Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Úgy látom, hogy a belvárosi topikok ehyhén szólva elhaltak, pedig szerintem sokan vagyunk, akik szívesen beszélgetnénk vagy találkoznánk, ahelyett, hogy otthon rágjuk a körmünket, hogy hogyan szerzünk kis barátokat a gyerekeinknek. Az én kisfiam 4 hónapos, és máris nagyon érdeklődőKép), én magam pedig meglehetősen lehangolt vagyok már attól, hogy magányosan körözök a Bajcsy-Nagymező- Körút háromszögben...
Írjatok!!!


Éva
rizike
 
 


Szia Éva!
Mi is majdnem arrafelé szoktunk kőrözni, csak egy picit beljebb, a Klauzál tér felé. Nekem 2 csemetém van, a nagy lányom Kitti 5 éves és az Akácfa utcába jár oviba, a kisfiam 2 hónapos. Ne legyél lehangolt, nem sokára itt a jó idő és a Klauzál téren nagyon jól lehet sétálni. (A körülményekhez képest.)
Csocsi!
Andi

UI. Megnézhetsz minket az albumban itt : http://babanet.hu/album/main.php?own=1
andi68
 
 


Szia Éva!
Mi is majdnem arrafelé szoktunk kőrözni, csak egy picit beljebb, a Klauzál tér felé. Nekem 2 csemetém van, a nagy lányom Kitti 5 éves és az Akácfa utcába jár oviba, a kisfiam 2 hónapos. Ne legyél lehangolt, nem sokára itt a jó idő és a Klauzál téren nagyon jól lehet sétálni. (A körülményekhez képest.)
Csocsi!
Andi

UI. Megnézhetsz minket az albumban itt : http://babanet.hu/album/main.php?own=1
andi68
 
 

 
 

Szia Andi!

Végre valaki a topikban! nem tudtalak megnézni benneteket az albumbna, valamiért nem nyitja meg, de a profilotok nagyon aranyos! A kLauzál tér nincs messze, ti mikor járkáltok általában? Főleg hóesésbenKép
Tudod, mi most költöztünk ide, igaz, nem túl messziről, (Szív utca), de egyáltalán nem ismerem jól a környéket (annak ellenére, hogy 7 éves koromig a Nagymező utcában laktunk, a Lovag utcába jártam elsőbe, persze ez rég volt...utána Békásmegyer 17 évig...meg Kazincbarcika...brrrr)
Én is akarok albumot gyártani, de valamiért nem teszi rá a gépem a képet, nem tudom még, miért. Az én kisfiam Miki Samu, első gyerek, kicsit későnKép((
Mennem kell, enni, apad a tejem, ma már tápoztam isKép Igaz, Miki 8 kiló...
Sziasztok!
Éva&Kismiki
rizike
 
 


Sziasztok!
Végre itt vagyok!
Látom, hogy még kedden válaszoltál, aminek nagyon örülök. Viszont sajnos velem az a helyzet, hogy elég lusta netező vagyok, (vagyis inkább szeretek aludni!) így van hogy hetente csak egyszer jövök. Nappal nem szoktam az ár miatt, este pedig pont akkor jön haza a férjem amikor már nincs csúcsidő, utána pedig már olyan álmos vagyok! Persze vannak azért kivételes napok. Úgyhogy ne hari, ha eltűnök pár napra, visszatérek!
Sajnálom, hogy gond van a tejcivel. Nem tudom neked mikor kezdődött, de ezen a héten valami lehetett a levegőben, mert nekem is nagyon kevés volt, főleg tegnap! Peti is megkapta élete első adag tápszerét, sőt a cumisüveg is most lett felavatva. Nagyon nem akartam cumisüvegezni, mivel a kislányom amikor leszokott a szopiról, teljesen cumisüvegfüggő lett. Ezt szerettem volna elkerülni, ezért gondoltam nyárig nem adok semmit. Viszont tegnap nagyon rosszul aludt Peti, és reggel 8-ra semmi tej nem maradt, ő pedig nagyon éhes volt. (Pedig hajnal 4-től óránként szopott!!!) Igy kapott 120 mili tápszert, és nagyon meg volt elégedve, csak majd meg fulladt mire rájött, hogy ebből jobban jön. Ma már szerencsére volt tej rendesen. Remélem ezt nem vezetjük be. Nem találok semmi okat arra, miért nem volt elég.
Szerintem 4 hónaposan már nem olyan vészes, ha nincs elég, hát nincs mit tenni. Én is Kittinek akkor kezdtem a hozzátáplálást, de nem tápszert kapott, hanem tejpépet és alma+sárgarépa turmixot. Mégis szopizott még 18 hónapos koráig, aztán magától lemondott róla.
Sétálni több időpontban szoktunk, attól függően, hogy Kitti megy-e oviba vagy nem. Inkább délelőtt, vagy kora délután, mert később szoktam főzőcskézni. A jövő héten már állítólag jobb idő lesz, ha van kedved találkozhatunk! Van még egy nagyon aranyos lány, akinek egyidős a csemetéje az enyémmel, (3nap van köztük) esetleg majd őt is elhívhatjuk. Most mentem szopiztatni Petit!
Jó hétvégét!
Andi
UI.
Nem tudom mi lehet a gond az albummal, sajna nem értek hozzá.
andi68
 
 


Tettem fel egy normálisabb képet a profilomba!
A. Kép
andi68
 
 


Szia Andi!

Az előző kép is nagyon kedves voltKépKépKép

Mostmeg én maradtam le egy kicsit: azt hiszem, beindult nálunk a fogzás: kb. napi 1 liter nyál, folymatos nyüszítés, és hova lett az én csupa mosoly kisfiacskám??? Ez a tej dolog nagyon érdekes, nekem is egész héten kevesebb volt, aztán a mélyponton mi is először vetettük be a tápszert (nem ízlett). Azóta megint van, épphogy, de elég. iszom már mindent, Milusan, édeskömény, tej...
Ma meg tavasz volt. Férjem holnap megy külföldre, holnap nekem délelőtt be kell mennem a suliba, szerdán baba-mama klub (Marcibányi tér-nem ismeritek? Most mennénk először!) csütörtök délelőtt viszont tudnánk menni sétára, mit szóltok? Vagy korábban, valamikor délután?
Peti egyébként mekkorka? Nem lehet sokkal idősebb Kismikinél, ahogy nézemKép

Mennem kell: forrlat bort csinálok búcsúztatónak..

Puszi nektek

Éva&Kismiki
rizike
 
 


Andi!

Úgylátszik, az Opera körül csak 2 kismama lakikKépKép
rizike
 
 


Szia!
Azért remélem majd idővel bekapcsolódik más is! Kép
Addig mi cseverészünk!
Képzeld, nálam az volt, hogy miután 2 napig alig volt tejem, egyszer csak, mint aki megbolondult úgy beindult! (most is feszít rendesen!) Tegnap este arra lettem figyelmes, hogy Peti nemrég szopizott, de nekem még mindig annyira feszített főleg az egyik mellem. Megnézem, és úgy meglepődtem, mert már kezdett látszódni rajta az a bizonyos piros csík, ami a gyulladás jele. (már volt részem benne Kittivel, ne próbáld ki!) Na, gyorsan rohanok összerakom a mellszívót, mindenképp le kell fejnem, mert különben jön a 42 fokos láz. Kép Azt tudni kell, hogy szinte egyáltalán nem tudok fejni, ugyanis nem indul be a tejleadó reflexem a mellszívótól. Most meg, még rá sem tettem rendesen már ömlött, be sem kapcsoltam a motort, és spriccelt a tej szépen! Szóval megtáltosodtam! Azután lefejtem kb. 50 milit, és később Peti is jól lakott még abból a ciciből. Úgyhogy szerencsém van, visszatért a sok tej.
Nekem jó a csütörtök, csak éppen holnap kapjuk az első oltást és kicsit félek. Bár állítólag ettől nem lesz lázas.
Nem irigyellek a fogzás miatt, mi még ráérünk!
Az én férjem is dolgozott külföldön elég sokat, nagyon rossz volt amikor elment 9 hónapra és amikor hazajött Kittike nem ismerte meg. Gondolom a te férjed csak pár napra megy el.
A Marczibányi tér nekem nagyon kiesik, igaz voltam ott párszor, de mire fölgyalogoltam a Széna tértől, mindig megfogadtam, hogy többet nem jövök. Hiába a lustaság... Mondjuk legutóbb Petit us vittem, kenguruban cipeltem és tényleg madj elájultam mire odaértünk. Kittikét vittem Zeneoviba, de nem igazán volt jó. Itt az Almássy téren is van Baba-Mama Klub, de én még nem voltam, egyedül nem volt kedvem elmenni. Meg van még egy csomó minden, pl. vízitorna, ami engem érdekelne, csecsemőúszás, stb. Kitti is járt ide úszni tavaly ősszel, de mindig beteg volt, ezért abbahagytuk. Azóta is mindig beteg.Kép
Na, most eldugulok. Megadom a számom, ha van kedved hívjál fel és találkozunk csütörtökön!
352-5743
Szia!
Andi
andi68
 
 


UI:
http://babanet.hu/album/main.php?album=1618
http://babanet.hu/album/main.php?album=1295

Ezt biztos meg fogod tudni nyitni, én adtam meg a rossz oldalt, bocsi!

Én is megnéztem a profilodban a képet, nagyon aranyosak vagytok!

Nekünk is van 4 darab halunk! 2 belőlük már 2 éves!
andi68
 
 


Andi!!


Képek: a Begurultam...Kép Nagyon aranyosak vagytok!
Most értem haza, nőgyógyásznál voltam (82 évesKép)-nem tudok ma írni, mert mennem kell 1000 dologra: holnap telefonálok, de csak utcáról tudok, mert csak most költöztünk, és még nincs matávunk, a mobilom meg jelenleg be van sza*va...
Almássy- ra bébiuszira járunk-gyertek ti is! Vízitornára én is járnék! Majd megbeszéljük!!!Kép

puszi holnapig


Éva&Mikisamuja
rizike
 
 


Helló!
Most én sem tudok írni, de ha gondolod megbeszélhetjük itt is a "randit". Mondjuk fél 11-kor a Nagymező utca és a Király utca sarkán? A tempolom előtt. Holnap. Oké?
Rohantam. Ha nem tudsz hívni én akkor is ott leszek (99%) mert úgyis sétálunk. Várok 10 percet. Remélem nem jön közbe semmi. Mondjuk írtóra benáthásodtam, valami ovis vírus lehet, úgyhogy majd nem megyek közel hozzátok. De lehet hogy holnapra már el is múlik.
Szia,
Andi
andi68
 
 


ANDI!!!Kisbabó jól van a szuri után?

Holnap a fene ott egye meg, nem jó nekem, mert megint be kell mennem a suliba, kiderült, hogy egy kicsit más sillabuszt raktam össze, mint amilyet kellett volna. Péntek délelőtt egy órám van 10-11.30-ig, utána loholok haza, etetek, és utána el tudnánk menni-nektek jó?? A jövő hét már nem lesz ekkora rumli, igaz, csütörtökön meg mi megyünk oltásra. Mi van a tej-robbanással?Kép
Péntek du. megyünk babausziba, ez lesz a 3. alkalom, egy turnus 4 alkalom, méregdrága (nekün klegalábbis), 10 000 ft. egy turnus-de szerintem még így is megéri. A következőre kéne jönnötök, az , hát valszeg 2 hét múlva indul, vagy három, pénteken megkérdezem.

A 2 éves halak irtó cukik lehetnek, látatlanban is.Mi az ifjabb generációval fogunk kezdeni, hacsak nem kapunk ajándékba egy nagy öreget:képzeld, a húgoméknak volt egy négy éves aranyhala,ők is ajándékba kapták, és ők még tovább is adták, úgyhogy most, ha az információim jók, az egyik Drog Rehab központ akváriumában úszkál, tesóm férje ott tanárkodik. olyan agresszív volt egyébként, minden halat kinyírt, és utána egyedül pöffeszkedett.
Most beszéltünk!Kép
Hétvége? Tudom, hétvégén mindenki a férj+család: én azért le tudnék lépni pár óra sétára szombaton vagy vasárnap-, Kismikivel mindenképp megyek sétálni.
Marcibányi egész jó volt,csak a kötelező gyümölcsöt ott a kisbiopiacon akartam megvenni, 600 volt egy kiló töksima alma...szegény bio kertésznek visszaadtam köszönettel...lengett a nagy szakálla...

Megyek rakodni meg minden,


jó alukálást a kisporontynak+a nagyobb porontynak+a nagyoknak


Éva
rizike
 
 


Szia!
Örülök, hogy hívtál és beszéltünk egy kicsit!
A péntek valószínű jó lesz, hacsak nem megyek ki az anyumhoz Diósdra, de nem valószínű ugyanis szombaton kellene oda menni. Ezzel meg is adtam a választ a hétvégére, általában kimegyünk az anyukámhoz, most meg pláne, mert a szülinapja lesz vasárnap. Ott laknak az állataink is, 1 kuty, 2 cic és sok nyuszi! Most nem tudom mennyi, mert hétfőn szült és nem engedte még, hogy anyum megszámolja a piciket. 2 nagy anyanyúl van, az egyik lógófülű, fantasztikus jó fej, a másik a lánya, de nem lóg a füle. Na,ennyit a nyúlállományról.
Oltásra nem mentünk, majd a jövő héten sem lesz késő. Kicsit nyügi volt a gyermek, és mivel én is dögrováson vagyok, (Most iszogatom a fél adag Neocitránomat. Fúj de rossz!)féltem, hogy beteg lesz és nem akartam a vírust az oltással kombinálni. Viszont egyelőre semmi baja szerencsére.
Szerintem nagyon jól tetted, hogy visszaadtad az almát!!!!!!!! Bió, vagy sem, azért ez már tényleg rablás. Különben szerintem a legkukacosabb, ronda almákra mondjár rá, hogy bió, mivel ugyebár az nincs permetezve, a szépről úgysem hinné el senki.
A babaúszástól kicsit félek, mert a barátnőmék csak 3x voltak ott, és a gyermeknek vagy 6 darab uszodaszemölcse lett, ami nagyon ronda és nehezen múlik el. Kitti is járt ugyanoda úszni, és ő kb. 10x volt, és nem lett szemölcse. Nem tudom. Peti viszont utálja, ha csak 1 fokkal is kevesebb a víz hőmérséklete, mint 36-37 fok. Ott viszont úgy tudom alig 30 fokos a víz. Kitti is mindig vacogva jött ki. Majd azért lehet, hogy elmegyek veled egyszer, de még az ára is visszatart. Szóval majd meglátjuk.
Most megyek aludni ettől a vacak gyógyitól elájulok, pedig még meg sem ittam.
Jóccakát!!!!!
Andi
Ui.
Pénteken Kitti nem megy oviba, úgyhogy ha van kedved a Klauzálon találkozhatunk, csak az időpontot kellene megbeszélni, kb. 12, vagy 1 óra?
andi68
 
 


Szia Andi!

Én is úgy örültem! Pénteken jó lenne 1 óra nekem, délre hazaérek, kaja, robogás. Addíg meg gyógyuljatok meg! Mi az , hogy uszodaszemölcs? Nagyon tudományosan hangzik?!Kép Na, viccen kívül, fél persze az ember, de eddig még semmi nem volt problema. A bió, hát igen. Menjenek a jó bánatba tényleg. Mellesleg, voltak, akik vígan veszegették ott a gyümölcsöt, de hát ugye, azért budai hegyoldal. Ma nagyon rívós napunk volt, utcán, szobában, kocsiban-kis Skorpió a lelkem, lehet, hogy próbálgatja az ollóit?(Vagy mije van a skorpiónak?Kép)

Nyuszi a legaranyosabb házi kaja-állat (micsoda cinikus vagyok! le nem tudnám ölni szegénykét), na jó, a kicsirke is jöhet mégKép



Akkor 1-kor, OK?


Éva&Kismikije
rizike
 
 


Szia Andi!!

Én is nagyon örültem!
1 óra lenne jó, 12-re érek haza, szopi, robogunk felétek.
Nyuszi: legédesebb kaja-állat (micsoda cinikus vagyok! le nem tudnám ölni egyébként), na jó, a kiscsibe is jöhet még legaranyosabbnak, osztozzanak az első helyen.
Gógyuljatok meg légyszíves holnapra, én is megpróbálok, már cska kicsit vagyok náthás, igaz, meglehetősen legyengültem.

Jóéjszakát nektek!!
rizike
 
 


Na ez jó. Azt hittem, nem küldtem el az előző levelet, és megpróbáltam reprodukálni, szóról szóra. Vicces lehetek!

Puszi nektek!!

Éva&KismikijeKép
rizike
 
 


Hellóka!
Rohanunk az oviba, mégis akar menni a Kisasszony. 1-re ott leszünk a téren, remélem megismerlek!
Szia!
Andi
andi68
 
 


Szia!
Jó volt veled találkozni! Hogy ment az úszás? Remélem nem vesztél el!
Csocsi!
Andi
andi68
 
 


Sziasztok Andi!

Én is nagyon örültem! Nagyon jó volt újra játszótéren, gyerekek között. Ha jó idő lesz, jövő héten, mikor vagytok lent? Megyünk mi is, lesz egy másik kocsim, régi, de szembe lesz Miki, és akkor talán nem fog így sírni, egyébként 1 hete csinálja.
Olyan jólesett, hogy ott vártatok! Mindjárt otthonosabb lett a játszó!! Legközelebb viszek valami kis pokrócot, hátha ki tudom rakni Mikit. Peti, a hosszúszempillájú jól van? Mi ma egészen nagy mennyiségű nyálat elfolyattunk, de gyébként nyugis nap volt, önálló játszással, amit én RETTENTŐEN TUDOK DÍJAZNI.Kép

Megyek, mert 6-kor keltem, Miki apukáját hagytam 10-ig aludni, de 10-re én már le is fulladtam.Ennek ellenére mentem, mint a robot egész nap.Mégsem vagytok Anyudnál?


Éva@Kismiki
rizike
 
 


Jaj, az úszás! Hát nem volt fényes, mert épp alvásidő lett volna, úgyhogy Kismiki egyfolytában rikoltozott, és könyörgő szemekkel nézett, hogy vigyük már ki ebből a furcsa micsodából. Vízhőmérséklet, hát igazad lehet, olyan 28 fok körüli lehetett. Ennek ellenére a babák se fáztak, a szülők se.


Puszi

Éva
rizike
 
 


Halihó!
Gyorsan írok, majd este folyatatom.
Szerintem megbeszélhetnénk egy napot, ami mindkettőnknek jó, és akkor egy bizonyos időpontban mindig találkozhatnánk a Klauzál téren. Hátha így be tudunk még szervezni egy két Anyukát. Talán ne a pénteket, mert akkor ti úsztok én meg a nyáron már Diósdon leszek. Inkább csütörtök délelőtt. Mit gondolsz?
Állítólag addigra a jó idő is viszzajön.
Mi is inkább hazajöttünk szombat délután Anyumtól, mert nagyon fújt a szél és hideg volt.
Képzeld, locsoljuk Peti arcát a fürdetésnél, nagyon jól beindul a búvárreflexe. Egyelőre nálunk ez lesz babaúszás helyett.
Szióka, és csak nyugi!!!!! Kép
Andiék.
andi68
 
 


Andi, jó ötlet a csütörtök, egy a baj: pont most megyünk oltásra, az nálunk mindíg csütörtökre fog esni, akkor rendel a dokicsaj.
Nem igaz, tényleg beindult a búvárreflex? és hogy kell elképzelni? Nem vesz levegőt, vagy hogy?
Hogy toborozzunk másokat?

Éva
rizike
 
 


Helló!
Megint itt vagyok, de már félig alvó állapotban. Peti most kelt fel este 7-kor ment aludni. Most jól bekajált, remélem reggelig alszik. Eddig 5 óra volt a csúcs egyhuzamban, de csak egyszer.
Nekem a szerda is jó lenne ha van kedved találkozni. Mi viszont holnap megyünk oltásra, és remélem nem lesz gond.
Ma és tegnap Peti sokat sírt, de mindig csak a kocsiülésben érzi rosszul magát, itthon jó kisfiú. Jó lenne, ha nem kellene egy pár napig sehova elvinni, mert nagyon utálja, de ugyebár Kittit el kell vinni az oviba, és érte is kell menni, nomeg jár tornára is, szóva Petinek nincs nyugta. Sajnos a második gyereknek már alkalmazkodni kell az elsőhöz. Ez van.
A búvárreflex szerintem még nálatok is beindul, Petinek még akkor is beindul, ha egy kendőt teszek az arcára, vagy egy pólót húzok át a fején. Biztosan észreveszed, olyan furát lélegzik, és az arckifejezése is furcsa lesz egy pillanatra. Meg is ijednek ilyenkor, mert nem értik hogy mi ez. Ha akarod megmutatom akármelyik gyereken vagy nálad, vagy nálam. A fejét még nem mertem a viz alá nyomni, majd azt is kipróbálom ha bátorságom lesz, de az arcába locsolás is ugyanolyan jó szerintem. Csak arra kell figyelni, hogy utána ne maradjon ott egy vízcsepp ami pont belefolyik a szemébe, vagy az orrába, vagy a szájába, ezért gyorsan függőlegesbe kell állítani a gyereket, hogy lefolyhasson a víz. (De ne olyan gyorsan, hogy attól ijedjen meg!) Na, nem hiszem hogy meg lehet érteni így leírás alapján, az egészet. Főleg ha így össze-vissza írom. Megyek is inkább aludni!
A toborzásra vannak ötleteim, majd legközelebb elmondom vagy leírom, de most tényleg kidőltem.
Puszi!
Andi+Hosszúszempilla+Kitti

UI.
Képzeld, amíg nem mondtad én észre sem vettem, hogy tényleg nagyon hosszú a szempillája Petinek!
andi68
 
 


Sziasztok!

Nagyon sajnálom szegény Hosszúszempillát, hogy nincs nyugta.Akkor végülis nem is nagyon akarnál vele sétálni, nem igaz? Ha a kocsiban rossz neki, jobb lenne otthon nyugton lennie egy kicsit. Várjunk egy pár napot, és után sétafikáljunk?
Búvárreflexre nagyon kíváncsiak vagyunk!


Éva&Kismiki
rizike
 
 


Hellóka!
Na végre letettem Petit aludni, Kitti pedig bújócskázik az apujával, de szerintem apu jobban élvezi, mint ő. Megvolt az oltás, fél 4 -kor. Már este 6-kor kezdte a sírást, és nagyon fájt a lába. Be is pirosodott, és megkeményedett. Tettem rá borogatást, de nem nagyon akart megnyugodni. Kicsit hőemelkedése is volt, ezért adtam egy fél kúpot, ebben nyugtató is van, ezért végre lenyugodott. Most alszik, mint a tej, remélem holnapra elmúlik ez a fájdalom, mert nagyon szenvedett szegénykém.
Ma eleget sétáltunk, tejlesen eláztam 2x is. Szerintem ez a hét kilőve, az időjárás miatt is. Nem baj, lesz még tavasz!!!!
Lehet, hogy Peti itthon aludna egész nap, de mivel úgyis ki kell mozdulnom Kittivel, akkor elalszik szépen a babakocsiban és nincs gond. Csak abban a pillanatban felébred ahogy hazaérünk, és ez nekem új, mivel Kitti mindig órákat aludt a folyosón.
Az ötletem az lenne, hogy minden szerdán elindulnánk mondjuk 3-an (a barátnőmék, ti, és mi.) a Margitszigetre!(vagy a Ligetbe, vagy felváltva ide-oda.) Meghírdetnénk itt pár topikon, hogy találkozó mondjuk az Oktogonnál 10 órakor és indulás! Aztán aki jön jön, aki nem nem. Ha jobb idő lesz, biztosan fognak jönni! Persze esőben nem, csak jó idő esetén. Mit gondolsz?
Most rohanok, mert Kittit le kell fektetnem. Nektek is ilyen kemény volt az első oltás? Na és a második? Vagy ez lesz a második csütörtökön?
Sziasztok!
Andi+Kitti+Petike
andi68
 
 


Andi!

Mi holnap reggel megyünk oltásra, háááát...most jól beto*tam. Az előző, a második (+a kórházi) is 38 fokos láz meg hóttsápadt arcocska, már most remeg a gyomrom, viszek kúpot, vizesruhát...
A séta-ötlet nekem nagyon tetszik, habár nem tudom, a Margitsziget a kicsiknek mennyire jó már?! Miki 1-1,5 óránál többet nemigen bír ki a kocsiban, elunja magát, mozogni akar, ami érthető, hiszen már nagyKép, 5. hónapjában vanKép
Hosszúszempilla hogy bírná?
Mer Kitti biztos bírnáKép
Mi is 2-szer áztunk el kedden, csoda, hogy nem találkoztunk, igaz, mi most híven a topikhoz, tényleg az Opera körül mászkáltunk, meg a Kodály köröndig, s vissza.

Képzeld, tegnap volt az első nap, hogy Miki élvezte a fürdést, előbb romantikusan hasalt a mellkasomon aztán kacsingatott, végül hangosan nevetgéltünk. Képzelheted, elolvadtam, porhanyós sütivé váltam...


Puszi a családnak

Éva&Kismiki
rizike
 
 


Ja igen , a búvárreflexet ki kéne próbálni! Jövő héten? nem lesz már késő?Kép Mindegy, addig tréningezünk, locsolgatom Mikit, meg jön a pénteki uszi is. Aztán le a víz alá! Nálunk? Nálatok? Neked hogy lenne jobb?

Éva&a kicsit félő Kismiki
rizike
 
 


Szia Évi és Miki!
Csak gyorsan írok, mert csúcsidőben illegálisan tartozkodom itt! Kép
Peti tegnap 3 órát aludt a babakocsiban, + egy jó ideig ébern is volt, így bírta. Viszont ez nincs így mindig, amint láttad a múltkor. Ott a Szigeten viszont ki is tudnánk pakolni őket egy nagy pokrócra, így nem lennének azért órákon át a kocsiban. Szerintem megszoknák hamar. Majd meglátjuk.
Ha szeretnéd, hogy megmerítsem Kismikit, szerintem nálatok kellene, mivel ugyebár fürdés után nem akarod kivinni és akkor nálunk nem jó, csak ha itt alszol. Kép MOndjuk van hely, csak valszin a férjed nem örülne!!
Én szívesen bemártom neked a gyereket, de a legjobb mégis az lenne, ha az usziban próbálnád ki, vagy ha akarod elmegyek veled oda. Mivel a kádban nekünk sem szokott mindig sikerülni, mivel nincs hely, és nehéz hozzáférni a csemetéhez, stb. Szóval sokkal könnyebb lenne az usziban. Petit viszont még nem vinném, mert várnék még legalább egy oltásig. Ha locsolgatod az is elég, de ő már nagy fiú, szerintem már merülhet. Befizetsz még egy hónapod a babaúszásra? Lehet, hogy találnál egy olyan helyet ahol tényleg benyomják őket a vízbe! Sajnos ahová mi jártunk az megszűnt, mert lebontották az épületet.
Most mentem borsólevest főzni!
Szia!
Andiék.
andi68
 
 


Sziasztok!

Akkor isten neki, én holnap lenyomom Mikit! Átestünk a dupla oltáson, kicsi hőemelkedés, sápadtsággal. Füvön pokróc: én is ezt várom. Mennem kell, Miki sírni kezdet (38 körül van a hőemelkedése), kicsit vigasztalom.
Éva
rizike
 
 


Halihó!
Remélm már jobban vagytok! Nem irigylem az oltásotokat. Most én sem vagyok formában, megyek is aludni. Állítólag jövő héten jobb idő lesz!
Reméljük.
Az usziban fogod lenyomni? Csak ne feledd, mondani kell egy vezényszót, és lehetőleg figyeljen rád amikor mondod. Elsőre csak 1 pillanatra nyomd le. Szerintem nem lesz gond. Max sír egy picit, de az várható igyis úgyis. Szóval ügyesen!
Jóccakát!
Andiék.
andi68
 
 


Na, hogy volt az uszi?
A.
andi68
 
 


Helló!

Nagyon ramaty volt, mind a 3-man idegesek voltunk, mentünk pár kört, k(örbe megy mindíg a csoport), aztán kifele, mentünk a szaunába, ahol Kicsi azonnal eddegélni kezdett. Biztos az előző napi úszás is betett-volt ott egy másik kicsi,ős is pont így járt. Hát, talán a következő turnusban...Lenyomni meg sem próbáltuk, szegénykém, már jojózik a szeme, ha uszodát lát...de itthon egészen jól bírja, sőt, már kedveli a vizet.
Mi újság a NagyonPicivel? Mit szóltok ehhez a nyomasztó időhöz? Nekem egész nap majd szétrobban a fejem:
Nem sétáltok holnap a Klauzálon? Valamikor nekünk is le kell menni, mennénk arra.


Megyek fürdeni, és belezuhanok az ágyba

Éva
rizike
 
 


Helló!
Sajnálom, hogy nem jött össze az uszi, majd legközelebb. Szegény babócák szerintem ettől az időjárástól vannak kikészülve. Peti is csak alszik, alszik, alszik! Már kezdem azt hinni, hogy valamiért nincs neki energiája eleget ébren lenni. Miki mennyi ideig bírja ébren? Peti max. másfél órát. Nem kevés ez?
Ma nem mentem ki, sőt tegnap és pénteken sem. Ezt bepótolandó viszont megbeszéltem egy találkát egy nagyon aranyos lánnyal, aki Budán lakik, hogy találkozunk kedden 10 órakor a Margitsziget bejáratánál a hídon. Nagyon szívesen látunk téged is, Kismikivel!!!!!!!!!! Gyere oda, ha van kedved és időd. Én szerdán szerettem volna, de neki nem jó. Ha van kedved beírni egy két topikba, ahova írni szoktál, akkor az is jó. Hátha összegyűlünk páran. Állítólag jó idő lesz, 15 fok. Ha a kicsik sírnak, vagy nem bírják, szerintem hamar haza lehet onnan jönni. Én beírom a Pöttömökbe, mert oda szoktam néha írni, meg a 2004 első babáiba. Persze ha mégis zuhog az eső, akkor sztornó.
Tehát kedd 10 óra. Szigeti bejáró, Margit híd.
Most megyek.
Sok puszi Kismikinek is!
Andiék.
andi68
 
 


Halihó!!!
Úgy szeretnék neked egy emilt küldeni, de nincs meg a címed!!!!!
Jó volt a tali, meg a pogi!!!
A tejet meg elfelejtettem kifizetni neked! Kép
Csocsi!
Andi
andi68
 
 


Sziasztok Hosszúszempilláék, írtam mélt, megyek szunyókálni!

Puszi!Kép
rizike
 
 


Én is írtam, remélem átmegy!
Csocsi,
A.
andi68
 
 


Sziasztok Andiék!

Hát írtam esemest, de semmi reakció...hogy mi van a kocsival, kérdeztem, meg hogyha jó, akkor kéne...Biztos otthonmaradt a mobil megint, nem?Kép

Ha nincs kocsi, holnap szerzek egyet (ha bírok), mert képtelen vagyok fél óránál tovább sétálni így, ez nem állapot. Mi volt nagyinál? Nyuszkák nődögélnek?Kép
Én ma szerzek egy gitárt, ha igaz, szertnék énekelgetni meg játszani Mikinek, de a 0-ról kezdem-meglátjuk.

Szép estét nektek!

Éváék
rizike
 
 


Hellóka!
Ezer bocsi, persze hogy itthon hagytam a mobilt, én ezt az élteben nem fogom megtanulni, hogy azért van, hogy vigyem magammal!!! Na mindegy.

Megkérdeztem a kocsit, és nincsenek jó híreim, teljesen tönkrement a kereke, mert valami kerti munkára használták! Képzeld, vissza is adta, hogy már úgysem gurul, nekem még használható mert a huzatát levették és így tiszta maradt, Peti aludhat benne kint a kertben, de alig lehet tolni, csak ha megemeled egy kicsit, így ez a dolog már neked nem jó. Sajnálom, hogy beigértem.

Különben az Örs Vezér terénél is van valami nagyon jó kis használtcikkes bababolt, ahol hallottam, hogy jó dolgok vannak olcsón. Sajnos nem tudom a címet pontosan. Te biztos ráakadsz, ha van időd itt a neten keresgélni.
A nyuszik valami fantasztikus édesek, már tudnak mászkálni és egy picit már rágcsálják a szénát és a száraz kenyeret. Kittike egész nap a nyúlketrecben ült. Peti is jókat szunikált a kertben, csak amikor a kutya ugatott akkor néha felébredt, mert nincs hozzászokva.
Képzeld, én tanultam gitározni kb.15 éves koromban, de csak 2 hónapig mert nagyon fájtak mindig az ujjaim, és nagyon kicsi a kezem hozzá. Ezért abbahagytam. Tudok pár akordot, meg talán el tudom játszani a "Börtön ablakába soha nem süt be a nap" című dalt. Persze valszin már elfelejtettem azt is. Én zongorázni szeretnék, de a párom sajnálja a lóvét egy pianínóra, anélkül meg elég nehéz lenne.
Most én is kidőltem, holnap megyünk Győrbe, még semmi csomagolás nincs meg, de szombaton már jövünk is, úgyhogy csak fürdőrucit viszünk és pelenkát!
Jó gitározást és hétvégét!!!!!!!!
Csaó!
Andiék.
andi68
 
 


Találtam egy két kocsit neked! Idemásolom, hátha sikerül.
Az elsö egy cím ahol jó cuccok vannak.

Gyerek Kuckó Bababolt
HÉTKÖZNAP: 10.15-től 17-ig
SZOMBATON 10-től 12ig vagyunk nyitva!
Cím: Bp. XIV.ker. Bosnyák tér 2. (a templommal szemben)
Telefon: 06-30-561-7378

E-mail cím: gyerekkucko@freemail.hu

Honlapunk: www.gyerekkucko.hu

Ezt a babaszoba.hu-n találtam!




.: Kínál :. Babakocsik Azonosító: 8764 2004-03-31

négyfunkciós babakocsi 10 e. Ft--ért
Lapracsukható, könnyü, dupla- bolygókerekes mély és 3 fokozatú ülőként használható állítható fokozatú-sátortetős, lábtartós, puha karfás, alul pakolótálcás, mosható párnázott huzatú színes bohócmintás - minden igényt kielégítő, változtatható tolás irány, lábzsák, stb. eladó , III. kerületben
megnézhető, fényképet email- re küldök!
Helység: Budapest Telefon / Fax: 06-20-4444-890
Név: Hégely Eszter E-mail: heszter633@freemail.hu
Cím: Óbuda


Ezt már 1 hónapja adták fel, ha még megvan biztos lehet még alkudni is belőle!!!!

Feladó: Szabó Lucia (Luca)
Mózeskosaras babakocsi sürgősen eladó!!!

Roan tipusú, nagykerekű, 2 funkciós babakocsi eladó. Van hozzá mózeskosár, nagyon jól rugózik, a háttámla több fokozatban dönthető. A huzat helyenként kifakult, de különben semmi baja. Irányár: 8000,-Ft. Sürgős lenne!!! Tel:06-20-542-7121, vagy e-mail: luca@paris.com


Ezt pár napja adták fel a babaapro.hu-n. Kicsit messze van...

Babakocsi olcsón
Happy Baby két funkciós, két irányból tolható, átlagos állapotú babakocsi esővédővel, lábzsákkal eladó. irányár: 7000 Ft.
Helység: Borsod-Abaúj-Zemplén megye Telefon / Fax: 06303129393
Név: Somodi Andrea E-mail: andrea.somodi@chello.hu
Cím: 3534 Miskolc, Árpád út 40.

Évi, ez egy jóval drágább tipus, de gondold meg, még mennyi ideig szeretnéd használni, ez nekem nagyon tetszik. (Kép is van róla, nagyon szupi!!!Ha lenne rajta testvérfellépő én meg is venném!)Bár lehet hogy már megvették, mert ez is egy régebbi hirdetés.
BéBéGo babakocsi

Eladó BéBéGo típusú kétfunkciós babakocsi Budapesten.
3 hónapot használtuk, jó állapotú, dupla lábzsákos, két irányba tolható, huzata levehető mosható. Háttámlája vízszintesig dönthető, újszülött kortól használható. Alul nagy pakoló hely van, az első kerekek bolygósíthatóak. Ár: 23.000 Ft.

Telefon: 06-20-9324810
E-mail: m.telegdy@chello.hu


Na, ennyit mára Peti éhes, erre vártam!
Jócccccccakát!
Andiék.
andi68
 
 


Sziasztok!
ellenörzöm magam
Ági!
danyoi
 
 


Na sikerült végre itt vagyok egy ujjab opera környéki anyuka.
Andiékat mi már ismerjük de az Éviéket még nem .
Rólunk pár mondat 2 kisfiam van Gergő 3 és fél éves és Andráska január 9 én született az István korházba.Ma hivtalak Andi mert sokáig lent voltunk a játszotéren a Klauzálon de nem értelek el. Sokszor lemegyünk főleg bölcsi után.Ha jösztök irjatok és ott találkozhatunk. Magyek vacsoráztatni, sziasztok Ági!
danyoi
 
 


Szaisztok!!!

Hát 3-an lettünk!Kép
Andi, nagyon drága vagy!!! Még nincs kocsi, a héten el kell mennem venni, nem tudom, a Bosnyákra mennyire strapás elmenni, de el kéne. Nem vagyok túlzottan eleresztve most pénzileg, úgyhogy be kell érnem egy egyszerűbb változattal.
Szerdán fél 12-kor mennem kell fogászatra, nem tudok menni a szigetre. Nagyon szomorú vagyok!!!
Mi legyen??

Puszi mindenkinek!!!


Éva&Miki
rizike
 
 


Sziasztok!
Bocsi, hogy eltüntem 3 napra! Győrbe mentünk "nyaralni", de elég strapás volt. Peti nem szereti az autót, még mindig. Odafelé még egész jól bírta, de a vissza út katasztrófális volt! Most nem megyünk egy ideig kocsival sehova. Az élményfürdő azért jó volt, Kittike nagyon jól érezte magát, annyit úszott mint egy delfin. Öröm volt nézni.

ÁGI!!!!!!!
Örülök, hogy megtaláltál itt is!!!!!!
Remélem szerdán jobb idő lesz, mert ha ilyen lesz mint ma, akkor szerintem nem érdemes a Szigetet megkockáztatni. Sőt még a Klauzál teret sem. Kép
Azért jöhetne már a tartós jó időőőőőőőőőőő!
Elegem van a hidegből!

Évi, remélem sikerül a babakocsi akció.
Most mentem a Pöttömökbe, nézzetek be oda is ha eddig nem tettétek, nagyon aranyosak ott (is) az Anyukák.
Pusszantás!!!!
Andi
UI.
Drukk a fogorvos miatt.
andi68
 
 


Helló!


Mi volt a Szigeten? Mesééééljetek!! Mi csípőszűréssel, szemészeten és könyvtárakban, meg turikban múlattuk a napot. Hogy a fogászatról ne is beszéljek. Madách Dental szuper, 15 másodperc alatt kész a panorámaröntgen, és 0 forint.

Mi van a csöppségekkel? Nekünk ma kissé nehéz a napunk, sírás meg nyáltenger...
Mi a helyzet a Kaluzál tér környékén? Kép

Éváék
rizike
 
 


Helló!!

Jó volt a Sziget, bár én olyan álmos voltam, mivel negyed 6-kor ébresztettek! Így nem voltam valami nagy formában beszélgetés terén. 3-an voltunk, Ari, Judit, és Én. No meg a babócák!
Nagyon jól viselkedtek, Peti az első 5 percben sírt egy sort, mert felriadt, de azután aludt még 2 órát. Léna baba és Bálin is nagyon jól viselte. Nem maradtunk sokáig, így szopizás nem volt csak itthon. Ja, és az idő is szupi volt, én nem is fáztam, (a többiek egy kicsit) csak a kezem.
Jövő szerdán remélem jöttök!!!!!
Új babkocsival!
Nekünk ma jó napunk van, de a nyál az nálunk is ömlöget.
Képzeld Évi, nem találtam a Madach dental honlapon hogy hol lehetne jelentkezni erre a dologra, szerintem már lemaradtam róla.
Mindjárt fel is hívom őket, hátha még betesznek.
Cupp!
Andiék.
andi68
 
 


Helló!

Itt a nyulak és sonkák tengerében...Kép
Andi, nem lehetne átrakni a szerdai sétát másik napra? Képzeld, még egy hónapja jelentkeztünk baba-masszázsra a védőnőnél, és most raktak be, találd ki mikorra. Persze, hogy szerda de. 10-re. A Margitszigeti bulikból viszont nem szeretnénk kimaradni!!!
Kitalálunk valamit, ugye???

Remélem, mindenki jól van, csokitojás-mérgezés nincsKép; nálam a mákos bejgli túlfogyasztás jelei mutatkoznak...

Puszi mindenkinek, írjatok!

Éva&Kismiki
rizike
 
 


Hellóka!

Nekem bármelyik nap megfelel! Legyen kedd vagy csütörtök?
Lehet, hogy a Madách I. utcába fogsz járni? Ott is szerda de.10-kor van babamasszázs. Ági is megy, onnan tudom, nekem nem volt kedvem, féltem Peti nem szeretné. Most már bánom, de nincs már hely.
Ágiék elutaztak, azért nem ír.
Csocsesz!
Andiék.
UI:
Képzeld, 3 napja kezdte Peti a próbálkozást az átfordulással, és egyszer kétszer már sikerült is!!!! Szár ez a gyermek!
andi68
 
 


Sziasztok!
ma néztem meg a leveleiteket és mi az Évivel találkoztunk de nem ismertük meg egymást a babamasszázson,nem baj majd jövő héten tudni fogjuk ki kicsoda. Én voltam az Andrissal Te pedig a legnagyobb babával, ugye jól emlékszem?
Jó volt igaz? Andris egy nagyot aludt utána.
Andi ti már ijen ügyesek vagytok? most már nem hagyhatod nyugodtan az ágyon nehogy leessen.
na megyek spenotot csinálni.
sziasztok Ági
danyoi
 
 


Andi!

Írtam sms-t a matávodra az előbKép
Nem lenne jó holnap de. a sziget? Du. háromkor elvileg találkoznom kéne valakivel, de ha nagyon muszáj, megpróbálom átrakni.

Ági, Mikiről ismertél fel? Nekem nehezebb dolgom volt, mert képen nem láttalak titeket, persze,a a név beugorhatot volna, dehát nemigen tudtam másra figyelni, mint hogy ne ríjon az apróság.

Tényleg tök jó volt a maszázs, nagyon örülök, hogy elmentünk!

Puszi nektek

Éváék
rizike
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: