[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
2007 legaranyosabb babái - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Kép
Tegnapi babatali :lol:


Kép
Kavicsozás

Kép
Babakocsim is van már! :P

Kép
Attival

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!
Hoztam nyaralós képeket.
Vigyázat kicsit sok lesz!!!!!! :) Kép anyával az üdülőben

Kép
apával a csopaki kikötőben
Kép
hinta-palinta
Kép homokozok, jó kis muri Kép egy délutáni alvásom
Kép arcfestésre várva Kép készül a katicabogárka Kép készül a cica -mica Kép kész a gyönyörű kiscica Kép kis cica a szüleivel Kép kis cica joghurtot eszik Kép alsóörsi kikötőben anyával Kép alsóörsi kikötőben apával Kép Alsóörsön anyával Kép kis család Alsóörsön Kép tihanyi panoptikumban Kép panoptikumban egy kalózzal Kép tihanyi apátságnál apával Kép tihanyi apátság előtt anyával+ a macikámmal Kép záróbulin

Kép
Kép
judithappy
 
 


Sziasztok!

Csak beqqcskáltam, amíg Levi alszik...

Ha hazamentünk majd visszaolvasok...
A babák szépek!!! (A képeket megnéztem)
Köszi a köszöntést!
Minden babának, akinek most volt - van - lesz BOLDOG HÓFORDULÓT!

Mi jól vagyunk...
Ezen a héten az én szüleimnél, a jövőhéten Apa szüleinél leszünk...
Ekkor megyünk szétnézni telek, munka és bölcsi ügyben is.

Levinek jön a 3. (és talán a 4. is) foga.
Rengeteget alszik a friss, vidéki levegőn.
Délben is 3 órát, ami az eddigi 1-2 órához képest csoda :lol:
...és minden nap van kaki is :lol:
Jót tesz neki ez a két hét :wink:

Készült (és még készül is) sok kép, majd ha hazamentünk rakok fel 1-2 db-ot.

A nagyik is élvezik, hogy unokázhatnak :P

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 

 
 

Sziasztok!



Na kinek hogy telt a 7vége? Mit csináltatok?

Nekem péntek délutántól tegnap délutánig itt volt anyukám,azért sem jelentkeztem.

Jó volt,csak rövid!

Szombat délelőtt piacoztunk,ahol Gabika meg akart vetetni velünk egy játék babakocsit. Nem kapta meg,mert nem fogok neki lányos játékokat.



Délután,miután már apjuk is hazaért elmentünk a városba nézelődni.

Gabika addig itthon volt apjukkal,s nagyon jól viselkedett.



Nem semmi meleg volt mi?

Este 21kor is 30 fok volt kint,azt hittem elájulok,mert a lakásban meg 32.



De ma már végre kellemesebb az idő,s csak 27 fok van bent,kint meg 19!



Most is készült sütikém: kókuszkocka

Anyu meg almás pitét hozott,meg sok más finomságot!



Tegnap ebédre meg: rántott hús,rántott karfiol,cordon blue,sajtos szelet+rizs+hasábburgyonya+röszti krumpli volt az ebéd!



Gabika nagyon sokat megy minden nap.

Hihetetlen,de e héten már másfél éves lesz!



Apjuknak e hétvégéje se volt szabad,a múlt heti se,s lehet a mostani se,pedig házassági évfordulónk lesz!Egy kollegája betegeskedik a lábával,s dolgozni kell helyette is sajna!

De mi ez a csend itt péntek óta??? :roll:

Judihappy klasszak a képek! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Hoztam képeket :lol:

Sütim
Kép

Vasárnapi ebédem
Kép

Csííííííííííz
Kép

Kép

Hülyéskedés
Kép

Elálmosodtam
Kép

Kép

Súlyemelés
Kép

Repülés
Kép

Van egy zsákom
[img]http://kepfeltoltes.hu/080908/van_egy_zs_kom_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Kép
Van egy zsákom

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sehol senki??? :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


A mostani Kiskegyedben se vagyunk bent! :(

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Kedves Boszibaba!

Lehet, hogy azért nem vagy benne a Kiskegyedben, mert már a Babaneten is kiütéseket kapunk tőled. Nem gondolod???
Lassan már csak magaddal társalogsz, de úgy tűnik, azt sosem unod meg. Esteleg a reggelidről és a vacsorádról is tegyél fel néhány képet, sőt...
Miért gondolod, hogy ilyen szinten kíváncsiak az életedre a többiek??? Azért, mert nem mondják, hogy elegük van belőled??? Olvashatnál a sorok között, hiszen lassan már csak Te írsz ide. Az előző forum is ezért bomlott fel, mert mindenkinek elege lett Belőled. Ha ezt a rengeteg időt, amit a netezéssel töltesz, a kisfiadra fordítanád, biztosan nem válna kárára. Meg neked sem!!!
citromka22
 
 


Kedves Citromka!

Nem tudom ki vagy,de nem is érdekel,bár vannak sejtéseim.
Az hogy mit írok,s kinek neked semmi közöd hozzá.
Ezek szerint még most sem unod,s mindig olvasod a topikot!
Egy egyszerűen szánalma,s csak nevetek rajtad!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Citromka remélem azért neked jól telnek a napjaid hogy csak boszival foglalkozol kicsit unalmas tényleg

nika70
Salgótarján
 
 


mármint nem Boszi unalmas hanem TE

nika70
Salgótarján
 
 


Kedves Nika!

Örülök, hogy véded Boszit, ez nagyon szép és nemes dolog.
Nyilván Téged valóban érdekel, hogy a nap egyes perceiben mit csinál éppen, jól működik-e az emésztése, milyen bugyit vett fel stb... Elnézést, hogy megzavartam ezt az érdekfeszítő topikot, nem akartam az itt folyó nívós és tartalmas társalgást megzavarni....
További szép napot!
citromka22
 
 


Azt hiszem nem kéne cinikusnak lenned Citromka nem muszály oda írni ahol téged senki sem érdekel keress magadnak hasonló szintű társaságot és hagyd békén Boszit Nyilván nagyon ráérsz ha őt olvasgatod foglald el magad bármivel csak hagyj békén minket légyszíves

nika70
Salgótarján
 
 


Csak még egy mondat...a muszáj pontos J, és nem LY.
citromka22
 
 


citromka: tudod mit leszarom hogy kell írni

nika70
Salgótarján
 
 


Citromka!!!
A szívemből szóltál! (meg szerintem még sok-sok emberéből, akik nyuszik ezt megírni)

Igen Boszika, szeretnénk látni sok képet a reggelitekről is! És videót is csinálj légysziiiiiiiiiiiiiiiiiiii! Csak kíváncsiak vagyunk hogyan is éltek, hogy telnek a mindennapjaitok, stb.
Ja, és a csini új fürdőrucidról miért csak olyan messzi képet csináltál a Balcsiban?!?!?! Nagyon szívesen megnéztünk volna még közelebbről is. Tudod, olyan kis pózolós képen, mint amit otthon is szoktál csinálni a szekrényetek előtt. Ha már úgyis olyan hiper-szuper alakod van (legalábbis te meg vagy vele elégedve...)
Tudod kire hasonlítasz? Nem ám Angelina Jolie-ra, mint ahogy azt te állítod...Inkább Kiszel Tüncire!!! Nem rokonod véletlenül???????
Tényleg talán nem a gép előtt kellene ülnöd (és ugyanazokat a szövegeket beillesztgetni az összes topikba, ahol jelen vagy), hanem a gyerekeddel foglalkoznod. Talán előbb tanult volna meg pár dolgot (direkt nem írom le mikre gondolok), amit a kortársai már tudnak. (tudom-tudom minden gyerek más ütemben fejlődik, erről most ne nyissunk vitát, jó???)

És Nikának valóban igaza van, Boszi "kicsit unalmas tényleg". A tévedése nem abban volt, hogy Boszikánk unalmas-e, hanem abban hogy nem kicsit, hanem nagyon.
És a muszájt tényleg pontos j-vel kell írni. Még ha le is szarod. Majd a fiadat is így tanítod meg rá, hogy le kell szarni??? Jellemző...


Most pedig jöhet az ugatás, hogy ráérek itt írogatni meg olvasgatni. Csak közlöm, hogy már 1000 éve kiléptem a babanetről, éppen a fent említett emberkék és problémák miatt, és a babanet olvasásáról is régen leszoktam már, mert van egyéb dolgom is, hogy ezeket a fantasztikus napi történéseket olvasgassam. Ma valahogy mégis idetévedtem. Nem fog sűrűn előfordulni, inkább a gyerekemmel töltöm el az időt. (ja, és nem vagyok azonos Citromkával, a rokona sem vagyok, csak a gondolataival értek egyet maximálisan)
orvir80
 
 


szánalmasak vagytok

nika70
Salgótarján
 
 


orvir
:lol:
citromka22
 
 


Csak annyit szeretnék kérdezni
Ha valakit ennyire nem érdekli a topic témája és társalgási stilusa akkor miért olvassátok????????
Én sem szoktam írni de olvasni azt néha szoktam, és annyira gyrekes ez a beírógatás.....
Miért kell ezt csinálni felnött embereknek............???????
Vendég
 


Bacsbern: köszike rendes vagy :):) amúgy szerintem ez a régi banda akik azelőtt is piszkálták boszit nem értem miért nem vállalják fel nyilvánosan magukat gyáva emberek

nika70
Salgótarján
 
 


orvir csak még egy ha 1000 éve kiléptél a babanetről akkor miért regisztráltad magad vissza? miért nem tudtok már leszállni a másikról? semmi sem kötelező attól hogy nem tettszik néhány téma én sem írogatok be hogy jajj de szánalmasak vagytok miért nem ezt vagy azt csináljátok? nem értem miért kell beszólni? ti ettől vagytok boldogok? mert én nem értem igazán nem

nika70
Salgótarján
 
 


Hello Mindenki!

Először is szeretném leszögezni,hogy nem veszekedni jöttem és nem vagyok "babanetes".
Boszibaba miatt találtam ide,az nlcafe-ról.Én oda szoktam írni a babázzunk topikba.De ott közöttünk is annyira fárasztó már Boszibaba,hogy nincs is kedve már az embernek írni.Utána néztem kicsit és itt kötöttem ki.És amit látok,elszomorít.Ugyanaz,de tényleg szóról-szóra ugyanazt a szöveget nyomja az nlcafén és itt a babaneten.És itt nem egy,hanem több topikban,ugyanazzal a másolt szöveggel.CTR-C és CTR-V megy nála egész nap.Ha valaki reggel megírja a szövegét és egyenként elkezdi beillesztgetni mindenféle oldalakra,akkor annak vagy babaysittere van,vagy hanyagolja a gyerekét.Megjegyzem,mi az nlcafén nem írogatunk egész nap,és miatta mostanában egyre ritkábban.
Lehangoló a folyamatos szövegelés,a képek,az állandó MÁK-os balhéi,a MANI éhsége......És valóban,minket sem nagyon érdekel,hogy mikor,mit,miért főzött,hány órára készült el az ebéd,Gabika meddig aludt (hiszen állandóan alszik,állítólag)(mit is csinálna egyedül,anyuci nem ér rá...).
Ja,igen és ha már itt tartunk,azért én is erősen egyet értek az előttem szólókkal,valóban nem most kellene megtennie az első lépéseit egy másfél éves gyereknek,hanem már futnia kellene.Igen ám,csak ehhez nem kellett volna a 18 hónapjából 16-ban pihenőszékbe kötni.Persze így anyucinak sokkal könnyebb volt,több ideje maradt internetezni!!!Szép!
Ezt csak azért írtam ide le,mert látom,hogy másoknak is vannak problémái vele,hátha ezek után minket is BÉKÉN HAGY!!!
szivem=szám
 
 


Szívem szám miért nem vállalod fel magad?
A rendes neved mi a NLCAFE-n? Hadd tudjam meg ki utál ennyire! :cry: :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


sziasztok.

szerény véleményem szerint nem boszi miatt oszlott szétt az előző topic hanem az ilyen jószándékú beszologatók miatt.
ha valakit nem érdekel amit ír akkor tessék görhetni.ezt akkor is megbeszéltük.
képeket meg tegyen csak fel nyugodtan.én személy szerint szeretek képeket nézegetni.az meg hogy felteszi az ebédjüket,kit zavar????görgessen akit nem érdekel a kókuszkocka vagy hasonló finomságok.
az meg hogy leszólod az alakját valószinű azért van mert te nem vagy megélegdve a tieddel.boszinak van önbizalma és ez jó dolog főleg egy gyerek szülése utánn.
az meg hogy mennyit ír kölümböző forumokra az ő dolga.honnan tudjátok hogy Gabika milyen természetű gyerek???Patrik is elvan sokat magában,nem azért mert nem foglalkozom vele hanem mert szeret egyedül játszani.ha odajön hozzám akkor játszom vele.ezzel boszi is biztos így van.
az meg megint hülyeség hogy baj hogy most indult el.miért lenne az???????????a ti gyerekeitek is mindent időben csinálnak/tak ugye???párom 20 hónapos volt mikor elindult :!: :!: :!: nem érdekelte a járás.beszélni bezzeg beszélt koránn.
Patrikom itt van 20 hónapos és kb 10 szót mond tisztánn.nem azért mert nem foglalkozom vele hanem azért mert ő másban erősebb.

ez annyira gyerekes komolyan mondom hogy az már fáj.

ha nektek bajotok van a mi topicunkal akkor tudlak titetek sajnálni.

ti foglalkozzatok inkább a gyereketekkel ahelyett hogy minket baszogattok.

Kép
Kép
ettike
 
 


jah és a régi kedves topictársaink ha már beszológatni tudnak legalább vállalják magukat.

gyáva nyuszikák.

Kép
Kép
ettike
 
 


ettike ez jó volt :):):):)

Boszika: ne törödj velük ez a céljuk hogy eltántoritsanak téged igen is érdekel mi van veled

nika70
Salgótarján
 
 


nika:

hát de nem igazam van??
úgy fel tudnak bosszantani az ilyen nők :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

nem tudok jönni pár napig és mikor jövök az látom hogy megint mindenki Boszit bafogatja.

Boszi:

engem igenis érdekel mit csinálsz te,Gabika,vagy épp a párod.és az is milyen finom sütiket sütsz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
ettike
 
 


ettike de igazad van :):):):) gyáva emberek nem vállalják fel magukat az ilyet nagyon utálom

amúgy te hogy vagy?

nika70
Salgótarján
 
 


köszönöm én jól vagyok.
22.-én megyek uh-ra,már nagyon várom.
intézzük a házikónkat.most megyünk áttiratni sógornőm részét az én nevemre(vagyis "megveszem")
ha a lakást sikerül időben eladni akkor február körül költözhetünk is.attól függ milyen idő lessz télen.

ti mikor költöztök?vagy még nem biztos?családi vagy panel?
Gege elkezdett már beszélni?

látom tesó még nem jön.drukkolok hozzá.

Kép
Kép
ettike
 
 


S újra itt! :lol:

Ettike hogy vagy? Pocod növöget? :lol:
Veled együtt izgulok,s várom,hogy mikor tudsz majd uh képet feltenni! :wink:

Én tegnapelőtt voltam nődokinál,minden ok,tehát év végén ráállhatunk a 2. babára! :lol:

Hétfői napra nagyon készülök,szerencsére apjuk is itthon lesz.
Gabikát is aznap kell vinnem majd tanácsadásra,18 hónapos oltásra.
Még fel kell majd hívnom a védőnőt,mert nem tudom hányra is kell menni,2 hónapja kaptunk időpontot,s nem találom a papírt. :roll:

Tegnap 1,5 órát voltunk a játszótéren. Gabika nagyon élvezte :lol: :
szaladgált,végre homokozott is,játszóházban mindenkire rákiabált,s babakonyházott! :lol:

S hoztam nektek pár képet :P

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


boszi:

igen növöget a pocim :lol: :lol: :lol: már nem tudnám letagadni :lol: :lol: :lol:

édes Gabika a homokozóban,Patrik is szeret homokozni,alig lehet kirángatni a homokból :lol:

na hozok nektek én is képet :lol: :lol: :lol:

Kép tesó lak 10 hetesen
Kép
Kép
Kép
Kép mamával tv-t néz:)
Kép
Kép thomas nézés
Kép ő pedig tegnaptól a szerelmem:):):):)bilit venni mentünk de hát ki bírná ki hogy nem néz körül? és mégláttam és megszerettem:):):):)67000 Ft de mindent tud ami nekem kell.így ilyet veszünk majd tesókának:)

Kép
Kép
ettike
 
 


Ettike nagyon jó a pocis kép! :lol:
Ilyenkor irigyellek,s alig várom már ezt az állapotot én is! :P

Patrik jó nagyott nőtt,igazi vagány kispasis! :lol:

Nagyon klassz egy a babakocsi,s nem is vészes az ára! :wink: Mi szerintem nem veszünk a 2.nak újat,eltettem a Gabikáét! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Ettike: héát igen nem jött még össze :) de majd ha költözünk akkor úgysem fogok másssal foglakozni és majd talán akkor összejön január környékén megyünk :) decemberben lemegyünk körbenézni :):)

szép a pocid :)majd uh képet is kérünk :) ésa drukkolok hogy nektek is sikerüljön a költözés

Boszi akkor hajrá tesóbaba

nika70
Salgótarján
 
 


patrik nagy csibész :) olyan mint Gergő a szeme sem áll jól :):):):)

Még nem beszél pár szó van neki : de,nem,gen=igen,ezt, ilyenek meg ma amokro apja telefonált és a füléhez tettem a telefon azt mondta ap

nika70
Salgótarján
 
 


akkor Gege sem sieti el a beszédet :lol: :lol: :lol: :lol:
bár szerény véleménem szerint Patrik azért nem beszél mert megérteti magát duma nélkül is.
valamelyik nap mondja neki az apja hogy szólj anyának hogy megyünk a boltba(hallottam én is gondoltam teszem a hülyét)
fut be:
-ana,ana,ana,ana,apa,apa,apa,apa,brűűű,báááá,bééé,........stb.
mondom mi az mit szeretnél.magyaráz magyaráz "nem értem"erre földhöz vágja magát és elkezd hisztizni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
mindig kihozza úgy a kérdésem hogy bológatnia kelljen.
pl.:milyen palacsintát kérsz?erre nem válaszol semmit.
kakaós palacsintát kérsz?erre meg rázza a fejét hogy igen vagy nem.

most még nem aggódom de ha pár hónap múlva is csak ennyit beszél akkor azért meginformálom a dokinénit.

boszi:

nekem muszály újjat vennem :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: mivel mint már írtam kifogtam mindkét babakocsinkat................szarok.pedig nagy chicco............................ :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok,
bocsi,hogy így ismeretlenül írok,de tegnap nagyon ráértem és pár topicba beleolvastam....na,de a lényeg,hogy ma megvettem a Kiskegyedet........és ki mosolygott rám benne? :lol:
Hirtelen nem tudtam honnan "ismerős" ez a család :wink:

Gratulálok Boszi,nagyon szépek vagytok :)
(ja,ez a szept 16-i,szóval benne vagytok,ne légy szomorú :) )
enis
 
 


Enis köszike az infot! :lol:
Akkor te gondolom előfizető vagy,hogy ilyen korán hozzájutottál az újsághoz! :wink: A standokon csak holnap lesz szerintem!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi,
az az érdekes,hogy én külföldön élek :D Kissé csodálkoztam,hogy gyorsabban megvettem,minthogy Mo-n megjelenik :lol:
enis
 
 


Enis hát ez tényleg érdekes,de legalább tudom! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


sziasztok.

voltam ma vérvételen.hát írtóra felbosszantottak.be kellett adni a dokihoz a papirokat napló sorszámot iratni rájuk.8 kor be is adtam.aztán mikor akik velem eggyütt adták be már végeztek a vérvételel is és a következő adag kismama is megkapta a papirokat akkor megkérdeztem a nőt hogy én medig várjak még,megkapom ma vagy haza mehetekés holnap jöjjek ujra.hát azt a felháborodást látni kellett volna ami kiült az arcára.
ők most rendelnek is nem tudnak minden papírt azonnal kiadni...............jah kösz mondtam magamban akkor a többiek miért kapták már rég meg???
utánna mikor jött ki vörös képpel mondta hogy bocsánat de rátettek valami papírt és elfelejtették :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: ez folt 9:30 kor :twisted: :twisted: :twisted:
aztán utánna már hamar végeztem.

úgy néz ki beszologatóink nem tudnak már mit írni.nem is gond.maradjanak is csendben :evil: :evil: :evil: :evil:

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!

Megvolt a 18 hónapos tanácsadás!
Új adataink: 11,40kg és 82cm
Kicsit tényleg le van a nyelve tapadva,de nem vészes,s,ha eddig nem zavarta őt,akkor felesleges bevágatni,mert ez semmiben nem fogja akadályozni,pösze sem lesz!

Én meg mehettem ma a MAMUTT-ba Gabikának cipőért,ugyanis kinőtte a 19-es zárt cipőjét,s most már 21-set kellett vennem!
Ha már ott jártam magam is megleptem egy új cipővel!

Hát csajok ez az idő! Akárcsak az esküvőnk napján,akkor is esett,de mondjuk melegebb volt!
Apától kaptam 7 szál vörös rózsát!
Este meg vacsizunk majd kettesben itthon vmi finomat! Ha már nem tudunk elmenni,majd rendelünk!

Ettike nem semmi a tórturád,de csak túl vagy rajta! Úgy látszik mindenhol erőszakosnak kell lenni az embernek! :twisted:

HOLNAP AKKOR KISKEGYEDET VENNI! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Ettike: nem semmi a vérvétel de még jó hogy szóltál ki tudja mikor kerültél volna sorra? Néha jó az ha beszól az ember :):):):)

Boszi megyek megveszem mert én a maximát mindig veszem kedden de most akkor ezt is megveszem :):):):)

szép méretei vannak Gabikának :) Gege a 18 hóson 14kg és 86 cm volt :):):):

nika70
Salgótarján
 
 


Ja és gartula a házzassági évfordulotokhoz :)

nika70
Salgótarján
 
 


Ettike,
tudnánk mit írni, de nincs értelme.....A helyesírásod még mindig a régi :lol: ....
citromka22
 
 


Sziasztok!
Szeptembertől sok helyen újra indul a Süni zenebölcsi-zeneovi. Várlak Titeket szeretettel!!!!! Részleteket, helyszíneket a www.sunizene.hu címen találtok.
Szép estét. :)
Nóri
norkini
 
 


És nem olvassa a babanetet :shock: :shock: :shock: nem csak gyáva hazug is

nika70
Salgótarján
 
 


Jaj, de szép napra ébredtünk!!!

Hahó!!!!! Sehol senki??? Hol vagytok lányok????
(ugye ismerős az idézet Boszikánktól?) :lol:

De most jut csak ezembe, mindenki elrohant Kiskegyedet venni. Bevallom én is voltam, mert szerettem volna kiplakátolni a legszebb, legjobb, leg-leg-leg család fényképét a szobámba, de sajna nekem már nem jutott újság. Annyira sokan megvették, hogy már nem lehet kapni belőle. :cry: :cry: :cry: Azóta itt zokogok, de bízok benne, hogy a főszereplő beszkennel néhány képet és persze a cikket és akkor én is olvashatom. Léccccciiiii, léccccciiiii, léccccciiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Szivem=szám!
Ez ledöbbentett, hogy már az NL Cafén is ugyanaz a duma folyik a csapból. Hogy van valakinek ennyi ideje... Ja, persze a CTRL gombokkal.

Akkor most jöhetnek a Boszi-védelmezők!!!! (mert ha észrevettétek az ő régi és bevált taktikája, hogy nem szól egy szót sem vagy csak keveset, és hagyja hogy a többiek megvédjék. Majd hosszas könyörgés után- hála Nikának és Ettikének-, miután bejelenetette, hogy ő többet nem ír, ismét visszatér, mert pl. még be kell számolnia a tegnapi évfordulóról és arról, hogy mit is sütött főzött a számítógépezés közben, miközben Gabika a pihenőszékbe kötve aludt 4 órát.

Már alig várom............................
orvir80
 
 


orvir ha hiszed ha nem a nlcafén sem utálják boszit járj utána és csak utána mondj véleményt
ott is egy valaki van aki bomlaszt szóval lehet elmenni annak aki nem is babanetezik gyáva hazug emberek
érdekes hogy ti nem olvassátok a babanetet stb akkor minek vagytok még mindig itt? van erre magyarázatod?

és szerintem ha valami nem érdekel akkor van VÁLASZTÁSOD

NEM KELL OLVASNI

nika70
Salgótarján
 
 


citromka:

totód ha valakí gyósan ír akkó bahomira nyem zavarja ha elűt pár betűt éss mivel baromira nincs időm végignyálazní a szőveget miútán megirtam(mivel van egy 20 hós fiam)elkűdőm úgy ahogy sikerűt.és érdekes mod ez méga aaaaaanormális olvasóknak nem szuta a cemit.tudód érdekesz,,,,,,,,,,,,,,,hogy hívatallos papirt még nem kűdtek visza azé me rossz vót a hejesirásom,jah és anno a nyelvtan tanárom is azé adta a jóóó legyeket me csomo csomo hibám vót :lol: :lol: :lol: :lol: CAPB BÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

orvír:

eggyetértek nikával,nézz utánna hogy mit írtak boszinak a másik oldalon mielőtt itt vered vele a nyálad.

Kép
Kép
ettike
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: