Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Tali
Nekem jó lenne a jövő hét szombat. Mit szóltok hozzá? Persze délutáni alvás után.

Móni
a kari ajcsi nehéz téma. Az idén igen csak eredeti ötletet eszeltem ki :lol: :wink: Pizsit kap Apa, de olyan igazán pamutból lévőt. Húh, hát nem lettél okosabb. :lol: Ja, és persze valami parfüm azért kerül mellé. De tudom ajánlani a zoknit, nyakkendőt... :wink:
Azt hiszem, hogy még nem arról van szó, hogy a határokat feszegeti, csak ugye türelmetlen és kezd kijönni rajta a tipikus "enyém" korszak.Igyekszem nem kiakadni Márkra, de egyelőre még ott tartok, hogy magamra próbálok figyelni (érted, hogy értem :roll: )és nem mindenért ideges lenni. Nehéz, és csak lassan tudok hozzászokni. Már más mint régen volt, istenem nem tart semmi sem örökké. :roll:

Timi
tök jó ajándéka lesz Csengének! Én még azt sem tudok, hoy egyáltalán Márkinak kellene-e adni valamit, érti-e már???? :shock:



Apa most úgy néz ki beteg lesz. Lázas, Márkot eltávolítottuk itthonról. :cry: Remélem nem mászik bele jobban.

Sziasztok!

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukk,holnap megint útba ejtjük Rábapatyot,utána meg irány Győr,Kika :)....

Szilvia

De jó,hogy használtak a cseppek :).
Könyvek: :roll:...Igazság szt nem tudom :D!Néha ugyan le szokta pakolni egyik-másik könyvet,de nagyon nem pakolós fajta ő sem... :roll: Igazság szt nálunk a gyerekszobában annyi pakolnivaló van,hogy talán itt már nem jut eszébe :D:D:D!

Móni

Hát akkor nincs ötletem :roll:...De ha egy kicsit írsz a párodról,akkor talán tudunk segíteni :D:D!De ha jól láttam ( :roll:),akkor szeret telefonálni :D!Esetleg vmit a mobilhoz? :roll:
És bocsi,hogy így elmentem volna melletted.. :oops: Ezek szt még nem elég nagy a pocakod :D:D:D!UH-hoz innen is drukk :)!

Timi

Hűűűű,Disney revűűűű :).Hol lesz? :roll:
Igen,igyekszünk apázni,de inkább egyenlőre a 7-8 hónap elmaradt tennivalókat intézzük,megspékelve némi szabadprogrammal :wink:!

Szilvi

Márk megnyugodott? :)
Apa beteg :(.Reméljük,Márk nem kapja el :roll:...és Te sem...
Hát ha Márk még nem is érti teljesen a Mikulás dolgot,biztosan örülni fog legalább a zacsinak :wink:!


Tali:
Akkor erről most mi maradunk le... :( Jövő hétvégén vendégeink lesznek,utána meg megyünk Párizsba...
Azért majd gondoljatok ránk :):)!
Esetleg nem lehetne péntek délután? :roll:


Kriszta


1 mondtat erejéig jelentkezz,mert zaklatni foglak!!!! :D:D::D

anyapoc
 
 


Szilvi!
Nekünk úgy néz ki jó a jövő hétvége, szombaton.

Hosszú hétvége: még csak most körvonalazódik hová, az igazság az,hogy Prága lett volna, de apa annyira szeretett volna már régóta egy navigációt a kocsijába,h.áldásom adtam rá,megvehette,-no persze azzal a feltétellel,hogy én is használhatom az én kocsimba-így egy wellness-kényeztető hétvége lesz, :lol: eddig 3 helyet néztünk ki(Zalaegerszeg,Egerszalók és Kalocsa)
(egyiknél van csokoládémasszázs :lol:
(ja és egy kis dicsi: :oops: apát előléptették Opel-márkavezetőnek,úgyhogy most fel van teljesen dobódva a munkahelyétől)

Timi!
Na végre megismertem Helgát!
Szóval jégrevü? :wink:
Biztosan nagyon jó lesz, apák is mennek?
FOTÓKAT KÉRÜNK MAJD!!!

Anyapoc!Párizs:biztos nagyon szép lesz, fotókat úgyszintén kérünk!
Ez volt az a meglepi út,amiről meséltél, hogy apa milyen
titokzatos? :?:

most lépek, megyünk Tatára, a gyerkőcök keresztszüleihez

puszi
O.

KépKép
KépKép
kirri
 
 

 
 

Sziasztok!

Anyapoc
lehet, hogy Apa "csak" kimerült volt. :cry: Nem tudom, mert ma azért már jobban érezte magát. De még mindig nem az igazi.
Elolvastam még pénteken a könyvet. 8) Hogy juttassam vissza, hogy másnak is kölcsön tudd adni? :?: Vasárnap otthon lesztek, mert ha megyek Herendre vagy épp jövünk este haza, akkor felugranék vele.
De jó porgitok van mára!


Orsi és Anyapoc
Nektek jó hétvégezést majd, ha aktuális lesz. Gondoltam már most ideírom, nehogy lemaradjon akkor amikor ......

Orsi
Apának hatalmas gratula a kinevezéshez! De ő nem doki??? :shock: Vagy ezt honnét szedtem, mit kavarok itt??
Húh, csokipakolás :P Én holnap csak egy sima masszázsra vagyok hivatalos. :roll:

Lányok
nekem mindegy, hogy péntek vagy szombat.
De lehet később is csak az már nagyon karácsonyszagú lesz, nem :lol: Vagy annyira még ne szaladjak előre :roll:

Sziasztok
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Szilvi! :lol: :lol:

Nem-nem...Móranya (Patri) férje fogorvos.
Enyimuram "autókufár"

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Szilvi
Remélem, párod meggyógyult már teljesen és Márk nem kapta el a kehét!

Anyapoc
PÁRIZS!!!! Az igen!!!! Én meg készülök a kórházi körülményekre lelkileg!:( Na, jó... most elismerem, Te jobb helyre mész! :D Érezzétek jól magatokat!

Orsi
Nem hangzik rosszul ez a wellness hétvége sem! Jó nektek! Mi már erről lecsúsztunk. Egy darabig nem lesz kimozdulás.
Ja és gratulálok párodnak! Éljenek a szép karriert befutó pasik! :)

Móni
Tényleg jó néha 1-1 gyerekmentes nap vagy akár óra is. Egyet értek. Remélem jól kihasználtad a szabadidőd! Én anyum már itt van, tegnap el is jutottam kozmetikába és pedikűröshöz is. Igy az utolsó pillanatban nem ártott.
:wink:
Egyébként kezdem elveszteni a reményt, hogy megszülök a terminus előtt. Ha igy folytatom, még a végén beelőzöl. Hétfő reggel vérvétel és NST. Kedden pedig elvileg már be kell feküdnöm. Még nem tudom, hogy kerüljem el ezt. Szóval kezdem elvesziteni a reményt és lépten nyomon abban bizom, hogy elmegy végre a nyákdugó. Mindegy. Majd lesz valahogy.
Egyébként kiváncsi vagyok, hogy mit mond majd a dokid. Lehet, hogy tényleg befordult Zsófi! :)

Most még dobok néhány pocakos képet, hogy el tudjatok képzelni, ha már a talira tuti nem jutok el!

A 3 lány:
Kép kép

Tudom, tudom.... óriási
Kép

És még egy....
Kép

Első számú segitségem (a "Manyi" anyuka) :)
Kép

puszi mindenkinek
petra
rupetra
 
 


Petra!

Nagyon szépek vagytok!
Milyen nagy pocid van már, és tényleg csajos formájú :D
Nóra pedigahogy elnézem már most erősen gyúr az anyukaszerepre! :D

Én is dobok pár képet, tegnap Joci még indulás előtt "szüretelt" a kertben, szép lila is lett tőle rendesen :?
Kép

Kép

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Petra :)
Hú, mekkora pocakod van! Jól néztek ki nagyon, így "hármasban"!
Mi volt ma a kórházban?
Én szerdán megyek NST-re, reggel 9-re, ha ott leszel, akkor keress meg, persze, ha kedved van és még egyben vagytok :lol: .

Szia

Kép
Kép
bogumil
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a nagy kirándulásokból :).RP-on nem vettünk semmit,Apa leszólta... :? (annyiban igaza van,hogy azok a márkás cipők,amikert ott lehet kapbni,kint már jóval olcsóbbak...de hát mi egyenlőre itt vagyunk,na mindegy... :?)
KIKA-ban sem sokmindent vettünk,csak kinéztünk dolgokat.Aztáűn közölték,hogy a szállítás 26 000 Ft,de csak 3 tételt lehet egyszerre.Magyarul egy garnítúra széket nem tudok venni.... :twisted:
Ezen felbuzdulva nem is vettünk semmit ,de eszünkbe jutott,hogy amit kinéztünk étkező,kapható a Retz-ben is.És érdekes módon,az asztal potom 15 000-el, a székek darabonként 3 000 Ft-tal olcsóbbak!!!! :!:
Így inkább ot veszünk meg mindent....Mindenesetre kirándulásnak jó volt :D!

Tegnap meg Parndorfban voltunk,jóóóóól bevásároltunk(itt elgalábhb :lol: ),nagyon-nagyon kellett már a lelkemnek :D!Vettem tök jó nacikat,kabátokat,pulcsikat :).A gyerkőcöknek vásároltunk z S: Oliverben,nagyon jó gyerekholmik vannak,mindenkinek ajánlom :).
És még a srácok is egész jól bírták,igaz nem sokat aludtak,de sebaj :).



Petra

Húúúúú,nem semmi pocak,bár pénteken láttam "élőben" is :wink:!
A nagy segítség :):):).
Ne parázz a szülés időpontján,mert azért nem fog kijönni Liza :wink:!!!!
Azért mit ne mondjak, a Te programod sem lesz ám rossz :):):)!
Azt most nem mondom,hogy cserélnék,mert Párizsban még nem jártam,de hát.... :roll:
Anyus hogy bírja? :)

Orsi

Prága :(.Na de azért egy navigáció sem rossz :wink:.Mi sokat emlegetjük,amikor egy-egy kirándulás alkalmával rájövünk,hogy még mindig csak 1 nyomorult Pest térképünk van :).Szóval jó az :)!Azért Prága se lenne kutya.... :D
Joci :D!
Kicsicsaj nagyon édi a rózsaszínben :).
Csokimasszázs.... :wink:! Aztán majd meg sem ismerünk :).
Tényleg,Patrival mi a helyzet?Néha olvasom az Iwiwen :).
Apának gratula :).



Szilvi

Örülök,hogy Apa jobban van :).
A vasárnapról lemaradtunk... :? Ráér majd pénteken a könyv,mert téli szünetre ígértem az óvónéninek :).Nem halogattad :D!
Szt jó a tali később is,csinálhatnánk egy mikuláspartit :).Vmelyik apukát rábeszéljük,hogy öltözzön be és csinálhatnánk csomagokat a gyerkőcöknek :).
Ja,és köszi :)

Móni

Voltál már dokinál UH-on????

anyapoc
 
 


b]Anyapoc!

No akkor jó takarékosak voltatok :wink:

Nekünk szinte az összes bútorunk a Retz-ből van! :lol: (konyha, szoba, háló,előszoba )
Nagyon szeretjük ezt a stílust,mert szép,szerintem időtálló és absz. elérhető áron van.
Prága: én is sajnálom, de a navi tényleg jó.
Ha a gyerekek nagyobbak lesznek, érdemes lesz geocaching-re is használni, most még nem aktuális.
Kipróbáltuk Tatára menet,odafelé én vezettem.Csak az idegesített,hogy beszól ha gyorsan megyek:"túl gyorsan mész" :?
Egyébként tényleg klassz kis találmány, Pesten nekem nagy szükség lesz rá, most is pl. mikor a 6 hetes kont-ra mentem vissza a klinikára...na szóval el lehet rendesen tévedni, ha nem ismered úgy Pestet,h. a legapróbb utcákat is.És az a jó még, hogy ha elrontod, rögtön tervezi az új útvonalat.
Amúgy meg gyerekeknek DVD is nézhető rajta, szóval remélem kicsit hisztimentesebbek lesznek a hosszú útjaink :wink:
Apán pedig -ahogy magamat ismerem-duplán hajtom majd be az elmaradt utat nyáron ,bár a csokimasszázs se lesz rossz:wink:

Patri: jól vannak, múltkor átvittem Jocit játsznai Mórral, azt hiszem tavasszal kapja meg a közgazdászdiplomáját.
Járnak Tücsökzenére-ez az itteni Csivitelő megfelelője :lol:


Pandorf: :lol: :lol:

Párizsban mennyi időt fogtok tölteni?

Többiek?
Mi ez a csend?

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Petra, Orsi

Nagyon jók a képek!!

Anyapoc

Most csak irigykedek kicsit ha nem bánod...
Kezdek bekattanni, most már sok kicsit ami történt vagy inkább nem történt mostanában.

Szilvi

Meggyógyultak a gyerekek!! Most már autóm is van, szívesen taliznánk mi is! Anyapoc ötlete nagyon jó!!!!!

Bocs lányok, de van egy kis hisztigépem, mennem is kell!

Andi

KépKépKép
bambika
 
 


Andi!
De jó, h. a gyerekek jól vannak :lol:
Gratula az autódhoz! :lol:

na lépek, összekészíteni a gyerekeket,indulunk Hévízre a barátnőmékhez!

puszi mindenkinek

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!


Anyapoc
Az ötlet jó, de apa tuti nem lesz Mikulás :shock: Tiéd apa kapható rá?
Ne feledd ám, amit még tavaly mondtam, nem mindegy melyik RS-be vásároltok!!!!! :!: :!: :!: Persze, csak ha még nem vásároltátok meg.

Andi
De jó, hgoy meggyógyultak a kölköcök. Persze, benneteket is várunk Vp-be is. Apa mondta ám, hogy jó kocsit vettetek. Ő is sokszor beszél 7 személyes kisbuszról, majd egyszer mi is bizti veszünk 8)
Szombaton lehet, hogy tudunk talizni, ha addig valaki nem kap be valami fránya vírust. Ha gondolod meglátogatunk benneteket, ha addig nem változik valami. ok?


Körkérdés
Tehát akkor kinek jó a Mikiparty :lol: Nekünk iiiiiiiiiiiiigen!

Sziasztok!
Sz.

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Orsi

Köszi, jó barátnözést!!!!

Szilvi

JÓ lenne végre talizni kicsit, bár lehet hogy szombaton a dédihez kell menni Bobára. Na de ez még nem biztos!! Majd kiderül anyós mit akar :roll:
Lilla bekepcsolta a számítógépet, beült a fotelba felémnyújtotta a kis kezeit és kiabálta : cicíííí, cicííí. Kihasználtam az alkalmat és gyorsan belestem megint. Nekünk is jó a mikiparti!!!!!!!!!!!!!

Andi

KépKépKép
bambika
 
 


Anyapoc :)
Palmdorf :lol: . Még megéri kimenni vásárolni? Én mostanában azt hallottam, hogy már nem a régi...
Az én lelkemnek is jót tenne egy ilyen bevásárló körút, remélem, úgy február-március környékén sor kerülhet rá, akkor úgyis már kiárusítások is vannak és nagyon-nagyon bízom benne, hogy a ruhaméretem is rendeződni látszik majd akkorra :lol: .
Párizs :D :D :D (Sárga vagyok ám!!!)
UH-ra holnap délután megyek, de már nagyon türelmetlen vagyok.

Szilvi :)
Mikulásbuliban mi is benne vagyunk, Apa, mint Mikulás :roll:! Szerintem kiakadna, ha megpróbálnám rábeszélni.

Andi :)
De jó, hogy végre meggyógyult a család! És milyen jó lehet, hogy autó is van, én is nagyon vágyom rá..., ez a kényszerű bezártság néha megőrjít.

Orsi :)
Szuperek a képek, Joci mint egy igazi kis csibész, Franciska pedig rácáfol a korára, már szinte egy kis hölgy, látszik, Apa büszkesége.
Navigáció jó dolog, én egyszer utaztam egy taxiban No-ban, amiben volt ilyen szerkentyű, muris volt, ahogy minden sarkot, zebrát előre jelzett. Na de az, hogy még akkor is szól, ha gyorsabban mész :roll: :D .
Jövő nyárra meg majd összehozzátok a szupernyaralást is biztosan! Mi is ezt tervezzük, hiszen az idei kimaradt, jövőre pótolni szeretnénk mi is, remélem, nem lesz akadálya.
Jó barátnőzést!

Sziasztok

Kép
Kép
bogumil
 
 


Sziasztok!

Marcell még mindíg kicsit köhög, de már nem folyik az orra. A doktornőtől már egy kicsit ki vagyok borulva, mert hol köptetőt, hol köhögés csillapítót ajánl. :( Mi három napig kettesben vagyunk, Apa elutazott Hollandiába egy üzleti útra. Amióta beszállt ebbe a vállalkozásba (munkaerő közvetítés), azóta alig látjuk! :cry:

Orsi
A navigációs rendszer szerintem is szuper dolog, Apa is nagyon szeretne egyet. Mi tavaly februárban voltunk Prágában, gyönyörű hely, de nagyon hideg volt! A metróhálózatuk annyira szuper jó, hogy mi kocsi helyett mindenhova metróval mentünk. Úgyhogy szerintem jobb, ha tavasszal ill. nyáron mentek! Azért a wellness hétvége sem semmi, én is úgy mennék! :lol:
Két kép Prágáról:

Kép Kép

Anyapoc
Párizst én is annyira szeretném egyszer megnézni, remélem egyszer mi is eljutunk oda! Képeket majd szeretnénk látni! :lol:

Petra
Gyönyörű a pocid! :lol: A kórházi körülményeket nem irigylem tőled! Mi van akkor, ha valakinek lejár az ideje és nem akar befeküdni a kórházba egy hétre? Nem lehet a dokival megbeszélni, hogy ha nem születik meg Liza keddig, akkor még egy-két napot had várjál otthon. NST-re ugyanúgy tudnál járni.

A mikulásparty ötlete szerintem is jó dolog lenne. Gyorsan kellene keríteni egy vállalkozó kedvű Apukát, aki vállalná a Mikulás szerepét! Jó lenne a gyerkőcöknek egyforma csomagot összeállítani. Ha megbeszélnénk egy összeget, amiből összeállítanánk egy csomagot, azt hogy kb. mi legyen benne és hány gyereknek kellene, akkor én ezt szívesen elintézném.

Mi három napig kettesben vagyunk, Apa elutazott Hollandiába egy üzleti útra.

Na megyek, mert Marcell ébredezik! :cry:

Kép
Szilvia & Marcell
szilviab
 
 


Sziasztok!

Szilvia
De! Pontosan ez történt, mondjuk nagy dobra nem kellett vernem és dokival sem beszéltem csak az NST-s Ancsával, de ma saját felelősségemre haza jöttem a kórházból. Igy mehetek minden nap NST-re. A nagy gond a terhelés lesz, amihez már be kellene feküdni, de szintén elbliccelném. Mindegy, majd lesz valahogy. A legjobb az lenne, ha 24 órán belül megszülnék. Drukkoljatok!

Egyébként a párod munkaerő közvetitő cége külföldre közvetit munkaerőt vagy itthon? És mi a cég neve? Csak azért kérdem, mert közeli ismerőseinknek is munkaerőt közvetitenek (de ők itthon) és nagyon sikeresek.

Jó lehetett Prágában még akkor is, ha ahogy látom, hideg volt!

Anyapoc
Te shopping bajnok! Ez tényleg kell a léleknek néha! :) Mi lesz még Párizsban!? :)
Nekünk komódot kellene vennünk. Vannak jók a Retzben? Nem tudod véletlenül?

Szilvi
Jó miki-buli szervezést!

Móni
Na végre, Te is finishben vagy! NST :) Csak mozogjon!
Szerdán úgy néz ki pont kerüljük egymást, mert én 8-ra megyek, bár ha úgy mozog ahogy ma, akkor megint eltöltök kb. 40 percet gépre kötve.
Amúgy meg drukkolj Te is hogy kibújjon végre ez a Liza! Aztán majd konzultálunk, hogy mi a helyzet a szülészeten!

Timi
Ha megszültem, neked megy az sms! Tudod!?

puszi mindenkinek
petra
rupetra
 
 


Sziasztok!


Az oviban elkezdődött a lázas karácsonyi készülődés,megint lesz program bőven... :shock:
Munkadélután,ahol a szülők összeülnek és mindenféle díszeket,egyebeket gyártanak...aztán megyünk nagykarácsonyba a télapóhoz,aztán mennek télapózni a városházára is,közben itthon gyártom a csoportnak az adventi naptárt... :shock:
Hétvégéig a beadandó dolgozatomat kéne még összedobni,suli is lesz.... :?

És a legjobbat el is felejtettem újságolni,miszerint 3 tantárgyelfogadási kérelmememet (ennyit is adtam be :D) elfogadták ,így már van vagy 5 teljesített kreditem :D:D:D:D!


Orsi

Megnyugtató hallani,hogy jók a bútorok :).A gyerekszoba nekünk is onnan van és tényleg jók is és szépek is,bár 1 nap kellett apuméknak,hogy összerakják... :shock: (az áldatlan állapotokról nem nyilatkozok :D:D:D)
Navigáció:nem semmi dolgokat tud :roll: ...DVD ,meg minden...akkor nekünk is lesz :D! Nem elég,hogy az ember élete párja dumál néha bele,még a navigáció is....hmmmm...meggondolandó :D:D:D!Neki mégsem mondhatom,hogy cseréljünk helyet :wink:!
A Zuram már egyébként ment többször navis kocsival és azért mondta,hogy 1-200 m-t téved olykor :D:D:D!De az biztos,hogy jó :).
A mi navigációnk egyenlőre a viamichellin-en van :wink:!
Párizsban 3 napot töltünk,ha jól emlékszem...pénteken repülünk és vasárnap éjjel érkezünk meg... :roll:
Egyedül ettől vagyok besz@rva... na mindegy,fent nem marad :roll:
Patrit pusziljuk,ha találkoztok vele!Hévízhez pedig jó pihenést :)!


Andi

Miért is irigykedsz? :roll: Majd megkérdezem áprilisban is :D:D:D!
Látom,Lilla is igazi csaj...Villő is olyan hisztiket tud levágni,ha vmi nem úgy van,ahogy ő szeretné :D!még a földön is képes elfeküdni,ami nekem merőben új produkció :shock:
Cicizik még?Nem megerőltető már?
És a lényeg,miket mond már???Ez olyna izgi szakasz,amikor elkezdenek utánozni :).

Szilvi

Na,most tutira nem ugrik be,hogy mit mondtál a vásárlással kapcsolatban... :oops: Szóval elárulnád mégegyszer? :)
Hát nem állítom,hogy Apa kapható lesz a télapóságra :D!Nameg ruci is kéne...nem lehet bérelni Télapót? :lol: :lol:
Most arra kell rávennem szegényt,hogy az ovis bálon lépjen fel a bűvésztrükkjeivel :).
A pénteket még nem árultad el...most,vagy jövőhét a játszóház ? :)

Szilvia

De szép képeket raktál fel :).Ezek alapján tuti a hely :wink:!
Marecellnek jobbulást,talán most már kikászálódtok :).
Apa :(.Ismerős a helyzet,mienkapa tegnap Pozsonyt járta meg :?...természetesen ez is munkaerő közvetítés :D:D:D!

Petra

Megszültél már? :lol: Drukk nagyon megy :).
Párizsban nem vásárolunk (a francia divat nem teccik :D:D:D)...inkább eszek kagylót,meg csigát :wink:...vagy legalább is megpróbálom :shock: ...
Komódok tuti jók vannak!Azért jó szt,mert sokféle stílusból válogathatsz.Vannak kifejezetten gyerekszobába illők,retrósak (túlzottan is :D:D:D),és vannak kicsit antik jellegűek is.Van katalógus,érdemes abból nézegetni :).

Móni

Hát tény,hogy nem kínai árak vannak,de szt ár-érték arányban nagyon megéri...
Pulcsikat már 6-7000 Ft-ért lehet venni (minőségit,márkásat),gatyákat szintén és óriási a választék,ami szt megint csak nagy előny.
Nem vagyok egy márka-fanatikus,de minőség fontos. :roll: Ezért éri meg szt...
Na meg a lélekápolásnak is jót tesz :D:D:D!
Szt márciusban nyugodtan kerekedjetek fel :wink:!
AZ UH-ra nagy drukk,reméljük,Zsófi tényleg megfordult :)!!!!

Timi?

Pusza mindenkinek! :)

anyapoc
 
 


olvasok, olvasok ám :D

rólunk: ma volt UH, a legkisebb már 1.83 cm nagy :D már kész óriás :D
fiúk cseperednek.

olvasom a talit. mikorra van most a kitűzött időpont?

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Anyapoc!
Repüléstől ne parázz, én imádok repülni, nagy élmény lesz!Mondjuk eddig én Malévvel és Lufthansa-val repültem, ti melyik légitársasággal repültök?
Egyébként tudod: tényleg fent még nem maradt 1 sem : :wink:
de komolyan: biztos nagyon fog tetszeni, Párizs meg aztán...meseszép lesz!És külön klassz lesz, hogy biztos tele lesz minden adventi díszekkel :D Képeket ne feledd! :lol:

Orsi!
Gratula a kis 2 centishez :lol:
Hányinger, rosszullétek vannak?

Szilvia!
Olyan aranyos vagy,h. így megvígasztalsz,h. inkább jó időben menjünk Prágába :D Képek nagyon tetszenek!!!!
A Mikulás-csaomagot én nagyon jó ötletnek tartom, többiek?

Szilvi!
A Miki-parti-és szerintem Timinek is-nekünk úgy jó, ha nem 8-9-10-re esik.

Timi!
Akkor tavasszal együtt Prága :wink: Már szóltam Józsinak...ő benne van :lol:
Anyukád jobban van már?Irigyellek ezért a 2 hét mamizásért..de nem baj,mi szombaton megyünk haza Sárvárra :lol:

KRISZTA!Írjál!!!!

puszi
O.

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Anyapoc

Bocs az irigykedésért :oops: . Csak pont elkapott a depi pár napja, kicsit besokaltam. Minden nap egyforma, apa csak este későn ér haza. Beszélgetni sem lehet vele, mert esik össze a fáradtságtól, ez megy hónapok óta :( . Áprilisért nem fogok irigykedni az biztos, nem is tudom hogy bírod. Ezért csodállak inkább.
Lilla már mindent utánoz. Az nagyon tetszik mikor Bencét látja meztelenül és kiabálja: bimbi-limbi./ HImbi-limbinek hívja a fiatalúr a fütyijét./
Szopizás hát igen, nem megerőltető , vagy csak megszoktam. Kíváncsi leszek a decemberi kismamára a kisgyerekek szoptatása lesz a téma. /Ne vessetek rám követ, mostmár félve vallom be , de még Bence is szopizik. :oops: :oops: :oops:

Móni

Mik a hírek, uh mit mond?????

Petra????

Mikulás csomag szerintem is jó ötlet!

Icsilya

Gratulálok a kicsi óriáshoz :)

Lilla nem hagy íírni, puszi Andi

KépKépKép
bambika
 
 


Sziasztok!

Tali:No lányok!
Akkor csomi felelős Szilvia:lol:
A helyet én biztosítom!
Ki lesz a Mikifelelős? Timi, Andi esetleg Icsilya????Végülis közös buliról van szó :wink: Tudja valaki, hogy hol lehetne bérelni ruhát?Esetleg válalkozó szellemű nagypapi, nagybácsi? Én rákérdezek, de ahogy ismerem őket.... :?
Valami időpontban is meg kellene egyezni. Valamikor mi is elutazunk, de még nem konkrét az időpont, de mindenképp utánajárok.


Anyapoc
biztos be fog ugrani, mi is ott vettük a szobabútort még akkor pocakosak voltunk. :lol: És a szfváriba ha jól emlékszem 10-15 ezret spóroltunk.Érdemes körülnézni!

Andi
szombaton mi sem megyünk, mert apa nem tudja kivinni Márkot, így ő most Tobrukban lesz.Jönnek be érte apuék, de majd talán vasárnap oda is kijutunk.

Márkiról
Kruppos :cry: Még szerencse, hogy nem olyan vészes mint Bulcsúé, de első éjjel megijedtünk. Kaptunk kúpot és megint kapja a kalcium injekciót.
Dec. 5-én megyünk oltásra :( Jó kis Mikiajándék.... :wink: De mindegy inkább most kapjon egy szurit, mint később valami végzetes dolog történjen.

Sziasztok!

Hoppá :roll: Ez majdnem megint lemaradt.
Anyapoc
Most pénteken Vackor!!!

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Ma voltunk Marcellal játszóházban és ott mondták, hogy Zircen a postán mindíg van beöltözött Mikulás, akit meg lehet hívni házhoz, vagy akár egy rendezvényre. Minél több gyerek van, annál kevesebbet kell fizetni, kb. 10 gyereknél 400 Ft. Mindenki készít a saját gyerkőcének egy saját névvel ellátott csomagot, amit aztán a Mikulásbácsi oszt szét. Veszprémben nincs ilyen lehetőség?


Icsilya
Gratula a kis pocaklakóhoz! :D

Petra
Apa egy külföldi munkaerő közvetítő cégbe társult, a cég 80 %-ban holland és 20 %-ban (Apa) magyar. A cég még nagyon új, most nézi meg pontosan milyen helyeneken lennének elszállásolva az emberek, milyen munkaköröket kellene betölteniük.

Sziasztok

Kép
Szilvia & Marcell
szilviab
 
 


Andi!

ismerős a helyzet :cry:
Meg ez az idő,huh, hát nekem sincs fergeteges jókedvem tőle :roll:

Depi ellen küldöm neked:

Kép

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Éppen informatika versenyen felühgyelek :).A gyerekek dolgozna,kígy én is elütöm az időt :D:D:D!
Hűűű,de furi ez a billentyűzet :?...


Miki-parti: én benne lennék,de szt kimaradunk... :( Ez a hétvége gondolom,már ugrott,jövő hétvégén nem leszünk tthon, dec. 9-én pedig sulim van (péntek szombat,nem tudom,hányadika...).
Utána meg....? :roll: No,majd eldöntitek,legfeljebb gondolok rátok :D!

Igaz,nem tudom,hogyan lesz a jövő htvge,mert anyum vigyázna a csemetékre,de nagyon rosszul van a hátával-derekával.Már régóta fájdogált neki és a háziorvos kezelgette,mindenféle gyógyszerekkel,amik ideig-óráig hatottak.Aztán már injekciókat kapott,ma már nem tudott felkelni,éjjel az ügyelete jött ki és adott neki fájdalomcsillapítót.Mondanom sem kell,se egy röntgen,se semmi... :(
Így ma a párom felhívta az ő reumatológusát (aki nyáron itthon kezelte) és kért tőle időpontot,most vannak rtg-n a kórházban... :roll:
Azért örülnék,ha nem kéne lemondanunk ezt az utat,de anyum nem tudom,hogyan tudja majd vállalni... :(

Na,kipanaszkodtam magam :wink:!


Orsi

Juj,írj még ilyen megnyugtató szavakat :).Ahogy írod,olyan egyszerűnek tűnik minden... :).
Csak nekem mindig egy film jut eszembe (Final destinacion -ha jól írom,nem tudom a magyar címét...),ahol egy srác megálmodja,hogy le fog zuhanni a repcsije... :? Jó,tudom,hülyeség,de ez van :D!
Párizs karácsonyi hangulatban!!!! :) Tuti lesz,ez igaz :)!
Ne depizz,nemsokára itt a tavasz :).


Andi

Juj,nem ezért kérdeztem,hogy miért irigykedsz,csak nem rtettem :).De most már értem...hát nem kellemes ez így az biztos... :( Én ilyenkor mindig arra gondolok,hogy majd lesz jobb is :).Tudom,ez nem vigasztal...
Én is voltam így,ahogy Te,minden nap egyforma volt,nem tudtam felnőttekkel érintkezni...hát ezért is mentem vissza fél állásban dolgozni...ez kellett a lelkemnek :).
Szoptatás:hát ezen ne pirulj,neked kell tudni :).Biztosan szokás kérdése is,de gondolom,Te is szívesen végigaludnál már egy éjszakát :D:D:D!
Bulcsú nekem is elég sokáig szopizott,igaz,akkor már csak reggel pár szippantyú,aztán kész :).De még ettől is elhűlnek sokan :).
Lilla és a himbilimbi :).Villőnek is tetszik,de nem a szó :D:D:D!Mindig meg akarja fogni,Bulcsú meg nevet rajta :).De tök jó,hogy így utánoz már mindent :).Villő még csak most kezdi....

Szilvi

Krupp :(.Hát a fiúk már csak ilyenek :(.Még jó,hogy nem túl vészes,de azért készüljetek fel,lehet rosszabb is.... :(
A lényeg,ha fullad,akkor bebugyolálni,ablakot ki,és odaülni a jó hidegre vele :).
Valami rémlik a vásárlással kapcsolatban,még kérdeztem is asszem,hogy Fehérváron hol van a Retz...hát lehet,hogy felhívjuk őket még előbb...de meg kell rendelnünk a bútorokat,mert 4-5 hét a szállítás... :?

Icsilya

Gratula a pöttömhöz :).hogy megy az idő... :roll:



Juj,képzeljétek,hogy jártunk a Retzben.... :?
A kinézett árak kb 3 :!: :!: évesek,szl kb ugyanannyi minden,mint a KIKA-ban... :?
De itt adnak engedményt nagyobb összegnél...

Na lépek,mert mindjárt vége a felügyeletnek :)!

Pusz

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Na, megvolt tegnap az első NST és az utolsó UH. Zsófi még mindig faros, feje mellett van mind a négy végtagja, tehát nagyon úgy néz ki, hogy császár lesz a várandósság vége :cry: . Doki szerint 1-2% az esélye annak, hogy még megfordul. Abban maradtunk, hogy 11-én reggel megkeresem és akkor beír 18-ra műtétre, ezt kikönyörögtem. Persze nem ígért semmit, azt mondta, hogy a főorvossal kell ezt megbeszélnie, mert az a szokásos rend, hogy lejárt terminus után befektet,aztán egy hét múlva császároznak. Na, ezen kiakadtam,hiszen az már pont Karácsony! Szóval egyezkedtünk, remélem, hogy el tudja intézni a 18-át, persze, ha előbb magától megindulna, akkor teljesen más a felállás, akkor irány a kórház, aztán az ügyeletes kiveszi a babót.
18-i szüléskor 23-án mehetnénk haza, tehát alig előzzük be a Jézuskát, de azért sikerül :lol: .

Orsi :)
Kérek Tőled egy kis lelki támaszt a császárral kapcsolatban, mert igen be vagyok tőle tojva! Leírhatnád hogy-s-mint volt, priviben inkább, ott jobban kitérhetnél a részletekre.
Depis hangulatból itt sincs hiány, ez az idő elég nyomasztó nekem is, ehhez jön a feszült várakozás, szóval...

Andi :)
Szerintem se pironkodj a szopizás miatt, ezt mindenkinek saját magának kell tudnia, hogy meddig engedi. Gergő is 18 hónapos volt, amikor mondta, hogy nem kéri többet.
Az, hogy apa későn jár haza, nálunk is ismerős, de hát sokan vagyunk így ezzel :cry:.

Huh, most mennem kell, holnap folytatom.

Sziasztok

Kép
Kép
bogumil
 
 


Sziasztok!

Próbáltam minden új infót befogadni ,de ha olyat kérdezek amit már leírtatok,akkor bocsi!

Orsi!

Tavasszal Prága ,persze hogy oké!!!!!! Mi is terveztük már az idénre de elmaradt..... :(
Holnap "fenékrázás", -ahogy Apáék hívják-. Jössz vagy menjek?

Anyapoc!

Érezzétek nagyon jól magatokat Párizsban! FOTÓKAT KÉRÜNK!!!! A repüléstól pedig ne parázz! Biztos fog neked is tetszeni!
Remélem sikerülnek a bútorokat jó áron megvenni,tényleg óriási különbségek vannak!

Szilvi!

Mikor lenne a Mikulás buli? Jó az ötlet! Dec 8-9-én van a pesti progink. Nem tudom a többieknek mi a jó?
Apa lehetne Mikulás - bár nem kérdeztem meg - csakhát Csenge már felismerné........


Móni!

Hajrá ,hajrá!
Csenge nekem is császár volt. Nem olyan gáz ám. Nem tudsz egy ideig hasizomból felülni,dehát ezt senki nem is várja el tőled :wink:


Icsilya!

Gratulálok a 2 centishez!
Közérzet?

Andi!

A szopiról mindenkinek más a véleménye. Úgy csináld ahogy nektek jó. Ha neked nem terhes akkor ne foglalkozz azzal,hogy mások mit mondanak!
Az tényleg nagyon rossz,hogy Apa későn jár haza. Kitartás,biztos fog ez változni!!!

Petra!

Minden nap várom az sms-t. Jöhetne már........

Jó éjt Timi

Kép

Kép
aba
 
 


Csajok :D
köszi a kedves szavakat :D

sajnos én nem túl jól. az émelygés javul, de valószínű migrént szedtem össze :shock: :cry: :roll:
terhesség alatt állítólag kijöhet. Hétfőn szó szeritn felkelni nem tudtam délután.... pedig ez nálam már tényleg a halál jele.
jövő héten még vizsgálgatnak.... elég rémes.
úgyhogy még várunk, hogy mi lesz, hogy alakul.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Timi!

Fenékrázásra elviszlek szívesen,3/4 6-ra megyek elétek és dudálok!

Orsi!
Hú, émelygés..jól emléxem hogy az ikreiddel nem volt?Akkor ez kiscsaj lesz, meglásd! :lol: :lol:

Móni!
Írok persze, de ne félj a császártól, tudom-tudom itt mindenki a normál szülés pártján áll..de én meg attól fostam :roll:

Anyapoc!
Anyukádnak jobbulást,remélem hamar meggyógyul.

o.


ui: jővő csütörtökön viszem Franciskát a keresztapámhoz, ortopéd-vizsgálatra..redőeltérés van, csípőficamgyanú... :cry: :cry: most meg parázok,nehogy sántítson majd szegény :cry: :cry:

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Móni!

Írtam emilt.

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Orsi :D
a fiúkkal _semmi_ bajom nem volt... most meg ez az émelygés már nem az első.... öregszem, mi? :D

Levi beteg, alig bírom 39 fok alá nyomni a lázát, pedig magahoz képest már túlgyógyszerezem - 2 félét is kap 3 órás csúsztatással.
Tegnap semmi baja nem volt, ma reggel 39.4-gyel ébredt, délelőtt még lement simán, de du. elég nagy küzdés volt... kiváncsi vagyok, milyen lesz az éjjel.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Úgy látom,nincs még baba a láthatáron :wink:!
Ha jól hallottam a játszóházban Petra anyukájától,akkor már a kórházban fekszik... :roll:... Drukk megy :)!

Pénteken-szombaton suliban voltam,jó kis kikapcsolódás volt,pláne az anatómia,ami tk nem ismeretlen,mert tanultam,de mivel nem iylen címszó alatt,így nem tudtam elfogadtatni...legalább könnyű lesz a vizsga... :O

Ma délelőtt ZOO-ban voltunk,aminek aza eredménye az lett,hogy Bulcsút megharapta egy mókus és egy majom is... :?:?:?
Szerencsére egyik sem volt vészes, a mókus szt csak azt hitte a kezére,hogy kaja,és egy ideig szgolgatta és meg akarta kóstolni :?.Akkor sírás nem volt,nyoma sem az egésznek...
Bezzge a majom... :( Hiába mondtam neki,hogy annak ne adjon enni és ne nyúljon oda,csak odanyújtotta a kaját,mire a majom elkapta a kezét és a kajába akarván harapni egy picit megsértette az ujját... :roll: Nagyon nagy mázli volt,hogy pici majom volt,meg hogy oda tudtam ugrani és azonnal elrántottam (meg jót rugtam a kerítésbe... :().... Éppen telefonon beszéltem anyummal...ez lett az eredménye...
Elmentek apjával a bejárathoz,hogy ilyenkor mi a teendő...mondanom sem kell,volt nagy ordítás ,főleg ai ijedtség miatt,mert egyébként egy aprócska horzsolás volt csak a kezén....
Lefertőtlenítette a kasszás csaj a kezét,beragasztották,aztán el volt intézve.Azért ha most felkel,megkérdezem az ügyeletet,hogy nem kell-e esetleg neki tetanusz,de nem mély seb volt,így gondolom,hogy nem...
Kicsit aggódok,remélem,nem lesz semmi baj belőle.... :?


És sajnálattal olvastam,hogy nem csak az elefáni pusztult el,de Döme, a maci is...Én nem tudtam... :cry:


Móni

Hát akkor mégis csak császár... :(
Reméljük,előbb megindul a kisasszony :).

Timi

Hol a fityfenében voltál idáig??? :evil:
Köszi a bíztatást,majd tartok élménybeszámolót...vagy nézzétek a híradót,hátha bemondják,hogy a Germanwings járatát vissza kellett fordítani egy magából kikelt nöszemély miatt :D:D:D!

Orsi

Köszi anyu nevében is,már jobban van,sokat pihen,tk ez az egyik legfontosabb.... :roll:
Drukk,hogy ne legyen gond Franciskával.Nálunk mindkettőnek volt ráncaszimmetriája,egyiknek sem volt semmi baja belőle.Szt ez vizsonylag gyakori,a dokinénink is azt mondta,hogy nem feltétlenül jelent gondot...De majd a z ortopédus úgyis megmondja... (én is vittem mindkettőt 3 hósan,de utána nem kellett :)).

Orsi

Részvétem,ismerős a helyzet.Én Bulcsúval is rosszul voltam,de Villővel még jobban :D! (és nem gondoltam,hogy lehet annál rosszabb,így a 3.nál már nem mondok majd semmit :D).
Levinek jobbulást,reméljük,hamar túlesik rajta :).
Migrén... :(

Na megyünk bobozni :)!

Pusza mindenkinek :)!

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Tudom, tudom... nagyon eltűntem és szégyenlem is magam miatta!!!! :oops: :oops: :oops: Nem kezdek el panaszkodni, mert csak felhúználak benneteket, igazából boldog lehetek, hogy van munkám, nem unalmas az életünk és legfőképpen, hogy egészségesek vagyunk (a gyerekeknél az állandó orrfolyást leszámítva)!!! :wink: Viszont nem lenne hátrány, ha a napok 24 óránál hosszabbak lennének... :roll:

Éljük a dolgos hétköznapokat, gyerekek óvodában és bölcsiben, én a munkahelyen, ami még sajna nem vált gyerekbaráttá :? :( ... Apa november elején hat hétre elutazott Bulgáriába, úgyhogy édes hármasban vagyok pillanatnyilag a lurkóimmal. Már egész jól belerázódtunk a napirendbe, és igazából nem is lenne gond, ha pár autóval kevesebb lenne a városban... de ezt a témát már kiveséztük :wink: .

Egyenlőre be is fejezem, és próbálok majd újra bekapcsolódni a társalgás fonalába. Ja, és ha szerveztek Mikiparty-t, akkor mi is szívesen résztvennénk rajta...

Puszi mindenkinek:
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Sziasztok!

Mikiparty
nemtom mi lesz belőle, talán inkább karácsonyi ünnepség.
Nekem ugyanis a legközelebbi hétvégém ami szabad, az a dec. 15-17. Csajok, péntek,szombat ill. vasárnap délután valamelyik nap. Ahol a többség, én azt támogatom! Ennyi embernél sajnos nem lehet összehozni, hogy mindenkinek jó legyen. De ha ti megtudjátok szervezni a Mikipartyt, akkor annak nagyon fogok örülni, csak épp lemaradunk. Szóljatok ha kell kéglikulcs :wink:

Anyapoc
mi van Bulcsúval és anyukáddal?

Kriszti
nem irigyellek, nincs egyszerű dolgod! De azért jó, hogy jelentkeztél már, végre! Ha valami segítség kell, akármi, szólj bátran!!!!

Sziasztok!
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok Lányok!

GÓLYAHÍR!!!!!


Ma 11-kor megszületett Petra Lizája!

3550 gr és 52 cm. Mama és Baba jól vannak!



Este mostmár jövök hosszabban és mentegetőzök a hosszú hallgatásért! :oops: :oops:

Timi[/b]

Kép

Kép
aba
 
 


Petra!

Hatalmas gratula!

Nagyon sok boldogságot, egészséget kívánok nektek!

Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


[b]Petra![/b] :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sok boldogságot kívánok Liza babához!

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Gratulálunk Liza babához!!!!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Szóval: Itt volt Anyukám,eredetileg egy hétről volt szó,de aztán kettő lett belőle.
Én pedig el akartam intézni MINDENT. Hivatalok :roll: kozmetika ,fodrász,pedi-manikűr :D ,fogorvos :roll: és egyéb finomságok. Így elég keveset voltam otthon,nem is volt bekapcsolva a gép napokig :(
Aztán ugya Barnus mandulagyulladását Csenge is megirigyelte,úgyhogy aztán őt kellett ápolgatni. :?

Orsi!
Szerintem ne aggódj a Franciska redőeltérése miatt,nem lesz gond. Holnap :?: minden kiderül.
A pénteki tornát le kell mondjam,mert vendégeink lesznek. Sorry!
Barnabás ma nem akart eljönni az oviból,így azt mondták az ovónők,hogy nyugodta intézzem el a dolgom,ha van,aztánn menjek vissza érte.
1 óra hosszát volt ott. Nagyon jól éerezte magát. :lol: :lol:

Anyapoc!
Milyen ,hogy otthon van Apa? 8)
Bulcsú hogy van az állatkerti támadás után? Remélem minden rendben!!!

Szilvi!
Mikulás-party :roll: Nagyon nem jön ez össze. :roll:
Nekünk a 15-dikei hétvége jó.

Kriszta!
Hát nem lehet könnyű most neked. :cry: Viszont ügyes vagy,hogy ilyaen frankón meg tudod oldani agyerekeket és a munkádat is.
Azért gyere gyakrabban ha tudsz.

Icsilya!
Hogy van Levi?
Nálunk is ilyen volt Barnabásnál,hogy nem ment le a láza. MIlyen fránya vírus ez??? Bár én ne nagyon csodálkozzak,hisz olyan mintha ovis lenne,mert mindig együtt visszük Csengét.Szóval éljena az egészség!

Móni!
Hogy vagy-tok?

Szilvia!
Te is eltüntél! HOl vagy?

Timi

Kép

Kép
aba
 
 


Timi :D
köszi a kérdést :D
Levi láza már lement. csak köhög, emiatt nem alszunk. Máté is köhög :D
valami felsőlégúti hurutot kaptak el

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Először is:
GRATULÁLOK PETRÁÉKNAK A KICSI SZÜLETÉSÉHEZ, ÉS JÓ EGÉSZSÉGET KÍVÁNOK!!!!!!!!!

Irigykedem ezerrel... :wink: :) Most nagyon szívesen babáznék újra! :)

Mi sem bírtuk tovább egészségügyileg... Enikő már nem bírt megbirkózni a bölcsis bacikkal, ma du. belázasodott. Holnap már nem megy, de sajna egy napra anyukámra kell "passzolnom" orvoshoz menéssel meg mindennel együtt, mert VIP ügyfelem jön, akit már nem lehet lemondani :? :( . Szégyenlem magam nagyon, meg rossz anyának is érzem magam pillanatnyilag, de hát nincs mit tenni... Ráadásul anyut is kellemetlen helyzetbe hoztam, mert este kellett telefonálgatnia szabi ügyben :oops: .

Szilvi!
Köszi a kedves felajánlást, nagyon aranyos vagy!!!!!! :) :) :)

Timi!
Csenge már jól van? Mielőbbi gyógyulást nektek is!!!!!!!!!!!!!
Mamizás: irigy, irigy, ................

Többiek?

Puszi!
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Sziasztok!


Petra

Hatalmas gratula Lizához!!!!
Jó egészséget és sok-sok örömet a csemetékben :)!

Kriszti

Egyáltalán nem vagy rossza anya,csak a helyzethez mérten döntesz :roll:.Persze ezeken a dilemmákon szt midnenkinek át kell esni....hidd el,hogy ez olyan helyzet,amiben úgy kell dönteni,hogy hosszú távon is jó legyen.És hosszú távon most az a jó,ha neked megmarad a munkahelyed :).Legalább is én így látom :).
Bacik... :( Reméljük,hamar túlestek rajta :).Eddig is szép teljesítmény volt kimaradni minden "jóból".... :D

Timi

Na jó,megbocsájtva a kimaradás,ha ennyi jóval töltötted az időd :D!
Köszi,Bulcsúval minden rendben,közölte,hogy ezek után is etetni fogja a majmokat :shock: !Várjuk,h a 2 hét leteljen... :?
Apa itthon:most erre muszáj válszolnom? :lol: Na jó,egyébként szuper :).

Szilvi

Köszi,Bulcsú OK,anyum is lassan rendbe jön,ma megy vissza a reumatológushoz.Soikat pihen,így sokat is javult,már egy árnyalattal jobban néz ki :).Egyébként tényleg ülőidegzsába,amit gyógyszerelni és pihentetni kell...hát majd most hétvégén... :?
Életed prája és háta????Megfenyegetted? :lol:
15.ei hétvége jó,de nem a vasárnap,mert akkor Bécsbe megyünk Dali kiállításra(asszem :roll:) :).

Lányok,elköszönök,remélem,még viszontlátjuk egymást :lol: :lol: :lol: !
Ha nem jönnék sokáig,akkor sokkot kaptam a repcsitől :D:D:D!

Puszi midnenkinek!

anyapoc
 
 


Anyapoc!

Érezzétek jól magatok Párizsban! Örüljetek egy kicsit a "kettesbenvagyunk" helyzetnek!

Kriszta!

Nem vagy rossz Anya! Ilyenre ne is gondolj! Mondjuk,megértelek,hogy nehéz a lelkednek,de gondolj arra,hogy Anyukád is mindent megtesz,hogy Enci jobban legyen!
Apátok meddig lesz távol?

Icsilya!

Éjjeli köhögésre a Sinecod csepp nagyon jó. Volt hogy nappal köpteetőt kapott Csenge,hogy tisztuljon,viszont éjjelre meg kellett a köhödéscsillapító,mert egyáltalán nem tudott aludni. Doki mondta hogy lehet így csinálni.

Ma voltunk iskolaérettségi vizsgálaton. Aztat mondta a néni,hogy ez alapján már most is mehetne Csenge iskolába. Ha láttátok volna milyen büszke volt magára 8) ,na és persze én is rá!
Jól esett anyai szívemnek,hogy csupa jókat és dícsérő dolgokat mondtak róla. :)

Pusza T.

Kép

Kép
aba
 
 


Petra

Gratulálok a babához!

Kép

Minden betegnek jobbulást!

Anyapoc jó utat!

Kriszta

Dehogy vagy rossz anya!

Bence megint beteg, magas láza is van. Megyek is ápolgatni, csak a babahírre voltam kíváncsi.

Andi

KépKépKép
bambika
 
 


Sziasztok!

Petra :)
Gratulálok a kis Lizához!!! Jól megváratott Benneteket :lol: !
Majd jelentkezz, amint tudsz, persze képekkel együtt!

Anyapoc :)
Jó utazást Nektek, élvezzétek ki minden percét a kettesben töltött időnek :lol: !

Kriszta :)
Jaj,ne is mondj ilyet, hogy rossz anya vagy! Egyszerűen most így adódott a helyzet és kész, megoldottad a lehető legjobban, tehát ne legyen lelkiismeret furdalásod! Mielőbbi gyógyulást Enikőek!

Szilvi :)
Hát, akkor mi lemaradunk a mikipartyról, mert nekem 15-én be kell vonulnom a kórházba :cry: . Azért lélekben mindenképpen ott leszünk, azt garantálhatom!

Andi :)
Bencének jobbulást!

Timi :)
Gratulálok az okos és iskolaérett Nagylányodhoz!

Icsilya :)
Hozzátok is gyógypuszikat küldök!

Én sem vagyok jól sajnos, összeszedtem egy csúnya megfázást, kellett nekem fodrászhoz mennem ebben a ködös időben! Tegnap írattam fel antibiotikumot is, mert azt mondták a kórházban, hogy sürgősen gyógyuljak meg, így nem kellene a császár elé mennem.
Holnap megyek CTG-t csináltatni, hétfő reggel 7-re meg vérvétel, aztán meg kell keresnem az aneszteziológus dokit, hogy megbeszéljük, hogy s mint legyen.
Tök rendes volt a szülésznő tegnap, nagyon részletesen elmondta, hogy mi lesz, mire számíthatok. Azt nem mondanám, hogy megnyugodtam, de most már legalább kicsit jobban képben vagyok, persze Orsi is sokat segített ebben.

Na, megyek is, ledőlök kicsit, pedig már mindenem zsibbad a fekvéstől, de hát ha muszály, akkor muszály. Szerencsére nagymamik jönnek-mennek, így a Gergőt lekötik, míg én kúrálom magam.

Sziasztok

Kép
Kép
bogumil
 
 


Sziasztok!

Nem volt kedvem írni, ugyanis semmi jó nem történt velünk. Marcell már egészen jól volt, erre tegnap este annyira elkezdett köhögni, hogy kihányta a vacsoráját! Ilyen még soha nem fordult elő vele, szegény annyira megrémült. Mi is használjuk a sinecod cseppet, szerintem nagyon jó, és amíg minden este kapta nem is volt gond vele.


Hatalmas gratula Lizához!! Nagyon sok boldogságot és jó egészséget kívánunk nektek!! :D
Kép

Kriszta
Nagyon sajnálom, hogy Enci is megbetegedett, de anyukádnál biztosan jó kezekben lesz! Hidd el nekünk, te nagyon is jó anya vagy!!!

Anyapoc
Nagyon jó utat nektek! Érezzétek jól magatokat!

Minden kis betegnek

Kép

Kép
Szilvia & Marcell
szilviab
 
 


Sziasztok Lányok!

Tali
Mivel a 15-i hétvégén egyedül Anyapoc mondta eddig, hogy a vasárnap du nem jó, ezért azt most kihúzzuk. Tehát szűkült a kör péntek ill. szombat délutánra. Melyik legyen?

Móni
sajnálom, hogy nem lesztek ott a bulin, de ne feledd, sokkal jobb progid van. Majd ha már lehet, úgyis jöttök hármasban, addig is kitartást. Gyógyulgass! Az antib. nem káros a pocaklakóra?? :?:
Bár nekem nem volt még csaszim, de több embertől is hallottam már, hogy inkább még egy csaszi, mint a természetes szülés :!: Ne aggódj miatta.

Andi
Bencének jobbulást! Remélem mire összejön a tali, addigra felépül és el tudtok jönni ti is.
Ha minden igaz, akkor a Pluszban különböző Spongyabobos dolgokat lehet venni. CSak gondoltam szólok,mert tudom, hogy Bence szereti.


Anyapoc
úgy ismerlek, mint aki egy kis repüléstől sokkot kap :lol: Jó vicc :D De tényleg, ne félj! Apa ott lesz veled! Jó időtöltést!!!!! :wink:
Ja, és ne feledd a telefonomat átadni :lol: :lol: :lol: Tuti jó :!:
Igen, megfenyegettem! Szted hatott :evil: :?:

Aba
Gratula Csengéhez! Nagyon okos kiscsaj. Netom, de én azt hittem,hogy ő már elsős :oops:
Remélem nálatok is hamar rendbejönnek a gyerkek!
Meddig adható folyamatosan (vagy kúraszerűen) az Echinacea csepp?

Kriszti
Ne mondj ilyeneket! Igenis, jó anya vagy, sőt! A lehető legjobb. Anyukád nagyon fog Encire vigyázni! A nagyszülők egész másként viszonyulnak az unokához, jobban fogja babusgatni, mint ahogy most Te azt képzeled, semmiben nem fog hiányt szenvedni. Nagyon jó munkahelye van, hogy így el tudja intézni a szabit.
Enci gyógyuljon meg mielőbb!

Sziasztok
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Csak gyors bekukk: minden kisbetegnek jobbulást kívánunk!

Anyapoc!
Érezzétek jól magatokat Párizsban-jajjdejó lesz nektek!


Kriszta!
De jó,hogy végre jelentekztél!
Ne is merj ilyeneket gondolni, nagyon jó anyuka vagy!

Orsi!
Túlvagy a vizsgálatokon?

na jóéjt lányok!
O.

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Ja, és Petra:nagyon várjuk a képeket Liza babáról! :!: :!:

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Orsi!

Mi volt a vizsgálaton Franciskával :?: :?: :?: :?:
Ma voltatok,nem?

Timi

Kép

Kép
aba
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: