Új privát üzeneted érkezett!

Kép
A kengururól van kép, remélem, sikerül beszúrni. Mondjuk 1000. :)
klara
 
 


Meg amit még keresek, az baba takaró + kis lapsi párnaféle... vagy párna nélkül.... mert van két huzatom, amit én varrtam, azt most kaptam vissza a barinőmtől csak sajnos egyedi méretet varrtam és a plédet nem kaptam vissza... amire varrtam a huzatot.... :roll:
Tehát ami még érdekel, az ez... és a huzatom a takaróra 68x88-as nem pont ekkorát akarok bele, lehet nagyobb is mert anyósommal le tudom vágatni és varratni méretre... csak belevaló kéne még....
Amit Erától veszek, az magában édi-bédi kislányos és egy egész garnitúra.... ezek meg külön garnitúrák, csak saját varrás.... de ezt is használnám, mert úgyis kell majd cserélni, amig a másikat kimosom...
Vendég
 


Ilyen kis plédek vannak, az biztos. Meg van pólyabelső és huzat is, ha netán. :)
klara
 
 

 
 

A kis pléd is jó, ha kb. a mérete ilyen és varrható az anyaga, mármint szabható méretre... :) paplant úgysem nagyon akarok lakásba rá, mert nem fog fázni :) úgyhogy ha van kb. ekkora akkor mindegy, hogy fiús vagy lányos, mert úgyis behúzom a huzatba.
Pólyázni nem fogok... nem igazán jött be nekem... én hülyét kaptam tőle hogy nem a gyereket fogtam, hanem egy csomagot! Egyfajta pólyát néztem ki a teszveszen, de most meg elvitték előlem a rózsaszint :( remélem, lesz még, mert szerintem gyártó az illető, de nem drága igy sem, mert 1200-ról indul a licit és 2000 ft a licit nélküli ára, amin rögtön el lehet vinni és ha széthajtod, akkor egy takaró vagy játszószönyeg vagy ilyesminek is lehet használni, tehát nem kifejezetten pólya... nekem nagyon megtetszett! :)
Vendég
 


Kép

Ez a pólya, amit kinéztem, csak rózsaszinben.... hát nem cuki??? :)

Fiam visszafelé fejlődik:

Kép
Vendég
 


Nagyon édi ez a pólya! Ilyen angolpólya-féleség? Mi sem használtuk a régi-fajtát, csak a keresztelőn. :P
A kis-nagy babád is cukika! Várják már a hugicát? :)
Ezek a babás cuccaink lehet, hogy anyósoméknál vannak elrakva, most a felújítás alatt odacuccoltunk pár dolgot, de majd megkeresem. Gondolom, egy kicsit még ráér. :wink: Van egy ikeás gyerekpaplanunk is, de az ilyen picinek még nem kell szerintem.
klara
 
 


De jó, hogy így fellendült a topic :P !
Klara: ha véletlenül pumpóka nem tart igényt arra a kenguru-ra, akkor engem érdekel...hány kg-ig lehet benne a gyerkőcöt vinni?! És mikortól használható?!
Eredetileg azt gondoltam, hogy nekem nem lesz rá szükségem, mert úgyis autóval meg babakocsival fogunk mindenhova járni...de most már látom, hogy jó szolgálatot tud tenni, ha mégis bkv-zni kell, vagy bármi! Pont most nézegettem a hordozókendőt, meg ilyeneket...

Kép
bogen
 
 


Ami pedig a turkálót illeti, egyszer majd elmegyek, megnézem és jól eldöntöm, hogy nekem tetszik-e vagy sem!
Én két turi-ba jártam eddig, az egyik a munkahelyem mellett van a József Attila ltp-en, a másik pedig a Nyugatihoz közel...jobb lenne itt a környéken felhajtani valami jót!!!

Amúgy én a pasaréti tér környékén lakom...

Kép
bogen
 
 


Ja, és ha már így "adás-vétel" felmerült a topic-ban, akkor egy picit szeretném reklámozni magamat :oops:
Foglalkozom tisztítószerek, élelmiszerek, táplálékkiegészítők forgalmazásával, én is ezeket használom. Szerintem igen jó minőségűek, egyébként magyar termékekről van szó, melyek biológiailag nagyrészt lebomlanak! Nekem fontos, hogy valamelyest vigyázzak a környezetemre, s ezek árban sincsenek elszállva...:wink:

Ha valakit érdekel: www.bogen.5mp.eu

Tudom, hogy utálja mindenki a topic-okban a reklámokat, hirdetőket - azoktól bocsi

:oops:

Kép
bogen
 
 


Bogi, ha kell a kenguru, akkor vedd meg Klárától, hisz neked már megvan a manó én meg még ráérek és Erának is van, most irta meg... hozzá február közepén megyünk le Fehérvárra, nekünk tök ráér akkor venni :wink: Kláráé tetszik egyébként, de pasisabb, mint csajosabb, igy szerintem inkább Bazsinak....

Most rettenetes lettem, amit veszek, mániám, hogy látszódjon rajta, hogy lányos... :twisted: komolyan nem vagyok ép ám!!!!! :lol:

Most már azon is gondolkodom, hogy amim van ágynemü-baldahin-garnitúra, az egyik ilyen kék-lila-fehér macis, fel sem húzom, hanem odaadom valakinek, mert nem lányos a szine miatt!!! :) Kész vagyok!!!!
Vendég
 


Jaj! Nem akartam elhappolni előled, véletlenül sem! Csak ha tényleg nincs rá szükséged!!! Gondold meg, s ha tényleg megvehetjük mi - akkor klara-val egyeztetek, hol hogyan és mikor tudom "átvenni"! De ugye nem baj?

Ami pedig a lányos cuccokat illeti, szerintem tök normális - főleg, hogy régóta lánykát is szerettél volna! :P De azért ne vidd túlzásba!!!! :twisted:

Kép
bogen
 
 


Bogi! Azért irtam, hogy vedd meg, nem happolod el előlem, ne hülyéskedj, nekem még van 3 hónapom, hogy mindent beszerezzek! :wink:
Vendég
 


Ági! Köszi!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Klára! Akkor egyezkedjünk, hol, hogyan és mikor tudom átvenni a kengurut?! Jaj, tökre örülök, ám!!! Köszi Ági, mégegyszer!!! :P

Kép
bogen
 
 


Sziasztok!
Lányok, nekem mindegy, csak vigyetek el mindent, :P olcsón adom, csak kerüljön olyan helyre, ahol használják is, nem csak itt porosodik minden... Játékokat is ki fogok árusítani, a gyerekeim úgysem játszanak semmivel, ami ilyen rendes hivatalos játék. (Egymással szerepjátékoznak, tutujgatják a hörcsögöket, rajzolnak, olvasnak inkább.) Nem is könnyű ajándékot venni nekik újabban. :?
Ági, sajnos nekünk olyan tipikus lányos dolgaink kevésbé vannak, mert én meg pont hogy nem a rózsaszínt és fodrost-bodrost preferáltam semmiből sem. :lol: A legtöbb dolgunk uniszex, a hálózsák is. Akkor meg se keressem? Azt hiszem, zöld és macis.
Jankát egy éves kora körülig rendszeresen nézték is fiúnak emiatt, hogy főleg a tesójától örökölt dolgokban járt. Meg amúgy is egy vagány csajszi, pl nem szeret babázni, és az oviban is főleg fiúkkal barátkozik. Anyja lánya. :P
Medveme, Norka, jól vagytok?
Pusz, Klára
klara
 
 


Halihóóó!

Nézzétek meg aköv oldalt!!!

http://hoppa.ltime.hu

Üdv.
maci1981
 
 


Dehogynem Klára, keresd meg! :wink: Azért nem mindenből akarok én sem rózsaszint, csak azért legyen neki, ha máá lyááány!! :lol:
Vendég
 


Jaj, tök jó! Úgy örülök a Kenguru-nak!!!

Tényleg, merre vagytok Többiek?!?!

Kép
bogen
 
 


klara: Egyeztessünk, hogy mikor jó Nektek kenguru ügyben?! Írtam privi-t is, megkaptad?!

Valójában napközben bármi jó, a héten csak 2 kötött program van, a holnapi jóga és szerdán egyáltalán nem jó. A többi programot tudjuk mozgatni, amúgy is szervezés alatt állnak még.

Kép
bogen
 
 


Sziasztok!

Klára! Leirom, mi az amink nincs, hátha nektek van és akkor te is szabadulsz tőle, nekem meg nem kell méregdrágán újonnan venni....

Utazóágy vagy járóka
Gumis lepedő kiságyba

Most hirtelen ez, mondjuk kell mellszivó, de háklis vagyok és abból Aventet akarok... :)

Egyébként tegnap hoztuk el a kiságyat, majd kell bele vennem szivacsot meg a pelenázójára is... csak az a baj, hogy valószinü, rendelnem kell, mert 70x115-ös szivacs kell bele :shock: furi egy méret, de mindegy, a lényeg, hogy van.... bár Zoli káromkodott egy sort, mire összerakta :) meg csavar is hiányzik, azt is venni kell... bár már a helyén áll, de az egyik támla nincs felrakva meg a pelenkázórésze nincs rögzitve...

Tényleg, hol vagytok???

Medveme, Norkini????
Vendég
 


Hahó!

Gumis lepedőnk az biztos van, valahol. :)
Utazóágyat már eladtuk. Avent mellszívót (én is háklis voltam rá! :)) is eladtuk már. :( Van azonban sosem használt cumisüvegmosó készletünk Braun mixerhez, pl! :P
Ilyen nagyobb cucc már csak autósülés van, de nem az újszülött méret, hanem a következő, meg etetőszék, de az kettő is. :P

Van szivacsunk is, elég jó minőségű, az ágy már nincs meg hozzá, de sajnos hagyományos 120x60-as.

Csavarunk is akad pár száz darab, a férjem nagy ezermester. :P

Bogi, válaszoltam. Megbeszélés szerint nekem szinte bármilyen időpont jó, csak szóljál előtte. Ami biztos nem jó, az délután 4 és 5 között, mert akkor megyek a gyerekekért a suliba, oviba. :)

:) KLára
klara
 
 


Klára: Most délután jött csak meg a privi, nem értem!!! Akkor holnap mennénk, s az etetőszékből az egyik érdekelne engem is... jó előre "bespájzolom"...hisz még odébb van mire szükségünk lesz rá!

Azt mennyiért adod?!

Kép
bogen
 
 


Sziasztok!

Etetőszékből asztallá és székké szedhető és ikeás antilop van, olyan dönthetős izémizék sose volt. Érdekel azért? :)

Ági, a kedvenc turkálódban szerinted jelmezt lehet találni, Esetleg kölcsönözni?

Jó éjt,
Klára
klara
 
 


Persze, minden érdekel etetőszék ügyben is, mivel nincsenek elvárásaim...megnézném ma őket, s kitalálom... akkor 13-14 között ottvagyunk... :lol:

Kép
bogen
 
 


Sziasztok, kicsit el voltam utazva (na ezt szépen megmondtam), de azért olvastalak benneteket!
Rózsaszín cuccok, nem ér, hogy azokból mindig több és szebb van !(legalábbis ahol én vásárolok)... :lol: meg szoktam nézegetni azért, aztán Andris kap medvéset meg autósat, főleg fehéret meg drappot, zöldet vettem (Tesco méret passzol a gyerekre, meg sztem az anyaga is erősebb, mint pl. c&a-s pamut) :roll:
Mondjuk a tesó lány lesz (majd) én is beruházok néhány rózsaszín darabot!
Bogen, korában kérdezted, merre sétálgatunk, hát millenáris most kihalt (lásd topicindítás: még pocakosan jártam oda szomorkodni), úgyhogy elindulok valamerre, aztán amikor átfagytam, visszafordulok: dunaparton mindkét irányba, várhegyen, tegnap Kolosy térig mentünk Óbudán) :wink:
Most hogy tééényleg jön az influenza, sajnos nem merem bevásárlóközpontba vinni Andrist, pedig azt nagyon szerettük. De majd elmúlik ez is, addig meg szabad levegőn sétálunk.
Kenguru: nekünk nincsen, nem szeretném ha rászokna, nem bírja a gerincem (már most sem: 6 kg, 62 cm, irtó jól fejlődik), úgyhogy kocsizunk.
Gondolkoztam hogy beszerzek itthonra egy tologató kocsit, valami egyszerűt (a nagykocsi irtó piszkos, nem akarom behozni a lakásba).. Ági, te hol kerestél internetem ilyesmit?
Jaj még hadd dicsekedjek: hétvégén síelni voltunk, Andris jól viselkedett : autózász szereti, anyósomék napközben sétáltatták (4 órát, hóban), este közös vacsinál nézelődött és hallgatta 20 ember zsivalyát, éjszaka emeletes ágy alsó szintjén alukált!
Strapabíró gyerek, az biztos, de nem szeretném arra nevelni, hogy csak anyucival ülünk otthon :oops:
Volt ott egy másik kétévesforma, az senkivel nem akart barátkozni, szánkózni se akart, nyűgös volt és csak anyuért kiabált egész nap..
meg gyerekek, nem hiszitek el, de egész nap cumisüveg lógott a szájából!!! Elhatároztam, hogy Andris a biztonság kedvéért nem is kap cumisüveget, kész! Ha tea kell, amjd csőrös pohárból vagy pohárból issza.
Na, megyek teregetni, majd még bekukk! Pusz

KépKép
medveme
 
 


Medveme, irigylem a vagányságodat! :lol: Szuper lehetett a síelés. merre voltatok? Nálunk csak Gellért tud sielni valamelyest, de igazi hegyen még nem próbálta, csak tanpályán.

Rózsaszín cuccok kontra fiúcuccok: szerintem pont fordítva. :P Legalábbis olyan lányos cucc, ami nekem tetszene, nincs sok, főleg a cipők esetében kétségbeejtő a helyzet. Ocsmány és anatómiailag pocsék felépítésű darabok vannak csak 25-ös méret fölött a polcokon. A fiúknak ezerszer könnyebb vásárolni. :lol:

Kétéves korában amúgy lehet, hogy Andris is hisztisebb lesz, az egy olyan életkor. :wink: De a cumisüveg tényleg nem túl jó megoldás, főleg a fogaknak. :roll: Mi sem használtunk. Mondjuk a teát eleve sose szerették enyimek, ahogy most sem szeretik. :(

Cipelés: azért a babakocsi cipelése lépcsőkön és felemelése az olyan buszokra/villamosokra, amelyek nem alacsony padlósak, még sokkal brutálabb, mint a kenguru, pláne a kendő. Legalábbis nekem ez volt a tapasztalatom, de lehet, hogy peches helyen laktunk. Akkoriban a 4-es 6-os sem Combino volt ám, hanem egy olyan rémség, amelyikre föl sem fért a babkocsi. Szóval nem volt könnyű...

Pusz
Klára
klara
 
 


Bogen, megnéztem a honalpod, jobb későn, mint soha :P És arra gondoltam, hogy a későbbiekben esetleg csereberélhetnénk, babacuccot tisztítószerre, mit szólsz? :lol:
klara
 
 


Szuper a kenguru! Tegnap ki is mostam és ma már használtuk is!!!!! KÖSZÖNJÜK! Az jutott eszembe, hogy ilyen pici baba gerincének ez még nem árt? Nem kéne várnom a használatával?!

Szuper ötlet! Csere-berélhetünk a tisztítószerekkel, nekem is tök jó az! Rucik, játékok meg az etetőszék mindenképp cserealap tud lenni :lol:

Kép
bogen
 
 


Medveme: Mostanában már én is egész sokat babakocsizok manókával, de mi főleg a Pasaréti tér és környékén vagyunk...én azért ilyen nagy túrákat nem teszek... nagyon bátor vagy, hogy így kirándulsz, síelsz...de én nem lennék erre képes. Nekem hiányozna manócska! El-el megyek én is suliba, vásárolni... majd csak oldódik ez bennem!

Sajna nekem mindenképp kell cumisüveget használnom a tápcsi miatt, de rettegek, hogy rá fog szokni. Ezért sem kap cumit sem!!!

Kép
bogen
 
 


Bogen, hát úgy 2-3 hónapos kortól már végül is rövid időre lehet használni, ha tartja már a fejét, de gondolom, úgysem túrázni akarsz vele. Utóbbit azért nem ajánlanám. :wink:
klara
 
 


Nem, túrázni semmiképp nem szeretnék Vele - még! Csak kiszállni az autóból és abban vinni ahova megyünk, egyenlőre. Max 15-20 perc. Akkor megnyugodtam, köszi mégegyszer!

Kép
bogen
 
 


Sziasztok, most csak rövid leszek..
Nekem is hiányzik szüszmők (most ezen a néven fut)! Ha nem lennének ilyen :D szuper nagyszülei, egy percre sem hagynám egyedül.
Bogen, miért rettegsz a cumitól? Andris szereti, de nem szokott rá annyira, hogy nélküle nem tudna ellenni (néha kiköpi, tök szándékosan, meg ha elaludt és kiesik, nem ébred meg soha)..
lányok, mi a véleményetek?
Jóéjt, pusz!

KépKép
medveme
 
 


Én is rettegtem a cumitól :P Ennek ellenére Gellért használta úgy egy éves koráig. Mármint nem a cumisüvegre, hanem a játszócumira gondoltok, ugye? Arra még a kórházban rászoktatták, mert egész nap üvöltött szegényke. :cry: Rettegésem alapja az a kép volt, hogy majd 4 évesen játék közben ott lóg a szájában, és az milyen csúnya. :lol: Szerencsére idáig nem jutottunk. Janka meg egyáltalán nem cumizott, és cumisüvegből sem ivott egyáltalán semmit. Nem fogadta el. (Így aztán egy percre sem lehetett másra hagyni vigyázás végett, hiszen totál igény szerint szopizott. :wink: De ez így nagyon jó volt. :)

Bogen, nagyon szívesen még egyszer!
Tényleg, szopis melltartó meg mosható melltartóbetét nem érdekel valakit? Még mindig pakolom a dobozainkat, és ilyenek akadnak kezembe. Cicifixek 90-es körüliek, van egy nagyobb, első, tejbelövellős napokra. A többi talán 85-90 körüli. Állapotuk változó. 8)

Jó éjt,
K.
klara
 
 


Mármint egyik jobb, másik használtabb. :wink:
klara
 
 


Cumi: Nos leginkább elveimmel ellentétes a cumi, meg pszichésen i rá lehet szokni, sajnos az orális szenvedélybetegség ilyen kis korban megalapozható a rendszeres cumiztatással... tanultunk is erről az egyetemen, meg olvasgattam is róla. Nem véletlenül nem ajánlják a pszichológusok sem... persze nem iyen fekete-fehér a kép, sokminden más is befolyásoló tényező ... meg a fogak... szóval, én nyugisabb vagyok ha nem!
:roll:

Egyébként, amikor hasfájós volt, 3-4 alkalommal próbálkoztam vele, de nem jártam sikerrel... amint félálomba került kiesett és még jobban ordított... volt, hogy addig fogtam, míg el nem alszik, de akkor is megébredt azonnal, ha kiesett... becsapásnak érzem, anyapótléknak ... hisz ilyenkor nyilván rám van szüksége!!! :wink:

No de én a munkahelyemen is nagyon szigorú, kemény voltam a diákokkal ... szóval nekem is finomodnom kell folyamatosan, s csiszolni a már kialakult kemény elvrendszeremen :oops:

Kép
bogen
 
 


Klára: szopis melltartó engem köszi nem ... amúgy is kicsik lennének nekem :roll:

Kép
bogen
 
 


bogen írta:Klára: szopis melltartó engem köszi nem ... amúgy is kicsik lennének nekem :roll:

Az kizárt. Hiszen láttalak. :)
klara
 
 


Mit tanítottál?
klara
 
 


Sziasztok! Engem igen Klára, de mekkora a kosara? mert a B-s már kicsi.. :roll: az állapot annyira nem zavar, hiszen úgysem használom évekig én sem... a melltartóbetét is... tényleg, jobb, mint az eldobható? Mert nekem nem volt még mosható...
Vendég
 


Klára: informatikát tanítottam egy olyan középiskolában, ahol problémás kamaszok vannak, de egyébként szociális munkás vagyok, meg drogügyi koordinátor is voltam a munkahelyemen sok minden más mellett...

...ami pedig a szopis melltartót illeti, de 95 D/E, és/vagy 100 D-s szopis melltartóim vannak....... :oops:

Kép
bogen
 
 


Pumpóka: Csak nem új vonalzóid vannak?!
Tök jók!!!!

Kép
bogen
 
 


Meguntam a régieket... :lol:
Vendég
 


pumpóka írta:Sziasztok! Engem igen Klára, de mekkora a kosara? mert a B-s már kicsi.. :roll: az állapot annyira nem zavar, hiszen úgysem használom évekig én sem... a melltartóbetét is... tényleg, jobb, mint az eldobható? Mert nekem nem volt még mosható...

Hát takarékosabb. És ez is bírja úgy.
Nekem is kicsi a B-s kosár, ne aggódjatok... Ági, te nálam egyértelműen vékonyabb vagy szerintem! Pocis képek alapján.
Bogen, az az egy nagy méretű az szerintem van 95D-s. Nekem az elején úgy bedurrant a cicim a tejtől, hogy nem hinnéd el. :(
Szép hivatásod van, de nem lehet könnyű... Az biztos, hogy a szocmunkások sose maradnak feladat nélkül, bőven akadnak "páciensek"... :?
klara
 
 


Jó, ha megtalálod azt a nagyméretű melltartót, akkor egyezkedhetünk ... de az nekem fontos szempont, hogy ne legyen varrott csík benne a mell résznél ...

ami a szocmunkát illeti én nagyon szeretem, kicsi korom óta ezzel akartam foglalkozni, talán apukámtól hoztam ezeket a "géneket", aki nevelőtanár... amúgy most meg grafológiát tanulok... szóval jó lesz ez így együtt!
Ráadásul most hívott a főnököm, hogy van egy új ötletük... és annak megvalósítását rám akarják építeni, kíváncsian várom mi az és hogy lehet Manóka mellett csinálni... :roll:

Kép
bogen
 
 


Egyébként ez a munkahelyem weboldala, ha bárkinek az ismerősi körötökben problémája van a középiskolában: www.zoldkakas.hu
Működik egy tanácsadó szolgálatunk is, ott tudnak segíteni sulit keresni is ... ha épp... persze ne kelljen senkinek, de ha mégis....

Kép
bogen
 
 


Hú Bogen, az egyik ismerősünknek ez nagyon jól jött volna még nemrég! De lehet, hogy most is... Erősen gondolkodtak a Zöld kakason... irányíthatom hozzád? :oops:
klara
 
 


Nyugodtan irányítsd hozzám ... de egyenesen megkereshetik a Kakas-t is a 280-8114-es telefonszámon is. Varga Gabi-t kell keresni, ő az aki foglalkozik most a felvétel/tanácsadás... témakörével. Hivatkozzanak rám nyugodtan, hogy tőlem hallották az info-t.... de persze engem is kereshetnek, csak én nem vagyok annyira naprakész ... talán a jövő tanévben visszafolyok kicsit a munkába, majd meglátom! :wink:

Kép
bogen
 
 


Klára!

Mizujs a szopis melltartókkal??? Nekem igazából a 85/90 C-s vagy max D-s lenne jó... mondjuk, a legjobb az lenne, ha előtte felpróbálhatnám... bár ti erre szoktatok járni felénk nem? Persze most nem akarlak téged ugráltatni, csak ha nektek nem kitérő és akkor fel is próbálhatnám, hogy melyik a jó (ha jól emlékszem, nem egy van)... A pléddel meg a hálózsákkal mizujs?? Csak érdeklődöm...

Mert most van lóvém...

Jajj, nagyon gazdag volt ez a fizu... :D kaptam konyhai mérleget Zolitól, vett egy dvd-irót, meg tegnap egy digitális fényképezőgépet... :lol: befizettünk minden számlát, anyunak kiperkáltuk a babakocsit, nagybevásároltunk kajcsiból és még igy is maradt szép kis összeg...

Ma bent voltam a Mammutban átvenni a várandós-katasztrófacsomagot... hát kegyetlen, komolyan, egy db Avent cumisüveg, egy db MAM cumi és egy !!!!!!!! db pampers 2-5kg pelus... :twisted:
Benézetem a Chicco-Kenguru boltba, elájultam a sz@r minőségü kenguru ruhák áraitól... 4500ft egy plüss rugiért... :shock:
Összesen amit vettem egy pamut kis rózsaszin sapit 750ft-ért... aztán fordultam kifelé onnan...
Most úgy néz ki, teszveszen sikerül egy Avent mellszivót beújitanom (egyenlőre én vagyok a nyerő-licites) 3200ft-ért, mondjuk, annyi, hogy csak a szivórésze van, tehát nincs hozzá cumisüveg, de nem érdekel, mert 3db avent cumisüvegem van itthon... és inkább ennyiért igy, minthogy dupla ennyiért +egy üveggel... nincs igazam??? vagy már agyamra ment a spórolás??? :lol:

Tényleg, Orsi, Bogi!!! A kórházban amit kaptatok csomagot a babának ajándékba, abban mik voltak??? Már csak baromi kiváncsiságból is, mert Barnusnál meg Atisnál még a várandós is tele volt minden jóval, a kórházi is... és most, hogy a várandós ilyen trutymó... kiváncsi vagyok, mit adnak a kórháziban?????
Vendég
 


Szia Ági!
Végül is be tudunk ugrani suli után. Ti mikor értek haza az oviból? Akkor próbálgathatsz. :) Babacuccok még nem kerültek elő sajna, viszont ilyen bébis dolgok akadnak, nehogy vegyél rugit annyiért... Voltak lánysapik is. De hol... A legtöbb cuccot Janka nem is hordta, nem stimmelt az évszak, vagy eleve pici volt rá - tudod, enyimek nagy babák voltak eléggé.
Szerintem tök jó ár 3000 az Aventért. Ha van 3 cumisüveged, akkor minek kéne még egy hozzá? :lol: Amúgy ne panaszkodj :wink: tök drága egy olyan cumisüveg, ha az van a csomagban, az még teljesen jó. Én ennél is trébb csomikra emlékszem. :? Főleg jankánál.
klara
 
 


Ági, írd meg priviben a pontos címet, meg hogy milyen néven csöngessünk, ok? Bár sejtem, melyik ház a tiétek. :)
klara
 
 


Kórházi csomiban picit jobb cuccok voltak, bár én nem panaszkodom. Örültem nekik...
Szóval: sudocreme minta, nivea babasampon, johnsons fürdető, popsikrém minta, tea, pelus meg reklám leírások...

Kép
bogen
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: