Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

uxi: köszi a kérdést, minden rendben, minden a terhességi kornak megfelelő, szívhang még nem volt, két hét múlva kell visszamennem, akkor már lesz. A doki nagyon örült nekünk, hogy jön a kistestvér :)
Vendég
 


Sziasztok!
Jó régen jelentkeztem, de jó látni, hogy azért pörög itt az élet a fórumon. Panndi, gratula a kistestvérhez. Nálunk is útban van a második :) Zenebölcsi engem is érdekelne.... Egy izgő mozgó másfél évessel. Apropó játszótér: most olvastam, hogy a Szabadság téri Match-nál lévőt felújítják.
üdv. varjuhaj
varjuhaj
 
 


Bogibogi, a múltkor vizsgákra készülődvén két bébiszittert is hivtam pár napra. Ha gondolod, megadom az elérhetőségüket. Az egyik azt hiszem, hogy heti fix két hetet valakinél van, de közben vannak szabad órái, nagyon aranyos, ovónő volt sokáig, a gyerekorvosunk is ajánlja és ismeri. A másik a kétéves kisfiával jött, ő is aranyos volt, bár furcsa ez, hogy a saját gyerekét is hozza, de az az előnye megvolt, hogy eljátszott Hannával.

Egyébként régebben már beszélgettük, hogy általában az új ideköltözők nem ismernek sokmindenkit - ahogy én sem. Meg a gyerekeknek is jó a társaság, úgyhogy érdemes egymásnál játszódélelőttöket szervezni. Mi Ignával szoktunk rendszeresen találkozni, dumcsizunk és a gyerkőcök meg ismerkednek meg figyelik egymást. Most, hogy jönnek a hidegebb és esősebb napok, jó lenne játszópajtásokat keresni. MI a véleményetek?
varjuhaj
 
 

 
 

Szia kedves Varjuhaj és többiek!

Igen, nagyon érdekelne a két bébiszitter. Meg tudod akkor adni az elérhetőségeket? Köszönöm!!! Holnap találkozom eggyel, de nem ajánlotta senki, a neten találtam, éppen ezért félek.

Én is hallottam a Szabadság téri játszótér felújításáról, de az időtávokat illetően nem vagyok bizakodó.

Szerintem is jó ötlet a játszódélelőtt. Mi egy éve költöztünk ide Dk-re egy bp-i lakóparkból, ahol a nagylányommal mindenkit ismertünk és komoly szociális életünk volt játszópartnerekkel, de itt nem ismerek senkit, bár most már igencsak szerény szabadidővel rendelkezem. De támogatom az ilyen összejöveteleket.

Uxi, mi az a babaklub? Ott mit lehet csinálni?

Köszi Lányok a válaszokat. Megyek dolgozni.

Bogi
bogibogi
 
 


Sziasztok!

Nemsokára mi is Dunakeszin fogunk lakni, a Dombliget lakóparkban. A ház, amelyikben a lakásunk lesz a Dombliget és a Toldi lakópark határán van. Kb két hét múlva költözünk.
Csatlakoznék hozzátok, ha nem bánjátok.
Lenne is egy kérdésem: tudjátok-e milyen internet, tv szolgáltató van ebben a lakóparkban?
Előre is köszi

Kép

Kép
agnese
 
 


Bogibogi, küldtem privátban a részleteket a bébiszitterekről. A babaklub az valami előadás és közben foglalkozás a gyerekekkel. Még én sem voltam, de már nagyon készültünk a nyár elején...... egyszer jó lenne már összehozni.

Szia Agnese, üdv Dunakeszin :) Ahogy látom, a gyerkőceink között nem nagy különbség van, nekem a lányom 18 hónapos lesz a napokban. A pocaklakó meg 20 hetes :) Most pontosan nem tudom, hol is van az a Dombliget lakópark, a Toldi sem rémlik. Hú egyszer találtam a neten egy oldalt, ahova ha beírtad, melyik település melyik utcájában laksz, az összes elérhető tv, internet szolgáltatót árakkal mindenestül kiírta. savvadasz, valami ilyen volt az oldal neve.... sajnos nem tudom már. Sok sikert a költözéshez, nem kis dolog. Mi lassan fél éve lakunk itt, de még mindig van valami dobozokban.
varjuhaj
 
 


Sziasztok,

Varjuhaj, köszönöm az infókat újra, írtam vissza neked én is. A Toldi egyébként a Spar mögött/mellett van, akkor a Dombliget meg amögött.

Agnese, mi tavaly nyáron költöztünk Tóváros tavától 2 utcával lejjebb, és fogalmunk sem volt szintén tv-ről. Legjobb infó-forrás a szomszéd, már ha van. Egyébként mi felhívtuk a UPC-t, ki is jöttek, mondták, hogy a ház előtt nincs vmi vezeték, de idehozzák jó pénzér', ja meg a vadiúj házba is fúrnának egy lyukat. Mi megköszöntük és a T-Kábelt választottuk. Nem tudom, hogy esetleg van-e helyi kábeltévé. Hívjál fel néhány szolgáltatót szerintem. Sok sikert a költözéshez!

Ja, és nálunk sincsenek még fent a képek (több, mint egy éve...) :D !
bogibogi
 
 


Sziasztok!

A babaklub: van általában előadás, utána kötetlen rész. De még csak egyszer voltunk most szeptemberben, akkor még kint volt.Annyira nem lettem lelkes tőle, de majd még megpróbáljuk. :oops:

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Sziasztok!

Babaklubot mi is szeretnénk kipróbálni. Most kedden nem jó, mert vérvételre megyek, de utána mehetnénk együtt, ha van kedvetek.
Vendég
 


Szerintem mi kedden meglátogatjuk a zenebölcsit. Nagyon kíváncsi vagyok, milyen lesz....
Jó hétvégét mindenkinek :)
varjuhaj
 
 


varjuhaj: milyen volt a zenebölcsi? Kedden egy baba-mama klub? Többiek? :)
Vendég
 


Panndi, először is köszi az infókat a dokiról, már meg akartam köszönni.
Nos, a mai nap igazán tapasztaltnak érzem magam, már két zenebölcsiben is voltam :)
A múlt heti a művházas volt. Hannának ijesztő volt a több, mint 20 gyerek, aki tartja, Cili, nagyon szimpatikus. Itt találsz infókat: www.cilizenebolcsije.com Egy probléma volt csak, sok volt a menetelős , körbemenős játék, hát, egy 14 kg-os gyereket végig cipelni kistesóval a pocakban nem volt egy leányálom, húú. Egyébként nem kell cipelni, de a legtöbb kisgyereket cipelték, mert maguktól nem mennek illetve félénkek. Ideje 30 perc, 600 Ft.
Ma voltunk itt a tóvárosi részen a bocs-kor zenebölcsiben, itt nem voltunk annyian. Ez egy órás foglalkozás, a vége itt is szabad játék. 800 Ft. A szőnyegen ültünk körben, és így ez nekem sokkalta kényelmesebb volt, a kislányom sem volt úgy megszeppenve, és roppantul érdekelte a rengeteg új játék, amivel a végén játszottak is.
Volt valaki a baba-mama klubban végül?
varjuhaj
 
 


Sziasztok!

Én is új vagyok itt, bár már ezer éve regisztráltam. Mi 3 hónapja költöztünk Dunakeszire. Van egy "nagylányom", aki 2,5 éves és van egy pici is, aki 4 hetes.
Minket is izgat a játszótér kérdés, mert zárt helyre a picivel nem szívesen megyek.
A másik, amiben a segítségeteket szeretném kérni, hogy a nagyobbik lányom Újpesten jár(na) bölcsibe, de most a picivel nem tudom hozni/vinni. Tudtok valakit, aki ebben tudna segíteni (hozni és/vagy vinni)? Szegény minden nap azt kérdezi, hogy mikor mehet bölcsibe és ha nem tudom megoldani a dolgot, akkor ott sem akarom a végtelenségig foglalni a helyet. :-(

Előre is köszi, ha tudtok valakit ajánlani!

Üdv,
Szilva
vszilva
 
 


Varjuhaj, meg tudnád mondani pontosan hol van a tóvárosi zenebölcsi?

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Csütörtök vagy péntek délután? Varjúháj? Nálunk? Vagy játszótéren? Egyeztessünk, lehetőleg telefonon! Rendben?
:)
igna
 
 


Csütörtök délután miismiis!!!! :lol:
Vendég
 


Varjúháj, Kicsijuci, Panndi, mi legyen délután? Létezik valamilyen közös nevezős időpont?

:P
igna
 
 


Zsófi kb háromig alszik, utána mi jók vagyunk :) Bár most szakad az eső :roll:
Vendég
 


hát.. ez eléggé jellemző.. :?
többieknek írtam sms-t, persze kész csoda lenne négy gyermeket összehangolni, főleg mivel az enyém 3-4 körül már kipurcan, de hátha!!!
igna
 
 


Hát igen, hiába a közelség, ha gyermekeink nem egy ritmusban élnek :lol:

Kérdés, én meddig bírom ébren... :shock:
Vendég
 


haho! Hú, bocs, hogy rövid voltam sms-ben meg itt is. Hanna reggel háromnegyed 6-tól fent van, és még most sem alszik!!! :( me, tudom, mi lesz így... már kétszer letettem, de valami miatt nem akar aludni. MOndjuk egész héten csak egy órát aludt napközben. Most itt ül az ölemben és nyomkod. Angi, el is felejtettem mondani, azóta, ha Totó eszébe jut, mindig meghúzza a haját :) Mármint a sajátját, ahogy Totó meghúzta az övét amikor itt voltatok. Közben tisztul a felhő, csak az én lelkiállapotom borul be..... jelentkezem majd!
varjuhaj
 
 


Hát.. tényleg szomorú, hogy semmi nem jön össze.. az én gyerekem 20 (húsz) percet aludt délután. "Este" 5-kor elindultam vele sétálni a Tóvárosba, hogy valahogy lehiggadjon már.. Nagyon csintalan kisfiú vált belőle, szinte látom, ahogy majd hozza haza az üzenő füzetét a beírásokkal.. :)
Szóval.. fontos lenne tényleg ilyen kis találkákat összehozni, Tamáska legalábbis imádja az ilyeneket, főleg ha nála nagyobbakról és lányokról van szó!!
Jóéjt MINDENKINEK!
igna
 
 


Szerintem próbáljuk meg legközelebb délelőttre időzíteni.
8-án lesz az UTOLSÓ vizsgám, utána szabad vagyok :lol:
Vendég
 


Rendben, akkor majd ti jelentkezzetek, nagy kalappal! :wink:
igna
 
 


Hédi... :?
Vendég
 


Ezt nem értjük.. Vagy csak én nem? :oops:
igna
 
 


Volt egy reklámtartalmú hozzászólás, amivel az ötödik topicban találkoztam már, de úgy látom, törölték :lol:
Vendég
 


Sziasztok!
Bár nem ide szoktam írni, de olvasgatlak benneteket.
Varjuhaj, a bocs-kor zenebölcsi az a zsebibaba kuckója játszóházban lévő? Akkor azt mondod, h szimpatikus volt? Csodálkozom, h 1órás, mert általában 30percesek szoktak máshol lenni, mert ennyit is nehezen ülnek végig a gyerekek. Már én is 1000éve tervezem, h vmi helyre eljárjunk csemetével, de egyedül bátortalan vagyok. Néztem a cifrapalotát is, ott is van. Meg ott csiribiri babatornát is tartanak. A tóváros, talán közelebb van, igaz ha már kocsiba ül az ember, akkor mind1 szinte, h 5 v 10percet kell autózni.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


SziasztoK!

A Matchnál a Szabadság téren ( a Mátyás király utcában) kicserélték a játszóteret. Egy kopott fa játszótér volt, most meg láttam, hogy serényen építik, már a kerítésnél tartanak.
Már csak fa kéne, pl fűzfa, az gyorsan nő.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Az jó lesz és nincs is messze.. Legalább összeismerkednek rosszcsonték :P
igna
 
 


Sziasztok!
Tud valaki ajánlani Dunakeszin gyermekfodrászt?
Köszi!

Kép
Kép
giga1
 
 


Sziasztok!

Én is Dunakeszis vagyok bár még várandós állapotomban
December 27-re várom a kicsimet.
Örülök, hogy megtaláltam ezt az oldalt nagyon jó :lol:
elsõ babaváró
 
 


Szia :)

Merrefelé laktok?
Vendég
 


Hali !

Konkrétabban dunakeszi gyártelep és te merre felé laksz?
Aranyos a kislányod nekem is lányom lesz ha minden igaz :-)
Remélem nem nézte el a doki mert már kitaláltunk neki egy szép nevet kisfiú neven még nem nagyon gondolkodtunk.
Mesélj neked milyen volt a szülés??
elsõ babaváró
 
 


ja, most látom, hogy itt vagytok :o
tényleg, Panndi, veletek mi újság, lehet már tudni, hogy milyen színű ruhákat fog hordani a kicsi? :)
igna
 
 


Áááá, még nem, tiszta nővére és szégyellős volt, talán majd 10-én :)

Viszont pihenésre ítéltettem, elég nehéz megoldnai Zsófi mellett, most ha ő alszik, én ios fekszem :?
Vendég
 


sziasztok

tudtok dunakeszin az sztkba jó nőgyógyászt ajánlani?
vagy esetleg kihez tutira ne?
előre is köszi
:D :D :D :D :D
spulni
 
 


Panndi, Kicsijuci! Mi újság veletek? Remélem, minden OK! Ünnepi készülődés?
igna
 
 


Vagyok, vagyok, csak még a szakdolgozatomat meg a gyakorlatomat írtam/írom, holnap postázom, és utána tényleg nyugi lesz picit :)

Amúgy minden oké, úgy néz ki (de még nem 100%), hogy Zsófinak kishúga lesz :lol: :lol: :lol:

A méhszájam megrövidült, de szerencsére zárt, azért a további pihi és kevés emelgetés ajánlott.

Ti? Készültök az első szülinapra? Mindjárt itt van :)
Vendég
 


De jó! Gratulálok! :P
Hát.. Lesz majd valami családi buli, de azért nem hiszem, hogy az amerikai filmek lufi-felirat stílusa fog itt megvalósulni. Sztem neki is elég lesz az a 10 ember bőven (a káoszhoz).. Egyébként is elképesztő dolgokat művel a gyermek, még így is, hogy a nyomában vagyok, tele van foltokkal a képe, nem tudom mi lesz később.. No, vigyázzatok magatokra, ha addig csend lenne, boldog karácsonyt, sok pihenést és szépséget kívánunk nektek! :)
igna
 
 


Sziasztok,

Nem tud valaki Dunakeszin vagy a kornyeken varronot? Az autosulesunkre szeretnek uj huzatot varratni.

Koszi, Brigi

Kép

Kép

Kép
b_brigi
 
 


Szia Brigi!

Gödön van valami autósüléshuzat készítő, kifejezetten, de énis csak a kettes útról láttam a táblát, t9öbbet nem tudok sajnos :(

Angi: remélem januárban összefutunk majd gyerekestül :)
Vendég
 


Panndi, én is remélem!
Brigi, küldök pü-ben telefonszámot, itt van a Hunyadi utcában, jó és olcsó!
igna
 
 


Sziasztok,

Koszi a tippeket es varom a tel.szamot :D

Mindenkinek Kellemes Unnepeket!

Brigi

Kép

Kép

Kép
b_brigi
 
 


Sziasztok!

Bocs a zavarásért. Eladnám az alig használt Medela Mini Electric mellszívómat.
Jellemzői:
Medela elektromos mellszívó, amit kézinek is lehet használni. Bababoltban vásárolt, 8 hónapos, garanciális, alig használt állapotban, összes tartozékával, dobozában, számlával eladó. Az elektromos részét lehet adapterrel vagy elemmel is működtetni. Az mellszívó motor eredeti ára: 19900 Ft, a kézi szívó és tejtároló résznek 6500 Ft volt. A kézi része egyszer sem volt használva.
Itt egy link, ahol meg lehet nézni a képeket a mellszívóról:
http://www.teszvesz.hu/item512986704_me ... szivo.html
Küldj privit, ha érdekel vagy kérdésed van. :)

Kép
blani28
 
 


Sziasztok!
Figyelmetekbe ajánlanám : http://felicitas.qwertynet.hu/hu/index. ... ba_csomag/ 1évnél fiatalabb babák vehetik igénybe. (a kismama csomagot már ismeritek biztos)

Továbbá a következő oldalt is az érintetteknek: www.koraszulott.com

Üdv.
Ennn

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!

Angi, mi újság, hogy teltek az ünnepek? Mindjárt itt a születésnap! :) Aztán most már tényleg lenne találkozni megint... :)
Vendég
 


Szia, Panndi, bizony bizony, hétfőn szülinap, hihetetlen! De azért azt sem mondanám, hogy hipp-hopp elröpült ez az idő.. :) Te jó ég, Fruzsi is közeleg!! :lol: Hogy vagy? Hol voltatok ünnepek alatt? Jobb a pocak? Lakója?
Ünnepek jól teltek, Debrecenben, csomót mászkálhattunk Pistivel, olyan jó volt szabadon jönni-menni, mozi, koncert, szilveszteri házi buli - a sok nélkülözés után.
S ti? Én is gondoltam rátok, ti hétfőn jöttök dokihozl? Van ott abban a templommal szemközti iskolában daloló, múltkor a rendelőben láttam kiírva, kipróbálhatnánk, kb. 10től van, s mindenkinek közel.. Hm? Ja és persze szívesen látunk titeket vmikor délelőtti cimborázásra, Tamáska már nagyon igényli, s itt Dunakeszin igazából Varjúhájékkal szoktunk találkozni, azt nagyon élvezik a kicsik. Egyébként kell(ene) is nekik nagyon!
Minden jót!
igna
 
 


Sziasztok!

Régi babanetes vagyok, de csak tegnap találtam rátok. Remélem nem baj, ha csatlakozom.
Május óta lakunk Dkeszinek Alagliget-i Fóti úti részén.
A játszóteres, barátkozós rész valahogy nem tartozik az életünkbe amin nagyon szeretnék változtatni.!!!!
Sajnos a lépcsőházban (18 lakásos társasház) csak Bogyikám van kisgyermek. Igaz, márciusra várnak egy kisfiúcskát, de .... azzal még egy darabig nem fog tudni játszani ... viszont hiányzik számunkra a felnőttek társasága, a többi kisgyermek. Játszóteret 'majd" csinálunk, de ahhoz még el kell telnie jó pár napnak.
A Fenyő lakópark mögé mentünk ki nyár végén és ősszel. Ugyanis elötte nem tudtunk bemenni. (Szorult az ajtó és azt hittük, hogy zárva. Így nem is nagyon próbálkoztunk.)
Magunkról:
Bóm 1,5 éves 'cserfes", életrevaló kiscsajszi. Én 30 leszek idén, főiskolára járok Vácra, óvodapedagógusnak tanulni. Amúgy itthon Bóval. ... ameddig csak lehet.
Röviden ennyi.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Kicsijuci,
merre van pontosan az a játszóház? (Kolozsvár utca ??)

Én azt tudtam, hogy itt Alagligeten belül szokott lenni / illetve lenne valahol zenebölcsi.
http://www.a-free-guestbook.com/guestbo ... =apacukahu

DE sajna nem indult el. :cry:

Én pont most kértem időpontot a védőnőhöz. Mondta, hogy a pneumós oltást nem tudják nekünk most beadni, mert nem jött még meg. Szerencsére nekünk majd csak 2 éves kor körül fog kelleni a 3. oltás. :) Az még odébb van! :D
Sajnálom, hogy mennetek kellett kórházba, de a lényeg, hogy jobban van már. :)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: