Új privát üzeneted érkezett!

Helló Mindenki, most értünk haza, reggelig tanulok, holnap vizsga-jó volt "nyaralni", csak néha kicsit unom a családi dresszúrát, hogy mit hogyan és mikor csináljak, és miért. Azt hiszem, egy ideig nem nyaralunk anyámékkal! Ti hogy vagytok ilyen témában a tieitekkel? Mostmár úgy érzem, nálunk anyóson és anyám totál egy kaptafa! Örülök, hogy végre megint hármasban vagyunk, illetve négyesbenKép.
Tudnék panaszkodni a témában, de nem akarlak untatni titeket, már ha van itt egyáltalán még valaki...

Peti remélem nem beteg!?

Évóék
kicsisa
 
 


Hellóka!

Évi!
jó hogy újra itt! Kép

Drukk megy a vizsgádhoz! Vagyis tegnap ment, mert már túl vagy rajta! Kép
Remélem okés.

Peti nem beteg, de kicsit még folyik az orra. (November óta Kép ) Talán csüt. megkaphatja a 15 hónapos oltását? Nem is tudom várjak-e egy hetet, mert csak újra betaknyosodik. Grrrrrrrrrrrrrr-
Picit köhög is, de tényleg nem feltűnő, 2-3x egy nap.

Amúgy semmi újság, anyum már otthon van és jól érzi magát.
Mi meg nagyon mennénk Angliába, de még nem tom mi lesz.

Sok puszi!
Andi
andi68
 
 


Sziasztok!

Ránk is ránkfért a hosszú hétvége, mert a múlt héten Eszternek volt tüszős mandulagyukkadása (ami a szakkönyvek szerint 3 év alatt nincs, de E. nem olvas olyat), amit megspékelt egy kis gyógyszerallergiával. Én is pörgök, vizsgázom, Zh-kat javítok, és kezdődnek a vizsgáztatások is!

Andi!Örülök, hogy anyukád már jobban van!

Lányok!
Ha egy picit elálna ez a fránya eső, találkozhatnánk, én gyerek nélkül is szívesen megyek, ha nem dolgozom.
Zita
zait
 
 

 
 

Hellóka!

Van itt egy jó program, remélem nem mossa el az eső??!!!

http://www.bmknet.hu/bnehirek/kincs/reszletesprogram.htm

Zita!
Neked is sok sikert!

Évi!
Na, hogy sikerült???

Pusz.
Andi
andi68
 
 


Helló!

Csakhogy írtok!
Vizsgáim eddig: 4, 5. Holnap is leadok egy dogát, és hétfőn egy nagy ZH lesz, és csak éjjel tudok tanulni.
Szuper, hogy Anyukád jobban van, Andi! Örülök nagyon! Ez a program eszméletlenül rengeteg dolgot tartalmaz, csak ránéztem, de el sem hiszem, mennyi dolog lesz! Vasárnap mi de. valószínűleg megyünk a Kőketánc-ra, de du. nem lenne rossz ez a majális!
Mi is benne vagyunk a találkában! Zita, a tüszős mandula nekünk egy éves korban lett, hát, ennyit a szakkönyvekrőlKép! Remélem, már mindenki jól van! Ez az eső ma ritka ronda volt, amúgy is egész nap félálomban vagyok! És hízom iszonyúan, majd nem lepődjetek meg nagyon, légyszi!

Sok puszi!
kicsisa
 
 


Sziasztok!

Nahát, itt is van még élet? Kép

Andi! Nagyon örülök, hogy anyud jobban van!

Éva! Nagyon helyes kismama vagy, ne izélj már! Mennyit híztál eddig? Ez több, mint Samival ugyanekkor? Grat. a vizsgákhoz! Nem semmi csaj vagy!

Mi is megyünk az Orczy kertbe, nekünk itt van a szomszédban Kép.

Szabolcs is köhög kicsit még, meg taknyos. Remélem vasárnapra jobban lesz. Nekünk beadta anno a dokibácsi a tizenöthóst, azt mondta egy kis nátha nem gond.
Fulescsacsi
 


Sziasztok!

Végre írunk egymásnak! Kép

FCS!
Te merre bújkáltál eddig???? Kép

Évi!
Gratula, a 4,5 nagyon király! Kép

Mi ma kaptuk meg kissé késve a 15 hóst. Igaz egy icipici orrfolyás van, de már nem akartam halogatni. Mindkét karjába kapott, nagyon sírt. De ahogy kihúzta a tűt abbahagyta. Kép
Most várjuk a reakciókat, remélem nem lesz gond.

Évi, ti hova jártok Kőketáncra? A Marcibányira? Egyszer mi is elmennénk, de nekem olyan messze van az a hely. Már a villamostól gyaloglásra gondolok, egyszer végigmásztam kengurúval, Peti kb. 6 kiló lehetett, mégis mire felértünk 20 kiló lett. Ki érti ezt??? Azóta nem mentem.

Szabolcsnak gyógypuszikat, mindenkinek sima puszikat küld:
Andi és a többiek.
andi68
 
 


Hahó Lányok!

Fcs, köszi a gratukat! Most 4 napig esténként -hajnalig tanulás megint, aztán ugyanígy tovább egész júniusban...Te hogy állsz akkor most a szakdogával?
Hát, én nem merem magam megmérni, bár holnap a dokibá biztos ráparancsol a mérlegre, csak én akkor mindig mondom: na jó, de 2 kiló a cipőm, meg ittam is sokat egy félórája...

Ez az Orczy egész infernálisnak hat így programszinten, de szerintem mi is kinézünk, du. Majd hívunk mobilon, hátha összefutunk! Tavaly a Ligetben voltunk, és nézzük, egy parasztkülsejű, eléggé ledurrant alak kis pónikat vezet körbe-körbe (mint a bányalovak, olyanok voltak szegények, egész nap körbe-körbe), és akkor jobban odanéztem, és látom, hogy a Badár Sándor az, tudjátok, a Szőke András filmek egyik fő alakja mindíg! Teljesen ledöbbentem, mi a jó nyavalyát csinál ez az ember! Ezeken a nagy népi hepajokon eszméletlen dolgokat lehet látni, nem?

Szabolcsnak gyógyulást!Sok puszi a hasára! Valahogy mindenki náthás kicsit, hogy van ez? Tán majd júliusban lesz egy hónap szünet, aztán megint egy év nátha???

Zita, Ági, Andiék- mi újs?
kicsisa
 
 


Andi most látom, hogy írtál, az előbb még nem volt itt. Most csak olvasom, mert jön egy rokon, és a lakás ganajhegy, fél óra múlva itt lesz...!
kicsisa
 
 


Lányok!
Akkor talizhatnánk vasárnap az Orczy-ban! A gond az, hogy nem tudom mikor mennénk, vagy de. és akkor alvásra haza kell érni, vagy du. de akkor meg félek hogy nagyon késő lesz.
Nektek mikor lenne jó?

Képzeljétek, Peti ma motorral jött az oviba Kittiért. Nagyon élvezte! Igaz, néha nem arra ment amerre kellett, de nem hisztizett, engedte hogy beírányítsam. Sokkal gyorsabb volt, mint gyalog, csak nagyon kell vigyázni, mert simán legurul az úttestre a kocsik alá. Kép

Küldjétek már át nekem lécci a telcsiszámotokat, mert mióta ellopikázták a mobilomat, nincs meg senki száma.
Nekem maradt a régi számom. De emilen is jó, az ingyé van! Kép
Köszike!
Andi
andi68
 
 


Helló!

Na, lehet, hogy nekünk ugrott a majális, mert a hétfői dogára kb. 800 oldalt kellene elolvasni, és az éjszakák erre kevesek lesznek valószínű! Mjd meglátjuk! Egyébként nekünk a du. a jobb.

Mi is motorozgatunk, utcára még nem mentünk vele, de most felbíztattatok! Telszámomat küldöm!

Évó
kicsisa
 
 


Hali!

Naaaaaaaaaaaaa, Évi nem lehet egész nap tanulni!
Ez emberkínzás! Sőt! Kismama kínzás!

Nem tudom a motor mennyire tesz jót csontozatilag, (na ezt jól megfogalmaztam) de szerintem ez a fajta mozdulat, ami a hajtásához kell, nem valami előnyös. Kép Meg fogok kérdezni egy ortopédust, lehet hogy mégesm volt jó ötlet kivinni az utcára a mocit, mert már nem is akar a babakocsiba ülni.

Hali!
Andi

Ui.
Kép
Itt is a motoron trónol!
andi68
 
 


Sziasztok!

Mi olyan fél tíz-fél tíz körül megyünk ki, és kifulladásig kint leszünk, ahogy Szabolcs bírja - meg az apja, aki ma lagziban lesz...

Puszi!
Fulescsacsi
 


Hali!
Mi még mindig nem tudjuk mi lesz, a mai nap sem a szokásos ütemben zajlott, ez nem azt jelent hogy nem volt jó. Kép

Eszter!
Csörgök, ha ott vagyunk!

Amúgy a Nemzeti Múzeumnál is lesz valami buli, de biztos nem olyan nagyszabású!

Pusz!
Andi
andi68
 
 


Na csajok, mi vagyunk azok, akik nem mentünk ki: reggel 9-re beállított anyósom, 10-re lakást nézni mentünk, én utána tanultam, és tanulok vagy éjfélig. Picifiú apukájával ebédmeghívást kapott, utána játszó és kávézásmeghívást egy parkba..
Úgyhogy LÉGYSZI meséljetek, mi volt!!!

Andi, Peti parókát hord, vagy mi????Kép
kicsisa
 
 


Hallóka!

Na, mi meg mindkét helyen voltunk, igaz az Orczy kertbe már csak Kittivel mentem. Először a Múzeumhoz mentünk, nagyon jó volt, volt egy színpad, ott zene, mesemondás, játék. (Török gyerekek kergettek magyar gyerekeket)
Készítettünk koronát Kittinek, és egy tulipánt is, ami kőböl van kiszórva és ragasztva, de most nem tudom normálisan elmagyarázni. Ja, és korongozott is Kitt, ami nagyon tetszett neki, főleg hogy még a haja is agyagos lett. Persze a világ legszebb kaspóját készítette, és haza is hoztuk! Kép
Az Orczy kert is jó volt, csak már fáradtak voltunk és hiányzott apa, meg Peti. Õk nem jöttek, egy hiper méretű kaka, és amiatt hogy otthon felejtettem a pelenkás táskát.

Este 6-kor még elmentünk a Westendbe is, mert apa kinézett magának egy gatyót, amit meg akart nekem mutatni. Persze egy másikat vett meg végül.

Ezek után Peti ma reggel fél 8-ig aludt, ilyen még soha nem volt! (este fél 9-től, egy nyikk nélkül) Reggel 7-kor már benyitottam hozzá, hogy szuszog-e még?????? Nagyon szépen aludt.

Lányok, nektek mikor jött ki a 15 hós oltás utóhatása???? Csüt. kapta Peti, és most csüt. viszont szülinapi buliba mennénk.....

Holnap egy tali????????? Jó lenne.

Ma is aktívra vettük a figurát, begurultam hogy senki nem akar velem strandra jönni, és kimentünk Petivel és Kittivel ovi és bölcsi után a Széchenyibe. 4-re ott voltunk, és 6-ig maradtunk. Nem mondom, hogy megérte a 2400 froncsit, de azért jó volt. Ami nem tetszett, hogy az egyik medence túl hideg, a másik túl meleg volt. Peti az elsőben 3 perc után reszketni kezdett, gyorsan átmentünk a melegbe, azt nagyon szerette, de abban meg én akartam meghalni (szívdobogás) és Kitti is hamarosan egy főtt rákra kezdett hasonlítani. De még mindig jobb volt mint vacogni.
Petit néha lenyomtam a víz alá, háááát már szinte teljesen elfelejtette, hogy régen milyen jól merült, és nem szívta be a vizet. Mondjuk most sem szívta be, de az arcára volt írva, hogy ő inkább a víz felett szeretne maradni.
Amúgy csak 3x esett el, abból egyszer vérzett a szája, egyszer lehorzsolta a térdét, és egyszer az állát ütötte meg, de mind látszik.
Na, ez volt a mai nap.

Sok pusz!
Parókás Peti és Andi

Ui.
Anyué a paróka, de még nem hullik a haja. Kép
andi68
 
 


hELLÓ!

Klassz lehetett a programozás! Imádom, ahogy leírod a kalandjaitokat!!!KépKépMi ma voltunk Debrecenben, Vidámpark+Állatkert, nagyon klassz volt, volt babarészleg, vagy hatszor be kellett fizetnem a Mütyürkét, tisztára úgy ment körbe a kiskocsival, mint egy nagy, aztán virslit rendelt, és a zebrák ebédjén mulatott nagyokat...Debrecennek gyönyörű részei vannak!
Egyébként én azt hittem, a Széchenyi-ben csak nő és férfi fürdő van, külön-külön! Rendes strand is van? Engem faterom mindig a kicsit lányos bácsikkal risztott el onnan, hogy tele van velük az uszi, így még nem is voltam ott soha-ezek szerint ez téves info?? Nekünk nem szóltatok, hogy strandra akartok menni! Pedig én is terveztem, meg tervezem, csak nem tudom, hova kéne menni, hol meleg a víz!? Tavaly voltunk a Paskálon Fcs-ékkel, aztán, már a nagy melegben a Pünkösdfürdőn, meg máshol, de most valami újdonságra vágynék! Kicsit elegem van a régi helyekből.
Mi holnap Győrbe megyünk, de csütörtökön találkozhatnánk! A Gellérthegyen találtunk egy Csak Csúszda játszót, és az egész családnak kilukadt a fenekén a gatyája a sok csúszástól, komolyan! Meg állítólag a 78-as busz végállomásán van egy nagyon klassz játszó. Hát igen, kissé messze...

Andi, már csak mi írunk, mi lesz itt? Anyukádnak GYÓGYULÁST FOLYAMATOSAN!!!!!!!!!!!!!!!

Évóék
kicsisa
 
 


Hellóka!

Hú, a győri élményfürdő a legjobb, nagyon szeretjük, csak amiatt voltunk már 2x is Győrben.
Remélem elmentek! (bár szerintem már nem olvasod holnapig)

Én minden strandot szeretek, csak víz legyen és olyan jó kis langyos, mert a 30 fokos hideg, a 40 feletti meg túl meleg.
A Dagály is jó, csak elég hideg a gyerekmedence. De ha nagy meleg van, akkor szupi.
A Pala is szupi, csak a parkolás gond, mert horror ára van a szigeten. Én meg az egész napi strand után már nem nagyon bírok a 26-os buszon tülekedni 2 gyerekkel. Kép
Bár hétköznap talán még elmegy.

Jó utat és puszi mindenkinek!
Andi
andi68
 
 


Szia Andi!Kép

Nagyon klassz volt Győr, bár csak az állatkertben voltunk, meg a mellette lévő nagy játszón. Nem is tudok többet írni, halálosan elfáradtam, mert alvás nem volt egész nap, csak Teknősözés, zebrázás meg majmozás...Tiszta retek minden ruhánk meg a kocsi, megyek mosni.

Írjatok már!
kicsisa
 
 


Sziasztok!

Húúúú! De meleg volt ma! Végre itt a nyár! Kép

Ma volt Kitti ballagása, nagyon szép volt. Utána az egész csoport kiöült a Klauzál térre.
Alig volt valaki, gondolom az egész város elutazott így péntek délután.

MIndenkinek jó hétvégét!

Pusz.
Andi
andi68
 
 


Jó hétvégét csajok! Épp most írok egy dogát, holnap lehet, hogy megyünk a Jókai klubba marcipánszobrászatra, de eszméletlen, mi minden lesz program holnap! Pl. Levente Péter is lesz az Erzsébet téren tízkorasszem, tán kimegyünk, gyüsztök? Jóccaka!Kép
kicsisa
 
 


Hali!

Biztos ma volt a Levente Péter? Vagy tegnap? Mert ugyebár a holnap az mindig attól függ..... Kép

Itt a Teréz templom mögött is volt egy mini majális. Még ingyen jegyet is kaptunk egy olyan körbe-körbe izére.
Akkor most már soha többé nem talizunk???
Kép

Tsók!
Andi
andi68
 
 


Helló, én úgy érzem, hogy valami mágikus erő meghalasztja a topikot...meg a találkákat...

Mi végül nem mentünk, illetve én, mert tanulnom kellett, Kicsisa Apukájával barangolt a Városmajorban. Van egy nagyon jónak tűnő baba-mama klub a XIV.-kerületben, de hogy a jó nyavalyába menjünk el addig? Bábozás meg anyanyelvi fejlesztés is van, biztos klassz.
Megyek tanulni, tegnapelőtt beszedtem egy kettest, ma meg 2 ötöst, bibí!Kép

Sok puszi, írjatok máááááááárrrrrrrrr!!!! Vagy temessük el nagy ceremóniával a topikot?
kicsisa
 
 


Hali!

Gratula az ötöshöz! A kettesről nem beszélünk. Kép

Én elmennék veled oda a Baba-mama klubba, de úgysem jön össze. Kép Már az eddigi tapasztalatok szerint.

Pénteken 13 órától és szomb. vas. egész nap, sport program van a Margitszigeten. Nem tudom pontosan a nevét, de rengeteg féle sportot ki lehet próbálni.

Jó szórakozást mindenkinek! Én asszem pénteken du. kimegyek a gyerkőkkel. Jön valaki velem???

Pusz.
Andi
andi68
 
 


helóka, mi utazunk nagyihoz, meg Balatonra, ha igaz, de jövő hét végén hazajövünk (ha igaz), sok puszi, jó hétvégét meg minden


Évóék
kicsisa
 
 


Hali!

Kár, hogy mindenki elveszett. Kép
Mi ittthon vagyunk, semmi új.
Azért írjon má valaki, ha erre jár!
Csocsesz!
Andi
andi68
 
 


Hellóbelló, látom pörög a topik!Kép Itthon vagyunk, mert dogákat kell leadnom, és állandóan könyvtáraznom kell, de már NAGYON elegem van. Szombaton megint lesz Kolompos, ha valakit érdekel! Ez hihetetlen,hogy mindenki eltűnt! Tényleg Kép

Péntek de. nem jó valakinek? Akkor szabadok vagyunk!
Írjatok!
kicsisa
 
 


Hali!

Nekem jó a péntek de. csak k... hideg van. Talizhatunk nálam is! Kép Itt jobb a klíma!
Bár egy kis takony van itt,ott.
Vagy a Klauzál?
Mi a Kentackyban is voltunk már Petivel, nagyon imádta a labdákat, igaz csak 3 éves kortól van a játszó, de nem szóltak ránk.
Ki jönne????
Tsók!
Andi
andi68
 
 


Sziasztok!

Mi megyünk a Kolomposra, illetve lehet, hogy csak a fiúk, én meg kihasználom, hogy végre Szabolcstalanul tudok vásárolni magamnak pár cuccot, de a péntek délelőttöt nem vállalom, mert du. Tavasz-tali, egy program elég egy napra ennek a kótyomfittynek.

Éva, hogy haladsz a pocakosodással? Mennyi idős vagy most? Nem írsz a 2005. őszi babás topikba? Szoktam olvasni őket, mert ír oda egy volt osztálytársam, jó kis csapat Kép.
Fulescsacsi
 


Hellóka!

Na, még nekem sem biztos a péntek de. mert most írtam hogy legyen nálam a TAVASZ tali, akkor egy du. programot át kell tegyek de. Viszont ha mégsem lesz TAVASZ tali, akkor gyertek péntek de. Ha meg lesz, akkor gyertek a du. a talira! Évi! Te a tüntin is ott voltál és mindig szerettél volna jönni. MOst itt az alk.

Kótyomfittyeknek csók! Kép

Meg mindenkinek!

Pocak babának is!

Pusz.
Andi
andi68
 
 


Helló!

Végre írtok! Fcs, én gondoltam már,hogy átnézek másik topikba, bár augusztus inkább még nyár, de kb. hatezren vannak mindenhol, és nekem egyszerűen nincs energiám odafigyelni annyi emberre, sajnos. Meg időm se nagyon , de azért lehet, hogy benézek!
A TAVASZ engem érdekel, csak nagyon tartok a betegségektől, mit gondoltok? Pocakom és én magam sajna óriási lettem, 74 kila vagyok már, és nagyon nyom a kis Pici. Még kb. 2 hónap és másfél hetem van, ha jól számolok, vissza...Izgi...

Most írom még a dogám, aztán jövök olvasni, mit írtatok!Kép
kicsisa
 
 


Hellóka!

Évi!
Igazad van, inkább IDE gyere, mint máshova! Kép Kép Kép

TAVASZ TALI!
LEsz, de Kitti kicsit belázasodott ma reggelre. Kép
ÍGy próbálom rábeszélni a társaságot, hogy a Klauzál téren legyen, és csak akkor jövünk fel ha elromlik az idő. (ha egyáltalán lesz jó idő) Gabi szabin van szerencsére, marad itthon Kittikével. Gyertek el, ha tudtok! 15 órától lesz.

Szerintem 74 "kila" nem is olyan sok! Bárcsak én lennék annyi, így pocilakó nélül és -10 centivel.

Tudod-e hogy hugi, vagy öcsi lesz??????
Nevek???

Tsók!
Andi
andi68
 
 


Hi!
Mégis a Kikában lesz a TAVASZ tali, 15 órakor.

Még nem tom megyünk-e. Ha Kitti jól lesz, talán megyek, csak Petivel.

Pusz.
Andi
andi68
 
 


Helló!

Hogy van Kitty???

Kisfiú lesz állítólag, doki rámutatott a kétségbevonhatatlan tényreKép! Nevet egyelőre képtelen voltunk találni, valahogy egyik sem tetszik annyira...
Mi délelőtt bőrig áztunk, mert be kellett vinnem egy dogát a suliba, háromkor még itthon támolyogtunk alvás után...
A következőre elmegyünk! Mikor lesz?

Sok puszi!
kicsisa
 
 


Hali!

Köszi, eléggé kivan, de csak azért mert AB-t kell szednie és utálja lenyelni. Kicsit lázas, de kezelhető.

Én sem mentem, mert dokihoz mentünk, aztán meg már olyan késő volt. Nem tom még mikor lesz, köv. hó első vagy második péntekén?? Majd megírom.

Gratula a második kukishoz! Kép

Sami igazából Sámuel, vagy Samu? Mert ha Sámuel, akkor kellene mégegy "királyi" név, az Ótestamentumra gondoltam, pl. Dávid, Salamon, Saul?
Bár a két utóbbi elég furi, a Dávid meg talán sok van.
Ez csak egy ötlet volt. Kép

Puszóka!
Jó hétvégét!
ANdi
andi68
 
 


Sziasztok!

Azért jó volt a tali, bár csak négy felnőtt, és hét gyerek volt... Sajnos a Kika is kilőve, min t helyszín, mert a játszóba csak négyig mehetnek be három éven aluliak, és akkor is csak szülő nélkül. (Erre meg Szabolcsot nemigen lehetne rávenni, bár ő is kuncsorgott a rácsnál, de szerintem, ha bemehetett volna, nem akart volna...)

Éva! Ne hülyéskedj, 74 kg nem olyan sok. Ennek a legnagyobb része egyszerűen eltűnik, ahogy kijön a csöpp. Rólam simán lecuppant 12-13 kiló. (A szoptatással vissza is jött Kép Kép Kép ).
Nevek: nekem nagyon tetszekenek: Zsigmond, Bendegúz, Barnabás, Boldizsár, Benedek, Fülöp, Regő, Győző, Soma, Gáspár, Vencel, Dömötör, most ennyi jutott eszembe... Lánynévből már Szabolcsnál is jobban álltunk...
Fulescsacsi
 


Hali!

Nekem mostanában az Árpád nagyon tetszik! MEg a Róbert. Meg a VInce. De én mindegyiket becézném, Árpi, RObi, Vini! A Vilmos is jó! Vili! Azért van sok jó név. Nálunk a Peti annyira adott volt, míg a Kittivel hónapokat küszködtünk, mire döntöttünk, Peti már elejétől fogva el volt döntve.
Rohantam, ébred Petyka.
Tsók!
An.
andi68
 
 


Helló, aranyos nevek...Mégsem tudunk dönteni! Az idő fogja eldönteni, ugyebár egyszercsak már nem lehet halogatni...
Pénteken megyek nődokihoz, szerintem +5 kiló...

Hogy vagytok?
kicsisa
 
 


Halihó!


Olyan kár, hogy nem írunk egymásnak ! Kép
De legalább taliznánk néha!
Ma is olyan jó volt a Klauzálon, csak sajnos korán el kellett jönnöm, mert Peti nem aludt délután és nem bírta tovább. Amint hazaértünk elaludt.
Máskor viszek tartalék ruhát, mert ott volt egy hatalmas pocsolya a kút mellett, és először csak egy kicsit mászott bele, majd végül már dagonyázott a sárban. Nagyon élvezte, csak csurom sár és víz lett az egész gyerkőc.
Most is örjöngenek Kittivel meg egy lufival.
Talizzunk mááááááár egyszer!
Tsók!
Andi
andi68
 
 


Sziasztok!

Voltunk a Gyerekszigeten bibibíííí! Kép
Teszek fel egy képet, és jókat írogatok magamnak!

Pusz, és jó nyarat, ha szeptemberig nem értekeznénk! Kép

Andiék.

Kép
andi68
 
 


Sziasztok!

Andi mondta, hogy ez a topik is van. (Bár mintha halódna... Kép ) VII. kerületiek vagyunk, Városliget Ajtósi sarkának környékéről. Egy kislányom van, Panni, aki idén márc. 2-án született a Péterfyben, sajna császárral (túlhordás, nem indult a szülés, placenta áramlása rossz volt). Még nagyon kezdők vagyunk hozzátok képest, de azért csatlakoznánk hozzátok. Viszont most 1 hétig telken leszünk, szóval én sem leszek. Talán ősszel tényleg jobban működik majd a topik.

Sziasztok és jó nyaralást!

Kata
panni2005
 
 


Szia Kata!

Jó, hogy jöttél, legalább nem magamnak írogatok! Kép

Nagyon szép és aranyos a kislányod, megnéztem a weboldaladat.

Jó pihit a telken!

Szió!
Andi
andi68
 
 


Sziasztok!
Bocsánat, hogy csak így bejöttem, de
egy nagyon fontos felmérést végzek a Szoptatásért Magyar Egyesület megbízásából, az anyatejet helyettesítő termékek marketingjét szabályozó WHO-kódex betartásának magyarországi helyzetéről.
Lenne egy pár kérdésem a 6 hónapnál fiatalabb babák anyukáihoz:
-a csecsemő életkora?
-táplálja-e csecsemőjét valamilyen gyári élelmiszerrel?
-ha igen, milyen márkájú tápszert, teát, tejpépet, gabonakészítményt vagy egyéb élelmiszert használ, és miért?
-miért?:-A: az orvos javasolta B:a védőnő javasolta C: a dietetikus javasolta D: más egészségügyi dolgozó javasolta E: saját, előző gyermekével szerzett tapasztalata alapján F: reklám alapján választotta G: rokon vagy barát javasolta H: egyéb:....
- kapott-e ingyenes mintát csecsemőélelmiszert (és teát,cumit?) gyártó cégtől? (Nestlé, Milupa, Hipp, Kecskeméti, Humana, Mildi, Avent, Chicco, Mam stb.)
-hol?:A: egészségügyi intézményben B: gyógyszertárban C: otthon D: üzletben E: postai úton F: egyéb:...
-ki adta?: A: a cég üzletkötője B: egészségügyi dolgozó C: egyéb:...
- kapott-e bármiféle tájékoztató vagy reklámfüzetet, ajándékot?
- ajándékfajta: A: cumi- cumisüveg B: előke C: pelenka D: játék E: dísztárgy F: pelenka és cumisüveg együtt G: ajándékcsomag H: egyéb:...

Bármit amit kaptatok szülésnél, vásárlásnál, postán, bárhol, kérlek írjátok meg nekem, azt is amiben nem vagytok biztosak, hogy ide tartozik.
A válaszokat erre a címre küldjétek: munkacsi.petra@freemail.hu
A matrica, tea, kiskanál stb. is ide tartozik, ja és melyik kórházban született a baba?

Köszönöm, hogy időt szakítottatok rám és elolvastátok.
Előre is nagyon köszönöm a segítséget!

Sziasztok, Petra
anyatigris2
 
 


Sziasztok!

Hol van mindenki?????

Évi!
Mi zujs???? Nyaraltok?
Mi a héten megyünk valahova, csak Kitti náthás lett az úszótáborban. Remélem nem lesz komolyabb.
Jó nyarat mindenkinek!

Pusz!
Andi
andi68
 
 


Sziasztok Lányok!
Ezt a topikot mintha csak nekem találták volna ki, ugyanis jövő nyáron költözünk a Király utca környékére Budáról ( ilyen is van!) és szeretnék játszótársat találni a 2,5 éves kisfiamnak és
jófej barátnőket magamnak.
Nagyon tetszik az, hogy nemcsak csevegtek egymással, hanem időnként találkoztok is.
Örülnék, ha engem is befogadnátok. Suzy
suzy1
 
 


Sziasztok!

Suzy!
Üdv. itt! (is) Kép
Befogadás elintézve !Kép

Már én is alig alig írok, mert ugye magammal egyszerűbb, ha inkább telefonon beszélek! Kép Nem tudom hova tüntek a többiek. Remélem nyaralnak és jól érzik magukat!

Velünk nem sok újság van. Most a mindennapi program az, hogy hétfő szerda péntek, mindkét gyerek bölcsi, ovi. Én meg anyuhoz járkálok a kórházba.
Holanp megyünk Kittivel kontrollra a gégészetre, mert már megint tüszős mandula gyula a program, de most láz csak 2 napig volt.

Amúgy semmi újság.

Suzy!
A találkozót nem felejtettem el, de még nem tudom hogy és mikor, mert pl. ma is jó lett volna du. de a nagybátyám bejelentkezett hogy jön hozzám, az egész családdal. Na, szuper, egy falat kaja sincs itthon, amikor meg én megyek hozzájuk (évente egyszer) száz féle ételből lehet válogatni. Szóval gyors főzés volt a du. program, játszótér helyett. Kép
Aztán fél hatkor már nem bírtam tovább, felhívtam hogy hol vannak már, és közbejött valami, mégsem jönnek. Grrrrrrrrrrrrrrrrr.
Ennyit a rokonokról.

Szóval nálam mindig közbejön valami.

Puszókák mindenkinek!
Andi
andi68
 
 


Sziasztok!

Ez itt a 2,5 éves Zolika, potenciális játszótárs!

Mikor találkozunk már valahol?
Sziasztok
Suzy
Kép
suzy1
 
 


Hellóka!

Helyes ez a Zolika! Kép
Hétfőn esetleg, ha nem zuhog.....de mostanában soha nem lehet tudni. Nekem úgy látszik jó lenne fél 3-3 körül valahol.
De még nem tudom igérni!
Hali!
Andi és Peti a kis kopasz Forest Gump!
Kép
andi68
 
 


Hello Andi!

Igazad volt. Tényleg irta R. hogy picit késhet.

Köszi a gyors TVASZ-os intézkedést. Holnap elmegyek a talira aztán majd referálok.

Szia
Suzy
suzy1
 
 


Szia Suzy!
De jó, de jó! Kép
Örülök, hogy elmész, remélem tetszeni fog! Nagyon aranyosak az anyukák (néhány apuka is) meg persze a gyerekek is! Kép
Kár hogy nem tudok menni. Rengeteg programom van már a hétre, talán még pénteken össze tudunk futni, de csak csüt. fogom tudni biztosan. Tudod intézkedem az utazással kapcs.+ kórházba járok, és egyedül vagyok egész nap a két gyerekkel, de ez a legkönnyebb része!Kép
Pusz.
Andi
andi68
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: