[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
2005. nyári babák - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Ezvicc!

Én kértem, és köszi. Ezt ismerem már. Csak gondoltam hátha vki talált újabbat barangolásai közepette.
Márti
csmarti
 
 


Helló Lányok!

Hát elég régen olvasgattalak benneteket, ugyanis egyszer írtam egy kisregényt, erre az meg elszállt. Én meg bepipultam és bosszúból nem írtam. Na jól kiszúrtam ám a géppel, ugye? :-)

Móni én sem vagyok benne a táblázatban:
Csutka Rozi, na nevem és korom tudod :-), 2004. július 24., Sz. István kórház, Marci/Lilli ja és ma vagyunk 8+3 hetesek

Hanee,

ahova régen jártam jógázni ott van speckó jóga gerinceseknek ( ha jól tudom több gerincsérves is jár). A jógát nagyon ajánlják a kismamáknak. Én speciál imádom és nekem az első keserves szülésemnél az segített. Ha gondolod megadom a címüket.

Hízás: lányok nekem már az első terhességemnél is elég korán látszott a pocakom, de most már baromi jól kivehető és híztam már kb. másfél kilót. Ami mondjuk köszönhető az emélygésnek és gyomorégésnek, ugyanis nálam is csak az oldja meg a problémát, ha eszek egy kicsit.

Jaj lányok úgy izgulok. December 28-án megyek ultrahangra. Rettegek, hogy ennek a babócának ne legyen baja. Tudom, hogy nem szabad izgulni, mert az nem tesz jót neki, de nem bírnám ki ha őt is elvesteném. Bár egyértelműen ott van a pocakban, nő meg minden, de én mindig csak akkor hiszem el, amikor az ultrahangon is látom.

Ja képzeljétek voltam fókuszálni, ami azt jelenti, hogy levisznek egy meditatív állapotban, ahol ha szerencséd van és őméltósága is úgy akarja, tudsz a babával kommunikálni. Elsőre elég bizarul hangzik, de ha nem velem történik, nem hiszem el. Szenzációs volt. Nem vagyok Lányok boszorkány, de tényleg megtörtént!!! Ha valakit érdekel, akkor szívesen mesélek róla bővebben.

Pusz Mindenkinek
csutka_rozi
 
 


Sziasztok!

Én meg amiatt aggódom, hogy semmit nem híztam még, így 11+4 naposan. Eleve nagyon vékony vagyok (168cm és 50kg), úgyhogy a baba már igencsak látszik, de annak ellenére nem híztam, hogy napi kb. 8-szor eszem (tegnap pl. hurkát!), nem is hányok (bár ma kivételesen nem maradt benn az ebéd).

Szóval mindenki parázik valamin...

Fejeske, ne tegyelek be a táblázatba?

<pre>
azonosító név kor terh hét terh nap szülés ideje kórház baba neve korábbi babák
Bkriszta Kriszta 24 19,00 0,00 2005. május 12. Szt. Imre Ákos/Anna -
Minyu Edit 25 19,00 0,00 2005. május 12. Schöpf-Mérei Nándor/Gerda -
Inez Ági 41 17,00 5,00 2005. május 21. István ? -
Akiren Akiren 31 17,00 1,00 2005. május 25. Péterfy Dániel/ -
Gomboc Betty 27 17,00 0,00 2005. május 26. ? ? -
Pipocska Andi 30 17,00 0,00 2005. május 26. Péterfy Kitti/ -
Beus79 Beus 25 16,00 0,00 2005. június 2. Rókus Balázs/ -
Mircimama Mircimama 30 16,00 0,00 2005. június 2. Szt.István ? Bence, 2001.05.07
Katica78 Kata 26 15,00 5,00 2005. június 4. Kútvölgyi ? -
Bannamari Annamari 24 15,00 5,00 2005. június 4. Uzsoki Gergő(Tamás)/Eszter(Lilla) -
Krimo Kriszta 34 15,00 2,00 2005. június 7. ? ? -
Hajni20 Hajni 20 15,00 2,00 2005. június 7. Győr Marcell/Mara -
Dudu Vera 25 15,00 1,00 2005. június 8. Tatabánya ? -
Kátyuska Kátyuska 33 14,00 6,00 2005. június 10. Schöpf-Mérei Zsigmond Benedek Borka Dorottya (4,5), Luca Sarolta (2,5)
Wica Éva 30 14,00 2,00 2005. június 14. Szt. István ? -
Splendida Timi 28 14,00 1,00 2005. június 15. Szt. János ? -
Johanna1975 Johanna 29 14,00 0,00 2005. június 16. Szt. Imre sok-sok ötlet -
Tétényke Zsike 25 8,00 4,00 2005. június 19. Baross?? Ikrek??? Tétény/Zselyke -
Vanda72 Vanda72 32 13,00 1,00 2005. június 22. István ? -
Manóka Manóka - 13,00 1,00 2005. június 22. DEOEC ? Imre, 2003.12.30
Bgy Gyöngyi 29 13,00 0,00 2005. június 23. Erinville ? -
Bogárka75 Zsuzsi 29 12,00 6,00 2005. június 24. Szt. Imre ? Petra, 2003.06.27
Lenocs Lenocs - 12,00 5,00 2005. június 24-26. Szt. Imre Kinga Kamilla Panna, 2000.
Ezvicc Judit 24 12,00 4,00 2005. június 26. Jahn Ferenc Attila/ -
Banyóci Brigi 25 12,00 1,00 2005. június 29. Kútvölgyi ? Gyurci, 2002.08.18
Drika Drika 24 11,00 5,00 2005. július 2. ? ? -
Gyike Györgyi 25 11,00 4,00 2005. július 3. Pécs ? -
Mzx Mzx-Móni 29 11,00 4,00 2005. július 3. Szt. István ? -
Vikó Viki 28 11,00 3,00 2005. július 4. Bajcsy-Zsilinszky ? fiú, 1995.
Edi2 Edi 28 11,00 1,00 2005. július 6. Rókus ? fiú, 1995.
Hanee Judit 23 11,00 1,00 2005. július 6. Szt. Imre Szabolcs Attila/ -
Ahimsa Judit - 11,00 0,00 2005. július 7. ? ? -
Hrk Rita 26 10,00 6,00 2005. július 8. SOTE II. Zalán/Dorottya -
Judyt Judyt 28 10,00 4,00 2005. július 9. Nyíregyháza Ikrek??? -
Moon Moon 27 10,00 2,00 2005. július 11. Tatabánya/Szt. Borbála Ikrek Ákos/ -
Farkasbogi Bogi 27 10,00 2,00 2005. július 11. ? ? Lili, 2004.02.10
Vanda Vanda 28 10,00 0,00 2005. július 14. ? ? -
Mj_Móni Mj-Móni 31 9,00 6,00 2005. július 15. Margit Dominik/Sophie-Ann Christopher, 2002.11.13
Adire Adire 29 8,00 4,00 2005. július 24. Szt. Imre ? -
Anikó47 Anikó 31 6,00 1,00 2005. augusztus 10. ? ? Matthieu, 1999.07.26
Csmárti Márti 32 5,00 3,00 2005. augusztus 15. Kútvölgyi ? Eszter, 2002.
</pre>

Mzx-Móni (11+4)

Kép

Kép
mzx
 
 

 
 

Csutka Rozi!

Pont lemaradtam az irományodról, majd holnap beteszlek a táblázatba. Majd mesélj erről babás-beszélgetésről, bár én gyáva vagyok az ilyenekhez..

Mzx-Móni

Kép

Kép
mzx
 
 


Csutka Rozi!

Mesélsz? Engem érdekel!
Márti
csmarti
 
 


Mzx-Móni!
Köszi,h. beírtál!
Márti
csmarti
 
 


Csutka Rozi!

Szerintem is mesélj a "beszélgetésről" Kép

Ezvicc!

A baba méretei és kora miatt ne aggódj. A 12 hetes UH-n az orvos 61 mm-esnek mondta a babát, a kora pedig 12+4 volt.
Szerintem nálad a 60 mmm teljes hossz, ugye? Valaki írta hogy az ülőmagasság 43 mm és a 60 sok. Hát nem mindegy, hogy teljes hosszról vagy ülőmagasságról beszélünk. ugyanis a lábak az egyikben benne vannak, a másokban nem Kép
Szóval a 60 mm teljes hossznak nagyon jó Kép Grtatulálok!

Akiren
akiren
 
 


Hajni,

Bar mar csak mi is ott lennenk. Gyonyoru, edes, mintha aludna.

Moni,
Koszi a tablazatot, a te helyedben inkabb orulnek, hogy nem hiztam, de jo is lenne!!!!!

Elmentem tegnap a dokihoz, hogy adjon valamit hanyinger es hanyas ellen, hat adott is egy szirupot.
Tegnap este vacsoraztam is. De ma reggel minden kijottKép. Raadasul arra ebredtem, hogy nem erzem teltnek a mellem. Nagyon megijedtem, egybol minden hulyesegre gondol ugye az ember lanya, de most dutan mar egy kicsit feszultebb. Nalatok ez hogyan alakul? Mindig kemeny a melletek, vagy van amikor puha?? De azert ma egy kicsit jobban vagyok. Megfogadtam a tanacsot, keveset de tobbszor. Erdekes valaki irta, de nekem is inkabb a szaraz kajak valtak be eddig. Furcsa, de a levesre ra se tudok nezni, holott eddig ez volt a kedvencem. Most inkabb sali es gyumolcs.
Bocs a kisregenyert,
Aniko<!--attachment: winni-137695.unk*attachment_icon.gif*image/bmp*13.5**winni%2ebmp --><center><pre>
Kép
winni.bmp (13.5 k)</pre></center><!--/attachment-->

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Hajni!
Gratulálok Marcikához.Nagyon édi a kép.Kép



Ezvicc!
Itt is gratula.Ne aggódj, teljesen jók az eredmények.Kép
Én úgy tudom, hogy a fiúkat hamarabb látják az UH-n.De ha takargatja magát akkor nem.
De halottam már olyanról is, hogy azt mondta a doki, hogy fiú, és a legközelebbi UH-n már lány volt, mert éppen más lógott ott neki, pl. az újja.
Hát nem vicces?

Judyt
10+4

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Anikó!

Én vagyok a száraz kenyérdarabokon élőKép, persze jó sok salátát eszem hozzá és rengeteg gyümölcsöt. Képzeld, én kipróbáltam a MgB6-ot (Talán te ajánlottad!?), és egy picit mintha jobb lenne. Remélem,h. nemcsak beképzelem!

Judyt!

Már régen írtál. Hogy vagytok? Mi újság a kicsikkel? Láttad már uh-on őket?
Képzeld, hamarosan megyünk Nyh-ra. Idén ott töltjük a karácsonyt az apai nagyszülőknél. Már nagyon várjuk a bűzös és zsúfolt Bp. után. Teljes kényeztetés vár ránkKép Bár ebben az állapotban nem bánom!
Márti
csmarti
 
 


Sziasztok!

Remélem tud valaki segíteni nekem. Ma voltam a védőnőnél és felirta, hogy milyen vizsgálatokra kell mennem. a hosszú lista közepén szerepel, hogy "Wa" na ez mi lehet?
Légyszi, valaki tudja?!

egyébként jól vagyunk, csak ég a gyomrom, meg.......
Hétfőn megyünk 12 hetes uh-ra. Izgulok!!!

előre is köszi,
Drika
11+5
drika
 
 


Marti!
Köszi az érdeklődést.Jól vagyunk.Kép
Láttam már a picurokat, sőt halottam a szivecskéjüket is, de ez már jó régen volt (nov.29.).
Én minden héten bekukkantanék, hogy megnézzem mizujs odabent.Kép
Jövőhét szerdán megyünk a 12 hetes UH-ra.Már nagyon várom.Kép
Holnap jelentem be a munkahelyem.Kíváncsi vagyok a reakciókra.Biztos le fog esni az álluk, hogy egyszerre két babuci növekszik a pocimban..Kép
De jó nyíregyiek a nagyszülők?
Akkor biztos jól elfogank kényeztetni, de ez neked és a babának jár is.Kép

Judyt
10+4

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Drika: Wa mint Wassermann? Ez azt hiszem valami a vérből. De ez csak egy tipp.

Lányok Gondban vagyok!
Az iroda tervez egy kirándulást a Szlovák Tátrába január közepén. Sielés! Tök jól hangzik meg minden, de Soha életemben nem volt siléc a lábamon és ráadásul ugye babás is vagyok!

Szerintetek csatoljak sílécet vagy sem? SZVSZ nem, mert csak 1x kell véletlenül rosszul essek és annak beláthatatlan következményei lennének.

Rosszul gondolom? Ja és milyen ruha kell oda? Most vásároljak be a városi bundám helyett egy sikabátot, overállt, vastag hótaposó csizmát? Nem is tudom csajok... Mivel még sohasem voltam ilyen siparadicsomban foggalmam sincs!

Bocs, hogy igy rátokrontok a személyes jellegű problémámmal, de tanácsot szeretnék...
Puszi
MJ-Móni
9+6
mj__móni
 
 


Szia Móni,

kösz a választ, megpróbálok így rákeresni. Kép

Én nem ajánlom a sielést. Már síelek egy ideje, de ahogy megtudtam, hogy terhes vagyok eltettem jó mélyre a leceket meg aruhát. (idén kimarad). Az orvos egyáltalán nem ajánlotta, sőt....
Igy a múlt hétvégén a férjem nélkülem ment Kép


Ha csak nézönek mész akkor nem kell overáll, meg.... Jó a bunda, jó vastag aláöltözéssel, azonban a "hótaposó" vagy vmi jó vastag meleg csizma nem árt, mert hamar átfagy az ember lába. (lényeg öltözz rétegesn.)

pusz,
Drika
11+5
drika
 
 


Móni!
Azt gondolom,h. nem most van itt a sielni tanulás ideje, viszont egy klassz kirándulás nem tehet rosszat! Ha elmész, sétálhatsz nagyokat a friss levegőn, esetleg úszhatsz a szálló medencéjében, élvezheted a napsütést ... Gondold meg, mielőtt végleg nemet mondanál, sok lehetőség van benne. Persze csak akkor, ha van kedved hozzá, és nem zavar, h. napközben egyedül kell lenned!!!
Márti
csmarti
 
 


Aniko47!

A mellem miatt en is mindig aggodtam/aggodom, mert nem mindig erzem, hogy feszul. Sot, most a 16. hetnel. egyatalan nem faj annyira, mint az elejen, inkabb csak a bimbo erzekeny. A terhes konyvek szerint ez normalis, en elhittem nekik!Kép
katica78
 
 


Moni!
Hat en is kihagynam a sielest, meg akkor is, ha profi sielo lennek. De a kirandulasok tenyleg jot tesznek majd.

Hat csajok a 61mm az nem a teljes baba hossza, hanem az ulomagassaga. A 12 hetet vasarnap toltottem. Most jol ramijesztettetek, mert nem szeretnek orias bebit Kép Nem mondta a doki, hogy tul nagy lenne. Mikor rakerdeztem, hogy a gep szerint mennyi vagyok 12het+par napot mondott.
Pontosan a papiromon ez all: CRL 61mm

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Ezvicc!
Ne aggódj! Visszakerestem Eszterke uh-os eredményeit, és ugyan 12. heti nincs, de a 13. heti a következő volt: 13+4 CRL:72mm. Ha ezt arányosan visszaosztod, akkor láthatod,h. teljesen normális.
(A kislányunk 54 cm-rel született.)
Márti
csmarti
 
 


Marti!
Koszonom szepen!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Sziasztok!
Mindenkinek jo hetveget kivanok! Nem leszek holnap, mert suliba megyek, delutan meg a Bendonba. Vigyazzatok magatokra!
Mindenkinek megy a drukk!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Ezvicc!
Direkt megnéztem neked az én babám méreteit. Minket 2* is megnéztek a nyaki redő miatt mert a doki gépe nem pontos a magánrendelőjében. A 12+2 naposan 56mm volt de 13+1 naposan már 72 mm. Tehát szerintem ez a 60 mm simán belefér a 12+ "pár napba" kérdés mennyi a pár :-).
wica
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek az RH- -os hozzászólást!
További jó gömbölyödést!

Pusz
Miszike
miszike
 
 


Sziasztok!

Móni!
A helyedben én sem síelnék, csak kívülállóként szemlélném a dolgokat a friss levegőn.

Én világéletemben sportoltam. Pár hónapja még versenyt futottam a fiammal a 7.emeletre felfelé, de most, alig 2 kiló hízás (de ennek ellenére hatalmas hasi Kép)után majd meghalok egy emeletnyi mászástól. Kép Lihegek ezerrel, annyira furcsa.

Szép napot Mindenkinek!!!

Viki(11+4)
vikó
 
 


Sziasztok Kép
Több napig nem volt net Kép úgy hiányzott...
Velünk minden rendben van Kép
Nagyon izgulok most, mert 21-én 4D-s UH-ra megyek, genetikailag mindent megnézünk, kizárjuk a mola lehetőségét Kép és ilyesmi. Ha minden rendben van, akkor karácsony szentestén a családtagok megkapják üdvözlőkártyájukat az unokától / uncsitesótól KépKépKép Lesz meglepetés!!!!

Mj_Moni Kép
Tavalyelőtt januárban volt részem síelésben Kép Baromira megtetszett, nagyon jó dolog, - kezdőként is tudtam élvezni. Viszont a legváratlanabb pillanatokban estem el, volt hogy a léc le sem oldott Kép kifacsarodott helyzetben ott ültem a hóban és vártam a megváltót, valaki szedje már le a lábamról lécci KépKép
Szóval szerintem ne most próbáld ki a síelést, viszont én a helyedben nem hagynám ki, hogy ne tartsak velük Kép még ha csak nézőnek és pihenőzni megyek is Kép Öltözködést illetően arra számíts, hogy ha nem mozogsz, akkor hiába süt ezerrel a Nap odafönt a hegyekben, át lehet fázni. A lényeg a réteges öltözködésen van és vegyél sízoknit, az meghálálja magát Kép Egy vízhatlan sínadrágot azért beszereznék. Fotózgass, iszogasd a meleg teát és élvezd a tájat! Kép De jó lesz Neked! Kép

Vanda
(10+1)

Vanda

Kép
vanda
 
 


Ezvicc!

Nálam a CRL 61,3 mm a kor pedig 12+4. Ez volt a 12. heti UH eredménye.
Telejesen egyforma méretű a babánk Kép és én is rengeteget hánytam... a 14. hét után múlt el teljesen, de sokat enyhült a 12. héttől. Akkor már megszünt az egész napos émelygés...

Akiren
akiren
 
 


Sziasztok!

Új vagyok itt, nagyon jó, hogy van ez a topic, már jó ideje olvasgatlak benneteket, de csak most regisztráltam. Olyan jó, hogy ilyen sokan várunk jövő nyárra kisbabát! Kép)
Én jelenleg a 15. hétben vagyok és szeretnék csatlakozni hozzátok! Jöhetek???
adrienn74
 
 


Sziasztok!
Újként szeretnék bejelentkezni hozzátok, szerény számításaim szerint aug.19 körül lesz a nagy nap, úgyhogy ebben a topicban minden bizonnyal "ismerősökre" találok Kép
Szóval még csak 5 hetesnek számolom magam, ma megyek dokihoz. Érdeklődénék, hogy volt-e vki ilyen "korán" orvosnál, és ha igen, milyen vizsgálatokat lehet már ilyenkor is megcsinálni?
Köszönöm előre is,
Cicmac
cicmac
 
 


Katica,

Koszonom,hogy valaszoltal.
Nekem reggel puhak es este meg feszultek es fajnak szinte.
Jelentem jobban vagyok, reggelire bevagtam egy nagy bundas kenyeret es citromos teat.Kép
Kezdek kivanos lenni, pl ma reggel a bundas kenyerrel, csak sajnos mindig azt kivanom, ami nem eppen a legjobb kaloria szempontjabol.
Ti hogy vagytok ezzel?
Moni,
En mar evek ota jarok sielni, mivel tolunk ket oranyira vannak a hegyek, de hidd el, ez nagyon veszelyes. Ha meg sose sieltel egy kezdo palyan is eshetsz ugy, hogy komolyabb bajod lehet.
De egy iyen helyen mindig van mas egyeb program, amiben reszt lehet venni, attol meg elmehetsz.
A friss hegyi levego pedig csak jot tehet.
Mi Finnorszagba megyunk jovo heten szombaton es egy kicsit aggaszt, hogy allitolag ott nagyon hideg van. De az utat mar augusztusban lefoglaltattuk, amikor ugye meg nem volt semmi a hasamban.
Ti mikor lesztek szabin? Nemsokara itt vannak az unnepek.
Marti, Judyt, talaltam nektek valamit, de sajnos nem tudom csatolni a kepet.Kép

Udv,
Aniko

Kép

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Cicmac:
Szerintem az 5. héten még legjobb esetben is csak a petezsákot láthatja a doki, ha tudsz még várni egy hetet, akkor már a baba szívhangja is hallható lesz. Én voltam az 5. héten,mert barnáztam és nem tudtam, hogy terhes vagyok-e vagy csak nem tud megjönni a mensim. Ekkor még csak a petezsák látszott. Vissza kellett mennem a 6. héten, akkor már látható/hallgató volt a szívhang is. Ha nincsen semmi problémád, várjál még egy kicsit!
adrienn74
 
 


Sikerult!!!
Szoval Marti es Judyt, Oket nektek kuldom, de a tobbieknek sem kell elkeseredni, nekunk is lesz piciKép

Sziasztok,
Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Sziasztok Adrienn és Cicmac!

Üdv közöttünk! Érezzétek jól magatokat!

Cicmac! Kb. mi is ott járunk, ahol ti. Eddig volt két uh., vérvétel, EKG, vizeletvizsgálat. Szerintem a vizsgálatok mennyisége az orvostól is függ.

Márti
csmarti
 
 


Szia Márti!

Köszi a szíves üdvözlést Kép
Először is szeretnék pár dolgot kérdezni a társalgó használatáról. Ha írok hozzászólást, akkor hogyan kell frissíteni, hogy rögtön megjelenjen a topicban és ne kelljen kilépni belőle? Az azonosítót és jelszót nem lehet megjegyeztetni valahogy, hogy ne kelljen minden hozzászóláskor beírni?
A másik dolog amit szeretnék, szeretnék majd bekerülni a babavárók táblázatába! Hogyan lehetséges ez?
Előre is köszi a választ Kép
Adrienn
adrienn74
 
 


Szia Anikó!

Köszi a képeket!
Finnország? Az igen! Én még nem jártam arra, de biztos gyönyörű lehet! Pihenjetek nagyot!!!
Mivel én itthon vagyok Eszterrel, így nem kell azon gondolkodni,h. mikor menjek szabira. Már csak azt várom, h. elinduljunk Nyíregyházára és belefeledkezzünk a karácsonyi ünnepbe. Ott lesz az egész család, hurrá!!! Remélem, h. az émelygés nem keseríti meg az ünnepi hangulatot!
Mi is karácsonykor szerettük volna elmondani mindenkinek a HÍRT, de legutóbb amikor Szolnokon jártunk édesanyámnál annyira rosszul voltam, h. nem lehetett letagadni az állapotomat. Persze így is volt öröm. Apa szülei most vasárnap tudják majd meg, mivel ott sem tudom majd leplezni undoromat a különböző kaják iránt. Mi lesz a finom karácsonyi menükkel? Kép Kép Kép

Adrienn, Cicmac!
Írjatok Mzx-Móninak, h. bekerülhessetek a táblázatba!

Márti
csmarti
 
 


Adrienn74Kép Cicmac Kép
Üdv. közöttünk KépKép

Adrienn74 Kép
Frissítés fent a böngésződ menüsorában van, a stop X mező mellett egy fehér papírlap két nyíllal. Mzx Móni kezeli a táblázatot, kérd meg hogy tegyen bele Kép A nevet és jelszót mindig be kell írni, hacsak a windows-nál nem engedélyezed, hogy jegyezzen meg jelszavakat (ezt egyszer kérdezi meg). De akkor bármit csinálsz (freemail stb.) mindent megjegyez!

Cicmac Kép
Ha hüvelyi UH lesz, a petezsákot látni fogjátok, hasi UH-val még nem hiszem. Ha semmi panasz nincs ill. olyan komolyabb előzmény, ami indokolná a korai UH-t, akkor szerintem nyugodtan várj még 1-2 hetet.

Vanda

Vanda

Kép
vanda
 
 


LányokKép
Határoztam, elmegyek, de nem sielek! Köszi a sok hozzászólást, csak nem akartam, hogy a jól sielő magyar és külföldi kollégák "kényeskedőnek" nézzenek, hogy nem sielek annak ellenére, hogy babát várok. De igy már egyértelmű, hogy teljesen kontraindikált a sielés.

köszi mindenkinek,

Ja igen, ma megyek UH-ra! Lányok drukkoljatok Nekem légyszi nagyon, mert én még 1x sem láttam az én kicsim szivverését, úgyhogy van min izgulnom!
Puszika, és az újaknak üdv,
MJ-MÓni
10+0
mj__móni
 
 


Vanda, Márti,

köszi a fogadtatást Kép
A frissítést ismerem, csak az a fura, hogy visszaléptet a főmenübe, és újból meg kell keresselek Titeket.
Már lebeszéltem a dokival, hogy megyek, még mielőtt belegondoltam volna, hogy miért is Kép
De talán azért sem árt, mert egy buli kivételével, most fogok vele először találkozni, eddig másik dokim volt jó messze a viszonylag új lakhelytől. Meg talán ilyenkor az ember lánya szeretné mindennap vmi külső tényező / személy által bizonyítottnak látni, hogy igen, babát vár!!!

Én nem vagyok rosszul, semmit nem érzek, a mellem feszül picit, de ez is változik napközben. Azon túl, hogy az RH- vérem miatt aggódom, más bajom nincs.

Márti, te hogy vagy - ha már egyidősök vagyunk, nem olvastam visszafele...
cicmac
 
 


Adrienn!

Felső ikonsor: kék/zöld (böngészőfüggő!)nyílak egymás felett-alatt. (Ha rajta hagyod a kurzort, pár mp-en belül kiírja, h. az adott ikon miért felelős.)
VAGY
A nézet menüben FRISSÍTÉS címszó.
Remélem,h. érthetően írtam le!

A jelszó megjegyzés sajnos nálam sem működik, pedig már többször beállította Apa! Kép

Márti
csmarti
 
 


Köszönöm Vanda!

Kedves Mzx Móni!
Szeretnélek megkérni, hogy tegyél be a táblázatba légyszíves! Kép Kép
Az adataim: Felhasználó név: Adrienn 74 Név: Adrienn Kor: 30 Utolsó mensi: 2004. aug. 28. Várható időpont: 2005. június 4. Kórház: Jahn-Ferenc Babanév: ???
Köszönöm szépen! Kép

Adrienn
adrienn74
 
 


Mj_Moni Kép
Jó pinenést!! Majd írd meg feltétlenül, hogy mi volt az UH-on!

Adrienn74 Kép
Szívesen Kép

Cicmac Kép
Említsd meg a dokidnak, hogy Te Rh- vagy. (Párod is Rh-, akkor nem gond). Pont a napokban beszélgettek a lányok erről, olvass vissza egy kicsit.

Lányok,
egy érdekesség, aki gondolja nézze meg Képa linket:
http://www.fetalmedicine.ac.uk/gw/html/wheel.html
Például utolsó mensi dátuma alapján kiír egy csomó fontos információt a terhességről. A további adatoknál pedig tájékoztat, hogy éppen milye fejlődik a babának, stb. és átlagméreteket is közöl. Nekem tetszik Kép

Vanda

Vanda

Kép
vanda
 
 


Cicmac!

Voltam már jobban is, pl. az első babával. Azt szinte nem éreztem. De ezt! Nagyon erős émelygés, hányinger tölti be napjaimat.Kép Szedek Elevitet, MgB6-ot, többször eszem keveset (főleg szárazat) és amikor nagyon rossz, akkor iszom szénsavasat. Nos, ez az én túlélő stratégiám. Egyelőre bevált, de így is vannak kritikus napok!
Márti
csmarti
 
 


Márti!

Én sajnos nagyon émelygős, hányos voltam/vagyok. A 7. héttől kezdve nemcsak hányinger, de állandó hányás volt rajtam. Szó szerint, még a víz is kijött belőlem. Már azt hittem megőrülök, pedig próbáltam a MagneB6-ot, a Béres Magnézium+B6-ot, de szinte semmi... Ekkor az orvosom javasolta a MAGNEROT nevű tablettát. Hát mit mondjak? Azt hittem csoda történt. A hányásom napról-napra csitult, olyan 3-4 nap múlva már nem hánytam, csak a hányinger maradt. Ez is magnéziumkészítmény és nekem nagyon de nagyon bevállt! Vény nélkül kapható a gyógyszertárban, rágótabletta, kevés folyadékkal le tudom nyelni ha összerágom (íztelen) van 30 és 50 db-os kiszerelésben. Eleinte 3x2-őt szedtem olyan 3 hétig, most már csak 2x 3x-1-et.
Remélem ezzel másoknak is tudtam segíteni, mert ha valaki, én tudom mit jelent az állandó hányás... Kép
Szénsavas ásványvíz is segített és főleg a száraz ételek. Pirítós volt a fő ételem hetekig.
Keressetek rá a neten a gyógyszerre és próbáljátok ki, hátha nektek is segít! Kép
adrienn74
 
 


Cicmac,

Udv nalunk, egyidosek vagyunk!(marmint 5 hetesek)Kép) En is augusztus elejen fogok szulni. Szoritsatok, hogy jo legyen az eredmenyem, ma delutan kell mennem erte. Volt vervetel es vizelet is.

Marti,
Kitartas, lesz ez meg jobb is!

Mindenkinek nagyon kellemes hetveget kivanok!

Udv,
Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Sziasztok!

Köszi a az uh-os válaszokat, most kicsit megnyugodtam. Igazából azért aggodalmaskodom, mert mivan, ha az előző uh-on nem jól látták, és mégiscsak annyi idős a babó, mint az uccsó menszi szerint számolva. Mert akkor ugye a jövő héten már 14 hetes, amúgy 13. De végülis a dokim ezzel tisztában van, igy próbálok nem izgulni ezen továbbKép.

Képzeljétek! Tegnap délután már nagyon elegem lett a betegségből, és hozattam az urammal homeopátiás készitményeket. Már az első adag után sokkal jobban lettem, és bár nyilván még most is náthás vagyok, meg köhögök, de már nem fáj a torkom, végre kapok levegőt, nincs bedugulva az orrom és sokkal jobb a közérzetemKép. Hogy ez nekem miért nem jutott hamarabb eszembe??? A kisfiamnak szinte mindig ilyen készitményeket adok ha beteg, nem tudom magamra miért nem gondoltam.

Katica
Hát nem tudom én sem, de én a gyereknél 38 alatt nem igen szoktam vele foglalkozni.

Márti
OkéKép

Csutka Rozi
Én is szivesen olvasnék erről a dologról.

Ezvicc
Szerintem is nagyon szép méretei vannak a babádnakKép. Ne izgulj!

Adrienn, Cicmac
Üdv. nálunkKép

Cicmac
Én is kb. 5 hetesen voltam dokinál, és csak a petezsák látszott. Sztem várj még egy kicsit, mert én halálra idegeskedtem magam, hogy miért nem lát benne semmit.

Adrienn
Hú, pedig tudom, hogy valahogy be lehet állitani a jelszós dolgot, de most nem ugrik be. majd utánanézek.

Mj-Móni
Várjuk majd a bezsámolótKép

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Szia Anikó,
Rád is különösen figyelek majd Kép Szorítok, de hát biztos minden okés, ha nem, meg úgyis megoldják/megoldjuk!!!!
Adrienn74, hát ha nálad a 7 héttől jött a rosszullét, akkor itt még bármi lehet???? Jó lenne úgy gondolni erre, hogy ezt megúsztam...

Azért is gondoltam, hogy annyi olvasgatás után végre beszélgetek is, mert a páromnak karácsonyi meglepinek szánom, és hát addig borzasztó nehéz kibírni szó nélkül Kép
cicmac
 
 


Adrienn!
A Magnerot mellé akkor nem kell szedni a MgB6-ot, igaz?
Márti
csmarti
 
 


Na meg is találtam a jelszavas dolgot. Be kell lépni a profilba, ott van egy olyan cimszó, hogy "Preferences", és ott azt hiszem az első sort kell kipipálni, ezt: "Remember my username and password in a cookie" Ezután alatta rá kell nyomni a profilban történt változások mentésére.

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Márti!

Nem, nem kell a Magne B6, csak a Magnerot. Én szedem az Elevitet is, de ez ettől független. Szóval én napi 1 Elevit és 2-3 db Magnerot.
Egyébként próbáltam már csökkenteni a Magnerotot a 12.hét után gondolván, hogy már jobban kéne lennem a gyógyszer nélkül is, de nem ment Kép amint kevesebbet szedtem (napi 1,2 szem) visszatért az erős hányinger, egy-egy hányás. Megkérdeztem a dokimtól, hogy meddig lehet ezt a Magnerotot szedni, azt mondta, hogy nyugodtan lehet az egész terhesség alatt, mert semmilyen mellékhatása nincs, így megnyugodtam és szedem, így legalább jól vagyok Kép

Banyóci, köszi az infót!

Adrienn
adrienn74
 
 


Sziasztok!

Egy ideje mar nem jelentkeztem, csak olvaso uzemmodban vagyok jelen...
Ma volt az elso UH-om (13+2). Hihetetlen elmeny volt!
A vizsgalat elejen viccesen kerdezte a doki, hogy akkor 1 vagy 2 lesz... nem is mertem valaszolni a kerdesre... aztan megjelent a monitoron Pruntyi es en teljesen elolvadtam... A dokino teritett magamhoz, azzal a kijelentesevel, hogy akkor itt 2 van... azt hittem viccel, de kiderult hogy nem!!! Kép IKREK!!! Kép El se hiszem! Kép

Gyöngyi

bgy
 
 


Irtam és eltünt Kép

Cicmac Kép
Én is a mesitöl számitott 5. héten voltam, és akkor csak egy nagyon pici pontocskát láttunk, amire azt mondta a doki, hogy még bármi lehet belöle, és visszarendelt 2 hét mulva. Azota az összes UH néhány nappal fiatalabbnak mutatta, mint az eredeti terminus, tehát valoszinüleg ezért nem látszódott még semmi. Meg pesrze sok függ az UH minöségétöl is.

Mi tegnap voltunk genetikai UH-n, minden rendben találtatott, é ugy tünik, kisfiu Kép

Pusz
minyu

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Gyöngyi Kép
Gratula! Azt hiszem, lassan átkeresztelhetjüka topicot ikresre :Kép

minyu

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: