Új privát üzeneted érkezett!

Hello!

Hogy érted, hogy meddig? :)

mamiblue
 
 


Sziasztok!

Újra itt vagyok! Az ünnepek jól és gyorsan teltek. A gyerekek nagyon élvezték a karácsonyozást. Boti az elején piszkálta a fát de hamar megszokta, hogy nem nyúlunk hozzá. Annyi mindent kaptak, hogy nem is sorolom.
Voltunk a Camponába megnézni a cápákat, meg korizni Taksonyba. Jó a jég csak olyan hideg van, hogy Botond nagyon hamar fázik. A sétákat is rövidre kell szabni, vagy baromira be kell bugyolálni és akkor jót alszik a babakocsiba.
Bius nehezen kezdte az ovit. Egész héten hisztivel ment be a csoportba. Nem is számítottam másra. Remélem a jövőhét jobb lesz.
Botond édes pofa, mindig azt lesi mit rosszalkodjon. Rengeteget beszél, sok mindent utánoz. Mindent megért, és addig rángat amíg amíg meg nem értem mit akar.

Írjatok! Olyan csöndes a topik. Üdv!

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


SziasztoK!

Az ovit úgy értem, hogy reggel 6-tól vagy fél héttől délután meddig kell elhozni a gyerekeket!
fincso
 
 

 
 

Sziaszok!

Melyik ovira gondolsz.? Nálunk itt Csepelen 18-ig van nyitva az ovi, reggel 06-tól.

Írjatok!

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Sziasztok!

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

:?: :?: :?: :?: :?: :?:

Holnap visszanézek!!!!

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Sziasztok!

Mi újság Veletek?Hogy kezdödött az új év?Mit csináltok ezeken a borongos napokon?

Fannit felvették az óviba!!!Csak még azt nm tudjuk,hogy mikor lesz kész.De ez már csak részletkérdés.Most jöhet Lackó bölcsikeresése.Ill.Pesten már 3 helyre beírattam,most jön febr.-ban itt Miklóson a bölcsi.Utána meg a munkakeresés,mert lehet,hogy nem vesznek vissza a régi munkahelyemre.
Tudja vki,hogy gyes mellett ki lehet venni a felhalmozott szabadságokat???Vagy esetleg vkinek van olyan ismeröse,aki járatos az ilyen kérdésekben,mert lenne pár.

Karácsonykor én is attól féltem a legjobban,hogy Lackó piszkálni fogja a fát.De amikor meglátta,megmutattam neki,hogy szúr,és nem is bántotta.
Szerencsére a betegség is elkerült minket az ünnepek alatt,így januárban végre megkaphatta Lackó az oltásokat is.
Szilveszterkor Fanni fél3-ig bulizott a szomszédban.Mi már Lackóval f12-kor kidöltünk.Pontosabban Lackó,én meg jöttek vele haza.
Viszont egy ideje megint nem hajlandó az ágyában aludni.Már le se tudom tenni.

Szép napokat mindenkinek!
Gabi

Kép

Kép
taga
 
 


Sziasztok!

Tara,ti a buckában épülő oviba jelentkeztetek vagy amelyik bővül?
Igazából a Mocorgó nyitvatartása érdekelne, mivel ahoz fog tartozni az új ovi is és valószínű ugyanaz lesz.
fincso
 
 


Sziasztok!

Tara,ti a buckában épülő oviba jelentkeztetek vagy amelyik bővül?
Igazából a Mocorgó nyitvatartása érdekelne, mivel ahoz fog tartozni az új ovi is és valószínű ugyanaz lesz.
fincso
 
 


Sziasztok!

Tara,ti a buckában épülő oviba jelentkeztetek vagy amelyik bővül?
Igazából a Mocorgó nyitvatartása érdekelne, mivel ahoz fog tartozni az új ovi is és valószínű ugyanaz lesz.
fincso
 
 


sziasztok!

BUÉK mindenkinek! jó rég jártam megint erre! :(

kérdezni szeretnék! Szigetszentmiklóson tudtok valami baba-mama tornát, vagy jógát, vagy valamit, amit már ki is próbáltatok, és ajánlanátok?

sophie27
 
 


Sziasztok!


Mi a bövülő óviba jelentkeztünk,de őszintén szólva,nem tudom, hogy hogy van a nyitvatartás.
A héten lent voltunk a bölcsiben is.A kezembe nyomtak egy 4oldalas nyomtatványt,amit rögtön el is neveztem vagyonnyilatkozatnak.Ingatlanról,autóról...mindenről kérdeznek.Még számlákat is kell mellékelni a jelentkezéshez.Teljesen kiakadtam rajta.Eddig egy helyen se kértek ilyesmit.

Máfél hónap szünet után Lackó tegnap délután ismét lebetegedett.Természetesen akkor,amikor már sehova nem tudom vinni hétvége előtt.39fokos láza volt,az éjszaka is szuper volt.Ma már evett,és kicsit játszik is,de többnyire rajtam lóg.
Fanni szerencsére ilyenkor igazi nagylány,és segít.

További szép napot Mindenkinek!
Gabi

Kép

Kép
taga
 
 


Akkor valószínű a bővülő ovi jobban áll már, mert mi még nem kaptunk választ hogy felvesznek-e az újba,pedig azt mondták februárban lesz átadás, de ahogy néztem sok van még hátra.

Mi is jelentkeztünk az elmúlt évekbe sok bölcsibe, de ilyenről én sem hallottam, a vagyonodhoz semmi közük!
fincso
 
 


Sziasztok!

Hajjaj, nincs itt vmi nagy pörgés... :roll:
Nem is biztos, hogy kapok majd a kérdésemre választ.

Én korrekt áron dolgozó, megbízható, ügyes sztsztmiklósi takarítónőt keresnék, aki tudna nekem segíteni kb. hetente a ház tisztántartásában. 10 hós gyerekem mellett kicsit nehezen megy... :oops:

Viszont sima hirdetést nem szeretnék feladni, vagy hirdetés alapján választani, szeretném, ha már kipróbált, jónak talált takarítónőt ajánlana vki.

Köszönöm!

biribon
 
 


Sziasztok!

Felvettek minket az új oviba, de úgy néz ki, hogy csak 17-ig lesz nyitva, úgyhogy én meg márciustól keresek megbízható anyukát vagy nagymamát aki eltudná hozni a kislányomat az új oviból.
fincso
 
 


Sziasztok!

Sok a kérdés és semmi választ.

Sajnos én sem tudok segíteni, nem ismerek egy takarítónőt sem. Amúgy kb mennyibe kerül heti egy takarítás?

fincso! Miért nem tudod elhozni az oviból a kicsit?

Gabi! Mikor és hova mész dolgozni? Én is erőteljesen gondolkozom mikor kezdjek újra dolgozni. De mindenki akivel beszélek lebeszél róla, hogy bölcsibe adjam a kicsit.

Amúgy mi jól vagyunk. Botinak kicsit folyik az orra mag köhög de hát tél van.

Hova mentek nyaralni????

Tudja valaki, hogy kb: milyen idő van június közepén Olaszországban? Olyankor meleg már a tenger? Ravenna mellé mennénk.

Szép napot! Írjatok.

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Szia Bebi!

Azért nem tudjuk elhozni 17-kor a lányomat az oviból, mert Bp északi részén dolgozok, és a délelőttös műszakom is 17 óráig van, és legalább 1 óra mire Miklósra érek, párom pedig szintén minimum 17 ig dolgozik Pesten, és ő sem ér ide.
Nem értem miért nem 18-ig vannak itt is nyitva az ovik, mint Pesten, meg számos vidéki városban?

Az én lányom 1,5 éves volt amikor elkezdte a bölcsit, de sokáig nem szerette, sokat sírt, most meg alig lehet elhozzni onnan, ő vigasztalja a kisebb gyerekeket.
Én ahogy tapasztaltam, a 2 éves gyerekek könnyebben beszoknak mint mi 1,5 évesen, és kell is akkor már nekik a gyerektársaság, sokat tanulnak egymástól.
Viszont az is igaz, hogy ez az idő az, amikor éjjel-nappal együtt lehetsz a gyerekeddel, utánna jön a munka meg bölcsi,ovi...
Nállunk is a pénz miatt kellett visszamennem ilyen korán dolgozni.
fincso
 
 


Sziasztok!

Én is sokat gondolkoztam,hogy mi legyen a jövőben.Sokat filoztam egy esetleges kistesón is,de azt hiszem az én helyzetemben pont elég ez a két gyerköc.Így se lesz könnyű megoldani a gyerekek hurcibálását,arra meg gondolni se merek,hogy mi lesz akkor,ha Lackót nem veszik fel a bölcsibe.
Elvileg a volt munkahelyemre mennék vissza dél-Budára,ez még közlekedésileg viszonylag közel van,ha az M0 tiszta.De nem valószínű,hogy visszavesznek,mert a fönököm nem igazán kedveli a gyerekes anyukákat.
De szívesebben is dolgoznék itt vhol a környéken,de tudom,hogy nem lesz könnyű a munkakeresés.Hiába diploma, gyakorlat, 3nyelvvizsga a mai gazdasági helyzetben nem fognak kapkodni egy kétgyerekes anyuka után.

Szóval,Fincso,ha más megoldást nem találsz,akkor majd besegítek a gyerköcöd elhozatalába,június végéig még tuti itthon leszek.Az óvi átadását nekünk jan.29-re igérték,de már akkor úgy mondták,hogy még várni kell a kiszáradásra...április előtt nem lesz belöle semmi.Kb.2 hete láttam a helyszínt,de még csak a falak álltak,festésnek,burkolásnak nyoma sem volt.

Lackó most kezdi utánozni a szavakat,amiket mondunk.Ez furcsa nekem,mert Fanni ilyen idős korában már viszonylag szépen beszélt.De olyan aranyosan mondja,hogy ajtó,ablak,puti/puszi/...Bebi Ti hogy álltok?Botond már beszél?Miket csinál mostanában?

Üdv.Gabi

Kép

Kép
taga
 
 


Szaisztok!

Akkor valószínű, hogy a márciusra ígért új ovi is elhúzódik májusig, annak is csak a falai állnak ablakokkal ajtókkal,meg le van vakolva, de az sincs festve se, meg az udvar is nagy földkupac. De azt mondták, március elején ki lesz rakva az ovira, hogy mikor lesz a szülői értekezlet.
Köszi Gabi a felkínálásodat,lehet igénybe fogom venni, mert eddig nincs nagy sikerem a "bébiszitter" keresésben, és nyárig hátha összefutok olyan lelkes ráérő nagymamával aki a szárnyai alá venné a kislányom. :)
fincso
 
 


Hali!

Annyira régen voltam, de lehet most is mindjárt rohanok, mert ébred Sebi! Kicsit sűrű a program!:(

na,mondtam:(

mamiblue
 
 


Sziasztok!

fincso! Sajnálom, hogy így alakult az életetek. Gondolom, milyen nehéz lehet így. Arra esetleg nem gondoltál, hogy oda a közelbe íratod be ahol dolgoztok? Akkor reggel és este is együtt mennétek. Jobb, ha veled van a gyerkőc. Én személy szerint hasonló helyzetben ezzel próbálkoznék. Bár gondolom ezt sem könnyű megvalósítani. Mindenhol zsúfoltság van.

Gabi! Nekem nagyon sokat beszél Botond. Főleg érthetetlen szöveget de pl: eltette, elment, leesett, hinta, apa, anya, gyere, lába stb... olyanokat is mond amiket csak én tudok mit jelent. Amúgy mindent meg ért és csinálja amiket kérek és ha valami kell neki pl. enni, inni azt elmutogatja. Plusz rángat ki a konyhába, lögdös odébb amig meg nem csinálom amit ő szeretne. Aztán van a hisztis rész is amikor kitalál valamit amit én nem szeretnék akkor jön a toporzékolás.

Újabban nagyon szeret hintázni. Autó a mindene, meg a vonatpálya. És mindet lerombol, amit építek neki kockából vagy legóból.

Szép napot!

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Sziasztok!

Bebi, azzal meg az a baj, hogy az oviba 8-9 ig minden hol be kell adni a gyerekeket,én meg váltott műszakba dolgozok és ha délutános vagyok azért nem akarok reggel, majd délben beautózni pestre, anyagilag is sok lenne az üzemanyag és a délutános hetemen elhozzni se tudom.
Párom meg reggel 6-ra jár dolgozni (ő vinni nem tudja) és teljesen más irányba dolgozik mint én.
Most a bölcsijét is elég nehezen tudjuk megoldani, napi 4-4,5 órát kocsikázunk szegény gyerekkel és persze bébiszitter nélkül így se menne!

Gondolkoztunk rajta, hogy beköltözünk Pestre, de 136 volt a svájci frank mikor még vettünk a házat, és még nekünk kéne ráfizetni ha most elakarnánk adni, és akkor oda a sok éves spórolás meg gyűjtögetés, meg amiért idáig dolgoztunk.
fincso
 
 


Sziasztok!

Fincso! Sejtetem, hogy nem egyszerű az esetetek. Nem irigyellek titeket.

Többiek?????

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Hali!

Talán most sikerül irnom!

Gabi: nagyon bátor lennél a 3. babával! Persze csak magamból indulok ki, mert én a férjem nélkül nem bírnék velük, illetve nehezen...sőt, még anyukám nélkül sem, mert akkor ebben a hidegben is hurcolhatnám 2 helyre naponta (ovi, suli) :( Szerintem van esélyed itt is munkát taláni a közelben! Most nyíló Tesco-t nem nézted? Bár nem tudom pontosan, hogy mi a foglalkozásod...:)

Bebi: ismerőseink voltak már júniusban Olaszban, de nem volt túl jó idő akkor! A víz is hideg volt...De ha délebre mentek, szerintem ott jobb idő van. Mi most görögországot néztük ki...illetve én. :) Oda viszont nem mennék augusztusban, mert nagyon meleg van...nekem legalábbis! :) Főleg így 1 tonnásan, de ez más téma... :?

Fincso: Szeirntem van esélyetek találni vkit, csak türelmesen kell keresni! Nincs itt valahol a környéken családsegítő szolgálat? Ők biztos tudnának megbízható embereket ajánlani, sajnos a környéken nem tudok ilyenről, pedig biztos lenne rá igény!

Gabi, Bebi: Sebi szinte alig beszél! 1-2 szava van, de azokat sem használja rendszeresen. Most abbahagyjuk az angolt is. És inkább "belehúzunk" a magyarba! Amúgy ügyesen mutogat mindent, tetrészeit, állatokat is....de csajok ilyenkor már 2-3 szót összekapcsolva fejezték ki magukat! Remélem csak arről van szó, hogy fiú...és kicsit másképpen fejlődik, nem pedig vmi baj van vele!

Tegnap voltak csajok versenyen. Mind a 2-en ezüstöt hoztak! :)

Takarítónő: Nekem is kéne...mindig el vagyok maradva...de még mindig idegenkedem tőle!

Zsófi: baba-mama torna...sárga házban! Jókat hallottam róla!

mamiblue
 
 


Judit, köszi a torna infót, utánaérdeklődök! Én is szeretnék kicsit fogyni... :S

Gabi, nem tudom, hogy pontosan hogyan van ez a munkába állás, mármint, hogy gyes alatt vissza kell-e venniük, de amúgy, ha letelik a 3 év, mindenképpen kötelesek visszavenni, persze 30 nap után már elküldhetnek, de akkor meg gondolnám, hogy ki kell fizetniük a végkielégítést, stb. stb. Itt a környéken a Leshegy ipari parkban nem lenne valami meló?

Én is filózom rajta, hogy majd hogy lesz, ha vissza kell menni, persze ez még nekem messze van, főleg, hogy szeretnénk kistesót is, de én szeretnék inkább itt helyben elhelyezkedni... Ha összejön! :)

Sajnos csak ritkán jutok ide, de azért jó lenne, ha felpörögne ez a topic is...

sophie27
 
 


Nagyon Boldog Valentin napot Mindenkinek!

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Végre itt a hó!!!Most lehet,hogy hülyének néztek,de én irtóra élvezem.Én eredetileg baranyai vagyok,és nálunk nem telt el tél hó nélkül soha.De régen még "fekete"karácsonyunk se volt.Szóval,mi tegnap rögtön bírtokba vettük a havat a gyerköcökkel.Lackó most látott ilyen mennyiségben először,de irtóra élvezi.Lelkesen hógolyózik és irtóra élvezi a szánkót is.

Fincso:hát,irtóra megértelek Titeket!Nekünk is van egy rakás hitelünk svájci frankban,ezért is kellene mindenképp visszamennem dolgozni vhova.

Az eredeti végzetségem közgaszdász.Dolgoztam már beszerzőként,vevőszolgálat vezetőként ill.raktárvezetőként jöttem el gyedre.Addig igazán nem tudok keresni,amig Lackót nem veszik fel a bölcsibe.Állítólag ápr.végére fog kiderülni.Utána beszélek a fönökömmel,hogy döntsön mit akar.

Na,most megyek,még tök szépen süt a nap,vár a szánkó minket!!!

Üdv.
Gabi

Kép

Kép
taga
 
 


Hello!

Gabi: Mi is élvezzük a havat! :) Nem jókor jött, de ha most van, akkor most kell kihasználni. :) Bár a meleget is várom már...
Olyan jó, hogy nekem nem kell a munkára gondolni.Nem lógatom itthon a lábam, sok munka van, de egyánltalán nem vágyom vissza dolgozni...

mamiblue
 
 


Sziasztok!

Végre rátok leltem! Olyan egyedül vagyok sokszor itt Miklóson, hogy szeretnék csatlakozni hozzátok. A Buckában lakunk. Tavaly tavasszal költöztünk ide, szeretünk itt lakni, csak nem nagyon van gyerektársaságunk. Ringatóra megyünk néha, de nem nagyon mertem ott senkit sem megszólítani, mert általában többen jönnek egy csapatban, mi meg ugye egyedül.

Van egy kislányom, Panka és most szeretnénk egy második babát is.

Rögtön egy kérdéssel kezdenék: Mikor érdemes szerintetek óviba jelentkezni? Panna még nincs két éves, de mindenhonnan mást hallani, így nem tudom, mikor jelentkezzünk. Vannak várólisták? Azt hiszem, mi a buckai óviba jelentkeznénk. Hol van az pontosan?

Kép
zsuzsi**
 
 


Sziasztok!

Elolvadt a hó...:( ,pedig olyan jókat szánkóztunk esténként, hogy még én is élveztem...

Gabi, sajnos mi akiknek deviza hitelük van, nagyon megérezzük a válságot, és ki tudja mikor lesz már vége...

Zsuzsi, az új ovi a sas-vágány utca kereszteződésénél épül, elvileg március végén nyílik meg. Szerintem érdemes már beíratni, hogy rákerüljetek legalább a várólistára, én 2 évesen írattam be oviba a lányom ,és márciusba kezdünk, ha megnyílik az ovi.
fincso
 
 


Sziasztok!

fincso: Köszi a választ az óvival kapcsolatban. Akkor mi is 2 évesen megyünk jelentkezni, nehogy lemaradjunk valamiről.

Képzeljétek, nekünk nincs szánkónk, úgyhogy csak szívtuk a fogunkat, de azért jó kis hóembert építettünk ám :)

Kép
zsuzsi**
 
 


Sziasztok szigetszentmiklósi és környékbeli Kismamik!



Ne feledjétek mennyire fontos a várandósági alatti terhestorna!

Várok minden kedves kismamát Szigetszentmiklóson az Oázis Wellnessbe, ahol, együtt felkészülünk a terhesség nehezebb napjaira, a szülés folyamatára és a gyermekágy időszakára.

Általános torna után(45 perc) , további 15 percben megtanuljuk az intim tornát, a szülés alatti légzőgyakorlatokat, és a terhesség és a szülés alatt alkalmazható relaxációt!

Időpont: kedden és pénteken 18 óra

Érdeklődni lehet 70/9417671

Zsuzsa
galamboszsu
 
 


Hali!

Zsuzsi: Szerintem a buckában csak magánovi van a narancs utcában!Meg a csépi út végén, már majdnem a mű útnál.
Mi is átjelentkeztünk Tamarával egy másik oviba, szorítsatok, hogy átvegyék! Nagyon jó lenne!
Ringatóra én is tervezek menni Sebivel, ha meggyógyult...Ha gondolod megbeszélhetjük, hogy 1-re menjünk...

mamiblue
 
 


Sziasztok!

mamiblue: Oké mehetnénk együtt Ringatóra... Én egy kicsit még várnék, amíg az influenzajárvány nagyjából végetér.
Óvi: Igen, csak magánóvi van, egyelőre. Mert nemsokára nyílik az új óvi (állami), amit egy vállalkozó bérbead az önkormányzatnak. A Sas utcában lesz. Fincso fentebb írja. Mi szerintem oda megyünk majd. De még nem aktuális, mert Panka még csak 2 lesz nyáron.
Jelentkezz, ha Ringatóztok.... :)

Kép
zsuzsi**
 
 


Hello!

Úgy néz ki Sebi meggyógyul jövőhétre!Már csak picit folyik az orra.:)

Kép

Viszont kutyánk meg eltűnt...itt a buckában, dobok ide róla egy képet , ha valaki látta légyszi szóljon nekem!

mamiblue
 
 


Hali!

Mégsem megyünk ringatóra, pedig jó lenne...na majd jövőhéten. Most lesz a sárgaházban használtruha vásár, gyerek...tök jók szoktak lenni, inkább oda megyünk.:)

mamiblue
 
 


sziasztok!

az igazi Ringatóra jártok? ami a zeneiskolában van? vagy az oázisban lévő inkább zeneovi félére? én itt voltam Benedekkel. nekünk nagyon bejön ;)

Judit, mikor van ez a ruhabörze? vagy már volt a héten?

és még egy. felnőtt háziorvost tudtok ajánlani itt Miklóson? köszi előre is!

sophie27
 
 


Ruhabörze szerdán volt,(illetve ez angol használtruha) de érdemes a HÉV melletti használtba is bemenni, főleg hétfőn vannak jó cuccok, de akkor a legdrágább...
Szoktak lenni amúgy rendesbörzék is.

De egyébként elkiabáltam, mert Sebi megint beteg...belázasodott...igazából más baja nincs is, nem is köhög, orra picit folyik, de csak átlátszó...

Felnőtt orvos: Én nem ismerem őket. Én a tökölihez járok...ha nagy baj van. :)

Meglett a kutyánk!:)

mamiblue
 
 


sziasztok!

De jó, hogy meglett a kutyaaa! Nekünk meg lett időközben egy kutyink. Kóbor volt, befogadtuk :)

Megnézem a tornát az Oázisban (neten). Lehet, hogy oda megyünk. Néztem a halásztelki Ficánka tornát is. Most emilezek a tanárnővel. Majd jelentek...

Kép
zsuzsi**
 
 


üdv minden kismamának.
elnézést hogy ismeretlenül ide irok,de nagyon elvagyok keseredve,és segitségeteket szeretném kérni.
Én egy szegedi anyuka vagyok,és vásároltam egy szigetszentmiklósi anyukátol játékot a kifiamnak akinek kifizettem de a játék már 2-hete ajálva nem érkezett meg,és a csaj sem reagál a leveleimre.
a másik anyuka neve Szarka Viktória ismeri valaki esetleg?
vagy neki az anyukájának a neve Pintér Szilvia és a cime:Felsőtag u 44.
leveleimre nem válaszol,más elérhetőséget nem adott meg,kezdem ugy érzeni hogy az anyuka nagyon átvert engemet és a csomagot el sem küldte:((
tudna valaki segiteni?
köszönettel,Lidia

nekem van egy aranyos 14-honapos pici fiam:-)
macko1983
 
 


Szia Lídia!

Sajnos ezt a nevet már ismerem! A Nők Lapja Cafén és a Babaneten is kitiltották már úgy tudom hasonló dolgok miatt. Nem akarla elkeseríteni, de szerintem ez a játék nem fog megérkezni, hacsak nem történik valami, vagy nem jók az infóim. Feketelistás a csaj több fórumon is.
Sajnálom! :(

Kép
zsuzsi**
 
 


Ja és a babaszobán is tiltott....

Kép
zsuzsi**
 
 


Lídia: Most néztem meg a térképbankon nincs Felsőtag utca (ez persze nem jelenti, hogy nem létezik, de nekem nem is volt ismerős).

Kép
zsuzsi**
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi! Nagyon sajnállak és együtt érzek én cici fixet vásároltam egy hónapja és nem kapom meg pedig Teszveszen vettem. Nem kis pénzt buktam rajta.

Amúgy Felsőtag utca van miklóson csak lehet nincs a térképen rajta. Én Bp lakom az utólsó utcában vagyis szemben van Szigetszentmiklós és a velünk szemben levő utca az a felsőtag utca. Szóval az utca egyik fele Budapest a másik miklós. Na mondjuk ez nem segít rajtad, csak ha esetleg meg akarod keresni személyesen.

Szép estét!
Vendég
 


Hali!

Na, van egy fél percem, mert Sebi máris ki akar menni...
Talán a héten eljutunk a ringatóra...legalábbis nagyon jó lenne:)
Sajna mindig közbejön valami, de most nem fogom hagyni :)

J.

mamiblue
 
 


Ancsa: Akkor nagyon szép heylen laktok! :D

mamiblue
 
 


Sziasztok!

Hahó,hol vagytok???Mi is jó rég jártunk már erre.Tulajdonképpen semmi különös nem történt velünk.Kb két hétig anyuéknál voltunk,majd kb.két hétre lebetegedett az egész család.
Voltunk óvi nézőben,mivel még mindig nem kaptunk tájékoztatót,hogy mikor kezdödik.De így se lettünk okosabbak,semmit nem tudtak mondani.Izgulunk,hogy Lackót felvegyék a bölcsibe./drukkoljatok ti is!/
Szinte majdne minden délutánt kint töltünk,most is csak a nagy szél-por miatt vagyunk bent.

Nálatok mi újság???
Gabi

Kép

Kép
taga
 
 


Sziasztok!

Hahó,hol vagytok???Mi is jó rég jártunk már erre.Tulajdonképpen semmi különös nem történt velünk.Kb két hétig anyuéknál voltunk,majd kb.két hétre lebetegedett az egész család.
Voltunk óvi nézőben,mivel még mindig nem kaptunk tájékoztatót,hogy mikor kezdödik.De így se lettünk okosabbak,semmit nem tudtak mondani.Izgulunk,hogy Lackót felvegyék a bölcsibe./drukkoljatok ti is!/
Szinte majdne minden délutánt kint töltünk,most is csak a nagy szél-por miatt vagyunk bent.

Nálatok mi újság???
Gabi

Kép

Kép
taga
 
 


Sziasztok :)

Gyermekfelügyeletet vállalnék Szigethalmon, otthonunkban, akár hosszú távra is. Két kisfiam van, tágas tér, rengeteg játék. :)
Kisebbik gyermekem tejérzékeny, tehát hasonló problémájú gyermeket is szívesen látunk.

Ha érdekel, hívj, hogy találkozhassunk. :)

Móni: 70/311-54-61
mama1970
 
 


Hello!

Gabi: Közben megnyílt az óvóda? Milyen? Bölcsi? Ha sikerül, akkor mész dolglzni?

Mi sem sűrűn járunk erre...Leginkább az udvaron vagyunk, meg csavargunk mindenfelé...

Judit

mamiblue
 
 


Szia Judit!

Örülök,hogy jelentkeztél.Az óvi még mindig nem indult be.Ugyan az újságban benne volt,hogy gyereknap előtt birtokba veszik a gyerekek,de mikor az óvodában rákérdeztem,hogy mit tudnak róla,ők is azt mondták,hogy ők is csak az újságban olvasták,de még az engedélyeztetések folynak.Múlt héten kaptuk meg a levelet,hogy Lackót is felvették a bölcsibe.Szóval,most jön a munkakeresés,mert nem valószínü,hogy visszavesznek a munkahelyemre. A fönökömnek egy hete írtam,de még nem reagált semmit.

Veletek mi újság?Sebi beszél már?Milyen plusz oltásokat adattál neki?Én a bárányhimlőn gondolkodom.Az orvos javasolja, a védőnő nem.Te mit gondolsz róla?

Megyek,mert Lackó csinált egy nagy,büdi csomagot nekem.

Üdv.
Gabi

Kép

Kép
taga
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: