Új privát üzeneted érkezett!

Szia!
Hát, még kissé fáradt vagyok. Ez abban nyilvánul meg elsősorban, hogy a déli altatásnál, majdnem elalszom, és este 10-kor már az igazak álmát alszom (én, aki egyébként bagoly vagyok). Gondolom a jövő hétre minden visszatér a régi kerékvágásba.
Keresztlányom is extra nyűgös manapság (4,5 hós). Gondolom, hogy megviseli őket ez a szörnyű idő. Hannát már nem, de amíg kisebb volt, akkor rettentően érzékeny volt a frontokra.
A mi napjaink? (Ugye kétféle van, az egyik amikor anya nem tanul, mert vége a vizygáknak és a másik, amikor anya tanul) De a normális az így néz ki: 7- 7.30 között ébred a manó. 8-kor reggeli, utána 9-kor egyből tízórai-azért ilyen korán, mert ha később kap, nem hajlandó ebédelni. 9-ig renberakjuk magunkat, a házat. Utána elintézzük a fontos ügyeket: bolt, posta, Szeged, stb. 12.30-kor ebéd, 13-tól alvás, kb. 15-ig. Ezután szoktunk kimenni egy nagyot sétálni (Ő már a saját lábán közlekedik) kb. 16-ig sétálunk, azalatt jól elfárad. Meguzsonnázik. Majd vacsorát készítünk, vagy ha előre főztem, akkor játszunk. Apa 18 után érkezik, akkor vacsora, majd apával nagy hancúr, 19.45-kor Hanna mégegyszer vacsorázik (ez a tápis vacsi), 8-kor fürdés, és negyed kilenckor már alszik. Ez a tipikus nap, de természetesen van, amikor a délelőtti program délutánra kerül és fordítva. Neki már nincs olyan szigorú napirendje, mint amíg kicsi volt, de az etetések és alvás időpontjához szigorúan ragaszkodom.
A kedvenc programja mostanában a rajzolás és a gyurmázás. Ül az asztalánál és parancsba adja, hogy mit rajzoljak a nagy csomagolópapírra, én lerajzolom erre ő összefirkálja, majd este elmeséli apának, hogy ő miket rajzolt! Eddig a kezével formázta a gyurmát, tegnap tanultuk műanyag késsel vágni a gyurmát. Nagyon szeret gyurmázni, reggel 7-kor amint kipattan a szeme, úgy ahogy van pizsamában ül az asztalkájához és kiabálja: "gyurmázok, gyurmázok!" Alig tudom meggyőzni, hogy most nem, de később lesz rá lehetősége.
De rendes fiú ez az Ábel, hogy rendesen eszik! Érdekes, Hanna is utálta a krumplit amíg kicsi volt. Mekkora a súlya már? És a hossza?
Hanna 10200 g és 84 cm. Még 2-3 hónap és Ábel kétlábon fog közlekedni, az lesz ám csak a jó világ! :lol:
Van kedvetek eljönni valamelyik nap? Nekünk a következő időpontok jók: csütörtök (egész nap), péntek (egész nap), kedd (egész nap). (Szerdától be kell mennem 3 délelőtt dolgozni)
A babysitter nagyon bevált! Egy tündér! Nem is hiszem, hogy ilyen szerencsénk volt Vele! (igaz, válogattam, mire megtaláltam a megfelelőt) Hanna rajong érte! És azt hiszem, ez a legfontosabb.
Sok puszi!
Vendég
 


Szia Hildus!

Azért mindennap jobb lesz, az a jó, h legalább éjszaka most már tudsz pihenni.

Ábel is nagyon frontérzékeny, de apja is és én is, így nem meglepő.

Ábel félévesen 7900 g és 69cm volt. Van súlya, de a hossza sem marad el :-) Anyatejes baba :-)

Mostanában a kedvence az autózás, vagyis berreg egész nap. Ne tudd meg mennyi nyálat kiereszt.....úszik minden :-) Többszöri ruhacsere, mert a partedlit nem tűri meg a nyakában, hanem azt is megcsócsálja :D :D
Ha lehetne állna egész nap, de még nem tud felállni.

Nagyon szívesen meglátogatunk Benneteket, majd megbeszéljük, h mikor. Ma programunk van , de ha holnap talizhatnánk valamikor az jó lenne. Akár a délelőtti ügyintézős időtökben, akár a délutáni séta alkalmával. Amíg ennyire nyáladzik nem mennék hozzátok, nem akarok kellemetlenséget. Sétálni, beszélgetni azonban jó lenne, ha nincs az a nagy szél.
Mi a véleményed??

Nekünk a péntek (holnap) és a kedd is megfelel egy sétálós, beszélgetős talira.

Épp ma akarok venni etetőszéket Ábelnek és arra a fa székre gondoltam, ami asztal és szék lehet. Már nagyon várom, h rajzolhasson, de még ülni sem tud :-) Főleg hason fedezi fel a világot :-) Mindenféle hangokat hoz létre, pld. ütögeti a játékokat a rácshoz, falhoz..........amitől égnek áll a hajam az az, amikor a buksiját koppantja az ágya tömör végéhez..........az is hang....... :twisted:

Millió puszi Nektek és várom a találkozást!!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Szia!
Hű, szép nagy baba! Igen a nyáladzós időszak élénken él az emlékeimben. Tudom nem vigasz, de egy darabig még csinálni fogja. Én egy kis kendőt kötöttem a lányom nyakába, háromszög formára hajtogatva, és az felfogta a nyál nagy részét. Azt megenni sem tudta, mert nem volt akkora a kendő, hogy a szájához tudta volna húzni.
Megőrülök ettől a nyomorult széltől! Hannát ma fél óráig altatgattam mire elaludt, köszönhető ennek az üvöltő, visító szélnek. Ábel hogy bírja?
Legyen a kedd inkább, mert holnap délelőttre a férjem megbízott egy kis ügyintézéssel, délután meg takarítok (ez utóbbi a szokásos pénteki program) Kedden ha jó nektek a délelőtt legyen inkább, mert 3-körül felébred, felöltöztetem és mire talizunk, besötétedik.
Mi is nézegettük anno a fa etetőszéket, de nálunk azért kellett összecsukhatósat venni, hegy be tudjam tenni a kocsiba, ha Hanna mamáéknál van. Így vettünk külön kisasztalt kisszékkel. Gyönyörű pirosat az IKEA-ban.
Olyan kis butusok, Hancúr a mai napig imádja, ha odakoppan a buksija valamihez, mondja is nagy nevetve, hogy: "kopp". Én meg frászt kapok.
Sok-sok puszi!
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Köszi a tippet, láttam már ilyen kendőcskét, majd ha eljutok boltba megnézem. Van egy kisebb előkénk, de azt is kiköti.

szél: engem jobban megvisel, néha félek, h összedől a ház :-) Ábel alszik, ha ébred, az nem a szél miatt van. SÉtálni viszont nem tudunk, félek kimerészkedni, na meg kiabál a fiam a kocsiban.

buksibeverés: Ábel négykézláb hintázik, majd ellöki magát és koppan. Ha szabadon van nincs gond, de amikor pld. ébred, éjszaka a koppanásra ébredek és persze frászt kapok.

Sokat van szabadon, de nem érdeklik a játékok, szívesebben kúszik és fedezi fel a környezetét. A közös játék sem igazán köti le, ezt is meg kell tanulnia.
Tegnap voltunk a corában. Végül a fa etetőszéket vettem meg, nálunk nincs mamáhozmenetel, így ez a megfelelő darab. Egy pillanatra beleültettük...

Te főzöl Hannának vagy üvegesbébiétel?? Én nem akarom rászoktatni a boltira. Egyszerre többet főzök, lefagyasztom...Ma kipróbáljuk a céklát. Összeturmixolom krumplival. A sütőtök-cékla párosítást nem merem kipróbálni.
Vettem mirelit őszibarit, azt is megkóstolja a jövő héten.

Akkor talizzunk kedden délelőtt. Remélem nem lesz szélvihar. Majd megbeszéljük a részletetket.

Pusz!



Kép

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Szia!
Hű, milyen nagyfiús Ábel az etetőszékben! Hogy tetszik Neki?
Amikor normálisan élünk (nem vizsgázok) akkor főzök, én is egyszerre többet és megy a fagyasztóba. Ha vizsgázok, és feléltük az összes tartalék fagyasztott kajcsit, akkor üveges. Ráadásul nálunk a 10órai sokszor üveges, mert nem túl sokfajta gyümölcsöt tudok neki ilyenkor adni. Ami van, banán, sütőtök, alma (ez utóbbi nem tartozik a kedvencek közé, így kilőve). Narancsot nem merek adni neki, nagyon sok rosszat olvastam arról, hogy amivel érlelik? az bekerül a héj alá is. Grapefruitnak a levét issza, illetve mandarint kap. De azért, hogy változatosabb legyen a gyümis tízórai, így veszek üveges gyümit vagy Fruttapurát. Van a z őszről még őszibarink a fagyasztóban, de abból őszibarackszószt készítek neki, mert felengedve elég löttyedt. Céklát sose csináltam. Nem tudom miért maradt ki. Nálunk a spárga a nagy nagy kedvenc. Sajnos rövid ideig van szezonja, így akkor tartalékolok a hűtőbe belőle, de már alig van, csak ünnepnap kap belőle.
A szél engem is nagyon megvisel. A hétfőitől iszonyúan féltem, nem adtam volna egy lyukast garast sem érte, hogy megmarad a tetőnk.
A keddről akkor még egyeztetünk. Szép hétvégét!
Vendég
 


Sziasztok!

Az etetőszékbe csak egy pillanatra tettem be. Nem ül még és félek, h baja lesz. Majd ha már rendesen ül, akkor használjuk. Azért büszkén ült benne, tetszik neki :-)

Olyan jó, h nem csak én gondolkodom úgy, h inkább én főzök, mint a bolti étel. A legtöbben az üveges bébikajára szavaznak. Jó, h mondod a spárgát. Én nem szeretem, de az a cél, h Ábel mindent megkóstoljon.

Hogyan készíted a spárgát Hannának??

Idén már Én is okosabb leszek és lefagyasztok minden finomságot. Nálunk ma meggyes gesztenye volt, de nem jött be Ábelnek. Nem igazán sikerült pürésíteni. (volt a fagyiba meggy is, gesztenye is, kipróbáltuk)

A nagy hírünk az, hogy Ábel feláll! :D :D :D

Tegnap este előszőr. Még csak úgy meri, h valamelyikünkbe kapaszkodik. A járókában , kiságyban még nem mer felállni, de csak napok kérdése szeintem. Büszke vagyok rá, nagyon édes, makacs, néha szétcsúsznak a lábai, de nem adja fel :-)

Szaladok, mert vendégek jönnek.

puszilunk!

Kedden mikor és hol?

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Szia!
Csak egy rövid levélkére van időm, mert mindjárt jön a barátnőm. Kedd délelőtt a játszótéren? 10 óra vagy fél tíz, vagy fél 11? Mi szívesen alkalmazkodunk, elvégre Ábel a kicsi.
Majd írok délután normális levelet.
Pussz
Vendég
 


rövid válasz :D :D :D

10 óra :D :D

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Szia Hildus!

Olyan jóóóóóóó volt kicsit talizni. Hanna pedig lenyűgözött a beszédével. Nagyon ügyes!!!!!!!

Emlékszel, Ábel sirdogált. Hazajöttünk és ahogy vetkőztettem le, éreztem, h nedves a rucija. Gondoltam megizzadt. Ahogy levettem az overállt, rájöttem pisis. Nyakig csurom pisi volt :evil: Nem tudom, h történhetett. Gyorsan átöltöztettem, bebugyoláltam egy takaróba is. Eddig nem látszik betegnek. Kicsit megijedtem.

Ma megfőztem a brokkolit. Tetszett Ábelnek, bár keveset adtam, nehogy baj legyen.
Van tipped, h marad zöld a brokkoli??

Ma egész nap mostam, holnap vasalok és pakolok. Izgulok, de remélem minden rendben lesz.

Sok puszi, kelllemes hétvégét Nektek!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Szia!
Hogy sikerül a hétvége? Gondoltam Rátok! Hogy bírta Ábel a hoszzú utat? És mit szólt az idegen környezethez?
Remélem a múlt heti pisis kalandot megúsztátok komolyabb következmények nélkül. Hanna hazáig kiabált: Ábej baba! Ábej baba!
Ezt nem értem: nem maradt zöld a brokkoli? Nekem zöld szokott maradni, no nem sötétzöld.
A múlt héten nagyon elfáradtam, 3 nehéz napom volt a munkában, ráadásul nem is voltam jól, ma este megyek nőgyógyászhoz, hogy kiderüljön mi a baj. Hétvégén vendégjárás is volt nálunk. Szóval ismét jól elfáradtam.
Írnom kellene éjszakánként a szakdolgozatomat, de egyelőre nem megy a dolog. Pedig meg kell erőltetnem magamat!
Puszi!
Ui: Úgy örültem, hogy nem kaptad fel a fejed különösebben arra, amit mondtam kedden, hogy nem néztél csodabogárnak, meg hogy attól neked Pancsi ugyanaz maradt aki volt. Sajnos nem mindenki így reagál. Jégvirág (szegedi topic) már tavaly biztatott, hogy mondjam el, de szóba nem került semmi olyan, amihez kapcsolhattam volna. Szóval köszönöm!
Vendég
 


Szia Hildus!

Mi volt a dokinál? Jöhet priviben is! Gondoltam Rád!!!

Nagyon jó volt Visegrádon, minden rendben. Ábel egész jól viselte az utat, amikor nyügizett énekeltem neki és amint lehetett megálltunk. Pesten alaposan bevásároltam, taliztunk barátnőmmel. Visegdrádon jókat sétáltunk, Ábek aludt a jó levegőn, mi meg gyönyörködtünk benne :-)
Első éjszaka kicsit nyügizett, de szerintem csak az egész napi ülésben nem fáradt el és éjszaka játszani kellett vele. Másnap alaposan kifárasztottuk és aludt 20-04-ig.

Hanna tündér, jólesett, h pillanatok alatt megtanulta a fiam nevét.
Mi a férjemmel együtt az EMBERT nézzünk. Ő a fontos. Hanna csodálatos, boldog gyermek és Mi nagyon szeretjük. Ezen senki és semmi nem változtat. Gyermekimádók vagyunk :-)

a brokkoli olyan halványzöld maradt, nem olyan üdezöld. Így is megette persze. Ma őszibarack-nem győztem adni, annyira ette :-)

Nekünk mozgalmasak a napok, egész nap résen kell lennem, mert Ábel feláll mindenhol és ha elfárad borul és koppan a buksi..

puszi

mai kép:

Kép 7 hónapos büszkeségem

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Szia!
Nagyon örülök, hogy jól sikerült a kirándulás!Nagyon drága férjed van, hogy így kimozdított Benneteket otthonról! Mi az ősszel voltunk Alsópáhokon. Isteni a hely! Minden a babákról szól! Szívesen mennék máskor is.
Le vagyok nyűgözve, hogy Ábel milyen ügyes! Hanna ezt 8 hónaposan csinálta. Apropó: boldog hófordulót a nagyfiúnak!
A brokkoli nálam is ilyen. Az őszibari szintén nagykedvenc! Anyukám rakott el, még van egy kevés.
Hancúr ma ismét megvillantotta a humorát! Rajzoltunk és tanítgatom mindenfélére, ma a vonal volt a soros. Húztam egy vonalat, majd mégegyet, és közben mondtam: ez a vonal, húzz vonalat! Erre odanyúlt a kis kezével ahová a vonalat rajzoltam és összecsipentette két kis ujját, mintha fogná a vonalat és elkezdte "húzni" és nyögött hozzá. A könnyem potyogott a nevetéstől.
És attól is amit írtál, kicsordult a könnyem. Köszönöm! Sajnos nem mindenki gondolkodik így, a többség igen, de mindig van 1-2 korlátolt, így aztán vannak érdekes tapasztalataim.
A doki szerint felfáztam, mellé bacit és gombát is sejteni vélt, így elküldte a mintát tenyésztésre, plusz a rákszűrés. Mindezeknek pénteken lesz eredménye. Kissé elképedtem, 5500 Ft-ot fizettem 5 percért. Tavaly ilyenkor voltam utoljára, azóta megemelte az árakat. De nincs mit tenni, ő a legnormálisabb, akivel hosszú pályafutásom alatt találkoztam.
Hogy bírtátok az egész napos esőt? Én nagyon utáltam. Remélem holnap jobb lesz az idő.
Megvettétek az ülést?
Pussz
Vendég
 


Szia Hildus!

Köszönjük a köszöntést, alig hiszem el, h már ekkora.

Nemrég a tescoban sikerült vennem mirelit őszibarit, abból kapott tegnap. Elég folyós volt, így ma mixelek hozzá friss körtét. Nálunk a friss gyümit-zöldséget a Lidl-ből és a Mars térről szerzi be apa. Lassan megpróbáljuk az almát is. Este kapott főzit, így már egy gyümi és két főzi volt. A védőnő szerint így helyes. A szopi elmaradhatatlan persze, de már gyötrődök mi lesz, ha nem kell neki a cici.

Csudagyermek Hanna!!!!! :D :D :D Nagyon okos, értelmes!!!!! Csodálom Őt. Olyan jókat irsz, én is szeretném így tanítgatni Ábelt. Szerinted ebben a korban mit lehet tanítani neki???

Sokan vannak akik másképp gondolkoznak, de Én kisiskolás korom óta imádom a kicsiket. Óvónő is akartam lenni, de a súlyom miatt a torna-mozgás felvételi nem jött össze. Nem bánom, mert elvégeztem egy bébiszitter tanfolyamot és ott is sokat tanultam.
Volt idő, amikor meg voltam "őrülve" saját babáért, de nem volt apukajelőlt és lassan alábbhagyott ez a vágy. Amikorra megismertem a férjem, már oda jutottam, h sosem lesz saját babám. Aztán Ő szép lassan visszahozta a vágyat a baba iránt és itt van Ábel :-)

Megkaptam az adó papiromat és akkor is eszembe jutottál. Nem tudom kismamaként mennyi lesz az adóm, de már tudom melyik alapítványnak ajánlom fel az 1%*ot :-)

Már nem emlékszem ki a dokid, de ez a magánorvososdi komoly megterhelés a legtöbb édesanyának. Remélem rövidesen teljesen meggyógyulsz!! Nekem is kéne már rákszűrésre menni, de a mensim össze-vissza jön meg és nem merek bejelentkezni. Aug.-ban 5 ezer volt nekem is.

Már 2 napja csak mosok, pakolok, vasalok, így nem jutottunk ki sétálni. Esőben nem is mehetünk , nincs esővédőm. Igaz ernyővel lehet, de szerintem Ábel üvöltene :-)
Vettünk egy csomó bodyt, felsőket neki, ezeket is átmosom, vasalom. Fiatalúr elég keveset alszik napközben, nagyon érdekli a felállás és azt gyakorolja. PÁr napja még hasonfekvésből húzta fel magát, aztán apja mutatta neki, h térdelve könnyebb. Tegnap már térdelve állt fel :-) Az esti fürdés után ráadtam a hálózsákot, de pár perc után abban is felállt és kiabált: "hééééé, hőőőőőőő" :D :D :D

Autósülést vettünk. Majd beleültetjük és teszek fel képet. 9-36kg, dönthető és van fejszűkítője. Volt 6 pozicióba dönthető 40 ezerért. Ez csak egy ülő és egy döntött poziciója van és 15 ezer. Mi utazni akarunk benne, nem aludni.

Hát igen, a férjem csodalény és imádom :D :D :D Nagyon megijedt, amikor kiborultam. Legközelebb Tiszaparti sétát tervezünk, vadaspark és Ópusztaszer is szerepel kikapcsolódásképp.

SOk puszi Nektek!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


sziasztok!

Beszéltem apánkkal, ha jó az idő, mehetünk csavarogni Szegedre!

pussz


Kép gyerekülés

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Szia!
Pancsit tegnap baleset érte fél tízre értünk haza a traumatológiáról. Felrepedt az álla, de nem varrták, hanem ragasztották neki. Majd ha elalszik délben beszámolok. 12 óra elteltével is remeg-kezem lában, ő meg egy kis hős.
Szia!
Vendég
 


jujjjjjjjjjjjjjjj! Nagyon sajnálom az egész családot!!

Millió gyógypuszi Nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Nagyon szeretünk Benneteket!!!!!!!!!!

Próbálj meg pihenni!!!!!!!!!!!!!!

Ha tudok segíteni szólj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

puszi

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


No, az történt, hogy Pancsinak az a legújabb szokása, hogy forog körbe-körbe. rengetegszer rászóltunk már, mintahogy a baleset előtt fél perccel is. Megállítom, elmondom, hogy nem és miért nem. Hát ez nem hatott, mert ahogy nem néztem oda előlről kezdte, megszédülhetett és elesett. Olyan szerencsétlenül, hogy az emeletre vezető alsó lépcsőfokba csapta be a fejét. Azonnal elkezdett ömleni a vér, mi meg azonnal felkaptuk és rohantunk vele a kettes kórházba az SBO-ra. Itt eltöltöttünk egy "kevés" időt. Voltak előttünk felnőttek, az adatainkat is felvették, ekkor már este nyolc felé járhatott és ott álltunk egy vérző fejű kisgyerekkel és senkinek de senkinek nem jutott eszébe, hogy esetleg előreengedjen vagy hogy bent behívjanak bennünket előre. Pancsinak nagyon tetszett a dolog, hogy fürdés helyett valami furcsa helyen vagyunk és még karperecet is kapott (tudod a betegazonosító szalag). Egyébként sem viselte meg a dolog különösebbképpen. Kicsit sírdogált, kb. 1 percig, aztán nagyokat nevetett az autóban én meg zokogtam. Mire a kórházba értünk dagadtra bőgtem a szemem, ahol a felvételin próbáltak vigasztalni, hogy mindennapos eset, meg szövődmény nélkül gyógyul, de ez engem nem igazán érdekel. Ez az én gyerekem, az én bűntudatom. Mindenesetre bent egy hős volt. Kint amíg várakoztunk, 200-szor beszéltem át vele, hogy mi fog bent történni és hogy nem szabad sírni. És képzeld egy tündér volt! Nem sírt a fertőtlenítéskor, akkor sem amikor összaragasztoták az állát (szerencsére nem varrtak). Csak akkor tört el a mécses, amikor a röntgenbe kellett letenni az asztalra. pedig ott maradhattunk vele. Csak erre elfelejtettem felkészíteni.
Tettek fel neki egy védőkötést a ragasztásra, ami természetesen lesett mire kiértünk az ajtón, aztán irány a Kígyó patika, ahol nagy nehezen sikerült olyan megoldást találni, ami vízálló, bőrbarát és fent is marad. Haza az autóban 2 fajta ragtapasszal ültem az arcomon, hogy kipróbáljam, hogy mennyire bőrbarát. Fél 10-re értünk haza. Fegyelmezetten aludt, nem ébredt fel és a kötésére is vigyázott.
Ma úgy viselkedik, mintha semmi sem történt volna. Remélem nem csúfítja majd el a heng a szép kis arcát, mert azt soha nem bocsátom meg magamnak.
Az ülés nagyon szép, de a legszebb a baba akik benne csücsül!
Tanítás: van 2 jó könyvem: az egyik épp kölcsönben fénymásolásra a tesóméknál, az címe: Deák B. Katalin- Anya, taníts engem! (lehet, hogy a szerző neve nem pontos, mert nem emlékszem tisztán, a másik Jackie Silberg: Baba-móka-születéstől- hároméves korig. Én ezeket használom a mai napig is és nagyon jók. Szívesen odaadom őket áttanulmányozásra, fénymásolásra, ha gondolod. Az utóbbit az Alexandrában vettem, az elsőt pedig antikváriumban nagyon-nagyon régen. De tudom, hogy ma is kapható boltban.
Mi is alig várjuk a tavaszt, aztán irány a Vadaspark!
Köszi a szurkolást és a gyógypuszik elkélnek! És köszönöm, hogy felajánlottad a segítségedet! Nagyon jólesett. Attól még, hogy a lányom szétverte magát, a jövő hét áll a részemről. Addigra rendbe is fog jönni és csak egy piros "vonal" fog emlékeztetni bennünket arra, ami történt.(holnap visszem a kicsikémet kontrollra, kötéscserére-ami majd megint leesik, mire kiérünk)
Sok puszi! És mégegyszer nagyon köszönöm!
Vendég
 


Szia Hildus!

Ez kész horror ! :-) Nagyon sajnálom Hannát. Ne legyen bűntudatod. Az neked sem jó, a lányodnak sem és már nem tudod meg nem történtté tenni. Azért öröm az ürümben, h ennyire jól viselt Hanna.
Elképzeltelek próbaragtapival az arcodon :D

Végül is az álla vérzett??? Szerencsésen megúsztátok, begyógyul és amint lehet elfelejtitek. Az udvariasság nem a magyarok erénye. Volt, h valahol szóltam, pld kismamának, h menjen előre, de a többi sorbanállló rámszólt, h csak a magam nevében udvariaskodjak.........Kismamaként volt jó és rossz élményem id, de már el is felejtettem.:-)

Beszéltem Beával, neki a szerda, csüt nem jó. Nekem a szerda nem.

Köszi a könyvcímeket, tivábbadom apának. Ha tudjuk megszerezzük. Ha nem, akkor szólok és kölcsönkérjük.

Nálunk annyi történt, h Ábel oldalazva, megfontoltan halad körbe a járókában és szemben az ágyunkkal állva is oldalaz.....
Imád állni, alig lehet lefektetni. Képes 20-30 perceket állni,,,,,,,nem tudom mennyit szabad, de szerintem a védőnőnek égnek állna ahaja ha megtudná :D :D :D

Természetes, h felajánlom a segítségem. Ha mást nem is tudok, de talizhatunk, beszélgetés, bár tudom, h a család biztos támaszod.

Sok-sok gyógypuszi Nektek!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Szia!
csak gyorsan bekukkantottam, mert takarítok, de mindenképpen meg akartam osztani Veled a jó hírt, hogy megjöttek a nőgyógyászati eredmények és minden negatív! Egy gonddal kevsebb.
Igen, az álla repedt fel, egy 1,5-2 cm hosszan. Hancúr a változatosság kedvéért ma megint elesett, a kezét elfelejtette kitenni és természetesen koppant az álla, kicsit el kezdett szivárogni a vér. Infarktust fogok kapni. Nem szokott ilyen kis idétlen lenni, esni se szokott, de úgy látszik ez a hét ilyen. Én is extra nyűgös vagyok tegnap óta, nem tudom mi van, biztos front jön. Ráadásul lehet, hogy beteg lesz a kicsi tündér, mert tegnap délben hányt, aztán este vacsora közben szintén, sugárban az asztal közepére. Mindig így kezdődik nála minden betegség. Remélem azért megússzuk!
Igen, utólag jót nevetek a ragtapaszos dolgon, és annyira lüke voltam, hogy csak itthon vettem észre, hogy a külső védőfóliát nem távolítottam el, csak amikor hazaértünk láttam meg az előszobában, hogy jé, kék a ragtapasz, aztán kiderült, hogy a külső borítás is eltávolítható. Éreztem én útközben, hogy olyan merev ez a ragtapasz...meg olyan zörgős, de mivel agyilag teljesen kész voltam nem is gondolkoztam a miérten.
Oké, szerda, csütörtök kilőve, péntek is-tudod takarítós napom. Esetleg kedd?
Ne is törődj vele mit gondol a védőnő! Mit csinálj? Kötözd le Ábelt? Szegeden engem idegileg tönkretett a védőnő a sok hülyeséggel, szerencséek vagyunk, hogy most egy normális van. Majd mesélek, hogy miket művelt a régi, el fogsz képedni!
Az új vonalzós kép csuda klassz-úgy látom az a háttérben az öreg Duna. Márciusban mi is készülünk Budapestre, Van Gogh-ra, meg barátnőmékhez, meg vásárolni. Remélem jó lesz az idő! Úgy félek, hogy jön a tél bosszúja márciusban. Amikor az első babát vártam iszonyúan kívánós voltam és egy vasárnap sütit akartam, de minden áron. Elszaladtunk egy közeli cukrászdába és el kezdett szakadni a hó. Április 14-e volt. Jól megjegyeztem, mert ilyet sose láttam.
Szép hétvégét Nektek!
Ui: Végül hol vettétek az ülést? A tesómék is keresnek és gondoltam segítek nekik.
Vendég
 


Szia Hildus!

Ülést Bp-n a Csalogány utcában a Széna térnél vettük. Egy pici üzlet, de postáznak is. Egy pozicióban dönthető. Ami több pozicióban az 30 ezer, ez meg 14 ezer volt.

Örülök, h rendben vagy nőgyógyászatilag!!!!!

Remélem Hanna teljesen jól van és nem sújt betegség titeket!!!!!!Elég volt már a bajokból!!!!!!!!!

Beával beszéltem, neki is jó a kedd. Azt beszéltük, h a közelükben kéne sétálni, játszóterezni és elhozni az ujságokat. Lehet, h szólni kéne Beának a topicról és akkor nem kéne üzengetni :D :D :D

Te hozol babakocsit ha csavarogni megyünk? Én ezen agyalok, de Ábelnek muszáj, nem birom el a 8,5 kilóját. Beférne az autódba?? Hordozó+babakocsi...

Próbálom nem stresszelni magam a védőnő miatt, de mindig kiakaszt. Legutóbb a banánt akarta kimagoztatni Velem. Kiváncsi vagyok az elképesztő védőnős storyra!

Igen jól látod a kis képen a Dunaparton vagyunk. Gyönyörűen sütött a Nap és sétáltunk ott is , megcsodáltuk a Dunakanyart.

Én azt hallottam, h március közepére várhatóak kemény fagyok. Szeretem a havat, de most már jobban örülnék a tavasznak.

Mi jól vagyunk, bár most még kicsit görcsben a gyomrom. A reggeli szopi után Ábel megevett kb. 180ml banános körtepépet és ivott kb. 90 ml lefejt anyatejet. Böfizni nem igazán akarózott neki, csak két kisebbet. Felöltöztünk és elmentünk hármasban sétálni, közben vettünk savi kápit. Ábel aludt kicsi háton, aztán nézelődött. Ahogy hazaértünk, apa veszi ki a babakocsiból erre hányt.........tiszta körtés banán lett az overállja és még a pulcsi is. Az arca fehér.......nagyon megijedtem, azt sem tudtam mit csináljak. Gyorsan levetkőztettem, tüsszentett vagy tizet. Lassan visszajött a szine, fújtam a nozijába Fluimart és dajkáltam. Apa szerint semmi baja, csak nem böfizett és a göröngyös utcán felrázta a pocakját. Remélem csak ennyi van és nem betegség előjele. Azóta elvan, játszik és szopizott is, aztán aludt kicsit cicin.

Képzeld a fiatalúr, már sokszor csak egy kézzel kapaszkodik és úgy áll, sőt, néha nem is kapaszkodik. Hihetetlen kölök :-)

Szép 7végét Nektek! Puszi!!!!!!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Szia!
Elöször is a legfontosabbal kezdem: Nagyon boldog névnapot kívánunk Neked!
Köszi, továbbítom tesóméknak a címet.
Én nem viszek babakocsit, így elférünk jobban, Hanna egyébként sem igényli és Beáékhoz közel van egy játszótér. nekem 3x2 perces dolgom lenne kedden Szegeden? Az beleférne? El kellene menni az Attila utcába vitaminért, be kellene mennem az Ady térre, bélyegért a diákomba, és egy barátnőmhöz egy füzetemért. Azon gondolkodtam, hogy talán a délelőtt jobb lenne, persze alkalmazkodunk Ábelhez, csak délután mire Pancsus felébre és beérünk ránksötétedik.
Tuti biztos, hogy megülte egy kicsit a gyomrát az ennivaló. Ha máskor előfordulna utána adj neki tejcsit vagy vizet (nem tudom szokott-e ez utóbbit), a lényeg, hogy igyon, hogy a sav a nyelőcsövét ne bántsa. Tudod, hányásban profi vagyok, sajnos. És nem biztos, hogy a büfi hiányzott, lehet, hogy csak megülte a gyomrát, ráadásul van olyan kisbaba, aki nem bírja a banánt. Szerintem ne aggódj!
Alig várom, hogy vége legyen ennek a hétnek. (már csak 2 óra hiányzik) Egyszerűen elegem van az egészből. Kezdődött azzal, hogy egy számomra fontos helyet elveszítettem (erről majd szóban), aztán jött Pancsi balesete, aztán péntek éjjel vesegörcsöm lett (17 éves korom óta boldogít ez a betsegség, de ritkán fordul elő, utoljára olyan 6-7 éve lehetett), azt hittem meghalok, aztán szombat délőttre sokkal jobban lettem, majd elmúlt (orvoshoz kell mennem vele, mert itt robbantás lesz megint, ha a gyanúm beigazolódik), szombaton beautóztam Szegedre nyelvtanfolyamra, teljesen fölöslegesen, mert elmaradt, azt hittem felrobbanok, ma reggelre pedig iszonyatos mensis görcsökre ébredtem, egész nap AlgoflexM-en éltem. Szóval legyen vége a hétnek, mert nagyon nagyon nem volt jó. És mindezekhez egész héten morgós, nyűgös voltam, amiért ma a férjemtől elnézést is kértem. Abszolút nem vagyok ilyen morgós, meg ilyen béna sem, de ez egy ilyen hét volt.
Alig várom a tavaszt! Valamelyik reggel tavasz illatot éreztem!
Majd küldök Pancsiról fotót! tegnap skót szoknyában táncolt itthon.
Pussz
Vendég
 


Szia Hildus!

Röviden írok, mert Ábel igényel. KÖSZÖNÖM A KÖSZÖNTÉST!!!!!!

Jobbulást Neked!!!!!!!!

Nekünk jó a holnap de és alkalmazkodunk!!!!! 9-től menetkészek lehetünk!

Amennyiben nem esik az eső mehetünk.

Várom a képet!

Puszi!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Szia!
Akkor holnap negyed tízre ott vagyunk. Hol is? Írj egy sms-t vagy e-mailt vagy ide privit. Az iwiw-em nem működik, oda ne írj. Beával egyeztetsz? Kb. 3/4-re ott vagyunk.
Szia!
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönünk mindent!

emil címet lécci és este küldöm a képeket!

pusz

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


SZia!
Köszi a fotókat! Ábel egy tündér!Hanna ma is emlegette.
Egész délelőtt kint voltunk, iszonyúan elfáradtam, Hanna is szerintem, mert 5 perc alatt elaludt. Tettünk egy hatalmas kört a faluban gyalog, csiga lassú tempóban, mert egy kerekeken guruló elefántot is hozott a kisasszony, ami a jó utakon állandóan felborult, így méterenként áltunk meg. Délután bent maradunk, vár a vasaló, meg valami vacsit is kellene csinálni. Nektek hogy telik a nap?
Pussz
Vendég
 


Szia Hildus!

Elég nehéz napjaink vannak. Kb 4 fog van áttörőben és elég nyügi Ábel. Tegnap este 22 órakkor sikerült elaltatni, de még álmában is többször felszipogott. SOkat sír, állandóan foglalkozni kell vele.

Mi volt a védőnőlátogatáson?

Milyen terveitek vannak a jövő hétre?? Úgy hallottam esős hét lesz :-(

Holnap végre eljutok fodrászhoz, Ábel apázik addig.

Hiányoztok!!!!! :-)

Pusz

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Szia!
Kissé eltűntem. Semmi extra nem történt, csak sűrű hétvégénk volt, a tegnap úgyszintén-egész nap úton voltunk, de az este nagyon jó volt. A Holdfény étteremben vacsiztunk. Meghosszabították a torkos csütörtöki akciójukat és elmentünk. Olyan régen voltunk kultúrhelyen.
Mi újság az Ábelt kínzó fogacskákkal?
A védőnő volt, hozott 2 könyvet az alvásról, igazából az van bennük, amit eddig is tudtam, de legalább megerősített a könyv is és a védőnő is, hogy lehet kicsit sírni hagyni. Nagyon kedves volt, ahogy szokott. Sokat beszélgettünk. 2 hónap múlva jön ismét.
Hová jársz fodrászhoz? Helyben? Apropó, kellene nekem egy varrónő, csak javításra, nemtudsz valakit ajánlani?
Ma sétáltunk délelőtt, ha fújt a szél, majd megfagytunk, ha sütütt nap, mejd meggyulladtunk. Remélem egyikőnk sem lesz beteg. Csütörtöki közös séta?
Tegnap Pancsi megkapta a kullancs elleni védőoltást. Úgy cirkuszolt a váróban és a rendelőben is, hogy rendesen égett az arcomról a bőr. Félt. Ő, aki soha nem fél a doktornénitől, sőt imádja. Ez a Valentin napi SBO eredménye, ahol ugye "bűbájos" egészségügyi dolgozókkal találkozott.
Megvan a nyári gyakorlati helyem!!!!!!!!!!!!Hurrá!
Puszi!
Vendég
 


Sziasztok!

Gyorsan írok, mert Ábel ácsorog a kiságyban és várja a reggelit.

Ha nem esik és nem fúj, akkor rendben a csütörtök!!! Játszótéren?? Hánykor???

Ismerek egy nagyon aranyos, kedves varrónőt, ott lakik tőletek 50 !! méterre :-)
Fodrász is ismerek, voltam nála szombaton.
Elég ha csüt. megbeszéljük???

Jól vagyunk, de volt egy horror napunk, majd mesélek :-)

Örülök a nyári gyakis helynek!!!

Hannának sok puszi az oltására!!!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Szia!
Holnapra szakadó esőt hallottam a rádióban. Szerintem még holnap reggel egyeztessünk. Egyébként jó a játszótér, bármikor. Kivéve 13-16 között.
Rohanok tovább, bocs.
A horror naptól kirázott a hideg, nagyon kíváncsi vagyok!
Ildikó
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon jó volt ma egy kicsit beszélgetni, Hanna minden alkalommal lenyűgöz!

Meséltem apának a puszikat, jót nevetett. Manapság ugye nem ciki, ha a lányok kezdeményeznek :-)

Képzeld Ábel még aludt 13 óráig a kertben. Kiültem mellé olvasni, féltem egyedül hagyni, sok a bagzó macsek a környéken. :-) Kicsit borult a napirend, de ennyi baj legyen.


Sok puszi Nektek!!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Szia!
Hű, de jól időzítettük a tegnapi talit! Egyrészt milyen szép idő volt, képzeld felkapta a nap az arcomat. Lánykámét szerencsére nem, de úgy látszik el kell kezdeni kenegetni, másrészt mára kidőltünk. Pontosabban a férjem és én. A férjem már tegnap este nagyon rosszul volt, én éjfélre érzetem azt, hogy itt a vég. Hasmenés, hányás. Valószínűleg hétfőn az étteremben kaphattunk el valamit (erős tipp, hogy Calici vagy Rota lesz), a szakács vagy a pincér fertőzött lehetett és belekerülhetett az ételbe, vagy ahogy az étkészletet megfogta a pincér. Más tippem nincs, mert itthon tisztaság van, állandóan porszívózok, feltörlök, fertőtlenítek. Ja, és 3 nap a lappangási idő mindkettőnél, szóval még ez is stimmel, így valószínűleg az életben többet nem megyünk arra a helyre. Lányka viszont nem lett beteg, mondjuk nem is evett semmit az étteremben. Szóval szép hétvége elé nézünk, tudod, holnap bál.
Hanna azt mondja tegnap este: "Apa! ábejbaba elvette cicát. megette cipőt." Néztem nagyokat, hogy mi van? Mire rájöttem, hogy az 1 hétel ezelőtti sztorit meséli, amikor állítólagosan Ábel baba elvette az ő cicáját. De ez hogy jutottt az eszébe? Ma reggel pedig közölte, hogy " mejek ábejbaba". Szóval vigyázzatok, mert tündérkém heves udvarlásba kezdett! Mondjuk jó ízlése van, mert Ábel csodaszép kisfiú és milyen mosolygós!
Esőmentes szép hétvégét kívánok Nektek!
Vendég
 


Szia Hildus!!

Döbbentem olvastam soraid!! Remélem most már sokkkal jobban érzitek Magatokat! Úgy látszik a torkos csütörtök maradékát szolgálták fel Nektek! :evil:
Meséltem Bencének és említette, h amikor szültem onnan is akart hozni Nekem ebédet, de nem volt borjúpaprikás . (mindennap hozott nekem ebédet, amit megkívántam :-D). Így azt mondom szerencsére nem volt. Mi is elkerüljük azt az éttermet!
Annak viszont örülök, h Hannának nincs semmi baja!

Valóban nagyon szépen sütött a Nap, azt bántam, h kicsit túlöltöztünk :-)
Úgy néz ki ma is csodás időnk lesz, így hamarosan séta családilag :-)
Úgy hallottam a jövő héten, már 20 fok lesz! A hévége felé jó lenne bemenni Szegedre csavarogni. :-)

Hannaszáj történet nagyon édes, örömmel vesszük az udvarlást. Remélem hamarosan Ábel átveszi a kezdeményező szerepet :-D
Nem hízelgés, de rendkívül megszerettünk Benneteket! :-D :-D:-D

Amikor Ábel még a pocakomban volt sokat beszélgettünk apával hogyan szeretnénk nevelni a fiúnkat. Szeretnénk, ha vagány, talpraesett kisfiú lenne, aki nem ijed meg a saját árnyékától, de ugyanakkor, kedves , szeretetreméltó, tisztelettudó.......EMBER váljon belőle. Ahogy telik az idő, egyre azt látom-hallom, h jó úton járunk és ez örömmel tölt el. Mutatok egy képet, szerintem látszik az egyénisége. tegnap készült és ez a kedvenc :-D

Nyugodt békés hétvégét, kellemes bálozást kívánunk! Egészséget, örömet!!!!!!!!!


Kép A szeme beszél:-)

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Szia Zsu!
Élek, csak dolgozok a héten, délután kicsikém próbálja kizsigerelni belőlem maradék erőmet, és nincs erőm írni. Ne haragudj, igyekszem jönni, amint tudok.
A fotó nagyon jó, illetve nem is a fotó jó, hanem a kispasi aki rajta van!
Pussz
Vendég
 


Parfümökkel foglalkozom, ha te is szeretnél egy kis plusz pénzt keresni kérlek olvasd el és ha meggyőzött vagy felkeltettem a kíváncsiságod kérdezz nyugodtan szeretettel várom kérdéseid. Két pici manóm van egy 22hós és egy 4,5hós és mellettük is megtudok keresni hetente min. 5-10.000 forintot. Ami még vonzó benne hogy neten keresztül tudsz mindent intézni ami gyerekek mellett nem hátrány ;) keress kérlek itt a babaneten privin vagy írj e-mailt a branne.b@invitel.hu-ra vagy fel is hívhatsz 06-30-639-98-20
további szép napot Németh Beatrix

Miért érdemes csatlakozni az FM-hez?

Az FM Group 2005 márciusától van jelen hazánkban. 2005 oktober 5-én Budapesten megnyílt az FM Group Hungary Kft. raktára! Jelenleg még nem lefedett értékesítőikkel Magyarország, ezért hazánkban nagy üzleti lehetőség rejlik -magán személyek számára is- a kiváló minőségű termékeket forgalmazó cég segítségével.

A network marketing -személytől-személynek- módszerrel, dolgozunk mely mindenki számára elérhetővé teszi az FM termékeit.
A termékeket termékforgalmazóknak nevezett független értékesítési képviselők forgalmazzák. Termékforgalmazók jövedelme 2 forrásból tevődik össze, értékesítési árrés és jutalék. Értékesítési árrést kapnak a személyes vásárlóiknak eladott termékek után, jutalékot kapnak csoportforgalmuk után, mely a saját és azon tagok forgalma, akiket személyesen ők szponzoráltak és képeztek ki termékforgalmazónak.
Értékesítési árrés a termékekre:

Termék

Kiszerelés

Értékesítési árrés
Női parfüm 30 ml 1300 Ft
Férfi parfüm 50 ml 1300 Ft
Gyermek parfüm 20 ml 400 Ft
Tusfürdõk, nõi/ férfi/ gyermek 200 ml 350 Ft
Dezodorok 75 ml 350 Ft
Golyós dezodorok 50 ml 240 Ft
After shave 50 ml 450 Ft
Női feromon parfüm 30 ml 1400 Ft
Férfi feromon parfüm 50 ml 1400 Ft

Aki nem személyesen veszi át a raktárban, futárszolgálat költségével kell még számolnia, mely rendelés mennyiségétől függően 1500-1800 Ft között van. 20 db normál parfüm felett pedig ingyenes.

Mivel a futárszolgálat költsége kis mennyiségű termék rendelése esetén relatíve magas, ezért a hozzánk csatlakozó tagoknak vállaljuk a termékek kihozatalát a cég raktárából és postázását.
Így például egy parfüm rendelésénél a szállítási költség: 600 Ft

Miért lehet az FM termékekkel könnyebben sikereket elérni?

* Mert egyedülálló módon a network marketing cégek között a piaci árnál kedvezőbben kínál termékeket.
* Mert nem kell a termékek ismertetésével órákat vesződni, hiszen egyszerűen bemutathatók.
* Mert nem kell elmagyarázni senkinek, hogy miért jó, ha ezeket a termékeket használja.
* Mert nagyon gyorsan építhető a hálózat.
* Mert a cég teljes forgalmából is részesedhet.
* Mert ingyenes a regisztráció.
* Mert a termék mindenkit érdekel akár 10-100 éves korig.
* Mert mindenki szeret olcsón vásárolni.


Amit kínálunk

* Hosszú távú, biztos jövedelem.
* Korlátlan piaci lehetőség.
* Versenyképes minőségű és kedvező árú termékek.
* Hosszú távon részesedés a cég teljes forgalmából.
* Új, rohamosan fejlődő piac.
* Könnyen kialakítható vezetői pozició (hálózat építési lehetőség).

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Drága Hildus!

Remélem tudunk valamikor talizni és beszélgetünk. Addig sok erőt Neked!!

Mi jól vagyunk, tegnap megláttuk Ábel 3. és 4. fogacskáját!! :-D
Anyaragacs lett a kölök, már ha hátat fordítok neki sikít......:-( Mindenhol feláll, tegnap épp az ajtónak támaszkodva mutatványozott.

Sok puszi Hannának is!

Kép NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK!!!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Halihó!
Nekem a héten csak a holnap délután lenne jó, bocs. Olyan 4 körül, ha Nektek is megfelel.
Játszótér? Vagy eljöttök felénk?
Köszönöm a köszöntést!
Éljenek a fogacskák!
Pancsira is náha rájön, hogy anya nélkül nincs élet, de már egyre ritkábban. Amikor annyi idős volt, mint Ábel, visított az idegenektől és egész nap rajtam csimpaszkodott.
Gyönyörű, összeföggő mondatokban beszél a kisasszony, és variálja is a szórendet: "Anya lábám nincs gokki (zokni)" (eltátottam a számat, erre megismételte, így :) "Nincs anya lábán gokki.
Szóval kezdenek a ragok a helyre kerülni, és van már mese is, aminek kívülről tudja az elejét.
Nagyon örülök ennek a szép időnek! Remélem marad a hétvégére is, mert kertrendezés lenne nálunk.
Pussz
Vendég
 


Sziasztok!

Holnap 4 körül a játszón!

Kiváncsi vagyok Hannára, olyan régen láttuk, na meg hogy sikerült a bál, a kiállítás........

Pusz

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Szia!
Hű, de nehéz 10 nap áll mögöttem...kezdődött a kertrendezéssel a dolog. A 4 napos ünnepet rendesen kihasználtuk, vasárnap már családilag alig éltünk. Aztán hétfőtől-csütörtökig dolgoztam a héten. Ebből az első 3 napot úgy, hogy lánykám és én anyukáméknál aludtunk, mert messzire kellett mennem dolgozni. És mindezt úgy, hogy Hannának ment a hasa 1 hétig, újabb allergia, most a változatosság kedvéért szója. Lassan tényleg napelemmel fog működni. Persze nem tudom mi lesz a napelemes működésével, ha így fog továbbra is esni az eső, mint ahogy napok óta teszi. Aztán szerdán hazajöttünk, apa eluzatott csütörtökön, plusz tegnap dolgoztam és babysitter vigyázott Pancsira. Ma délelőtt bevásárlást terveztem, de ez ugrott a szakadó eső miatt. Egyszerűen nem volt lelkem nekiindulni ilyen időben. Így várunk a csodára, hátha délután már mehetünk.
Hogy vannak a fogacskák csodaszép Ábel szájacskájában? Hogy bírjátok ezt az időt? Álldogálás? Esetleg járás?
Képzeld a szakdolim még nagyon nem áll sehogy, és el kell kezdenem a hétvégén a tanulást. Brrrrrr! Megint jönnek a kemény napok. No, egyszer úgyis vége lesz.
Egyébként nagyon jót tett nekem a 3 nap anyuéknál. Jóval pihentebb és nyugodtabb vagyok, mint az elmúlt fél évben bármikor. Szerintem máskor is csinálunk ilyet, még akkor is ha nem kell dolgozni menni.
Puszi!
Vendég
 


Szia Hildus!

Nekünk nem úgy alakult a 4 napos szünet ahogy terveztük. Szerda délutánra megnáthásodtam. Tipikus megfázásos tünetek, vizesorrfolyás, gyengeség, fejfájás.....Ábelem nem értette anya miért nem játszik Vele. APánk vidéken volt, este 7 után keveredett csak haza. Már azt hittem elalszom a fiam mellett, nagyon nehéz volt. Csüt-Pén. ágyban voltam, 38,6 lázzal, iszonyat gyenge voltam és 100db pzs -t fogyasztottam el. Szombat délután Ábel 38,5 láza lett, folyt az orra. Kúp, orrszívás, Fluimar. Estére hőemelkedés és szopisztrájk. Vasárnap megint 38,3 lett a hője, ujabb kúp, de akkor már hajlandó volt szopizni. Hétfőre kutya baja és észrevettük, h kibújt a felső fogacska :D
Szerdán voltunk tanácsadáson egy hangyányit piros a torka, de nincs gond. 68cm-t mértek hosszra 2 hónapja 70cm volt. Érdekes....a súlya 8700 g, 500g 4 hét alatt. Egészséges.

ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚtáljuk ezt a pocsék időt, tegnap viszont 3 órát sétáltunk a faluban. Volt nálunk a védőnő kedden, ellátott étkezési tanácsokkal. Szóvátette, h Ábel nem süt pogácsát. Mondtam, majd süt neki a menyasszonya.........

Az állásban profi, lépeget, imádja, ha apával fogjuk a kezét és sétálunk. Villámsebességgel mászik, ahol tud feláll és vigyorog. Imád pakolni és enni :D :D

Megértelek, h jó volt anyukádnál, amikor beteg voltam rájöttem, h ha tesót akarunk nagyon nehéz lesz, mert ha Én kidőlök-lebetegszem, akkor Bencének kéne ápolni, de akkor meg ki dolgozik????????

Hannának gyógyulást!!!!!!!!! Nálunk apa elintézi a vásárlást, szerdán hármasban vásároltunk be. Én a Cserepesre nem jutok el, pedig nagyon kéne pár dolog.

Sok puszi, kellemes 7végét Nektek!!!!!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Kép Vagánykodik

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Szia!
Remélem már jól vagytok mindketten! De azért biztos, ami biztos, sok gyógypuszit küldünk: +++++++++++++.
Pogácsa: én nagyon finom juhtúrós pogit sütök, szóval minden esély rá, hogy Hanna is tudni fog. :lol: Csókoltatom a védőnőtöket...
Hű, micsoda nézés, micsoda beállás!
Ha jól vagytok, akkor esetleg holnap tali? Már nagyon hiányoztok!
Vendég
 


Sziasztok!!

Köszönjük a gyógypuszikat, célbaértek!!! :D :D :D

Jól vagyunk, bár ma hajnalban Ábel sírva ébredt. Nem szelelt az orra. Próbált szopizni, de nem sikerült. Elő a porszívót, orrszívás iszonyatos üvöltés közepedte. Utánna már gond nélkül szopizott és visszaaludt. Jól van, egész nap sétál, pakol, rosszcsontkodik :-)

Jóóóóóóóóóóóóóóóó, talizzunk holnap!!!!!!!!!!! Nekünk bármikor jó, ugye most már később sötétedik. Mondd, h mikor és ott leszünk a játszón!!!!!! Aludni össze-vissza alszik, szóval bármikor jó.

A pogira vevők vagyunk!! :-)

Millió puszi!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Halihó!
Tegyük már át holnap délelőttre, mert tesóm tegnap este telefonált, hogy ma eljönnek. Így délelőtt sütök-főzök (nem pogit :lol: ) Holnap 10 óra vagy fél 11? Holnap csak a délelőtt jó, mert alvás után be kell mennünk Szegedre. Konzultációm lesz (szakdolgozat).
Bocs, velünk mindig baj van, állandóan ide-oda módosítgatom a talit. Esküszöm véletlen!
Szép napot Nektek!
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi a recepteket, kinyomtatom és használni fogom.
Voltam ma vérvételen, 1,5 órát vártam, hiába volt időpont :evil: :evil:
Eredményt nem tudom, Bence elfelejtette elhozni. Majd hétfőn....

Csavarogtunk a városban. Akartam sapkát venni, de babakocsival sok helyre lehetetlen bejutni . Ez szégyen!!!!!! Azért két vékonyabb pulcsit vettem, játszótereztünk, de Ábel elég nyüszi volt. Itthon semmi baja....
Jól elfáradtam a 6 órás mászkálásban, de Ábel itthon pörög :-)

Elhatároztam, h napi 2 óra séta kell, mert fizikailag nem fogom birni a megpróbáltatásokat.

Remélem Nektek is jól telt a nap.

Pusziljuk a nyuszizó Hannát!! :D :D

Ja a postán személyi nélkül ideadták a férjem levelét.

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Szia Hildus!

Köszi a mailt, a táncizó szőke, loknis gyönyörűség teljesen elbűvölt!! Csodaszép kislány!

Szinte mindennap sétálunk a játszótér felé, főleg délelőtt, reménykedtem, h látunk Benneteket :-) 2 napig egy kedves barátnőmmel sétáltunk. Ági szülei itt laknak és most pár napig náluk vendégeskedtek. Bogi lányuk 6 nappal fiatalabb Ábelnél, a szülésfelkészítőn ismerkedtünk meg. Aranyosak voltak együtt a kicsik, Ábel megtanította Bogit kiflit enni, míg Bogi pápázni Ábelt. :D :D :D

Jól vagyunk, nálunk nem lesz húsvétozás, nem festek tojást, majd jövőre. Azért sonka lesz :-)

Egyik nap voltunk Szegeden és a Honvédtéri játszótéren nagyon jót játszottunk. Ábelt úgy kellett kiimádkozni a hintából :-)

Ábel ma megtette első önálló lépését!!!!!! :D :D

( meglepődött nagyon, aztán bújt anyucihoz)

Hanna mennyire volt anyás????? Ábel egész nap : anyaaaaaaaaaa, anya, anya.........ha apa ott van, akkor is anyaaaaaaaa kicsit elszomorít.

Millió puszi Nektek!


Kép Bogi és Ábel

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Szia!
Nem nagyon mozgolódtunk a héten, Hanna anyuéknél is volt, nagytakcsiztam, ha volt egy kis időm, akkor csak a kertbe mentünk ki, virágokat locsolni és a szomszéd gyerekekkel játszani.
Gratulálok Ábel első önálló lépéseihez! Igazán nagyon ügyes!
Hanna is szokta Apát és Mamikát is anyának szólítani. Ez nálunk már lassan töltelékszóvá válik. Ha örül, ha fél, ha jókedvű, ha rosszkedvű, akkor "anyaaaa". Egyszóval mindig. De ő nem volt bújós. Sőt, egy darabig kifejezetten nem szerette a puszizkodást. ez 9 hónapig ment. Erről meg van az én kis elméletem, majd szóban megosztom, hogy szerintem miért volt így és miért pont 9 hónapig. Bezzeg most, egész nap "csókolózunk" és egész nap simogat és bújik és ölel.
Húsvét: kész vagyok a nagytakcsitól, alig érzem a lábam a sok létrázástól és még nincs kész. Most pihizek, mert Pancsi alszik. Atis tesójáék jönnek holnap nyár óta nem láttuk őket, aztán apu és tesóm hétfőn délelőtt, mi meg megyünk hétfő délután unokatesóhoz, visszük neki a nyuszi ajándékát. Vasárnap egész nap sütök-főzök. Szóval nem unatkozok.
Jó pihenést Nektek!
Vendég
 


Sziasztok!

Nem felejtettünk ám el Titeket! Csak kicsit mozgalmasak a napok. Apánk sokat dolgozik, így minden teendő rám hárul. Jól vagyunk ez a fontos. Pénteken taliztunk azokkal a mamákkal akikkel a szülésfelkészítőre jártunk. Nagyon jó volt a sok pocak helyett édes babákkal talizni :-) Ábel élvezte, mindenkire vigyorgott:-) Délután vártuk, amíg apa végez, sétáltunk egyet a Kárász utcában , én fagyiztam, Ábel elrágcsálta élete első fagyitölcsérét :-) Tetszett neki, kacagással díjjazta az ötletem.
Kibújt a 6. fogacska is, de már napok kérdése a 7. is.

Egyik nap felétek sétáltunk, láttuk az autót és integettünk :-)
Mindennap sétálunk, de a hinta örök szerelem :D Ábel is megkóstolta a homokot :oops:


Nekem elég pocsék lett a vérképem, de beszéltem a terhesgondozós védőnénimmel, remélem beválnak a tanácsai.

Mesélj milyen volt a húsvét?? Hogy vagytok??

Sokat gondolunk Rátok, szeretünk Benneteket!!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Szia!
De sajnálom, hogy betegek vagytok mindketten! A tavaszi nátha ilyen kicsiknél sűrűn előfordul, de rémesen kellemetlen tud lenni, babának, anyának egyaránt.
Epekő? Jesszusom! Máskor is volt már? Mit mond a doki? Segíthetek bármiben?
No de jön a 4 napos hétvége, háth addigra minden rendeződik!
Vagy legalább apa be tud segíteni neked, mert betegen nem egyszerű egy ilyen nagyfiú ellátása.
No, akkor megyek, készülődök! Sajnálom, hogy nem tudtok jönni, de azt még jobban, hogy rossz híreket írtál. Gyógyuljatok minél hamarabb!
Pussz
Vendég
 


Szia Hildus!

Ezermillió bocsi a negatív sms-ért, iszonyat kivoltam egész nap.

Ábel péntek óta náthás, folyamatos orrszívás, éjszaka is többször. Hétfőn már vettem orrcseppet, és köhögés elleni szirupot. Kapja ezeket, mégis folyik az orra és köhög. Láza nem volt, eszik, a kedve jó, így dokihoz csak tegnap vittem, mivel amúgy is mennünk kellett Szegedre. 8:30-ra volt időpontom a dokihoz, a gy. doki 7:30-tól rendel. Gondoltam beviszem Ábel, aztán megyek a saját ügyemet intézni. Várakoztunk, majd 8-kor kértem az előttem lévő családot (apuka, anyuka, 5 év körüli kislány), h had menjünk be, mert nem tudunk várni, na meg Ábel iszonyat nyugtalan volt. Az anyuka rámkiabált!!!!, h mit képzelek, várjam ki a soromat. Azt tudni kell, h mi előbb ott voltunk, csak a kocsiban maradtunk, nem akartam bevinni Ábelt, nehogy összeszedjen még valamit másoktól. Mindegy, nem engedett előre, így ott hagytuk.

Nekem babavárás alatt volt egy epegörcsöm, de nem mentem dokihoz. Szülés után rendszeresen csinálnak vérképet és a májfunkció értékek magasak lettek. A dokim Uh-t javasolt, epekőgyanúval. Tegnap reggel megvolt az UH és találtak két szép követ. Majd 2 cm-esek! Fél éven belül műtét, most próbálok keresni sebészt aki megműt, na meg lelkileg készülök. Sosem volt műtétem a vetélés miatti műszeres befejezést leszámítva. Nagyon félek, már gondolatban végrendelkeztem. Tudom butaság, de ilyen vagyok.

Sikerült 10-kor végezni és akkor visszavittük Ábelt a gy. dokihoz. Ekkor volt idő kivárni a sort. Megvizsgálta Idadoki, jön 4 foga,lehet emiatt tart ilyen sokáig a gyógyulás. Mellkaskenőcsöt javasolt, majd ma informálódok a patikában. Irt fel antibót, de csak akkor kell kiváltanom, ha a 4 napban belázadosna.

Hétfőre persze Én is tiszta nátha lettem, úgy tűnik mire egyikünk meggyógyulna, visszaragasztja rá a másik.

Bocsi, ennyit a rossz hírekről. Segíteni abban tudsz, ha kicsinyke szabadidődben irsz Hannatörténeteket! :D :D :D NAGYON KSZÖNÖM, JÓLESETT A FELAJÁNLÁSOD!

Jó hírünk is van, Ábel tapsol, indiánüvölt, feláll tárgyakra, egész nap dumál, egyre többet áll kapaszkodás nélkül. :D :D :D

Nagyon szeretünk benneteket!

puszik

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Szia!
Annyira restellem, hogy nem jelentkezek, de nincs időm. Ne haragudj!
Hannázok, vizsgázok és nincs időm semmire. Kedden kezdjük a bölcsit. Parázok! Ráadásul 1 hete beteg vagyok. Szóval nem vagyok jó passzban.
Ábel hogy van? Hogy álltok a sétálással?Dumák?
Sok puszi!
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: