Új privát üzeneted érkezett!

Gyertek csevegni.
bocóka
 
 


Szia Bocóka!
Nos, kik vagyunk? Egy apuka.Kép
esther
 
 


De szép babák. Pomáziak? Kép
Elküldenéd emailben is?
Jól sikerült fotó.
bocóka
 
 

 
 

Ha beolvasta a képet akkor el tudod menteni!



Egy apuka
esther
 
 


Sziasztok!

Most találtam ezt az oldalt és rajta a pomázi kismamákat, aminek nagyon örültem.
Tényleg szép babák vannak a képen.
Mi tűzoltó babák vagyunk, íme egy kép!

Sziasztok
SzilviKép
szylvy
 
 


Szia Szilvi!

Örülök, hogy megtaláltál minket. Mennyi idős a bébi, hogy hívják?
bocóka
 
 


Szia Bocóka!

Öt hónapos volt a fiam 10-én és Márknak hívják. A te babydet hogy hívják és ti mennyi idősek vagytok? Hol laktok Pomázon? Régóta laktok itt?
Nem is tudom miket kérdezzek még...
Bocsi, ha későn válaszolnék, de mostanában nincs sok időm net elé ülni.

Szia
Szilvi
szylvy
 
 


Szia Szilvi!
Enyém most lesz 5 hónapos és Katinkának hívják /aki alszik a felső képen/. Van egy 4 éves lányom is ő Veronika.
A lakótelepnél lakunk, 14 éve.
Ti merre laktok?

Üdv.: Bocó
bocóka
 
 


Szia Bocóka!

Mi a falu végén lakunk az Orgona utcában három éve (a férjem előtte is itt lakott), előtte a temetőnél laktunk anyukáméknál. A lakótelepen milyen utcában laktok?

Szilvi
szylvy
 
 


Szia Szilvi!

Ismeritek a Papp Ferit? Ő volt az osztálytársam, ha jól emlékszem tűzoltó. Azt hiszem már neki is van babája.
Zrínyiben lakunk.
Üdv.: Flóra
bocóka
 
 


Szia Flóra!

Hát persze, hogy ismerjük a Papp Ferit, egyrészt a szomszédunk, másrészt pedig nagyon nagyon jó barátunk és a férjem kollegája is. Tényleg van neki babája, júliusban négy éves lesz. Hát, lehet, hogy mi is ismerjük egymást, mármint ha az általánosban voltatok osztálytársak (de buta vagyok, hiszen a középiskolában nem lehetettek, mivel a Ferit fényezőnek tanult, na mindegy), ugyanis én egyel felette jártam. Merre van az a Zrínyi utca, arra fele nem nagyon vagyok ismerős. Majd megemlítem a Ferinek, hogy levelezünk, ma elvileg ugyis talizunk. Nincs kedved privát levelezni? Ugyan most rossza a levelező programom, nem küldi el a leveleket, de ha megjavul szívesen leveleznék veled és esetleg valamikor találkozhatnánk is. Amikor jó az idő, sokat szoktunk sétálni. Most befejezem, mert a pici felkelt. Mikor született a kislányod? És hol szültél?

Szia: Szilvi
szylvy
 
 


Szia Szilvi!
október 22-én született a lányom és a Szent Imrében szültem. Mindennap sétálunk a lakótelepen kb. 11-től. Nagyon sok kedves kismama van erre. Szívesen látnánk. Üdvözlöm a Ferit és, ha tudsz rakj fel egy képet a babájáról. Köszi
Ha megjavul a lev. programotok szólj és küldöm a címem.
Flóra
bocóka
 
 


Szia Flóra!

Egyszer, ha jó idő lesz, akkor mi is elsétálunk arra felétek. Az üdvözleted átadom, bár ma mégsem sikerült találkoznunk. Küldöm a képet a lányáról, bár ez nem a legfrissebb, tavaly december végén készült.
Küldheted a címedet, találtam egy átmeneti megoldást a levelezésre.
Várom leveled és a találkozást is.

Szia
Szilvi

Ui: Nem tudnál magadról esetleg képet küldeni?Kép
szylvy
 
 


Szia Szilvi!
Nagyon helyes kislánya van. Magamról nincs kép /mindig én fényképezek Kép/.
bflora@freemail.hu

Üdv.: Flóra
bocóka
 
 


Szia Flóra!

Köszönöm a címet, megpróbálok még ma írni.

Szia
Szilvi
szylvy
 
 


Szia Flóra!

Örömmel jelentem, hogy írtam neked levelet.

Puszi
Szilvi
szylvy
 
 


Hol vannak a pomázi mamák?
bocóka
 
 


Szia Flóra!

Megkaptad a levelem? Kár, hogy ilyen rossz idő van, még sétálni sem lehet. Remélem jövő héten javul az idő és akkor talizhatnánk is.

Puszi
Szilvi
szylvy
 
 


de szép babák Kép
metope
 
 


Szia Metope!
Ismerős a neved. Honnan? Kicsi görögteki.
Puszika!
bocóka
 
 


Szia Flóra!

Megharagudtál rám valamiért, hogy nem írsz? Ha nem akarsz úgy levelezni, akkor írj ide és akkor én is csak itt jelentkezem. Szeretnék veled tényleg találkozni, de csak akkor, ha még te is így gondolod.

Szilvi
szylvy
 
 


Szia Metope!

Köszönjük a dicséretet. Neked nincs képed, amit felrakhatnál? Merre laksz? Írj egy kicsit magatokról, ha van kedved.

Szilvi
szylvy
 
 


Szia Szilvi!

Írtam neked, de ezek szerint nem kaptad meg. Sajnálom. Csodálkoztam is, hogy miért nem írsz.
Most már jó idő van találkozhatnánk!

Flóra
bocóka
 
 


Szia Flóra!

Tényleg nem kaptam meg a leveled. Még mindig 11 körül szoktatok sétálni? Megpróbálok valamelyik nap eljutni hozzátok.

Szilvi
szylvy
 
 


Szia Szilvi!

11-12 körül, de most mivel beteg ezért nagyon változó, hogy mikor megyünk. Jövő héten remélem már meggyógyul és akkor mehet minden a régiben. Nyűgös és akkor megyünk ki, ha már nem bírom itthon a cipelést. Séta közben csöndben van. Még jó, hogy ki lehet vinni, itthon már égnek állna a hajam.

Flóra
bocóka
 
 


Szia Flóra!

Remélem a héten nem fog mindennap esni, és akkor meglátogatunk titeket, ha a kicsi is úgy akarja.

Szilvi
szylvy
 
 


Szia Flóra!

Messze laktok a Művelődési HÁztól? Van ott egy park, gondoltam találkozhatnánk ott, az neked is és nekem is félúton van.
Ha jó neked, akkor megbeszélhetünk mailen egy időpontot, a címem: szylvy@drotposta.hu

Szilvi
szylvy
 
 


Sziasztok!

Remélem nem sértek meg senkit avval, hogy ide beírok egy talán hírdetés jellegű hozzászólást. 2003. december 1-én alakult német anyavállalattal rendelkező cég keres kiegészítő munkát vállalókat, elsősorban hölgyeket, akik mágnesberakású ékszerek forgalmazásában látnának fantáziát. Katalógus alapján, jutaléklevonásos rendszerben megoldott a pénzkereseti lehetőség.

Jómagam egy tavaly született kislány édesanyjaként jópár hete foglalkozom az ékszerforgalmazással, szívből ajánlom mindenkinek.

A babanet azon topicjaiba küldöm fel most ezt a hírdetést, amelyek olyan településen élő anyukákhoz jut el, ahol nincs még képviselőnk - ezáltal a lehetőség kimagasló. Akár ha többen összefogtok...

Neved, életkorod és lakhelyed (elég a település neve) megjelölésével kérlek írj e-mailt az alábbi címre: magnetpet@freemail.hu

Tájékoztatót, katalógust küldök.
Ide az oldalra is felnézek, amennyiben ide érkezne kérdés vagy kérés.

Köszönöm: Petra

Ha valakit a hírdetésemmel megsértettem, elnézést kérek.
magnetpet
 
 


Kép [color=#aa00aa]

<font color="0000ff">Bocsika hogy betolakodtam hozzátok, én még soha nem olvasgattam ezt a topikot, hiszen nem vagyunk pomáziak, pilisszentkeresztiek ( Cserfa utca - ha mond valamelyikőtöknek valamit ) vagyunk.

Rólam röviden annyit, hogy Dohyné Mikusik Szilviának ( Sziszi ) hívnak, 26 éves vagyok és három kisfiú boldog anyukája! Kép Kép Kép

Én is teszek fel egy képet a csemetéimről, ha tetszünk nektek írjatok Kép !!!



Kép



Benjámin ( 4,5 éves ), Olivér ( 11 hetes ), Dominik ( 3 éves )

Ha valakit esetleg érdekelnének további fényképek, megnézegethetitek az albumjainkat:

<font color="ff0000">http://www.babanet.hu/album/main.php?album=237

http://www.babanet.hu/album/main.php?album=1086

http://www.babanet.hu/album/main.php?album=2010</font>

További kellemes hétvégét nektek!

Sziasztok

Sziszi</font>

bedoli
 
 
 
 
 


Szia Sziszi!

Örülök, hogy itt is találkozunk. Most fogom megnézni a leveleimet, remélem oda is írtál.

Puszi
Szilvi és Márk Pomázról
szylvy
 
 


<font color="0000ff">Szia Szylvy! Kép

Én írtam Neked 19-én, de te azóta nem írtál. Én azt hittem szentendrei vagy????? Rosszul tudtam?

Megkaptad a levelemet??? Ha nem elküldöm újra, csodálkoztam is miért nem írsz!

Írj mihamarabb!!!

Puszi Sziszike</font>

bedoli
 
 
 
 
 


Kép

Szióka Szylvy!

Megkaptad a levelemet???
Mostanában NEM írsz Kép !!!
Mi van veletek???

Puszika Sziszike

bedoli
 
 
 
 
 


sziasztok pomázi anyukák! Én is Pomcsin lakom, Bocoka, veled minden délután talizom a játszónKép)) Aria2
lié2
 
 


Hello Lié-csajszi!
Kicseréltük a képeket a babaneten, mi??? Épp a csöpp fiamnak akartam sétapartnert keresni itt az I. ker.ben, amikor gondoltam -(kisördög) megnézem mi hír Pomázon.Hát, mit látnak szemeim!!! Majd itt is eszmecserélhetünk, persze jobb személyesen.
Na csók Budáról

(remélem rájöttél, h. ki is voltam)
atka
 
 


Szia Szilvi!

Annak a Molnár Attilának a felesége vagy,aki tűzoltóparancsnok helyettes Pomázon?Ha igen akkor a férjed osztálytársa voltam még álltalánosba.Palik Juditnak hívnak egyébként,remélem emlékszik még rám,és szeretnék gratulálni nektek a babához.Nekem március 28.-án született egy pici fiam.
popjpeg{127447,}
Sok puszi:Judit";
"422037
pjudit
 
 


Szia Judit!

HÁt csak most keveredtem ide, mert eddig nem volt jó a gépünk. Igen, annak a Molnár Attilának vagyok a felesége. Majd megmondom neki, hogy kaptam tőled levelet, mert most dolgozik. Biztos emlékszik rád. Ezúttal fogadd te is gratulációnkat a babához, mi is köszönjük a gratulációt. Itt laksz Pomázon?

Szilvi
szylvy
 
 


Szia Szilvi!

Már nem lakom Pomázon sajnos,Sződligeten lakom a pároméknál.8 éve lakom már itt,de azért még vissza húz a szivem Pomázra.Megnéztem a profilodat,tisza apja a kisfiad.Legalábbis én úgy látom.

Judit
pjudit
 
 


Szia Judit!

Bocsi, hogy csak most reagálok, de ritkán jutok gépközelbe.
Emlékszik rád a férjem, megkérdeztem.
Ha lenne kedved, levelezhetnénk priviben, de én sajna nem láttam a profilodban a címedet. Ha tudsz, kérlek küldj képet magadról, hátha látásból én is ismerlek.

Előre is köszi és BUÉK.

Szilvi
szylvy
 
 


Sziasztok!

Latom mar egy eve nem jart itt senki, azert probelkozom. Mi par honapja koltoztunk Pomazra. Ha valaki erre jar segitseget kernem. Gyermekorvosunk mar van, most felnott haziorvost keresek. Tudom, hogy van tobb is, de nem tudok mi alapjan valasztani. Tudtok valakit ajanlani?

Elore is koszi:
Reka
bagoly
 
 


Szia Réka!
Én is reménykedve léptem be ide, de úgy látszik a "régi" Pomáziak nincsenek itthon Kép Mi is most költöztünk, és én is hasonló cipőben járok. Eddig Vass doktort és Kaiser Attilát ajánlották nekem, de én is gyűjtöm még a referenciákat. Ti hová költöztetek? Mi az Orlováczon lakunk és van egy 4 hónapos leányom. Írj, ha van kedved (k_rea@freemail.hu). Rea
k_rea
 
 


Szia Rea!

Mi a Szelistyen lakunk, es ket kisfiam van (4 es 2 evesek).
Ugy tudom, hogy Kaiser Attila rendeloje most a Kohegy patika epuleteben van, es az hozzank kozel esik, igy ilyen szempontbol o lenne a legjobb, de semmi nem tudok rola. Te mit hallottal rola?
bagoly
 
 


szia! hát túl sokat én sem hallottam róla, csak azt, hogy rendes és alapos. de mivel nem találkoztam még vele személyesen, ezért ezt nem tudom cáfolni, de megerősíteni sem. én még kérdezgetek - amíg nem vagyunk betegek, addig úgysem sürgős... Kép
Tudod mit keresnék én még. Egy jó (kedves és nem cicoma) kozmetikust. Van ötleted? Egy kozmetikában voltam már, és ennél unszimpatikusabb nőszemélyt még nem nagyon láttam... Kép
k_rea
 
 


Szia!
Kosz az infot, ez is tobb a semminel.
Kozmetikust sajnos nem tudok.
Mennem kell, mert felebredtek a gyerkocok.
Udv:
Reka
bagoly
 
 


&#8222;Muzsikával az újszülöttekért!&#8221;


Különleges eseménynek, a Gólyahír Egyesület javára szervezett gálakoncertnek ad helyszínt hamarosan a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme!
Valóban különleges koncert ígérkezik ez estére, ami így is van rendjén: a segítendő cél sem hétköznapi!

A Magyar Állami Operaház művészei - jelenlegi és volt énekkari művészek, korrepetitorok - a Gólyahír Egyesület nemes és önzetlen tevékenységének segítésére muzsikálnak majd ez alkalommal!
A koncert fővédnöke Medveczky Ádám, a Magyar Állami Operaház karmestere.

A Gólyahír Egyesület a nem kívántként születendő újszülöttek életben maradásához és családba kerüléséhez nyújt segítséget.
Válsághelyzetbe került várandós anyák fordulnak hozzájuk, ezért egy ingyen hívható krízisvonalat működtetnek, mely Magyarország területéről az év minden napján reggel 6-tól este 22 óráig ingyen hívható.
Megyénként egy mobiltelefonos karitatív munkatárs végez szolgálatot, mely önfeláldozó munka nélkül megannyi sorsára hagyott várandós anya és születendő gyermek sorsa maradna továbbra is kilátástalan.
Fennállásuk óta végzet munkájuk eredményességéről legékesebben a tények beszélnek&#8230;

Az elmúlt öt év alatt:
- 234 anyát sikerült elhelyezniük anyaotthonban, hogy fedél legyen a fejük felett
- 311 esetben gondoskodtak kelengyéről a rászoruló újszülöttek számára

A Gólyahír Egyesület által gondoskodásba vett terhességek közül:

- 112 gyermeket előzetes örökbeadási szándékának megváltoztatásával végül
saját családja vállalt
- 220 újszülött alig egy hetesen örökbefogadó családokhoz kerülhetett
- 620 házaspárt világosítottak fel az örökbefogadással kapcsolatban.
- 39 családi találkozót szerveztek örökbefogadó családoknak Budapesten, Tatabányán, Veszprémben, Százhalombattán és Székesfehérváron
- 3 konferenciát is tartottak a nyílt örökbefogadásról szakemberek számára
- folyamatosan biztosítanak ellátást és szállást a krízishelyzetbe került várandósoknak
- 2004-ben könyvük jelent meg GÓLYAMESÉK címmel
- Az újságokban, rádiókban, televíziókban, 5 év alatt 145-ször esett szó munkájukról
Sajnos azonban az állami támogatás megvonása miatt mostanában igen nehéz anyagi körülmények között kénytelenek küzdeni pártfogásukba vett várandósaik és aprócska újszülöttjeik sorsáért&#8230;
A 2006. február 6-án, 17 órától tartandó jótékonysági operagála teljes bevétele ezen nemes tevékenység támogatására kerül majd felajánlásra!
Az este műsoráról Töreky Katalin, a koncert szervezője mesélt nekünk:

&#8222;A gálakoncert műsorának összeállításakor fontosnak tartottuk, hogy minden kedves megjelent számára emlékezetes pillanatokat jelentsen majd ez a korafebruári hétfő este!
Választásunk végül az operairodalom négy remekművére:
- Mozart: A varázsfuvola,
- Rossini: A sevillai borbély,
- Bizet: Carmen és
- J. Strauss: A denevér című művére esett.

Az opera műfaját jól ismerők bizonyára örömmel hallgatják majd e méltán népszerű művek felejthetetlen pillanatait, az operai dallamokkal ismerkedők pedig olyan ízelítőt kaphatnak, mely reményeink szerint kedvcsináló lehet az opera műfajának mélyebb megismeréséhez!
A koncert sikere a népszerű dallamokon túl természetesen az előadóművészeken is múlik.
Személyes érintettségem okán külön figyelemmel igyekeztem az operakórus olyan tehetséges művészeit - énekeseket, korrepetitorokat - megnyerni ez estére, akik személye már önmagában is garancia, hogy színvonalas és szórakoztató koncertnek lehessünk majd részesei!&#8221;


A Jótékonysági operagála időpontja tehát: 2006. február 6. (hétfő) - 17 óra.
Helyszíne a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme - Bp. VI. ker., Jókai u. 4. (az Oktogontól 1 percre!)
Jegyek 2006. január 9-től kezdve válthatók a Magyar Állami Operaház jegypénztáraiban és szervezési osztályán (Bp. VI. ker., Andrássy út 22.), valamint beszerezhetők a Gólyahír Egyesület segítségével (tel. 06-30-529-8329, bankszámlaszám: 64800073-10705005).

Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokak döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni a remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával - melyek ára 1400 Ft - segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok!
Én egy régi pomázi vagyok, így talán kicsit több infóm van.
Nekünk is a Kaiser Attila az orvosunk. Nagyon alapos, jól felkészült és emberileg is csak jót tudok róla mondani.
Kozmetikus is sok van. Én nagyon régóta járok a Mártírok úton lévő Heuréka Kozmetikába az Évihez(a kozmetika sréhen szemben van a Mackó-Kuckó ovival). Nem egy puccos hely, de tiszta és rendes a lány is.
Remélem tudtam segíteni. Ha van még ilyen praktikus kérdésetek, akkor szívesen válaszolok.
Üdv. Kriszta
hannus
 
 


Szia Kriszta!

Koszonom a hasznos informaciokat, igy azert konnyebb donteni.
En most ovodakeresoben vagyok, ami egyaltalan nem konnyu. A Hetszinviragot szeretnem megnezni, de hallottam mar mindent rola, csak azt nem tudom mit higgyek el. Nem konnyu.
Sziasztok
Reka
bagoly
 
 


Szia Réka!

Ovikról én is hallottam jót-rosszat. Azt hiszem a Hétszínvirág az, amelyik a Mátyák Kir. úton van, ugye?
Talán még az a legjobb itt Pomázon.
Nekem olyan fenntartásaim vannak, hogy csak vegyes csoportok működnek mindenhol és rengetegen vannak egy csoportban (25-30 fő). Ehhez van 1-2 ovónő és egy dadus. Szerintem ennyi gyerekkel nem lehet megfelelően foglalkozni, ráadásul úgy, hogy nem korosztályonként vannak bontva, hanem vegyesen. De hát Pomázon ez van, nincs választási lehetőség. Örülnek az emberek, ha egyáltalán van hely és felveszik a gyerekeiket.
Egyébként meg az hogy melyik oviba jár majdem mindegy (kivéve a Patak parti, mert az nagyon gáz szerintem a hely és a kerti játékok "életveszélyessége" miatt)ha aranyosak az ovónénik. Tőlük függ úgyis, hogy a gyerek szereti e az ovit vagy sem. Talán érdemes körülnézni és beszélgeti ovónőkkel és utána dönteni. A Hétszínvirág oviban vannak aranyosak, én is ismerek egy pár kedveset.Annyit tudok, hogy márc végén - ápr. elején van beiratkozás a szepetemberi kezdésre.
Az én lányom a Mackó Kuckóba jár. Voltak fenntartásaim azzal is mikor beirattuk tavaly, de nagyon pozitívan csalódam benne. Õ szeret járni és értelmesen lekötik őket egész nap. Nem fejlődött vissza, hanem vannak új dolgok amivel hazaállít és az nem a csúnya beszéd, hanem versek, mondókák, mesék, rajzok, stb. Kicsik a csoportok (max 15 fő, de ők pl. csak 8-as vannak) és korosztályonként vannak, nem pedig vegyesen. Minden csoprotnak van 2 ovónője és egy dadusa. Vannak extra szolgáltatások is, minthogy dui torna és zenei foglaklozás heti 1x meg viszik őket úszni is hetente. De nekem nem ezek miatt tetszik az ovi, mert ezek csak a raádás (szülőcsalogató), hanem inkább azért, amiért és ahogyan lekötik őket és foglakoznak velük.
Remélem hogy tudtam segíteni, ha van még kérdésed, akkor szívesen válaszolok.
Kriszta
hannus
 
 


Szia Kriszta!

Mi korzetileg a Patak-partihoz tartozunk, de oda nem akarom adni, elsosorban a rossz levego miatt. Iszonyu forgalmas az a hely. Amugy egyet ertek veled, alapvetoen az ovonokon mulik, majd ha lesz nyilt nap a Hetszinviragban, akkor elmegyunk megnezni, tajekozodni. Tenyleg nem nagy a valasztek itt Pomazon (bar mibol van itt valasztek?). A maganovit meg mi nem tudjuk megfizetni, ugyhogy az eleve szoba sem jon. Felmerult Szentendre, Budakalasz, Bekasmegyer is, de en jobban orultem volna, ha nem kell utazni mar az ovodahoz, de lehet, hogy az lesz belole.
Neked mekkora a lanyod?

Udv,
Reka
bagoly
 
 


Szia Réka!

A budakalászi ovi (amelyik a Mályva utácban van) az nagyon jó, mi is szerettük volna Hannát oda iratni, de sajnos nem vesznek fel "külsősöket" csak bki lakosokat. Még úgy sem, hogy ha bejelentik a gyereket valamilyen bki címre, mert az anyukának is ott kell laknia. Ha kiderül a turpisság, akkor meg sajna nem maradhat a gyerkőc. Békáson meg van állítólag egy Montessori ovi, amit dicsérnek. Illetve Szentendrén a patakparton is van egy jó ovi (annak nem tudom a nevét sajnos, de van ismerősöm aki oda hordja a kislányát).
Mi is azért döntöttünk pomázi ovi mellett, hogy ne kelljen annyit utazni. Ráadásul most született a második baba is, aki mellett még húzósabb lett volna, ha nem Pomázra jár a nagyobb. Nem egy hátrány, ha a babakocsival is el tudok menni Hannáért.
A nyílt nap miatt hívd fel a potenciális ovikat, de azt hiszem általában márciusban szokott lenni majdnem mindenhol. Akkor talán okosabb leszel és könnyebb lesz dönteni. Tényleg nehéz kérdés, de azon szoktam gondolkodni, hogy mi is felnőttünk normálisan, pedig akkoriban még nem lehetett a szüleinknek válogatni, mert mindenki járt a körzetébe, ahova tartozott.
A lányom most lesz februárban 3 éves.
Ti merre laktok Pomázon? Ezek szerint valahol a Patak parti ovihoz közel?

Szia,
Kriszta
hannus
 
 


Szia!
Mostanaban nem nagyon volt idom internetezni.
Igen itt lakunk a Szelistyen. Ugy tudom marcius vegefele lesz nyilt nap a Hetszinviragban, majd elmegyunk, megnezzuk.
Mas: nem tudsz veletlenul jo cipeszt Pomazon? Meg kellene egy varrono is, aki aprobb javitasokat, atalakitasokat, agynemuvarrast ilyeneket vallal nem tul dragan. Sajnos ehhez en fakezu vagyok.
Mikor szuletett a kisteso? Fiu vagy lany?
bagoly
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: