Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Andi, szerintem nyugodtan próbáld ki, hogy egy picit felülteted, ő úgyis jelzni fogja, hogy mikor fáradt el. És akkor jöhet megint a fekvés.
Dorina is már nagyon korán üldögelni szeretett a babakocsiban, sőt már a végén ülni sem szeretett. De sokat cipeltük! Képes volt 1-2 órán keresztül üvölteni, ha nem vettem ki. Sajna, volt ilyen, amikor egyedül voltam vele. Nem tudtam buszra szállni, fogni őt + még a babakocsit is. Hát nem volt semmi!

Rozsda, a szüleim az Ady E. utcában laknak. Lehet, hogy ismerjük is egymást?

Nagyon jó idő van felénk is, megyek is Dorináért a bölcsibe, és hazafelé egy nagyot sétálunk. Már reggel hisztizett egy sort, hogy ő motorral szeretne menni a bölcsibe, dehát mondtam, hogy most nem fog menni, mert Anya nem tudja cipelni a motort is, meg őt is, mert bizony néha van ám "Anya elfájadt a jábacskám, vegyéj fej!". Ilyenkor Anya felveszi, pedig a doki megtiltotta, dehát mit csináljak? Mondtam neki, hogy ha Apával megyünk majd érte akkor elvisszük a motort és majd jöhet vele haza.

Legyetek jók, és vigyázzatok magatokra
Anikó
anik
 
 


Kép
Heloka!
Itt vagyok ám csak késöbb tudok visszajönni.
Csak küldök egy kis jó kedvet mindenkinek.
szabó_helga
 
 


Sziasztok!
Na, megint itt. Hogy ezek a kutyák mennyit tudnak sz...ni! Már két napja a téli kutyagumit szedem. Télen nem voltunk a kertben, de meg látszik.
De most legalább élvezzük a jó időt. Bár a Danival nem egyszerű kint az életem. A babakocsit nem bírja, menni meg még nem tud. Fogalmam sincs, hogy oldom meg. A bébikompban nem lehet egész nap, ráadsául a füvön nem is gurul.
Anikó, képzeld, a barátnőmék is az Adyban laknak. A Juhász doktornő házát vették meg, így sokat járok abban az utcában.
Helga, örülök, hogy előkerültél. A jókedvre mindig szükségünk van.
rozsda
rozsda
 
 

 
 

Sziasztok!

Olyan szép idő van kint. Sétáltunk reggel is a bölcsibe, meg motoroztunk. Jót tett nekem is ez a séta.
Rozsda, a Juhász doktornő volt házától nem messze lakonak a szüleim, talán 3-4 háznyira az óvoda felé. Remélem majd valamikor találkozunk.

Most megyek, mert függönyt szeretnék mosni, meg ablakot pucolni.
sziasztok
Anikó
anik
 
 


Sziasztok!
Ma kétszer is bent voltunk a városban. Délelőtt el kellett mennem a Humanicba, mert nem volt egyetlen játszó cipője sem a Kristófnak. Bundás cipőt meg mégsem adhattam rá ilyen melegben. Délután meg egy barátnőméknél voltunk. Képzeljétek, szegény 20 hetes terhes, és most derült ki, hogy lehet, hogy valami gond lesz. Tisztára ki van, én meg próbáltam vígasztalni, de hát ilyenkor nem sok minden segít.
Kristóf örökölt egy biciklit, ma azt próbáltam neki tanítani, de nem sok sikerrel. Hogy kell egy gyereket erre megtanítani? Próbáltam tologatni, az tetszett neki, de aztán ennyi. A Danit meg kitettem egy járókába és nagyon élvezte a mutatványunkat. Ha így haladunk, a cirkuszban is felléphetünk.
rozsda
rozsda
 
 


Sziasztok!

Rozsda, nagyon sajnálom a barátnődet. De mi is pontosan a baj, ami 20 hetesen derül ki?

Az én Dorinám nagyon hamar megtanult biciklizni, igaz, hogy pótkerékkel, de most már nagyon ügyes, és alig vártuk már a jó időt, hogy lehessen bicajozni vele.
Anikó
anik
 
 


Sziasztok lányok!

Helga!
Üdv újra köztünk! Azért gyere, ha tudsz, és lehet élménybeszámolózni is.

Rozsda!
Jó lehetett a házi cirkuszt, legalább jól szórakozott Dani is. Egy bicajjal két lurkót szórakoztatni, tiszta haszon. Biztos rájössz a tanítási módra, valahogy csak mi is megtanultunk biciglizni, én elég sokáig pótkerékkel nyomtam. Érdekes, az én barátnőmnél is 20hetesen derült ki a baj, el is vesztette a babát, és ő is veszélyben volt, mert el volt üszkösödve a méhlepénye. Nagyon szörnyű és rossz, hogy nem tudok sehogy segíteni.

Anikó!
Szegény "fájadt" lábú Dorina, biztos nem lehet neki ellenállni, de azért néha próbáld meg, vigyázz magatokra. Nagyon szorgalmas vagy, hogy már tavaszi nagytakarítasz, én még hozzá sem fogtam.

Jaj és köszönöm nektek a babakocsis infókat, de sajnos az ültetés sem jön be, nem tudom mit lehetne vele csinálni, hogy megmaradjon a kocsijában.

Zita!
Örülök neki, hogy tudtunk találkozni. Remélem nem voltam túl sok, de sajna elég nagy a beszélőkém. Matyi nagyon aranyos, olyan kis okos és nagyon örültem, hogy még integetett is nekem. A pici fiamnak te nagyon bejöttél!

Remélem egyszer sikerül összehozni egy nagy, közös talit. Legyetek jók, szebb, szélmentesebb napot, üdv mindenkinek: Andi!
riseliö
 
 


Sziasztok!

Ma olyan napunk volt, hogy akár regényt is írhatnék róla, de ha más írná, nem hinném el neki. Kezdődött azzal, hogy reggel átjött a szomszéd barátnőm. Neki van 3 gyereke. Kettő óvodás, egy pedig 1 éves. A két kicsi jött vele. Adtam neki kávét, amit ő rögtön kiborított, az ő picije meg az enyém persze átmászott rajta. Aztán elment haza a legpicibbel, a másik meg itt maradt a Kristóffal homokozni. Egyszer csak nem láttam őket, mire kimentem, már kint mentek az utcán. A kiscsaj kinyitotta a kaput, és elmentek "sétálni". A Réka is még csak 3,5 éves. Azt hittem meghalok, mikor megláttam őket az utcán. Aztán bejöttünk, és elől az előkertben észre vettem egy konyhakész csirkét. Le volt pucolva, feje, lába nem volt. Hogy hogyan került oda, nem tudom, de még a kutyának sem kellett. A mai napig nem tudjuk, hogy esetleg mérgezett volt-e, vagy valaki úgy gondolta, hogy már nem lehet megfőzni, odaadja egy kutyának. A mérget azért nem tartjuk valószínűnek, mert a környék egyik legszelídebb kutyája, egy golden retriever. Mindenki imádja. Aztán ebéd után a nagyfiam kb. negyed órát aludt. Délután kimentünk a kertbe. Én takarítottam, közben a Kristóf megpakolta a Dani járókáját homokkal, amit ő bőszen eszegetett. Hát ennyi történt ma velünk. Én estére már teljesen kipurcantam.
A barátnőmnél két cisztát találtak a baba fejében. Állítólag kicsi az esélye, hogy gond legyen, de akkor is idegesítő.
Bocsi, hogy hosszú lettem. Lesz tali?
rozsda
rozsda
 
 


Sziasztok!

Már én is ideérek, illetve délelőtt próbáltam, de nem jött be a babanet!

Andi: dehogy voltál sok, örülök, hogy találkoztunk, remélem nemsokára újra összehozzuk, csak hát az én fiam miatt kicsit nehéz a beszélgetés, mert résen kell lenni vele!

Rozsda: mikor vagytok erre a városban a jövő héten? És a nagyszülők merre laknak? Ha esetleg bejöttök összehozhatnánk, ha épp nem alszanak a manók!
Sajnálom a barátnődet, gondolom nem veszélytelen így sem a dolog, de remélem nem lesz baja a babának! Olyan nagy boldogság tud lenni egy gyerek és remélem nekik is megadatik ez!
A mai napot meg örülök, hogy átvészelted, hát ép ésszel nem lehet felfogni miket nem csinálnak ezek a csöppek, még jó, hogy utólérted őket! Majd ha találkozunk mesélek egy sztorit, hogy volt, ahol ez nem sikerült és hát...

Most mennem kell, mert a fürdés gyorsabb lett, mint számítottam.
Jó vasárnapot mindenkinek! Zita
zitus
 
 


Szia Zita!
Anyuék a Gagarin téren laknak. Ott a kórház és a Móricz suli közelében. A hétfő és a szerda kivételével bármikor be tudok menni. Szerintem kedden bent leszek, mert apu olyankor szokott usziba menni a Kristóffal. Délelőtt bármikor ráérek (olyan 9 körül szoktunk beérni), délután pedig kb.1/2 4-től, mert addigra már felébrednek és meg is uzsiznak. De tudok magánban tel.számot küldeni és akkor tudunk egyeztetni is.
A tegnapi naphoz ráadásként jött, hogy Daninak fent megint egyszerre jön két foga, így az éjjel 4-től 6-ig aludtunk csak. De ez már pusztán hab volt a tortán.
Mindenkinek jó pihenést kívánok holnapra!
rozsda
rozsda
 
 


Sziasztok lányok!

Remélem a taliból minket nem akartok kihagyni!!!!!!!! Ugye?????

Zita!
Örülök, hogy nem fárasztottalak le nagyon. Matyival nem is volt nehéz, én nagyon csíptem, egészségesen eleven gyerek, pont jó!

Rozsda!
Nem semmi kalandok. Azért lett pár ősz hajszálad ugye? Én is már előre félek, hogy milyen lesz ha Ricsi már tud járni, mert az ember nem tud minden pillanatban ott lenni. Szegény Dani, gyorsan bújjanak ki azok a fogacskák!!!!!!!!!

Az én kisfiam ma egy angyal volt, jól el volt, sokat tudtam mellette dolgozni, úgyhogy összepakoltam a lakást, már rá fért.
Pihenjen mindenki amennyit csak tud holnap!!!!!!!
A taliból ne hagyjatok már ki légyszi!!!!!!!!

Legyetek jók, jó hétvégét: Andi!
riseliö
 
 


Andi: dehogy hagyunk!!!!!
Zita
zitus
 
 


Sziasztok!

Egyszer majd mi is összehozhatnánk egy talit, ha lent leszünk a városban. Jó?
anik
 
 


Sziasztok!
Ma megkegyelmezett nekünk az időjárás. Itt voltam a nővéremék, nekik 3 gyerekük van, meg a négy nagyszülő. Szerencsére az ebéd kivételével kint tudtunk végig lenni. El sem tudom képzelni, mit csináltunk volna bent. Így legalább a kicsik tudtak homokozni, a nagyok pedig fociztak. Nagyon jó volt.
Képzeljétek, holnap reggel meg mennem kell a Kristófot beíratni az óviba. Olyan hihetetlen, hogy szeptembertől már óvis lesz. Még csak most született. Mondtam is a férjemnek, hogy mire észbe kapunk, már az iskolai ballagását szervezhetjük.
A jövő hétvégén meg már húsvét. Ti hogy készültök rá?
rozsda
rozsda
 
 


Sziasztok Csajok.
Végre ide is eljutottam!
Nem volt semmi különleges a kiruccanásunkban, tudom valami elsöprő beszámolót kellene írnom de az a helyzet, hogy nekem már aznap baromi honvágyam volt így már másnap jöttünk haza.Pedig úgy fel cuccoltam, hogy akár 1 hétig is ott maradhattunk volna.Úgy voltam vele hátha meggondolom magama. De nem így volt.
Alex jól el volt a tesom 2 nagyobb fiával.Én igazából addig szeretek távoli rokonhoz menni amíg utazunk.

Szerencsére az idő kezd felmelegedni, bár lehetne melegebb is amikor csak melegítőt kell magamra kapni.Utálom, hogy a gyerekre is sokszor nem tudom mit adjak, mert a nap ugyan süt de a levegő elég hideg.Vasalnom kellene de ugy döntöttem inkább pötyögök ameddig Alex alszik. Szerencsére van olyan jó gyerek, hogy azt akkor is meg tudom csinálni a mikor körülöttem van.
Amióta többet le tudunk menni, azóta a kavics gyűjtés a hobbija. A csikkeket is szívesen szedegetné, de én azt nem engedem. Bár elő fordult már párszor, hogy nem voltm elég figyelmes és sikerült felkapnia. Van amikor csak mutogat felé.
Jó lenne ha tudnánk lassan találkozni, mert szegény sokszor már biztosan elege van belőlem?!
Most ennyire tellett remélem nem foglak benneteket ennyire elhanyagolni!!!
Üdv. mindenkinek
szabó_helga
 
 


Sziasztok Lányok és babcik!

No mint látom, nemigen jöttök errefelé, tehát mindenki kint csavarog a jó időben!

Gondoltam hozzunk össze egy talit a jövő héten. Vagy kedd vagy szerda vagy csütörtök délelőtt, ha nektek is megfelelne valamelyik jelezzétek. Mit szólnátok ha 10 vagy 11 órakor találkoznánk a Dózsa mozi előtt, mert ott bizti egymásra ismerünk. Amúgy az emilem a profilban, mivel nem mindenkiét találtam meg, ezért aki ír, annak megadnám a telcsiszámom és akkor tutira mennénk, nem keveredne el senki, és ha valaki mégse ér rá, az jelezhetné!

Amúgy mi egész jól vagyunk, leszámítva a baleseteinket, amik különféle kék és zöld foltokkal járnak! Most kicsit kevésbé érek rá, mert készülődöm a húsvétra, bevásárlás, takarítás, még a temetőbe is kiszaladtunk Matyival!

Akkor hát várom a válaszokat, kellemes jóidőt és nagy sétákat, Zita
zitus
 
 


Sziasztok lányok!

Végre idejutottam, de bébikém mostanában átlényegült Szörnyi Bébivé/ez az új beceneve is/, rengeteget visítozik, szerintem a szomszédok már azt hiszik nyúzzuk ezt a gyereket, de amikor az van amit Ő akar, akkor nagyon elégedetten tud vigyorogni. Ma voltunk tanácsadáson és már 6750g, nem csoda, hogy megszakadok vele, nem is tudom mi lesz, ha nagyobb lesz és ilyen ölbe baba marad. Bár lehet, hogy olyan izmos leszek, hogy csak na, bár erre igen kevés esélyem van, ugyanis most elég dagi vagyok. Jó már nagyon ez a tavasz, csak babó általában hisztizik a kocsijában és ki kell vennem, aztán úgy sétálgatunk, hogy tolom a babakocsit, közben őkelmét cipelem. Húsvétkor nálunk nagy vendégjárás lesz, de szerencsére mindenki hoz valamit, így a kaja csinálás eloszlik. Jönnek anyukámék, anyósom és a sógórnőmék, és persze mindenki Ricsit kényezteti majd, én meg utána bírjak vele mikor kettesben vagyunk.
Mi talizni szinte bármikor tudunk, mert a párom egész nap dolgozik, 9-fél6-ig, de mióta főnök lett még később ér haza, úgyhogy mi egész nap édes kettesben vagyunk Ricsivel.
Na ennyit rólunk, bocs, hogy önzőztem, nyugodtan ugorjátok ám át!

Zita, Anik!
Láttam ám a ti gyerkőceiteket is a baba szépségversenyen, mi is beneveztük Ricsit, az első lapon vagyunk mi is.
Mit ne mondjak Anik sok bajod lesz még Dorinával, csak győzd a sok kéretlen udvarlót elhajtani, vagy apája be is szerzett már valami jó kis puskát?
Matyiról nem is beszélve, jó sok női szivet fog még összetörni azokkal a hatalmas szemeivel és hosszú, fekete szempilláival!

Na legyen jó mindenki, játszatok, sétáljatok jókat a gyerkőcökkel, puszi mindenkinek: Andi!
riseliö
 
 


Sziasztok!
Én is ide értem. Hát mostanában tényleg nem sok időm van. Vagy nálunk van valaki, vagy én megyek. És próbálunk jó sokat kint is lenni. A géphez meg már alig jutok.
Mi valószínű, hogy szerdán bent leszünk a városban, de bármikor be tudunk lépni. A 11 órával csak annyi a gondom, hogy Dani általában 1/2 12-3/4 12 körül eszik már. Nem lehetne egy délutáni randit, mondjuk 1/24 körül, vagy délelőtt korábban?
rozsda
rozsda
 
 


Sziasztok!

Nekem bármelyik időpont jó, mert nálunk a szopi alakítható, mert még mindig nincs napirendünk.

Zita!
Majdnem egyszerre írtunk. Puszika Matyi kék-zöld foltjaira.

Rozsda!
Az előbb lemaradt: aztán nehogy azt vegyétek észre, hogy már a legénybúcsújára hívja a haverokat!!!!!!!

Sziasztok, legyen ám tali, Zita téged már megismerlek/ha-ha-ha/, legyetek jók: Andi!
riseliö
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukk, mert Matyi itt nyüzsög körülöttem.

Akkor szerda délelőtt??? Korábban? fél 10?
Ha délutánban maradnánk, akkor a kedd lenne jó!

No akkor megnézlek benneteket a birodalmi szépségversenyen!
Mennem kell, majd este, ha nem dőlök ki!

Zita
zitus
 
 


sziasztok!

Csak gyorsan írok egy pár sort, mert most sincs túl sok időm. Férjecském itthon van szabadságon, és nagyokat csavargunk, hát így 19 hetes terhesen megmászni a Szabadság hegyet nem túl kellemes. De azért élveztem.

Andi!
A te Ricsid is szépséges babóca!

Mennem kell
Anikó
anik
 
 


Sziasztok lányok!

Akkor szerda de.fél 10???????? Mindenkinek jó?
Jó lenne ha összejönne! Gondolkozzatok rajta és írlatok!!!!!!!!!!

Sziasztok, legyetek jók: Andi!!!!!
riseliö
 
 


Röpke jelzés, nekünk jó a szerda. De hogy hogyan kell itt magánban írni, arról fogalmam sincs. De ott leszünk a Dózsánál.
rozsda
rozsda
 
 


Sziasztok!

Megnéztem ám Ricsit a birodalmi szépségversenyen, nagyon jó az a kép róla! És olyan jó kis színes a világ körülötte! Biztos nagyon jól érzi ott magát!

Magán: Ha itt baloldalt rákattintasz a nevünkre, pl Zitus, vagy Riseliö, akkor megjelenik a profilunk és benne az emilcím. Ha meg arra kattintasz már írhatsz is. Mint látom csak az én emilcímem van benne Kép

Akkor hát majd ha talizunk megadjuk egymásnak, ha nem sikerül addig!

Jó éjt, Zita
zitus
 
 


Sziasztok!

Én is láttam Ricsi képét, nagyon aranyos.

Ma jól elfáradtam, mert délelőtt a házat raktam rendbe, délután meg a kertet, hátha holnap jó idő lesz. Szerencsére délután már volt segítségem, anyu kijött hozzánk, így ő tudott unokázni. Olyan jó volt, hogy ma olyan igazi tavaszi nap volt. Már rám fért, mert mostanában a gyerekek is nagyon frontosak. Ráadásul a Dani felvette azt a nem jó szokását, hogy habár végig alszik éjjel, reggel viszont már hatkor kukorékol. Ez meg nekem nagyon korán van. De hát ez van, ezt kell szeretni.
Akkor áll még a szerda délelőtt? Remélhetőleg az időjárás is a mi oldalunkon lesz.

Ha holap nem jutnék géphez, akkor mindenkinek kellemes húsétolást kívánok, a törpöknek pedig sok-sok ajándékot.

rozsda
rozsda
 
 


Én si akarok találkozni veletek.Kép
szabó_helga
 
 


Sziasztok lányok!

Reménykedjünk, hogy szerda délelőtt jó idő lesz a talihoz. Ugye mindenki tud jönni?

Azért mindenki próbáljon meg pihenni a hosszú hétvégén!!!!!!!!!!!

A lányoknak annyi locsolót kívánok, amennyit szeretnének, meg amennyi a nem elhervadáshoz szükségeltetik, a fiúknak pedig sok-sok piros tojást!!!!!!!!!!!!

A kis családunk ezzel a képpel szeretne nektek kellemes húsvéti ünnepeket kívánni, puszi mindenkinek: Andi, András és Ricsi!
És a kép:Kép
riseliö
 
 


Sziasztok!

Már van e-mail cím a profilomban. A drága párom megcsinálta, és meg is írta nektek ezt az üzenetet. Aztán nem pasizni ám a találkozón!!!

Üdv:

András
riseliö
 
 


<font color="ff0000">KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPET KÍVÁNUNK,
MATYI ÉS SZÜLEI</font>
Kép
zitus
 
 


Sziasztok!

Hát, vége a húsvétnak is. Nagyon jó volt, de elég fárasztó is. Szombat és vasárnap itt volt az összes nagyszülő. Ennyi ember, még ha nagyon jó is a kapcsoltat, szerintem önmagában is elég fárasztó. Vasárnap este egyik barátnőméknél voltunk vacsorázni. Én úgy szeretek így elmenni, csak az a rossz, hogy mióta megvannak a gyerekek, este hamar el kell jönni. Ma meg anyósoméknál voltunk, délután jöttünk haza. De szupi volt minden. A gyerekek kaptak az egész rokonságtól közösen egy nagy csúszdát, nagyon élvezték. Szerencsére az idő is megkegyelmezett nekünk. A Dani életében először végig csúszhatta-mászhatta az udvart, minden fűszálat megvizsgált, aztán jól elfáradt. Szóval tényleg jó volt. És ti? Ki hogy élvezte a nyuszit.
Ja, a Kristóf azt mondja szombaton délelőtt: "Mami, hívd fel telefonon a nyuszikát, hogy jöjjön Tofihoz játszani." Nagyon kellett rajta nevetnem.

Áll még a szerda délelőtt?

rozsda
rozsda
 
 


Sziasztok!

Remélem holnap is ilyen szuper napsütés lesz és akkor talizhatunk! Mi ott leszünk. Zita és Matyi
zitus
 
 


Sziasztok lányok!

Mi is ott leszünk Ricsivel együtt!

Akkor holnap, üdv:Andi!
riseliö
 
 


Sziasztok!

Andi: megnéztem az emlegetett üzenetet a párodtól! Kép Kép Kép Mondd neki, hogy csak rémaranyos apukákkal akadunk majd össze, de semmi komoly!!Kép

Lányok: akkor holnap fél 10 a Dózsa mozi előtt, és majd eldöntjük hogyan tovább!!!

Holnapi viszontlátásig, Zita
zitus
 
 


Sziasztok!

Ha nem szakad az eső, mi is megyünk. Már nagyon várom, hogy végre személyesen is találkozzunk.

rozsda
rozsda
 
 


Sziasztok!

Szóval csak összejött az a tali, örülök, hogy megismertelek Benneteket, és remélem még összejövünk néha!

Rozsda: nagyon aranyosak a fiaid, meséltem a páromnak, hogy milyen eleven a nagyfiad, mire &#337;: és a mienk mit produkált? Mondom egész jó volt ma.Kép

Andi: gondolom jól elfáradhatott a hátad, pihenj sokat, mert nem is tudom elképzelni hogy bírod. Talán jobb lett volna a babakocsi? Aludt még utána Ricsi?

Helga: sajnálom, hogy nem jöttél el, remélem legközelebb!

Zita

Egy képet feldobok ide, a többit elküldjem?

A kis fázós csapatunk
Kép
zitus
 
 


Na még!

Ricsi:
Kép

És a nagyfiúk:
Kép

És Dani:
Kép
zitus
 
 


De jó nektek! Irigykedek-irigykedek, hogy tudtatok talizni, én meg csak itthon parázok a kis pocaklakó miatt!
anik
 
 


Sziasztok!

Anik, gond van a picivel? Miért parázol?

Csajok, tényleg nagyon jó volt találkozni. Én nagyon vizuális típus vagyok, és így sokkal jobban össze tudom kapcsolni a dolgokat, hogy már arcom is van hozzá. És szerintem a gyerekek is nagyon jól viselték elsőre a találkozást. Kár, hogy az idő ilyen csúnyán elbánt velünk. Kicsit irigy vagyok, hogy ti máskor is tudtok találkozni, de legalább az Andi nem érzi magát olyan rosszul egyedül. Szóval, tényleg jó volt. Ha legközelebb is úgy megyek a városba, hogy nincs annyi dolgom, akkor megint tudunk találkozni. Hisz nem is laktok olyan messzire.
A képek nagyon jók lettek.

rozsda
rozsda
 
 


Sziasztok!

Az AFP-m egy kicsit alacsonyabb lett, ma voltam a védőnőnél, aki genetikai vizsgálatra küldött. Mondtam neki, hogy az orvosom nem mondott semmi ilyesmit, igaz, hogy csak telefonon beszéltem vele, de majd holnap megyek és személyesen megbeszélem vele. Remélem minden rendben lesz!
anik
 
 


Sziasztok!

Na, ma megvolt a kuki vizsgálat. Megígértem, hogy beszámolok róla. Azt mondta a főorvos, hogy most, e pillanatban azt mondaná, hogy mind a kettőnek egy kicsit szűk, de azt mondta, hogy ne csináljak vele semmit, eszembe ne jusson huzogatni. Ha meg kell csinálni, annak először is két feltétele van. Az egyik, hogy szobatiszta legyen, a másik pedig, hogy betöltse a három évet. És azt is mondta, hogy a gyerek nem fog belőle semmit érezni, mert altatásban végzik. Utána lehet egy picit kellemetlen, de nem feltétlen. Hát ennyi. Most megyek aludni, mert hulla vagyok.

Jó éjszakát mindenkinek:
rozsda

Anik! Rendben van minden?
rozsda
 
 


Sziasztok!

Rozsda: örülök, hogy egész jól alakult a mai dokivizit, érdekes, hogy nektek a ne huzigálást javasolják, nekünk meg pont ellenkez&#337;leg Kép

Anik: Mi volt a dokinál??? Nekem is alacsonyabb volt az AFP-m, a n&#337;doki azt mondta: ne is foglalkozzam vele, mert ha csak 1 napot is csúszik, akkor már nem jó az egész!

Andi: férjednek tetszett a sapi? És a puszisnéni Ricsinek? Tényleg most lesz Ricsi névnapja? Megkaptad a képeket? Elküldtem délután a címedre.

Jó éjt, Zita
zitus
 
 


Sziasztok!
Végre hallottam friss híreket kukac támában. Nekünk még nem nyúltak hozzá de ahogyan olvasom nem is gond.

Zita: Úgy látom a régebbi képeket engedi feltenni a masina. Neki ugrok mégegyszer hátha sikerül.Nem tudom mi a francot korlátoznak annyira ha sokszor nem is működik ez a rohadt net???????!!!!!
Lábujjacskánk már javulgat, még elég érzékeny.
Jó lenne ha nem fordulna komolyabbra a Matyi szívzöreje. Öcsém 16 éves neki most nem régen állapították meg.
Ha terveztek találkozót azárt szóljál hátha összejön.
Most csak röviden ennyi majd igyekszem vissza!KépKép
szabó_helga
 
 


Probálkoztam de nem sikeült kitörölnöm, mert a profilba akartam tenni. Legalább most már tudom mi az amit enged
szabó_helga
 
 


Sziasztok!

Hogy vagytok e csodás napon? Olyan szépen süt a nap, nagyot sétáltunk és most alszik Matyi. Mi lesz este? Hát gondolom éjfélig virrasztás!

Helga: örülök, hogy sikerült képet feltenned, nagyon aranyosak vagytok Alexszel, és milyen gyönyörű újszülött volt! Mos meg kész nagyfiú!

Andi: remélem jól sikerült a párod bemutatkozása, olvastam az ünnepségről a szombati hírlapban, de a párod nem volt a képen Kép

Rozsda: gondolom ti meg kint a kertben, be se tudjátok a fiúkat hajtani ilyen szép időben!

Anik: doknál mi volt????

Megyek, eszek valamit, mert akkor legalább nem 9 után vacsizok ma!

Zita
zitus
 
 


Sziasztok!

A dokinál minden oké volt, azt mondta, hogy ne is foglalkozzak vele, mert ez még nem jelent semmit, és ha az ultrahangon minden rendben lesz, akkor nincs semmi baj. Az ultrahang csütörtökön lesz, remélem semmi baj nincs! Szorítsatok nekem!

Most megyek, mert nagyon fáradt vagyok. Tegnap Egerben voltunk kirándulni és nagyon fáradt vagyok még mindig.

Anikó
anik
 
 


Sziasztok!

Helga, örülök, hogy előkerültél. Kár, hogy nem tudtál jönni a találkozóra, szerintem nagyon jó volt. Bár a többiek már ismerték egymást, de legalább én is láthattam, kikkel is levelezek. De a képek nagyon aranyosak, amiket küldtél.

Zita, mi a baj Matyi szívével? Lehet, hogy régebben írtad? Én még nem hallottam róla. Ha kellett volna, bocs.

Anik, örülök, hogy minden rendben. Biztos nem lesz semmi baj.

Ricsi, ma tartod a névnapod? Ha igen, akkor boldog névnapot kívánok neked. Volt nagy ünneplés? Anya, apa kitett magáért.

Mi meg egész nap kint vagyunk az udvaron, ma már kint is ebédeltünk és vacsoráztunk. Így is alig lehetett beráncigálni a fiúkat. A Dani teljesen leszokott a délelőtti alvásról. Esze ágában sincs ott hagyni a kertet.

Moni
rozsda
 
 


Jujj! Elfeledtem Ricsi névnapját!

Akkor hát: NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT RICSI BARÁTUNKNAK! Matyi és anyuja
Kép

Rozsda: Matyinak szívzöreje van, ami remélhetőleg kinőhető, ezért kontrollra járunk vele, de szerncsére legközelebb majd csak 1 év múlva kell menni!

Anik: csütörtökön szorítunk, de ne izgulj, rendben lesz minden!

Helga: merre szoktatok sétálni a Rómain? Sokáig a Vácin laktunk a férjemmel, de akkor még nem volt meg Matyi. Nem is tudom hol van ott játszótér. Kedden megyünk 10-re az Aprók házába arra a készségfejlesztős játszóházba. Ha van kedvetek gyertek, mert akkor 1,5 éves korú babák vannak. Telefonon be kell jelentkezni, de szerintem ha eljössz akkor és nem vagy bejelentkezve, akkor sincs semmi. Utánanézhetsz a dolognak a www.pszichoped.hu oldalon. Ott az árak is feltüntetve.

Megyek aluszkálni, jó éjt, Zita
zitus
 
 


Sziasztok lányok!

Igen,tegnap volt a névnapom, köszönöm szépen a jókívánságokat, nagyon kedvesek vagytok! Anya sütött sütiket, de nekem nem adott az undok, de gyorsan megbocsátottam, mert körbeimádtak apával együtt. Mégegyszer köszi nektek, sziasztok: RICSI!!!!!!!

Na nekem múlt hét óta, ma reggelre lett csak társalgóm, úgyhogy csak most tudok csatlakozni, ráadásul először a fiam akart írni nektek, úgyhogy én csak most jöhettem.

Anik!
Biztosan minden rendben lesz, gondolok rátok csütörtökön, de úgyis minden tökéletes lesz!!!!!!!!!!

Rozsda!
Én is örülök, hogy végre személyesen is találkoztunk. A fiaid nagyon édesek, jó kis hancúrok lesznek nálatok, ha Dani is elindul. Olyan jó nektek, irigy vagyok az állandó kintlétért, a szabadban ebédelésért és vacsorázásért, szuper jó lehet!

Zitus!
Kipurcant a freemail-ünk is azért nem tudtam megköszönni a képeket amik nagyon jók lettek!Azóta már írtam, remélem megkaptad! A párom egyébként fent van a Dunaújváros OnLine-on, a főoldalon, fehér nyakkendőben. A sapi na gyon tetszett neki, a csőrös pohárért meg visszamentünk szombaton. A puszisnéni jól szétpuszikálta Ricsit, aminek ő nagyon örült.

Legyen jó mindenki, mostmár visszavonhatatlanul itt a tavasz, üdv mindenkinek:
Andi!
riseliö
 
 


Ziat!

Ha tudsz csörgess meg aztán vissza hívlak, mert a párom kitörölte az e-mailt amiben a számod volt, és kérdeznék pár dolgot a játszóházzal kapcsolatban!
Szoktunk sétálni a Vácin, a Rómain, de ma kaptunk sport babakocsit, és így messzebre is el tudunk menni és nem kell a gyerek után rohangálnom amitől általában a hajamat szoktam tépni mert minden koszos dolgot összeszed.
T.sz.: 30-332-90-37Kép
szabó_helga
 
 


Zita!

Ha tudsz csörgess meg aztán vissza hívlak, mert a párom kitörölte az e-mailt amiben a számod volt, és kérdeznék pár dolgot a játszóházzal kapcsolatban!
Szoktunk sétálni a Vácin, a Rómain, de ma kaptunk sport babakocsit, és így messzebre is el tudunk menni és nem kell a gyerek után rohangálnom amitől általában a hajamat szoktam tépni mert minden koszos dolgot összeszed.
T.sz.: 30-332-90-37Sorry
szabó_helga
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: