Új privát üzeneted érkezett!

Lányok!

A Tóvárosban a Kolozsvár utcában nyílt egy nagyon jó játszóház.

Mi ma délelőtt voltunk zenés tornán. A Micimackósok csinálják, szakképzet óvónőkkel. Gyerekmegőrzést is vállalnak.

Van zenebölcsi, zeneovi, zenés torna, játékos angol, kézműves foglalkozás stb.


Suezika
2 in 1 vagy még?

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Sildi: Dejóóóó, és van valahol elérhetőség, hogy mi, mikor, mennyiért?
Nektek tetszett?
Nekem sajnos a kedd délelőtt még mindig nem jó, igy minden baba-mama klubból kimaradunk, de úgy kéne Vikinek valami ilyesmi.
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Oxi

Szia. Hogy vagy? Pont ma olvastam a fótiban, hogy már itthon.

Minden nap van foglalkozásuk. Sőt ha valami dolgod van ott is lehet hagyni a gyerekeket. Én szerintem Bazsit ott fogom hagyni már párszor, hogy szokja, mire megyünk oviban.

Én a baba-mama klubban akkor egyszer voltam, aztán nem is mentem többet. (bocs Cocas)

Melyik foglalkozás érdekel? Az ár egy picit húzós szerintem 600 Ft/óra, de tényleg nagyon jók.

Kép
Kép Kép
sildike
 
 

 
 

Sildi: Hát tényleg nem olcsó. minket a zenebölcsi, a torna, meg a társaság érdekel. :lol:
Itthon vagyok, megyek anyukámhoz pihenni végül is mindegy, hol fekszem :lol: Egyébként javulok kiszedték a varratokat, de sokat kell feküdnöm, nem emelhetem a kisasszonyt, szóval segitség kell. De jobb lesz :D
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Ildi, De jó. :) Köszi az infot. Lehet, hogy egyszer mi is elnézünk a játszóházba. Ha esetleg közben mentek valamelyik foglalkozásra írd már meg, hogy milyen volt. Bazsi mikor megy oviba?

Oxigen, Zenebölcsi van a művházban is. Ott 400/alkalom. :)
b_brigi
 
 


Brigi

Jövő héten jöttök Krisztáékhoz Váchartyánba?

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Ildi, igen készülünk. Remélem ott találxunk.

Most mennem kell, mert a Barnus itt az ölemben a túróvarázsomat falatozza. Közben a te fiaidra vigyorog és mondogatnom kell neki, hogy ez Lacika és ez Bazsika. :)
b_brigi
 
 


Brigi

Most írtam Krisztának emilt az útvonalért.

Nélunk Bazsi szokta nézegetni a képeket és mondogatja Hát ez nadon ajanosz.

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


sildike írta:Oxi

Én a baba-mama klubban akkor egyszer voltam, aztán nem is mentem többet. (bocs Cocas)

Melyik foglalkozás érdekel? Az ár egy picit húzós szerintem 600 Ft/óra, de tényleg nagyon jók.


Részemről nincs gond! Mindenki oda menjen, ahol jól érzi magát!
Egy közösségmek semjó, ha olyanok vanak ott, akik "nem érzik jól magukat ott"
A baba-mama klubban kialakult egy jó kis közösség hasonló elvárásokkal, felfogással, stb...

Az ovis angolra térve: Magyarul tudnak már rendesen azok a picik, akiket az angollal boldogítanak?
Szakemberek szerint nem igazán szerencsés pici korban a dolog, inkább trendi, meg persze a szervezőknek bevétel! Szerintem!
cocas
 
 


Sziasztok Lányok!


Nagyon-nagyon jó hírem van. Ma reggel megszületett Bodza kishuga Boróka. 53 cm, és 3300 gramm. Mindenki nagyon jól van és nagyon boldog.

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Szia!

Nagy-nagy gratula nekik! És sok boldogságot! És ha lehet, jöjjön majd és számoljon be! Meg képeket is kérek! :D
Innen úgy eltűnt mindenki.

Oxigen
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Sziasztok Lányok!

Én most találtam meg ezt a nagyon klassz fórumot. Magamról annyit: két éve lakunk Dunakeszin, a Tóváros lakóparkban.
Idén júniusban született meg a kislányom.
Hirtelen "szakadt" rám a tudat, hogy igazából itt eléggé egyedül vagyok, vagyis itt helyben nem nagyon ismerek kisgyerekes anyukákat. Már nyáron is nagyon rossz volt mindig egyedül tologatni a babakocsit, de most hogy jön az ősz és a sötét még jobban hiányzik a társaság.
Jó lenne másokkal megosztani a babával kapcsolatos örömöt, gondokat, kérdezni a tapasztaltabbaktól. És persze nagyon jó lenne néha személyesen is összefutni - márha másnak is van ilyen igénye - és együtt tologatni a babakocsit.
Szóval ha megengeditek én is csatlakoznék.

Galócza
galócza
 
 


galócza írta:Sziasztok Lányok!

Én most találtam meg ezt a nagyon klassz fórumot. Magamról annyit: két éve lakunk Dunakeszin, a Tóváros lakóparkban.
Idén júniusban született meg a kislányom.
Hirtelen "szakadt" rám a tudat, hogy igazából itt eléggé egyedül vagyok, vagyis itt helyben nem nagyon ismerek kisgyerekes anyukákat. Már nyáron is nagyon rossz volt mindig egyedül tologatni a babakocsit, de most hogy jön az ősz és a sötét még jobban hiányzik a társaság.
Jó lenne másokkal megosztani a babával kapcsolatos örömöt, gondokat, kérdezni a tapasztaltabbaktól. És persze nagyon jó lenne néha személyesen is összefutni - márha másnak is van ilyen igénye - és együtt tologatni a babakocsit.
Szóval ha megengeditek én is csatlakoznék.


Baba-mama klub?
cocas
 
 


Hol és mikor van Dunakeszin baba-mama klub?

Galócza
galócza
 
 


sziasztok!

elnézést hogy így berontok ide ismeretlenül, meg nem is a témában de hátha tudtok segíteni!

keresünk valakit aki vállalna takarítást - Fót Öreghegyen tehát autó előny.

ha ismertek valakit kérlek szóljatok! fontos...

privimen elértek....

előre is köszi és bocsi még egyszer ha zavartam.... :oops:

Kata
lmkata
 
 


Sziasztok!

Velem sem találkoztatok még, talán egyszer...A kislányommal szívesen megnézném a tóvárosi játszóházat, de Dunakeszi melyik része lett a Tóváros?! Tudnátok segíteni?

Előre is köszönöm!


Ancsi
ancsi65
 
 


Szia Ancsi! Sziasztok!


Még én is új vagyok a babneten, de talán tudok segíteni ebben a kérdésben: :wink: tóváros a Fóthoz közel eső részén van Dunakeszinek és nem a temető melletti úton kell jönni hanem a másikon. Asszem az a Kossuth Lajos u. Mi is itt lakunk mellette és nagyon szeretjük a játszóházat. Járunk tornázni csütörtökönként és kedden meg zeneoviba. Neked mennyi idős az apróságod?

Zsuzsi
zsuzsibo
 
 


Sildi: Tudsz adni valami elérhetőséget a játszóházhoz? Telefon, mail, www, bármi?

Oxi
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Szia Zsuzsi,

Engem érdekelne a torna. Mennyi idős babával jártok? Én szeretném vinni a nagyobbik fiamat. Ő 3 éves. A Brendonban is van torna, de ott inkább picik vannak és olyat keresek ami neki való.

Mindenkinek kellemes hétvégét!

Brigi
b_brigi
 
 


Sziasztok!

Szolgálati közlemény! :-)

Ha valakinek van védőnő ismerőse aki esetleg állást keres, netán Dunakeszin szeretne dolgozni, van egy szabad körzeti védőnői állás.
Itt van telefonszám: http://www.dunakeszi.hu/palyazatok.html
cocas
 
 


galócza írta:Hol és mikor van Dunakeszin baba-mama klub?


Itt: [url]http://www.dunakeszi.hu/babamama.html[/url]
cocas
 
 


Sziasztok!

Nem tudom még él-e az a fórum, de nagyon szívesen csatlakoznék hozzá. Nemrég költöztünk Dunakeszire, októberben született meg a kislányunk és nem sok embert ismerek errefelé. A tóváros lakópark mellett, a Széchenyi utcában lakunk.

Andi

Kép
anda01
 
 


Andi

Mis is a Széchenyi utcában lakunk, csak nem onnan van a bejáratunk, úgyhogy a címünk nem az.
Ti merre laktok?

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Mi egy társasházban lakunk, ez a legutolsó ház a Széchenyi utcában, egészen a buszmegállónál.
És Ti?

Kép
anda01
 
 


Kíbővült tavaszi árukészlettel várja kedves új és régi vásárlóit a
BrAnTo bababolt Káposztásmegyer I Dunakeszi u. 16. alatt
Mínőségi, olcsó használtruhák
NEXT, H&M, Old Navy, Mexx, Tonny Hilfilger, Adams, Marks & Spencer, Cherokee, Oshkosh, Disney stb...
Nyitás február 5.-én hétfőn 10-kor!A kicsiket játszósarok várja, hogy a mamák nyugodtan válogathassanak!!!

Kép
flocika
 
 


Kedves Anyukák,

Fóton lakom a kis családommal és gyed kiegészítésként,
Parfümöket – ismert illatok alternatív illatait pl.: Davidoff, Charel, Escada, Gucci, Giorgio Armani, Kenzo, Naomi Campbell, Christian Dior, Calvin Klein, Hugo Boss

Tusfürdő 200ml - 1200 Ft, Golyós dezodor - 890 Ft, Tollparfümök 8ml - 1400 Ft, Deo Spray Women 75ml - 1200 Ft, After Shave for Men 50ml 1600 Ft, Ferromon Tartalmú illatok - 3150Ft

és Fehérneműket – tanga 325Ft, teli és francia bugyi 455Ft, melltartó 780Ft - 910Ft, szoptatós melltartó 950Ft, trikó 910Ft - 1170 Ft, zoknik 455 Ft - 715 Ft, babydoll 1820 Ft, bodyk 1820 Ft - 1950 Ft, polók/ s-xxl 1560 Ft, xxxl 1950 Ft

értékesítek. Ha érdekelnek a termékek vagy esetleg te is szeretnél egy kis pénzt keresni kérlek keress meg, Németh Beatrix 06-30-639-9820 telefonszámon vagy a branne.b@invitel.hu e-mail címen.

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Sziasztok,

már régen jártam erre, kb. az első oldalon.

Akit érint:sajnos olyan információt hallottam, hogy a Toldi lakóparkban nem épül meg az új óvoda, valamilyen más megoldást fognak találni, állítólag a 22-i testületi ülésen döntenek róla, de azt nem tudom, hogy mit.

Én voltam egy fórumon ősszel, ahol a művelődési osztály vezetője, elmondta: a pénz megvan rá, csak a közbeszerzési eljárás van hátra. A plakát is kint van az oviról. Hát.................

Üdv.: Hajni
beha
 
 


Meliyk a Toldi lakópark?

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Szia,

a Toldi lakóparkban most kezdik tavasszal az építkezéseket, a Kossuth Lajos utca vége, Fót fele a Tóvárossal szemben. Ott áll már egy Spar üresen. Mellette épült volna az ovi.

Hajni
beha
 
 


sziasztok!

Hát sajnos az a spár is üresen áll....... Pedig kinyithatna!
Remélem építenek ovit+ bölcsit mert mi 11 anyukát ismerünk akinek van már egy lassan ovis korú kisgyereke és a pocakban ott lapul a kistesó. Ja és nem ismerünk mindenkit!!! Hova tesszük ezt a rengeteg gyereket?

Hajni! Te nem az Armand anyukája vagy?

olyan kicsi a kép, hogy nem vagyok biztos benne, hogy Ő Armand.
Ha nem akkor bocsika!


Zsuzsi

http://babafalva.hu]Kép[/url
Kép

Zsuzsi
zsuzsibo
 
 


Szia Zsuzsi,

de én az Armand anyukája vagyok, már olyan régen láttunk titeket azt hittük, hogy esetleg hamarabb jött a kistesó, de ezek szerint pénteken mégy egyben voltál. Sokat szoktunk gondolni rád, hogy biztos már nagyon nehezen birod, már én is nagyon szenvedek. Mindenesetre, ha még jársz erre, akkor kívánunk neked könnyű szülést és minden jót.

Sajnos az ovi nem fog megépülni, beszéltem az alpolgármesterrel, más egyéb módon, óvodák bővítésével szeretnék megoldani ezt a helyzetet, hát nem tudom mit fognak alkotni, kértem Őt, hogy az óvodai beiratás elött hozzanak össze egy fórumot ahol elmondják a fejleményeket, remélem be fogják tartani, addig is néhányszor majd zaklatom, mindenesetre a bővítendő óvodák pont nem a tóvárosiaknak fognak kedvezni. Ja és még annyit mondott, hogy állítólag a felújított posta utcai általános iskola épületében szeretnének beindítani 3 csoportot ovisoknai :?: . Majd kiderül ez inkább a fenyősöknek, meg az alagligeteseknek lehet jó.

Minden jót:

Hajni
beha
 
 


sziasztok!

Szia Hajni!

Még mindíg egyben vagyunk. Elvileg március14-re vagyok kiírva, de nem bánnám ha már a kezemben tarthatnám a Bébit és nem a pocakomban. Sajnos régen voltunk a játszón is, mert Petra 4. szer volt zsinórban beteg, amikor meg mehetnénk , mert jól van akkor marha nagy a sár vagy esik az eső.
Köszi a jókívánságokat. Neked még egy kicsi kitartás! Lassan, óvatosan!( én 2x estem már seggre!)

Tök jó, hogy ilyen kitartó vagy ovi ügyben. Gondolom Te is nagyon szeretnéd Armandot ősztöl oviba vinni. A posta u.-nál az az ovi azért nagyon messze lesz.

http://babafalva.hu]Kép[/url
Kép

Zsuzsi
zsuzsibo
 
 


Sziasztok, akit érint:

március 30-án 18 órakor Skripeczky István fórumot szervez a Széchenyi Általános Iskolában, a dunakeszin lévő Óvodai állapotokról. Meghívja az illetékeseket az önkormányzattól, és a helyi tévétől is kijönnek. Nagyon fontos, hogy minél többen legyünk, kérlek benneteket, hogy minél több érintettnek szóljatok, aki szeretné, hogy az óvoda ügy megoldódjon. Olyan is jöjjön el akiket csak a későbbiekben érint a dolog.

Hajni
beha
 
 


Úgy látom nem nagyon él ez a topic.

Azért leírom, hogy sajnos a március 30-i időpont nem megfelelő, ezért egy másik időpontot egyeztetnek, ha megtudok valamit írok.

Hajni
beha
 
 


:D Sziasztok Kedves Dunakeszis Anyukák!

Én is itt lakom a Tóvárosban, de már 1980 óta élek Dunakeszin.
Két gyönyörű leány édesanyja vagyok :lol:
A nagyobbik 16 éves a kisebbik 4 éves!

Örülök, hogy Rátok találtam!

Ha úgy gondoljátok hogy szükségetek van olyan személyre aki jó helyismerettel rendelkezik :oops: szívesen segítek mindenben!

Egyébként amit még érdemes tudni rólam, hogy gyönyörű disney ruhácskákat árulok kereset kiegészítésként, akár itt helyben házhoz lehet jönni megtekinteni őket!

50-es újszülött kortól 134-es méretig micimackó, minnie egér és hercegnők találhatók a repertoárban!

Örülök, minden kedves levélnek!

Kriszti
kriszti68
 
 


Kedves Anyukák!
Május 29.-én kedden nagyobb tétel nyári holmi érkezik a Branto gyerekruha boltba
(Káposztásmegyer I. Dunakeszi u.16 és Cserző u. sarok)
Next,Adams,L.O.G.G.,MEXX,Cherkee,George,H&M,Gap,stb.. alig használt minőségi gyerekruhák 50-176 méretig.
Világmárkák elérhető áron!
Minden kedves vásárlónkat gyereknapi meglepetés vár!!!

Kép

Kép
flocika
 
 


Sziasztok!

Jár még erre valaki?

Szeptember elején költözünk Dunakeszire a Tóváros közelébe.

Érdekelne, tudtok -e ajánlani pl. gyerekorvost, van-e használható játszótér (eddig egyet láttam, de az út mentén van és nicns rendesen elkerítve), meg minden egyéb, amit hasznos tudni kisgyerekeseknek.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Mamik
Nyitok egy új topikot ahova szeretném összegyűjteni a véleményeket tapasztalatokat, hogy hova érdemes költözni Budapest környékére... hol milyen lehetőségek vannak? Milyen az iskola óvoda?

http://www.babanet.hu/tarsalgo/index.html

Itt a topik gondoltam, jobb ha egy helyen van és minnél több embert meg tudok kérdezni...


ÉLETMÓD----HOL ÉRDEMES ÉPÍTKEZNI?

nem enged linkelni valamiért...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok!
Mivel babát tervezünk, igyekeztem olyan munkát találni, amit a kicsi mellett otthon is tudok majd végezni. Ez egy internetes munka. Én már regisztráltam, csinálom is.
Ha érdekel valakit, írjon e-mailt, és küldök neki egy tájékoztatót!
Sziasztok

uvme.mn@gmail.com

(freemail- ről ne írjatok, mert a válaszomat nem fogjátok tudni megnyitni)
uvme
 
 


Sziasztok!
Segítsetek!Cipőt szeretnék venni a kislányomnak.Hallottam, hogy van egy cipős a rendőrség környékén. Tudja valaki hol is van pontosan?
Köszönöm!
abrakadabra
 
 


Sziasztok Csajok!

Nemsokára költözünk Dunakeszire :lol:
Már nagyon várjuk, bár nem ismerünk ott az ég világon senkit :(
Remélem azért majd vhol összefutom veletek!!

puszi
dné viki
 
 


Szia Kicsijuci!!

Nagyon örülök, hogy írtál.Úgy látszik nagyon le van lassulva ez a topik :(
Mi február első heteiben költözünk, az Iskola utcába egyenlőre még csak panelba, aztán majd meglátjuk hogy később mit hoz az élet :lol:
Jó lenne, ha a Dunakeszis anyukák összefognának, és együtt babázhatnánk, sétálhatnánk, esetleg tapasztalat cserét folytatnánk :P

Akkor most pár szó magamról illetve magunkról: 25évesek vagyunk a férjemmel, nem rég volt az esküvőnk.Első kisbabánkkal 31 hetes kismami vagyok.Kislány, Flóra lesz a neve:D :D Március 3. a kiírt időpont, de ő tudja hogy mikor kell majd kibújni!!!!

További szép napot!
Viki
dné viki
 
 


Sziasztok :)

Kicsijuci, talán mi viszonylag közel lakunk egymáshoz :) Az Iskola utca viszont messze van :(

Én is 25 éves vagyok, és négyhónapos a kislányom :)
Vendég
 


Én mindenkitől ilyen messsze leszek???? :( :cry:
Vki jelentkezhet arról a részről is! :lol:
dné viki
 
 





Sziasztok!

Én is csatlakoznék hozzátok,ha megengeditek:-)
Röviden leírok magamról pár dolgot.
26 éves vagyok.Van egy kislányom,aki 3 éves múlt novemberbe,jelenleg a kistesóval a 12.hétben vagyok,augusztus 6 a kiírt időpont:-)
Férjemmel nyáron lesz 9 éve,hogy együtt vagyunk,4 éve lesz májusban,hogy összeházasodtunk.
Most még Pesten lakunk,de nyártól Dunakeszin,a Toldi lakóparkban.
Épül a házikónk :D
Szeretnék már most megismerkedni Dunakeszin lakó kismamákkal,akinek hasonló korú kislánya van,vagy éppen ugyanígy,kb.nyárra vár kisbabát.Esetleg a környékről valaki?Nem költözik valaki a Toldiba?

Üdv.Gabi
sz.gabi
 
 


sz.gabi írta:

Sziasztok!

Én is csatlakoznék hozzátok,ha megengeditek:-)
Röviden leírok magamról pár dolgot.
26 éves vagyok.Van egy kislányom,aki 3 éves múlt novemberbe,jelenleg a kistesóval a 12.hétben vagyok,augusztus 6 a kiírt időpont:-)
Férjemmel nyáron lesz 9 éve,hogy együtt vagyunk,4 éve lesz májusban,hogy összeházasodtunk.
Most még Pesten lakunk,de nyártól Dunakeszin,a Toldi lakóparkban.
Épül a házikónk :D
Szeretnék már most megismerkedni Dunakeszin lakó kismamákkal,akinek hasonló korú kislánya van,vagy éppen ugyanígy,kb.nyárra vár kisbabát.Esetleg a környékről valaki?Nem költözik valaki a Toldiba?

Üdv.Gabi


Szia :)

Ugyan nem költözünk a Toldiba, de kb öt percre lakunk onnan ;)
Vendég
 


Remélem nem bánjátok, hogy egy picit bepofátlankodok, de szeretnék ajánlani Nektek is termékeket, illetve akit érdekel a termékek forgalmazása annak üzleti lehetőséget! Kiváló minőségű magyar tisztítószereket, élelmiszereket és táplálékkiegészítőket kínálok a H&I képviseletében ... www.bogen.5mp.eu ... nekem nagyon tetszenek a termékek, biológiailag lebomlanak...
Szép hétvégét: bogen@tvn.hu

Kép
bogen
 
 


Sziasztok Lányok!

Szülés után nőtt a lábam, így sajnos van egy pár cipőm ami feleslegessé vált, ezért kiárusítást végzek 38-as, 39-es cipőkből. Pár ezer forintért adom őket. Ha valakit érdekel, hívjon Bea 70/366-9936.
bobo-bebe
 
 


Sziasztok!

A nagylányom májusban lesz 3 éves, így nagy ovóda keresésben vagyok. Tud valaki a környéken - Fót, Káposztásmegyer - kétnyelvű ovódát?

Köszi a segítséget,
Bea
bobo-bebe
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: