Új privát üzeneted érkezett!

ÉN VÉLETLEN BENÉZTEM,

ÉINUS, DE ÖRÜLÖK, LÁTOM, KISTESÓ ÉRKEZIK!!!!!!ÉS RÁADÁSUL SIKERÜLT A KISLÁNY!HATALMAS GRATULA!!!

KépKépKépKép
moti
 
 


Sziasztok!

Én is benéztem, egy kicsit. Jó látni, hogy a kis tesók úton vannak. :D :D :D :D :D

Sok erőt nektek...

Kép
verocska73
 
 


Sziasztok nemtudom él e még ez a "társalgó" . Én is pont Szentendrei anyukákat keresek. 16 hós akisfiam, és most költöztünk ide nem ismerek szinte senkit. :cry:
maryka
 
 

 
 

Sziasztok!

Kedves Anyukák,Kismamák és Mindenki!

Figyelmetekben ajánlom most induló honlapom:

www.pokroc.hu

Üdvözlettel:
Gyöngyi
leonszita
 
 


Sziasztok!

Új felhasználó nagyok!
Jár még erre valaki?
Nekem márciusban született meg az elsõ kisfiam és kismamákat keresek barátkozásra.
Elég sokat vagyunk egyedül.
Várom hogy valaki jelentkezzen
renianya
Szentendre
 
 


Sziasztok!
Most csatlakoztam csak, mert kérdésem lenne!
Szentendrén a Hódsági doktornő volt a dokink, akit nagyon szerettünk, azonban ő most már nincs. Helyette van Dr. Pálffy Márta. Tudtok-e róla valamit? Hallottatok-e róla valamit?
Köszi,
Nóra
csajok
Szentendre
 
 


Szia Nóra!

Hallani nem hallottam róla semmit , de amit tapasztaltam, hogy nagyon kedves és szimpatikus doktornõ.
Neked mennyi idõs a gyermeked?

Üdv
Reni
renianya
Szentendre
 
 


Sziasztok!!!! Van itt még valaki??? :)
csakanoncsa
Tahitótfalu
 
 


Sziasztok!!!! Van itt még valaki??? :)

Szia,én itt vagyok! Ugyan csak tegnap regisztráltam, de vevő vagyok egy kis csevejre! Másokat én sem találtam...eddig.
leika
Szentendre
 
 


És én is itt vagyok:-)
renianya
Szentendre
 
 


Sziasztok!

Én ma találtam meg az oldalt, velem együtt már 4-en vagyunk! :) Nagyon örülök, hogy van egy ilyen fórum, bár sok minden nem történt itt az elmúlt hónapokban, de majd ezután. :) :) :) :)

Írnátok magatokról pár sort. Ki mennyi idős kismama, vagy már megszületett poronttyal van otthon, gyermekek száma stb.

Én 30 éves vagyok, most várom az első babámat, aki bármelyik nap érkezhet. A vasvári lakótelepen lakok, pár éve költöztünk ide.

Üdvözlök mindenkit!

Röné
rone7meteresdrotostot
Szentendre
 
 


Szia Röné

Én otthon vagyok a 2 éves kisfiammal és a 2 hónapos kislányommal.
24 éves vagyok és közel lakom a vasvári lakótelephez.
És kisfiú vagy kislány lesz?
Hol fogsz szülni?
Lesz segítséged?

Nekem nem nagyon van édesanyám dolgozik a párom szülei elváltak , de egyikkel se jó a kapcsolat.

Reni
renianya
Szentendre
 
 


Szia Reni!

Gratulálok a porontyokhoz. Boldogulsz azért a két gyermekkel, egyedül?
Neked ki a gyerekorvosod? Mi a véleményed róla? (Ha gondolod írd privátba.)

A Jánosban fogok szülni, kisfiam lesz. Szerencsére lesz segítségem az első pár hét már le van szervezve, a gyermekágyas időszaktól tartok, aztán inkább a szülők nélkül szeretnék boldogulni.

Üdv: Röné
rone7meteresdrotostot
Szentendre
 
 


Szia!

Köszi szépen. Hát még boldogulok , még a kislányom eszik-alszik nincs gond , majd talán fél éves kortól.
Nekünk a Kunsági doktornõ a háziorvosunk , elõtte meg a Pálffy doktornõ.
Nagyon jó doktornõ a Kunsági sokan járnak hozzá.
Pontos , precíz , kedves.
Nem kell tartani a gyermekágyas korszaktól boldogulni fogsz , nem lesz gond.
És hogy fogják hívni?
Mikorra vagy kiírva?
Tartasz a szüléstõl?
Nekem Krisztiánnak meg Lillának hívják a csemetéimet.

Üdv
renianya
Szentendre
 
 


Szia!

Nagyon szép a Krisztina és a Lilla név is.

Az én kisfiamat Mátyásnak fogják hívni. Ha minden igaz 20-án fog születni. Egy kicsit tartok a szüléstől, már csak néhány nap. Nagyon furcsa érzés.

Ma hallottam az egyik kismamától, hogy a szentendrei kulturális központban csütörtökön 10 órától baba-mama klub indult pár hete (ingyenes). Ha túl leszek a kezdeti időszakon mindenképp szeretnék elmenni.

Szép hosszú hétvégét kívánok nektek!
rone7meteresdrotostot
Szentendre
 
 


Szia!

Az akkor mindjárt itt van még 5 nap.
Én is tartottam a mind a 2 szüléstõl , de csak akkor fog fájni meg a fájások , de amint kibújt nem is fogsz rá emlékezni.
Az is aranyos név.
Igen én is olvastam , hogy lesz baba-mama klub én is gondolkodom rajta , hogy elmegyek.
Majd azért írjál , hogy mi újság!
Azt ha idõközben mégis szülnél akkor minden jót és egészséget.
Nektek is szép hétvégét.
renianya
Szentendre
 
 


SZiasztoooooooooook! Jaj csak most vettem észre hogy halad az oldal :)) Dejóó. Én Tahisi vagyok (még) TErvezünk költözést Endrére :) Ki hogy van?? Babák?? Nekem már 10 hetes a kisfiam, nem igen ismerek itt senkit :( Szivesen ismerkednénk :)) Babó megszületett már biztoos :) Dejó! Majd mesélj!
Sziasztoook
csakanoncsa
Tahitótfalu
 
 


Amúgy én 23 éves vagyok, énis nagyon féltem, én azt mondtam hogy majd akkor szülök, ha altatnak, vagy ha a párom hordja ki :D Aztán tessék. 10 órát próbálkoztunk, aztán császár lett a vége, nem volt egyszerű, de túléltem, és jobb volt így :) Nekem sincs segítségem, tök egyedül vagyok, pár 5 körül ér haza, anyum dolgozik, anyósom a Vasvárin lakik :D Énis laktam ott pár évig. De mióta ittvagyok senkim nincs. Nem ismerek itt senkit. Persze barátok eltűntek. SZóval nem egyszerű :( De tündéri a már mingyárt 3 hónapos fiam. Elvagyok vele, csak hát na. Jólenne valaki aki érti amit mondok és válaszol is rá, nem gügyögve :D Értitek na :D
csakanoncsa
Tahitótfalu
 
 


Én 24 vagyok sz.endrei nekem 2 éves a kisfiam és 11 hetes a kislányom.
Te melyik kórházban szültél?
Mi jól vagyunk.
Nekem sincs semmi barátnõ úgy ahogy mondod eltûntek.
Nekem se egyszerû azért 2 gyerkõccel.
Majd még holnap írok most mennem kell.
Üdv Reni
renianya
Szentendre
 
 


Én a Péterfiben szültem. Te? Ti? A te kislányod meg az én fiam egy idősek :D
csakanoncsa
Tahitótfalu
 
 


Én a II.sz nõi Klinikán szültem a lányom a kisfiamat meg a Szent Istvánban.
Igen egyidõsek a kisfiad mikor született a lányom jan.09.-én
Én az elsõ szülésnél féltém , hogy úgy úr isten mi fog történni meg hogy milyen lesz ott meg is szenvedtem majdnem 12 órát , de simán szültem.
A másodiknál már nem sokkal könnyebb szülés is volt a kemény idõ kb.3 óra volt , és szerencsére ez is sima szülés volt.
Nekem az után tüntek el a barátok amikor párra leltem és azóta úgy megszünt a kapcsolat , néha-néha beszélünk de semmi több ennek már 5 éve.
Tahi melyik részén laksz? Ezen az oldalt vagy a híd másik oldalán?
Majd írj.
Reni szép napot:-)
renianya
Szentendre
 
 


Igen igen!! Én barátaim is akkor amikor megismerkedtem a párommal. Mondjuk én Pesti vagyok, és párom miatt költöztem ki ide. Ekkora távolságot meg úgy tűnik egy barátság sem bir ki :S Tahiba lakom, a 11-es mellett, nem a szigeten. A hid után egy picivel, fent a hegyen -.- Már lassan sikerül meggyőznöm páromat, hogy költözzünk be szentendrére. Ez annyira nem gyereknek való hely :S Itt semmi nincs.... :( Nem szeretek itt lakni. Amúgy Levi jan.17.-én született :)
csakanoncsa
Tahitótfalu
 
 


Az én barátnõim is pestiek mert oda jártam szakközépbe.
Õket még teljesen más érdekli , mint engem.
Én fiatalon akartam anya lenni , még mondtam is anno nekik , hogy 22 évesen akarok gyereket szülni és akkor még nem volt barátom és a végén sikerült is.
És nálatok tervezett baba volt vagy becsúszott?
Az olyan szempontból jó , hogy nyugis nem?
Az viszont tényleg rossz lehet , hogy nincs ott semmi.
Ilyen szempontból jó szentendre , hogy sok minden van.
1 hét van a két babó között :)
És milyen volt a terhességed?
Nekem a fiammal semmi gondom-bajom nem volt az egész terhesség alatt , de viszont a lányomnál már igen az elsõ 3 hónap és az utolsó 2 hónap az szörnyû volt.
Facebook-on fent vagy?
renianya
Szentendre
 
 


Fent fent, Magasföldi Noémi, nemhiszem hogy sok van, megtalálsz :D Énis mindig fiatal anyuka akartam lenni, sőt szeretnék mágegy kislányt :D Mindig kettőt akartam :) És gyorsan túllenni rajta :D Levi tervezett baba :) Januárba kitaláltuk, áprilisba már terhes voltam :) Terhességem tökjó volt, már hogy én nem annyira szerettem mint ahogy mondták a nagyok, de nem volt semmi baj, kivéve hogy első cukor eredményem szar volt, igy végig ellenőrizgetésekre jártam, ott már mindig jo eredményem lett szal nemtudom miért lett az első szar, de ennek az lett a vége hogy túlhordtam és meginditásig korházba kellett lennem megfigyelésen -.- na azt nem szerettem. Nem igy képzeltem az utolsó hetemet....De nekem szörnyű volt hogy meghiztam, nemtudtam egy jót aludni, savam volt, nem tudtam felvenni a cipőm, lefeküdni, felállni :D Én szenvedtem :D De bajom nem volt :D
csakanoncsa
Tahitótfalu
 
 


Kellemes Húsvéti Ünnepeket.
Láttam facebook-on , hogy tojásokat festesz és sikerült?
Én megpróbáltam , de nekem nem sikerült.
Én szerencsére a mostani terhességemmel nem híztam semmit kb.3kg-ot a Krisszel 18kg-ot.
Az eredményeimmel mindig jók voltak szerencsére.
Hogy telik a Húsvét?
Mi ennyik nagyitól a másikig megyünk.
renianya
Szentendre
 
 


Boldog Nyuszit Nektek :) Sikerült igen :D Úgy ahogy :D Sose csináltam aztán most ihletet kaptam :D Énis 18-20 körül híztam Levivel :S Még dolgozom az ügyön rendesen :S Nem haladok túl gyorsan. Egy hónap alatt lement 6 kiló de az sajnos semmi ahhoz képest amit felszedtem :D
Tegnapelőtt párom családja volt itt, tegnap tojást gyártottunk egész nap, meg sonkát, meg én ilyen fonaltojásokat is csináltam (életemben először szintén) :D aztán buli volt este :D Ma meg anyuméknál voltunk :) Most ezennel vége az ünnepnek részemről :D Pihiznék egyet már :D
csakanoncsa
Tahitótfalu
 
 


Rajtam is sok felesleg van amit majd leszeretnék adni , de amíg szoptatok nem érdekel.
Aztán azon gondolkodtam , hogy elmegyek majd zumbázni az tetszene nekem.
Rossz hogy így elromlott az idõ , nem szeretek itthon ülni , jó volt mikor szép idõ volt mert a fél a napot a játszin tudtuk tölteni , de most egy darabig biztos nem tudunk menni mert csupa sár minden.

És milyen az a fonaltojás?
Nem hallottam még róla.

Nekem van tejed? Tudod szoptatni a kicsit?
Néha én azt érzem , hogy szopizik és nem jön semmi.
Félek tõle , hogy hamarosan nem lesz tejem ,pedig a fiamat 10 hónapos koráig szoptattam.
renianya
Szentendre
 
 


Juj én járok Zumbázni :D Már terhesség előtt is jártam :) Voltam Szentendrén, de most Szigetmonostorra járok :) A fonaltojci meg olyan hogy kis vizibomba lufikat felfujsz, szines fonalakat keményitőbe áztatsz és összevissza feltekered a lufira. Aztán ha megszárad kiszurod a lufit, és marad a fonal váz :) Nagyon jól néznek ki :) Nekem sajnos nincs már tejem. Annyira levolt tapadva Levi nyelve, hogy csoda volt hogy cumisüvegből tudott enni, igy fejtem egy ideig, aztán bimbivédővel sikerült, de úgy ellustult, egyre kevesebbet szivott, aztán egy hétig volt 40 fokos lázam, és igy abbamaradt az egész. De nem bánom, mert kín szenvedés volt :S Végig bömbölte a szoptatást, kaparta az arcát, már én sírtam. :S Meg 0-24-be üvöltött mert fájt a hasa, aztán kipróbáltam a tápszert, és elvágták :) Azóta kiegyensúlyozott, mosolygós baba :) Múlthéten sikerült a végére járni a nyelvével..csupa okosakat fogtunk ki aztán 2 hónapig kínozták szegényt, a kórházba persze nem vették észre -.- Jaj játszótér. Ebbe a hülye faluba nincs is....nagyon szeretnék játszóra járni. Remélem sikerülni fog beköltözni Szentendrére...csak párom szeret itt lakni :S vagyis épitettük ezt a házat, aztán kötődik hozzá -.- Csak én őrülök meg, és később Levi is
csakanoncsa
Tahitótfalu
 
 


És milyen a zumba?
Én majd itt szentendrén szeretnék járni a pismány abc-hez közel.
és ha szabad kérdezni mennyibe kerül?
Tök jó lehet a fonaltojás majd jövõre én is kipróbálom.
Jaj szegények hát akkor volt szenvedés nálatok rendesen.
Szerencsére minket elkerült a hasfájás probléma.
Hát az tényleg nem jó ,hogy nincs játszótér pedig a gyerekek szeretik és hát ott is élnek gyerekes családok.
Majd járunk együtt játszira :D ha esetleg kijöttök szentendrére a késöbbiekben.
:)
renianya
Szentendre
 
 


Zumbázni jóóóóó :D A pismányosba is voltunk, de akinél voltunk csaj, ő van most monostoron. De 500-1000 között mozognak az árak. Barcsay-ba is van, ott 500. Lassan ráveszem magam a vezetésre, és akkor szeretnék Szentedrére járni játszóra :)
csakanoncsa
Tahitótfalu
 
 


Van már jogsid?
Nekem sajna nincs meg a férjemnek se.
De majd egyszer szeretném letenni a jogsit.
Azért rossz mindenfele tömegközlekedéssel meg gyalog járni.
igen biztos jó lehet zumbázni egyszer láttam és nagyon megtetszett majd ha már nem szoptatok én is el akarom majd kezdeni.
és amúgy milyen kisfiú a Levi?
Éjszakák?
Lilla nagyon nyugis , jó kislány bár néha hisztis.
Éjszaka 2x , 3x felkel.
Krisztián meg a dackorszakában van , néha nagyon nehéz vele , szófogadatlan is , megy a saját feje után és ha az nem úgy van akkor jön a hiszti.
Milyen tápszert vettetek Levinek?
Én is lehet , hogy elkezdem neki adni ha már betöltötte a 4.-dik hónapot esténként , mert azt érzem , hogy nem elég neki.
ha majd bejön a jó idõ , személyesen is találkozhatnánk és sétálhatnánk.
renianya
Szentendre
 
 


Sziasztok!

Most regisztráltam. Én is keresek anyukákat,nemsokára sztendrére fogunk költözni és senkit nem ismerek. Már csináltam az anyatanyán is egy ilyen nevű csapatot de még senki nem jelentkezett :cry:
kattya
Szentendre
 
 


Szia!

Jó , hogy van mégegy anyuka.
Örülök neki.
És mit lehet tudni rólad , rólatok?
Mikor költöztök pontosan?
És szentendre melyik részére?
Én 24 éves vagyok 2 gyermek anyukája
kisfiam 2 éves , kislányom 4 hónapos
renianya
Szentendre
 
 


Szia :)

De jó hogy valaki írt :D A tanyán még mindíg senki nem jelentkezett. Rólunk van két rosszcsont fiam egy 7,és egy 4éves,én 29 vagyok.
A költözést még pontosan nem tudom,de remélem hamarosan. Széchenyi tér nem tudom mennyire mondd ez valamit. Kicsit félek,mert egyáltalán nem ismerek ott senkit csak párom pár munkatársát.
kattya
Szentendre
 
 


Nadejó! Sziasztok! Végre gyűlünk. Tényleg nincsenek társaságot kereső kismamák a környéken :D Legalábbis nem sokan :D Nekem egy lassan 4 hónapos fiam van, és 23 éves vagyok :) És remélhetőleg énis Szentendrére költözök, de mondjuk nem holnap :S De Tahiban lakom jelenleg :) Egy 20 perc Endrétől :)
csakanoncsa
Tahitótfalu
 
 


Jááj én vagyok most a legidőseb,na nem mintha öregnek érezném magam sőt :lol: ....Amúgy ezen én is meglepődöm,hogy nem akarnak ismerkedni beszélgetni. Pedig bizti vannak anyukák :lol:
Mikor várható hogy költözöl/tök? Lehet írtad,de visszaolvasni még nem nagyon volt időm,mert én éjjel dolgozok,ilyenkor tudok csak géphez jutni,máramikor idejutok.
kattya
Szentendre
 
 


Én már csomó helyen indítottam témát ebben a témában és Renin kívül SENKI nem írt. Pedig akkor kezdtem a keresgélést mikor terhes lettem -.- több mint egy éve -.- Nem értem. Hát mi építkeztünk Tahiba, most pucoljuk be a házat, és ha kész, akkor tudjuk csak megpróbálni eladni. De párom csak akkor megy bele, ha kapunk érte annyit amennyit szeretne, és találunk olyat és annyiért...akkor. Szóval...huh....hát ez egy 3 éves projekt maximum. Mondtam amikor Levi ovit kezdi akkorra már nem akarok itt lenni. :D
csakanoncsa
Tahitótfalu
 
 


Én se értem,na de mindegy aki akar jön vagy jöjjön :wink:
Hosszadalmas procedúra lesz mire eladjátok,de remélem sikerülni fog. Akkor Levi már Endrén kezdi az ovit? Az úgy jó is lenne,nem úgy mint nálunk én nagyon félek hogy mit szólnak majd az új környezethez ovi suli :roll: Mondjuk a nagy mondta már hogy szeretne másik suliba járni,na de náluk sose lehet tudni :)
kattya
Szentendre
 
 


Szia!

Igen nagyon sok kisbabás anyukák vannak sztendrén.
Igen tudom , hogy hol van a Széchenyi tér ott lakik a gyerkõcök egyik dédije.
Akkor te is fiatalon szültél.
Szerintem nagyon jó , hogy fiatalon lettünk szülõk.
És most merre laktok?
Szerintem nem lesz nehéz a beilleszkedés a gyerekeknek.
És hova fognak járni majd a gyerekek , meg van már a helyük?
És mit dolgozol?

Reni
renianya
Szentendre
 
 


Hát az én 2 éves kisfiam is egy rosszcsont gyerkõc.
Rég óta benne van a dackorszakban.
Mindig a saját feje után megy és nagyon akaratos.
Hát akkor nem lehet könnyû a két rosszcsonttal.
renianya
Szentendre
 
 


Most fejér megyében lakunk velencéhez közel,direkt nem írok települést 8) Jó biza hogy fiatalon szültünk,most tervezzük a 3-at,remélem jönni fog. Ott van közelbe suli is meg ha jól tudom ott van nem messze ovi is,szal nem kell sokat utazgatni,inkább séta lesz.
Egy multinál dolgozom nem a madaras 8)
kattya
Szentendre
 
 


Énis szeretném ha ovit már endrén kezdenénk. De kitudja. Jövőhéten pucoljuk a házat :D Harmadik?? Én szeretnék erőt a másodikra :D De egyenlőre minden hiányzik csak még egy gyerkőc nem :D Már hogy szeretnék mégegyet, Nekem nincs tesóm és tök rossz. Szeretném ha Levinek lenne. De egyszerre kettővel...úú nem tudom mit csinálnék :D Meg ez a császár utáni lábadozás.....jaj meg a milliónyi vizsgálat meg kórházjárás terhesség alatt...ááá.....úgy örülök hogy vége :D De azért szeretnék egy kiscsajt :)
csakanoncsa
Tahitótfalu
 
 


Nem sok séta lesz mert tényleg közel van a suli meg az ovi is.
Mi elvileg 2 év múlva tervezzük a 3.-at ,de majd meglátjuk , hogy mit hoz a jövõ.
Akkor reméljük sikerül hamarosan a 3.-dik és kislányt szeretnél 2 fiú után?
Nálatok volt dackorszak?
renianya
Szentendre
 
 


Nem sok séta lesz mert tényleg közel van a suli meg az ovi is.
Mi elvileg 2 év múlva tervezzük a 3.-at ,de majd meglátjuk , hogy mit hoz a jövõ.
Akkor reméljük sikerül hamarosan a 3.-dik és kislányt szeretnél 2 fiú után?
Nálatok volt dackorszak?
renianya
Szentendre
 
 


A sok vizsgálat nekem se nagyon hiányzik,bár szerencsémre minkét terhességem problémamentes volt,cukor és egyéb bajok elkerültek. Az elsővel voltam majd gy hetet kh-ba mert begyulladt brutál mód a mandulám,de azon ívül semmi. Császár után elhiszem hogy most nem hiányzik még egy.
Naná hogy lányt szeretnék, ha mégse hát a lényeg hogy egészséges legyen.
Nem nagyon emléxek hogy lett volna olyan igazi dac korszak,inkább most van,hogy csapkod ha nem tetszik valami meg kiabál jajj de hogy tudja mondani.... :lol: Nekem mindkettő tök nyugis gyerkőc volt picinek,a kisebbik mondjuk mindent hamarabb kezdett el mint a nagy,de hát két külön egyéniség.
kattya
Szentendre
 
 


Sajnos az én fiam nagyon is a dackorszakát éli már rég óta.
Nagyon akaratos , hisztis és csak a saját feje után akar menni .
Sokszor már a plafonon vagyok.
Reméljük Lilla nem lesz ilyen.
Amúgy nekem is minden rendben volt mind a két terhességemmel.
renianya
Szentendre
 
 


sziasztok,
itt beindult az élet?.-)örülök neki.)
nekem 2 kisfiam van, Boldi 4 éves, Sebi 2 éves.majd szeretnénk 1 2 év múlva egy harmadikat is.

KépKépKépKép
moti
 
 


Szia!

Igen beindult valamennyire az élet.
Én is örülök.
És milyen az élet 2 kicsi fiúval?
Engem az érdekelne , hogy nálatok volt-e vagy esetleg van dackorszak.
Engem most ez érdekel a legjobban , mert sajna mi nagyon benne vagyunk.
A kisebbik fiad meg az én kisfiam egyidõsek.
Sebi mikor született?
Krisz 2010 március 6.-án.
renianya
Szentendre
 
 


szia Reni,

kisebbik fiam márc 14.én született, 2010ben, a nagyobbik meg 2008 ápr 13-án.
dackorszakban mi is nyakig benne vagyunk. de a nagyobbikkal.....már a reggeli felöltözés és az oviba indulás miatt is földhöz vágja magát és óriás hisztit csinál.)nem tudom, meddig tart, de vannak napok, mikor egész nap hisztizik...próbálok nem oda figyelni...van egy ovónéni rokonunk, azt mondta,szerinte kb még fél év, max egy év van hátra.)húzós egy időszak, az biztos....de hogyan próbálkozol kezelni?van bevált módszer?

KépKépKépKép
moti
 
 


Szia!

Igen nálunk is van olyan , hogy egész nap hisztizik ha nem tetszik valami vagy nem úgy van ahogy azt õ akarja.
Sokszor már a plafonon vagyok tõle.
Nincs semmi bevált módszer és nem is nagyon tudom , hogy kezelni.
Hiába emelem is fel a hangom vagy csapok rá a fenekére semmi nem használ.
Én sajnos nem tudom azt csinálni , hogy nem veszek tudomást róla vagy nem figyelek oda , mert akkor a húgát is felzavarja és nem nyugodtan meglenni és akkor szegénykém õ is elkezd sírni.
Ma hoztam el a családi napközibõl és össze voltak már rakva a poharak amibõl ittak és elkezdett azért hisztizni , mert ihat belõle én utána elmostam neki egy poharat öntötte bele vizet , de az már nem tetszett neki és elkezdte egyik pohárból a másikba öntözni és nem engedtem akkor jött megint az eszeveszett hiszti.
Otthon meg az ajtót csapkodja , kilincset rángatja , porszívót tönkreteszi , lámpát meg a tévét kapcsolgatja , vécét állandóan lehúzza , sütõt kapcsolgatja és ez csap egy pár dolog amiket mi nem engedünk neki és akkor jön megint csak az eszeveszett hiszti.
Állandóan csak a saját feje után megy és akaratos nagyon.
Hát akkor nekünk még nagyon sok idõ van hátra amíg elmúlik ez a dackorszak.
Akkor a fiaink között 8 nap van.
Te hol szültél?
Én a fiamat Szent Istvánban a kislányomat meg a II.nõi klinikán.
És a kicsinél nincs dackorszak vagy a jele?
renianya
Szentendre
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: