Új privát üzeneted érkezett!

Írjátok meg,nektek mikor jó a találka,nembaj,ha csak rövidke lesz! :D

zsuzska
lignézsu
 
 


Akkor a hétre a hármas találka már úgy látom, lefújva. Mi holnap megyünk külföldre nyaralni egy hétre, utána visszatérhetünk rá.
Szép hetet nektek!

Kép
p__lilla
 
 


Szia Zsuzska!!!

Ez a találka tényleg nem akar összejönni.Én már nem is mondok inkább semmit,hogy mikor találkozzunk
:)
Mi jól vagyunk hétvégén buliztunk,vasárnap Balcsin voltunk.
Valahogy próbáljuk túlélni a meleget.
És Ti,hogy bírjátok?Gyerekek jól vannak?

Üdv:Kriszta.

Kép
kriszta8126
 
 

 
 

Szia Kriszta!Hát igen,mintha nem is egy városban laknánk,olyan nehezen döcög ez a találka szervezés! :) Tegnap nem láthattalak a Lidlbe?Nem voltam biztos benne hogy te vagy,ha te voltál,mögötted álltam a pénztárnál!Amúgy,ha van kedved,Lilla nélkül is össze futhatunk,aztán majd vele is.Mi strandon voltunk hétvégén,igaz,csak Flóra meg én,mert Fannikát ilyen helyekre nem hordjuk.Milyen buli volt nálatok?Egyre kevésbé bírjuk a hőséget,főleg Fanni,nem győzöm forgatni,meg trikót cserélni rajta,szegénykém,szenved a melegtől.Flórának van nagy medencéje a kertben,ő elpancsikol!A te fiacskád jól van?Szép napot! :D

zsuzska
lignézsu
 
 


Szia Zsuzska!

Voltam hétfőn is és kedden is a Lidl-ben,láthattál :D
Elég gyakran járok bevásárló körútra :) Sokat lehet spórolni ha mindent ott veszek ahol a legolcsóbb.
Hétvégén a Párom Nagybátyjának az 50. szülinapját ünnepeltük,másnap volt is bajunk rendesen :D
Délután megint megyünk a Balcsira de most visszük magunkkal a kicsi Márkót.biztos élvezni fogja,majd megírom.
Annyira nem bírom ezt a hőséget,hogy ma félórát birtam ki az udvaron,be is jöttünk szerencsére Márkó is jobban eljátszott a hűs szobában.
Eszméletlen milyen dög meleg van.
A taliról még beszélünk :D

Üdv:Kriszta.

Kép
kriszta8126
 
 


Szia Kriszta!Na hogy tettszett Márkónak a Balaton?Ilyen időben,csak vízparton lehet kibírni!Mindjárt 8 óra,de még mindig meg lehet sűlni,olyan meleg van! :( Az a baj,lehet bármilyen az idő,mindig az nem jó,ami éppen van!De ez van!Na pusz!

zsuzska
lignézsu
 
 


Sziasztok!!!

Márkó fiam imádta a Balatont,nagyon jól éreztük magunkat.
A héten csütörtökön mi utazunk e la Szüleimhez Szabolcsba most Én nem leszek keddig.
Lilla nagyon jók lettek a képek most néztem végig.

Szép napot :D

Kép
kriszta8126
 
 


Sziasztok!
Szombaton megjöttünk Olaszországból. Szuper volt, bár a hazafele út nem volt zökkenőmentes. De szombaton megint megyünk, már előre félek az úttól. Gatyarohasztó meleg volt, a tenger is 29 fokos. Marci imádta. Bár már jó volt kicsit hazajönni a kényelmes lakásba, ott elég piciben laktunk.

Kriszta
Jó utat nektek. Szuper lehetett a Balcsin.

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok!Jó utat mindenkinek!! :D

zsuzska
lignézsu
 
 


Hol vagytok Csajok?

Zsuzsa még egyszer Boldogat!!!!!!!!!!!!!

Kép
kriszta8126
 
 


Én be-be nézegetek, de nem igazán írogat senki.
Amúgy nem is nagyon vagyok gépnél, sokat csavargunk, strandolunk. Kell Marcinak a kimozdulás, mert hosszú lesz a tél a lakásban. Kihasználjuk a jó időt.
És ti Kriszta? Hogy vagytok?
Zsuzska????

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok!!

Hasonlóképpen mi is sokat megyünk.Már talán a héten az is eldől Márkó mikor kezdi a bölcsit:-)
Holnap megyünk védőnő+gyerekorvoshoz(2éves vizsgálat).
Amúgy nagyon jól sikerült a szülinap raktam fel róla képeket iwiwre.

Szép napot Nektek.

Kép
kriszta8126
 
 


Szia Kriszta!
Jó lehetett a szülinapi buli. Hogy megy az idő, már két éves a kispasid. És már bölcsis lesz. A barátnőm most szoktatja a kislányát a bölcsibe, lehet, hogy csoporttársak lesznek a fiaddal? Neked sikerült munkát találnod?

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok!!

Rég jártam itt de semmi változás:-(
Lilla,hogy hívják a barátnőd kislányát aki bölcsis?
Lehet,hogy egy csoportba járnak :)
Mi most a héten nem voltunk mert beteg a Márkó,ma megyünk vissza a gyerekorvoshoz.
Habár mióta bölcsis azóta egyfolytában náthás:-(

Zsuzsa,veletek mizu?
Mellesleg szörnyen meg vagyok botránkozva ezen az iszap katasztrófán,ma fogom össze gyűjteni a gyerek kinőtt és nem használt ruháit meg amiket mi sem hordunk.
Úgy érzem ez a legkevesebb amit megtehetünk:-((
Valamint hívtuk a vöröskeresztet.

Na azért szép napot Nektek.


üdv:Kriszta.

Kép
kriszta8126
 
 


Azt hittem, már senki sem fog erre járni, kihal a topic. Örülök Kriszta, hogy azért jöttél. Én minden nap benéztem, de hiába. Vivinek hívják a bölcsis kislányt.
A vörösiszap katasztrófán én is meg vagyok botránkozva. De inkább nem részletezem. Most meg kitelepítették még a kolontáriakat is. Hétfőn miért nem lehetett, ha tudták, mi lesz???

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok!

Az ajkai szülészetről szeretnék kérdezni, ha valaki olvassa?

Különösen dr. Nagy Zoltán érdekel.

rifu
rifu
 
 


sziasztok 32 hetes kismamam vagyok  , van itt olyan aki ennyi idös terhes és veszprém megyében lakik?
kiti
Sümeg
 
 


Sziasztok Anyukák. Él még ez a csoport?
tothneszilvi3
Ajka
 
 


Sziasztok! Él még a csoport? Az ajkai kórház szülészetéről friss tapasztalatok iránt érdeklődnék. :)
thani
 
 


7.000.000 Ft. es mindegy egyek koltseg!!!!!!!!!!!


Olyan anyukat keresek akinek van egy sajat gyermeke es 5 evnel regebben szult. Feherboru magyar no aki 38 evnel nem oregebb es sajat petesettel vallalna egy terhesseget.
7.000.000 Ft es minden egyeb koltseget en fizetek.
rokaalom@gmail.com
rokaalom
 
 

Hozzászólás a topikhoz

Emotikonok
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: