Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,
Elnézünk arra vmikor a héten. A 15-ös busz a legjobb, mert csak felszállok rá itt a Korona szálló alatt...
üdv
Zsóka

Zsóka
zsóka
 
 


Lányok voltatok a Szabó Ervin könyvtárban? a Reviczki(?) úton.
A 4. emeleten található a palota rész, gyönyörûûûûûûûûû!
Persze ott olvasó van, nem árt ha a gyerkõcök csöndben maradnak, de érdemes megnézni.
nagyon klassz a gyerek könyvtár része is, és csak akkor kell beiratkozni, ha könyvet veszel ki, amúgy be lehet járni olvasgatni is.
Ja, és szinte az összes folyósirat megvan ...
szóval, ha szomorkásabb az idõ, vagy nem, akkor menjetek el oda!!!

M.
M
 


Szia,
Voltunk ám, bizony! És a fiamtat beírattam, nemtom hány éves korig ingyenes (õ akkor 3 volt). Nekem csak az volt a bajom, hogy olvasó egy db bnem volt a gyerekkönyvtárban, a 3 éves meg ugye szaladgált, nézegette a rengeteg könyvet, megnézte a játszósarkot, és rászóltak, hogy maradjon csöndben Kép.
Zsóka

Zsóka
zsóka
 
 

 
 

Sziasztok Márti Zsóka,
A könyvtár az tényleg buli, fõleg ,ha a végén benyújtják a gyermekeim által széttépett könyvek számláját.....
A Pozsonyi Pagonyt próbáltátok már? Ott van egy teljesen jó játszósarok,elég jó könyvválaszték, helyesek a csajok, a gyerek végtelenségig elvan, az árak kissé húzósak, de egyszer, egyszer kibírható, a szomszédban jó a tejeskávé, és áthozzák...mennyei élvezet, shopping, kisded eljátszik csendben, Ti kávét szürcsölve üldögéltek....,hát van ennél jobb!? Abszolute gyerekbarát, ha megunja egy perc a játszótér, futva.Márti, mi a mosoly?
Anna
orbananna
 
 


Anna! Kép = A jövõ hétfõi randi és a ruhászsák!
Árminnal csak a hasamban voltam könyvtárban, de akkor sokat! Tényleg nagyon szépre megcsinálták - én a szülés elõtt évekig rendszeresen töltöttem ott jó sok idõt, mióta Ármin megvan, még csak kétszer sikerült "beszöknöm". A Pagonyt is még csak kívülrõl ismerem, mert szerintem Ármin még kicsi ahhoz, hogy élvezze, a vásárlást pedig naggggggyon úúúúútálja Kép

Márti
márti
 
 


Hun van ez a PP?
Zsóka

Zsóka
zsóka
 
 


Szia Zsóka,
A PP a Pozsonyi úton van, a Radnóti M. utca magasságában, a páros oldalon, az van a Duna felé.
Márti,
Hétfõ ugrik, vagy módosul keddre, mert éppen Ausztria turnén leszek. Írok, ha mégse, de most így néz ki.
Írd meg, mire van pontosan szükségetek, milyen méretben,mert van itt úgy 5 zsák ruha, általában téli, méretileg 80 és 104 között, sõt még le is tudom fotózni õket, bár ezt nem igérem, mert a tekknika nem az erõsségem.
sziasztok
Anna
orbananna
 
 


Sziszike,
felhozom neked.
Mi a Sote I mellett lakunk, sétrálni legtöbbször a Károlyxi.-kertbe járunk (Astoriánál van). Erzsébet térnél is van egy elég jó játszótér, de nagyon nagy forgalmú út határolja (Károlyi-kert viszonylsag szeparált). Járunk még a MArgitszigetre, Gellérthegyre, ritkábban a Városligetbe.
üdv
ZSóka

Zsóka
zsóka
 
 


Szia Zsóka!

köszi!!! Bele fogok olvasni, amint engedi a leányka.
Sziszike
sziszike13
 
 


Sziasztok!

Lakik valaki az Oktogon környékén?
Nekem egy fél éves babám van és a Jókai téren lakom.

Pszi
pszi
 
 


x
phaedraa
 
 


hát ez aztán hozzászólás Kép
Névtelen
 


Névtelen!
Kép Bocs, rossz helyre írtam véletlenül, de neked most biztos jobb a lelkednek, hogy szóvá tetted.
Ha neked ez örömet okoz...
phaedraa
 
 


Szia pszi, nekem egy keteves lanyom van, en is arrafele lakom. Bar a gyerekek nem egy korosztalyban vannak, ha van kedved dumcsizhatunk.
norcsa
Himesháza
 
 


Sziasztok Lányok!
Egy nagyon nagy kérésem lenne! A kétéves lánykámat szeretném bölcsődébe vinni. Találtunk is egy megfelelőt (ahova fel is vennék) az V. kerületben. Csak az a probléma, hogy nem az V. ker-ben, hanem a VI. ker-ben lakunk.
Tehát egy ideiglenes lakcím bejelentésre lenne szükségünk, hogy felvegyék.
Az ideiglenes lakcímbejelentésnek úgymond semmi rizikója nincs, mivel 30 nap múlva automatikusan meg is szűnik!
Ha van tippetek, hogyan lehetne ezt megoldani
légyszí írjatok mail-t, minden megoldás érdekelne!

köszönöm, Phaedra
phaedraa
 
 


Józsefvárosi csajok Kép
felhozom nektek, hogy megtaláljátok.
Nem tartunk egy "Józsefvárosi csajok" minitalit vhol? Pl. Károlyi-kert vagy Múzeumkert? Kép
Zsóka

Zsóka
zsóka
 
 


Benne vagyok! mIkor?
Amúgy én még mindig járok a Károlyiba, ált. délelőtt.
ZSuzsa
gyuzsu
 
 


Gondoljatok rám, lélekben veletek vagyok! Kép Plusz négy ördögfióka (a nagy már nem ereszkedik le Kép)
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Zsuzsa,
a héten nwem negyünk oviba valszeg (Emese holnap kapja meg a 3 éves oltását, lemondtam az ovit. Amúgfy is csak beszoknánk, sz'al lehet, hogy egy órára mégis bemegyünk.) Szóval gyakorlatilag jó péntek is, meg a 7vége, aztán jövő héten ki tudja még Kép.
Kíváncsi,
jó lenne, ha tudnál jönni ám! Kép

Zsuzsa, neked küldök emilt az itteni címedre.
Zsóka

Zsóka
zsóka
 
 


Sziasztok! Végre sikerült "regisztrálódnom" és örömmel látom, laknak értelmes lények a Józsefvárosban. Eddig kerestem őket/Titeket! Magunkról: Annának hivnak, 26 éves vagyok, 2 tüneményes kislányom van, Zsófi 4 éves múlt, Réka 2 éves múlt (júniusiak...) Szivesen beszélgetnék, ismerkednék Veletek, bár a délelőtti találkák ránk nem érvényesek, mivel már bölcsi, ovi szezon van.
A Práter u.-ban lakunk, 15. emeleti "szuper" panelban...Én már dolgozom hétvégenként. Röviden ennyi, várom a válaszokat...Kép
szancsa
 
 


Hurrá, még egy józsefvárosi lány! KépKépKép
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Én is józsefvárosi vagyok, de nem lány Kép Mi a Darshan mellett lakunk és elsősorban Károlyi-kert meg néha a SzIp játszik be. (A Gutenberg-téri játszóteret is szépen rendberakták...)
kamilláné
 
 


Kamilláné,
nekem az a bajom a G. térivel, hogy kicsi, nincs homokozó (nyilván azért, mert nem zárható, és bevinnék a kutyákat. De valóban szépen rendbetették.
Nem tőletek kaptam tavaly egy szatyornyi Libero-pelusbetétet?
Zs.
(Baross u., a SOTE I mellett Kép)

Zsóka
zsóka
 
 


Szia Kamilláné!
Szépen szaporodik a józsefvárosi csapat! Kép
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Sziasztok!
Akkor ismét bejelentkezem én is Kép - igaz, hogy már nem lakom a Józsefvárosban (viszont a határán), de ott nőttem fel és a szííííívem ott dobog (vagy mi) KépKépKép

Márti
márti
 
 


És én még azt hittem, hogy a világ végére költözömKép (naná, a festői Ferencvárosból)

Mi meg a Baross utca belső részén vaygunk, a Fazekas gimivel szemben. mi is a Károlyiba járunk, már 3 éve. Lassan olyan, mintha munkába mennénk, minden nap, minden "kolléga" ott van, jönnek persze újak is...

NYáron voltunk néha Köztársaság téren, remek a pancsolója , imádták a dedek. Na meg a kanyargós csúszda! De a közönség...hát...
Zsuzsa
gyuzsu
 
 


Zsuzsa! Én is azt hittem, hogy a világ végére költözöm - a Józsefvárosból a Ferencvárosba KépKépKép SZóval, hol is a világ közepe??? Kép

Márti
márti
 
 


Szia Zsóka, nem, nekünk sosem volt olyanunk.
kamilláné
 
 


VIII. Ker-i csajok! Vmelyikőtök nem jár véletlenül a Trefort u-i endelőbe a gyerkőcével? Jó gyerekorvost keresek...
köszi
Zs.

Zsóka
zsóka
 
 


sziasztok, mi is VIII. keresek vagyunk!!!! Összejöttök még valamikor/valahol? ???

Zsóka
nem, mi Szigony utcázunk, de van egy jó fej dokibácsink, ha esetleg érdekel.

Rit + Dodo

rit

Dodo 8 éves, Rege meg 4,5 :):)
anemona7
 
 


Anemona,
köszi, az még messzebb van, mint ahová most járunk (Auróra u), A Trefort van legközelebb.
VIII. ker-i tali még nem volt... Kép Bár az időjárás nem nagyon kedvez moast pl egy játszótéi talinak.
üdv
Zsóka

Zsóka
zsóka
 
 


Pedig kéne már egy tali!

Zsóka! kihez jártatok az Auróra utcában?
Zsuzsa
gyuzsu
 
 


Zsuzsa,
inkább magánban. Még hozzá járunk...
Tali kellene, csak annyira nem érünk most rá. De hátha ti, többiek össze tudtok jönni.
(amúgy egy ideje újból fontolgatom a táncházat, a Fehérvári úti művházban, keddenként szok lenni fél öttől, nem akar jönni vki?
Zs.

Zsóka
zsóka
 
 


Mi inkább napközben mászkálunk, a délután az már közös a papával Kép
Nem tudjátok, nincs valamelyik bölcsiben játszócsoport, ahova beugorhatnánk időnként, hogy szokja a gyerektársaságot??

Rit

rit

Dodo 8 éves, Rege meg 4,5 :):)
anemona7
 
 


Zsóka, én ugyan nem csaj vagyok, de a Trefortban van a gyerekorvosunk és szerintem nagyon jó. Dr. Henczer Erzsébetnek hívják, idősödő doktornéni, még a régi, igazi gyerekszerető, odafigyelő garnitúrából. (Nem mintha bajom lenne a fiatalokkal, egyik kedves cimborám kórházi gyerekorvos és hozzá is járunk, ha valami sürgős eset van) Kép
kamilláné
 
 


Kamilláné, aki nem csaj,
köszi!! Mihelyt felgyógyul a család, asszem átjelentkezünk. Róla hallottam már mástól is - igaz nem most, hanem jó régen, de ez azt jelenti, hogy most is ugyanolyan jó KépKép.
Zs.

Zsóka
zsóka
 
 


nem tud valaki megbízható pótnagymamát, babysittert itt a VIII. ker környékén???????? Nekünk egyetlen rokonunk sincs így még egy moziba sem tudunk elmenni KépKép

Rit

rit

Dodo 8 éves, Rege meg 4,5 :):)
anemona7
 
 


Zsóka, mi lett a dokiváltással? Átjelentkeztetek Henczerhez? Mi a vélemény?
kamilláné
 
 


Szia Kamilláné,
köszönöm kérdésed, semmi Kép. Gyerekek nov végén arcüreggyulladást, a másik hörghurutot kapott ill. kezdődő tüdőgyuszija lett, nem akartam így orvost váltani. Jöttek az ünnepek, és minden maradt a régiben. De erősen gondolkodom rajta, vannak érvek és ellenérvek (nem az új drnő ellen-mellett, hanem a dokiváltással kapcs.)
Köszi, hogy gondoltál ránk!
Zs.

Zsóka
zsóka
 
 


Sziasztok belvárosiak!

Most költöztünk a Dessewffy utcába, és a világon senkit nem ismerünk itt (egyelőre), és a kismamák így télvíz idején valahová elszivárogtak, szinte soha nem találkozom senkivel, csak én rovom a köröket esőben-hóban a Nagymező meg a Bajcsy között. Nincs valakinek kedve csatlakozni? Nekem egy 4 hónapos kisfiam van, és már nagyon interaktív Kép))és cukorKép))!
Ja igen, vagyok a Balatono lányok topicban is, nyaralásra van nálunk helyKép)!

Sziasztok!
Névtelen
 


Szia Kamilláné,
(remélem, jársz erre néhanap), átjelentkeztünk a Henczer drnőhöz, már az első alkalommal nagyon örültem, hogy átjöttünk (hamarabb kellett volna). Hálistennek betegrendelésen egyszer voltunk csak, remélem, nem is kell mennünk sosem (haha). Egészséges rendelésen többször voltunk (lánykám ekcémás Kép). Köszönöm az ajánlást!!!
Zsóka

Zsóka
zsóka
 
 


Szia Zsóka! Na, hát nincs túl nagy élet itt....
Fulescsacsi
 


Szia Fülescsacsi!

Látom, hasonló korúak a fiacskáink, az enyém 2003. nov. 16-án született...Van valami ötleted, hová lehet ekkorka baával menni? Nem ismered véletlenül a Dohány utcai baba-mama klubot? Most találtam a neten, nem tudom, létezik-valójában?! Egyébként én is egyetemre járok/nék, nem tudom, nincs -e kedved esetleg kölcsönös ygerekvigyázásra, egyetemre bejárás alatt, persze, csak 1-2 órákra, na 3 ra max.? Mennem kell , éhesség vanKép))

Szia
Éva
rizike
 
 


Szia Éva!

Mi most kezdünk társasági életet élni... Például babaúszunk. Egyetemre pedig Szegedre járok, oda viszem magammal Szabolcsot is... Van Dohány utcai baba-mama klub? Keresgéltem itt a neten, de nem nagyon találtam semmit. Tudsz róla bővebbet? Meg hát, ha jobb idő lesz, azért már több lesz a lehetőség. Hol laktok? Most nyitottam józsefvárosi topikot, mert nem tudtam, hogy ide írnak a kerületiek. Mi azért nem kimondottan a belvárosban lakunk, hanem a Népligetnél. Szia!
Fulescsacsi
 


Mi is most kezdtünk úszni! Az Almássy téren, pénteken voltunk először, nagyon klassz volt!

De hogy hogy tudsz egy ekora gyerekkel ilyen messzire menni?! És hogy tudzs mellette tanulni? Nekem nemigen megy sajnos, pedig a diploma nagyon kéne már. Mi egyébként a Dessewffy utcában lakunk, az Operett mellett majdnem, meg az Opera is itt van...Kép
Még a végén énekelni fog ez a gyerekKép
Eygelőre ordít, pedig nem szokása...Mi a Kálvária téren laktunk egy ideig albérletben, hát az jó hely voltKép...Mindenesetre edződtünk.
A Dohány utcainak megtaláltama telefonszámát: 322-0675; 352-0675, hívjuk, hátha vannak!
Elégtré ez a vasárnap, legalábbis errefelé

Mennem kell, Kismiki "beszél", de szemrehányóan

Szia
Éva
rizike
 
 


Az előző Fülescsacsinak ment!Kép)
rizike
 
 


Sziasztok!

Egyelőre csak gyors olvasást végeztem, nem bírtam mindent rögzíteniKép

Mi a IX. kerületben lakunk és látom más is a Henczer doktornőhöz járKép Mi is, illetve ő jár hozzánk, és én is nagyon szeretem, meg vagyok elégedve vele.

A lánykám 2002.09.23-án született, Csengének hívják.

Philissa

Philissa
Csenge Boglárka 2002.09.23.
Kép
és Hanga Bíborka 2005.05.05.
Kép
philissa
 
 


Sziasztok!

Éva! Mi is az Almássy térre járunk, de a hétfői csoportba. Pedig először mi is a péntekibe akartunk, de akkor még nem volt biztos, hogy indul. Az korábban kezdődik, mint a miénk, azért volt szimpibb. De így is szuper volt, jó nagyot aludtunk előtte délután, hogy ne legyen fáradt Szabolcs, és mindhárman nagyon bírtuk! Holnap második foglalkozás!
Egyetem: hát elég nehéz. El is csesztem egy félévet már a terhesség alatt, de szerencsére csak egy szigorlatom maradt, aztán jövőre csak szakdolgozom, ha minden szép... A férjem szülei Szegeden élnek, hát a szállás, esetleges gyerekfelügyelet is megoldott, és nem kell csak egy-két havonta menni, órára már nem kell járnom. Hát így megy, de tanulni nagyon nincs kedvem, pedig már ideje...
Fulescsacsi
 


Helló!

Esik a hóKép
Fülescsacsi! Utánad mentem a Józsefváros topikbaKép...
Jól látom, hogy még ott sincs túl nagy élet?
Nincs kedvetek átruccanni hozzánk, ha már ekkora Utazók vagytok?KépKépKép
Van járókánk színes lepedőkkel, meg macik...

Éva
rizike
 
 


Sziasztok

En is idetalatam.: )Eddig a IX .Tompa utcaban laktunk,most vagyunk koltozofelben par utcaval arrebb.Bar Anemonat ismerem masik topicbol meg amugy is,de jo lenne tobb kornyekbelivel is talalkozni itt is meg esteleg majd egy talini is.Lakik valaki a kozelnukben??Ja igen es uj gyerekovost is keresek,eddig a Lonyai utcaba jartunk,de most a Vaskapu utcai rendelo lenne kozelebb az uj lakashoz.Ismer valaki tt egy jo,kedves,megbizhato gyerekorvost??

Kisfiam Alex 17 honapos es egy angyal : )Mi szeretunk egyebkent a belvarosban lakni,es eddig is olyan hazban laktunk ahol volt kulturalt udvar,jatszoterrel es mivel az uj is ilyen lesz semmi hatranyat nem erzem annak hogy nincs kert: )Jartunk a Dunapartra,Orczi kertbe,meg autoval mindenfele ahol jo levegon lehetunk.
Mi si jartunk babauszasra,csak a Camponaba,mert ott volt szombaton is amikor apa raert: )Nagyon elvezte Alex: )

Philissa
Majdnem egykoruak a gyerekeink: )Hol laktok kozelebbrol?Irnal tovabbiakat a drnorol?Nem is kell mennetek a rendelobe?mindig hazhoz megy?Ez szimpi.Johet maganban is ha gondolod.

Remelem feleled ez a topic is jobban,
Pusz
Kataa

Kép
Kép
kataa
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: