Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Amiért épp most nyitottam e topicot: holnap minitalálkozót tartunk Mírával, tiszteletbeli gyõrivelKép, 1/2 11-kor az Arrabona elõtt, mindenkit szívesen látunk.

Eddig csak pár gyõrivel futottam össze itt a babaneten, ami fura, mert hát Gyõr mégiscsak az ország ötödik legnagyobb városa Budapest után. Hátha majd most..Kép
És persze szeretettel várjuk a környékbelieket is, minden gyõri kötõdésû Anyukát, Kismamát, bárkit, akinek orvosokról, kórházról, bababoltokról, bölcsödékrõl, óvodákról, bébiszitterekrõl, babaúszásról, baba-mama tornáról tapasztalata van, vagy épp információra van szüksége.

-Afonya
afonya
 
 


Ja, és esik a hóKép
afonya
 
 


Szia Áfonya, én ugyannem gyõri vagyok, de nagyon szép címet adtál a topicnak!!! És Gyõr is nagyon szép!!!
Lídia
 

 
 

Halihó Áfonya!Kép

Megelõztél...KépKépKép

én is éppen mostanában gondoltam, hogy kellene egy gyõri topic!

Talán a következõ talira én is el tudok menni!Kép

Sheila

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


SheilaKép

Eloszor "Hontalanok" cimmel akartam nyitni, mert olyan keves gyori van s olyan sok emberke, ki sehova se tartozik...
A minitali idopontja es helyszine is modosult, mert Rekam lebetegedettKép, orvoshoz mentunk delelott csavargas helyett. Viszont keso delutan egy orat csevegtunk Míraval a hidegben, igy lehet, hogy holnap mar en is befekszem Reka melle a kisagyba, betegnekKép

-Afonya
afonya
 
 


Lidia,
bocsibocsi, en meg elfelejtem megkoszonni Neked, mint az elso latogatonknak a beirasat a vendegkonyvbe. Igazad van, Gyor tenyleg szep, legalabb nekem szepKép
-Afonya
afonya
 
 


Es akkor egy ujdonsag:

"Két gyõri óvodában is sószobával bõvülnek a kicsik egészségmegõrzési, betegségmegelõzési lehetõségei. Az egészségnevelést kiemelten kezelik programjaikban azok a gyõri óvodák, melyekben a napokban sós levegõjû szobákat alakítanak ki a gyermekek részére. "

A ket hely: A Szabadhegyi Közoktatási Központ Lepke Óvodája es a A Marcalvárosi Közoktatási Központ Sün Balázs Óvodája

-Afonya
Névtelen
 


Áfonya!Kép

Jobbulást a kicsi Rékának!Kép

mi is "döglõdünk " kicsit, mármint Patrik fiam, a Párom és én is egy kicsit...Kép

remélem, Melissa megússza...Kép

szerintem tavaszra kéne talit szervezni, amikor már csicseregnek a madárkák, süt a Napocska, és akár együtt sétáltathatnánk a Hercegnõket...KépKépKép

mit szólsz hozzá?

egyébként én is csak "tiszteletbeli" gyõrinek számítok már, bár 34 évig Gyõrben éltem, 1,5 éve kiköltöztünk Vámosszabadira...KépKépKép

Rékának gyógypuszik és +++++++++++++++++++++++++++++++++++++
energia!!!KépKépKép

Sheila és MelissaKép
/ már 9 hónaposKép /

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sheila!

Koszi, hasznalt a raolvasas ugy nez ki, a kisordog mar ujra a regiKép
En is varom mar a tavaszt, de nagyon. Rendben, akkor majd egyeztetunkKép

Vamosszabadi, uhh. Bar, nincs az olyan messze, igy is, ugy is kocsival mozdulunk ki mi is, akkor meg mar mindegy.

Grat. az oreglanynakKép

Gyogyuljatok!

-Afonya
afonya
 
 


Szia Afonya!

de jo hogy nyitottal egy topicot, remelem tobb gyori is elobukkan majd!
Ugye nem lettel beteg? En nem :-))) viszont egesz este a FU-kat nezegettem.
A FKati/Mari tetszett a legjobban, mondtam is ha tetszik majd a lanyomnak ha nem tuti megcsinalok par ruhacskat neki.

A lanyod gyonyoru a kepeken, nem is gondolnam hogy meg nincs egy eves, nagyon ugyes!!! es remelem hamarosan meggyogyul!!!!

Szia: Mira
Míra
 


elobukkan helyett inkabb felbukkan vagy elojon :-))) bocsi
Míra
 


Áfonya!

Örülök, hogy Réka jobban van...Kép

Gyõrben is talizhatunk, úgyis unom már az itteni ingerszegény látványt...

persze Ti is jöhettek, sõtKépKépKép

Öreglánynak továbbítottam a gratulát!

Míra!Kép

Szia!Kép
Úgy látom Áfonyával már ismeritek egymást, velem még nem...
írnál pár sort magatokról a kedvemért? Kép

Puszi: Sheila és Melissa

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok!

Én is gyõri vagyok, és nagyon jó ötlet ez a topic! Köszönet érte!
Nekem/nekünk két kislányunk van, az egyik 3 éves és a fent említett Lepke óvoda kicsi lakója, a kicsi 10 hónapos.
Szóval csatlakoznék hozzátok, egyenlõre írásban.

A betegeknek mielõbbi jobbulást kívánok!

Zsizsi
zsizsi
 
 


sZIA Sheila!

Pár szó: Férjnél vagyok, van egy tündéri lányunk a Barbara, most 16 hónapos nem is tudom mit írhatnék még magunkról??


Ez a tündéri lány most rosszalkodik mennem kell.

M
Míra
 


Szia Míra!

Köszönöm!Kép

Ne haragudj, nem faggatni akartalak, alapjában véve nem is vagyok olyan kíváncsi természet / na jó, csak egy kicsit /
de annyira szerettem volna tudni, ki lehetsz...Kép

gratulálok a kislányodhoz!!!Kép

én is férjnél vagyok / másodszor / az elsõ házasságból van két fiam / 17 és 10 évesek / a mostaniból egy 9 hónapos kislányom...Kép a profilomban van egy kép a két kisebbrõlKép

ZsuzsI!Kép

Üdv, köztünk örülök, hogy csatlakozott hozzánk mégegy gyõri kismamaKép

gyönyörûek a kislányaid!!!Kép

Sheila

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok!

Míra,
szerencsere megusztam, nem lett natha belole. Babatok van mar a Furge Katahoz?

Sheila,
ingerszegeny?! Pedig amikor telket akartunk venni es neztuk a hirdeteseket, akkor Szabadin valami to mellett volt epp elado. Vagy ingerszegeny alatt a butiktalansagot erted?Kép Megneztem megint a profilkepedet, hat, a sutotok nalatok is ott figyel?Kép

Zsizsi,
udv kozottunkKép Teged még nem is lattalak. Nagyon szepek a Te lanykaid is, a kicsi nagy hajjal szuletett, ugye? A nagyobbiknak meg igazi pir van az arcan, nagyon noiesKép

Ma nagyon jo napunk volt, Reka vegre kilabalt a nathabol, legalabbis ami a kedvet illeti. Nathaja meg mindig van, szopikor hallom sajna, nameg etvagya is nulla, ami a tobbi kajat illetiKép
De vegre nem volt nyugos, nagyon szepen el volt magaban is, ma a netet /igy a babanetet is/ hanyagoltam, vegre alakul a lakasKép Aztan mivel nem volt itthon kenyer, elmentem a PlazabaKép Vettem Rekanak egy pulcsit, 1000Ft alatt volt, magamnak egy szules utani tornagyakorlatos konyvet, mert iszonyuan tud fajni a derekam, elmult a lazasagom, stbKép Kenyeret persze nem vettem, mert mar nem volt friss.
Hazajottem, szopi, es Reka szepen elaludt. Ebren, de mar almosan betettem agyaba es egy nyikkanas nelkul elaludt, kopp-kopp.
Igaz, mindezt 9-kor. Nalatok mikor van fekves?
Na, megyek, mert Apanak kell a gep, joejt.

-Afonya
afonya
 
 


Sziasztok!

Sheila: gyönyörûek a gyerekeid!
Melissa milyen ügyesen csücsül a székben:-)

Áfonya: Réka baba is csodaszép, és mekkora haja van...!

Remélem sok gyõri kismama csatlakozik a topcihoz!

Zsizsi
zsizsi
 
 


Sziasztok!

Megnéztem mindenkit Zsizsit és Sheilát , vagyis inkább a gyerekeket (Áfonya Rékáját láttam csak korábban) és nagyon tetszettek a képek!

Sheila, szépek az utódok :-) a legnagyobbról nincs képed? a nexust nem tudtam elérni, nem tudom oda is tettél képeket?
Egyáltalán nem vagy kíváncsi, csak ilyenkor mindig zavarban vagyok hogy mit is írjak magamról ...meg mennyit :-))
Meg amikor azt a pár sort írtam, alig volt idõm ..
A profilomat meg még nem csináltam meg -bár tudom hogy nem lenne nagy munka.


Zsizsi, szépek a lányaid, mennyi hajuk van nekik is, úgy látszik csak mi vagyunk ilyan kopaszok :-(( vagyis nem kopaszok vagyunk csak amolyan bébihajjal rendelkezik a lányom, ami miatt aztán majdnem mindenki fiúnak nézi ... (nincs fülbevalója sem)
HOgy hívják a lányaidat?

Áfonya, babánk még nincs :-))) de az összes FK beszkenneltem, majd ha lesz baba, akkor elkezdem gyártani a ruhácskákat.
Anyu megígérte ha nyugdíba megy (már egyébként is nagyon várom) majd csinál a Barbara leendõ babájának ruhákat, mert méltatlankodtam, hogy nekem bezzeg anno senki sem csinált ilyen kisruhákat (én is szerettem babázni egy idõben, majd biztos a Barb is fog))
Meg is mutattam neki a népviseleteset, hogy biztos komolyan gondolta? :-)))

Itt gyönyörûen esik a hó, Gyõrben is? Azt hiszem megyünk szánkózni ... végre megint lehet :-)))

Míra
Míra
 


Sziasztok!Kép

Áfonya!Kép

hát igen...a sütõtök nagy favorit...és a Netlé bolognai spagetti is, Melissa ma azt ebédelt, mind megetteKép

viszont nagy a bánatomKépKépKép: ma de. úgy ébredt, hogy csupa forró volt a kis teste / 38,9fok / úgy látszik mégsem úszta meg...Kép
egyelõre egyéb tünet nincs, csillapítottam a lázát, nyügi volt ezerrel, nem gyõztem lekötni a figyelmét.
...most alszik...de a doktornénink csak holnap reggel rendel,
remélem nem kell ügyeletbe vinnem ma du...
Rékának milyen tünetei voltak? kapott gyógyszert?

a tó melletti telek tök jó, egyik barátnõmék ott vettek telket, mi nem arra lakunk, hanem a másik oldalon egy csendes utcácskában...ami azért általában nem bajKép
az ingerszegénységet tényleg a butik-, szupermarket-,
Plaza-, stb. nélküliségre értettem, jól gondoltad!Kép

Zsizsi!Kép

köszönöm az elismerést!Kép
a kislányaid jól kijönnek egymással? / a kép szerint úgy tûnikKép /
és mennyire hasonlítanakKép

Míra!Kép

neked is köszi a bókot, a törpék nevében...Kép
a legnagyobb "kisfiam" sajnos nem velem él, az apukájával maradt...Kép, de szerencsére nagyon jó a kapcsolatunkKép
róla nincs digitális képem, de legközelebb lefotózom mindhármukat, és kicserélem a profilképetKép

a nexuson a cicáink honlapja van, bengáli macskákat tenyésztünk, ez a hobbink, ami már-már életforma...Kép
a profilomat én is csak nemrég csináltam meg, annyian kérték már a képet a másik topicban...

Sasha, az én Virtuális Kishúgom írta le, hogyan kell...Kép
tényleg rém egyszerû...

azért majd teszel fel Barbiról, ugye??
kíváncsi vagyok a kis édi bébihajára...Kép
tündéri lehet...Kép

megyek, remélem Melissa nem lesz rosszabbul...
olyan hülye vagyok harmadik babás létemre, tiszta pánikba esem, ha valamelyik gyerekem beteg, szinte én is belebetegszem...Kép

puszi Mindenkinek és örülök, hogy itt lehetek Veletek!

Sheila

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Áfonya,

Köszi a szíves invitálást, én is nagyon hiányoltam, hogy nagyon kevés gyõri topikossal futok össze a neten.

Sajnos nekünk még nincs babánk, de már nagyon szeretnénk!

Alma
Alma
 


Sziasztok!

Köszi mindegyikõtöknek a dicséretet, igazán jól esett:-)
A profilomat még nekem se sikerült elkészíteni, így magamról röviden: Gyõrben születtem, itt jártam suliba is. 1996-ban mentem férjez, közös életünket sikerült külön lakásban kezdeni. Államigazgatásban dolgoztam a gyerekek születése elõtt. 1999. május 7-én született Regina, majd 2002. március 26-án Kamilla. Azóta elköltöztünk és Szabadhegyen lakunk. Röviden ennyi.

A gyerekek most már kezdenek összeszokni, ami nagyrészt Regina nagyon jó kompromisszumkészségének (milyen hosszú szó)köszönhetõ.

Hajakról: igen mindegyik nagy hajjal született, fõleg Kamilla, de Regináé gyönyörû göndör:-)
Míra: egyébként amikor még Regina pici volt és sétáltunk egy néni megkérdezte: milyen gyönyörû kisfiú, hogy hívják? Válasz: Regina :-ooo hát sajnáltam a nénit, láthatóan nagyon kellemetlen volt neki a szitu.

Sheila: Melissának mielõbbi gyógyulást kívánok!
Én csak másodszori anyuka vagyok, de így is nagyon megijedek ha a kicsi beteg.

Pusz mindegyikötõknek:

Zsizsi
zsizsi
 
 


Sziasztok!

Köszi mindegyikõtöknek a dicséretet, igazán jól esett:-)
A profilomat még nekem se sikerült elkészíteni, így magamról röviden: Gyõrben születtem, itt jártam suliba is. 1996-ban mentem férjez, közös életünket sikerült külön lakásban kezdeni. Államigazgatásban dolgoztam a gyerekek születése elõtt. 1999. május 7-én született Regina, majd 2002. március 26-án Kamilla. Azóta elköltöztünk és Szabadhegyen lakunk. Röviden ennyi.

A gyerekek most már kezdenek összeszokni, ami nagyrészt Regina nagyon jó kompromisszumkészségének (milyen hosszú szó)köszönhetõ.

Hajakról: igen mindegyik nagy hajjal született, fõleg Kamilla, de Regináé gyönyörû göndör:-)
Míra: egyébként amikor még Regina pici volt és sétáltunk egy néni megkérdezte: milyen gyönyörû kisfiú, hogy hívják? Válasz: Regina :-ooo hát sajnáltam a nénit, láthatóan nagyon kellemetlen volt neki a szitu.

Sheila: Melissának mielõbbi gyógyulást kívánok!
Én csak másodszori anyuka vagyok, de így is nagyon megijedek ha a kicsi beteg.

Pusz mindegyikötõknek:

Zsizsi
zsizsi
 
 


Bocsi a dupláért, csak közben lefagyott a telefon:-(

Zsizsi
zsizsi
 
 


Áfonya, nem is írtam, de az újságok célba értek ...:-)
Phaedra nagyon köszöni, bár biztosan írt már mailt...
míra
 
 


Sziasztok!

Ma en is behavaztam, nem csak az idoKép Míra, egyebkent irigykedem, hogy Ti mar tudtok szankozni, Rekat meg nem mertem levinni. Hatha elhagyom utkozbenKép
Koszi a hirt, Anyukadnak meg reszvetem a nepviseletes babaertKép.

Sheila,
na mi volt a dokinal? Melissa jobban van mar? Reka egyebkent ACC-t kapott, meg valami Ceclonita /tipp, emlekezetbol irom/ szirupot, jo edes es bugyirozsaszinKép
Ma kellett visszamennunk kontrollra, az orra ugyan még szrutyog, a doki azt mondta, ezzel nem tud mit csinalni, majd elmulik, porszivozzam rendesen, egyebkent gyogyultnak nyilvanitotta. A sulyara megint azt mondta, jo ez igy, viszont mondta, amit en is latok sajna, hogy a koldokserve még mindig megvanKép
Tenyleg, van valakinek tapasztalata ezugyben?

Epp nemreg gondoltam bele, ha azt akarom, hogy 2 ev legyen a gyerkocok kozott, akkor lassan "keszulodhetunk". Haaaat... neha elbizonytalanodom. Ma pl. bezart a budibaKép Megszokasbol, amator modon behajtottam az ajtot magam utan, ez a budos kolokKép meg leult eleje, igy nem tudtam kijonniKép Szerencsere nem kezdett el hisztizni, de azert leizzadtam.

Alma,
de jo, hogy beneztelKép Igen, olvastam anno Rolad, de remelem, miharabb bebabasodsz. A jo doki mar fel sikerKép

Na, mi van veletek, sehol senki?

-Afonya
afonya
 
 


Sziasztok!

Olyan gondom van, amiben szerintem Zsizsi és Sheila biztosan tud tanácsot adni ...

Az egyik, mikor kell fogat mosni a gyereknek? Mert szépen jönnek a fogacskák, de el sem tudom képzelni hogy ez hogy is fog mûködni

a másik is hasonló a biliztetés. pont ma olvastama Dr. Spock könyvben hogy másfél éves korában el kellene kezdeni a bilire ültetést.
Ti hogy csináltátok? Mi a tapasztalatotok? Szerintem ha ráültetem a bilire tuti nem marad ott .. :-)

Sziasztok: Míra
Míra
 


Szia Mira! En nem györi vagyok, hanem egy volt ovari. Remelhetöleg nem tagadtok ki:-))). Szerintem tapasztalatbol mondom, a masfeleves biliztetes tul korai. Azert nyaron probalkozhatsz vele. Hany eves lesz akkor? A fogmosasrol, meg annyit,hogy a fogkefe elött, meg lehet azt hiszem a dm-ben kaphato, egy kis müanyag bütykös fogkefe kezdemenyt vasarolni. Nem tudom hogy hivjak. Mert tul.keppen. Amint kinönek gondozni kell öket. Az alattunk lako jugo csalad gyerekeinek olyan fekete letöredezett fogik vannak, hogy rossz ranezni.Bocsi, hogy belekontarkodtam.Sziasztok.
nyuli
 
 


Szia Szilvia, mi mindenkit szívesen látunk. Kevés gyõri van erre, van sok üres helyünk itt, kiadóKép
Réka a hajkeféjével masszírozza a két fél fogát, nem is értem, hogy bírja kiKép

Na, mit találtam a kisalfold.hu-n:
"Vas megye után Gyõr-Moson-Sopronban végzik a legtöbb császármetszést: a nõk 27 százaléka hozza így a világra gyermekét. A mûtétek száma hazánkban több helyen is feltûnõen emelkedett, ezért az Országos Egészségbiztosítási Pénztár (OEP) vizsgálatot indított az ügyben..."

Ti hogy szultetek, huvelyi uton vagy csaszarral?

-Afonya
afonya
 
 


Én császárral szültem de itt Pesten. Nálunk abszolút indokolt volt, mert a kis lusti nem fordult meg és az egyik lábát rakta be a szülõcsatornába. Ezt a dolgot én is hallottam a rádióban ...

Szia Nyuli! Az Óvárikat is szeretjükKép, mondom én aki szintén csak vendégeskedõnek számít ittKép

Fogmosás:
Már ajándékba szinte a születésétõl fogva kapjuk különbözõ emberektõl a fogkeféket,( lassan boltot is nyithatunk Kép),de persze nem gond, mert nem kér enni.

Szóval teszek rá fogkrémet, aztán ... õ meg lenyeli? Biztosan utálná a mi mentolos fogkrémünket ... de biztosan van gyerekbarát is (érdekes, azt nem kaptunk Kép)

Ha nem gond részletesen megírnátok hogy is vezetitek rá az ilyen dolgokra ...
A kézmosást pl. már tudja, (nyakig vizesen távozik a fürdõbõl ugyan, de a keze tiszta Kép) evések elõtt megyünk kezet mosni, ....

Más:
Hajmosást utálja, nõ létére az öltözést is, apja mondta is "kislányom tartsd meg ezt a szokásodat 15 év múlva is"Kép

Áfonya, egyszer írtad hogy Gyõrben normálisan kezelik a szelektív szemetet, és hogy errõl olvastál valami cikket is. Azt megtaláltad? Én kérdeztem anyuéktl, de semmi érdemlegeset nem tudtak az ügyrõl, a bátyám meg nem volt otthon (õ a legnagyobb környezetbarát a családban)
Míra
 


Sziasztok!

Köszi az jókívánságokat, hatottKépKépKép

nem akarom elkiabálni , de úgy tûnik, minden rendben Melissával!Kép

Tegnap volt még egy enyhe hõemelkedés, ma már az semKép

mivel végig jókedvû és jó étvágyú volt, nem voltunk orvosnál sem.
semmilyen tünete nem volt továbbra sem: semmi köhögés, orrfolyás.
a rendelõben meg csak összeszedett volna valami nyavalyát...Kép
Szia Alma!Kép

Gyere máskor is, mielõbbi gyermekáldástKép

NYuli!Kép

Te is gyere, nem laksz olyan messze Gyõrtõl...Kép

Míra!Kép

A fogmosást emlékeim szerint akkor kezdtük, mikor már alul-felül volt néhány fogacska, kb. másfél évesen...
elõször nem használtunk fogkrémet, csak "barátkoztunk" a fogkefével, aztán késõbb tettünk rá egy pici gyerekfogkrémet.
mi a rózsaszín Vademecum gyerekfogkrémet használtuk, nem baj, ha esetleg lenyel belõle a kicsi...

lekopogom, a fiaimnak a mai napig gyönyörû, egészségesek a fogai...KépKépKép

Áfonya!Kép

Réka baba nem semmi...Kép
Melissa is elég ravasz, már felfedezte magának a nappalit is, ezerrel kell sasolnom, mikor, merre jár...Kép

persze ezáltal a háztartási projektre csak akkor jut idõm, ha a kisasszony alukál, vagy Apa vigyáz rá...Kép

de bánja a kutya, lényeg, hogy egyre okosabb, ügyesebb és láthatóan boldog!Kép

Sheila

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok!

Áfonya Rékájának mielõbbi nátha mentességet!
Sheila Melissája pedig remélem végleg a gyógyulás útjára lépett!
Míra: A Baby Novának a Chiccho-nak is van baba fogkeféje, ami lehet egy ill. két darabos, vagy egyik oldala picit sörtés a másik gumis. A lényeg hogy ezzel már játszhatnak és némi rendszerességgel átsikálhatjuk aZT pár csontocskát a szájukban. Fogkrém amíg nem tudja kiköpni nem kell, bár van aki azt mondja hogy a fluormentessel lehet.

Szobatisztaság: Regina májusban volt két éves mindenki mondta, hogy majd a nyáron szobatiszta lesz. Nos volt úgy hogy 1 óra alatt 3 bugyit cseréltem, mert se elõtte se utána nem szólt. Aztán jött a szeptember visszaadtam rá a pelust, és kb szeptember végén, egyszer szólt, hogy pisi lesz. Na attól a naptól kezdve nappal szobatisztává vált. Nálunk az éjszaka és a kaka ügy oldódott meg nehezen és egy kis terrort alkalmazva már majdnem 3,5 évesen vált teljesen szoba és ágytisztává.

Ja és mindkettõt hüvelyi úton szültem, bár a másodiknál ez csak a doki türelmén és a baba jó szívhangjain múlt.

Üdv az újaknak!

Zsizsi
zsizsi
 
 


Na de elveszett mindenki...
Remelem, nem natha, dackorszak, fognoves, stb. kot le beneteketKép
afonya
 
 


uhh, most latom, mit irtam
szoval benneteket
Afonya
 


Míra,
nem talalom, hol irtad, hogy jossz GyorbeKép Mikor is jossz? Csak mert van ujabb jelentkezo az ujsagraKép

-Afonya
afonya
 
 


Szia Afonya!

A diavetítõnél írtam hogy val. megyek. Megyek is, de annyi változással, hogy nem a jövõ héten, hanem az azt követõn.
(ami márc 10-zel kezdõdik)

Ne haragudj hogy ilyen késõn, tudom hogy hamarabb ígértem magamat, de valami mindig közbejött.


Mondtam a Phaedrának is hogy hamarosan megyek, de gondolom Ti ugyis lelevelezitek ... :-)

Míra
Míra
 


Hahó!!!Hol vagytok??

Áfonya, Veled találkoztam máshol isKép

Puszi: Sheila

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok!

Sheila, azert nincs gond, ugye? /ma, ugylatszik, ilyen napom van/. Engem "csak" a mocsok zavart a korhazban, de az nagyon. Haloinget en pl. kimondottan kertm elso napon, m eg utana is ejszakara, ne mar a sajat szep, vadiuj legyen pirosKép Es olyan buszken tudtam benne flangalni, hogy csak na. Buszken, hogy en most szultem, eletet adtam. A kaja tenyleg vacak volt, de nekem mondjuk sok etvagyam nem volt, nomeg a latogatok is hiztak ezer dolgot.
En azon filozom, hogy legkozelebb megprobalok hamar hazajonni, akar masnap. Errol van infod, gyori viszonylatban?

Lassan jon a joido, kocsink is elkeszul talan végre, es akkor csavaroghatnank egyet. Talalkoznuk felutonKép

Míra,
remelem hamar kitalaltatok az autopalyara. Utana jutott eszembe, hogy lehet, nem is arra akartatok menni, akkor igen jol eliranyitottalak, biztos morgas leszKép

-Afonya
afonya
 
 


kedves Áfonya!Kép

persze, hogy nincs gondKép a Te hozzászólásaiddal semmi probléma, csak egyes névtelenekével, akik miatt elszabadult a pokolKép...

az elsõ szülésnél én is ugyanúgy voltam, mint Te, a büszkeségtõl sok minden nem tûnt fel, de az is lehet, hogy azért nem zavart annyira, mert sokkal fiatalabb voltam akkor, és jobbn tudtam tolerálni a nem éppen idilli helyzetet...Kép

most viszont feldühített, hogy ennyi év után is ugyanezek az állapotok fogadtak, persze biztos, hogy az is közrejátszott, hogy láttam azt, hogy máshol másképp is lehet/ne...Kép

a másnapi hazamenetelt érzésem szerint csak cirkuszok árán lehetne megvalósítani, elég vaskalaposak ahhoz, hogy rugalmasan kezeljék ezeket a dolgokat...Kép

fõleg a gyermekorvos támasztana nehézségeket, elég tekintélyelvû, az anyukák "réme".
16 éve is Õ volt már szolgálatban, akkor paráztam is rendesen tõle, most már kevésbé, de a hazamenetelünk így is az õ döntésén múlott...

én ezzel a gyakorlattal is egyetértek, biztos, hogy sokszor szükség van a szigorra, de azért a komplikációmentes többedik szüléseknél kivételt tehetnének...

egyébként, ha ez úgy lenne, azt az egy napot biztos én is könnyen átvélszelném...de azért a négy nap egy Örökkévalóságnak tûnt...Kép

OK, megbeszélhetjük, de én cak a férjem által vagyok mobilis, mivel most tanulok /újra/ vezetni,
de Gyõrben találkozhatnánk, vagy akár itt is...
szívesen látnánk a kicsi RékávalKép

Sheila

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


opsz, azt hittem, en voltam az utolso, bocsiKép

Most azert tertem be, hogy leirjam, a heten a felujitott Zrinyi korhaz "betege" vagyok, olyan ketagyas szobat kaptam /egyedul vagyok benne/, ahol sajat wc es furdo van, patyolattiszta, csempezett, jarolapozott, legfrissitovel, stb..., a noverek bubajosak, kedvesek. Mindezt ingyen es bermentve. Ha ugyanezt a szuleszeten is megvalositanak, szamomra tokeletes lenneKép
Az "oregedes" es toleranciaban lehet igazsagod, meg gondolom az se mindegy, hogy mar egy gyerek is var otthon pluszban.
Talalkara visszaterunk, lassan csak eljon a joido. Es vegre jo a kocsink isKép

-Afonya
afonya
 
 


Áfonya!

sajnálom...mielõbbi gyógyulást!

biztos, hogy a gyõri Zrínyiben vagy??? /csak ámulok és bámulok /

Sheila

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sheila,
haaat.. nemsokara atkoltozom a Megyeibe, ahhoz nem fuzok nagy remenyeketKép

-Afonya
afonya
 
 


Nemsokára Gyõrbe megyünk nyaralni. Nagyon szép könyveket láttam már, de hol tudok utánanézni mikor milyen programok lesznek?
Egy barátnõmék most vannak ott és az volt a baja hogy pl. nem tudta milyen programoklesznek, pedig a helyi újságot is megvették.
állítólag most volt valami motoros találkozó vagy felvonulás vagy mi és véletlenül "futottak" bele. Szóval ilyeneket merre lehet olvasni????

Köszi a válaszokat : a turista Andi
Névtelen
 


Szia Andi,
en elsore a [url=http://gyor.lap.hu/" TARGET="_top]http://gyor.lap.hu/[/url] cimrol indulnek el.
Baratnodnek egyreszt ajanlanam a "gyori est" c. kiadvanyt /ez is fent van az elobbi oldalon, linkkent/, nagyobb szorakozohelyeken, plazaban ingyenes, elviheto. Aztan a setaloutca elejen van a tourinformnak az irodaja, azt hiszem. A mediawawe pont most volt a heten, millio programmal, koncerttel, sokat vesztett, ha nem talalt raKép
Aztan a [url=http://www.kultinf.gyor.hu/" TARGET="_top]http://www.kultinf.gyor.hu/[/url] - n lehet keresni aktualis programokat pl.
A motorostalalkozo veletlenul tudom, hogy ezer helyen ki volt egyebkent plakatolva, en meg duhongtem is, mert egy helyen egy bazi nagy szalaghirdetest letepett a szel, es zavarta a kocsival kozlekedest.
A helyi ujsag valoban annyit erKép
Ha tudod, mikor jossz, irj es szivesen adok tippeketKépKép

-Afonya
afonya
 
 


mediawave, termeszetesen, bocsi
Afonya
 


Afonya köszi szépen úgy néz ki majd július elején megyünk 1 hétre.

Andi
Névtelen
 


Sziasztok! Kedves Áfonya és Többiek!

Én is győri vagyok, de eddig csak olvasgattalak Benneteket.
Most viszont segíthetnétek. Egy német kollégám kérdezte tőlem tudnék e 3 éves örökmozgó kisfiának és mamájának valami helyet ahová délutánonként eljárhatnának mozogni, "sportolni", energiákat levezetni, valami szervezett keretek között. Jut eszetekbe valami? Köszi előre is!
Enikő
Renikő
 


Szia Enikő!

Hát, nem sok minden jut eszembe, mi még nem ilyen körökben forgunkKép Mi a fo cel, a mamanak vagy a gyerkocnek legyen a program? A masik topicban mintha a gyerkocnek valot irtal volna, erre ugye kapasbol a jatszoter a valaszKép De most van a Gyori Nyar, szabadteri koncertekkel, eloadasokkal, minden gyerkoc at elso sorban csapolt, ugralt tegnap is. Szechenyi teri galambuldozes /nekem ugyan nem tetszik, sajnalom a galambokatKép/, de a gyerekek elvezik.
De hogy valami normalisat is irjak: van a Tappancs jatekhaz, o hirdet gyerekfoglalkozasokat, gyerektornat is, ugy remlik. Aztan a noi konditermekben /pl. "enyemben" is/ van gyerekaerobic. Van a Gyermekek haza, az Aradi vertanuk utjan, en felhivnam oket, rengeteg programjuk van, hatha van olyan, ami tetszene. Bar az az igazsag, a mozgas ugye nyaron szabadterhez kapcsolodik, az meg szervezetten nem jellemzo. Esetleg valami napkozis tabor? Lehet menni lovagolni is Gyorben, ha erdekel, megkeresem, hol olvastam. Allatkert egy napra?

-Afonya
afonya
 
 


Sziasztok, ugyen nem most fog kihalni a győri topic, mire én is újra netezhetek?!

Szóval, én is győri vagyok, és egy fél éve már járogattam ide a babanetre, amig ki nem derült, hogy terhességi cukorbetegségem van, és a doki táppénzre nem vett - így lett vége a munkahelyi internetezésnek.
De most már tudok csevegni, hála apa számítógépének, meg a leányzóm türelmének!
azel
 
 


Szisztok, én úgy tudom az állatkerben indul tábor. Vagyis még tavaly láttam a hirdetésüket.
Nagyjából arról szól a dolog hogy reggel visz a szülő, kora este vagy délután meg elhozza. Ebéd ot, és közben mindenféle klassz dolgot megtanulhatnak a gyerekek az állatokról, játszhatnak velük, segítenek a nagyoknak.

Ez szerintem remek program, és hasznosabbnak is tartom, mintha aerobikra járatnám a gyerkőcöt.
Csak kérdés idén is indult-e.

Laura
Névtelen
 


Szia Azel, én is új vagyok erre, nem is tudtam hogy van ilyen topic.
Nos remélem nem fog kihalni a topic. :-)

Laura
Névtelen
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: