Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok

szeretnék kérni egy kis segítséget!
Dunakeszi gyártelepen lakunk, 3 hónaposak az iker fiaim és szeretnék orvost váltani! a barátság úti lakótelepen vagyunk konkrétan, jelenleg a jánosfi éva doktornőhöz járunk,de nem vagyok megelégedve,
esetleg vki írhatna másik orvossal kapcsolatos tapasztalatait
előre is köszönöm

22 éves kétgyerekes családanya vagyok
november 11-én születtek ikerfiaim
sok mindenben tanácstalan vagyok, ez ezért gondoltam, h segítségemre lehet ez a honlap
katica85
 
 


Szia Katica!

Mi a Balogh Andrea doktornőhöz járunk és nagyon meg vagyunk vele elégedve. Kedves a gyerekeimmel, érti amit csinál és nem utolsó szempont, hogy bármikor elérem telefonon, amikor szükségem van rá!

Sok sikert!
Bea
bobo-bebe
 
 


ELADÓ BÉBI RUCIK 56, 62 ÉS 68 MÉRETBEN!
8 db rugdalózó 800,-/db, 9 db rövid ujjú body és póló 500,-/db, 3 db napozó 500,-/db, 10 db hosszú ujjú body 600.-/db, 6 db atléta 200,-/db, 4 db hosszú ujjú póló és pulóver 600,-/db, 1 db nadrág 800,-. 2 db játszószőnyeg 8.000,- ft. Valamint egy gurulós lábakkal felszerelt függőágy 13.000,-, 1 db AVENT típusú dupla hőtárolós termosz 2.300,-, 2 db pamut bébi sapka 150,-/db, 1 db téli bébi sapka 400,-, 1 db polysztirol gyönggyel töltött szoptatós párna (80x32 cm) huzata levehető 1.800,-. Minden vásárlónak AJÁNDÉKOT adok!!!

Kérésre fotót küldök! Az egész csomag megvétele esetén, jelentős ÁRENGEDMÉNYT adok!!!

Érd.: Takács Beáta 70/366-9936. takacsbeata@vipmail.hu
bobo-bebe
 
 

 
 

Sziasztok!

Most bukkantam erre a fórumra :) remélem, jó helyen járok.
Egy hete költöztünk Dunakeszire, a víztoronytól és a kis tótól nem messze. Hmm, a városrészekkel annyira még nem vagyok tisztában. Van egy kislányunk, pont ma egy éves. Lassan szeretnénk neki tesót. Lenne esetleg valaki, aki a környéken lakik? Nem igazán ismerek senkit, és most kicsit rámtört az a furcsa érzés, hogy minden idegen...... Vagy csak egy kicsit jó lenne beszélgetni itt a fórumon is.
addig is jó éjszakát :) varjuhaj.
varjuhaj
 
 


Szia varjuhaj! Ezek szerint fekete a hajad :)
Ismerem az érzést, én a dunakeszi babavárók fórumon vagyok jelen, pedig már januárban megszületett a kisfiunk. Sajnos, nem nagyon jönnek össze a sétáink.. Én is közel lakok a víztoronyhoz és a tó is kb 10-12 perc!
Mit szólsz?
igna
 
 


Jajjj! És persze boldog szülinapot - utólag - a kicsidnek!
Szóval, ha sétálnátok, s van kedvetek egy közös tóvárosi flangáláshoz, én benne vagyok. Persze az én bébikémet még nehéz kiszámítani..
igna
 
 


Szia Igna!
Gratulálok a picihez - még igazi csöppség lehet az én "nagylányomhoz" képest. Kislány? Kisfiú? Írj róla!
Most, hogy jön a jóidő, mi mindig kaphatóak vagyunk egy kis sétára. Biztos tudunk összehozni valamit. Hanna így is állandóan hozza a cipőjét és a kabátját, jelezvén, hogy kint tágasabb és jobb, mint idebent.
A hajam nem fekete :lol: amikor még évekkel ezelőtt kitaláltam ezt a nicket, akkor varjúháj-ra gondoltam, nem tudom, honnan ugrott be az a növény neve. Így lettem varjuhaj. Mi a Magyar utcában lakunk. Ti?
Hétfőn kell mennünk a gyerekorvoshoz - hát, minden újdonság lesz, majd meglátjuk a tapasztalatokat.
És örülök, hogy írtál :)
varjuhaj
 
 


Szia "varjúháj", látszik, hogy nem vagyok otthon a botanikában!:oops:
Kisfiunk van, Tamás, és persze csodaszép. Tudod, mindig csak azért izgul ember, hogy minden rendben legyen, arra már nem is mer gondolni, hogy még szép is legyen :? Most klassz korszakát éli, értékeli a humoromat, minden vicces, amit bemutatok neki. Nagyon igényli a társaságot! Ennek örülök nagyon, viszont engem is megijeszt, hogy alig ismerünk itt valakit, nem szeretném, ha csendben játszadozna itt az udvaron.. Illetve ne csak azt. Ráadásul játszótér szinte sehol semmi..
Mi szeptemberben költöztünk ide, az Esze Tamás utcába. Hát.. Ahogy sétálni szoktunk a Tóváros felé, mindig belebotlunk a Magyar utcába, úgyhogy nagyon közel vagyunk egymáshoz. Furcsa, a Tóváros is olyan kihalt, s azt figyeltem meg, hogy sokan a saját udvarukon építenek privát "játszóteret". Mondjuk szerintem az egy közösségi helyszín kellene legyen. Persze, ha nincs más..
Mesélj te is Hannáról, nagyon szép neve van! Honnan költöztetek ide? Mikor szoktatok sétálni?
Nekünk még nagyon változó az időpont, Tamáska dönt - természetesen :)
Ha lesz kedvetek sétálni, cseréljünk telefonszámot, úgy egyszerűbb és rugalmasabb az egyeztetés. :)
Addig is minden jót nektek!
igna
 
 


Szia Igna!
Megnéztem, tényleg nagyon közel van hozzánk az Esze Tamás utca. Azért nem is olyan nagy Dunakeszi :) legalábbis a térképet nézve. Én még nagyon nem fedeztem fel a környéket, majd mostantól jó nagy sétákat tudunk tenni. Igen, nem sok játszótér van... amit láttam, abban sem volt bébihinta. Pedig Hanna nagyon szereti. Ezenkívül imádja a kutyákat is, abból is van bőven a környéken. Hanna most próbálgatja a lépéseit, menést, keresi az egyensúlyát. Nagyon mosolygós baba, imádja a társaságot, az embereket. Ha korán kel, kétszer alszik, de ha nem ébred reggel korán, akkor csak egyszer, dél körül. Tamáska nagyon aranyos baba lehet , kíváncsi vagyok ám rá :) Megírom az email címem, edinamit@freemail.hu és akkor tudunk telefonszámot is cserélni.
varjuhaj
 
 


Sziasztok :)

Látom, itt is beindult az élet :wink:

varjúháj, mi is errefelé lakunk nagyjából, Zsófi lányom hét hónapos lesz lassan, és ignával már párszor találkoztunk, csak más ritmusban élnek a babáink :lol:
Tesó kérdés ismerős, mi már nagyon szeretnénk, ha jönne :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

Panndi, én próbálok is a héten sétát szervezni Varjúhájjal, talán szerdán sikerül is, ha nem vizsgázol már ezerrel, nagyobb csapatot is összehozhatunk majd! 8)
Egyébként hogy állsz már? Meddig tart még?
igna
 
 


Hááát, még most szombaton van egy, utána héten pénteken kettő, szombaton egy :? Aztán kis pihi, és folytatom :lol:
Vendég
 


Kép
ági2
 
 


Sziasztok :)
Na már csak egy vizsga van holnap, és kicsi pihi :)

Kedden egy közös séta? Hétfőn mi védőnőzünk, meg ilyesmi, de kedden szabadok vagyunk, mit szóltok? :)


kicsijuci, örülök, hogy írtál megint, meg ennyit, remélem sikerül egyeztetnünk valamit :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Üdvözlünk Kicsijuci!

A Vadász utca tényleg őrült közel van, sokszor kullogok rajta :?
A Királyhágó folytatása..
Mi Varjúhájjal már egyszer sétáltunk, de aztán nem ért rá, most meg nálunk volt nagy nagyszülőzés.
A jövő hét elvileg nekünk is jó, bár egy-két barátnő beígérte magát :o
Persze , könnyen lehet, hogy aztán nem jön senki felénk, ez sajnos tendencia kezd lenni. Nem is hittem volna.
Na mindegy, bízom a nyárban, fellendül majd minden, mosolygósabbak is az emberek!
Akkor jövő héten egyeztessünk, jó hétvégét mindenkinek, a kicsiknek puszi! :P
igna
 
 


Hűha... :o Ráadásul korunk alapján egy évfolyam lehettünk! Hova jártál suliba, merre laktatok?

Majd megdumáljuk.. :P (Írok még, csak most vendégsereg érkezik!)
igna
 
 


Sziasztok!

Kicsijuci, mi sajnos nem ismerünk itt senkit, így az orvosokat sem.. Ahová tartozunk, oda járunk, teljes megelégedéssel..
Gondoltam, hogy az Ady-ba jártál, a színésznőséghez ez passzol :P
Én a Kardosba jártam, utána a Fazekasba, aztán persze én is elhagytam Debrecent 19 évesen. Mint oly sokan! Alig van már ottmaradt ismerős, barát!
Kedden akkor egyeztessünk, én még nagyon szopi-függő vagyok (mármint a Kicsi), küldök mobil számot, ha gondolod, add meg te is a kontakt információidat :)
Szóval nektek a délelőtt jobb?
Varjúháj, Panndi? Valahogy a délutánt én jobban ki tudom számolni.. :oops:
Szóval Tamáskánk még kissé össze-vissza él így délelőtt, de talán délutánra tudnám alakítani az eseményeket, s akkor lehetne egy giga-találka mondjuk a Tóváros táján!
Hm?
igna
 
 


Nekünk jobb a délután :)
Vendég
 


Sziasztok!

Szerintem a 3 körüli időpont okésnak tűnik, mi lenne, ha ezt fixálnánk le? 3-kor mondjuk a tónál?

HM? :P
igna
 
 


Nekünk jó :)
Vendég
 


Rendben! :P
igna
 
 


Sziasztok! Jaj, nem tudtam jönni most napokig. Akkor ma lesz a tónál a tali? Mi is megyünk ám!!! :)
Kicsijuci, jársz Ringatóra? Én már annyira de annyira készülök. A régi lakhelyünkön majdnem eljutottunk, de amióta ide költöztünk, innen fogalmam sincs, hova lehet menni. Majd beszélünk róla? Gyorsan végzek a szakdolgozatommal, aztán nekiállok autót nézni.... itt anélkül nem megy, úgy látom. Vagy a párom busszal küldöm én meg garázdálkodok :)
Na gyorsan visszaolvasom miket írtatok!
varjuhaj
 
 


A bébiszitteres dolog is aktuális nálunk is. Mindkettőnk szülei többórányira laknak, hát, sehogy nem megyünk sehova kettesben a férjemmel. Pedig kéne. Néha a barátnőim közül valaki eljön, de ők ugyebár dolgozó emberek, meg még Pesten belül könnyen járható volt ez, így Dunakeszire már nem annyira. A múltkor, amikor teljesen kétségbe voltam esve, hogy nem lesz kész a szakdolgozatom, az egyik barátnőm kivett egy szabit, és itt volt Hannával. Férjem szülei dolgoznak, anyukámék meg kivettek az intézetből három kislányt, úgyhogy ott is van élet. A húgommal együtt négy tízéven aluli, így anyuékra sem tudok nagyon számítani gyerekvigyázásban, van elég gondjuk és bajuk meg nyüzsgés ott.

Ha a gyerekek például jól kijönnének egymással, meg mi is jobban megismerkednénk, lehet, hogy ha valakinek dolga lenne pár órára, én szívesen pesztrálgatnék még egy másik manót is :) Úgyis gyakorolni kéne a tesóra, ha majd ketten lesznek. :lol: Hátha néha én is le tudnám adni Hannát cserébe :)
szép napot mindenkinek.
varjuhaj
 
 


Bocsánat, hogy nem mentünk ma, de Zsófi indulás előtt bealudt az ágyban, és mivel nappal nagyon keveset és ritkán alszik, nem volt szívem felkelteni. Négy után ébredt :shock:
Vendég
 


Panndi, semmi baj, majd legközelebb :)
Az idő sem nézett ki túl fényesen, de azért nem esett végül, és jót sétáltunk. Meg a babókák is láthatóan jól érezték magukat :lol:
varjuhaj
 
 


Csatlakozom az előttem szólóhoz :D Ami késik, nem múlik! (Nekem is volt egy kisebb-nagyobb lelkiismeret furdalásom a Tamás-ébresztő miatt, ez mindig vacak érzés...)

Jövő héten meg akarjuk ismételni ezt az akciót, ha neked is okés, jelezz! :wink:
igna
 
 


Sziasztok! Remélem nem zavarok, én is Dunakeszin lakom, bár én még csak babavárásba vagyok, de remélem nem baj ha néha-néha feljövök erre a topikra.

Kép
[url=http://www.noivonal.hu/][img]
toldikrisztina
 
 


Sziasztok


Ezt nem hiszem el, minden szövegem elszállt!! :roll:
Szóval röviden: engem is feldobott ám a múltkori sétánk, lévén hogy nagyon is társasági lény volnék, s nehéz ez a kis világtól-elzártság.. Valami itt nagyon vacakol, már megint újra írok egy részt :twisted:

Mi lenne, ha hétfőn koradélután kaja után rátok csörögnék és spontán egyeztetnénk?
A B verzió, hogy megint kitűzünk egy fix időpontot, mondjuk 3 körül..

HM HM??

Nos, használjuk ki ezt a családi napot! A fiúk persze nálunk még javában alszanak, én meg itt hajnalozok órák óta.. :(
Kicsijuci, milyen volt a bemutató?
Panndi, mi van veletek?
Varjúháj, mi volt a bográcsban? :P

VIIIIISZONTLÁÁÁÁTÁSRA! (ha még emlékeztek a napköziből :D )
igna
 
 


Akkor legyen a szerda!

:wink:

Jóéjt! Jelentkezzetek...
igna
 
 


hello lányok.

remélem, holnap összejön akkor!
Kicsijuci, majd várjuk a beszámolót a bemutatóról. Közben kisakkoztam ki a férjed :) Jaj de jó lenne már nekem is egy kis színházlátogatás. vagy bármi :)
Hmmmmm Angi, azért, furcsa volt ám Tamáskát fogni . Oda voltam tőle nagyon :) Istenem, nem is tudom, mikor nőtt meg Hanna ennyire......
akkor remélem holnap . szép napot nektek!
varjuhaj
 
 


egyébként most egy évig nem szeretnék marhapörköltet enni.... két egymás követő hétvégén is az volt. brr. utána meg napokig a maradékát ettük. bele kéne ugrani a grillezés tudományába. esetleg valamelyőtök szakértő? :)
varjuhaj
 
 


Miismiismiis szeretnénk ám csatlakozni, csak nem akar ez nekem összejönni, a holnapi nap necces... :?
Vendég
 


Sziasztok!

Hááát, Kicsijuci, mi nagyon elkerüljük most egymást, mert mi meg Pünkösdre megyünk Debrecenbe, s Tamáskával ott is maradunk egy hétig, úgyhogy csak május 20-tól leszünk megint randiábilisek :P

Panndi, majd inkább akkor te jelezd, hogy mikor érsz rá, ne unszoljunk, amikor éppen nyakig vagy a ...! Tényleg, mikor lesz már VÉGE a vizsgáidnak :shock: ? Nagy kalapokkal! 8)

Mi Varjúhájjal szorgalmasan éljük a jelképes baba-mama klub életét, olyan jó, hogy ilyen közel vagyunk egymáshoz! Hanna nagyon kedves kiscsaj! Persze Zsófi és Eszter is, csak őket alig látni :cry:

Én azért nem aggódom, majd kitelepszünk együtt a Nagy Füvekre nyáron, amikor már minden és mindenki csupa móka és kacagás! :P

Szóval minden jót a renitens randi-kerülőknek :lol

(HŰHA, mennyi hangulatjel...)
igna
 
 


hello!
Ha nem lesz eső, akkor nekünk ma délután jó, úgy fél 3-tól. Remélem, Hanna jót alszik!!! Jóóó sokat! Az előbb volt itt a védőnő, azt mesélte, hogy keddenként van Baba-Mama klub, érdekes előadásokkal meg játékkal a kicsiknek. Egész pici babák is vannak. Lehet, egyszer megnézzük. Na rohanok tanulni. Szép napot mindenkinek!

És addig is álmodozzunk a Nagy Füvekről :) Meg a finom sült húsokról és zöldségekről. Azt hiszem, ki kell magam művelni, hogy igazi kertesház tulajdonos legyek, nagy sütésekkel..... :lol:
varjuhaj
 
 


Szia Varjuhaj, mi erről a sétáról tuti lecsúszunk, kaja idő lesz, Édesapa meg ma koránra ígérte magát hál' istennek!
Ami a kertesházat illeti:szégyenszemre azt sem tudom, mi van a kertben, csak gyönyörködöm bennük, rendbehozni is a debreceni nagyszülők szokták... :oops:
Elfelejtettem: Nektek is Bea a védőnőtök? Nekünk ő említette ezt a keddi klubbot, együtt elmehetnénk valamikor, bár állítólag gyalog vagy 40 perc. (Viszont lehet ott szoptatni :roll: )
Szerintem a nyár épp megfelelő lesz a kertesház-tulajdonossá-válásunkhoz!

Nagyon jó kis hosszú hétvégét kívánok mindenkinek, úgy néz ki, jövő héten mi minden nap ráérünk! (És nálunk is lehet ám rohangálni a kertben!)
igna
 
 


A mi védőnőnk Mónika. A távolság? Voltál már a dokinál sétálva? Én még nem, szóval nem tudom. De ott van közel. Attól függ, gyorsulunk-e vagy kényelmes éppen-hogy-szült tempóban megyünk. Na, nem az első napok pingvinjárására gondoltam :) :)

Nekünk van egy jó kertészünk... Ha gondolod, Hannát kiengedem a kertetekben, és garantáltan kiszed mindent, virágot, gazt, földet. De a jövő héten beújítunk neki egy homokozót, úgyhogy talán békében hagyja a virágokat. Jótanács: ha van helyed, vegyél sütőtök magot. Nem tudom, hogy kell termeszteni... de én most ültettem. Minden baba imádja!!! Hát remélem hogy ki is fog kelni :)

Sajnálom, hogy nem jön össze a mai séta, de akkor jó hétvégét mindenkinek! Huhú négy nap mennyország :)
varjuhaj
 
 


Sziasztok!

Mi a dokihoz gyalog járunk (kb 7 perc séta tőlünk), de a baba-mama klub nem ott van, hanem messzebb... a plébánián van, ami meg azért odébb van (Kápolna utca). Mi szerintem kedden elnézünk oda :) Esetleg valaki csatlakozna? :)
Vendég
 


Jaa, vizsga: 18-án lesz még, de az nem vészes, most Zsófi miatt vagyok elhavazva. Állandóan mászik, feláll, sőt a legújabb, hogy odamászik a pihenőszékéhez, belekapaszkodik, feláll, majd maga előtt tolva megy, én meg folyamatos készenlétben állok :lol:
Vendég
 


Panndi: ez elképesztő, nekem is csak 3-4 hónap "nyugi" van már hátra!! Egyszer csak járni kezdenek!! :lol:
Nálunk most a játszószőnyeg a nagy sztár, hatalmasakat dumál Tamás a lógó színes állatkákkal, teljesen odáig van értük!
Varjúháj: nagyon köszi a sütőtök ötletet, ma meg is vettük a GAZDABOLTban a magokat, s Pisti elültette!
Ami a baba-mama klubbot illeti, menjünk el kedden, miért is ne?.. :P Minél többen megyünk együtt, annál jobb!

HM???
Nem tudom, hol van pontosan, mehetnénk együtt :oops:
igna
 
 


Kedd oké, 10-12-ig van a baba-mama klub, a körforgalomnál találkozhatunk, ha Nektek is jó :)
Vendég
 


Nekem jó, hánykol kellene találkoznunk, hogy odaérjünk? Megpróbálom ennek megfelelően alakítani a kajálást..

Addig is jó kis hétvégét!
igna
 
 


Szerintem fél 10 fele, mert kb 20 perc onnan a plébánia, és így ha csúszunk is, odaérünk :)
Vendég
 


Kicsijuci - elnézést, hogy eddig nem válaszoltam, de nem nagyon voltam a 4 nap alatt gép közelében.
Mi a viztoronytól lefelé lakunk, nem tudom mennyire ismered a Pléh Csárdát annak a közelében.
Első babánkat várom, ami sajnos nekünk 13 évi próbálkozás után jött létre, és az 5. lombik kisérletre. Már kezdtünk félni a férjemmel, hogy kifutunk az időből mert idén már betöltöm a 38. életévet, bár ha valakinek elmondom a koromat, soha nem hiszik el, állitólag egyáltalán nem nézek ki annyinak, de hát a születési dátum adott.
Nagyon sokáig nem tudtuk a nemét, csak a 30. héten mutatta meg magát, kislányunk lesz, Eszternek fogják hivni, vagy is már most igy hivjuk.
A MÁV kórházban fogok szülni, az orvosom a Szabolcs utcában volt, de a kórház átalakitás miatt átkerült ide.
Már néha egy kicsit parázok a szüléstől, ráadásul mostanában elég sokat álmodok erről. Álmomban mindig könnyű szülésem van, remélem az életben is ilyen lesz. :)

Kép
[url=http://www.noivonal.hu/][img]
toldikrisztina
 
 


Sziasztok Lányok!
Holnap mi is próbálunk menni a baba mama klubba akkor! Majd még pontosítsunk.

Kicsijuci, nektek jó nyaralást!

Panndi: hmmm most kezdődik csak a jó világ! :) Az én kislányomnak sincs egyetlen olyan perce sem, amikor nyugi lenne. Ha meg csend van, az gyanus, pl tapétát szed :) Az elején rossz volt, mert féltem, hogy ülésből elesik, vagyis eldől. Aztán mindenre rámászott. Az biztos, hogy bababiztossá kell tenni a lakást. Legújabb: tegnap amíg a fürdővizet engedtük, egy csőbe kapaszkodott meg, ami kijött a helyéről. Még jó, hogy észrevettük... mert a legközelebbi víz engedésnél már ömlött volna. De egyébként annyira jó, hogy van nekünk, és annyira vicces tud lenni, hogy hangosan kacagunk rajta.

Toldikrisztina, üdv itt, és én is minden jót kívánok neked! Nagyon becsüllek a kitartásotokért!!! Már csak egy-két hét, meglátod!

Igna, nem tudom, ma milyen idő lesz, most elég rosszul néz ki. Bár ma megyünk az okmányirodába címet átiratni, de esetleg sétálhatunk.

ui. tegnap elkészült a sziklakertünk. és raktam bele varjuháj-t :)
varjuhaj
 
 


Sziasztok!

Krisztina, tényleg nagy dolog, amit végigcsináltatok, nagy kincs lesz a kis Eszter! A szüléstől tényleg nem kell félni, a vajúdáshoz egy jó trükköt tudok: megkapaszkodni bármiben és GUGGGGOLNI guggolni terperszben, amint jön a fájás, így rugózni, míg véget nem ér. Én ezzel szó nélkül végigcsináltam azt a bizonyos vajúdós szakaszt.. Utána meg már úgyis mondanak mindent! Aztán ahogy meglátod a kicsit, elfelejtesz mindent:)
Én tudom ám, hol van a Pléh Csárda, a Rákóczi utcában, jópofa helynek tűnik, még a tősgyökeres dunakeszi lakosok is a két legjobb között emlegetik..
Szóval: ügyesen! Majd jelezd, mi van veletek!
Varjúháj: reggel 9 óta készülök elindulni sétálni, és még nem jött össze: vagy elaludt a kicsi a játszószőnyegén, vagy már kitoltam a babakocsit, de közbejött egy barátnős telefon, s azalatt kint elázott a mózeskosár... Igazság szerint nem vagyok valami jó passzban, mintha minden energiám kiszaladt volna belőlem..
Lehet, hogy eddig tartottak a tartalékaim. Azért, ha erre sétálnátok, írjatok sms-t, hátha tudunk jönni!
Panndi, Varjúháj: A holnapi baba-mama klubbos happening reményeim szerint nem dől dugába.. Ha mégis, előre is bocsánat... :? Mindenképp egyeztessünk reggel!
KICSIJUCI! Esztergom nagyon klassz kis hely, ha átmentek a hídon, jobbra van egy kis egyszerű hajó étterem, nagyon jót lehet rajta kajálni, sörözni, s közben a csodás esztergomi oldalban gyönyörködhettek!

Puszi a lányoknak!
igna
 
 


Sziasztok!

Jajj, lányok, a holnapi nap nekem megint nem lesz jó :? Jönnek hozzánk dolgozni, és itthon kell lennünk :cry: Pedig már nagyon beleéltem magam...

Toldikrisztina én is az ÁEK-ben szültem, akkor még a Szabolcs utcában volt a szülészet :D
Vendég
 


Akkor menjünk később, nekem a május 20 talán már jó... :?
igna
 
 


jaj lányok, hát egész délután esett :( remélem, holnap jobb idő lesz!
varjuhaj
 
 


Május 20 oké, mi előző nap védőnőzünk :)
Vendég
 


Nekünk meg akkor lesz a 3. oltás.. Szegény husi mindig nagyon megszenvedi, lázkúp ellenére..de egy ideig most nem lesz több.. Szombaton 6,75 volt a drágánk! És olyan "magas" is! A 68-as bodyk épp hogy jók rá, de eddig is minden méret kb. 5 percig volt jó rá..
Szóval a május 20. most okénak tűnik, de a héten mi még itt vagyunk egy-egy séta erejéig! :)
igna
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: