Új privát üzeneted érkezett!

Halihó!

Igen, mi is elindultuk hogy jaj de jó idő van, aztán du. már majd befagyott a ......k.
Amúgy már kezdik kiheverni az oltásokat.
Kitti most kapta meg a nagymamitól a szülinapi ajit,ami egy fotel, és most megy a harc a két gyerek között a fotelért. Nagyon szeretik,de sikerült ma mindekttőnek felborulni vagy 20x és egy párszor meg is ütötték magukat.

Jóccakát, (én megint nem tudok aludni csak nappal tudnék)
Andi
andi68
 
 


Szia And!

Mért nem alszol éjjel? Most hallom, a hét közepén 20 fok lesz!
Én meg égő lámpa mellett alszom mostanában, valamiért nyomaszt a sötét. Egyik nap láttam egy filmet, The shock to the system, vagy mi volt a címe, és egy karrierista pacákról szólt, aki megölte a feleségét, meg mindenkit, aki az útjába állt. Fura, néha a régi filmek iszonyú nagy hatással vannak az emberre, mért lehet ez?
Sami végre mond néhány szót, ma reggel kimondta egy barátunk nevét: Gábor-és az orromra mutatva, hogy :ojj.

Mi újság, nem ír senki rendesen! Behalunk?
rizike
 
 


Sziasztok!

Bocs hogy ijen rég nem írtam de itt vagyok...
Szerdán is és csüt. is dolgoztam, aztán a péntek egész nap a konyhában telt. Mivel szombaton munka nap volt elindultunk hogy a Gergő útlevelét lecseréltessük de nem doldoztak, ezt nem értettem, aztán kikötöttünk a gyerek fogászaton, ami Gergőnek nem nagyon tetszett de már muszáj volt. A Berényi Ágnesnél voltunk és senki nem volt a rendelőben, így pár perc alatt végeztünk. Gergő elég jól viselte a dolgot 2 kisebb vinnyogás volt és kapott bátorság oklevelet is.Mind a két lukat betömte és még Andris fogait is megnézte a goki néni.
Ma a Citadellánál voltunk kis sétán de nem volt nagy meleg.
Mi húsvétra poroszlóra szoktunk menni és ott eldugdossuk az udvaron a csoki tojásokat meg a festetteket is és mindenki keresgél az udvaron. Ez nagyon muris mert csak én szoktam tudni mi hol van és mindenki szaladgál össze vissza( a szomszéd gyerekek is ) hogy minnél többet szedjenek össze. Hát ennyi.
Már megint vasárnap este nemszeretem mert holnap indul a hét, de végre itt a jó idő.
Jó lenne már lemenni a térre eggyüt...
Pl. szerdán.

NA SZÉP ÁLMOKAT Ági!
danyoi
 
 

 
 

HOL VAGYTOK????
danyoi
 
 


Hellóka MIndenki!

Én két napja nem tudok jönni a társalgóba, de ti hogyhogy tudtatok?? EZt nem értem.

Na, mindegy a lényeg hogy ma sikerült.

Ági, ma amikor hívtál kb. 15 perc múlva már ott is voltam a téren de nem találtalak meg. Kép
Aztán Pistivel találkoztam kb. fél 6 körül és mondta hogy biztos elkerültük egymást, mert már haza mentél régen.

Hát azért jó lett volna kicsit dumálni, legközelebb hívjál már egy pár perccel korábban! Kép

Aztán szétfagytam a téren, mert elkezdtem egy nőcivel dumálni.

Azért jó lenne holnap talizni, gyertek többiek is!!!!
Talán lesz napsütés!! Kép

Nekem a legjobb a kb. 4 óra, bár holnap torna van a Kittinek és az negyed ötig tart, de sietünk.

Most mentem alukálni, mert kivételesen éjfél előtt le fogok feküdni.

Évi!
Gratula Saminak a dumcsihoz!!!!!!!!!!!!!!!!
Kép

Pusz!
Andi
andi68
 
 


Na, azért nem kell ennyire tolongani a tali miatt! Kép
andi68
 
 


Sziasztok!

megjöttem a munkából és ha én nem vagyok annyira fáradt hogy írjak akkor Ti sem lehettek azok.
Jövő héten gyertek a térre de. 11 körül vagy du. 4 körül ha jó idő lessz.
Évi lássuk már a pocakod!
Gergőék ma készítettek nyuszit papírból amibe tojást lehet tenni.Nagyon aranyos és az úszáson is kaptak tojást.
Hát akkor kellemes húsvétot mindenkinek, és sok locsolót a hölgyeknek!
Puszi Ági!
danyoi
 
 


Mi is kívánuk nagyon kellemes Húsvétot mindenkinek!!!
Pusz.
Andiék
andi68
 
 


Kép
andi68
 
 


Kép
andi68
 
 


Sziasztok!

Andi hoztam neked amit megígértem!
Mikor talizunk?
Többiek hol vagytok?
Pusz Ági!
danyoi
 
 


Helló Mindenki!

Most jöttünk meg a falusi turistáskodásból, és reggel rögtön AFP-re kellett mennem. Hasam még kicsi ám! 16. hét ugyebár...
Így utólag is Boldog Húsvétot! Mi a kertbe rejtettük a tojásokat meg a többi ajándékot, aztán a kutyákkal meg a macskákkal mint díszkísérettel megkerestünk mindent. A csokitojás evés egészen fantasztikus méreteket öltött Saminál!
Most egy jó kis tavaszi meg nyári cipőkollekciót kéne szereznünk, mert még mindíg csizmában járunk...Bár a szomszéd egy Siesta tépőzárast kölcsönad, de kéne saját azért.
Úgy emlékszem, tavaly volt valami bolt, Csepelen, ahol olcsón voltak jó kis cipők, nem tudja valaki a címet? Előtte még el kéne menni az ortopédiára, mert családilag divat a lúdtalp...
Mi is megyünk a Klauzálra!
rizike
 
 


Hellóka Mindenki!

Végre itt vagytok!!

Ági!
De jó, nekünk is lesz kisszandink!!! Kép

Olyan érdekes, hogy a 19-es már nagyon kicsi, a 20-as tavaszi cipőbe alig tudom betuszkolni a lábát, de a 21-es még nagyon nagy.
Szóval még egy 20-as cipőcskére szükségünk lesz.

Évi!
Én voltam Csepelen tavaly, ha gondolod kimehetünk együtt. Nekünk is kéne valami.
Valami Rákóczi F. utca, de nem tom pontosan a házszámot. A HÉV is pont ott áll meg, de a megállót sem tudom. Valami nagy hatalmas gyár (Csepel MŰVek???) mellett van, majdnem a sarkon.
Mi is voltun ortopédián, de nekünk mindig ugyanazt mondják, hogy kérge legyen a cipőnek.
Még Kittinek is ezt kellene hordani, mert a bal lába egy kicsit dől befelé. Nem nagyon szereti az ilyen "babás" cipőket.

Nekem elég zsufi a hetem, holnap és csüt. délelőtt nem jó. (Holnap mondjuk 3/4 11-ig jó, de aztán jönnek hozzám.) CSüt. anyumért megyek, mert be kell hoznom az orvoshoz.
Marad a péntek, vagy a holnap reggel. Pénteken esetleg Csepelre is kimehetünk.
Ha ilyen idő lesz, jó lesz.

Nálunk is csoki volt a főmenü tegnap!

Puszóka!
Andi
andi68
 
 


Mondjuk ma du. is megyünk 4 óra felé, mert nem bírok velük a lakásban!
Jöjjön aki tud!!!!
Kép
andi68
 
 


Bibibí! Ti nem találkozatok Andiékkal, csak mi! Hol voltatok? Sajnos ami csak délután tudunk menni, aki kíváncsi ránk, akkor jöjjön Kép.
Fulescsacsi
 


Sziasztok!

Csacsi!
Jó volt veletek! Kép
Képzeld a gatyó kicsi lett. Kép Le kéne fogyni.
Nem baj, a barátosném pont ekkora méret! Kép

Ági!
Holnap felcsörgök ha Kittit bevittem az oviba.
Az Almási térre viszem 9-re, mert úszás van. Szóval 10 előtt csörgök.

Évi!
Gyere Klauzálra!!!

Zita!
Hová tüntél? Vagy a bölcsisek már nem állnak szóba a kis pisisekkel?
Kép

Amúgy teljesen szétfagytunk a téren. Kép

Puszóka!
Jóccakát!
Andi
andi68
 
 


Sziasztok!
Tegnap is írtam ide és nem ment fel...
Még mindég nagyon betegek vagyunk, de azért tegnap lent voltam Gergővel ovi után.
Andris is nagyon ki van szerintem valami fog is kínozza, de unom már ezt a rossz időt és a vírusokat!!!! Még jó hogy itt van anyukám és egy kicsit zajlik az élet.
Írjatok!
Puszi Ági!
danyoi
 
 


500x írtam, de soha nem küldi el! Elegem van!!!

Ági, mi bajotok??? Gyógyuljatok, gondolunk Rátok!
Mindenkinek sok puszi, remélem, jövő héten már találkozunk! Nem írok többet, mert frászt kapok, ha megint nem küldi el az áriámat.
rizike
 
 


Hellóka!

Engem is ráz a hideg, és folytogat valami száraz köhögés. Remélem nem komoly. Kép

Képzeljétek, kiderült hogy az anyukámnak van egy csomó a mellében. Voltunk orvosnál és hétfőn du. lesz meg az eredmény.
Kérlek szépen drukkoljatok, hogy ne legyen semmi komoly. Szegény nagyon el van keseredve. Kép

A szerződésem is megjött május 9-re kell ott lennem Sheffield-ben.

Szóval elég cikis most minden.

Azért játszóra megyünk a jövő héten is, főleg délután. Bár délelőtt voltunk tegnap is meg ma is és olyan jó kevesen voltak, délután meg enyhén szólva tömeg van.

Szóval aki közelebb lakik, és van kedve jönni, de. is jó.

Puszóka!

Andi
andi68
 
 


Andi! Na mi van anyukáddal?
Most nem írok többet, megyek aludni!
Puszi Ági!
danyoi
 
 


Sziasztok!

Egyszerűen képtelen vagyok használni a Babanetet, fél óra, mire bejön, vagy be se jön a topikunk, nem értem, miért.

Andi, mi a helyzet Anyukáddal? Ugye, semmi komoly? Nekem Apámnál találtak most egy gyanús foltot valahol a vesetájon, még nem tudjuk, mi az.

Holnap de. megy valaki a Klauzálra? Ha mentek, mi is megyünk, kb. 9-kor el tudunk indulni. Olyan 11-1/2 12 körül kell hazajönnünk.

Sheffield annyira ismerős valamiről, nagyon ostoba vagyok, ha megkérdezem, hogy milyen híresség vagy híres akármiKép van ott, vagy volt?

Írjatok!
rizike
 
 


Hellóka!

Sajnos kiderült hogy rákos. Kép

Térre sem megyünk, mindenki beteg.

Romokban minden, majd jövök.

Azért lehet fokozni, holnap nézik a tüdejét.

Köszi a drukkokat!

Évi, mi is szorítunk apukádnak!

Pusz.
Andi

UI.

Peti is mérges:

Kép
andi68
 
 


Ha nem nagy, simán kiszedik a mellből a rákot, szóval ha idejében észrevették. Az én apukámnak emberfej nagyságúKépKép rákja volt a gyomrában 6 éve. Kiszedték, azóta semmi nyoma ráknak. Illetve ugye most ez a vese dolog. Köszi a drukkot. Mi is szorítunk nektek nagyon.

Petinek tiszta gombafrizurája van! Egy kis Beatle!Kép

Sok puszi
Évóék
rizike
 
 


Sziasztok!

Az este írtam és nem ment el!
Mi is nagyon szoritunk és ha időben észre vette a csomót teljes a gyógyulás.
Ijenkor a legjobb volna elterelni a figyelmét, csak azt nem tudom hogyan?
Próbáld meg a gyerekekkel elterelni a figyelmét, Peti amijen édes...
Remélem már gyógyultok!
Puszi és írjatok.
Ági!
danyoi
 
 


Szasztok!

Na, végre egy jó hír!!! A tüdejében nincs daganat! Tegnap nézték a CT-n! Szóval most már csak gyorsan meg kell operálni. Remélem a jövő héten sor kerül rá.

Én már szinte meg is gyógyultam, de a gyerkőknek nem nagyon akar múlni. Főleg Peti nagyon szenved a sok takonytól és köhögéstől.

Sok puszi!
Andi
andi68
 
 


Ez nagyon jó hír! Ha szuper operáló orvos kell, tudom apukámét ajánlani, VÉRPROFI, ELHIVATOTT, most Szfehérváron főorvos, akkor még Pesten volt. 100%-os ürge. Borzasztó fontos ilyenkor a jó doki.

Gyógyuljatok légyszíves! Olyan kíváncsi vagyok már Petiékre! Nálunk az orrmandula műtét óta nem volt betegség, bár most a férjem teljesen taccson van, valami ismeretlen eredetű nagyon erős vállfájása van, meg lázas is volt tegnap-hulla fáradt, meg minden. Szóval mi tartjuk a frontot a KicsikkelKép. Hétfőn tudom meg az AFP eredményt, meg talán azt is, fiú vagy kicsi lány van odabent, izgulok nagyon.

Sok puszi mindenkinek!!!

Éviék
Ja, nem bírtam belépni a nevemmel, és egyébként se tudom használni bnetet rendesen, úgyhogy újraregisztráltam.
kicsisa
 
 


bocs a Kis Iliért...KépKép
kicsisa
 
 


Hellósztok!

Na, megint nincsenek jó hírek. Most meg elkezdik húzni-vonni, mert eddig ugye roham tempó volt, minden vizsgálat lezajlott kb. egy hét alatt. Még egy csontsürüség vizsgálatra kell menjen a jövő héten. Ehhez képest, a sebészeten nincs hely, csak május 9-én tudják megoperálni.
Szóval most gyorsan kellene egy másik orvos, mert azért egy teljes hónapot nem szeretnénk várni, ha utazunk,ha nem.
Évi, köszi a dokit, ha szükség lesz rá, rádcsörgök, mert azért a pestiekkel kezdeném. Van egy két ajánlott orvos már szerencsére.

Már mintha lenne egy kis javulás takony ügyben.

Pusz.
Andi
andi68
 
 


Helló. Apámat is, úgy emlékszem, a diagnózis felállítása után már másnap operálták. Szóval hívj, ha kell a doki, tényleg, Fehérvár bő fél óra kocsival.

Gyógyulást!!!

Éviék
kicsisa
 
 


Köszi Évi!
Holnap megyünk 2 dokihoz is!
Ha gáz van, hívlak.

Fúj de ronda idő van!

Pusz.
Andi
andi68
 
 


Sziasztok!
Nem tűntem el teljesen, csak élem a kétgyerekes dolgozó és tanuló anyák zaklatott életét. Néha-néha rátok néztem, sőt írtam is a múltkor, de nem engedett a gép, így most újra regisztráltam. Szó sincs arról, hogy mi NAGY bölcsisek nem állunk szóba a kis pisisekkel!!!!!:-)))))))
Andi!
Először is jobbulást anyukádnak, remélem hamar sikerül orvost szerezni. Ha gondolod, én is érdeklődhetek, hátha tesóm belső körökben ismer valakit.
Évi!
Sokszor voltatok eszemben, kíváncsi vagyok, mekkora már a pocid! Szorítok az AFP miatt!
Ági! Ti hogy vagytok?
Nálunk minden ok., átvészeltük a telet kisebb megfázásokkal. A lányok szeretik az ovit, meg a bölcsit. Eszternek most jön egyszerre egy csomó foga, de elég jól bírja, két hét múlva viszem 15 hónapos oltásra.
Emese hétfőn lesz 4 éves, igazi csaj. A héten már befonta a haját az óvó néni. Én rettentő sokat loholok, most tripla munkám van, meg egy csomó beadandóm a suliba. Most is épp az egyiken dolgozom, csak beugrottam, hogy lássátok, még élek. Megyek is vissza a dolgomhoz, hogy még ma alhassak egy kicsit, mielőtt Eszter felébred szopizni.
Puszi:
Zita
zait
 
 


SZIASZTOK!

ez csak egy ellenörzés
danyoi
 
 


megint én.

megjavult a rendszer! hurrá! már egy hete írok és nem ment el de nem volt kedvem regisztráltatni.
Már nagyon hiányzik Andris igyhát holnap megyünk utánna, aki nem tudná anyukámnál van már második hete és nagyon jól érzi magát.
Zita de jó hogy hallunk rólatok is! Írj többet a bölcsiről, aztán maj remélem találkozunk a bölcsi környékén!
Andi, Évi hol vagytok?
Gergő is jól van ma is volt úszás, ijenkor fáradtabb de nagyon élvezi. Ma kapott kindert az ovónénitől mert ő mondta el legszebben az esőcsepp mesét. Új neve van az ovijuknak Tesz-Vesz ovi, és ősztöl összevonják őket egy másik ovival.
megyek sziasztok!
danyoi
 
 


Sziasztok!

Zita, jó hogy hallunk rólad is!!!! Kép

Képzeljétek, rábeszéltem anyukámat, hogy szokjon le a cigiről. Ági mondott egy helyet, ahol mágneses rezonanciával kezelik a leszokni vágyókat. Kedden voltunk ott, azóta nem cigizett, de most tiszta depressziós. Felhívtam a helyet, hogy okozhat-e depressziót ez a leszoktatás, és azt mondta, hogy abban az esetben igen, ha nem saját akaratából szokik le valaki, hanem nagyon erőlteti őt valaki, vagy valami. Na, most tessék, miattam lesz depressziós, úgyhogy most tiszta lelkiismeret furdalásom van, de szerencsére nem kívánja a cigit.
Ez jobban megviselte őt, mint a daganat, szóval mindenki örüljön, aki nem dohányzik!

Nekem is jó lenne egy bölcsi, de nem akarok a GYED-ről lemondani.

Petinek levágtam a haját, nagyon murisan néz ki.

Ági, úgy szeretném elkérni a digi gépedet hétfőn egy pár órára, mert itt van nekem egy csomó minden amit szeretnék eladni, gyerekágy, babakocsi, ruhák stb. Így nem kell senkinek, hogy nincs képem. Lehetne róla szó???

Mindenkinek nagyon jó hétvégét!

Pusz.
Andi
andi68
 
 


Sziasztok!
Kabaré ez a Bnet, nagyon fárasztó!
Zita, még mindíg nem avattál be, hogyan csinálod! Most nekem is van egy csomó vizsgám, de ahelyett, hogy tanulnék, itt írok...És mindíg van valami csinálnivaló, kaja, vasalás...
Emesének nagyon boldog szülinapot!!!
Andi, nagyon ügyi vagy, cigiről leszoktatni valakit szerintem tisztára hőstett. Az biztos, hogy tiszta zizi az ember egy ideig, nekem 3 hónapig nem volt a helyén semmi, amikor leszoktam, de ma már egyáltalán nem hiányzik, pedig vagy 10 évet végigcigiztem. Sajnos. Műtét?
Nem lehetne megnézni az eladó cuccokat? Nekünk kell egy kiságy pl.
Mi is gondoltunk rá, hogy újra kéne úszni járni (GErgő hova jár?) csak most van egy kis nátha.
Ú, annyit híztam, a hasam meg nő, mint a bolondgomba!


Rohanok tanulni! Sok puszi mindenkinek!
kicsisa
 
 


Sziasztok!
Nem eladó véletlenül valamelyikőtök ismeretségi körében valamilyen udvari játék(csúszda, homokozó)?
Az előbb már írtam nektek, de mielőtt elküldtem volna, jött Kigacs és kilépett...
Andi! Kitartást anyukádnak a leszokáshoz. Nekem apu 30 évig cigizett, aztán először a rágóra szokott rá, s arról könnyebb volt "leszoknia", mint a cigiről.
Bölcsi ügyben csak annyit mondhatok, hogy nagyon szuper! Ági! Biztosan emlékszel rá, mennyit szenvedtem neked, mert nem szerettem Éva nénit.
Most teljességgel beigazolódott, hogy apedagógus a lényeg!! Imádom Eszter mindkét gondozóját, egyik szuperebb, mint a másik! (Hogy melyik szuperebb, azt nem tudom, mert csúcsok!) Az egyik legfontosabb mégis az, hogy látni rajtuk, hogy mennyire szeretik a kicsiket, beleértve az enyémet is. Mindig mondanak egy-két kedves szót a gyerekről. A legfontosabb pedig, hogy Eszter szívesen megy be, sosem sír reggel.
Évi!
Azért nem avattalak be, mert nincs csodatippem. Mondhatnám úgy is, hogy kezdek eljutni a végkimerültség határáig. Holnap beadandóm van a fősulira, amit írtam egész héten, de még nem fejeztem be, úgyhogy ma is éjszakázom. Szombat éjjel majd alszom, ha a kicsik hagynak, jövő héttől meg kezdem előlről az éjszakázást
Egyébként nem nagyon hiszem rólad, hogy olyan nagyon meg tudnál hízni. A hasadnak meg az adolga, hogy nőjjön.
Megyek tanulni: Sok puszi! Zita
zait
 
 


Sziasztok!
Mi van veletek? Napok óta nem hallani rólatok semmit!

Puszi:
Zita
zait
 
 


Sziasztok!
Napokig nem tudtam feljönni ide...
Fáradtak vagyunk és járunk a bölcsibe beszoktatásra. Majd leírom bövebben, de most keresztbe látok az álmosságtól.
Amúgy minden rendben, hétfőn jövök!!!
danyoi
 
 


Sziasztok!

Én sem tudok hetek óta rendesen írni, most meg, hogy igen, rohannom kell kaját csinálni...
Meséljetek! Úgy néz ki, mi is találtunk egy bölcsit, de valószínűleg mjad csak szeptemberben kezdjük.

Andi, mi van veletek???

Rohanok, írjatok, puszi!!!

Éváék
kicsisa
 
 


Sziasztok!

Úgy látszik mindenki "meg akar szabadulni" a csemetétől némi időre, ami jó is rossz is.
Én is itt tartok, valószínű májustól Peti is bölcsis lesz. A Ráday utcában van "fizetős" bölcsi, igaz elág húzós 800 valamennyi egy napra, de tényleg nem tudom máshogy megoldani Peti elhelyezését, hogy jó legyen neki is, nekem is.
Szegénynek elege van a kórházba és orvosokhoz járkálásból, amit meg tudok érteni.

Ha ilyen jó idő lesz, összefuthatnánk valamikor a Klauzálon, nekünk szerda nem jó, mert Diósdra megyünk.

Puszi!
Andi
andi68
 
 


Sziasztok!

Én egyébként nagyon nem akarnám beadni a Picurit, mert valahogy még nagyon kicsinek és védtelennek érzem: de ha itt lesz a második, talán jó lesz egy négyórás bölcsi azért délelőtt. Nem miattam, inkább neki, a gyerektársaság meg a szocializáció miatt. Mi a véleményetek? Így van ez?
A Ráday-ban egyébként milyen bölcsi van? Megnéznénk veletek, de csak átmeneti megoldásként, így tavaszra talán.
Most épp zuhog, de hét vége felé talán jobb idő lesz, nekünk jó a csüt. de., és a péntek du. Nektek? Már sosem találkozunk? Kezdek elszomorodni!

Sok puszi!

Évóék
kicsisa
 
 


Halihó!

Már egyszer írtam egyet, de teljesen eltünt az egész!
Most meg hulla fáradt vagyok, így csak két szóra futja.

Évi!
Mi csüt. megyünk a Rádayba, ha gondolod gyere velünk!
De. 10-re legkésőbb szeretnék odaérni.

Kicsit kezdek kiakadni a Klauzál tértől, eddig egész normális emberek jártak, de mostanában egyre több olyna nagy gyerek van, akik megrontják a légkört, röpködnek a b.. meg te buzi köcsög és hasonló mondatok, és cigiznek a hintán a tinik.
Délután katasztrófa a helyzet.
A délelőtt még elmegy.

Szióka mindenki!
Andi
andi68
 
 


Szia Ander!

Jó lenne elmenni a Ráday-ba, nekünk minél korább, annál jobb, lehet akár 9 is. Mi már nagyon rég voltunk a Klauzálon, veletek utoljára. Most a Ligetbe járkálunk, végülis a trolival 10 perc, és nagy a tér, jobb a levegő. Persze strapa nagyon.
Mi újság egyébként? Seni nem ír, ez a topik is behal?
kicsisa
 
 


Sziasztok!
Itt vagyok de semmi új hírem. Andris bölcsizik és megkapta a 15 hónapos oltást kicsit megkésve. Gergő nö és egyre több a dac...
Mi du. lent szoktunk lenni a Klauzálon 4 körül.Évi te irj a pocakodról! Zitával is összefutottam a bölcsi kapujában, de sajna mindenki siet és eggyre kevesebb az idő...
Én azért gyerek nélkül is lemennék dumcsizni ha szóltok.
Na puszi Ági!
danyoi
 
 


Helló csajok!

Tényleg egyre kevesebb az idő, meg valahogy nagyon nehéz egyeztetni. Komolyan, egy miniszter nem ilyen elfoglaltKép!
Ági, velem minden rendben, szerencsére átvészeltem egy iszonyú hányós korszakot, ami meglepően sokáig tartott, mostmár egész frissen érzem magam. Viszont naponta jut eszembe, hogy lesz, ha egyszercsak kettő gyerek lesz, hogy fogok tudni odafigyelni mindkettőre???? El sem tudom képzelni.
Vasárnap lesz a Benczúr házban gyerekeknek Kolompos, ez:
MÁJUS 8.


KONCERT
muzsika - mese - táncház
"Mesélnek a hangszerek"
sorozat gyermekeknek
Benczúr Ház

Bp., VI. Benczúr u. 27.
tel: 321-7334

Kezdés: 10 óra

Mi asszem megyünk, nem jöttök?

Puszi!
kicsisa
 
 


HAlihó!

Évi!
Most beszéltünk! Jó volt veled dumcsizni!Kép
Lehet, hogy megyünk de nem biztos a Kolompos.
A gond az, hogy ez nálunk valszin. vas. reggel fog kiderülni. Kép


Képzeljétek! Kaptam egy telót! Persze még nem tudom hogy műxik, de igyekszem. Fényképez is, remélem normális képeket fogok készíteni vele.
Majd küldöm, ha sikerül! Kép
Most léptem!
Pusz!
Andi
andi68
 
 


Helló!
Sehol egy lélek!
Remélem, mindenki jól van. Nekem már nagyon a nyaraláson jár az eszem, ebbe a hátralevő 4 hónapba legszívesebben belezsúfolnék mindent: Erdélyt, Rómát és Balatont, táborozást, kerti szöszögést, zenetanulást, mindent.

Jó lenne azért tanákozni (ahogy ezt falumba mongyákkkk a gyerekek), mi nagyjából kigyógyultunk a náthából, egy hétig tartott kb. Kolompos jó volt egyébként, Fcs -ék eljöttek, csak az egy óra -másfél még sok ezeknek a piciknek, talán egy félórás koncert lenne az ideális. A Marczibányi-n van nagyon jó gyerektáncház minden vasárnap, 10-től délig, persze pont az alvásidőnkben ez is. Lehet hogy megyünk most, szóljatok, ha jöttök! Asszem 300 a beugró, szóval nem drága, és tényleg van kis zenekar, meg minden. Kőketánc a neve a dolognak.
Hasam dagad, hízok, mint malac, más hírEm nincs!
kicsisa
 
 


Hellóka!

Hú, végre valaki írt! Már kezdtem azt gondolni, hogy vége a "POK" topiknak! Kép

Nálunk most annyi újság van, hogy járni fog Peti a Ráday utcai bölcsibe, de csak hétfőn és pénteken van hely. Más gyereket már fel sem vesznek szeptemberig.
Nagyon aranyos a gondozó néni, Peti nem is sír vele.
Voltunk ma az Au Pair Kft-nél is, a Váci utcában. Volt egy kuponunk, amit kaptunk, és ingyen lehetett Peti 2 órát. A harmadikat fizetnem kellett. Elég húzós, 1500 per óra!!!!!!!!!!
VIszont Peti nagyon jól érezte magát, egyáltalán nem sírt, és így nyugodtan ki tudtam hozni anyut a kórházból.
A vasárnapi program nekünk sajnos biztos nem jó, mert a hétvégén szinte mindig Diósdra megyünk. (amíg a párom fel nem lázad! Kép )
Most mentem fektetni PEtit!

Sok puszi!
Andi
andi68
 
 


Helló, örülök, hogy sikerült jó helyet találni Petinek! Lehet, hogy mi is elutazunk most 4 napra, még nem biztos, csak ha össze tudom szedni az anyagokat, könyveket doga írásokhoz, meg minden.

Puszi!
kicsisa
 
 


Sziasztok!
Remélem mindenki jól tölti ezt a hosszú hétvégét.
Mi itthon "üdülünk" de jól érezzük magunkat.
Peti nem akar aludni, pedig már nagyon fáradt, és mégsem. Lehte hogy beteg lesz?
CSocsi!
Andi
andi68
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: