és mig a képeimet variáltam valami gond lett és leállt az Explorerem.KépKép

Menta
Örülök ha közben alakulnak a dolgok olvastam hogy mi történt, remélem minden simán megy majd most már, én már nem levlistázom úgy hogy nem tudom meg mitörtént ha csak nem küldöd el külön, mindenestre nagyon izgultam értetek.
El szerettem volna kérni Norcitól a telefonszámodat hogy küldjek egy SMS-t olyan Fel a fejjel veled vagyunk stílusban gondoltam azzal nem zavarlak.
Ha gondolod és elküldöd nekem...KépKép ha nem azt is megértem.
Helena szövege csúcs, olyan kis okosak ilyenkor is kitŰnik. Nekem nagyon tetszik ahogyan a Húsvétról beszéltél a leányzónak Ő másként is éli meg ezt mindt pl. az én lányom!KépKép
Drukkolok neked továbbra is! KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép

Gorsira is sokat gondolok ám!!!KépKépKépKép


Vírusos leveleket én is kapok de akkor sem nyitom meg ha, ismerős küldi és nem ír semmilyen értelmes legaláb két szóbol álló megjegyzést hozzá, különössen amikor ugyebár RE.: miközben én tutira nem írtam neki.
Idegenekét meg akkor sem ha nagyon izgis lenne hogy ki mit ír és honnan van a címem meg neki.

Szila
Igazán büszke lehetsz a lányodra iszonyú nagy szívességet tett neked megette az epret! KépKépKépKép Tök aranyos ez a duma!KépKépKép
Apa is pocakos?

Edit
Hogy érzed magad ott, mit csináltok Rikivel egész nap: Az Alpok biztossan csodálatos lehetett! KépKép
Akkor most hol laktok voltaképp a külvárosban vagy egy kösségben közel a városhoz?

Szilvi
Vírusokon túlKép a lányok hogy vannak? Volt locsolkodás?

Borcsa
Nálatok meg lettek öntözve a csajok?

Andysj
Igen én kérdeztem a fényképet a szülinapról már meg is néztem tényleg szupi volt a torta és az ünnepelt is persze megtekintettem trónolva is. Tényleg ti Húsvétoztatok? Már teljessen jól érzed magad?

Tikk
Pont Húsvétkor voltatok rosszul? Azért volt locsolkodás Hanna mit szólt hozzá?

Beja
Igazán jó hír hogy Bácu hízogat! KépKépKép Akkor te csak pihiztél míg afiúk öntöztek azért te is kaptál némi "rózsa vizet" nehogy már kókadozzál! KépKép Nincs pocis képed olyan kíváncsi lennék milyen vagy nagy pocakkal?

Zsuzsi
Dóra nagyon édi és milyen szép tojást alkotott! KépKépKép
Készítetted vagy vetted az írókát? Én is szerettem volna ezt a módszert kipróbálni de nem tudtam írókát készíteni úgy hogy halasztódott jövőre....KépKépKépKép


Nálunk volt nagy nyuszi keresgélés a fűben nem győzték gyüjtgetni nagyon élvezték persze aztán estére értünk haza úgy hogy még itthon is volt a szobában elrejtve némi ez+az. Festettem piros tojást sütöttem zserbót felöltöztettem Napocskát csinibe és már korán reggel vártuk a locsolókat, mert nagybátyámék akkor jönnek úgy hogy... A lányom változóan állt a locsolkodókhoz volt akinek örült volt akitől menekült, végül elmagyarázta roppant okosan hogy az a gondja hogy a haját "összekenik" és akkor meg kell mosnia így ő nem is fürdik este inkább.KépKépKép
Volt locsolkodó bőven előfordult hogy egyszerre heten voltak itt, a fiaim meg öntöztek a párom meg dolgozott.

Sztike
én csak a nevedre emlékszem bocsi! KépKép
Megnéztem a lányokat aranyossak nagyon Judit kifejezetten szép Ancsa pedig bűbájos tényleg jó hogy ennyi mindent írtál magatokról! KépKépKép

Erika
Sajnálom ami a levlistán történt nem szerettünk volna megbántani csak pont rosszkor történt minden,még csak mi is most kezdtük és azt nem dumcsiztuk meg hogy konkrétan ki mit vár el a listától van akinek több minden belefér mások meg nem szívessen írnak a magánéletükről úgy hogy nem lehet tudni legközelebb már ki fogja olvasni hiszen valaki meghívta és hát innentől....
Gondolom ezt is megérted ilyen bután jött ki,ha jönnél még nagyon örülnék neki, olvastam azt a sok mindent amit magatokról írtál a képeket még nem néztem meg az még hátra van, de igyekszem.

Én is teszek fel képeket Napocska topicjába ha gondoljátok nézzétek meg.
Napsugár képeit Kép <a href="http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/283/9971.html?1061248516" target=_top>ITT TALÁLJÁTOK!</a>

Puszi: Dzsili
dzsili
 
 


Sziasztok!

Ezek a vírusos levelek borzasztóak. Egy hétig nem voltunk itthon és 50 levél várt a postaládámban (a levlista nekem másik címre megy). Na, ebből 9 volt, ami tényleg levél volt, a többi vírusos vacakKép

Tikk, amikor tudom, hogy ráérek a gép előtt, szoktam rendesen kapcsolódni, ahogyan most is már egy órája itt ülök, de te nem vagy sehol!!!KépKép

Menta, Gorsi! Sok-sok drukk a finisre, meg a szülésre!KépKépKépKépKépKépKépKép

Petikével ma voltunk kontrollon a mávban és a dokinő igencsak elájult a méretes babánktól! Állítólag olyan, mint egy 4hónaposKép Amúgy minden ok nála, még mosolygott is a dokira. Általában sokat mosolyog, főleg a Rékára, szereti, ha puszilgatja őt. És egyébként is egy tündér, egyedül alszik elKépKépKép

Réka meg egész nap énekel, meg dumál, beszélget a babáival, állatkáival, nagy a hangzavar nálunk!Kép
Szoktam neki énekelni a: jó éjt gyerekek, búcsúzik a füles stb...
Azt mondja altatásnál:
- énekeld azt, hogy a gyerekek aludni szeretnének
erre én elkezdem énekelni folyamatosan sokszor egymás után
- állj, hagyd abba! majd én mondom, hogy mégegyszer. Mégegyszer!Kép és akkor én kezdtem előlrőlKép

Menta! Réka is sokat beszél a szülésről mióta Petike megszületett, mondtuk neki, hogy ő is abban a kórházban született, eleinte ezt úgy emlegette: a kórházban szültemKép most már rendesen mondja.

Erika! Ahogy írtam korábban is, képben vagyok és szeretnék abban is maradni! Nekem szimpatikus vagy és örülnék, ha többet olvasnék rólad/ rólatok!

Zafi
zafi
 
 


Sziasztok!

Délután kezdtem el ide írogatni, de nem tudtam elküldeni, mert felébredtek a gyerekek. Mostanra viszont eltűnt, amit írtam. Kép

Sztike, szija! Kép Én emlékszem ám a nevedre, gyere gyakrabban! Kép Kép Kép
Szerintem mi nem lakunk egymástól messze, én a XVI. kerületben lakom, autóval 15 percre az Örs Vezér tértől.
Erikának és neked is csak azt tudom mondani, hogy gyertek gyakran, csak így lehet belerázódni egy viszonylag összeszokott közösségbe. Kép

Cory, Dzsili: ide azért írtok, ugye?????

Zsuzsi: Dorka nagyon megváltozott amióta nem láttalak titeket. Nem szívesen írok ilyet, ennyi lányos anya között, de nem tudom magamban tartani: nagyon szép lett!!! Kép Kép Kép
Mi az a tojásfestő a kezében, hol lehet olyat kapni?

Megyek aludni, sziasztok: Laura
p_laura
 
 


Helyesbítések:

Zsuzsi: jártam Dzsili topicjában, már mindent tudok a tojásfestőről. Kép

Dzsili: felőled megnyugodtam. Kép

De továbbra is kérdés:
Cory! Azért ide fogsz még írogatni, ugye???

Sziasztok: Laura
p_laura
 
 


Dzsili!


Ezer bocs, egyszerűen nagyon figyelmetlen vagyok mostanában remélem eljutott hozzád már Menta tel.száma.
Több okból nagyon fáradt vagyok, egyrészt nagy a pocim alig bírom már magam, másrészt tényleg reggel 6- fél héttől kalapálnak az új Auchanhoz felüljárót építenek ami ide behallatszik, nappal sem tudok pihenni Vilivel ezne képtelenség, nagyon ki vagyok már. És nem sikerül azt elérnünk, hogy legalább 8-kor kezdjék és ne este 8-ig tartson. MÁr aláíráokat is gyújtöttünk az önkormányzat felé. Kiadták nekik az építési engedélyt reggel 6-től este 10-ig mondván maga az építkezés nem lakóövezetben van Kép csak hát az egész lakótelep majd megórül tőlük. Múlt hét szombaton is kalapáltak volt engedélyük, akkor 8-től 4-ig, de v.mi nem stimmelhetett mert kihívta a fölöttünk lakó a rendőrséget és leállították szerencsére.
A házunk előtt még egy diszkó is van (szerencsére az meg fog szünni) eddig sosem zavart de Húsvét vasárnap annyira hangos volt, hogy mi hívtuk ki éjjel a rendőrséget és leállították. Tagnap is volt dizsi, de szerencsére megint nem hallatszott be. Olyan elegem van, bocs a panasz áradatért.

Zsuzsi!
Jöttök Tücsökzenére? Vili már várja Dórit Kép

Erika, Sztika!
Üdv itt nektek.

Norci
norci
 
 


Sziasztok!

Szila!
No, este jól kitárgyaltuk Tomival az egész "hogyan küldhettek a nevemben vírusos levelet"-dolgot és szintén szakmabeli lévénKép ő is megemlítette a sokadik ágas variációt. Erre én nem is gondoltam...sokkal inkább a bonyolultabb variációra.Kép A Mentától kapott vírust ismerem(tudtam, hogy terjed), de a másik vírussal még sosem találkoztam és épp ez, amit az én nevemben terjesztenek.Kép Osztottam szoroztam és ekkor esett le, hogy csak a babaneten publikus a címem. Persze Tomi elmagyarázta, hogy "más" módon is hozzájuthattak a címemhez, így nem lehet 100%-os a felvetésem. Már jött vissza levél az Euközpontból és Polg.hivból is és más magánszemélyektől is, hogy vírust küldtem, pedig igazából nem is én küldtem.KépKépKép Undorító!!!!!!

Menta!
Nem is gondoltam, hogy Te vagy a ludas.Kép Azért is írtam neked, hogy érdemes megnézni a gépedet.Kép
No, de mostmár elég a vírusokból!!!!!
Hihetetlen mennyire fantáziadúsak a gyerekek. Ezek szerint egyszerre leszel 2gyermekes Anyuka és Nagyi is?KépKépKép Nem tudom, mi történt veled, de remélem mostmár minen OK!Kép Nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen a szülésnél!KépKépKépKépKép Ja, és remélem itt is hírt adsz, ha valami elindult.Kép
A minap játszottunk Zsanival és megjegyeztem mekkora hasa vanKép, mire ő csak annyit mondott, hogy "Baba van a pocakomban!"Kép

Gorsi, Norci!
Hogy vagytok?

Dzsili!
Megkuksiztam a képeket, nagyon csini a lyány!Kép
Köszi, jól telt a húsvét, igaz nagy locsolkodás nem volt. Én még nem engedem(legalábbis a fejét) meglocsolni Zsaninak, Niki helyett pedig 1 virágszálat locsolgattak a fiúk.Kép Viszont Zsani a papitól kapott 1 óriási csokinyuszit, de neki igazából Niki óriástojása kellett. Állandóan hurcolászta ide-oda a csokitojást, míg végül megmagyaráztuk neki, hogy azt a Niki kapta, így odament Nikihez és betette az ágyába.KépKépKép
Niki megkapta a 2hós oltást, szerencsére ő nem lázasodott be tőle.Kép Viszont 1-2 hete alig eszik, így nem gyarapszik megfelelően, de még nem olyan vészes. Rengeteg tejem van, de egyszerűen nem eszik rendesen.Kép A dokinő megvizsgálta és nagy valószinűséggel vérszegény, emiatt lehet étvágytalan. Persze rögtön megkérdezte, hogy én nem vagyok-e az? Hát, persze, hogy az vagyok...sőt a bélbajom miatt szinte semmi vas nem szívódik fel, a tablettákkal sem. Most épp leleteket várok és valszeg hematológushoz kell mennem, hogy mondjon valamit rá. Nagyon bízom benne, hogy csak kitalál valamit és nem kell vénás vaspótlást kapnom.Kép(Ezt már a terhességem alatt felvetettékKép)

Lányok!
Mostanában Zsani ismét elkezdett foglalkozni "magával". Szerintetek normális, hogy érdekli a "kinek milye van?"-dolog. Sőt, bili után mostmár többnyire csak ő "teszi ott tisztába", mintha szégyenlős kezdene lenni. Arról hallottam, hogy ovis korban ismét előjön ez a fajta dolog, de szerintem még korai...

Szilvi
sztigris
 
 


Sziasztok!

Locsolkodás: Lucát csak a rokonság locsolta (egy nagybácsi, egy sógor, Apa és Nagyapó). Réka osztálytársai igen jó szervezőképességről tettek tanúbizonyságot: előlocsolást tartottak az utolsó tannapon. A lányok meg cukor-barkákat csináltak nekik - részben a napköziben, de Réka itthon is.

Norci!
Ha bevállalsz egy kis 7/a-zast, eljöhettek hozzánk pihizni, itt nem épül semmi. Csak szólj ide, hogy a macsekokat félretessékeljemKép.

A Bikásról egy kivételével elbontották az összes csúzdát, mondván, hogy nem felel meg az EUs előírásoknak. Új dolgok persze sehol.Kép

Borcsa

Borcsa
KépKépKép
borsts
 
 


Borcsa!

Bikáson lebonoták a régi csúszdákat és nem is honzak helyette semmit, terv lakóparknak kikiálltott lakóházak Kép Kép Kép Hétvégén tüntetés mentsük be a Bikást címmel, mi valószínű megyünk.

Norci
norci
 
 


Sziasztok,

Zafi,
azért egy pindurka szabadidőd van? Mert épp mostanában szerkesztgetek (mondjuk nagyon lassan megy ....) egy kockásfülű nyulat keresztszemes hímezni, ha érdekelKép. Amúgy úgyis elküldömKép, ha egysezr kész lesz végre....

Szilvi,
Hanga is szokta magának megtörölni, amikor az esti fürdéskor a vécén ül (bár nem tudom/hiszem, hogy bármit is csinálni...Kép. Jaj, rosszul hangzik ez a vénás vaspótlásKép.

Dzsili,
elküldenéd nekem mélben a zserbó receptjét? Úúúúgy szeretemKép.

Csajok, itt is megkérdezem, mert a levlistán átsiklotta(to)k felette: szóval van egy asztali varrógépem, nem tudom milyen állapotban, de még működik azért...nem kell esetleg valakinek? Vagy nem tudtok valakit, akinek kell?

Laura,
egyszer már régebben írtam a levlistán is, hogy a férjem épp most fejlesztget egy oldalt v. mit, és ott próbál kialakítani egy olyan fórumot, ahol megoldható a jelszavas belépés.

Na, most megyek, bekészítem az ebédetKép.

Szila

Ui.: Hanga ma reggel epret reggelizett....meg a maradék őszibefőttet kérte még, majd evett némi kolbászt is hozzáKép.
szila
 
 


Norci
Még nem de most már ha Menta is úgy gondolja hogy szeretné akkor majd elküldi köszikeKépKépKépKép
Én megértelek nincs is rosszabb mint a kialvatlanság szerintem tiszta dili lennék ha egész nap zörögnének pláne reggel hatól este 10-ig,+ még diszkóztok is hát tudod, remélhetőleg mire jön a pici kész lesz minden lagalább őt hagyják majd aludni!

Zafi
örülök hogy Petikével minden rendben, csak úgy sugárzol, persze két ilyen kis rendes gyerkőc mellett!!KépKépKépKép
Na nekem nem sikerült olyan gyerek aki magától aludt volna el, pedig háromszor is próbálkoztam...KépKépKép
Réka meg énekeltet, ja kérem nem mindegy hogy mit és mikor!KépKépKép

Nálunk meg tegnap előtt olyan ramazuri volt, de tegnap már annyit véstem hogy meguntok, szóval úgy néztünk mint monszun idején India.
Mindenütt állt a víz a csatorna persze nem bírta így frankón ömlött kifele a kapu elé a szenyvíz egész nap jóformán. Mindenki csak nézte hogy mi történt a járdán kívül is állt a szutyok. Volt olyan aki kedvessen beszólt hogy észre vettem e hogy ömlik a víz ac satorna tisztító szemén keresztül. Mondtam hogy köszönöm nehéz lenne nem észre venni,....KépKép
Illetékesnek telefonáltam kiküldtek egy melóst aki cska hápogott hogy ő ilyet még nem látott de máshol is vannak problámék sok eső estt. Aha mondtam neki van ilyen és most? Meg kell várni amíg lejebb megy a víz, majd összetakarítanak meg leöntik sok-sok hipóval. A tuja meg a fű biztossan örült volna neki. Mérgemben lefényképeztem és elküldtem a főnökségre a képeket tekintsék meg mi újság van nálunk!
Késő délután javult a helyzet mire a férjem haza jött de olyan pipa lett mire meglátta mi történt hogy úgy kiosztott mindenkit csoda ha gatya maradt rajtuk aztán tiszta vízzel lemosott mindent meg lefertötlenítettük a járdánkat a növényeket nem, ott tegnap fel ásták földet meg a füvet. Szóval tiszta bosszantó, Laci tett csatoran szemre egy jó magas részt na ebből nálunk nem folyik víz legközelebb azt tuti, hogy máshol sem....?????
Bosszantó mert tudják hogy kicsik az átemelő szivattyúk miért nem tesznek bele nagyobbat, és mondtam neki hogy hozzanak szippantós autókat amik leszívják acsapadék vizet ha másként nem megy, de sajna csak egy van....
A lakásba nem tud visszajönni mert van egy visszacsapó, de ugye a víz sem megy ki mert nincs hová, a WC-ről nem is beszélve azt egyálltalán nem lehetett sokáig lehúzni.
Na én is kidühöngtem magam.

Más.
Napsugár meg taknyoska lett kérnék néhény gyógyikát mert agyógyszerrel még mindig hadilábon állunk! Kép

Puszi: Dzsili
dzsili
 
 


Sziasztok!
Nem tudok hosszan írni, mert egy internet kávézóból írok és Korina minden áron haza akar menni.Kép
Sajnos a gépünkön 9 vírus volt és valószínűleg csak ma este hozzák vissza, mert a párom barátja elvitte megjavítani. Ha estére visszakapjuk akkor visszaolvasok és írok bővebben. Rémes ez a net nélküliség, elvonási tüneteim vannak.Kép
Addig is szép napot mindenkinek.Kép
linato
 
 


Sziasztok!

Dzsili! Volt locsolkodás igen, férjem gyerekkori barátja jött a 2 éves kisfiávalKép Meg a szomszéd bácsi meg ilyenekKép Anyósomnál voltunk. Hanna kapott egy kis tologatós valami kocsikát és abba gyűjtötte a kertben a tojásokat csirkéket nagyon élvezteKép

Menta! Remélem jól vagytokKép

Gorsi! Veletek mizujs??

Szila! És finom volt az eper bagy ez még nagy darab izetlenfajta?

Zafi! Könyörgök este 10kor én már valahol lefejelek valamit olyan fáradt vagyokKépTegnap a kanapén rogytam össze 9korKép
Látom esti altatásnál nálatok is irányított altatás vanKép Nálunk detto.

Norci! nagyon belejöttél ezekbe az akciókbaKép Önkormányzat tüntetésKép Azért biztos rossz lehet.

na futok a suliba

sziasztok

tikk
tikk
 
 


Norci!
Ezt a lakópark dolgot még nem hallottam, csak a műfüves focipálya agyrémet.
Most olvastam a kerület honlapján egy cikket róla. Kicsit elborították az agyamat.
"Az alpolgármester és a tervező elmondták, a játszótérprogram készítésekor felmérték az igényeket, és kiderült, hogy az emberek sportolásra alkalmas, színvonalasan kialakított területet szeretnének a lepusztult Bikás park helyén látni. "
Elmennek ők oda, ahová gondolom, de díszlépésben!!!

Borcsa

Borcsa
KépKépKép
borsts
 
 


Még egy gyöngyszem:
"Hlatky Katalin elmondta, jelenleg csupán a Kihívás Napján van kihasználva a park..."

Jártak ezek ott valaha is?
A kihívás Napját nem is a sportpályákon, hanem a dombkarélyban, a füvön tartják. Viszont spontán módon folyton tele van gyerekkel - felnőttel: kosaraznak, brigakunsztokat csinálnak - ezeket nemigen lehet egy műfüves pályán.

A laposguta üsse meg!!!!KépKépKépKépKép
Borcsa

Borcsa
KépKépKép
borsts
 
 


Sziasztok!
Továbbra is én vagyok ,csak lerövidítettem nevemet!
Sokáig gondolkoztam mit tegyek,mert be kell vallanom rég nem éreztem magam ilyen kínos helyzetben!!!
Én mindent megértek és beszéltem "idevalósi lányokkal" akik azt mondták,hogy rá se rántsak és folytassam a topicba a lev.írást!
Itt is üzentetek feljebb jól esett!
Egyet szeretnék mondani (egyébként most is KÍNOSAN érzem magam mert úgyérzem ez csak rám és
a lista tagjaira tartozna mégis kénytelen vagyok a nyílvánosság elött leírni) nagyon rossz érzés (picit képzeljétek bele magatokat) ha nem bíznak meg az emberben és evvel szembesűlni!
Nem óhajtok erről itt ezen a fórumon vitát nyitni , kérlek titeket ne is folytassuk!
Már így is azt hiheti az aki nem tudja miről van szó,hogy valami galádságot követtem el!
Ha valaki szeretné nekem elmondani a véleményét Cory tudja mail címemet!

Én is szertnék a "utolsó napos" lányoknak + energiával feltöltött jó kívánságokat küldeni!

Mindenkinek szép napot:Erika
csengõ
 
 


Sziasztok!

Elszántan igyekszem utólérni magam itt is, de valahogy mindig összecsap a fejem fölött a lemaradás... Kép Voltunk ugye egy hetet a szüleimnél, utána volt egy szűk hetem a húsvéti nagytakarításra, és már jöttek is Laci szülei. Nagyon jó volt, én élvezem a pörgést, de a Babanetezéssel teljesen lemaradtam. Ráadásul a nagyszülők örökké vitték Lacikát sétálni, mióta elmentek, nem győzök vele eleget lenn lenni. Kép

Köszönöm mindenkinek, aki válaszolt arra a kérdésemre, hogy hogyan tudja összehangolni a párjával, hogy mit engedjenek meg a gyerkőcnek, és mit ne. Kép Úgy érzem, hülyén jönne ki, ha ennyi idő távlatából még válaszolnék az írásokra, de olvastam mindet, szinte folyamatosan képben voltam, csak írni nem jutott időm. KépKép


BMárti

BMárti
bmárti
 
 


Ercsi!
Én küldtem neked a cseten memót, olvastad? Nem válaszoltál akkor rá.
Egyébként szerintem gyere minél gyakrabban ide a Fórumba, és nem lesz semmi gond, biztos. Bár megtudlak érteni, nagyon rosszul jött ki.Kép

Zsuzsa

beababa
 
 


Sziasztok!

Olvasgatok ezerrel, de most valahogy teljesen szétesett vagyok agyilag... Előre is bocs, ha összefüggéstelen leszek...

Mostanában nincs szerencsénk a délutáni alváshoz... Kép Tegnap egy baromarcú hülye kölyök rátenyerelt a kaputelefonunkra. Lacika persze felébredt, üvöltött, felvettem, megnyugtattam, de a telefon még mindig visított. Felveszem, belemorranok, erre azt mondja a popsifejű, hogy ugyan engedjem már be, a barátnője itt van a földszinti kozmetikában, csak nem tudja, melyik gomb is szól oda... Kösz, öreg. Telán próbálkozz a FODRÁSZ felíratúval... Kép Erre ma, nagy nehezen álomba mesélem a gyerkőcöt, és csöngetnek... Kép Hosszan, kitartóan... Kép Ajtót nyitok, idegen pasi jön azzal, hogy ő mostan összeírja, kinek kell az ablakait leszigetelni! Kép Köszi. Ősz óta kb. a tizdeik pasi volt, aki nagyon hívatalosan tudni akarta, nem kellene-e nálunk szigetelni a nyílászárókat... Mondom neki morcosan, hogy műanyag ablakaink vannak, szinte légmentesen zárnak, nem hiszem, hogy tudna rajta mit szigetelni. Erre még ő van megsértve, hogy azt ő kívülről honnan tudja?! Hát, mondjuk ha ő tényleg olyan nagyon hívatalosan jött, akkor a kollégái feljegyzéséből tudhatná, vagy ha nem tudja, ne délután fél2kor csöngessen már be! Kép

Sztike, Erika! Üdvözöllek titeket a csapatban! Kép Biztosan hamar belerázódtok a társaságba, hiszen mindannyian úgy kezdtük, hogy egyszer csak újként jöttünk a Babanetre! Kép

Dzsili! Szédületes, amit Napsi építeni bír! Kép Lassan kisszék kell, hogy folytathassa! Kép
Szenyvíz Kép Napsinak gyógyik KépKépKépKép

Szilvi! Én is kaptam ilyen visszajelzéseket, hogy vírust küldtem, vagy nem kézbesíthető a levelem, stb. olyan címekről, amit nem is ismerek. Én olyan vírusról is hallottam, ami ha megfertőzi a gépemet, a címlistámból kiválaszt egy címet, azt beteszi feladónak, és az összes többi címre elküldi magát. Azután derítsd ki, kinek van vírus a gépén. Kép Tényleg a szakmánk szégyenei az ilyenek, akik arra használják az eszüket, hogy másoknak ártsanak. Kép

Szila! Jól emlékszem, te vagy a fő-fő muffin guru? Kép Vettem végre muffin sütőt, és úgy felavatnám! Kép Melyik receptet ajánlod egy abszolult kezdőnek, hogy sikerélménye legyen? Kép Mire kell vigyázni, hogy sikerüljön? Papír feltétlenül kell bele?

Borcsa! Norci! Bikás Kép

Itt is megkérdezem, bocs, ha valaki már harmadszor olvassa: A Huggies Soft & Dry pelenkát ismeri valaki? Ez a sötétkék és rózsaszín csomagolású fajta Huggies, nem is láttam még máshol, csak az Auchanban. Most akciós, 1.899,- Ft, és ha jól látom a képen, akkor a 11-22 kg.-os gyerekre valóban 44 db. van. Az nagyon jó ár lenne, 43,16 Ft./db.-ra jön ki. Érdemes lenne bevásárolni belőle, de nem tudom, milyen lehet. Van valaki, aki használt már ilyet?


BMárti

BMárti
bmárti
 
 


Zsuzsa(Beababa)!
Megkaptam persze,nagyon rendi vagy köszönöm!!!Kép
Email-ben akartam írni de tegnap egész nap
karbantartás volt a szolg.-nál!Kép
Hétvégén feltétlenűl írok Neked!
Erika!
csengõ
 
 


BMárti,
a recepteket ugye elküldtem neked annak idején? A legeslegfinomabb a répás muffin meg a friss reggeli muffin. Nekem teflonos muffinformám van, abba teszek mindig papírt. Az egyik recepthalom végén/elején vannap praktikák a muffinsütéshez.

Most ez a pelenka nem nagyon ugrik be...de mi múltkor vettünk valamilyen Huggiest, de őszintén: nem nagyon tetszett.

Szila
szila
 
 


Sziasztok!

Apa elvitte Vilit Tescozni, hogy pihizzek kicsit. Ma Vili nem aludt délután ő is iszonyat nehezen alsizk el az utóbbi napokban gondolom ez az isten verte kopácsolás őt is kiakasztja. Eddig aludt szerencsére rajta csak ma nem, de soksozr ébred sírva gondolom miatta. Sosem szokott sírva ébredni csak ha nem alussza ki magát, és amikor iszonyatosan rázendítenek hát sokszor csodálom hogy nem ébred fel előbb

BMárti!
Megértelek a dühöngésért az ilyen hülyék miatt. Bennem sokszor felmerült, hogy kiírom hogy baba alszik ne zavarjanak. Múltkor hozzánk u.ilyen hivatalosan jöttek, hogy "Matáv telefonszámla csökkentést végzünk", na mondtam hogy adjon tájékoztatót az új csoamgjairól + adjon névjegyet és majd eldöntöm mit szeretnék. Erre közölte ő a tájékoztató, és rögtön szerződést köt, mondtam hogy ha nekem írásbeli tájékoztatót nem ad, mégha a Matávnál ő az atyaúristen is, akkor sem kötök semmit és menjen máshová + szóljon a kollégáinak hogy ne trappoljanak a lépcsőházban olyan hangosan mert aludni szeretnék + a kisfiam is alszik. Úgy felháborít a rámenősségük, de nem értem hogy 3 körül hétköznap mi a fenéért jönnek, úgyis csak a nyugdíjas, a beteg meg a kismama + aki szabin van van otthon az meg valószínú mind pihenni szeretne.


Mivel vannak akik nem járnak a levlistára itt is leírom: tegnap voltam dokinál, minden oké, méhszáj még zárt, szívhang jó, Tamara is nagy babónak túnik. A görcsölgetés normális, részleges méhösszehúzódás, állítőlag ekkora pocinál nem is csoda.

Borcsa!
Bikásról ma én is a focipálya verziós dolgot hallottam, a tüntetésről tegnap láttam egy hírdetést de csak buszról nem tudtam végig olvasniKép
Pihenés felajánlással kedves magy, de mire Vilistül a 7A-től besétálok, bár odáig biztos elvisz apa is szívesen. Jaj de utálom, hogy így rá vagyok utalva. Kedden ctg-re is bevisz, ráadás Vilit is vinnünk kell, mert anyu aput viszi kontrollra így nincs aki vigyázzon Vilire Kép

Tikk!
Ezekbe a dolgokba muszáj belejönni, ha az ember el akar érni v.mit. Ezzel kapcs. is van mesélni valóm, pl. hogy csak akkor kapcosltak XY-t X hivatalban amikor úgy mutatkoztam be, hogy XY vagyok a Gazdasági Miinisztériumból. utálom ezt, de mindig mondta a főnököm, hogy privát ügyben is ha el akarok érni v.mit így kell, mert nem mmindenki ilyen normális ezen a területen mint amiilyennek én egy európai színvonaló szolgáltató közigazgatást elképzelek.A kvázi kollegalitással többre megyek, hát bejött. Igaz kalapálni még mindig kalapálnak.
Ezenkívül van még szebb dolog is: az egyik előző tulajnak (3 voltak tulajdonosok) akitől a lakást vettem idejött a kopogtató cédulája, ami nem stimmel, mert 1. nem lakik itt 2. mikor az utolsó részletet kifizettük a lakásra addigra ő már ki volt jelentkezve, mivel mindez ügyvédnél történt, a szerződésem is így szólt, és ott bemutatta a kijelentkezést igazoló dokumentumokat, stb.
Felhívtam az önkormányzaton a választási irodát, hogy nem stimmel a dolog. Ráadás a legutóbbi választásokkor már itt laktunk akkor nem jötti de kopogtató cédulája. Erre a válasz: az ő névjegyzékük biztos jó, vagy nem jelentkezett ki az illető, vagy visszajelentkezett, de vissza jelentkezni meg nem tud nélkülem. Kérjem a kényszer kijelentését innen, személyesen mnejek be. Mondtam hogy persze kilenc hónapos terhesen kisgyerekkel, talán írásban. Majdnem elküldött a fenébe, szerencse hogy állig főisk-t végeztem, itt megint beveettem hogy közigazgatásban dolgozom, és tisztában vagyok egy-két szabállyal így dülőre jutottunk.

Szila!
Tudom 100szor volt már a muffin sütő téma anyunak meg anyósnak is azt szeretnék szülinapjára, melyiket érdemes megvenni? Kb. mennyibe kerül?

BMárti!
ÉN szeretem a huggies pelust, bár hiába írják rá,hogy X kilóig jó, nem szokott jó lenni Vilire, ő túl széles hozzá, ezért nem veszek. Mi a Dm-re esküsüznk továbbra is mai kb. 45Ft/db jön ki.

Erika!
Az egész kínos szitu nem a te személyed ellen szólt, tényleg gyere bátran.

Cory!
Itt is kérdezem, hogy ugye jössz még ide is a listára is. Kérlek!

Dzsili!
Szennyvíz Kép

Lányok a málnalevél teát a 36. héten lehet már inni, vagy csak a betöltött 36. héttől?

Norci
norci
 
 


Sziasztok!

Erika
Megnézegettem a családotokat nagyon helyes KépKépKép
a "banda", a nagy lányod valóban jó magas a sógornőm lányára emlékeztet ő is ez a típus hosszú combok, fele gyerek lábKépKép, /mindig mondom is neki/,hosszú haj szép arc, hát nem tudom mivel űzöd a pasikat mellőle???KépKépKép
Márk ugyan egy évvel kb. fiatalabb /októberben lesz 12/ de már ő is 39 ese csukát hord igaz hogy még amegnyúlunk korszak nála nem kezdődött el így csak 160 cm- de azért már olyan nagy...
A picid meg tüneményesKépKép, el is felejtettem írni hogy amikor be tetted a topicba az arcáról a képet Napocskát egyszerűen nem lehetett meggyőzni hogy az a baba nem ő , csak kötötte az ebet a karóhoz. KépKép

Zsuzsa
Te merre jársz? Olyan ciki hogy nem tudom mire reagálhatok itt amit még a listára írtatok ezért is nem véstem neked semmit, inkáb csak ahhoz szólok hozá amit ide is leírtok, mostantól sokkal egyszerűbb lesz, az biztos hogy nem hasonlok meg, mert csak egyet olvasok!KépKép
Bea mit szólt a locsolókhoz, fiúknak hogy telt a Húsvét? Mikinek???????

Örülök hogy leírtátok többiek mi volt az ünnep alatt!!!KépKép

BMárti
Pedig már mikor felettem neked a képet és még csak most nézted meg!!!
Ejnye- bejnye, na jó volt pár hét igazoltad is! KépKépKép
Huggies pelenkát alapból nem szeretm ezért is nem reagáltam így nem is ismerem az újabbat!Gyógyikat köszi ránk fér!
AlvásKépKépKép, tényleg ciki nekünk is hány ilyen volt végre alszik agyere erre megszólal atelefon, jaj csak téves vagy valami baromság ami még várhatott volna, stb. Igazából szomorú hogy nem veszik figyelembe sokan hogy déltől kettőig nem igen illik zavarkodni, + aki meg dolgozik annak meg ez is csak olyan munkaidő mint a többi sajna.

Apropó munka Bogancsi, te merre jársz má megint agyon dolgozod magad!KépKép

Szila
Persze elküldöm mindjárt előkeresem és igyekszem röppenteni a zserbó receptet én is nagyon szeretm!KépKépKép
Én nem tudok sajna varrni, és nem is valószínű hogy mostanában sikerülne megtanulnom úgy hogy....varrógépre ezért nincs szükségem, egyébként nagyon hasznos dolog! KépKép

Tikk
Hanna is fűben keresgélt, az olyan jó nem? Eldugdossuk aztán ők meg boldogan lobognak -van aki taligával felszerelkezve- a nyuszkó cuccok után!KépKépKép

linato
Már hiányoltalak, gyere minnél előbb és mesélj mi a helyzet nálatok!KépKépKép

Borcsa, Norci
Elég gáz hogy minden talpalatnyi földet elvesznek ne hagyjátok magatokat!

Szilvi
Elgondolkoztam a gyerkőcökön hogy mennyire meghatározó hol is nőnek fel Napocsnak szerintem halvány lila dunsztja sincs róla miért nagy
egyes nénik hasa /bácsiknak is szokottKép/ nem foglalkozik azzal hogy hol születik a bab meg társai mert hogy nem találkozik vele a mindennapjaiban. Zsani, meg Helena meg a többiek meg milyen aranyossan kombinálnak!KépKép
Aranyos hogy virágot locsoltak Viki helyett!KépKép
Remélm gyorsan kiderül miért nem eszik a kicsi lány és belehúz egy cseppet csak hogy te is megnyugodj. Keveset szopizik vagy rövid ideig vagy miből jöttél rá? Nem hízogat elég gyorsan?
Szerintem hogy mikor mi jön rájuk szégyenlősség meg hiszti és egyebek dolgában nagyon változó, és én úgy gondolom hogy nem baj ha foglalkozik a testével sőt természetes, nagyobb korunkban is különbözőek vagyunk ezen a téren is akkor a kicsik miért lennének egyformák Zsaninak most van ilyenjeKépKépKépKépKép

Norci
Vilike képbe van hogy csak a néniknek lesz pocakjuk és kisbabájuk szerintem elég nehéz lehet neki ezt megérteni ő nem akar néha babát várni? /Már mint ilyent játszani ./Én emlékszem Márk már jóval nagyobb volt és felfogta hogy mi újság de azért néha játszott kismamásat!/Még szerncse hogy ezt nem olvassa most már tutira kikérné magának!/KépKép

Borcsa
Jópofa gondolat volt hogy fiúk locsoltak a suliba és barka-cukor meg különössen!KépKép Nálatok nem szoktak osztálytársak menni ilyenkor egy kis öntözésre?


Puszi: Dzsili
dzsili
 
 


Norci
Örülök hogy Tamara jól van KépKépKépKép még némi kiatartás aztán ringathatod a kezedben is, mekkorának saccolják most?

Dzsili
dzsili
 
 


Sziasztok Anyukák! Egyetemista srác vagyok és a suli mellé dolgozgatok ezt-azt.Most épp valami francia cégnek készítek felmérést a magyar piacról,akik baba és kismamacuccal akarnak bejönni.Ehhez kellene nekem némi info /szigoruan név nélkül persze/.Egy kérdőívet kéne kitölteni /max 5 perc/ és visszaküldeni.A címem: matetoth@reformatus-sp.sulinet.hu Ide várom a segítőkész anyukák leveleinek garmadát. /ezt még felrakom máshova is,remélem nem esztek meg érte.. :-) / Sokat segítenétek,előre is köszönöm..
matetoth
 
 


Sziasztok!

Szila! Elküldted a 150 receptes gyüjteményt, csak nem tudtam belőle választani. Kép A csodás csokis izgatta a fantáziámat, de arról másodszor azt írtad, nem sikerült. Mindjárt megpróbálom a praktikákkat megkeresni, biztosan ott lesz valahol. Kép

Norci! Hát ez az, aki ebéd után itthon van, az úgyis ledől pihenkélni! Kép
Ez a kopogtató cédulás dolog durva. Kép Ne hidd, hogy nélküled nem lehet bejelentkezni a lakásodba. Kép Anno albérletben laktam egy olyan csajjal, aki simán aláírta a főbérlő nevét, és bejelentkezett, pedig a főbérlő előre megmondta, hogy bejelentkezésről aztán szó se lehet. Kép Igaz, ez már 10 évvel ezelőtt volt, lehet, hogy azóta szigorodtak a feltételek.

Dzsili! Á, nem, megnéztem ám a képet rögtön, csak nem akartam ide addig írni, amíg nincs időm olvasni is. KépKép
A telefont én élből mellé teszem, amikor Lacikát lefektetem, a mobilt meg némára állítom. Az a baj, hogy a kaputelefont meg a csengőt nem tudom némára állítani. Kép

Nyami, egyetemista fiú uzsonnára?! Hű, de régen nem ettem! KépKépKép


BMárti

BMárti
bmárti
 
 


BMárti!

5 éve én még a saját lakásomba is alig tudtam bejlentkezni, ugyna én voltam egyeül a tulaj a tulajdoni lapon, de a szerződésem úgy szólt, hogy vevő apukám tulaj 1/1 aránybna én, de a hülye ügyintéző nem votl a helyzet magaslatán. Nem fogta fel, hogy pasám engedélye a bejelntkezéshez nem kell. Szóval most már nem olyna egyszerű ez.

Aludtam végre egy órát míg Viliék oda vannak, ja de jól esett Kép

Dzsili!
A magánrendelőben nem votl uh, csak szívhangot néztek haa midnen rendben a ctg-vel csak május 3-án kell uh-ra mennem, így foglamam sincs.
Szerintem Vili tökéletesen érti hogy csak néniknek van pocijuk korábbna mondta, hogy Vilijében is vna, most már csak a nagyijéra szokta mondani, mivel elég nagy pocakja van neki Kép .

Megjöttek, segítek elpakolni.

Norci
norci
 
 


Dzsili!
Nem voltam vmi figyelmes délelőtt.

Küldök én is Napocskának sok-sok gyógyKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép-ot!

BMárti!
Olvastalak én is, csak hát annyit nem akartam írni, hogy "Nem tudom". Merthogy nem tudom, milyen. Csak a kék-sárga (Standard?) Huggiesünk volt, ez olyan, mimt a Réka-korabeli pelusok, nylon külső+ragszalag. Majd megőrültem tőle, és rötyögtem is magamon, mert Rékával nagy megkönnyebbülés volt áttérni erre a sima textilrőlKépKépKép. Meg a Freedomot.
No most írtam egy jó csomót, oszt mégse mégy vele semmire.

Borcsa

Borcsa
KépKépKép
borsts
 
 


BMárti! Csak arra vigyázz, nehogy most vásárolj be háromszor 44 darab pelust - és két nap múlva szobatiszta legyen Lacika! KépKépKép

Puszi,
Heni
gesztenye
 
 


Sziasztok!

Norci,
kb. 1700 körül van a 12 mélyedéses teflonos muffinsütő. Szerintem jó ajándék lenneKép. Én nagyn szeretem, valaki a szilikonosra esküszik, azt én nem próbáltam, de azt hiszem, Menta olyat vett - nem vagyok benne biztos.

Dzsili,
okés, várom a receptetKép.

BMárti,
egyetemista fiúkát akarsz vacsizni?Kép Nahát...........KépKép.

Szila
szila
 
 


Sziasztok!
Azt hiszem, hozzánk is érkezett néhány vírus, de nem tőletek. Nem rég olvastam el az e-maileket és néhány levél négyszer is megjelent. Elvileg vana gépen valami víruskereső program, de nem tudom, hogy mennyire mükődik.

Azt látom, hogy nagyon szorgos levelezőnek kell lennem, ha mindig tudni szetném a történéseket.

Nekem régebbi fajta különálló darabokból lévő muffinsütőm van, de nagyon macerás külön-külön kikenni.

Ercsi!Nekem időnként gondot okoz a nagy korkülönbség a lányok között, éppen a programok szervezése miatt, gyakran kell a családnak osztódnia,hogy mindenkinek megfelelő elfoglaltság legyen, pl. ha a nagyobbik még kinn akar lenni a barátnőivel, Ancsának pedig máritt kell maradnia és hasonlók. Persze gyakran Judit rengeteget segít is, csak időnként Ancsa rajta akar lógni és ugyanott lenni ugyanazt csinálni. Te ezt hogyan oldod meg? Egyébként a második keresztnevem megegyezik a tiéddel.

A húsvéti locsolások minket az iskolában értek, mivel a környéken szinte csak lányok laknak, persze Judit is büszkén újságolta, hányan locsolták meg. Van persze egy két lányutáló fiúcska akik szerint az egész locsolkodás tiszta ciki.

Laura! Merre laksz a XVI. kerületben? vannak hozzánk közel eső részei. Látom, te is ilyen hajnali illetve éjjeli levélíró vagy.Megnéztem a képeidet, nagyon aranyosak a gyerekeid.

Folyt. legközelebb.
Sztike
szti
 
 


Borcsa
Köszi!KépKép

Norci
Végül is csak kíváncsi voltam a lényeg hogy jól vagytok minden és még pihiztél is egy kicsit! KépKépKép

BMárti
Te kis hamis aztán el ne csapd a pocid az uzsival!

Jó éjt! : Dzsili
dzsili
 
 


Sziasztok!

Látom újra beindult a topic.Kép

Szilvi
Vérszegénység: Kép

Dzsili
Jó napotok volt ezzel a szennyvízzel.Kép
Napocsnak gyógyok!Kép
Érdekes, valahogy helyrerázódtak a dolgok most, hogy ide "rendesen" írsz, azaz esténként majdnem tutira a te soraidat lehet olvasni utoljára.Kép A levlistán hiányoltalak.

Borcsa
Bikás.Kép Van más játszóteretek is egyébként?

Norci
Örülök, hogy minden okés veletek.Kép

Köszönöm az érdeklődést, mi jól vagyunk, kivéve, hogy már irtó rosszul viselem az egész terhességet. Listán írtam, hogy Húsvétkor elment a nyákdugó, bő ujjnyi vagyok, a babát 3.5 kg-ra saccolta az uh. Bevallom, félek a szüléstől. Attól, hogy megint oxitocyn lesz és rosszul viselem a fájásokat. Apa csak nevet rajtam, hogy hamar túlleszünk rajta, meg nem olyan vészes az egész, de nem győzött meg. Kép

BMárti
Nálunk Peti ugye nem alszik napközben, de attól még rühellem, amikor becsengetnek ezzel-azzal, ui. nekünk valahogy még sosem jött kapóra semmi, amit éppen eladni akartak...
A Huggies pelust mi sem szeretjük, így nem tudok nyilatkozni róla.

Üdv: Gorsi (még 2 hét elvileg)
gorsi
 
 


Lányok, aki nem olvasta a listát:
Menta tegnap 23 20-kor írt sms-t hogy indulnak szülni! Talán már babázik is!

Norci
Zsuzsi, Dzsili!
Lista ügybne gondoljátok meg magatokat annyira, de annyira kedves dolgokat ír nektek mindenki, csak már nem olvassátok. Pl. Heni tegnap esti levelét legszívesebben el emilezném nektek!

Norci
norci
 
 


Gorsi!

Igen van más játszótér több nagoyn jó is, legalábbis mifelénk, Borcsáéknál már kevésbé. Talán a játszót meghagynák a parkot akrják elvenni ami a Kelenföldi lakótelep (betonrengeteg) egyetlen zöld területe Kép

Norci
norci
 
 


Ma hajnali fél 4-kor megszületett Győző Benedek, Menta kisfia, 4090g és 60 cm.

Mind a ketten jól vannak!
Nagy-nagy gratula itt is sok-sok tejcsit és változatlanul szorítunk nektek, hogy kisGyőzővel minden rendben legyen!KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép

Dzsili
dzsili
 
 


Dzsili megelőztél, épp most akrtam írni nektek a nagyh1rt!

Menta itt is gratula Kép Kép Kép Kép

Norci
norci
 
 


Noci,Gorsi
Köszönöm kedves tőletek ez inkább az én világom azt hiszem már kezdtem kicsit meghasonlani, most mire válaszolhatok, és hol, szerencsére a legtöbb dolgot kitűnően meg lehet itt is dumcsizni, vannak magánok is de arra edig is működött az e-mail akár egyszerre egy gobnyomással és megírással el tudom valamennyiőtöknek küldeni ha szeretnék valamit, és hát én sajna jó pár emberkének a leveléből csak betű és szám hegyeket kaptam úgy hogy nem sok értelmét láttam.
Másrészt én azt hiszem hogy nyitott vagyok azok iránt is akik csak most jöttek vagy még jönnének majd ezután, és két helyre egyszerre nem tudtam írni vagy legfeljebb másolgattam volna annak meg nincs értelme, én nem haragszom senkire nekem ez jobban fekszik így itt maradok, nem mintha nem lennék kíváncsi mindenkire dehogy nem nagyon is de megtalálható vagyok ugyan úgy, emilekre nem válszolok itt!

Gorsi
Most te következel!KépKépKépKép
Én is mind a háromnál izgultam de nagyon sokszor, még rettegtem is, a férfiak ezt nem érthetik nem ők élik át, aztán mindig mondtam magamnak hogy még nincs itt az ideje a pániknak majd ha már tényleg ott vagyok akkor aggódjak nálam ez bejött valahogy mindig lenyugtattam magam. Amikor meg még csak kicsit fájogattam azza bíztattam magam hogy még eddig ez semmi nyugi ha nagyon rossz lenne már nem sok van hátra és a kezemben a baba, meg hogy neki is nagy munka ez és hogy segítenem kell neki.

Tudom hogy ez nem sokat ér mert csak lelkiekben tudunk támogatni és hát nem én vagyok ott, de legalább így veled vagyunk!KépKépKépKépKépKépKép
Addig is próbálj meg pihizgetni már rád fér!

Norci
Te is, ha éppen nem kopácsolnak!KépKépKépKépKép

Dzsili
dzsili
 
 


Sziasztok!

Eloszor is:
MENTA GRATULA!!!! Sok-sok tejcsit es jo egeszseget kivanunk nektek! KépKépKépKépKépKépKépKép

Szila,
aranyos ahogy az epret megette Hanga.

Menta,
Hanga kacsas szulese Kép

Dzsili,
Koszi mar majdnem teljesen jol erzem magam, most csak ferj es apa hianyban szenvedunk, a ferjem elutazott ket hetre Kép
Husvet itt sajna csak egy napos, csak vasarnap. De mi megprobaltunk aznap igazi husvetot tartani. Vettem sonkat (igazi jo magyart) az megfoztem, tojast is foztem. A csajszikkal es az egyik baratnojukkel festettunk tojasokat. Igaz Madi kezen tobb festek volt mint a tojasokon Kép) Vettem fonott kosarakat es abba raktam mufuvet es odajott a nyuszika.

Nyuszi kereses nagyon jol hangzik. Locsolkodas/furdes Kép) Nagyon ari Napocska.

Napocska nagyon szep!!

Napocskanak sok-sok gyogyKépKépKépKép megy.

Viz Kép
Zafi,
Peti akkor biztos nagyon nagy baba es ahogy irod nagyon jo is. Gratula hozza. Kép

Norci,
epitkezes Kép Epitkezesi engedely 6-tol este 10-ig. Ez borzaszto.
KépOrulok, hogy minden jo Tamaraval.

Szilvi,
en is naponta kapok mindegyik e-mail cimemre virusos leveleket Kép Mar nagyon elegem van beloluk.

Verszegenyseg Kép Drukkok mennek nektek!!

Erika,
Udv. itt ujra.
Orulok, hogy irtal ide. Nagyon aranyos a csaladod, szepek nagyon a lanyaid.

BMarti,
Kaputelefon Kép Ablak szigetelos pasi Kép
Huggies ugyben en csak annyit tudok mondani, hogy ha hasonlit az ittenire akkor sajna en sem tudok jokat mondani rola. Nalunk nem valt be. De az is igaz, hogy a baratnomeknel nagyon bevalt.

Sztike,
Nalunk is nagyobb a kor kulonbseg a lanyok kozott (7 ev 11 honap), de szerencsere elegg jol sikerul megcsinalni a programokat. Madike szivesen megy mindenhova ahova Fatus megy. Fatus es a baratnoi is szeretnek ugy mond babazni Madivel.

Gorsi,
Drukkolok, hogy minden gyorsan menjen majd a szulesnel.

Remelem mostanaban majd surubben tudok jonni.
De ezen a heten elegge elfoglaltak a barataink. Aminek nagyon orulok, annyira aranyosak voltak, nem akartak, hogy egyedul legyek a gyerkocokkel a tavaszi szunetben, mivel a ferjem elutazott. Kép Es olyat csinaltunk/csinalunk amit mar reg nem csinaltam. Vettem a Fatusnak egy puzzle-t, de eleg nehez neki, igy a baratnoimmel nekialltunk segiteni neki. Volt hogy ejjel 1-ig raktuk. Kép) De mar majdnem kesz. Persze az is igaz, hogy napkozben gyerekekkel jatszottunk es csak este miutan mindenki gyereki aludtak otthon es az apukak vigyaztak a gyerkocokre akkor alltunk mi neki.

Lanyok jol vannak, hisz szinte minden nap eddig a barataikkal jatszottak. S penteken elvittuk a lanyokat moziba. Madi is nagyon elvezte amin nagyon meglepodtem. Egy hangja sem volt. A Home on the range-et neztuk meg, azt hiszem a magyar cime: Otthon a farmon

Kellemes hetveget mindenkinek,
Andysj
andysj
 
 


Kedves Menta és Győző!

Szívből gratulálunk !

Kép

Üdv: zsuzsiék
zsu26
 
 


Menta!

Nagyon nagy gratula kisGyőzőhöz Kép Remélem minden jól megy továbbra is... Kép

Rebiék

Csenge (2001.11.07.), Levente (2004.02.13.), Emese (2006.11.08.), Réka Zselyke (2009.03.11.)
rebi
 
 


Menta! Szívből gratulálunk NagygyőzőhözKép

Tikk&Hanna
tikk
 
 


Sziasztok!

Hú, csajok, olyan dühös vagyok, hogy nem látok a pipától! Kép Voltunk ma délelőtt az Auchanban. Több okból is gáz volt most elmenni, de én vadul akartam, mert ugye az akciós pelus, mégis csak ki kellene próbálni. Meg nagyon jó áron volt az akciós újságban az O.B. tampon is, 699,- Ft. a 32-es csomag. Voltam ugyan tegnap a DM-ben, de csak nem veszek tán 599,- Ft.-ért 16 db.-ot?! Majd ma. Na, az Auchanban egy dolog volt ma, tömeg. Laci meghúzta a derekát tegnap, alig bírt felkelni, de hősiesen elvitt. A CORA-ig talán el mertem volna menni Böhömérrel, de az Auchanig nem. Szakadó eső, 90 éves tataként vánszorgó férj, de mi megyünk ackiós cuccokat venni az Auchanba! Kép A Huggies Soft & Dry pelusból most sem volt nagy méret, egyáltalán, még a polcon se látszott üres helye, hogy elfogyott volna. Soha nem is szokott lenni, eddig azt hittem, nem is létezik, de az akciós újságban pont az van lefényképezve! Kép Ja, és a 32 db.os normál méretű O.B. tamponból se volt egy árva dobozzal sem. Volt viszont 16 db.os 599,- Ft.-ért, pont, mint a DM.-ben. Kép Úúúúúútálom az Auchant! Kép De legalább Lacika érezte, hogy most ki kell tennie magáért. Kép Az Apját a kocsiban hagytuk agonizálni, és kettesben mentünk be. A multkori CORA beli alakítása után előre lelt a hideg, de nem, Lacika nem balhézott! Kép Ült a kocsiban, kedvesen idétlenkedett, kiflit evett, és nagyon-nagyon jó kisfiú volt! Kép Olyan, de olyan büszke voltam rá!!! KépKépKép

Norci! Azért az megnyugtató, ha megszigorították a bejelentkezést. Kép Persze gondolom, milyen bosszantó, amikor az ember a saját lakásába se tud bejelentkezni, de legalább más se egykönnyen.

Borcsa! Köszi, hogy leírtad azt is, hogy nem tudod milyen ez a pelus. Kép Igazából azért ismételtem meg a kérdést, hátha itt van valaki, aki ismeri, de amott nem olvasta. Kép

Heni! Hát igen, mostanában háromszor is meggondolom, mennyire spájzoljak be a pelenkákból! Kép Bár úgy tűnik, Lacika megállt a fejlődésben ezen a téren. Kép Már hónapok óta használja stabilan és megbízhatóan a bilit, ha meztelen a popója, de ha bármi van rajta, akkor bepisil, és meg se fordul a fejében, hogy szólhata. Kép Persze tudom, hogy bármikor, egyik napról a másikra rájöhet, hogy ő már nagyfiú, de nem kapkodja el. Kép

Szila! Nyamika, bírná a gyenge gyomrom... KépKépKép

Dzsili! Ó, a pocim elbírná, hidd el! KépKépKép

Na, most komolyan ne vegyetek! Betegesen monogám típus vagyok, még akkor is, amikor éppen nem családalapítási / bővítési periódusban vagyunk. De annyira magas labda volt, hogy meg ne együk, hagy nem bírok nem poénkodni rajta... Kép Egyébként rögtön írtam neki, de azóta se küldte a kérdőívet. Remélem, nem valami levélszemét küldőnek gyüjti a címeket... Kép

GOrsi! Naná, Apának nem olyan vészes, meg hamar túl lesz rajta... Kép Bár azt mondják, a másodikat könnyebb megszülni... Erről sajnos én még nem nyilatkozhatok érdemben.

Menta! Gratulálok, és nagyon drukkolok, hogy KisGyőzővel minden rendben legyen! Kép


Andysj! Puzzle KépKépKép Valaha én is imádtam... De jó lenne nekiülni egy igazi nagy, komoly darabnak...


BMárti

BMárti
bmárti
 
 


Sziasztok!

Dzsili: csatorna: Kép Kép Kép Kép
Hát, erre egyszerűen nem tudok mit írni.

Borcsa: a Bikás-ügyhöz sem találom a szavakat...
Ugyan én a város másik végén lakom, de egy nagyon jó barátnőm lakik arrafelé, így én is ismerem azt a játszóteret, és valahányszor arra járok, mindig telis-tele van gyerekekkel.
(A barátnőmék is folyton ott vannak, szerintem látásból biztosan ismeritek... Kép )

Sziasztok: Laura+Romola+Toncsi
p_laura
 
 


Menta!
Gratulálni szeretnék (családom nevében is)a kisfiad születéséhez!Kép
Kívánom,hogy nagyon sok örömetek teljen Benne is!
Jó egészséget sok -sok tejcsit!


Kép

Erika
csengõ
 
 


Sziasztok!
Beszéltem Mentával jól vannak, Győzőke lepisilte a doktornénit jó hangossan tud sírni, /Napsugár közölte hogy adjam neki oda a babát hallja hogy vele beszélek!Kép/ eddig alakulnak a dolgok, szépen szopizik!KépKépKépKép
Úgy örülök neki, !KépKépKépKépKépKép

Puszi: Dzsili
dzsili
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: