Új privát üzeneted érkezett!

Eszembe jutott valami teljesen egyszerű, ha bárkinek kellenek a kiadványok akkor szerintem írjon az Ördög doktornak, biztos, hogy másnak is szívesen elküldi. Ha érdekel valakit adok mail címet. pusz,k.
csibi
 
 


Szia Csibi!
Megkaptam a rengeteg infót, amiket küldött neked a doki, köszi szépen!
Az elérhetőséget megírhatnád mert a protokol jav-nál nem találtam meg. Lehet hogy nem néztem meg mindent elég alaposan?
Majd megpróbálom én is megkérni a dokit hogy küldjön nekem is ebből a kiadványból.Menyire vaskos?
Na lesz még mit beszezned akkor a házipatikába ! A caull-ból most akkor megveszed a c 30-at ?
Szerencsére most lányaim alszanak, ez ritkaság , mert Emese nem nagyon szokott már aludni, de ma a melegben egy kicsit ő is beájult.Megyek vasalni, még mindig!!! azt hiszem nekem már egy automata vasaló kéne aki kivasal, és helyére teszi a ruhákat! Mikor fogják ezt feltalálni, nem tudja valaki?
Ti merre laktatoka Sziget utcában? Én a 7. szám alatt laktam . Hova jártál általános suliba?
bencze
 
 


Sziasztok!

Nagy felujitasban vagyunk, ezert nem jelentkeztem napok ota.
Csibi!
Nincs kedved kiprobalni a kismamajogat? Penteken 11-tol lesz az Arany J. u. 12-ben es szombaton szulesre felkeszito kulonorat tart a csaj, amiben a legzogyakorlatokat tanitja meg. Eddig mar haromszor voltam, annyira jo!!! En mar regota jogazom, evekkel ezelott tanfolyamra jartam, igy konnyen belejottem, de szerintem kezdokent is nagy elmeny. Most tudtam igazan a babara figyelni, pedig itthon is szoktam csak vele lenni, de ez sokkal intenzivebb. Most probalom vele megbeszelni, hogy forduljon meg, mert egyelore meg a jobb oldali bordaim alatt van a buksija.
Bencze!
Meg nem kezdtem el a szereket, eredetileg ma kezdodne az utolso 5 het, de ugy nez ki hogy tolodik masfel, ket hettel. Ugy terveztem, hogy jovo csutortokon kezdem a C-t, az Arnicat semmikeppen nem akartam most elkezdeni. Vettem egy nagyon jo konyvet, A bába valaszol, rengeteg kerdesre kaptam valaszt, olyanokra amik meg sem fogalmazodtak eddig bennem, mindenkinek ajanlom aki meg szules elott van. Ebben is csomo homeopatias szer van, ezenkivul gyogynovenyek es illoolajok a kulonbozo problemakra.
A listahoz (en a szulesznotol kaptam, ugyanaz mint amit te leirtal) nekem meg annyit tett hozza a vedono, hogy kene vinni sapkat a babanak, a szelloztetes idejere, valamint legyen nehany eldobhato es textilpelenka is a csomagban.
Ma kimostam az osszes babacuccot, igaz a szobaja meg nincs keszen, talan a jovo heten kerul ra sor. Az uj haloszobank mar keszen van, a regibe koltozik majd a Dori. Remelem nem fog elobb erkezni, mint en (4 es fel hettel) annak idejen.
Nekem az Aloe First-ot ajanlottak a gatsebre es cseresznyemagzsakot a szuleskor a derekra. A szulesznom mondta ezt, ugy csinaljak, hogy a szuloszoba kozeleben van egy mikro, abban melegitik idonkent ezt a zsakot es a kismama derekara teszik, fajdalomcsillapito hatasu. Volt egy nagyon nyafka kismamaja es felt elvallalni a szuleset, de ismerose volt. Meselte, hogy ezzel a zsakkal tok jol csillapitottak a fajdalmat es nyikkanas nelkul megszult, pedig nagy hisztire szamitott. Eddig ezt meg nem tudtam beszerezni, majd ha sikerul, megirom, hogy hol talaltam, hatha mast is erdekel.

Jo ejszakat mindenkinek!
Timi
timim
 
 

 
 

Szia Timi!

Látom nálatok is beindult a fészekrakó ösztön, és ti is a nagy felújítás közepén álltok. Mi pont szülés elött egy nappal fejeztük be a festést, aztán másnap irány a szülőszoba. Ti akkor még idejében vagytok!
Erről a cseresznyemag zsákról még nem hallottam, de szerintem készíteni is lehetne, ha abból áll amit a neve takar. Épp itt van a cseresznyeszezon,csak egyetek sokat belölle aztán meg is lesz! Vagy van valami különleges benne, ami miatt ez nem kivitelezhető házilag?
A kórházba amiket írtál én is vittem .Pelenkára nem volt szükség, de popsitörlőre igen ,mert azt hétvégén és ünnepnap nincsen, Sapit is vittem a szellőztetés idejére, de nem nagyon lehetett kinyitni az ablakot, nehogy a babák megfázzanak. Textilpelust vittem , de arra se volt szükség, mert tettek a fejük alá valami kis finomabb papírtörlőfélét.
Tegnap megint írtam a Barnabásnak egy csomó mindent a homeopátiás szerekről, másféle szerek más dózisairól, aztán este visszaírt, hogy reggel szült nála egy kismama, aki 6 kor ébbredt fel, 6.30 kor indultak be a fájásai, 7.45 kor érkezett be a kórházba, miután a burok megrepedt,és 7.50-kor megszületett a kisfia!Õ is azt szedte amit én, A caull-d12-t napi 5-öt. Azt írta a Barni , hogy ez nagyon jó, csak ezekután , ha ez így folytatódik a végén nem fog odaérni a szülésekre. Mert tudod ő Siofokról jár be. Majd megirom neki, hogy autóját le kéne cserélni valami gyorsabb járműre/ helikopter, kisrepülő/ vagy Fehérvárra kellene költöznie!He-he-he!A csaj állítólag 2 hete szedte a szereket! Azt nem tudom , hogy egyátalán volt e ideje átöltözni a szülőszobán , meg hogy fel tudták venni az adatait? Lehet nem is kell neked se ez a cseresznyemagzsák, ha nálad is így felgyorsulnak az események! Majd kiderül!Ki lesz a szülésznőd?Te azt is választottál?Ismerősöd vagy valaki ajánlotta? Na megyek mert sok minden vár rám még ma , és sziasztok!
bencze
 
 


Sziasztok!

Bencze, az automata vasalót én már évek óta emlegetem! Kép Mikor építkeztünk sokak mondták, hogy mosogatógépet mindenképp vegyünk, én akkor is azt mondtam, hogy nem utálok mosogatni, meg is őrülnék ha gyűjtögetnem kellene a mosatlant, de ha valaki feltalálja a vasalógépet én leszek az első vásárló. Kép
Mindjárt küldök mailt a doktor címével. Nem vaskos a kiadvány, hanem több lapból áll és nagyon átfogó, részletes. Meg is kérdeztem tőle, hogy az új megjelenő lapokat hol tudnám megrendelni.
Sikerült megszereznem a 30C-t. Már azt szedem. Mi a különbség a D-12-es és a C30-as potencia között?? Tegnap voltunk NST-n nagyon aktív volt Kilián Kép Vizsgálat , uh jövő héten mert a Bácskainak el kellett szaladnia a móri kórházba. Azt hiszem 9, 10-n nem lesz , így arra gondoltam megbeszélem Kiliánnal, hogy két hét múlva hétvégén szülessen meg! Kép
Timi! Aranyos vagy az invitálásért, de már nincs afinitásom a jógát elkezdeni. Elhiszem, hogy jó dolog, de már nincs kedvem. Ne haragudj. Így is olyan érzésem van, mintha még egy csomó dolgot meg kellett volna tennem szülésig, vagy mintha le lennék maradva valamiről.. Kép
Üdv. mindenkinek,k.
csibi
 
 


Sziasztok!
Egy nagyon fontos felmérést végzek a Szoptatásért Magyar Egyesület megbízásából, az anyatejet helyettesítő termékek marketingjét szabályozó WHO-kódex betartásának magyarországi helyzetéről.
Lenne egy pár kérdésem a 6 hónapnál fiatalabb babák anyukáihoz:
-a csecsemő életkora?
-táplálja-e csecsemőjét valamilyen gyári élelmiszerrel?
-ha igen, milyen márkájú tápszert, teát, tejpépet, gabonakészítményt vagy egyéb élelmiszert használ, és miért?
-miért?:-A: az orvos javasolta B:a védőnő javasolta C: a dietetikus javasolta D: más egészségügyi dolgozó javasolta E: saját, előző gyermekével szerzett tapasztalata alapján F: reklám alapján választotta G: rokon vagy barát javasolta H: egyéb:....
- kapott-e ingyenes mintát csecsemőélelmiszert (és cumit?) gyártó cégtől? (Nestlé, Milupa, Hipp, Kecskeméti, Humana, Mildi, Avent, Chicco, Mam stb.)
-hol?:A: egészségügyi intézményben B: gyógyszertárban C: otthon D: üzletben E: postai úton F: egyéb:...
-ki adta?: A: a cég üzletkötője B: egészségügyi dolgozó C: egyéb:...
- kapott-e bármiféle tájékoztató vagy reklámfüzetet, ajándékot?
- ajándékfajta: A: cumi- cumisüveg B: előke C: pelenka D: játék E: dísztárgy F: pelenka és cumisüveg együtt G: ajándékcsomag H: egyéb:...

Bármit amit kaptatok szülésnél, vásárlásnál, postán, bárhol, kérlek írjátok meg nekem, azt is amiben nem vagytok biztosak, hogy ide tartozik.
Melyik kórházban született a baba?

Köszönöm, hogy ídőt szakítottatok rám és elolvastátok.
Előre is nagyon köszönöm a segítséget!

Sziasztok, Petra
anyatigris2
 
 


Szia Csibi!

A mosógatógépről úgy látom megegyezik a véleményünk! Én se bírom ha nincsen rögtön elmosva egy tányér a mosogatóban.
A dokinak majd küldök holnap egy levelet, hogy küldjön nekem is egy hasonló kiadványt, amit te is kaptál. Nem kaptál tőle egy olyant, amit már én is beszereztem a patikából?
/ Homeopátia mindenkinek mindenkorra/.
Ebben van szó a potenciákról és a helyettesíthetőségekről.pl.
D6--->5CH
D12--->9CH
D30--->15CH

Más felírási módnál:
C15--->15CH
C30--->30CH
C200--->200CH
a C és a CH között csak az a különbség hogy az egyik a német a másik a francia százas hígitás jele.
Nos a a kérdésedre válaszolva , a kis füzet alapján arra a következtetésre jutottam a két potencia közül a D12 az közepes potencia,a C30 az pedig magas potencia.De hogy melyik a jobb azt már én se tudom.
<A D-nél tizes a higítási rendszer, ami azt jelenti,
hogy mondjuk D4= 1 rész D3 +9 rész oldószerrrel
higítják.
A C-nél százas higítási rendszer van, ami itt azt jelenti, hogy:
5CH =1 rész 4CH-ból + 99 oldószer.>
Többet már én se tudok erről mondani, ezt inkább kérdezd meg az Ördög dokitól!
Nálam az NST - n Eszti nem volt olyan nagyon aktív, és inkább csak akkor mocorgott ha rátettem a kezem a pocimra.
Nem csak a kisfiadon múllik, hogy mikor fog megszületni, hanem rajtatok is!Emlékszel mit írtam korábban, hogy mit mondott nekem az orvos?Hogy mitől indul be a tágulás, és a szülés.?
A hétvégén apukának sikerült a cumisüveges szopiztatás, mikor a Tesco-ban voltunk Emesével! Nem árt ha megtanulja a kicsikém, de ha nem muszály akkor ne is szokjon hozzá!Csak a végs&#337;; esetben!
Tegnap kint voltunk Fehérvárcsurgón anyósék nyaralójában, mert férjem elhozott a Vitál vizisport üzletb&#337;l kipróbálni egy kajakot, amit meg is akar venni magának.Tudod &#337; sokáig kajakozott serdül&#337;;korában és most megint nosztalgiázni van kedve! Én még nem próbáltam ki mert jól fújt a szél,és nem akrtam velük felborulni a hideg vízbe, de majd bepótolom. Kiváncsi vagyok hogy mennyire lesz kihasználva! Nehogy úgy járjunk vele , mint a kondigéppel. De talán most már azt én is használni fogom, mert már nincs olyan hogy ne emelgessek, mint terhesen.
Jövö héten ill.már ma egy gyerekkel több lesz a házban. Jön az Anna bébicsősznek! Brigi elutazik Prágába pár napra és most nálunk lesz szombatig a nagylány. Remélem az Emit leköti egy kicsit, talán egy kicsit több időm lesz másra .
Küldök majd új képeket a lányokról!
További szerencsés visszaszámlálást a szülésig!
Szió!
Kriszti
bencze
 
 


Szia Bencze!

Kösz az infot. Pont ezt a kiadványt nem küldte ami Neked megvan, hanem ennek a sorozatnak az I.- II. kiadását, ami várandós kismamáknak ill. a babának szól. Viszont ezek is írják a 100-as hígitási rendszert meg , hogy a H betű Hahnemann nevére utal, és a D ill. a C közötti különbséget is írja valamelyik kiadvány mert rémlik, csak épp nincs most nálam mert a Mamikámnak adtam fénymásolásra. Ma megyek érte. Lényeg a lényeg, hogy Te a D12 napi szedésével végűlis ua. a hatást érted el /gondolom Kép/, mint én a kétnaponkénti 30C adagolással. Azaz majd szülés után megmondom.. Kép Kép Kép
29-re, 30-ra vagy 1-re tervezem a születését Kiliánnak Kép Remélem Neki is megfelel ez. Mindenkinek így lenne a legjobb, mert akkor azon a hétvégén a fiúk is tudnának bulizni , mert következő hétvégén nemhogy nem ér rá mindenki, de a Bácskai sem lesz, így az azért nem jó. Így kb. még 9-10 napunk van együtt.
Mi itthon töltjük már a hétvégéket is, mert a drága férjem jobban izgul a szülés miatt mintsem elmenjünk valahova.. Kép Általában nálunk van vendégsereg, azaz nem általában hanem minden hétvégén. Sógornőm egy héttel későbbre van kiírva, így már az egész család nagyon izgul, hogy mikor érkeznek meg a bébik.
Kitartást neked meg ehhez a héthez , meg a három lánykához Kép
Prága jó hely, mi a férjemmel voltunk többször is karácsony előtt. Fantasztikus mennyire szép az a város, nem is lehet vele betelni.
Csúrgon mennyire vagy ismerős? Nekünk laktak ott barátaink, azaz a szülők még mindig ott laknak csak a srác /Zarándok Tomi/ költözött a párjához Zalába. Ill. a Németh Jenőék is ott vettek házat . Nem ismered őket?
csibi
 
 


Szia Csibi!

Nem is tudtam hogy nálatok a családban lesz még egy bébi. Ti is versenyeztek majd a sógórnőddel, hogy kinél lesz meg előbb a baba. Nekem is volt ilyen vetélytársam a baráti körben, de ő volt 1 héttel elöbbre kiírva mégis mi születtünk meg elöbb! Ez az ismerős is az Auth dokihoz járt, aztán mivel ő bicskei ő elment inkább Tatabányára.Õk lemeradtak 3 nappal. Még az is jó lenne ha egy napon születnének a gyerekek!A nagyi biztosan nem felejtené el egyik szülinapot sem ! Sógórnőd is Móron fog szülni, A Bácskainál?Neki mi lesz?Ajánlottad neki is a homeopátiás szert?
Hát tényleg jó ha nem mentek sehová, mert nem lehet tudni nálad milyen hatása lesz a szernek!Az is jó lesz ha odaértek Mórra meg a dokid is!
Prágában mi is voltunk még március első hetében, egy barát házaspárral. Kár hogy az idő elég hideg volt, de azért nagyokat sétáltunk az ott töltött 4 nap alatt. Az egészben az volt az érdekes, hogy akikkel mentünk,, hozták magukkal a 15 hónapos gyereküket útlevél nélkül! Persze a határnál vissza is küldték őket.Visszamentek a mamához és ott hagyták a kisfiút. Este 10 órára már ők is odaértek Prágába. Emlékezetes ,és persze tanulságos volt számukra ez a kaland! Azt hitték ha már nem kell útlevél az EU- ba , akkor a gyereknek sem kell már. De a gyerekeknek nincsen más fényképes igazolványa!
A csúrgói barátaitokat nem ismerem, mert a nyaraló az a stranddal szemközti oldalon van, az erdő felől. Igaz nem vízpati mert az út túlodalán van.
Esztike tegnap jól rámijeszett, mert úgy félrenyelt szopizás közben, hogy sokáig fuldoklott, köhögött és folyott a nyála. Azt hiszem utána kell járnom az elsősegély dolgoknak, mert hirtelen a fejjel lefelé való hátbaveregetésen kívűl más nem igen jutott eszembe.Rémes volt eza tehetetlenség!
Már olyan aranyosan és tudatosan mosolyog rám és az apukájára, mikor beszélgetünk hozzá! Öröm vele lenni!
Ma írtam a dokinak, kiváncsi vagyok mit fog válaszolni és küld e nekem is valami olvasnivalót?
Mára ennyit, az éjszakát alvással szeretném tölteni, remélem végre egy kicsit kipihenhetem magam, mert mindig csak itt kötök ki az éjjel.
SZIA!
Kriszti
bencze
 
 


Szia Bencze!

Küldtem mailt. Sikerült aludnod éjjel?
Azt hiszem most már délutánonként alszok kicsit, mert újabban tiszta kóma vagyok.. Kép Jövő héttől már úgysem alhatok.. Kép
Ha félre nyel az Eszti akkor nagyon nincs mit tenned mint amit te is ismersz módszert, ha csak nincs otthon nyákszívód.
Ja , az nagy lenne ha egynapon szülnék a sógornőmmel! Kép De én jövő héten szeretnék szülni és az neki 2 héttel előbb van. Bár annak már sok jelentősége nincs az igaz. Aztán lehet még én húzok majd rá.. Kép Õ Pesten szül az Uzsókiban, mert ők csömöriek. Szegény a vércukorszintjével kínlódik sokat. Terhességi cb-e volt már első kisfiánál is, és most újra kijött neki. Hol jó , hol rossz időszakokat él meg a vc. szintje miatt. Most ismét kritikus.. Kép A héten még Siófokon vannak és jövő héttől már gondolom ő se mozdul ki.. Kép Bár gondolkoztam azon, hogy egy napra én is lemehetnék. K. infarktust kapna asszem.. Kép
na megyek, k.
csibi
 
 


Szia barátnőm!

Az éjjel azárt sikerült 2 órával többet aludnom, mint mikor itt irogatok. Éjfélkor feküdtünk le a nagyobb lányokkal, Eszti 10 kor lefeküdt és csak reggel 5 kor ébresztett, de visszaaludtunk 1/2 8 ig utánna.
A cukorvizs-nál nekem is volt egyszer egy rosszabb érték de szerencsére utánna nem volt vele problémám .
A siófoki túra nem tudom mennyire lesz sikeres, csak egy baj van vele, hogy nem a móri kórház irányába van félúton!
Nehogy azt gondold, hogy nem fogsz tudni aludni a jövő héten , mert ha meg is lesz a babucid akkor még ő is sokat fog aludni az első napokban, és alig várod hogy felébredjen , hogy lássad nyitott szemmel is!Megyek megnézek egy pár kínai kaja receptet!
PÁPÁ! KRISZTI
bencze
 
 


Halihó!

Tegnap aludtam du. 2 órát, be is tette az ablakot, mert éjjel nagyon szarul aludtam.. Kép
Végűlis nem megyek Siófokra, mert a férjem infarktust kapott, és csak úgy egyezett bele, hogy Õ vinne - hozna. Ennek meg nem akarom kitenni , főleg ebben a bazi melegben munka előtt, munka után.. Tegnap elvitt fagyizni meg sétálni a városba Kép Már nem enged vezetni.. Ma reggel meg ébredés után elmentem a vérebeimmel Kép ide a pentellei erdőbe sétálni egyett.
Ma ki akarom főzni a mellszívót, cumisüveget, tejgyűjtőt.. ilyesmiket, meg vasalnom is kellene.. Lecsót főzök ma, Te kínait? Mit? Na megyek, bye, k.
csibi
 
 


Szia utolsó hónapos kismama!

Na megigérem rövid leszek, mert már késő éccaka van!Most már az Anna is elaludt itt az ülőgarnitúrán, miután elküldtem a levelet neked.
Én még szülés elött egy nappal is vezettem ,mert Emivel még a Tescoban voltunk bevásárolni.Ott éppen egy könyvet nézegettem aminek az volt a címe, hogy Hol érdemes szülni. Ez egy Kismama újság által összeállított könyv amely felméréseken alapszik és az ország összes szülészete benne van.
Akkor találkoztam éppen a főnökömmel, mikor ezt lapozgattam .
A séta az nem árt ilyenkor, sőt mikor az Emi született előző nap én is sokat mentem . Lehet ez is rásegített a szülés megindulásának.
Te nem félsz a kullancsoktól? Tavaly áprilisban mikor Csúrgon voltunk gyöngyvirágozni, "csak" 3 kullancsot találtunk Emikében! Mindegyik a füle körül volt, sőt még este mikor fürödtünk még a kádban is találtam egyet. Idén nem is mentünk erdőbe, inkább vettem az öreg nénéktől a piacon!Tomiról meg ne is beszéljünk, hogy ő is milyen alergiás a csípésekre! Tudod írtam mikor pár hete a megcsípte valami és elindult egy piros csík a nyirokcsomója felé?
Milyen mellszívód van?
Vasalni már megint kellene nekem is , sőt tervezek egy ruhásszekrény szanálást is, de hogy mikor jut rá mégidőm?Talán a következő 2 hétben.
A nyákszívó az mi ? Orrszívó?
Hú de megennék már én is egy jó lecsót! Már meg is kívántam!
MEGYEK! VIGYÁZZ MAGATOKRA!
HELLÓ!
bencze
 
 


Halihó!

Remélem már csak utolsó hetes vagyok, nem hónapos Kép
Én imádok sétálni, csak már kezd hosszabb séta után a szeméremcsontom nagyon feszülni. Kullancs, ne is mondd!! Tavaly a Majkából vagy tizesével szedtem ki a kullancsokat naponta. Teljesen ki voltam akadva. Se nyakörv, se spray semmi nem használt. És akkoriban még mindennapos volt a kószálásuk. Mindig szétszedték valahol a kerítést és mentek éjjel nappal. Most úgy áll a dolog, hogy már nemigen tudják szétszedni a kerítést , ha mégis akkor aznap megkötjük őket és akkor egy darabig megint tudják hány óra... Így a kullancs is kevesebb bennük. Bennünk meg, hogy lekopogjam, még egyetlen egyszer sem volt. Minket valahogy nem szeretnek. Remélem a gyereket sem fogják.
Medela Mini Electric a mellszívóm. Használtan vettem a sógornőmön keresztül, mert akié volt, ő csak 1-2-szer használta aztán vmilyért többet nem. Így 8000Ft-tal olcsóbban sikerült megvennem.
A kifőzés meg elég pocsék lett, mert a kemény víz miatt mindenre kiült a só és baromi gusztustalan lett. Így mindent elöblögettem, lefertőtlenítettem, és a férjemmel hozattam lágyvizet abban főztem ki újra mindent. Most oké.
A nyákszívóval csak poénkodni akartam.. Az egy olyan kórházakban használt eszköz, ami vagy központi vagy mobil, és segítségével a légcsőbe jutott , vagy a légzést akadályozó nyákot el lehet távolítani. Bár nem mondasz hülyeséget, mert egy porszívós orrszívóra ha ráteszünk egy szondát, akkor ilyen esetben , mikor félrenyel a bébi lehetne alkalmazni. Hozatok is szondát, Te meg szerintem kérj a Brigitől, biztos érteni fogja, hogy hogyan értem.
na megyek mert éhes is vagyok, meg a szőnyegeket is ki kell teregetnem amiket takarítás után bevágtam a gépbe, Te is vigyázz magadra és a lányokra Kép bye,k.
csibi
 
 


Sziasztok!

Ma ingyen lehet rendelni 20 db. képet!
http://asp01.photoprintit.de/microsite/index.php?activex=1&customerid=5747

Anita
kacajka
 
 


Sziasztok!
Kacajka!köszi az infót, de már sikeresen fel is adtuk a megrendelést! Olvastam a miskolci volnalon ezt a felhívást valakinél!Szerinted mikor lesz készen?
CSibi!
Nem tüntem el, de most is tele vagyok dologgal, majd este jelentkezem.Anna ma ment el a mamáékhoz, holnap már Brigi is megjön Prágából. Most már csak két kislányom van !
El kell mennem ma dokihoz, mert fáj a torkom és a fülem nagyon, biztosan a hideg narancslétől. A kaja készen van , megvárom apát és megyek is.
Ma kaptam meg a megrendelt könyvet amit az Ördög doki ajánlott az orvosomnak, meg megjött amit ő küldött nekem .Most 3 után megyek érte a postára,mert fizetnem kell érte, de nem tudom miért nem hozta be a postás ha itthon is voltunk!Kacajka! Ugye érdekel még?A jövő héten lemásaoltatom a Tomival és elpostázom neked is!OKÉ?
Ma még fel kell hajtanom a tesóm naciját is, vasalást be kéne fejeznem, meg még megyünk Pákozdra a Tomi kollegájához!
Megyek mert felébredt a kis jóalvóm, mert már itt van az egyik kezemben!
bencze
 
 


Hello Bencze!

Én sem tüntem el, csak tegnap itt volt a Mamikám. Most meg nem tudok aludni.. Kép Ezzel már tegnap reggelre is így voltam, hogy 3/4 5-től 1/2 8-ig csak forgolódta, és utána meg elaludtam mikor már K. nem horkolt mellettem.. Kép Voltunk a Bácskainál, majd mindjárt megnézem a mailjeimet és ott leírom mi volt. A lényeg, hogy minden rendben. Mi van a torkoddal? mit mondott a doki?
Homeopatias kiadványokat átnézted? Nagyon jók, nem? Na felébredt kicsi Kiliánom is a pocakban. Semmi jelét nem mutatja, hogy a héten meg szeretne születni. Tökéletesen jól érzi magát bent, erre kellett rájöjjek.. Kép Kép
Na megyek körülnézek még kicsit, írok mailt is.
csibi
 
 


Szia CSibi!
Én pedig már azt hittem hogy a kis Kilián már kiváncsi a kinti világra és már kibújt abból a meleg kis pociból, amiben még mindig ott rúgkapál!Talán tényleg olyan jól érzi magát odabent, mint ahogy gondolod!
Hát az biztos hogy korai kelő lesz ő is ha már most sem hagy aludni. Persze tudom ez a kényelmetlen fekvés miat van nálad is.
Nekem most torokgyulladásom van, de az már nem fáj hanem a fülem , sőt így is rosszul hallok, de most aztán még süketebb vagyok a bal fülemre.Aktil duot kaptam rá. Szerintem a hideg innivaló miatt van ez az egész. Sajnos már nem mindent bír ki a szervetem, mint régebben.Hát már én is öregszem?
Nézegetem a kiadványokat, meg a könyvet is amit megrendeltem, de a könyv az nem nekem való inkább az orvosoknak szól. A kiadványoknál maradok, már ki is néztem és meg is vettem közülük az Eminek való szereket is a szorulására meg az ekcémás bőrére. Kiváncsi vagyok majd az eredményre.A szorulásra már sok mindent kipróbáltunk, de vagy nem akarja bevenni a dolgokat az íze miatt, vagy túlzott hasmenést okoznak neki.Ma be is vette az elsőt, de sajnos ettől nem lehet sokat várni ,mert lenyelte a golyókat, pedig elmagyaráztam neki, hogy szopogatni kell!Közben nehéz eltalálni azt az 1 órát, mikor nem eszik iszik , mert sose akkor eszik mikor kéne hanem jóval később.Ezt még jól ki kell találnom.
Képzeld ma már ki is vasaltam! Ez nálam csoda! Le van a nagy gondom pár napra!
A héten kedden megyünk tanácsadásra, mert a dokinőnk azt mondtam hogy meg akarja nézni az Esztit hogy mennyire sárga még. Nekem nem is tűnt fel. Lehet hogy elküldi vérvizsgálatra ha az még.Most jut eszembe hogy Emikét is milyen nehezen sikerült a Briginek megböknie pár hónaposan mikor őnála is vért kellett venni valamiért.Talán harmadszorra sikerült, úgy hogy szopiztatam és közben sírdogált.A sárgaság állítólag lehet az összeférhetetlenség miatt is!
Ma volt a Spektrum-on egy jó dok.film ismétlése ami babákról szól, nagyon érdekes volt, szó volt a sárgaságról, védőoltásról, miért sír baba...stb. Legközelebb a testvérféltékenységről lesz szó, ez valamikor hétköznap lesz, ha minden igaz.
Mára búcsúzom, mert mindját holnap van!
bencze
 
 


Halihó!

Bár írtam mailt, de ott elfelejtettem megkérdezni, hogy itt hogy van, kell, hogy a házassági ak. 3 hónapnál ne legyen régebbi dátumozású a gyerek Születési ak-hoz?
Csillának elment a nyákdugó! Kép Én meg még itthon vagyok! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁá
csibi
 
 


Szia Csibi!

Erről már én is hallottam, azt mondta a védőnő hogy hívjam fel a kórházat és kérdezzem meg. De nem hívtam fel. Nálam nem is kérték egyátalán, csak a személyimet kérte az anykönyves nő aki a kórházban ezzel foglalkozott. Nem tudom ki találta ki ezt a hülyeséget!
Csilla nem biztos hogy előrébb van , mint te , mert ez már egy héttel szülés elött is elkezdődhet. Ez csak a tágulás kezdete, nem pedig a szülésé!Bár a negyedik szülés már szerintem nem lesz hosszú, mint az első.Ugye jól tudom ,hogy őneki ez a 4.baba?Vagy 3.dik?
Este majd írok többet, ma még vendégeink lesznek, meg még megyek maszek fülész dokihoz is, mert még mindig el van dugulva a fülem.
Ne aggódj, Kilián is nem sokára megindul!
Szia! kriszti
bencze
 
 


Szia! Jól tudod a 4., de úgy néz ki nem akar gyorsabban jönni, az előző gyerkőcnél is egy hétig húztam még így, most is csak néha vannak kisebb jelzések, úgyhogy Csibinek írtam még meg is előzhet!!!
Üdv. Csilla
lupus
 
 


Sziasztok!
Bencze, Csillának épp írtam, hogy a lábam tiszta ödéma, a hasam meg tegnap este óta még mindig teljesen kemény.. Ki tudja, lehet lesz valami..! ;) Viszont ha ma meg holnap nem , akkor már csak a hétfőtől jó.. Hehe. írj majd, bye,k.
csibi
 
 


Sziasztok!

Gratulálok minden gyerkőchöz és pocaklakóhoz! Lehet Hozzátok csatlakozni?

Második babánkat várjuk, már van egy kisfiunk.
Szfváron lakunk, itt is akarok szülni. Sajna az orvosom elmegy, így most a legnagyobb gondom, hogy honnan "akasszak le" másikat.

A homeopátia nagyon érdekelne! Főleg a szülés utáni tapasztalatok! Aszem ki fogom próbálni én is.

Üdv Mindemkinek!
Viki
nanya
 
 


Bocs! Üdv Mindenkinek!
nanya
 
 


Hello Viki!

Üdv. közöttünk, persze, hogy jöhetsz!
Gratula a kisfiadhoz is, meg az új jövevényhez is. Mennyi idős fiacskád és hogy hívják? És mikorra várjátok második babátokat? Ki volt az orvosod és hova ment?
Homeopatiáról fentebb olvashatsz részletesen, a tapasztalatait meg Bencze tudja majd megosztani veled, mert ő már ismeri a hatásukat is. Én majd csak 1-2 hét múlva tudok erről nyilatkozni. De remélem segít! Kép
üdv., Kriszti
csibi
 
 


Sziasztok!
Végre megint van egy újabb kismama,akit itt akit örömmel üdvözlök én is!
Az én dokim is elhagyta Fehérvárt, akihez jártam fél évig, aztán nekem is keresnem kellett másikat, mert én nem akartam Mórra menni.
A másik doki akit választottam részemről jó választás volt, mert nagyon jó viszony alakult ki közöttünk, és mai napig levelezünk.Tőlem hallott erről a homeopátiás szerekről és azóta mindenkinek ezt ajánlja!Legutóbb már azt írta , hogy nagyon jó a szer hatása más kismamáknál is, csak lehet hogy sok szülést le fog késni, ha így megy továbbra is, mivel ő siófoki. Nagyon aranyos, és ha érdekel megadom a mag.rendelő számát ahol be lehet jelentkezni hozzá! /csak egy baj van , nála nincsen ultrahang és erre külön kell járni a kórházba, de szintén őhozzá./Ha már nincs sok hátra akkor ki lehet bírni azt a kis időt.
Csibi! Azt hiszem valami olyat is hallottam ,hogy akkor kell a 3 hónapnál nem régebbi házassági kivonat, ha nem Fehérváron szülsz, azaz nem a te városodban.Lehet hogy neked mégis kéne?Hívd fel a kórházat és kérdezd meg!De szerintem nem emiatt nem lesz anyakönyvezve a gyerek! Szerintem el kell hogy fogadják az eredetit, mert tőlünk se kérték el, hanem csak a személyit. Sőt a szobatársamnak még az se volt nála, és így is megcsinálták neki!
szióka!Kriszti
bencze
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a kedves fogadtatást!

Kristóf 2 éves, a bébi pedig 11 hetes.
Az Auth dokihoz jártam nagyon sokáig, de a szülésnél nem volt ott. Az ügyeletes orvosnál szültem, Dr Bikkes József. Nagyon rendes volt velem, azóta hozzá jártam. Sajna augusztustól elmegy Kapuvárra, ami nem a szomszédba van, így nem tudok utána menni.
Egy ismerősöm az Orosz főorvost javasolta, őt egyáltalán nem ismerem. Tudtok róla vmit?

Bencze! Ha jól sejtem a Bata doktorról írtál. Nekem ő valahogy nem szimpi, pedig nincs rá okom... Úgy tudom nagyon sok páciense van, én pedig szeretném, ha lenne rám ideje, nem egy lennék a sok közül. Hülyeség mi?

Itt a kórházban tőlem se kértek házassági a.k.-t, csak a személyit.
Ma még próbálok benézni! Sziasztok!
Viki
nanya
 
 


Siasztok!

Viki, az Orosz szakmailag nagyon toppon van, DE nála aztán tényleg csak egy lennél a sok közül, mert neki egyrészt rengeteg betege van, másrészt azok közül se mindenki van elhalva a stílusától.. Kép Én mondjuk imádtam, de én nem voltam a beteg, csak gyakorlatom idején dolgoztam vele.
Mondjuk Fehérváron én sem mennék máshoz rajta kívül az biztos. DE, neki sincs uh-ja a magánrendelésén.. Kép
A lényeg, hogy nagyon vigyázz magatokra!

Bencze, mindjárt írok mailt is. Na felhívtam a móri kórházat, a nővérek aranyosak voltak de nem tudtak segíteni, átirányítottak az adminisztrátorhoz, ő meg elég bufurc volt.. Viszont a lényeg, hogy nem kell 3 hónapnál korábbi dátumozású házassági a.k. Egyébként ezt nekem a sógornőm küldte át faxon, mert ő az Uzsókiban fog szülni, és ott kapta ezt a listát, hogy mi kell az anyakönyveztetéshez. Gondoltam, hogy ez csak valami pesti szokás lehet.. Ráadásul ők Siófokon esküdtek, így most ezt is intézheti külön... Kép

Mostantól hétfő reggelig szorítsatok, hogy kisfiam ne induljon meg a nagyvilágnak, mert ma férjem nincs, holnaptól meg Bácskai.. :-O Egyébként ma megyünk nst-re du. Majd beszámolok.
csibi
 
 


Szia Bencze! Képzeld most beszéltem sógornőmmel, már megnyílt a méhszája.. Kép Hehe, lehet előbb lesz befutó mint én. Ez már nagyon izgalmas!
Mail ment, pusz,k.
csibi
 
 


Sziasztok!

Viki! Udv kozottunk!

Annyi mindent irtam az elobb, de elszallt az egesz, mert ketszer is aramkimaradas volt az egesz utcaban.

Nekem is az Oroszt ajanlottak szakmailag, el is kezdtem hozza jarni a terhesseg elott kb 1 evvel, aztan az elso ultrahangon, mikor kiderult, hogy babat varok, nagyon fura stilusa volt, a ferjem total kiakadt ra es vegul o javasolta, hogy keressunk mast. Szerencsere eppen akkoriban talalkoztam valakivel, aki a Bata dr-t ajanlotta es nagyon meg vagyunk vele elegedve. Egesz mas a hozzaallasa. Nem tudom, hogy mennyi betege lehet, akinek emlitettem a nevet, szinte senki nem is hallott rola, szoval szerintem nala tuti nem lennel egy a sok kozul. Az egesz amugy szimpatia kerdese az orvos reszerol is. Az egyik kolleganom pl nagyon dicserte az Oroszt, es a kismamajogan az egyik csaj holnapra van kiirva annal a dokinal, akirol Teo nagyon negativakat irt, ez a lany meg egy mutet miatt kerult hozza veletlenul, mint ugyeletes orvoshoz es nagyon meg van vele azota is elegedve, ezert fog nala szulni. Most hirtelen nem jut eszembe a neve. De nem is ez a lenyeg, hanem, hogy mindenki maga dontse el, hogy kivel van meg a kolcsonos szimpatia, az sokkal fontosabb mint az ajanlasok. Szakmailag szerintem mindenki jo, emberileg meg termeszetes, hogy nem mindenki jon ki mindenkivel.
Szombaton elkezdtem a homeos szert es lehet hogy csak bebeszelem magamnak, de mintha ereznek belul valtozasokat. Jovo heten megyek kontrollra, kivancsi vagyok, hogy nyiladozok-e mar. Bar meg van idom, mert 3 het a naptar szerint, 4-4,5 pedig az uh. szerint. Mar nagyon varjuk Dorit, jo lenne ha 3 het mulva mar megszuletne, de ha azt nezem, hogy milyen keservesen megy a felujitas es a feszekrakas, akkor kiegyezek az uh-os idoponttal inkabb.
Na, gyorsan elkuldom, nehogy megint elmenjen az aram.

Szep napot es jo hetveget mindenkinek!
Timi
timim
 
 


Szia Timi!

Kedves a bizalmad mindenki felé, de azért azt hidd el, hogy nem enyhe túlzás, hogy szakmailag mindenki jó.. sajnos. Viszont a kölcsönös szimpátia kérdésében maximalisan egyetértek!

Én már egy hete szedtem a homeos szert, de még mindig csont zárva volt a méhszájam, viszont Bencze azt mondja, hogy az inkább a szülésnél fogja kifejteni hatását nem előtte. Bár a méhösszehúzódásaim nekem aktívabban lettek azóta mióta szedem az biztos. Nyilván azért mert ezt a caulophyllumot természetes oxitocinnak is mondják. .. A lényeg , hogy majd hasson.
na megyek nst-re lassan. üdv.,k.
csibi
 
 


Sziasztok!
Na ilyen nagy forgalom nem is volt még itt, végre vagyunk egy páran!
Nanya!
Én az első kislányom, aki már 4 éves még a Bácskainál szültem. Mivel elment Mórra én nekem is új doki után kellett néznem , mikor újból terhes lettem. Átmentem az Auth-hoz, és nem akartam hinni a fülemnek mikor fél év után bejelentette, hogy ő is elmegy innen Mórra főorvos helyettesnek.Akkor megint kezdhettem előlről a doki keresést, vajon kihez menjek?Mivel az első uh.t Bata csinálta és akkor is szimpi volt, ezért választottam őt!Nem bántam meg, mert ő a sógórnőm szerint/aki ismeri a kórházból/még a fiatalabb lelkiismeretes dokik közé tartozik.No de ha te neked nem szimpi akkor válasszál mást magadnak!Mondjuk az Orosz dokinak is sok betege van szerintem . A sógórnőm is őnála szült, de nekem már nem őt ajánlotta ,mikor még az első babámat vártam.Nekem meg ő nem szimpi, mert még mosolyogni sosem láttam! Attól persze még lehet jó doki!
Hogyhogy nem volt ott Auth doki mikor szültél?Szabin volt, vagy csak nem jött be?
Mikor szültem pont a Bikkes volt az ügyeletes orvos! Õ is még a fiatalabb dokik közé tartozik!Hogyhogy elmegy?Õ sem bírta a Hagymássy főorvost, vagy csak jobb helyet talált magának? Ha olyan dokit szeretnél akinek lenne rád ideje , szerintem nem a főorvosok között kellene keresgélned!Kiváncsi vagyok hogy mégis ki mellett döntesz majd!
CsIBI!
Kiváncsi vagyok kinél lesz elöbb baba?A sógórnődnek doki mondta hogy megnyilt a méhszája? Vagy csak a nyákdugó miatt van? Õ is szedte a bogyókat?
Párod már a buliban van Akarattyán? Remélem nem lesz szükség a riadóláncra, amit már megszerveztetek végszükséglet esetén!
Na amióta ilyen sok levelet válltottunk, úgy látom nagyon sokat okosodtunk és sok mindenben megegyezik a véleményünk.Megválaszoltál mindent a többieknek, nekem már nincs is nagyon sok hozzászólásom!

Timim! Még szerintem nem várhatod , hogy a bogyóktól meginduljon a tágulás, mert nálam is zárt volt 3 héttel elötte. Akkor ajánlotta Barnabás a szex partykat a tágulás elősegítése érdekében.De aztán lehet hogy nálad máshogy lesz! Kiváncsi vagyok rá?
Mi jövő héten állunk neki a felújításnak, mert most lesz itthon a férjem 3 hétig szabin. A nappalit kell lebetonoznunk, festenünk, meg parkettázni. Előre félek az egész felfordulástól! Aztán lassan kell új bútort és ülőgarnitúrát is kell néznem . BIztosan sok helyre kell elmennem mire találok valami normálisat és nekünk megfelelőt!
Megyek megnézem még mit írt ma CSibi!
Sziasztok!!!
bencze
 
 


Sziasztok Csajok!
Sajna tegnap már nem jutottam gép elé. Jó sokat írtatok, köszi mindenkinek!
Az Oroszt egy kórházi ismerősöm ajánlotta, de én se ujjongok érte, hogy egy nem túl fiatal, és főorvos dokihoz járjak. DE nem ismerek senkit! Ugyanakkor...mivel van már tapasztalatom a szülésről (ha-ha-ha!), úgy gondolom ha nincs semmi gond úgyis a szülésznő a lényeg, nem a doki. Viszont ha baj van a legjobb orvos kell.
Még gondolkodom. Szerintetek meddig "illene" döntenem, hányadik hétig?
Amúgy a kölcsönös szimpátia dologgal teljesen egyetértek!
Auth doki vidéken volt mikor szültem, de nem is ez a lényeg! 4 nappal a kiírt időpont előtt indult el Kiszikém, mégsem szólt hogy nem lesz itthon! Mikor a kórházba értem tudtam meg hogy nem számíthatok rá, és persze nem volt másik dokival se megbeszélve. Nem kívánom senkinek az érzést!
Szép napot, jó hétvégét mindenkinek!
nanya
 
 


Sziasztok!
Bencze, sógornőmnek a dokija mondta persze, hogy megnyílt a méhszája. Persze ez sem jelent semmit, mert ettől még lehet, hogy időre jön a kicsi bébi. Viszont a jövő heti v.cukra is dominál majd abban, hogy elindítják a szülést előbb vagy várnak, ...ha addig meg nem születik .. Kép Jaj már én is nagyon kíváncsi vagyok. Én kedden fogok szülni szerintem Kép Õ hétfőn szeretne. Kép

Nanya, szerintem, ha azt akarod, hogy akinél szülsz végig figyelemmel tudja kísérni kismamaságod, akkor azért a 12. hétig /azaz hamarosan/ döntened kellene. Most jársz a nővédelmibe? Mindenképp ragaszkodsz Fehérvárhoz? Ott van még Shandl Károly is, szakmailag ő is nagyon jó, de nekem pl. ő az aki egyáltalán nem szimpatikus. Viszont szakmailag bármikor rábíznám magam ha úgy adódna. Mondjuk nem jobb a Bácskainál az biztos... Kép Kép Kép Kép

Mint látjátok még hál' Isten egyben vagyok, pénteken minden oké volt az nst-n is. Gyermekem megvárja a doktor bácsiját, nem akar másnál születni! Kép
Jó hétvégét mindenkinek ebben a borongós időben is.
csibi
 
 


Csibi!
Mikor jön vissza a dokid? Én bizti nagyon izgulnék, ha nem elérhető, így a vége felé.
Egyébként jól viseled az utolsó heteket? Az időjárást?
Majd gondolok Rád kedden!

A Shandl doki szerintem is jó szakmailag, de egyáltalán nem szimpi!
Itt szeretnék szülni, hamár egyszer felújították az osztályt! Kristófot is szeretném a közelben tudni. És nem utolsó sorban számítok egy itteni szülésznőre is.
nanya
 
 


Halihó Nanya!

Ma este jön meg Bácskai, azért már nem élezném ki estére a szülést.. Kép Egyébként még mindig elég tűrhetően vagyok. Tegnap mondjuk , pedig nem is vacsoráztam - eszetlen hányinger gyötört, aludni meg eddig se nagyon tudtam most meg még egyre nehezebb. Na már ezt a két napot kibírom.. Kép

Szegény Bencze meg kifáradt a vedégseregbe biztos.. Kép
csibi
 
 


Sziasztok!
Nanya ! Nehéz lesz a választás ha szinte senki sem szimpi neked és Fehérváron akarsz szülni!Kiváncsi vagyok ki lesz nálad a nyerő?
Neked sem szimpatikusak az itt maradt főorvosok?
Szerintem se a dokin múllik minden ,hanem egy jó szülésznő mindennél többet ér!Õk csinálnak szinte mindent , a dokik meg aszisztálnak és vállalják a felelősséget értetek!No a császároknál meg ők alakítanak!Kire számítasz a szülésznőknél? Ismerősöd?
Csibi!
Mindjárt írok levelet is , ha nem jön közbe valami! Remélem még egyben vagytok erre a pár napra még!
Timim!
Sikerült már a cseresznyemagzsákot beszerezned?Megyek reggeliztetni családot, aztán megyünk kajakozni, mert a férjem már be van indulva!
Sziasztok!
bencze
 
 


Csibi! VALAMI VÍRUS VAN A GÉPÜNKÖN ÉS NEM TUDTAM BEFEJEZNI A LEVELEMET! TESÓMNAK SZÓLOK NÉZZE MEG ÉS CSINÁLJA MEG! ESTE MEGPRÓBÁLOK ÍRNI!
A tegnapi vendégsereg szépen összejött, mert a barátnőmék később jöttek, aztán megjött a másik csapat is. A végén lettünk 12-en beszélgetni nem nagyon tudtunk. Aztán mindenki felpattant 7 órakor egyszerre. Nagy kupi nem volt utánna , inkább a lányom pakolt szét az este. Mivel du-án én is pihentem vele, este ő is csak éjfélkor feküdt le velünk. Ezért nem tudtam este írni, mert állandóan ő is gépelni akart. Na elküldöm gyorsan ezt is nehogy eltűnjön!Szióka
bencze
 
 


Sziasztok!

Most voltunk flowmetrian, minden oké. Reggel már volt egy halvány vérezgetésem valami kísérő váladékkal, lehet ez volt a nyákdugó.. Férjem teljesen beparázott, kár volt neki elmondani.. Kép Még a Bácskainak is mondta, hogy jobb lenne ha befektetne mert ő nem tud ellátni.. Kép Na még az hiányozna. Holnap meg megyünk vizsgálatra. Bár szerintem holnap szülök.. Kép
Megnézem a leveleimet és válaszolok Bencze!
Üdv. mindenkinek ha már csak szülés után jönnék! Kriszti
csibi
 
 


Sziasztok!

Azt azért nem mondom, hogy nekem senki se szimpi (itteni dokik), csak hajlamos vagyok "kicsit" túlkomplikálni a dolgokat...sajna! Jól akarok dönteni a babuci és a saját érdekembe is!
Egyébként ha a választott dokinak nincs saját uh-ja, akkor miért kell a magánrendelésre járni? Vagy csak a végén kell mikor már vizsgál is?
A szülésznő távoli ismerős, és totál véletlenül bent volt mikor Kristóf született, így meg akarom kérni most is.
Csibi! Holnap hidegfront lesz! Majd gondolok Rátok! Ha addig már nem "találkozunk" minden jót kívánok Nektek! Biztos nagyon ügyes leszel! Aztán jelentkezz hamar!
Szép napot Mindenkinek!
nanya
 
 


Találtam három orvost! Tudtok vmit róluk?
Dr Vegera Attila
Dr Csetényi Zsolt
Dr Schwarczinger Zsolt
Előre is köszi!
nanya
 
 


Szia Nanya!

Vegerát felejtsd el, Csetényi nagyon jó választás lenne!!!, Swarczi ügyes, csak ha gond van egyedül nem dönthet semmiben.. Így mindig vizsgál rajta kívül is még valaki.
Köszi a drukkot a holnapi hidegfront jó hír, főleg ha Kilián kibújik cserébe.
Kép
üdv.,k.
csibi
 
 


Szia Csibi!
Neken is így kezdődött egy nappal elötte, mondtam én is hogy másnap szülni fogok!Így is lett, remélem neked is bevállik a jóslatod,és holnap már a karjaidban foghatod a picikét.Idejébenn induljatok,hogy odaérjetek!Ne várd meg az 5 perces fájásokat, nehogy késő legyen!Holnapra mnden jót és sok erőt!Pusz! Kriszti
bencze
 
 


Nanya!
Sok kismamától hallottam a SCHWARCI nevét, de én még nem találkoztam vele, azt tudom hogy valami fiatal jőképű doki.A magánrendelése vagy a lakása pedig az ALBA házban van, ha jól láttam a múltkor.Csetényit és a Vegerát csak látásból ismerem, de róluk nem sokat tudok. Kérdezzél meg több embret, hátha mások többet tudnak róla!HELLÓ és jó orvosválasztást!
bencze
 
 


Köszi a gyors választ, drágák vagytok! Még próbálok érdeklődni persze.
A Schw. esetében az hogy más is vizsgálna igazából nem "zavarna". Engem megnyugtat az orvosi jelenlét, a kötelező vizsgálatok, ilyen vagyok...Kristóf születésekor a legkisebb kellemetlenség a vizsgálat volt! Most sem számítok könnyű szülésre.
Viszont probléma se volt, tényleg semmi! Minden tankönyvszerűen ment! Ha esetleg lesz vmi baj a legjobb helyen leszek, nem? Most már kicsit bizonytalan vagyok...Mégis legyen a főorvos? Á... nem!
Csibi! A hidegfront miatt megindulhat a szülés, azért írtam. Nagyon-nagyon drukkolok!
Jó éjszakát Nektek!
nanya
 
 


Hello Csajok!

Lássatok csodát, meg engem Kép, mára minden tünetem elszállt. Tegnap ez a véres váladék, később hasam fájt többször is, este elment a nyákdugó, gondoltam akkor még egy jó nagyot fürdőzök, hogy segítsek drága gyermekemnek megindulni, erre azt annyira élvezte, hogy már a vízben éreztem szűnik a keményedés, mára meg teljesen jól vagyok... Mellesleg az elmúlt 10 hónapban nem aludtam ilyen jót mint most, egyetlen egyszer !!! ébredtem fel pisilni és előtte is utána is mint akit fejbevertek.. Kép Legalább kialudtam magamat. Kicsikém meg csak jön megy a pocakomban, nem is hiszem el..
Ma megyünk a Bácskaihoz kíváncsi vagyok mit mond?
Remélem azért a férjem nem dug kórházba. Kép
üdv.,k.
csibi
 
 


sziasztok!

Eddig még nem írtam erre az oldalra, örülök, hogy idetaláltam! Segítséget szeretnék kérni tőletek! Ismeretlen vagyok Fehérváron és a párommal babát szeretnénk! Láttam írtatok néhány orvosról, tudnátok telefonszámot is küldeni, hogy be tudjak jelentkezni rendelésre? A következők érdekelnének : Bácskai (ha rendel Fehérváron), Auth (róla jókat olvastam, mennyi idős?)? Bikkes és Bata (ha jól hallottam ők lelkesek és fiatalok). Előre is köszönöm, még nem döntöttem, kihez akarok menni.
napsugár8
 
 


Szia Napsugár!

Dr. Bácskai száma: 06/30/30-60-057 A Távirda utcában van magánrendelése. Szívemből merem ajánlani, mi sokat köszönhetünk neki! Abszolut szerény, és maximalisan jó szakmailag. Viszont Móron dolgozik, azaz oda kell menni szülni.
Sok sikert a választáshoz is a babához is!
csibi
csibi
 
 


Sziasztok! Üdv Napsugár!

Csibi! Szuper hogy tudtál aludni, végre! A meleg fürdő ellazítja az izmokat, enyhíti a görcsöket! Nem mozog kevesebbet a babucid? Az állítólag jelzi, hogy a vége felé jársz.
Mikor mentek a dokihoz?

Napsugár! Bikkes doki már nem dolgozik, pont ma kerestem. Szabin van, aztán megy el a kórházból.
Auth doki rendel itt, de csak Móron lehet szülni nála. Már nem fiatal!Tel.:20-4705-111. A Sütő utcában van a rendelője, aszem kedd és csütörtök du. Már régen voltam nála, remélem nem változtak a dolgok azóta.
Itt laktok Szfváron?
nanya
 
 


Sziasztok!
Napsugár!
Üdvözöllek én is itt a babavárók között és remélem te is az leszel mihamarabb!
ÉN A Bata doki rendelésének a bejelentkezési számával tudok szolgálni.06 84 322522.Ezt délelöttönként kell felhívni, és siófoki rendelőben veszik fel a telefont.Sajnos a megnevezett dokik közül már csak ő van Fehérváron.Õ szerdánként szokott rendelni a régi SZTK-ban du 1/2 5 től.
Az Auth doki régebben rendelt csak kedd csütörtökön , most már mióta Móron dolgozik jobban ráér és van azt hiszem szerdán is rendelése, sőt van olyan nap is hogy délelött rendel. Én is őhozzá jártam korábban, ameddig itt dolgozott Fehérváron.
El kell döntened hogy hol akarsz majd egyszer szülni , és azután kéne orvost választanod!Addig is sikeres próbálkozást!Már próbálkoztok?
Megkérdezhetem mióta? Nekem az első nagy nehezem 1 és fél év után jött össze, a második könnyebb volt mert nem szedtem gyógyszert a két gyerek között.
Csibi! látom még semmi jele annak hogy ma szülni fogsz!Pedig megjött már a hidegfront!De még van pár óra ebből a napból hátra , és addig még sok minden megtörténhet!
Megkezdődött nálunk ma a kipakolás a szobából , már jó nagy rumi van mindenhol! Már most elegem van az egészből!Tomi szedi fel a régi parkettát és fel is fűrészeli , jó lesz tűzelőnek télre. Hétvégén jön a köműves betonozni, aztán a festő. Kb 3 hétig lesz ez a felfordulás, és remélem készen lesz minden. Bár már parkettáznánk!Utánna meg bútort kéne néznem , mert a régieket kidobjuk.Holnap megyek Barnabáshoz kontrollra, mert múlt héten ő is szabin volt.
Minden jót az elkövetkező néhány napra!
HELLÓKA!
bencze
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: