Új privát üzeneted érkezett!

Bocs a felreutesekert.
inimma
 
 


Jajjjj Kép Igazán sajnálom. Réka és Brigi is takonykóros, de itt semmi komolyabb gond nincs szerencsére. Jobbulást és kitartást Nektek! Addig is mennek a gyógypuszik! Ha majd lesz időd, jelentkezz!!!
Móna
mmóna
 
 


Sziasztok,
Csongi mar jobban van,tegnap elkezdett enni is.
Tegnap megiscsak sikerult kikotni a fuleszeten,ezuttal vagy megint Csanival. Kesz orulet,hogy minden natha a fulere huzodik! Dokinenit kerdeztem,talan nem jol csinalunk vmit,de megnyugtatott,hogy errol senki sem tehet. Azert persze ettol nem nyugodtam meg. Kép
Szoval van ket kis Fulesmackonk! Kép Kép

Ani,
igen volt Csonginak hugyuti fertozese 5 honaposan. Vesemedence-tagulattal szuletett,ezert jarkaltunk a Tuzolto utcai nefrologiara. A tagulat szerencsere eltunt,de azota,ha csak egy kis megfazasa is van,vinni kell vizeletet tenyesztesre. A ferjem pont most megy az eredmenyert.
Nagyon durva,hogy milyen beteg volt Brigi!!!!!!!! szegenyke,ennyit korhazban!!! szornyu lehetett mindannyiotoknak.
Most milyen lett az eredmeny? Jobban van mar a csajszi?
Egyebkent nekunk azt mondtak ,hogy azert alattomos ez a betegseg,mert nem faj. Hat,nem tom...azert tuti nem kellemes.

Mona,
olyan szep ido van,mindig arra gondolok,hogy biztos kint vagytok a jaccon es talalkozhatnank,de nem tudunk meg kimenni. Ott nincs porszivo... Kép

Vio,
karacsonyi hangulat annyiban van,hogy az ajandekokon es araikon parazok. Egyelore.Meg hogy hova allitsuk majd a fat,hogy Nokedlibaba el ne erje... Kép
Jol erzitek magatokat Miskolcon? Buta kerdes,hat persze,hogy igen,mi?? Kép

Lara,
hogy vagytok?
Mekkora mar a nagyfiu?
Irtal egyszer a Viburcol nevu kuprol. Tudnal bovebb felvilagositast adni rola? Mit tartalmaz es hasznal-e?

Inimma
inimma
 
 

 
 

Sziasztok lányok! Mi jól vagyunk, hát már nagyon rámfért ez a kis kiruccanás! Végre semmi orrdugulás, köhögés! Elég volt belőle 3 hét...úgyhogy nagyon együtt érzek veletek!Kép
Itt tök szép az idő, pedig felkészültem bakanccsal és pufidzsekivel is...
Szombaton indulunk vissza, addig is élvezek minden percet! Valamelyikőtök jár a Metro áruházba vásárolni? Mi most voltunk először, és csináltattunk kártyát is. Képzeljétek, hogy 108 vagy 109 Ft-ra jön ki most az Univer babyétel!!! Vettünk vagy 4 kartonnal.
Áron továbbra is féltékeny a hugára és nem bírja elviselni, ha elkezd nyikorogni. Õ is rázendít! Inimma, neked nem volt ilyesmi, mikor kisebbek voltak? Bírták egymás sírását? SZerintetek mit lehet ez ellen tenni???
Vio

Kép
vio
 
 


Ja és csajok, ki szerint hol érdemes venni-nézni gyerekágyat? Mármint rendes ágyat. Áronnak még kiságy van, de le van szedve az oldala. Kölcsön kaptuk, de vissza kell adni. Ezért kell neki rendes ágy, végülis lassan 3 és fél éves. De akkor már nem akarunk kicsit venni, hanem olyat, amit később is használ majd, tehát kamasz korában is. Gondoltam, akkor mindenképp ágyneműtartós kéne. Nektek milyen van???
Vio

Kép
vio
 
 


Vio,
Csongi sirasaval azelejen volt csak gond,mert mindenkit megijesztett vele,nem csak Csanit. De ot a legjobban. Rettegett tole,elrohant,elbujt az agyaba. Par het alatt megszokta.
Most,hogy Csongi beteg es ujra sokat sir/sirt,csak annyit csinal Csani,hogy amikor latja,h orrszivas lesz es ezzel egyutt orditas, a fulere tapasztja a kezet. Most mar csak ennyi van.
Nyugodj meg,csak ido kerdese,Kira is kevesebbet fog nyafizni es Aron is jobban toleral,ahogy nagyobb lesz. Kira nyikorgasat meg Nektek kell kicsit leszabalyozni.Probalj meg kovetkezetes lenni ,ne hagyj ra mindent ,mert akkor sose hagyja abba. Kép
Nalunk Csongi ilyen,jobban mondva hisztizik Apja szerint,mert en elkapattam,megint csak Apja szerint.
Gyerekagyat mi a Dinolandben vettunk Csaninak,nagyon megerte,imadja. 2 es fel eves koraban kapta,de mar 2-tol ajanljak.Novelheto-szoval a matrac 3 darabbol all. Az agy tomorfa,nagyon szep,kerheted kulonfele paccal,szinezessel is akar. 3 fajta van es vehetsz hozza agynemutartot is.
Mi akkor szerencsere akciosan vettuk,matracostol,agynemutartostul volt 54ezer.
Ja de minek is jartatom a szam Képvan honlapjuk,nezd meg. www.dinoland.hu
De ha avn kerdesed,irj.
Ja meg a teso-kapcsolathoz annyit,hogy az elejen nagyon el voltam keseredve,hogyan szokja meg Csani az uj jovevenyt,szereti-e majd. Most mar semmi ketseg,oriasi a szerelem koztuk!! Csak egy pelda. Tegnapelott,amikor is a fuleszetre keszultunk,Csanad nagyon sirt. Pont oltoztunk,Csongi odament hozza,megsimogatta,a tekintete csupa szeretet volt es ra akarta adni batyusra a sapkajat.Delutan Csongi epp a huszadik alaklommal tepte le a zoknijat,mire Csani beszolt: Csonguz,a sarkanal kell lehuzni,szivem. Annyira jo ilyeneket latni,hallani,most mar tudom ,hogy jo testverek lesznek kesobb is.
Aronnak mondd meg,hogy Kira meg kicsi es majd abbahagyja es o is sirt kicsi koraban. Okos dumaval szerintem mindent el lehet erni naluk!!!
Irj meg,mert kezd unalmas lenni a babanet....
Jo pihenest meg szombatig!!!!!!!!!111Irigy vagyok en is ugy mennek haza,de ehelyett anyosek jonnek holnap. Kép

Inimma
inimma
 
 


sziasztok !

csatlakoznék hozzátok , mi is 11 keresek vagyunk , Annám 1 éves múlt most vasárnap . Sajna nem tudok rendszeresen jönni , valahogy a lányzó annyira 24 órás felügyeletet igánylő lett hogy sokszor wc-re se tudok kimenni Kép, de azért néha szívesen hozzátok szólnék , meg olvaslak titeket .

Ani azt szeretném kérdezni hogy honnan derült ki hogy hugyúti fertőzése van a lánynak ? az én lányom is utóbbi időben sokat sokat sír és nem tudjuk miért , az orvosom mindig valamire ráfogja ( fogzás , stb ) de én ugy érzem van valami ennek a hátterébe amire még nem jöttünk rá .

üdv nektek hope
hope04
 
 


Szia Hope, merre laksz?
Inimma, majd írok, de most nincs időm......
Többiek?????
Vio

Kép
vio
 
 


Sziasztok!
Hope,
azért derült ki mert kórházba kerültünk oda is csak azért mert már 2 napig egész nap folyamatosan lázas volt és a rendalőben 40 fokra ment fel a láza végül oda jött a mentő úgy kerültünk be.A belgyógyra fektettek be minket így sorstársakkal nem találkoztam csak egy kislány volt ott ilyen betegséggel de neki nem volt ilyen súlyos őt azért utalták be mert nagyon fehérkének találta a dokijuk így derült ki neki is h.fertőzése van. Mi is hiába kérdeztük a dokinkat miért bömbölhet ennyit kb.mi is ezeket a válaszokat kaptunk mint ti. Amikor lázas lett akkor is azt mondták,hogy 3 napos láza van.A k.ban gondolkodam miért nem vettük észre így vissza gondolva csak az az egy jele volt,hogy amikor az oldalamon ült akkor néha olyan furcsán ugrált lehet akkor pisilt és fájt neki.
Csak azt tudom mondani neked vizsgáltasd ki a kicsit hátha kiderül valami. Inkább nézzenek túlbuzgó anyukának mint legyen valami baja.
Merre laktok?
Ha nem messze sétálhatnánk néha.

Vio
Jól telt a pihenés?

Inimma
Veletek mi van, meggyógyultatok már?
tanni
 
 


Hope,
ugye vegul nem mentetek talira? Mert nem lattalak Titeket a kepeken.
Nezz be, amikor raersz es e-mailt is irhatsz nyugodtan.
Irtam mar feljebb,hogy nekunk azt mondtak,h a hugyuti fertozes igen alattomos dolog,nagyon kell ra figyelni. Ha Neked megnyugtatobb,vizsgaltasd ki a lanyod. Csak egy adag vizelet eleg es kideritik!

Ani,
jobban vannak a sracok. A heten 3-szor jartunk a fuleszeten plusz egyszer kijott a gyerekdokineni.
Vizelet szerencsere negativ. Legalabb erre most nincs gond.
Csaninak is megint begyulladt a fule. Mar teljesen kikeszultem abban,hogy hetente tobbszor rohanok a siro gyerekekkel orvoshoz. Elfaradtam.

Inimma
inimma
 
 


Inimma nem tudom mennyire hiszel a természetgyógyászatban , ha igen akkor ajánlom probáld ki a kőrózsa eszenciát , nagyon jó fülgyulladásra és még homeos szerek is vannak amik segíthetnek annélkül hogy fel kellene szúrni a fülét a gyereknek .
voltunk a talin , csak kevés időre , nem vagyunk rajta a képeken , mert fél-egy órát voltunk és akkor még rengetegen voltunk . anna álmos lett meg apja is jött haza igy mi is mentünk .

Vio , mi Kelenföldi pályaudvarnál lakunk , ti merre ?

Tanni köszi a részletes tájékoztatást . Sajna mi eléggé el vagyunk szonytyolodva mert amióta megszületett Anna sokat sír , most is a múlt hét nagyon durva volt , esténként 2-3 órás sírás , kevés alvás és nappal nyügiség . nem tudjuk miért . az orvosok meg mindig valamire ráfogják . örülök hogy meggyógyultatok .

üdv hope Kép
hope04
 
 


Sziasztok! Mégis folytatjuk az ovit, úgy néz ki...3 hete nem volt Áron. Hát, majd meglátjuk. Nagyon nehéz most vele, és szerdán megyünk a vérvételre. Amióta nem jár oviba, azóta csinálja ezt a sok raplizást. Meg ha Kira elkezd nyafogni, akkor Áron hisztizik, ordít torka szakadtából. Újabban más gyerekek előtt is csinálja, ha kicsit hangosabbak. Szerintetek ez normális???!
Talán, ha visszamegy oviba, akkor ez jó terápia lesz neki. Nem tudom. De ez már őrület, hogy egész nap az van, hogy játszanak, aztán Kira elkezd panaszkodni, Áron üvölteni, kirohan a szobából és ott üvölt negyed órákat, aztán visszajön, és 10 perc múlva megint...állítólag elmúlik.
Hope, mi a Bánk bánban lakunk.
Vio

Kép
vio
 
 


Sziasztok!
Mi is megvagyunk... Le akartunk menni a hosszú hétvégére Zalába. Le is értünk szombat este, de Réka annyira lázas lett, hogy nem mertünk maradni - vasárnap már haza is jöttünk Kép
Persze ma már jól van Kép

Hope! Üdv köztünk. Sajnálom, hogy Annáddal ennyi gond van; remélem hamarosan kiderül, hogy mi a baj és rendbejönnek a dolgok.

Inimma! Csaninak, Csonginak további jobbulást kívánunk. És anyának meg KITARTÁST!!! El tudom képzelni milyen szörnyű lehet most Neked. Amikor ott áll az ember a beteg gyerkőc mellett tehetetlenül - nincs annál rosszabb Kép Dokinéni mit mond? Csak találgat? Azért most már túl régóta húzódik ez nektek, nem?

Vió! Annyit gondolkodtam, hogy miért tombizik Áron... Nem igazán tudok okos lenni, talán a hangerő miatt??? Nem fél egyébként a túl hangos dolgoktól? Vagy esteleg féltékeny?
Remélem az ovi segít. Legalább Te is nyugodtabb leszel.
A vizsgálathoz nagyon szorítunk nektek!!!

Pussz mindenkinek: Móna
mmóna
 
 


Vio,
en is arra gondolok,hogy talan az ovi segit Aronnak,eltereli a figyelmet egy kicsit.
Nem tudsz szakembertol tanacsot kerni?

Mona,
koszi az egyutterzest!
Fulesz dokineni is ki van mar akadva,hogy szeptember ota maszkalunk hozza,mintha jolesne.Azt mondta,muszaj lesz csinalni vmit. Hallasvizsgalat 17-en. Eddig ugy gondoltuk,nem romlott Csani hallasa,de par napja nagyon hangosan beszel es sokszor visszakerdez,hogy mit mondtunk,mondjuk hangosabban. Szoval o is erzi,hogy vmi nincs rendben. Nagyon ijeszto!!!! Kép
Csongi is jobban volt mar,erre ma megint alig eszik,sokat sir. Nem tudom,mi lehet,a hocipom teli van mar mindennel. Kép
Reka teljesen rendbejott mar?
Pocak szepen novoget? Kép
Hope,
Csongor is nagyon sokat sir szuletese ota. Teljesen ki voltunk bukva,foleg egy olyan aldott jo baba utan,mint a tesoja!El se tudtuk kepzelni,hogy letezik ilyen siros gyerek! Nagyon nehez volt ,irto sokaig kuszkodtunk. Most is sokat sir,altalaban nem tudjuk,miert. OLyankor csak kapaszkodik belem es azt hajtogatja:ana,ana,ana.
Ejjel meg...na,az meg durva,eddig egy ejszakat aludt vegig. Valszeg veletlen volt. Mog mindig fent van egyszer-ketszer es persze ordit... Magyarazat persze nincs.Es hogy mikor mulik el?Jaj,bizony sokat adnek erte,ha vki megmondana. Kép
Lehet,hogy Annanak tenyleg faj vmije? Amikor estenkent sir,nem lehet,hogy a hasa? Esetleg nem bir vmi etelt? Az orvosok mire szoktak rafogni?
Hat,sajnos semmi biztatot nem tudok neked irni..tudom,mennyire nehez.Es en sajnos meg vagyok gyozodve arrol,hogy az en fiam igy is marad...Kép
Irj meg Anna sirasairol,mikor,hogyan,hatha ossze tudjuk hasonlitani es ki tudunk talalni valami okot.
Homeos cuccokat elkezdtuk,nem igazan velt be,de nem adjuk fel! Kép

Inimma
inimma
 
 


Lara,
mi van Veletek???

Inimma
inimma
 
 


Helló mindenki! Megvolt a vizsgálat... készítettem képet is... ne szörnyülködjetek nagyon, csak az elején sírt... 2-4 hét múlva eredmény...
Kép

Kép
vio
 
 


Inimma, akkor is nagyon sokat sírt Csongor, amikor Csani még nem volt ovis? Tehát nincs köze ehhez a sok betegséghez? Mi lenne, ha meggyőződnél arról, hogy nem valami betegség az oka? Tehát úgy értem, lehet, hogy valamije fáj. Csak Te nem tudsz róla. És ha biztos, hogy nem emiatt sír... akkor meg megint ajánlanám a könyvet....
De írtad, nappal is ezt csinálja. Akkor meg tényleg lehet, hogy van valami a háttérben.
Mi most 6. hete szedjük a Béres cseppet, kíváncsi vagyok, beválik-e. Valaki nem beteges tőle.....ha nem jön be, kipróbáljuk a Bronhovaxom-kúrát. Jövőhéttől járunk ismét oviba....
Vio

Kép
vio
 
 


Halihó!
Vió! Grat Áronnak! Ha nem is kitörő örömmel, de jól viselhette -a kép alapján- a vizsgálatot. Nagyon drukkkkk, hogy jó legyen az eredmény. Az ovihoz is szorítunk. Remélem jót tesz a lelkének és a családi békének is Kép

Inimma! Szerencsére nekem semmi tapasztalatom fül-ügyben. Viszont laikusként is egyre elkeserítőbbnek látszik a helyzet Kép El is hiszem, hogy ki vagy borulva. Sajnos sokat segíteni nem tudunk... talán egy kis leleket öntünk itt a lányokkal beléd. KITARTÁS!!!!

Réka szerencsére már másnapra rendbejött. Mostanában erősen próbálkozik, hogy meddig "mehet el". De azt hiszem egyelőre én vagyok az erősebb Kép
Küldök néhány képet a kisasszonyról és a most 24 hetes "PocakKittiről". Apára rájött a fotózhatnék és kattintgatott:
http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=14039

Lara!!! Hová tűntetek? Ugye nincs semmi gond?!?!!!

Móna
mmóna
 
 


Móna, nagyon édesek a képek!!! Olyan bájos a Réka! Hol és kinél szülsz?
Vio

Kép
vio
 
 


Köszi Kép A II. sz. női klinikán fogok szülni az Üllői úton. Dr. Paulin Ferencnél - ő a klinika igazgatója.

Móna
mmóna
 
 


Szisztok!
Mi is a XI. kerületben lakunk. Van egy 6 hónapos kicsi lányunk. Lenne egy kérdésem, ha nem bánjátok, hogy ide pofátlankodok. Kép
Nem tud valamelyikőtök egy jó gyerekorvost a XI. kerületben? A mienk nagyon pocsék, váltani szeretnék, de nem ismerek egyet sem. Kép
Nagyon örülnék neki!

Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Szia Nicol, nagyon édes a babád! Vahot utcában vagyok ismerős gyerekorvos terén. Ti hova tartoztok?
Vio

Kép
vio
 
 


Inimma! Te ismered a Nasopax-orrsprayt? Van egy ilyen oldal. www.nasopax.hu
én legközelebb ilyet veszek! Többiek, ismeritek???
Vio

Kép
vio
 
 


Mona,
nagyon jok a kepek! Foleg az tetszik,ahogy Reka kuksizza a pocakod! Kép
Hogy tudod a pelenkazon tisztaba tenni??? Elfer rajta? Kép

Nicol,
gyere nyugodtan! Minel tobben vagyunk,annal jobb!
Mi Albertfalvara jarunk vissza a regi gyerekdokineninkhez,nagyon szeretjuk. Nagyon kedves,mindent elmagyaraz,ha kihivod,kijon es nem fogad el penzt. Mindig felhiv par nap utan es megkerdezi,hogy vannak a gyerekek. Csak ajanlani tudom.
Merre laktok? Nekunk most kb 15 perc buszozas a rendeloig,de megeri,nem akartunk ilyen jo orvost lecserelni.
Nagyon szep a kislanyod! Hogy hivjak? Tudsz meg felrakni kepeket?
Gyere gyakran!!

Vio,
hallottam errol az orrspray-rol,a fulmelegito sapkas dokino talalmanya ez is asszem.szerettem volna venni,de a kozeli gyoccitarban nem volt,igy vettem Nasivin sanftot ,az is jo. Lenne,ha fiatalur hagyna hogy hasznaljuk.
Szegeny Aron...nem lehetett konnyu neki... De a lenyeg hogy jol viselte es mar tul van rajta.


Csongihoz ki kellett hivni a dokinenit csutortokon,mert szerda ejjel iszonyuan kohogott,en azt hittem ,meg fog fulladni,alig kapott levegot,egy ido utan mar csak horgott . Nagyon csunyan veszi a levegot meg most is. Nagyon-nagyon megijedtunk.
Ket hete folyamatosan beteg.
Csanad jol van,kop-kop,hetfon ovi.

Inimma
inimma
 
 


Örülök, hogy megvagytok... megint csend volt jópár napig Kép (Egyre jobban izgulok Laráékért... Mi lehet velük???)

Szia Nicol! Merrefelé laktok? Gyönyörű a nagylányod! Hogy hívják? Miket csinál már? Kap már mást is tejcsin kívül?
Dokikról nem túl sokat tudok szerencsére. Mi körzetileg Dr. Kuti Máriához tartozunk a Fehérvári útra. Meg vagyok vele elégedve, bár nem túl sűrűn kell felkeresnünk. Egyedül az időbeosztásával vannak gondok, rengeteget bír beszélgetni.

Inimma! Örülök, hogy legalább Csani jobban van. Nagyon Rátok fér már ez a javulás!!! Remélem Csongor is rendbejön mostmár hamarosan. Mit mondott a doki?
Természetesen Rékát a pelenkázón tesszük tisztába, és fürcsi után ott törölközünk, öltözködünk. A lába ugyan már kissé lelóg, de ez nem jelent gondot. Általában hagyja magát, nem forgolódik, csúszik-mászik el onnan. Rendes kislány Kép - Mellesleg a pocak miatt nem is nagyon bírnám ezeket máshol csinálni.

Vió! Rég írtál Kiráról! Hogy van a nőci? Kép

Móna
mmóna
 
 


Sziasztok! Móna, köszi, Kira jól van, ül-áll-mászik. És elvan. Õ most nálunk a porszívó, kész takarítógép. Minden port feltöröl, és minden kis darabot bekap, amit talál! Még a hajszálat is Kép
És lopott már földre lepotyogott kekszet is, amit Áron evett...Kép
Mi nem vagyunk betegek-még. Mivel hétfőn kezdjük az ovit...félek előre!
Inimma! Miért, valami gáz van Laráékkal? Vagy csak úgy szimplán aggódtok? Nem utaztak el?
Ja és Áron sem hagyná az orrcseppet, de én lefogom. Muszáj. Van egy nagyon jó taktikám, egyedül is megy...ha érdekel. Végülis az Õ érdeke-meg a tied is-, hogy befújd az orrspray-t. Nálunk, ha lefogtam, az volt a baj, de ha meg bedugult az orra, az még nagyobb baj volt. Úgyhogy maradt a lefogás. 10 mp. az egész.
Na jó éjt nektek!
Vio

Kép
vio
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a kedves fogadtatást. Kép

Vio!
Mi a Kökörcsin utcai rendelőbe járunk egészséges rendelésre és a Fehér lipót utcában van a betegrendelés, de a utóbbi helyre még szerencsére soha nem kellett mennünk. Kép

Inimma!
Mi most a Budaörsi úttól nem messze az Ugron Gábor utcában lakunk. Annak idején amikor gyerek voltam mi is a Fehérvári úton laktunk és az albertfalvai rendelőbe jártunk. Csak az én akkori gyerekorvosom már meghalt. Pedig írtó jó orvos volt. Szívesen megismerném az orvosotokat! A távolság nem gond, autóval járok. Amúgy meg nincs is messze.
A lányomat Viviennek hívják.

Képek
Kép
Kép
Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Vio,
en is lefogom Csanit,igy sikerul,ezzel nincs gond,csak kar,hogy eroszakot kell alkalmazni...

Lara mar nagyon reg irt ide,azert keressuk. Kép

Nicol,
elvileg mar mi is a Kokorcsinbe tartozunk ,de 14 honap alatt egyszer voltunk. Tanacsadasra is visszajarunk az Albertfalva utcaba.
Ha tenyleg erdekel a gyerekdokinenink,szivesen megadom a rendelo tel.szamat es a remdelesek idejet.
Nem veletlenul a Gardosi drno volt a Te dokinenid regen?

Nagyon helyes a kislanyod,vidam babanak tunik!!!
Meselj magatokrol,hogy telnek a napjaitok? Kép

Inimma
inimma
 
 


Inimma!
A volt doktornéninknek csak a keresztnevére emlékszem: Erzsébet volt.
A dokinéni tényleg érdekel, már akár a jövőhéten bezsélnék is vele. Úgyhogy légyszi írd meg a nevét, és a telcsiszámát. Kép
Vivi alapvetően vidám gyerek, nem sír sokat, sőt inkább csak nyöszörög néha ha valamit épp akar. Ennek ellenre nem egyszerű vele, nincs meg egyedül 5 percnél tovább. Aludni is csak babakocsizás közben hajlandó, így napi 2-3 órát sétálunk.

Móna!
Sajnos csak 2.5 hónapig tudatam szoptatni, utána kapott tápit. 3,5 hónapos korától pedig bevezettük a tejpépet, 4 hótól a gyümit és főzeléket. A tápszert a mai napig utálja, nem eszi meg. Így csak a főzelékbe és a gyümibe tudok tápot tenni, hogy azt is egye. Amúgy is egy nagyon rosszul evő lányka, sokszor úgy kell egy kicsit erőltetni, mire hajlandó elkezdeni enni.
Miket csinálunk?? Hát fordulni, még most tanul, mindig elfelejti a kezét kihúzni maga alól így még nem sikerül mindig neki. Hátról hasra próbálkozik csak vele. Hasalni utál, ezért nem is fekszik sokat hason, így a hasról hátrafordulás nálunk jócskán csúszni fog. A kezeit gyönyörűen használja már, mindent megfog, és veszi a szájába. Állandóan ülni szeretne, csak még tartani kell őt, de ha tartom akkor remekül eljátszik ülve.

Nicol

Kép
nicol
 
 


Nicol
a dokoneni neve dr. Sziraki Katalin, a rendelo tel.szama: 06 1 208 4045.
Rendelesi idopontok:
H: 8-10
K:14-16
SZ:14-16
CS:17-19
P:11-13

Bar en nem vinnem a gyermeket ilyen beteges idoben betegrendelesre,ha nem muszaj!

Egeszseges tanacsadas tel:06 1 208 4042
K:11-13
CS:15-17

Erre be kell jelentkezni jo elore,de akarmelyikre mesz,elotte telefonalj es mondd el,mi a terved. Ezekben az idopontokban a dokinenivel is tudsz beszelni. Ja ezen a heten szabadsagon van!!!!
A mobilszama is megvan,de azt inkabb nem adom meg ,en is csak egyszer mertem zaklatni ,mert nagyon vesz volt.

Mona,
szombaton es tegnap este is hallottunk vmi zenet kintrol,jo sokaig.
Ti is halljatok esetleg? Lehet,hogy a Hemingway-bol jon?

Inimma
inimma
 
 


Jaj,de tündéri baba mosolyog a képekről. Milyen "rég" volt Réka ekkora... Sajnálom, hogy nem ment tovább a szopi Vivinek Kép Remélem előbb - utóbb az étvágya is megjön és nem lesz gond az evéssel. Ha lehetne adnánk szívesen Réka étvágyából egy kicsit Kép Nála épp az a helyzet, hogy egész nap képes lenne kajálni.
A fordulásba is belejön majd. Olyan édesek, mikor eleinte véletlen sikerül és nem értik, hogy mi is történt velük Kép Ha elfogdsz egy tanácsot - néha legyél kicsit erőszakos a hasalással... Uncsitesónknak volt ebből problémája, hogy a váll- és karizmok nem erősödtek meg eléggé, mert nem volt arra kényszerítve, hogy próbálja így is kiemelni a fejét, tartani magát. (Persze nem ijesztgetni akarlak!)

Inimma, nem tudom mi volt a zene-bona. Mi nem hallottuk.

Milyen volt újra az ovi a fiúknak? Remélem jól érezte magát Csani is, Áron is! És hogy telt a nap otthon nélkülük? A kissebbeknek is nyugisabb így?

Vió! Ha Kira végzett Nálatok a takarítással itt is szívesen látjuk Kép Örülj neki, hogy nem a kavicsokat eszi a játszótéren.
...Tényleg lenne kedvetek a közeljövőben ismét összehozni egy talit? Reméljük jövő hétre már mindenki meggyógyul és akkor dumcsizhatnánk mi is egyet!!!
Addig is pussz: Móna
mmóna
 
 


Mona,
en benne vagyok egy taliban! Jovo hetre biztos meggyogyul Csongi teljesen. Mar csak kohog,de azt rendesen.
Majd egyeztetunk,remelem a tobbiek is tudnanak jonni!
Csanival nem volt gond,hogy ennyi ovit kihagyott.Vasarnap este mondtam neki,hogy holnap ovi,mire annyit reagalt: Jo,nem baj. Kép
Csongi meg nem igazan talalja a helyet teso nelkul delelott. Most is mar tok almos,de nem hajlando aludni,all az agyban es kajabal.
Tegnap delutan se aludtak es este is nagyon nehezen,9-kor meg rohogve szorakoztattak egymast.

Csajok,
Ti milyen cipot szoktatok venni a nagyobbaknak?
Tegnap a ferjem korulnezett a dr. Leo-ban es volt valami ismeretlen markaju 3500-ert.Teli.Nem tudom,hogy jo lehet-e. Megiscsak olcsobb,mint a Siesta. bar Csanadnak betetes kellene,olyant nem kapunk rendeset.

Inimma
inimma
 
 


Helló lányok! Nem tudok még mit mondani a találkáról, ugyanis hétfőn kezdtük 4 hét után az ovit, és nem találjátok ki ugye, hogy Áronnak már folyik is az orra??? Egyelőre más tünet nincs, és nagy meglepetésemre éjjel sem ébredt fel a takony miatt. Még vittem oviba, nem tudom, rosszabb lesz-e a helyzet, vagy nem. Mert ha csak taknyos, hát én viszem. A közérzete jó, imád járni, 4 hét után vittem és nem is sírt! Ezen is meglepődtem...Ja és ott-milyen érdekes-nem zavarja a zaj, volt bábszínház és a bábosok úgy üvöltöttek, hogy 4-5 gyerek elsírta magát, de az én fiam nem!!! Ezek szerint az itthoni sírás, ha Kira nyekereg, nekünk szól!!!
Vio

Kép
vio
 
 


sziasztok lányok !

jelentkezünk végre Kép Nicol üdv közöttünk édes a babád Képaz én lányom se eszi meg a tápszert de a Sinlacot megeszi , kérdezd meg a dokidat róla !

én is rakok fel Annáról képet az egyik képen éppen elkaptuk csokilopás után , az egész lakáson végig ment ilyen kézzel Kép a másikon meg a fiókban értük utol Kép
Szerencsére 2 hete nyugodtabbak a nappalaink , az esték vegyesek , mostanság türhetők ha azt leszámítjuk hogy 10-12 között megy a csajszim ágyba , előbb nem engedi magát lerakni , tegnap is 11 kor heccelt hogy kergetőzzem vele , teljesen ébren volt nem ugy mint mi Kép

Inimma remélem meggyógyult Csongi , füle ???

Móna annyira helyesek a képek , nekem is a haspuszilos tetszik a legjobban , nagyon megható látni Kép

mindenkit puszilok , a betegeknek gyógyulást és ha jobban lesztek én is benne vagyok a találkozóban Kép

üdv hope KépKép
hope04
 
 


Móna!
Nagyon irigyellek a gyerkőcöd étvágya miatt. A hasalást erőltetem elég sokszor a lányzónál, többször is hasaltatom, csak nem túl sokáig, mert 5-10 perc után erős sírásba kezd. De azért napról-napra jobban megy neki.

Inimma!
köszi az adatokat elmentettem. jővőhéten mindenképp felhívom, megkérdezem vállal-e minket.

Hope!
Nagyon édes a kislányod, főleg a fiókban! Mennyi idős? Sajnos már a Sinlacot is próbáltuk, de nem jött be neki. Evett egy kortynyit a következőt már csak kiköpte és sírva fakadt tőle. Most igyekszem a tápot a főzelékbe és a gyümölcsbe is beletenni úgy megeszi. Már ez is valami.

Lányok!
Nincs kedve valamelyikőtőknek egy rövid listát írni nekem kinek mennyi idős a babája, fiú vagy lány? Szeretnélek jobban megismerni titeket, de nem sok időm van visszaolvasgatni.

Minden kis betegnek Javulást!

Nicol

Kép
nicol
 
 


Nicol !
Anna sem szeret enni a mai napig sokszor ugy kell belekönyörögni pár kanál kaját , pedig ő már mindent ehet , most múlt egy éves október végén . sajna nálunk se változott ez . Bár az orvos szerint ez alkati kérdés , ő ennyit igényel . Szerencsére még szopizik igy tudom hogy a vitaminok adottak ...
üdv hope
hope04
 
 


Lanyok,
tegnap irtam egy csomot es megint elszallt az Opera,amikor el akartam kuldeni. Kép

Mona,
Rekanak sok-sok puszit kuldunk a nevnapjara!!!! Kép Kép Kép Kép

Vio,
kerdezted mar Aront,miert csinalja? Egyszer,amikor jo kedveben van,szepen ultesd le es faggasd ki,hatha megmondja.
Remelem,nem fajul tovabb a takonykorja! Annyira rossz,hogy minden aprosagtol olyan betegek tudnak lenni!

Hope,
latom Annanak se kell egy kis rosszasagert a szomszedba mennie..Kép Kép Kép
Hogy birjatok,hogy ilyen keson fekszik le??? Atalussza az ejszakat? Reggel meddig alszik? Es napkozben mennyit?
Csongi fule rendben van,csak a franya kohoges nem akar elmulni. Meg azt se mondhatom,hogy egy kicsit javult volna. Landzsas utifu szirupot kap.

Nicol,
Milyen tapszereket probaltal? Amikor annak idejen Csanaddal abbahagytuk a szopit,o sem volt hajlando elfogadni. vegul az otodik fajta bejott neki,Nutrilon volt.
Most azt kezdtem Csonginak is,de 2 het utan megunta,ugyhogy most Mildibe 3 van,reggel bananos,este rizses.

En annyira pontosan nem tudom,kinek epp hany eves,honapos a gyerkoce,ugyhogy nem szeretnek belekontarkodni.Ugy is jo,ha leirja mindenki a sajatjat?
Szoval Inimma sracai:
Csanad sz:2001.nov.20.
Csongor sz:2004.szept.10.

Csajok,
olyan jo lenne,ha vegre igazan fellendulne a topic! Most mar vagyunk hozza sokan,ugyhogy irjatok!!!! Kép

Inimma
inimma
 
 


Na sziasztok újra itt vagyok na nem azért tüntem el mert valami baj volt csak lusta voltam írni.
Nicol,
az én lányaim
Regina 1995.09.03.
Brigus 2004.08.07.
Brigi is rettenetesen utált hason lenni neki kb.5 perc volt a rekord.Nagyon féltem miért van ez de a dokinénink azt mondta nem bírja el a súlyát.Mi a Mildibe tápszert adtuk a Briginek nem volt vele semmi baja.
Nem egy soványság a lelkem de mit tegyünk szereti a hasát a Rékával versenyt szoktak enni.



Inimma,
Mi a Deichmann-ban vettünk cipőt a csajszinak megvagyok vele elégedve elég jól bírja igaz az orrát egy kicsit már lehúztuk.
Reméle mostanában már tényleg összejön egy találkozó.
Sziasztok!
tanni
 
 


Inimma mi egy ismeretlen nevű , de ugyanugy gyógypedig kiképzett cipőt vettük , a Mi a manó vagy mi a neve a boltnak a Szent István körútból nyilik , a vígszínház utcájában van . nagyon jó cipő és 5000 ft volt . ha érdekel utánanézek a pontos címnek .

kezdjük elég nehezen bírni a késői fekvéseket, főként hogy ez már a 4 nap . nálatok nem volt ilyen ??? nem értem mi történt vele ... napközben se alszik sokat fél és egy óra között . reggel olyan 9 körül kell ...
viszont még mindig jobb ez az állapot , mert nappal jókedvű és nyugodt este sem sír csak nem alszik .. Kép

örülök hogy jól van Csongi Kép

Nicol
Anna 2004.10.23-án született .

szia Tanni Kép

üdv hope
hope04
 
 


Kép
Végre sikerült a képet feltöltenem itt a Rékával játszik a Brigus.
Kép
Ezen pedig gondolkodik.
tanni
 
 


Húúúú, mennyi levél! Nem is tudok most válaszolgatni, csak belestem.

Réka 2004. január 2-án született, kistesóját 2006. március elejére várjuk.

Köszönjük a névnapi jókívánságokat.

Bocsika, és ígérem a hétvégén jelentkezem.
Móna
mmóna
 
 


Lanyok,
nem fogjatok elhinni! Csanadnak megint faj a fule!!!!!! Kép Kép Kép Kép NEM BIROOOOOOOOOOOM!!!!!!!!!!!
Majd holnap irok meg.
Inimma
inimma
 
 


Hope!
Szerintem is alkati kérdés. Én sem voltam nagy evő, a lányom sem az. Jó neked, hogy még tudsz szoptatni, nekem sajnos 5 hónapos korában elapadt a tejem. 3,5 hónaposan úgy döntött a lányzó, hogy elég volt a szopiból, utána már csak fejtem neki a tejcsit.

Inimma!
Már 8 féle tápszert próbáltunk. Volt már banános, vaniliás, HA típusúak is. Egyik sem volt jó neki. Kép

Tanni!
Örülök, hogy van itt olyan gyerkőc is aki szereti a hasát. A hasalások nekünk is kb 5 percesek, de ebből próbálunk naponta minél többet csinálni.
És a legfontosabb: nagyon aranyosak a lányok! Kép

Olyan jó képeket látni.

Csináltam egy táblácskát:

Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Nicol jó ez a táblázat , mert én se tudtam kinek mekkora a gyerkőce ... Kép

néha nekem is nehéz mert aggódom hogy nem eszik eleget , tegnap alig bírtam beletömni pár kanál főzeléket , egy kis joghurtot , meg 1 banánt és pár szem sült krumplit ( ami a kedvence ) Kép de úgy látszik neki elég volt !!!

Inimma nagyon sajnálom Csongit de tényleg !!! nem kellene elvinni egy jó magánorvoshoz ? gyerekekoromban én is fülfájós voltam állítólag , állandóan szúrkálták és egy magándoki rendbe hozta valamilyen cseppel .. én még mindig ajánlom ha nem próbáltad a kőrózsa cseppet . Jobbulást !!

lányok ,ti hogy szoktátok a kicsinek mosni a haját ? mert én nem tudom hátradönteni Annát mert nem engedi , csak lötykölni szoktam a fürdővízéből ( ami 2in1 ) :-)

szép hétvégét nektek !!!!
hope04
 
 


haho senki sehol ? Kép lányok írjatok !!!
pusz hope
hope04
 
 


Hope,
vagyok,csak nagyon faradtan,nincs nagy kedvem irni. Kép
Csanad hol jobban van,hol rosszabbul. Ma du.megint voltunk a fuleszeten,mert meg mindig folyik a fule.Kép
Hallasvizsgalat elhalasztva,a mutet azert tuti nehany heten belul. (orrmandula) Kép
Koszi a kovirozsa-tippet,de a dokineni azt mondta nem szabad ilyesmit a fulbe tenni,kifejezetten karos lehet,ha fel van szakadva a dobhartya. En nem tudom.
En hatradontom Csongit hajmosasnal,vagyis dontjuk ketten Apaval. VAgyis o dont,en oblitek. KépEgyedul szerintem nem menne. Csanaddal meg kesz teboly a hajmosas,ugy ordit,mint egy orult,de tenyleg. Komoly ero kell lefogni,szoval megint csak Apa. Kép

Nicol,
jo a tablazatod! Kép
Rolunk is lathatsz kepeket,ha erdekel. Ahhoz vissza kellene menned, a regi hsz-ek egyikeben van a kep.tar.hu-s link.

Majd holnap irok meg,most dolok aludni.

Irjatok am!!!!! Tobbiek,halljatok??? Kép
Mona,Vio,Lara!!!

Inimma
inimma
 
 


Sziasztok, rövid helyzetjelentés...
Áron jár oviba, múlthét elején kezdett az orra folyni, de nem lett rosszabb, úgyhogy végig járta a hetet. Volt csoportfényképezés, a héten elkezdték a foglalkozásokat. Lesz mindenféle, tornaóra, hittan (ez 5-10 perc), technika-az ma van, és festeni fognak Kép, énekóra, és környezet-ismeret is!!! Olyan mosolyogni való, nem???
Nem akarom elkiabálni a Béres csepp jótékony hatását....de eddig még egész jól van!!!
Ma reggel biciklivel vittem, de már nagyon fázott...Kép
Vio

Kép
vio
 
 


Hali! Nem vesztem el, csak mostanság én is időhiányban szenvedek. Suli, itthoni meló... úgy érzem sosem érem magam utol.
Réka megint taknyos. Nem vészes most sem, csak porszívózunk és kicsit köhög - csak én is unom már, hogy mire minden rendben volna, megint kezdjük előlről Kép Inimma - nagyon megértelek! Hozzátok képest mi ne szóljunk egy szót se!!! Jobbulást mindekinek!

Ma voltam dokinál. Pocak már 26 hetes Kép minden oké, csak kicsit "fel vagyunk puhulva" - pihenjek sokat és ne emelgessem Rékát... Jó vicc Kép

Mára ennyi. Bocsi... megyek aludni.
Móna
mmóna
 
 


Megint eltünt mindeki?????? Remélem nem a gyerkőcökkel van gond. Bár sajnos ebben az időben csöppet sem lenne meglepő Kép
Vigyázzatok magatokra és írjatok néha!!!
Móna
mmóna
 
 


Mona,
beneztem vegre.
A valtozatossag kedveert Csongi beteg. Kép
A kohogese nem mult el,sot rosszabb lett es folyik az orra,mi tobb,omlik. Kép
Nem sokat alszunk ejszakankent. Kép
Dokinenivel megbeszeltuk,hogy Csani nem megy oviba a mutetig,mert igy sose lesz "mutetkepes".A mi azt jelenti,hogy januar vegeig-februar kozepeig nincs ovi. AZ egeszsege szempontjabol biztos ez a helyes,de most mar nagyon szeret menni es igy lemarad a Telaporol, cirkuszba is mennek es a karacsonyi unnepsegnek is lottek. KépNem beszelve arrol,hogy en igy semmi lelegzethez nem jutok es Csongival se tudok egyedul fogalkozni.) Es azert sok mindent tanult,na nem a Kis kis kigyo c.babadalra gondolok,amit mar ketevesen tudott es el is felejtett,hanem onallosodott,nagyfius lett.
Holnap lesz 4 eves!!!! Kép
Ma megunnepeltuk,mert Apukamnak meg hetfon lesz a szulinapja,igy osszejott a csalad nalunk,nagyon jo volt,olyan ritkan vagyunk igy egyutt. Apunak meglepi volt,hogy a noveremek is eljonnek-ugyhogy volt nagy orom!!
Mar most hianyoznak... Kép Kép
Szoval lehetne jobb is minden,de igyekszem pozitivan felfogni,orulni annak,hogy Csani itthon lesz velunk,jatszhatunk es hatha igy elkeruli a betegsegeket.
Pihenj sokat es ne emelgesd Rekat!!! Kép
Ha meggyogyultak a sracok,talalkozunk? Lecci....Kép

Vio,
Ti hogy vagytok? Aron megmaradt a takonynal? Kép
Ilyen hidegben mivel jartok oviba?


Holnap teszek fel kepet a szulinaposrol.

Tobbiek,irjatok!!!!!!!!! Kép
Kezd megint halodni a topic...

Inimma
inimma
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: