Új privát üzeneted érkezett!

Szia Hajni!

Én is regisztráltam, de ráhel2 néven mert a másik már foglalt volt.

Akkor ez azt jelenti, hogy most már ide nem írunk, vagy csak a személyes és kényesebb témákat tesszük át?
ráhel
 
 


Ráhel:
visszaigazoltalak.

Várunk. :)
Vendég
 


Szia Hajni!

Én is regisztráltam Szilvi1980 néven ....

szilvi1980
 
 

 
 

Móni! és aki még nem jött át a zárt osztályra... :D

Téged is várunk az új helyen, amint tudsz jönni. Olvass vissza kicsit, hogy hogy jutsz át!

Andi


Kép
andykamama
 
 


Szilvi:
felvettelek
Vendég
 


Sziasztok!

Most ne haragudjon meg senki, azért amit írok.

Sajnos nekem már van tapasztalatom a zárt fórumokról is.
Azért sajnos, mert tényleg annyira zárt lett, hogy csak na.
Egy idő után már a régi topicból sem jöhetett csak úgy át senki, meg kellett szavazni, hogy jöhet-e.
Ezt én szeretném elkerülni.
A fórum lényege az volt, hogy nyitott volt, és a győri anyukák akkor és azt kérdeztek amit akartak.
Tudtuk, hogy sokan olvasnak minket, és nem írnak. Ők nem csámcsogni akartak rajtunk, mert ha azt tették volna, írtak volna csúnya dolgokat, de ilyen nagyon rég nem volt már.
A véleményét kifejtő nagymamának is joga volt ahhoz, hogy úgy, ahogy mi, erre a nyílt fórumra beírja a véleményét.
Az, hogy ő, mint idősebb, tapasztalt asszony, másként lát minket fiatalokat, az egy dolog. Kultúráltan mondta el a véleményét, senkit nem pocskondiázott.

Szerintem ezért zárt topicot csinálni, és egy régóta működőt "meghalasztani" nem túl szép dolog.

Mindenesetre én itt maradok a nyílt fórumon, és továbbra is várom azokat az anyukákat, akik kérdezni szeretnének, választ várnak, várandósságról, gyereknevelésről.
A másik győri topicban is szeretettel várjuk őket.

Sok sok puszi mindenkinek, aki már átment a zárt topicba. Azért néha ide is nézzetek be.

Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Most kicsit konkrétan visszaolvastam.

Hajni azt írja, hogy "megindokolja, vagy ír magáról pár sort". Szóval akkoris valaki majd eldönti, hogy az indok jó volt-e, vagy az a pár sor tetszett-e.
Pár sorból nem lehet senkit megítélni.

Nagymama hozzászólásában pedig, ha jól emlékszem, szintén írt magáról pár sort, a hozzászólásán mégis a legtöbben felháborodtak.

Meztelen képek.
Ezt a leges legegyszerűbb elkerülni.
Én is hallottam már ilyenről, tapasztalni nem tapasztaltam még soha. (mellesleg aki megtalálta a kislányról a képet, ezek szerint szintén nem lehet túl büszke magára, hogy ilyeneket nézeget).

Szóval annyi az egész, hogy csak ruhás képeket teszünk fel. Amúgy ezeket is tudják hamisítani.

Egy szó mint száz, sajnálom, hogy ez a jó kis topic kiürül. :(

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Bogi:
szó sincs arról, hogy döntőbizottság leszünk, jöhet BÁRKI!
Csak jelezze, hogy jönne.
És én ugy gondolom, hogy ha valahova belépek akkor köszönök és a nevemmel zárom le.ÜDv: Hajni
Sztem ez színtiszta udvariasság.

A másik meg, én felvetettem, mindenkinek tetszett, sztem demokrácia van, jogunk van dönteni.

Ha már a meghalasztásról van szó, szerintem meg az sem volt szép dolog, hogy új fórumot létrehozni, mert a kismamákkal nem akarunk beszélni, nem? De ez meg a Ti dolgotok.

Győr kis város, és tudod engem zavar, hogy vadidegen emberek belelátnak a dolgaimba....

Ez meg az én véleményem...

Ha szeretnél gyere, szólj, felveszlek. Ez nem ítélőbizottság, MINDENKI jöhet.

Hajni
Vendég
 


Sziasztok!

Hajni!
Én is átmennék,ha lehet,regisztráltam Csilla_32 néven.
Légyszi vegyél fel.
Köszönöm.

üdv
Csilla
Vendég
 


Csilla:
felvettelek. Várunk. :wink:
Vendég
 


Bogi!
Ezen tényleg ne sértődj meg.. Ha ide nem írjuk meg a véleményünket csupán megfontolásból és nem merünk megkérdezni intimebb dolgokat, nehogy más lássa, akkor felszínesen beszélgetni meg érdemes egyáltalán?
Már kialakult egy kis közösség, merünk nyíltan beszélgetni és ez a "zárt" fórum alkalmat nyit arra, hogy jókat beszélgessünk nyíltan anélkül, hogy vigyázni kelljen minden szavunkra.
Szerintem természetesen mindannyian vissza fogunk ide nézni és ha vki ideír és kérdése, kétsége van a terhességével kapcsolatban, akkor tuti számíthat ránk, segítségére leszünk. A másik inkább "baráti" fórum, ahova ha valaki szeretne csatlakozni azt nem fogjuk kizárni. A feltétele szerintem Hajni is egyetért, csak annyi lesz, hogy ő is barátként akarjon hozzánk szólni és aktív részese lenni "közösségünknek"!
Az hogy nektek - anyukáknak - külön fórumotok van, engem pl. nem zavar. Ma olvastam át először és egyetértek ott az egyik anyuka véleményével, hogy ő már nem a CH-dokiválasztás körül éli napjait, hanem megszületett csemetélye körül. Ő arról szeretne jobban beszélgetni, mi pedig még ezeknél az izgalmaknál ragadnánk le.
Úgyhogy kérlek mégegyszer, és mindenki mást is, hogy ne sértődjön meg azért, hogy mi egy picit összeszokva alakítottunk egy baráti társaságot... És ha beszélgetni akar nyíltan, tabuk nélkül, akkor személyét felvállalva jöjjön oda is! :)

Szila

KépKép
KépKép
hangolka
 
 


Sejtettem, hogy megint kirohanás lesz ellenem, ami nem baj, hiszen nem lehet egyforma a véleményünk mindenben.

Hajni!
A másik fórumot nem én hoztam létre.
Oda is írogatok, de ha feltűnt volna, ide is rendszeresen írok, sőt, ide sokkal többet.

Nem sértődtem meg egyáltalán.
Egyszerűen csak úgy tapasztaltam az utóbbi időben, hogy akinek más a véleménye, az mehet a sóhivatalba.

Ez sem gond, hiszen nyugodtan gondolhatjátok, hogyha a többségnek egyezik a véleménye, akkor biztos én vagyok a rossz, a kihúzó. Nem zavar, gondoljátok ezt rólam.

Szila!
A Nektek anyukáknak kifejezés különösen nem illik ide, hiszen Te is az vagy. Hiába van a pocakodban a baba, Te már anya vagy.
A másik, hogy én mindig szívesen foglalkoztam a pocakos anyukák kérdéseivel, félelmeivel, igyekeztem válaszolni, ha valami olyan kérdés merült fel, amiben már van tapasztalatom.

Amúgy szerintem nem lesz gond a zárt topic. Biztos, hogy ide is jönnek majd újak.
Igyekszünk majd megértetni velük, hogy úgy, ahogy eddig ők is csak olvasták a topicot, mások is olvassák, nem rossz indulattal.
Ha valaki nem a saját nevén jelentkezik be, nem katasztrófa, hiszen az internet, a fórumok sajátja, hogy bármilyen néven bejelentkezhet az ember.

Szóval Nektek sok sikert kívánok a zárt topichoz, a szüléshez, és nagyon remélem, hogy mindenki boldogan éli majd az életét kisbabóval együtt!

Sok puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Nem Bogi! Én anyának majd akkor érzem magam, ha a gyermekem a kezemben lesz! Egyáltalán nem sértően írtam.. de azt hiszem hagyjuk a témát...

KépKép
KépKép
hangolka
 
 


Bogi:
én csak egy dolgot kérek.
60. old. 2006. Márc. 20 este. Nézd meg az akkori hsz-id.
Vendég
 


18:13
Vendég
 


Kicsit hasonlónak érzem most ezt a helyzetet,mint amikor ez a topic kettévált.A győri anyukák fórumot azért hoztátok létre,mert a titeket már jobban érdeklő témákat velünk kismamákkal nem tudtátok megbeszélni,mert mi még nem jártunk hasonló cipőben,mint ti.Nekünk a cukorterheléstől való félsz volt az örökös téma,nektek meg az,hogy melyik tápszer a jobb.Néhányan sérelmezték...akkoriban,...hogy nem szólnak hozzá az ő hsz-éhez,de igazából én pl.nem tudtam volna érdemben mit mondani,mert fogalmam sincs a dologról.

Ez a költözködés pedig nem nagymami miatt alakult így!!!!!!
Egyszerűen a talik során és az itt lefolytatott beszélgetések során kinőtte magát egy nagyon jó csapat és szeretnénk személyesebb jellegű témákról is beszélgetni egymással,még jobban megismerni egymást és ezzel akár barátokká is válni,mert szerintem jó úton haladunk efelé.

Én nem is olyan rég írtam,hogy szerencsére
Nem vagyunk egyformák,
mert a világ így kerek,így egész,ezáltal a véleményünk is külömbözik és ez ÍGY JÓ.

mi is visszanézünk szerintem ebbe a topicba,nem fog megszűnni,csak esetleg nem lesz olyan pörgő,mint eddig.Az is igaz,hohy mindig lesznek kismamák,akik megtelítik újra.

Kedves Bogi!
Ne érezd mindig úgy,hogy kirohanás van ellened,mert mint már sokan írták előttem,ez nem így van.
Az új hely,ahová mentünk,mindenki számára nyitott,aki meg akar nyilvánulni és kérdése van!!!!És ez tényleg így van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Higgyétek már el!

Pussz
Nóri

KépKép
f.nóra
Győr
 
 


Babinti:
felvettelek.
Vendég
 


Szia Mindenkinek!

Most nekiállok visszaolvasni,kb egy évtized múlva jövök... ;) Ismét bő a termés...Ügyik vagytok. :D

Cuppcupp!

KépKép
KépKép
babinti
 
 


Hajni!
ÉRTETTEM!

Szila!
Ez számomra pl. érdekes dolog. Erre pl. nem is gondolta, hogy másnál ez nem így van.
Hülyén hangozhat akkor számodra, de én már abban a pillanatban anyának éreztem magam, ahogy megjelent a két csíkom. :)

Nóri!
Hangsúlyozom, Nekem nem volt tudomásom a másik topic keletkezésének körülményeiről, egyszercsak Bea írta, hogy indított egyet.
És mivel ismertek, hogy minden lében kanál álnok kígyó vagyok, mindegyikbe írtam :) :)
Ti is értsétek már meg, hogy nem sértődtem meg, és senki aki nem jelentkezett még a zárt topicban!
:) :)

Kriszi!
Lesz dolgod :)

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Hajni!
Értem, viszont most semmi ilyen helyzet nem állt fenn.
Arról nem tudtam, hogy Ti a személyes találkozók alatt erről már beszéltetek.
Így döntöttetek, én tiszteletben tartom!

Ja, és én is regisztrálva vagyok, mint farkasbogi.

Puszi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Bogi!
Én már megégettem magam egyszer. Az előző sikertelen terhességem után az utolsó pillanatig nem fogom anyának érezni magam és annak vallani.. Ha a kezemben lesz, elhiszem a csodát! .. Mindenki másképp éli meg..

KépKép
KépKép
hangolka
 
 


Sziasztok!

Nem nagyon akartam a témához hozzászólni, de úgy érzem, muszáj.

Bogi
, már bocs, de mit keversz, mint a kemotoxos légy??? Láttam, írtad a másikban, hogy Hajni Zsu miatt írt vmit, vagy rá utalt...
Szövegértésből hányas voltál a suliban? Egyfolytában próbálod kitekerni az írottakat, de látod, nem nagyon vevő rá senki. Miért kell ezt csinálni?
Sztem nem kell aggódnod, nem hal ki ez a topic, mindig lesznek kismamák, akik kellően tapasztalatlanok, és tudod majd osztani az észt, árulni a cuccaidat.
Bocs, ha kicsit durva voltam, de egyfolytában ez megy, hogy vagy Te, vagy Neked kell magyarázkodni.
És nagyon jó kis csapat jött össze, miért fáj az Neked, ha máshol, nyíltan, tényleg bármiről szeretnénk beszélni egymással.
És képzeld, én már kerültem hülye helyzetbe, sőt, apa is, a fórum miatt, mert csak pislogtunk, hogy ki, mit tud rólunk- innen.

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Lányok!

Most komolyan... Tényleg van ennek értelme, hogy kiforgatjátok egymás szavait? Ki mikortól anya, stb.
Nem kéne erről vitázni szerintem. Boginak igaza van abban, hogy már mi is anyák vagyunk. Szerintem is, bár bevallom őszintén, néha még nem tudok mit kezdeni az érzéssel. Mindenki másként éli meg ezt. Ki korábban, ki későbben "döbben" rá, hogy valóban ANYA lett. Szilának meg abban van igaza, hogy ezt leginkább már akkor érzi és tudja feldolgozni az ember, ha nap-mint nap kezébe veszi a kicsi gyerekét. Itt azon volt a hangsúly, amit Nóri is írt, hogy valóban voltak olyan témák, amiket mi hajtottunk folyton és a már megszült anyukák (akkor így mondom) számára már esetleg terhes volt folyton a "nyavalygásunkat" olvasni, mi meg a gyakorlati dolgokkal nem tudunk mét igazán mit kezdeni. Nagyon sokan is lettünk, nehezen követhető volt a topic, nehéz volt szelektálni a témákat, természetes, hogy az ugyanazon témában érdekeltek nagyjából egy helyre szerettek volna tömörülni, így jobban átlátni a témákat, a társaságot, stb. Ezen tényleg nem kell megsértődnünk nekünk sem és a különváló "anyukáknak" sem.

Mindettől függetlenül szerintem tényleg megérett a csapat arra, hogy valóban nyíltan, mindenféle félelem nélkül írhassunk egymásnak a dolgainkról, ne kelljen folyton attól tartani, hogy vajon ki olvassa a hsz-einket, ki ismer fel holnap az utcán és mit gondol az emberről. Az, hogy ez pont most történt, amikor a valóban kultúrált nagymama hozzánk szólt, szerintem szerencsétlen egybeesés, vagy talán kicsit ez billentett még a dolgon...(Mellesleg én személy szerint becsülöm benne, hogy ő legalább felvállalta a véleményét, és nem "bújt meg továbbra is az árnyékban)

A topic pedig szerintem nem fog meghalni, senki sem pótolhatatlan, mi sem. És még az is lehet, hogy végre bemerészkednek az eddig csak olvasók és újra lendítik a topicot.

Andi


Kép
andykamama
 
 


Bogi:
felvettelek
Vendég
 


Sziasztok!

Lányok!

Teljesen megértelek Benneteket a zárt topikkal kapcsolatban. Jól teszitek. Régebben bennem is felmerült ez a gondolat.
Ti biztos jó kis csapat vagytok. És érthető,hogy olyan dolgokat is meg akartok beszélni egymással ami nem tartozik mindenkire.
Jó beszélgetést, és mindenkinek további szép kismamás időszakot, könnyű szülést és örömteli babázást kívánok!!!

Bea
beátab
 
 


Bea!
Köszi!!!! :D

KépKép
f.nóra
Győr
 
 


Bea! :)

Bogi,
most már végképp nem értelek.
Minden bajod van a zárt topiccal, erre Te is csatlakozol...

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Sziasztok,

sajnálom, hogy zárt topicba költöztök.
Én örültem, hogy elolvashattam, hogy ki hol tart, milyenek az értékei (főleg, hogy én is újra kismama vagyok) meg az összes
többi. Sajnos mire válaszolhatnék általában már ti alszotok, vagy már rég kitárgyaltatok mindent, én meg csak ilyenkor tudok számgépezni nyugodtan.
Azért ha csak olvastam is, mindenkit valamennyire megismertem,
Babinti, Hangolka, Nóra hozzászólásait nagyon is kedveltem, Tündével meg jelenleg együttérzek, hiszen már neki is van egy
gyermeke, aki annyi idős mint az én fiam.
Nem is ragozom, mindenkinek jó egészséget és problémamentes
szülést kivánok!:)

Zsu
spanci
 
 


Sziasztok!

Tünde!
Most már én sem értelek Téged!

Szila!
Ezt is tökéletesen megértem. Ugyanebben a cipőben jártam, mint Te.
Nekem is a második terhességemből született egészséges baba először.
Persze igazad lehet, mert én valahol amióta a húgom megszületett, azóta anyának éreztem magam. Lehet, hogy ez volt az az érzés inkább, amit éreztem, és valóban anyává csak azután lettem, hogy megszületett a Lili.
Nehéz a határvonalat meghúzni, és értelme sincs. Ahogy írtad, mindenki máshogy éli meg.
Azért bízom benne, hogy Te nem vetted a szavaimat provokációnak, mert most aztán valóban nem annak szántam őket.

Hajni/Zsu!
A másik topicban is írtam, hogy ott sem volt a szavaimban semmi keverés.
Legalábbis remélem nem fogalmaztam kétértelműen.
Egyszerűen úgy éreztem, hogy Zsu (hiszen Hajni amire felhívta a figyelmem, az Zsura vonatkozott) érteni fogja az összefüggést.

Tünde!
Tényleg durva voltál, és igazságtalan. Máskor igazat adtam volna Neked, de ez most kemény volt, és Te értettél félre valamit a másik topicban. Pont azért, mert nem olvastad vissza azt, amit Hajni Nekem "idézett".

Elmagyarázom.
Anno Zsu, még tavasszal írt a családjáról. Akkor egy bizonyos valaki, aki addig csak olvasta a topicot, de köze volt ugye Zsuékhoz, válaszolt.
Akkor én azt írtam, hogy jó lenne egy zárt fórum, ezt elkerülendő, mert az még a Te mostani szavaidnál is jóval durvább volt.
Erre írtam most azt Hajninak és Zsunak, hogy megváltozott a véleményem a zárt topiccal kapcsolatban. Igaz csak részben.

A másik, hogy igen, szoktam osztani az észt. A cuccaimat viszont amióta erre kértetek, meg sem említettem, megint Te voltál, aki rosszindulatúan felhoztad a témát.
Szóval akkor valóban nincs velem semmi bajod? Vagy mégis?
Nem, nem kell ezt tisztáznunk, hiszen egyszer már megpróbáltuk, akkor próbáltam valóban békejobbot nyújtani, úgy tűnt elfogadod, de most mégis kibukott, hogy attól még ki nem állhatsz.
Semmi baj, rajtad kívül még sokan vannak így.

Bár felvetettem magam a tagok közé, Rád való tekintettel nem fogok írni, és mivel nem akarok visszaélni a helyzettel, olvasni sem fogok.

Mostmár látom, hogy valami miatt köztünk egy feloldhatatlan ellentét alakult ki, amit minden próbálkozásom ellenére nem tudtunk mégsem tisztázni, és én ezt tiszteletben fogom tartani.

Andy!
A kismamik problémái számomra soha nem voltak nyavajgások.
Pont azért, mert én duplán átéltem ezt az örömökkel teli időszakot, ami ugyanakkor hatalmas mélységekbe is taszított olykor a határtalan aggodalom miatt.
Teljesen megértem Szilát, hiszen ugyanazon mentem én is keresztül amin ő.
Ezért első terhességem végig szinte félelemben telt. Akkor én valóban nyavajogtam, sokat.
Ehhez képest az itteni kismamákat olvasni kész felüdülés volt, mellesleg megtapasztaltam, hogy alig 1 évvel utolsó szülés óta is mennyit változott a terhesgondozás.
Ráhelt pl. egészen más szemmel nézem.
Már nem hiszem róla, hogy csodabogár, és teljesen megértem, hogy miért kűzd, dolgozik nap mint nap.
Sőt, eddigi elveimmel ellentétben már nem gondolom azt, hogy aki otthon szül, nem ad meg minden esélyt a babájának.
Azt gondolom (bár személyesen még soha nem találkoztam Beával), hogy sokkal többet kap mind az anyuka, mind a baba, amikor otthon, nyugodt körülmények között, extázisban és katarzisban élik meg ezt a csodás élményt.

Nekem nagyon sokat adott ez a topic, és a benne lévő emberek, még Tünde is. Ő pl. mindig rávilágított a hibáimra, ami miatt sokszor haragudtam, sokszor úgy gondoltam, hogy nem igaz, de aztán be kellett látnom (ez utóbbit kivéve) általában igaza volt.
Persze ő tudhatja, mert hisz az asztrológiában, és talán tényleg jobban kiismer, mint én magamat.

De én ezt is csak megköszönni tudom, minden álszentség nélkül.
Én nagyon nehezen viselem a kritikát, jó néhány napnak, hétnek kell eltelni, mire belátom, hogy nem nekem van igazam, viszont be szoktam látni! És nem is szégyenlem bevallani ezt.
Sok rossz tulajdonságom van, lehet rajtam tényleg csámcsogni (akár a zárt topicban is :P :lol: ), de remélem, hogy aki személyesen ismer, az azért látja, hogy nem vagyok rosszindulatú egyáltalán.

Na jó, elég belőlem, sőt nagyon is sok voltam :)

Bea!
Ez volt a helyes hozzáállás, én is bölcsebb lettem volna, ha rögtön ezt írom, és nem harcolok a topicért :) Tudod, ne szaladj olyan szekér után, ami úgysem vesz fel.

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Spanci!
Az, hogy ritkán jutsz géphez, vagy mi már alszunk, amikor oda kerülsz, nem jelenti azt, hogy ne tudnál velünk beszélgetni. Mindenki ír, amikor ideje engedi, címzi valaki(k)nek és várja a választ. Lehet, hogy 2 perc múlva, lehet, hogy csak 2 nap múlva kapja meg, de azért szót értünk. Szóval, ha tényleg szeretnél társalogni, csatlakozz Te is a zárthoz, nem mondtuk, hogy nem jöhet más, csak mi. Sőt, már van új tagunk azóta is, hogy átmentünk. Gyere bátran, ha segíthetünk!

Andi


Kép
andykamama
 
 


Sziasztok!

Látom nem unatkoztatok!

Regisztráltam én is. Legalábbis remélem? :)

Üdv: Orsi

Kép
sorsoly
 
 


Orsi:
felvettelek.
Vendég
 


Szia Hajni,

én is regisztráltam.

Zsu
spanci
 
 


Hajni,

Próbálkoztam a regisztrációval. Remélem sikerült.

Ritkán tudok mostanában leülni a gép elé, mert a pici lányom elég sok figyelmet igényel. Állandóan a cicin lógna.
Ha nem eszik, cumizik. És hiába veszem el tőle, akkor meg órákig képes torka szakadtából visitani. Nincs valakinek valami jó ötlete erre?
Tegnap este volt a csúcs: 3 óráig lógott a cicin, és mikor már megúntam még másfél óráig sirt. Azt hittem megúnja és elalszik, de nem. Én úntam meg, és tettem vissza, majd pár perc múlva elaludt rajta. Ez a műsor kb. 5 óráig tartott éjszaka.
Szóval nem semmi a kiscsaj.

Móni

Kép
szmoni
 
 


Hajni,

Regisztráltam. Remélem sikerült.

M.

Kép
szmoni
 
 


Móni, Spanci:
felvettelek Benneteket!
Vendég
 


Szia Hajni,

marha béna vagyok..... elárulod, hogy jutok be a csoportba.
Mert bementem a fórumba, aztán ott a kedves anyukák aranyos gyerekei, de én ott nem látok olyat, hogy győri topic vagy vmi.
már annyira idegesit, hogy ilyen szerencsétlen vagyok.
ha olvasod légyszi avass be.
Köszi,
Zsu
spanci
 
 


Spanci:
elsőként lépj be a jelszavaddal, amíg az nincs meg, addig nem látod a topicot. Ha beléptél, ( ha fehér oldalt mutat utána, akkor nem jó valami, a regisztráció után elvileg kaptál egy e-mailt amit vissza kellett igazolnod.) akkor a tartalomjegyzékre katt.
És ott a 4. sor lesz a kedves anyukák...
és azon belül lesz.
Vendég
 


Szia,

azt hiszem akkor az lesz a baj, hogy nem igazoltam vissza az emailt, remélem sikerült.
köszi
Zsu
spanci
 
 


Sziasztok!

Már nagyon régen voltam itt.Remélem még emlékeztek rám!!Először is sajnos nemtudtam semmit visszaolvasni tudjátok a karácsony előtti hajrá van az üzletben ahol dolgozom és eléggé kivagyok amire hazaérek.Mindenki jól van?Van akinek már a kezében a babája és nem a pocakjában?Vizsgálatok mindenkinél rendben vannak?Nekem ma lett meg a cukorterhelés szerencsére jó lett,nagyon izgultam.Az én bébim folyamatosan mocorog főleg evés után :D Biztos Ő is bélpoki lesz.Mindenkinek szeretnék békés boldog karácsonyt kívánni.

Puszika!

Kép
neubi
 
 


Sziasztok!


Régen én is irtam pár sort ebbe a topikba ezért "néztem"be ide ujra.Engedjétek meg ,hogy pár sort irjak...köszönöm.

Csak az utolsó pár hozzászólást olvastam el.... :wink:

Én ugy gondolom,....hogy olyan sok egyéb más baj,gond,szörnyűség van szerte az országban,a világban....mint az,hogy most azon "rágódtok"hogy miért jó a zárt topik?vagy megbántjátok egymást ,megjegyzést tesztek egymásra.

Máshol éheznek,nem ilyen körülmények közt élnek ahol mi,hajléktalanok,meghalt valakijük,betegek,...egyedül töltik a karácsonyt..nem nyit rájuk senki ajtót,....stb. :cry:

Örülni kellene inkább annak,hogy megtudjuk beszélni problémáinkat valakivel,tanácsot tudunk kérni valakitől,vagycsak leirni hogy kinek hogy telnek a hétköznapjai.....stb.

Hogy esetleg más is beleolvas az irásunkba...sajnos ez előfordul s bizony legyünk őszinténk néha mi is ezt tesszük nem ?s az internet nem egy "lezárt levél"amit nem tud más olvasni.

Elnézést ha megbántottam valakit!



Mennyei szeretet járja át a Földet,
mosolyogj,ünnepelj.felejtsd el a
könnyet!Angyalkák repdessékkörbe a te fádat
boldogság.békesség áldja meg a házad!


Kellemes karácsonyi ünnepeket !
Sziasztok Helga

Kép
helguci
 
 


Sziasztok!

Itt is szeretném közölni, hogy
2006. december 20-án, 09.37-kor megszületett Sebestyén Norton!
A súlya 3010g és 49 centivel! Gyönyörű egészséges pici babácska!
Tegnap jöhettünk haza a kórházból, most szokjuk az új környezetet!

Mindenkinek sok-sok puszit küldünk!
hangolka
 
 


Sziasztok!

Neubi, Helguci!
Emlékszem Rátok természetesen :)

Neubi!
Remélem azért vigyáztál a karácsonyi roham alatt!
Örülök, hogy jó lett a cukorterhelésed.
Érdekes, mert egyre többektől hallom, hogy kicsit magas a cukruk, de téged elkerült.

Helguci!
Tökre igazad van :)

HANGOLKA!
GRATULÁLUNK!
Sok boldogságot! Majd ha lesz erőd és időd, szívesen hallanánk a szülésedről itt is pár szót. Remélem megtisztelsz vele minket is!

Sok boldogságot kívánok mindenkinek!

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!
Hangolka!
Gratulálok a babádhoz!Jó egézséget és minden jót kívánok!
Vea/Andi/

Kép
vea
 
 


Kép Kép Kép Kép
kornéliusz
 
 


sziasztok!lenne egy kérdésem!mit adnak a korházunkban és mit kell nekem vinem?????nemakarok 3 táskával bevonulni.előre is köszi a válaszokat![/img]
kismama18
 
 


Szia Kismama!

Ha vársz egy picit, konkrétan megkérdezem a minket segítő szülésznőtől, hogy mi adnak, és akkor megírom.

Emlékeim szerint adnak:
naponta 2-3 db pelenkát ( nem tudom a pontos mennyiséget, mert amikor én voltam benn 18 hónapja, akkor 3-at adtak, de hallottam, hogy azóta csökkentették)

Nagyjából ennyi :) :)

Amit vigyél:
Újszülött vagy mini pelenkát (ezt születése napján ne cseréld ki, mert többen mondták, hogy legorombították őket szó nélkül, hogy miért cserélték ki, meg akarták nézni, hogy pisilt-e a baba)
A bent töltött időre legalább egy csomagot vigyél be.

Popsitörlő kendőt (érzékeny bőrre, mert nem tudhatod milyen lesz a baba bőre)

Popsikenőcsöt (Gyógyszertárit, vagy gyerekorvos által felírt kenőcsöt)

Babaruhát (bodyt, rugit) Ezt fürdetéskor rá is adják, ha nem ázik át a pelenka, akkor tiszta is marad :)

Textilpelenkát (babának büfiztetéshez, meg a feje alá)

Ha tudsz akkor a babának vagy pólyát, vagy kis plédet vigyél, mert azt is hallottam, hogy nem mindig van. Ezt ráér születése után apának bevinni, ne cipeld be magaddal.

WC papír, WC-re lehet kapni ilyen kör alakú takarót, hogy ne az ülőkére közvetlen ülj rá. Ahogy hallom nagy szükség van erre.

Melltartóbetét (ha beindul a tejed, könnyen átázhat a melltartód)

Most csak ennyi jutott eszembe hirtelen. De a többiek is biztos kiegészítik a listámat!

Szia és sok sikert: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Szia Kismama!

Ha vársz egy picit, konkrétan megkérdezem a minket segítő szülésznőtől, hogy mi adnak, és akkor megírom.

Emlékeim szerint adnak:
naponta 2-3 db pelenkát ( nem tudom a pontos mennyiséget, mert amikor én voltam benn 18 hónapja, akkor 3-at adtak, de hallottam, hogy azóta csökkentették)

Nagyjából ennyi :) :)

Amit vigyél:
Újszülött vagy mini pelenkát (ezt születése napján ne cseréld ki, mert többen mondták, hogy legorombították őket szó nélkül, hogy miért cserélték ki, meg akarták nézni, hogy pisilt-e a baba)
A bent töltött időre legalább egy csomagot vigyél be.

Popsitörlő kendőt (érzékeny bőrre, mert nem tudhatod milyen lesz a baba bőre)

Popsikenőcsöt (Gyógyszertárit, vagy gyerekorvos által felírt kenőcsöt)

Babaruhát (bodyt, rugit) Ezt fürdetéskor rá is adják, ha nem ázik át a pelenka, akkor tiszta is marad :)

Textilpelenkát (babának büfiztetéshez, meg a feje alá)

Ha tudsz akkor a babának vagy pólyát, vagy kis plédet vigyél, mert azt is hallottam, hogy nem mindig van. Ezt ráér születése után apának bevinni, ne cipeld be magaddal.

WC papír, WC-re lehet kapni ilyen kör alakú takarót, hogy ne az ülőkére közvetlen ülj rá. Ahogy hallom nagy szükség van erre.

Melltartóbetét (ha beindul a tejed, könnyen átázhat a melltartód)

Most csak ennyi jutott eszembe hirtelen. De a többiek is biztos kiegészítik a listámat!

Szia és sok sikert: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!


Kismama

Kiegésziteném pár dologgal,hogy még mit vigyél magaddal a korházba szerintem:

-hálóruha elölgombos
-eü.-i betétek
-aprópénz /telefonálni/
- vagy mobiltelefon
-melltartó /2db szerintem../
-magadnak pamut zokni
-szőlőcukor ............................
Bogi

Köszi hogy egyetértesz velem! nem szabad felvennünk a másiknak abántó,kritikáit,hozzászólásait...nem vagyunk egyformák...s nem is ér meg annyit!

Boldog uj évet kivánok mindenkinek!

Sziasztok Helga

Kép
helguci
 
 


helguci köszi a zoknit itthon hagytam volna:)
kismama18
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: