Új privát üzeneted érkezett!

Angi, nem ugyanolyan ütemben gyarapodnak a babák, kitartás! Pihenj sokat, adj időt magatoknak! Bea mit mondott?
Vendég
 


Remélem nem bánjátok, hogy egy picit bepofátlankodok, de szeretnék ajánlani Nektek is termékeket, illetve akit érdekel a termékek forgalmazása annak üzleti lehetőséget! Kiváló minőségű magyar tisztítószereket, élelmiszereket és táplálékkiegészítőket kínálok a H&I képviseletében ... www.bogen.5mp.eu ... nekem nagyon tetszenek a termékek, biológiailag lebomlanak...
Szép hétvégét: bogen@tvn.hu

Kép
bogen
 
 


Szia Andi!

Aranyos vagy, végül is szerintem minden oké, mérés és időzítés kérdése, hiszen láthatóan nagyon jól van és szépen eszik. Bea mondott egy szoptatási trükköt a korai "cicin bekómázás" ellen. Már volt úgy, hogy bevált :) Tegnap este kiváló eredményt mutatott a mérleg - újszülött szempontból :lol: Egyébként én nem nagyon szeretem ezt a "mérlegelést", nem is akartuk csinálni, de állítólag az első két hónapban fontos.
Ti jól vagytok? Minden oké? Jókat tudtatok sétálni ebben a néhány nap verőfényben?
Anikó, veletek mi a helyzet?
Puszi a csajoknak!
igna
 
 

 
 

Mi nem mértük soha, havonta egyszer Beáék lemérik, de én nem akartam stresszelni magam, úgyhogy a mai napig nem tudom, mennyit eszik egy alkalommal.

Mi jól vagyunk, köszi, Zsófi nagyokat kacag, hoztam új fotót :)

Kép Kép
Vendég
 


Édes csillag! Gyönyörű, és az első képen nagyon hasonlít rád! Ez a medve a barátja? :D
igna
 
 


Igen ;) Még nászajándékba kaptuk, most Zsófié :lol:
Vendég
 


Sziasztok!
Andi!Nekem mind a kettő időpont jó a délelőtt és a délután is,mert mi is így szoktunk kajcsizni.Melyik nap lenne nektek jó?Nagyon édes a képeken Zsófi! :D
Angi kitartást!Mi is úgy vagyunk még mint ti elég sokszor,hogy szegényke nyűgös,sír és nemtudjuk miért!A súly miatt ne aggódj!Beindul majd! :wink:
Mi nem szoktuk mindig méregetni,amikor eszünkbe jut,kíváncsiságból nézzük csak.Én onnan szoktam tudni,menyit eszik,hogy amiatt,hogy szétment mindkét mellem,muszály voltam cumiból is etetni és azon láttam.Szerencsére nem szokott le a mellről,úgyhogy most tud enni üvegből és ciciből is... 8)
Szegénykém a hétvégén napközben semmit nem aludt,nem bírja a szelet,és még ráadául tegnap kiderült hogy szájpenésze van.... :cry:
Most szegénykém,hogy nem fúj végre a szél kidőlt teljesen.
Annyira bántott mindkettőnket,hogy nem tudunk rajta segíteni... :x

[/img]
t. anikó
 
 


Anikó: mit szólnál a csütörtökhöz? Délelőtt? Találkozhatnánk mondjuk 9 fele, ha az Nektek nem korai. Vagy fél tíz? Vagy? :) Ti messze laktok a Matchos kereszteződéstől, asszem Fóti út és Kossuth Lajos utca sarka?

Szájpenésszel mit lehet csinálni, kapott rá valamit?
Vendég
 


Andi!Oké, a csütörtök jó,a fél tíz jó lenne!
A Match nagyon jó,kb. 10percre vagyunk tőle!
A szájpenészre ecsetelőt kaptunk,szegényke,nem valami finom... :?
t. anikó
 
 


Na, az jó, nekünk is 10 perc kb a Match, akkor nem is laksz olyan messze :lol: Csütörtökön fél tízkor ott leszünk!

Az ecsetelő elhiszem, hogy nem finom, de majd csak túl lesztek rajta! :)
Vendég
 


Andi!
Ne haragudj,de nem jó a holnap- felfújhatós a babakocsink kereke,akartunk ma sétálni menni és nemtudtunk,mert le van eresztve a kereke,valahol kilukadt,vagy a szelep rossz... :x
Ugyhogy ma megyünk a kenguruba,hátha tudnak vele vmit csinálni(ott vettük)...
Majd írok,ha már tudok valami konkrétat :roll:
t. anikó
 
 


Sziasztok!

Eddig az alagligeti topikba írtam, mert a többi dunakszisben nem nagyon volt mozgás, de nem ott lakunk, hanem a Tóvárostól északra a kertvárosban.
Ha jól láttam, ti is errefelé laktok, nem bánjátok, ha csatlakozom?

A kisfiam kb. korban passzol az itteni babákhoz, elsején lesz fél éves.:wink:

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Anikó: okés, semmi gond :)

uxi: üdv köztünk :) Tényleg nem laksz messze :)
Vendég
 


Merre laktok? Mi a Szilágyi utcában, a zsákutca részben. (a Széchenyin túl).

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Sziasztok!

Úgy látszik, mi vagyunk itt a legkisebbek... :)
Már én is nagyon mennék sétálni, a teraszra is csak kétszer jutottam ki, mióta megszületett babóca. Mostmár lassan 2 és fél hetes a kicsi, úgy gondoltam, elkezdem a szellőztetést egy napos napon! Szerintem 1-2 hét múlva mi is vagányan csatlakozunk a sétálókhoz :D
A végén egész jó kis csapat jön össze tavaszra!
(Látszik, hogy mindig kapkodok, azt sem tudom, hogy kell feltenni a baba korát jelző mércét..)

Nos, jó randizgatást, nem sokára mi is jövünk! :)
igna
 
 


Igna, fönt a hozzászólások fölött van a "segédletek", lenyitod, abban van a profil, s ott találod az aláírás rovatot. Készítesz egy vonalzót, s az url kezdetű kódot, amit adnak, ide kell bemásolni, majd menteni a profilt.
S ha minden jól megy, máris látszik majd.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Sziasztok!Szia Uxi!
Hát próbálkoztam ezzel a vonalzóval,de nem sikerült... :oops:
Holnap megyünk a kenguruba,hátha tudnak valamit kezdeni a babakocsival...eléggé bosszantó volt ma hogy ilyen szép idő volt és szegény babót csak az udvarra tudtam kivinni... :cry:
Angi mit szólt babóca a levegőhöz?Mi azelső alkalom után majdnem egész nap csak aludtunk.
Tegnap voltunk tanácsadáson és anyának dagadt a melle...4,58 kilot mértek és teljesen el voltak ájulva,hogy még csak 5 hetesek vagyunk... :wink:
Uxi!Mi a Bem utcában lakunk,ez a tésztagyárnál van.
t. anikó
 
 


Anikó: sétáltunk felétek szerdán, mert voltunk az okmányirodában :)
Én is így voltam a méréseknél, olyan büszke voltam erre a falánk csajszira ;)
Vendég
 


Hát... Csajok, le a kalappal! :) Nem tudom, hogy csináljátok ezt, Tamáska, ha kómás, hiába ébresztgetem háromszor evés közben, ha ő alszik, alszik. Pasi.
Aztán hajnalban és reggel nem győzi behozni, alig kap levegőt szopcsi közben. De gondolom, minden oké, mert gyönyörű, érdeklődő, és követelőző is tud lenni. Ez este és éjszaka csúcsosodik ki persze... :o
Egyébként legjobban a kockás párna, a csíkos nadrágom és a tarka geometriai ábrás pólóm köti le :P Olyan komolyan tudja ezeket szemlélni!
Persze, levegőztetés után (is) nagyot szunyált, édes kis pofa. De úgy látom, súlyban nagyon bele kell húznunk, hogy jövő nyáron már tudja cibálni a csajok haját! :) No ez persze csak vicc!.. Nagyon kedves kisfiú!
Uxi, nekem sem sikerült a vonalzó, de 2 és fél hetesek vagyunk!
Olyan hihetetlen, sokkal többnek tűnik már!
Puszi a gyerkőchadnak :lol:
igna
 
 


Sziasztok!

Angi, Beni is ilyen volt az elején, óránként szopott éjjel-nappal, s mellé kakilt is szinte mindig. Mostanában állt át a 3 óránkénti evésre (nagyjából, ez sem mindig van így, igény szerint szoptatom). Éjjel még 2-3 szopi van, talán most csökken 1-2 -re, amit nem bánnék már. :wink: S még mindig 3-4 kaki van naponta.
2 hónaposan még minimum 12-szer szopott egy nap :shock: .

Anyatejen kívül eddig kétszer fél kiskanál almát evett, nem túl nagy lelkesedéssel... :oops:

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Sziasztok!
Na bevittük ma a kenguruba a babakocsit,kaptunk cserét,amíg meg nem javítják....szenvedtem is vele,mert az első kereke nem forog oldalra,érdekesen vettük be a kanyarokat... :roll:
Tegnap úgy nevettünk szegény Maján...lila színű ecsetelőt kaptunk a szájpenészére és szegénykém az egész pofiját összemaszatolta,olyan aranyosan néz ki... :lol:
Mi már 3napja intenziven O-betőt formálunk,már csak a hang hiányzik hozzá... :D
Angi egybként mi is evés közben alvósak vagyunk...kb emiatt majdnem 1óra,mire végzünk az evéssel...
Hát ti nagyon ügyesek vagytok,én még mindig nem jöttem rá avonalzóra..... :oops:
t. anikó
 
 


Szia Anikó!

Réggeben már írtam ide! Szájpenészre nagyon jó a RÓZSAMÉZ gógyszertárban lehet kapni, olcsó nem szinez és nagyon szeretik a gyerekek!
Emese

Kép
Kép
mese80
 
 


Szia!
Köszönöm a tippet!Kipróbálljuk,hátha,mert szegénykémnek ez a lilaszínű nem nagyon ízlik....:)
t. anikó
 
 


Sziasztok!
A segítségteket kérném:volt már nálatok olan,hogy a babátok nem tudott kakilni?Mi tegnap óta szenvedünk...tegnap dél óta ma reggel jött csak egy adag,azóta most megint semmi.Felhívtuk dokit,ő azt mondta,hogy ez még nem vészes,de szegénykém úgy erőlködik...rossz nézni.Próbáltuk már az espumisant,köménymagos teát,de nem sok eredménnyel...nektek volt már ilyen?nincs valami ötletetek?
t. anikó
 
 


Szia Anikó!

Hát van rá két megoldás, de ha nem sír és nem szenved nagyon egyik sem tanácsos, mert hamar hozzászoknak és nem fog tudni magától kakilni. Az egyik hogy lázmérőzd meg. A másik hogy lehet kapni a gyógyszertárban Glicerines végbélkuppot.

Kép
Kép
mese80
 
 


Sziasztok Lányok!

Szülés után nőtt a lábam, így sajnos van egy pár cipőm ami feleslegessé vált, ezért kiárusítást végzek 38-as, 39-es cipőkből. Pár ezer forintért adom őket.

Ha valakit érdekel, hívjon Bea 70/366-9936.
bobo-bebe
 
 


Sziasztok!

Anikó, én úgy tudom, az is "normális", ha akár 4-5 napig nem kakilnak, és az is, ha naponta 6-szor :shock:
Gondolod, hogy a hasfájás miatt van? Egyébként az én barátnőm is lázmérőzte ilyenkor a hasfájós kislányát, az hatott 4 napi nem-kakilás után is..
Szerintem még várj egy kicsit :o
Vigyázzatok magatokra!
Andi, ti hogy vagytok? Zsófi?
igna
 
 


ELADÓ BÉBI RUCIK 56, 62 ÉS 68 MÉRETBEN!
8 db rugdalózó 800,-/db, 9 db rövid ujjú body és póló 500,-/db, 3 db napozó 500,-/db, 10 db hosszú ujjú body 600.-/db, 6 db atléta 200,-/db, 4 db hosszú ujjú póló és pulóver 600,-/db, 1 db nadrág 800,-. 2 db játszószőnyeg 8.000,- ft. Valamint egy gurulós lábakkal felszerelt függőágy 13.000,-, 1 db AVENT típusú dupla hőtárolós termosz 2.300,-, 2 db pamut bébi sapka 150,-/db, 1 db téli bébi sapka 400,-, 1 db polysztirol gyönggyel töltött szoptatós párna (80x32 cm) huzata levehető 1.800,-. Minden vásárlónak AJÁNDÉKOT adok!!!

Kérésre fotót küldök! Az egész csomag megvétele esetén, jelentős ÁRENGEDMÉNYT adok!!!

Érd.: Takács Beáta 70/366-9936. takacsbeata@vipmail.hu
bobo-bebe
 
 


Sziasztok!
Köszönöm atanácsokat!
Hát,én is a lázmérős variációt próbálom,sikerrel,szegénykéből csakúgy lövell ki.... :lol:
bár nem birok kivárni több napot,1 nap után csinálom neki.Úgy sajnálom,annyira erőlködik.... :cry:
Eléggé idegesítő a dolog...
Még egy kérdésem lenne:gondolom erre inkább Andi tudna válaszolni: a papírok intézése után mennyi idő vol,mire megkaptátok az egyszeri segélyt és a gyást?
Angi ti hogy vagytok?Levegőztetés megy?
t. anikó
 
 


Sziasztok :)

Köszi, mi jól vagyunk, Zsófi nő és okosodik :lol:
Anikó: ha jól emlékszem, mi november elején kaptuk meg (Zsófi szeptember 18-i), de nekem a munkahelyem intézett mindent.
Vendég
 


Jó reggelt! :P


Anikó, csak annyit tudok az ilyen ügyintézésekről, hogy pl. a taj kártyát gyorsabban is meg lehet szeretni, ha bemegy érte az ember az OEP-be a Teve utcában, de gondolom ti már ezen túl vagytok. Az egyszeri anyasági segélyt talán az Állam Kincstárnál kell intézni, a munkahely ezeket már nem intézi, januártól a családi pótlékot sem. A tégyáshoz nekünk a cégnél kórházi zárójelentést, taj kártyát és születési anyakönyvit kellett bemutatni...

De bőg a gyermekem.. :shock:


Puszi!

Kaki rendeződött???

Panndi, mi jövő héttől szerintem sétálunk, nem bírom tovább, Anikó, kocsitok rendben?
igna
 
 


Ja, képzeljétek, felütötte nálam a fejét a mélabú, főleg a múlt héten, töredezett a mécses :(
Nálatok volt ilyen?
igna
 
 


Nekem négy hétig töredezett a mécses :lol: Mit töredezett? Állandóan összetört :) Kitartás, egyszer csak vége lesz!

Képzeljétek, Zsófi hason fekve már a térdeit behúzza maga alá, kúszni-mászni akar :lol:
Vendég
 


Nagyon kis ügyes ez a Zsófi baba, gratula! :lol:
Voltunk ma sétálni, én olyan boldog voltam! Persze a kicsi végigaludta az egészet, de utána farkasétvággyal követelte a kaját, ahogy hazajöttünk! Jó lenne, ha jövő hétre ilyen maradna az idő. :!:
Hát.. ez a bőgés téma tényleg nem fórum topik..
Egyébként nekem nagyon hiányoznak a csajos beszélgetések, persze csak hétvégén tudnak hozzánk barátok kijönni látogatóba, a telefon meg tényleg nem olyan. Jó lesz már a tavasz, nyár, meg persze ahogy nő babó, biztos egyre több mindent lehet csinálni.
Ja, hízásnak indultunk, már pufi pofinak hívom a kicsit, és combocskája is kezd lenni. (Hát.. én sem vagyok a régi.. :o , de az nem olyan nagy dicsőség!)
Mit szóltok valamikor egy sétához? És Anikó? Vagy mi nagyon messze vagyunk? Kocsi működik? :?
Jó hétvégézést nektek! :)
igna
 
 


Igna, nekem Emi után 6 hétig tartott a depi.
Akkor lett jobb, mikor már rendszeresen kimozdultunk, s találkoztunk kismamákkal. Emi október végi, mi is csak 4 hét után mentünk ki.S ráadásul a szopi is problémás volt, s nagyon rosszul viseltem a szabadságom olyan nagyfokú elvesztését, azt hittem, már mindig úgy lesz.

Beninél nem volt, igaz, vele már 4 napos korában a játszótéren voltunk (Emi miatt muszáj volt), s akkor voltak ismerősök is már.S már tudtam, mire számíthatok, nem ért váratlanul a hirtelen jött "rabszolgaság".

Egyre jobb lesz majd! S egyre több mindent tudsz majd mellete csinálni.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Séta részünkről oké, csak szóljatok :)
uxi, csatlakoztok? :D
Vendég
 


Sziasztok!
Hát..eléggé összecsaptak mostanában a viharfelhők fölöttem...valahogy ez nem a mi hónapunk babókával... :cry:
Szegénykémnek még mindig van szájpenésze,+ este kb. hajnal fél 2ig nyűgösködünk...a babakocsink se jó és ez a pótkocsi olyan rossz :evil:
Hát ez a depi nekem is meg volt,még majdnem hogy a meséken is sírtam...aztán most kb. 2 hete kezdett enyhülni...
A sétában én is benne vagyok!Ha jól emlékszem csüt. és péntekre mondott esős időt, a többire jót..
Csajok Nektek mikor jó?Nekem jó bármikor...
t. anikó
 
 


Sziasztok!

Uxi, te mindig olyan ügyesen vigasztalsz, hiszen a napi 12 szopástól mi azért messze járunk.. :) Tényleg, ti merre laktok? Lehet, hogy volt már róla szó, csak elfelejtettem.. Ahogy mostanában 1-2 dolgot :oops: Te "eredeti" dunakeszi lakos vagy?
Anikó, nekünk sincsenek valami jó napjaink, a mi babánk éjszaka totál betaknyosodott, eléggé rémisztő volt a hörtyögése, szörtyögése, most orrszívóztuk, plusz vmi tengervizes orrspray. Ez ám az élet! :D Azt sem tudom, mikor aludtam utoljára egy jót.
Sebaj. Régebben úgy szerettem az éjszakákat! :?
Tényleg, mentek sétálni? Én a holnapot totál beterveztem, de nem merem tutira mondani Maszatmanó miatt.
Andi, a te számod megvan, plusz ti közel is laktok, esetleg ha erre sétáltok (Esze Tamás utca), ha nem is tudunk menni, beugorhatnátok, ha be nem is mertek, egy közös terszos szellőzés beleférne! :oops:
Vagy ez hülyeség?
Rátok bízom, tényleg ez a telefonos dolog szerintem rugalmasabb..
Bacilusmentes üdvözlettel,
Angi
igna
 
 


Sziasztok!
Angi!Mi nemrég jöttünk ki ebből a szörtyögős korszakunkból,szegénykémet úgy sajnáltam... :roll: mi is orrszívóztunk+azt a spray-t használtuk,amit ti is,majd elmúlik... :wink:
Hát az alvással én is így vagyok még mindig...mindenki azzal jön hogy miért nem pihenek délelőtt,de ha egyszer nem megy a nappali alvás...+babóka se nagyon engedné...
Ma volt az első kádban fürdésem hosszú idő után...nemtudom leírni milyen érzés volt...teli kád+a napi megengedett 1dl bor... :lol:
Nem is vagytok olyan messze tőlünk,ha gondolod,mi is szívesen megnéznénk titeket Majával!Elküldöm a számomat,ha gondolod te is megadhatod a tiédet!
t. anikó
 
 


Sziasztok :)

Angi, rendben, útba ejtünk Titeket :) Már sétáltunk Felétek párszor, csak nem akartam zavarni, de nagyonis szívesen :) Lehet, hogy ma csörgök is :)

Anikó, de a sétára is vevő vagyok ám ;) Pénteken hazamegyünk anyuékhoz, ma kell gyógyszertárba mennünk, de holnap...? :)
Vendég
 


Anikó, elküldtem én is privátban a számomat!
Anikó, Andi, pocsék idő van, de szövetkezzetek, gyertek felénk, nézzetek ránk, ha mindenki jól van egészségileg! Egyébként holnap és péntek délelőtt is jó, csak mindkét du dokihoz megyünk, koponya-hasi ultrahang+ csípőszűrés... Remek!
Jelezzetek, nem lépek ki, de a számom is megvan nálatok!
igna
 
 


Mi mindentől függetlenül holnap délelőtt tiszteletünket tennénk Nálatok pár percre, pocsék idő ide, pocsék idő oda, nekünk kell a séta :D
Vendég
 


Szuper! Gyertek ti is, Anikó, kinek kb. mikor jó? Nálunk még nagyon változó a kaja stb. időpont, de akkor megpróbálnám úgy alakítani, hogy ne pont szopcsival töltsük az időt a hátsó szobában... :) Úgy lenne jó, ha egyszerre tudnátok jönni, mert sok időpontot nem tudok ügyesen belőni.. :oops:
igna
 
 


Mi kilenc, tíz fele tudunk menni.
Vendég
 


Sziasztok!
Nekünk is jó a délelőtt!Andi! mi lenne,ha találkoznánk ott a Matchnál fél tízkor?Számodat meg tudod adni priviben,mert ha esetleg esne az eső,mi nem tudunk menni sajna,mert ezen a cserekocsin (még mindig az van)nincs ilyen esővédő...
t. anikó
 
 


Oké, gyertek akkor olyan hn 10 körülre, csak előtte kb 20 perccel csörögjetek, hogy ha s.o.s. helyzet lenne, még össze tudjam szedni magunkat!
Viszlát holnap!

(Fú, ma milyen ragyogó idő van!!!)
igna
 
 


Okés, fél 10 jó, Angi, csörgünk, pláne mert nem tudom hány szám alatt laktok :lol:
Anikó, számom megy priviben :)
Vendég
 


Remélem holnap jó idő lesz!
Akkor jövünk délelőtt!
t. anikó
 
 


Sziasztok!

Igna, a Szilágyi utcában lakunk, a Széchhenyin túli részén, a "zsákutcában".

Hát, eredeti dunakeszi lakosnak nem nevezném magam...:wink: szeptember közlepén költöztünk ide, szóval bevándolrló vagyok. 5 évet Bp-n laktunk, előtte az ország keleti felében. :wink:

Későn láttam meg a múltkor a csatlakozásra a felhívást... Addigra már elmentünk. De szívesen csatlakozom valamikor, mi ált. 10- fél 11 körül tudunk indulni. Elég könnyen felismerhetőek vagyunk, egy narancssárga testvérkocsival cirkálunk a körnéyken, ilyen szerinte nincs másik a közelben. (meg is szokták bámulni az idősek, hogy mi ez, két gyerek van benne? :wink: )
Ma meg nem megyünk sehova, Beni bealudt a szopiba, az ágyában nyomja a szunyát én meg főzök.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Csajok, nem biztos, hogy a szörcsögés feltétlen megfázást/taknyot jelent!
Nekünk a régi gyerekdokink tapasztalt vén róka volt, nagyon jó doki, ő mondta, hogy fiatal csecsemőknél még lazább a garat? lágy szájpad? Erre már nem emlékszem, lényeg hogy valami lazább még, és ez adja ki alvás közben a szörcsőgő hangot. Nekem is szörcsögött mindkettő. Szabad levegőn elmúlik, szobában hallatszik.


Mi küzdünk a hozzátápival, vagyis asszem egy időre hanyagolom, Beni úrfi nem akar enni semmit, csak a cici a mindene... :roll: 8)

KépKépKépKépKép
uxi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: