Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Ide várok mindenkit, akivel a babavárásunk alatt levelezgettünk, beszélgettünk a Nyár végére vátom topikon. Szeretném, ha nap, mint nap beszámolnánk mi történt, történik velünk és babáinkkal. Az előző helyen a sok új emberke mellett már nem tudtam követni, hogy a számomra fontos emberekkel, babáikkal mi történt.
mankati
 
 


Szia Kati! Szia Mindenki!
Megjöttem!
Puszi.
Viki
r_viki
 
 


Hahóóó Csajok!
kingapocak
 
 

 
 

Akkor én elmondom mi történt velünk ma:
Voltunk a piacon Zsófival és amikor kapott pár kanál baracklét ebéd után, már tátotta a száját a kanál láttán (és cuppogott a baracklén - hatás viszont elmaradt, egyelőre). Ma 4 óránként kért csak enni.
kingapocak
 
 


Hahó Lányok! Én is idetaláltamKép
Hát velünk mi is történt ma... egész nap egyedül voltam Patrikkal, apája csak most jött haza, és mivel még nem alszik, kivitte magával a konyhába... végre ráérek olvasgatniKép Ma fürdettem először egyedül.
Kati, BOLDOG NÉVNAPOT!!!
Kinga, Patrik nem szereti a barackot csak az almát, de nagyon édes lehet ZSófiKép
hermi
 
 


Valamit már napok óta akarok mondani, de mindig elfelejtem. Most is...
Ti mit csináltok hátfájás ellen? Én reggelente úgy ébredek, hogy sírni tudnék a fájdalomtól.
Zsom 3 óránként kap kaját, de már megint úgy érzem, mintha kevés lenne. Igaz, hogy nem nyűgös és sokat alszik, de olyan üresnek érzem a cicimet Kép
Ma először egyedül maradt pici fiam a nagyijával, teljesen jó volt! Nem sírt, mikor elmentem észre se vette, nekem pedig nem volt lekiismeretfurdallásom amiatt, hogy itthagytam.
Amúgy meg tök jó kedvem van, hogy újra együtt vagyunk Kép
r_viki
 
 


Sziasztok!
Itt vagyok-ragyogok :-)

Viki, elkaptalak végre, van egy jó kenőcs Salonpass, próbáld ki hátfájásra. Utaztok hétvégén?

Kati, neked itt is boldog névnapot, hátha amott nem találtad meg.. ;-)
cebe
 
 


sziasztok,

megérkeztemKépMár nem bírtam kivárni a jelszós levelet!

Ma Nóra iszonyú nyűgi voltKép Teszem hozzá én is!
Örülök minden barackos és almás csatlakozó kollégának!!!Kép Nóránál a barack az első, aztán az alma, jól cuppogtat!!
Kati! Boldog, boldog boldog névnapot!!
Viki! Háát keményre feküdniKép) az jó! Egyébként előbb utóbb elmúlik, már nem érzed az egész hátadKép
jó éjt nektek! Ide jövök naponta 2 naponta ahogy Nóra engedi, ha még nem felejtettetek el az nlc-s bújkálás óta!Kép
stahl28
 
 


Jéé, nahát? Kati ezt hogy csináltad? Itt mindenki előkerül, Betti ti jártatok éppen az eszembe, hogy mi lehet veletek, a talira sem jöttetek..
cebe
 
 


Kép
cebe
 
 


Szia Betti!!!!!
Andi, ez volt az egyik, amit írni akartam: remélem, hogy utazunk. Pénteken este lesz a szokásos céges karácsonyi buli, ahová hivatalosak vagyunk (meghívattam magunkat Kép). Kecskemét mellett lesz, remélem, addig nem szakad le a hó. Nagyihoz, dédihez majd csak nyáron tervezünk ottalvásos kirándulást. Egyébként most itt van anyós, 2 napja csak vasal Kép
A krémet hol lehet beszerezni? Egyébként tényleg csak várom, hogy múljon, ha már nincs szopi, jöhet az edzőterem és erősítés hátra. Is!
r_viki
 
 


Viki, mi gyógyszertárban vettük, nagyon erős mentolos, ha a férjed jól bekente a hátad burkolózz be jó meleg takaróba.
cebe
 
 


Mi a hétvégén megyünk mamalátogatóba, kipróbáljuk az új útleveletKép , utazni már jól tudunk, de ez lesz az első "külföldi" utunk..
cebe
 
 


Kép
cebe
 
 


Jó reggelt! Kép Hogy aludtatok?
Olyan jó így együtt látni az ismerős arcokat - újra!
Viki te masszíroztasd meg a hátad kispapival, hátha segít! Nincs "deréktámasztód"? (nem tudom mi a hivatalos neve) A tesóm sokszor viseli ha fáj a dereka és egész jó.
Nincs valami jó ötletetek hogy Zsófi ne reggel 5-kor rakja tele a bugyort?
kingapocak
 
 


Jó reggelt!
De jó, hogy mindenki idetalálKép
hermi
 
 


Közben felébredt Patrik is, aludt még 1 fél órát, amúgy 6-kor keltünk.
Kinga, nekem nincs ötletem mit csinálj, hogy ne 5-kor kakiljon a lányzó.
Hátfájásra meg leginkább apa masszázsa vállik beKép
hermi
 
 


uvbjm85djnmnő.oghtdswqsytkiioookokoiyuutyyuihkjléuyttres m9scd88888888888ob tzto

Patrik üzeniKépKépKép
hermi
 
 


Sziasztok, képzeljétek megint betaknyosodtunk Kép, de úgy hogy szegénykém a hajnali szopi után nem is tudott visszaaludni, így nagyon álmos maradtam. Rövidesen megpróbálom letenni aludni egyet, nem tudom mit fog hozzá szólni..
cebe
 
 


Hermi, biztos hogy Patrikot magyarul tanítjátok?
cebe
 
 


Ez biztos babanyelven vanKép Patrik is taknyos még, hajnali szopi után horkolt a kezembenKép 6-os szopi után meg ezért nem tudott visszaaludni ő semKép
hermi
 
 


Nina most aludt el, itt van mellettem a babakocsiban. Kép
Nálunk ma reggelre nagyon szomorú idő lett.. Mindenhol esik?
cebe
 
 


Itt nem esik, de szomi az idő.
hermi
 
 


nzz7bt v6ö78rc 9 9

Zsófi üzente Patriknak
kingapocak
 
 


Na csak megérti valakiKép
hermi
 
 


Ezek a gyerekek a végén nagyon összejönnek így a neten ;)
cebe
 
 


Patrik még pizsiben:Képkicsit nagy ráKép
hermi
 
 


Na még gyakorolni kell, hova kerüljön a szöveg...
Cebe, hát sok szép lányzó közül lehet választaniKép
hermi
 
 


Még nem is meséltem. PÉnteken vittem vissza a dokinénihez Patrikot. És megint csak leecsetelte a torkát, pedig már nem volt piros. Na nem is ez a lényeg, hanem, hogy bukott egy kicsit tőle. Erre a dokinéni megkérdezte, hogy mindig szokott-e bukni. Mondjuk ez változó, tegnap egyáltalán nem bukott, tegnapelőtt meg minden sopi után... na azt tanácsolta, hogy emeljem meg a kiságy végét, ahol a feje van, és ha nem javul ír fel port... ráhagytam, de szerintem annyira nem vészes, ráadásul hízik rendesen, arról nem is beszélve, hogy napközben szinte nincs is a kiságyban...
hermi
 
 


Noémi, az ágyfeje-megemelés olyan volt nálunk mint halottnak a szenteltvíz... Szerintem ne aggódj emiatt!
kingapocak
 
 


Halihó!!!:-))))
dius
 
 


Én nem aggódom ez miatt, szerintem semmi értelme...
Szia Mayamami!Kép
hermi
 
 


na forditva irtam be a nevet!!:-))) nem baj!!!

jaj de jó! jaj de jó!! örülök Kati az ötletednek.....bár a ncl nagyon szeretem..ez még egy kicsit bonyolult!:-) nem hiába szőke vagyok!!:-)))
dius
 
 


Szia Hermi!!!

megint egy okos doki???:-)
dius
 
 


Azért aranyos dokinéniKép
hermi
 
 


hihihi, én meg nem igy akartam kijavítani a nevemet, hanem fordítva, de így is jó leszKép
hermi
 
 


A klasszikus szőke nő én vagyok! Volt hogy még a telefonomat is úgy vettem fel hogy "Szióka honnan tudtad hogy itt vagyok? Kép

Zsófi elaludt _hanyatt_! Azt hittem rosszul látok! Keze a feje alatt, mint az apjának Kép
kingapocak
 
 


én is forditva gondoltam!!!

főleg hogy itt már ismerjük egymást!!!:-)))

jó hogy itt megint magunk elszünk..mert már kezd az agyamra menni ..egyik másik hölgyike!! de oylan szinten hogy iszonyat!! (mint anno Sunny!!!):-))


nekem miért nem rajzol fejecskéket??
és ide mindig be kell irni a jelszot meg azonositót???
dius
 
 


Állj rá az egereddel, arra fejecskére, ami megjelent, látod, hogy csak : ) szóköz nélkül!Kép
hermi
 
 


Kinga, másban is apjára ütött?

erre a jelszavadsdira még nem jöttem rá... lehet csak el kéne olvasni, mit írnak a bal oldalonKép
hermi
 
 


Mayamami nem akartalak félrevezetniKép Régen tényleg csak : ) volt a fejecske, most van közte - is, ahogy ráállsz... de beírni csak : ) ezt kell szóköz nélkül... na remélem világosKép
hermi
 
 


Én is nagyon kezdő vagyok itt... Haladóbbak segítsetek! Hol lehet másféle smileyket elővarázsolni, nekem csak ezt a kettőt sikerült Kép és Kép
És lehet itt is privit írni?

Dia, ne is emlegessük Sunnyt...

Azért kell mindig beírni a jelszót mert ide csak regisztráltak írhatnak
kingapocak
 
 


na mindegy majd rájövök erre is!!!:-)
nekem nem rajzol olyat!!!:-((
dius
 
 


na látd nekem most sem rajzolta!!! én is akarok !!! én is akarok!!:-)))

Kinga mi bajod van vele?????:-)
dius
 
 


Kép : O ez szóköz nélkül
Más képeket pedig smilet is, be lehet illeszteni, bal oldalon Dokumentáció/Formázás alatt sok mindent megtaláltok, betű színe, nagysága, stb...
Dia ne írj közé - ilyet!Kép
hermi
 
 


na ja!!!Kép
majd csak belejövünk!Kép

csak el kellene olvasni!!Kép
dius
 
 


Dia, nem bírom a kioktató hangnemét és nem tetszik hogy 6 hónaposan bölcsibe adja a babáját csak hogy visszamehessen melózni, annyira imádja a munkáját, nem a pénz miatt. Én is imádom az enyém de semmi pénzért nem mennék vissza ilyen korán.

Nem tippelek ki megy az agyadra mert félek igazam lenne.

Fejem Zsófinak az esti pótlást Kép
kingapocak
 
 


nem mondod hogy már bölcsibe adja?????

szoval te jóba vagy vele..és követed mi történik velük!!Kép Kép Kép

én azota szerencsére nem láttam miota elkotródott...direkte nem irtam neki szülést történetet sem!!!
kettő agymenésem van!! de már nagyon!!

HErmi az előző mondatom tudod nem neked szólt odaát!!!Kép
dius
 
 


Na lehet én is szőke vagyok Kép, de nem tudom milyen mondatra gondolsz Kép
hermi
 
 


szóval nem értem ezt a jelszós dolgot!! mert az egy dolog hogy nem irhat ide csak az aki regisztrálódik....de mindneki elolvashatja miről irunk!!! akkor minek a regisztráció?Kép
pedig azt hittem már jól kipanaszkodhatom magam..erről a két hülye picsáról!!!Kép
dius
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: