Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok, kedves régiek és újak!

Mostanság nem érkezett erre új jövevény, de régi hagyomány, hogy mindenki leírja babcája világra jöttének történetét vagy a bölcsi / ovikezdést.
Nem született harmadik gyerkőcöm, de ma olyan mérföldkő történt családunk életében, hogy gondoltam billentyűzetet ragadok és megosztom veletek, miért is sírtam ma jobban, mint 2002.02.13-n vagy 2006.07.18-n...
Bence fiam ma iskolás lett!
Hihetetlen! Elérkezett a nap. Bevallom őszintén én már vártam, hogy vége legyen a nyárnak és valaki adjon valami elfoglaltságot a gyerkőcömnek. Én már nem bírtam! És gyötrelem és idegtépő volt már a küzdelem, amit folytattunk.
Apa beíratta suliba a nyáron. Sajnos nem időben és nem a "normál" menet szerint, de a mi családunk már csak ilyen! :) Szóval apa bement a suliba és mindent megkérdezett, kivéve néhány apró és igen fontos dolgot. Pl. iskolaotthonos-e.. meg ilyenek. Kaptunk egy szép kis listát ami "csak" A/5-s, de hiába a méret 2 tömött oszlop. A szívemhez kaptam. Sebaj! Szép apránként bevásároltunk. Egyik nagybev. központba, aztán a másikban. Azt hiszem meg lett minden! Hurrrááááá!!!
Elérkezett a nap, amikor megismerkedhettünk a tanítónénikkel! Nagyon aranyosak! Kedvesek! A suli szuper! Gyerkőcöm a szokásos "jusztseszólalokmeg" formáját hozta! És még énekelnie kellett volna, mert ez egy zenetagozatos suli! :oops: Ezt ők sem gondolták komolyan! Szóval minden rendben! Szándékosan nem feszegettem Bencusnál a suli témát! Úgyis kapta 1000* a kérdést, hogy és várod már? És készülsz már? Húúúú, de utáltam ezeket a kérdéseket! :)
A második megbeszélésen kiderült, hogy közel nem vettük meg még a teljes listát! :( És az is, hogy nem nagyon lesz szükség a majd 8e Ftos táskára! :) De jó! :)
És akkor jött a tegnap! Miért vagyok én ilyen lusta anya??? Este 8-kor vettem észre, hogy nincs meg az ünneplős gatya! Atya ég! 5 helyen voltunk és kb. ue hívtunk fel! Sehol, semmi! Egyik helyen találtam egy 12-13 évesre való gatyót! Isten biz! Eljátszottam a gondolattal, hogy hogyan tudnánk egy db cérnával, tűvel, ollóval és 0 varrótudással átszabni az éjszaka közepén. De meggyőztem magam, hogy azért mégse lenne jó hülyét csinálni magunkból, már az első napon. Az utolsó áruházban vettem egy fekete, koptatott farmert és a sírás határán állva, hulla fáradtan hazaesetem.
Eljött a reggel! Apa azért még futott egy kört. De ő sem járt sikerrel! Mondjuk ott legalább volt fiú, de nem a mi méretünk!
És akkor az én drága kicsi fiam felkelt és teljes természetességgel belebújt egy majd' térdzokniba, egy Angliából vásárolt ottani sulis alakalmi rövidnadrágba és az apa által a keresésben teljesen összegyűrt fehéringbe. (Vasaló persze, hogy ilyenkor nincs itthon.) Azért befogtuk a váltóruháknak a sulis hátitatyót! Mégis az első nap a suliban! :)
Persze késve indultunk és persze nem volt parkoló, de időben beértünk! :)
A lépcsőn felfelé már nyeltem a könnyeimet! Az én kicsi fiam ment fel abban a nagy épületben! Fel a lépcsőn...
Az osztály nagy része már a helyén ült! Szülők ott sürgölődtek! Na, az ilyen szituknál szokott Bence megijedni! De most a hős, bátor emberkém bírta és kerestünk egy helyet!
Simán beállt a sorba és lement a megnyitóra! Szép egyenes háttal - olyan büszke voltam - végig ülte a megnyitót. Aztán fel a terembe, gyors átöltözés és jött a búcsú...
Együtt lementünk, mert mentek tízóraizni; milyen furi, mi a teremben ettünk; és ott el kellett búcsúzni! Nem sírt! Nem csüngött rajtam! Nem nézett vissza...miért???? És én mégis, nem bírtam a könnyeimmel, és ahogy eltűnt a folyosó végén már tört ki belőlem és még a gombóc is ott volt a torkomban! Nem tom miért! De még most is fojtogat!
Az első napon minden rendben volt! Persze! És holnap is megyünk! :) Remélem, kitart a lelkesedés! Én rajta leszek!
Köszönöm, hogy elolvastad! Képet nem tudok sajna feltenni, mert miért is ne pont mi... szóval 3 gépből egyse volt velünk! :)

bkriszta13
 
 


Kriszta!

Nagyon jó a story az első sulis napról!
Remélem a család, de főleg Bence taherbírása kitart az év végéig :wink:

Rita

Rita
Kép
Dorka 10, Dani 12,5 éves
ritaa
 
 


Sziasztok!!

Ritaa!

Lehet, hogy már késő megírni de szerintem a 8-as iskola a Selyemréten van.

Kriszta!

Sztori nagyon megható... Nekünk még van még pár hónap gondolkodni az iskolán, de nagyon nehéz...
Több változat is felmerült:
pl:
Fazekas - a dráma tagozat miatt,
Gör.kat - ugye az ovink miatt,
7-es (Szabó Lőrinc) - mert ugye anya is odajárt :D ,
11-es a sporttagozat miatt.

Most tervezzük a Helen Doronos angolt, közben járunk uszizni a Futó utcára.

További szép hétvégét!!!

Magdi
lilien_csenge
 
 

 
 

Sziasztok lányok!

Na szóval, múlthét szerdán megfogadtam Papp Gyula doktor urat, és egyáltalán nem bántam meg.
A párom rám bízta a választást, és ő sem csalódott a döntésemben, hiszen együtt voltunk nála, őt is ugyan úgy belevonta mint engem, láttam rajta hogy jó érzés neki, hogy 100 százalékig benne lehet a dolgokban.
Nagyon örülök a döntésemnek.
Pénteken voltam nála a kórházban, laborba és ultrahangra küldött, és mivel szerdánként itt rendel Tiszaújvárosban, és a párom ma kiutazott, ezért hogy ne kelljen felutaznom, kihozza a leleteimet szerdán.
Rendkívül kedves, és segítőkész, na és a pénzről ne is beszéljünk.
Kifizettem a magánrendelés díját, és még tettünk mellé pénzt, amiért nagyon rendes volt, és elvállalt első szóra, és nem vette el, csak a rendelés árát.
Szóval még azt sem mondhatom, hogy leakaszt, pedig nyugodt szívvel elvehette volna, mert kitett magáért.
Köszönöm nektek, hogy segítetteket, és mondtatok egy pár tippet, így jól választhattam.
Pusszancs érte!!!!!
Ja, és pénteken kiderült, 7 hónap után, hogy kisfiúnk lesz!
Szép napot mindenkinek!
Üdv, Verus
veruka
 
 



Sziasztok!

Magdi!
Nem könnyű ám ez a suli téma! Mert ugyi csak más már mint az ovi. Nekün úgy fest, jól el is szúrták a dologt az ovikban, mert Bencus még mindig váltott kezű! :( Most viszem majd - most ide írnám, hogy kivizsgálásra, de az olyan hülye szó - szóval egy megbeszélésre ahol megfigyelik, hogy melyik oldala a domiáns.
Fazekashoz tudok csak hozzá szólni, hogy elég gáz már ott sajnos a helyzet. Én oda jártam. Akkor még nagyon jó suli volt. De.... Jaj, de nagyon fáj ezt leírni! Nagyon változott a színvonal! Barátném keresztlánya is ott kezdte, ének tagozaton, de pár hét után másik suliba vitte, mert már mindenkit felvesznek, csak legyen meg a létszám. Régebben beszéltem ismerős tanárral és ő mesélte, hogy még a mi időnkben nagy felvételiztetések voltak, most már az alapítványi sulik miatt boldog-"boldogtalant" felvesznek. Direkt csak ott az " jel -remélem érted! :wink:
Nekünk ez a suli tetszik! Van néptánc, ének-zene tagozatra jár. Lesz kosárlabda, foci, küzdősport (persze majd ő dönt).

Nehéz lesz ám! Akarata olyan van mint nekem! :) Beszélgettem vele, hogy járjunk úszni. Ő már tud. (Járt kb. 1 hónapot és nem is úszáoktatásra, hanem úszás edzésre ahol nem a gyorsantanuljunkmegúszni osz jó napot volt az elv.)Meg egyébkénti is az olyan fárasztó! Hú! Lesz vele gondom! Most hezitálok,hogy merre "beszéljem rá". Kosár (én is csináltam és nagyon-nagyon szerettem) vagy küzdősport.

Veruka!
Nagy-nagy gratula a kispasihoz a pocidban! Olyan jó! Én nagyon szerettem volna, ha az első kisfiú. Mindig is jó lett volan egy okos bratyó! :) És valahol igaz az a dolog, hogy a fiúk anyásabbak! :) Tök jó,hogy így bejött a doki!

Ancsi!
Nagy-nagy gratula a szülinaposoknak! Milyen rózsaszín minden! :) Nekem nagyon kell figyelnem, mert én magam se vagyok nagyon "nőcis" és a csajomat is hajlamos vagyok erre vinni, de vannak körömben nőcis anyák akik figyelmeztetnek!
Nézem a képeket és apa egyre "rokonabb" nekem! :wink: Szóval egyer jobban viszi a családi vonásokat. Szerintem!

Megyek aludni!
Jó hosszú lettem!
Szép napokat!
Kriszti

bkriszta13
 
 


Kriszta,Edina!!!

Köszönjük a köszöntést!!!! :D :D

Edina!!
Voltatok a cukiban??? :roll:
Én az oviba is onnan vittem!!! :wink:
Isteni finom volt mindegyik!!!! :D :D

Egyébként az Édenben a katicára 4900ft-ot mondtak!!

Meli tegnap lázas volt... :( :( ,ma már nem és nem is látok egyéb tünetet,úgyhogy remélem honap tud menni oviba...holnap már ott alszik!! :D

ancsi26
 
 


Sziasztok!

Egy jó füll-orr gégész kellene nekem, hetek óta fájdogál a fülem, most már az orrom is és az egyik arcom is, mintha picit dagibb lenne.
Tud valaki egy jó szakembert ez ügyben?
Magánrendelés lenne a legjobb.

Köszi, ha vki tud segíteni.

Rita
Kép
Dorka 10, Dani 12,5 éves
ritaa
 
 


Sziasztok!

Megint régen voltam, remélem mindenki jól van. :D

Ancsi: bocsi, hogy mindig csúszok a köszöntésekkel, dehát nincs túl sok időm. :oops:

BOLDOG SZÜLINAPOT A KÉT CSEMETÉDNEK!


A képek nagyon jók, igazi csajszik, a torta pedig szuperul nézz ki, csináltad, vagy csinálták?

Valamikor összefuthatnánk!

NÁlunk Ákos már ovis lett szeptember 1.-től, egy hétig járt, aztán beteg lett, elkapta az ovis virust, nátha, hasmenés, magasláz 38.7 ez igy egymás után, péntektől vasárnapig aztán maradt a nátha, persze Csengi is elkapta, még ő mindig beteg, Ákos már ma volt oviban, és állandóan csajozik, Csengi meg imádja a Mazsola-Muzsikát, ő meg pasizik.

Mi apával néha hétvégenként megyünk motorostúrára, néhány barátunkkal, most is fogunk menni szombaton.


Rólunk röviden ennyit.

Teszek fel képeket.

puszi mindenkinek majd még jövök ha tudok. Kép Ákos és a bicikli.jpg Kép A majdnem 1 éves.jpg

sziasztok.

Kép
Kép
lusti
 
 


Sziasztok!

Tudom nem babás kérdés a következő, de ti hol tartották az esküvőtöket?
Tudnátok valami jó helyet ajánlani?

Mazsola

Kép
mazsola1
 
 


Sziasztok!!

Lusti!!

De jó hallani felőletek is!! :D :D
Nagyon szépek a gyerkőcök!!! :D
Köszi a köszöntést!! :wink:

Melike is ovis lett és szeret menni!!! :D :D :D kopp-kopp-kopp
Ma is menni akartam érte ebéd után,de azt mondta,hogy ő ott akar aludni!!! :shock: :D :D
Remélem a továbbiakban is ilyen lelkes lesz!!! :D

Tegnap volt megint szülői...és megint megállapitottam,hogy nagyon jó helyre került Meli!!! :D
Iszonyatosan aranyos mind a két ovónéni,mennek majd korcsolyázni,tavasszal úszni,most meg majd valamelyik péntek délután (időjárástól függ),szeretnének rendezni egy sütögetős összejövetelt az oviudvaron a szülőknek és a gyerekeknek,hogy jobban összeismerkedjünk!!!! :D :D Ez annyira szimpi!!! :D :D :D

Mollinak már vagy két hete folyik az orra,reggel már Meli is kicsit taknyos volt...én talán már mára jobban vagyok...lázas voltam,fájt a fejem,torkom.... :( :( :(
Lehetne kicsit jobb idő!!!!

Mazsola!!!
Nekünk az ex-emmel a Vigadóban volt!!!
Nagyon szinvonalas hely,finoman főznek... :wink:
Nektek lesz esküvő???? :roll:

ancsi26
 
 


Szia!

Ancsi
Köszi a választ. Igen nekünk. A gyermekem apjával először úgy gondoltuk semmi értelme, én nem ragaszkodtam hozzá. Egy annál erősebb kötelék már amúgy is összeköt minket, s ez a lányunk.
De aztán teljsen váratlanul, meglepetésként, mégis megkérte a kezem. Amire persze nem mondtam nemet :-)

Még csak egy hete tervezzük, de már lassan 60-70 főnél járunk, és majdnem egy milliónál költségben. Ennek nem lesz jó vége.... :-) Egyre inkább hangoztatom, hogy fogjuk a pénzt, lépjük meg ketten egy szigetre és a tengerparton házasodjunk össze. Ennyiből már lehet, és nincs probléma.

A Vígadóban én is voltam már egy esküvőn, de az nagyon nagy hely, olyan 120 férőhelyes, az már nekünk túl nagy lenne.

Azért még reménykedem a tengerparti verzióban :-)
Mazsola

Kép
mazsola1
 
 


Maszola!

Anno 11 éve a mi esküvőnk az Egyetemen volt. Árban akkor elég elfogadható volt.
Tudom ajánlani a Mesterek éttermét is, igaz annak kb: 40 fő a befogadó képessége. Ja és most jutt eszembe az ITC!! Ott is fantasztikus esküvők vannak.

Drukkolok a tengerpartos verzióhoz.... olyan romantikus lenne!!

Jó éjt !!
lilien_csenge
 
 


Sziasztok!

Szeretnénk eladni a babakocsinkat. Ha valakit esetleg érdekel, írjon! :D

Kép

Kép

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


MAJÁNAK ÉS CSENGÉNEK NAGYON SOK BOLDOG SZÜLINAPOT KIVÁNUNK!!! :D :D

ancsi26
 
 


Szia Ancsi!

Köszi és viszont kívánjuk, mindkét lánynak! :D

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Sziasztok!

MI IS KIVÁNUNK MAJÁNAK BOLDOG 1 SZÜLINAPOT!
:D

Nálunk megint náthásság van. Ákos amióta oviba jár egy hét ovi, egy hét itthon, most hétfőn szimpla náthássága volt, bevittem oviba, aztán közölték, hogy mivel én otthon vagyok a kicsivel, vigyem már haza Ákost is, és ne hozzam, csak ha már jól van. :(
Persze az az anyuka, akinek nincs állása, otthon van, egy gyereke van, az volt totál náthás, tehát lehetne otthon az anyjával, csakhát ő olyan mami, hogy beadja inkább a totál náthás gyereket, ő pedig vigan lóbálja a lábát otthon. :evil: :evil: én meg hozzam haza, pedig az ő gyerekétől lett az enyém beteg. :x na szép!

Még Csenge nem náthás, remélem nem is lesz, én már beteg vagyok, sajni arcüreggyuszim is kezd lenni, úgyhogy antibio kell, summetrolim, igy vagyunk, majd még jövök.

Remélem többiek jól vagytok, puszi mindenkinek
további szép napot! :D

Kép
Kép
lusti
 
 


Hol vagytok csajok????

Edina????

Mizujs felétek??
Jól vagytok??

ancsi26
 
 


Sziasztok!

Jól eltünt mindenki!

Remélem jól vagytok.

Teszek fel CSenge 1 éves szülinapjáról képeket. Kuksizzátok meg, ha van egy kis időtök.

Ancsi: ti hova jártok Mazsola-Muzsikára? Jársz a kicsivel is?
Mi egyszer voltunk CSengével de még nem viszem, mert még 2x alszik igy a délelőtti alvása pont a MM kezdésével egyezik meg.10.30.-kor.

Szóval a képek:

Kis családom:
Kép Csenge szülinapja.jpg

Az ajándékok:
Kép ajándékok.jpg Kép Csenge tasija.jpg
Kép
mamáéktól az ajándék.jpg

és még a kövi hsz-ben feltöltöm a tortákat.

Kép
Kép
lusti
 
 


és még egy ajándék, amit nagyiéktól kapott az ünnepelt egy beszélő babát. Amit a képen a kezében tart. :D Kép Baba.jpg

itt vannak a torták:

Nagyiék tortája megges gyümitorta: Kép Torta.jpg

Mamáék tortája, egy macis torta: Kép Maci

és a mi tortánk ez gesztenyés volt: Kép vonatos torta

ennyi mára, jövök valamikor puszi mindenkinek

Kép
Kép
lusti
 
 


Ancsi, Edina: kérdezném tőletek, hogy hogyan lehet ide nőivonalas vonalzót feltenni? Amit egyszer irtatok, hogy két vonalzóból kell egyet.


köszi szépen puszi lusti

Kép
Kép
lusti
 
 


Sziasztok!

Én most új vagyok iit, de azt szeretném tőletek megkérdezni, hogy egy éves lesz a jövőhéten a kisfiam. Bronhitises szegénykém, és emiatt arra gondoltam, hogy be adatok neki influenza elleni védőoltást. Ti mit szóltok hozzá?

És aloe veras gelt szerintetek adhatok egy egy éves gyermeknek??

Köszi előre is mindenkinek.
gyapesz
 
 



Sziasztok!

Edina: Mi is boldog szülinapot kivánunk Pannának! :D

Kép
Kép
lusti
 
 


sziasztok. :)

én csak félig vagyok miskolci, úgy értem félig lakom ott, félig pedig koppenhágában :) de azért remélem nem zavar ha írok.

kellemes 7végét nektek :)
adryn
 
 


Sziasztok!


Ancsi: köszi, éltem a link leirásoddal, és sikerült megcsinálni, tényleg nem bonyolult, csak elsőre.

Edina: neked is köszi.


Mazsola: nekünk a Lillafüredi Palotaszállóban volt, 8 éve. Nagyon jó volt. :D

Gyapesz: szerintem is adhatsz a gyerkőcnek aloeverás gélt, mivel az gyógynövény alapú, nem teszel vele semmi rosszat.:)

Az oltással kapcsolatban, szerintem kérd ki a védőnéni és a doki tanácsát, én beadatnám. :)

Dodus: nálatok milyen volt a szülinap?
Képek?

Nekünk is ilyen babakocsink van, csak sötétkékben. Remélem hamar el tudjátok adni.


Lányok!

Vennék esernyőbabakocsit, olyat aminek van napfénytetője, és egy kis kosárkája alul, kb. 5-6 ezerFt-ot szánnék rá, tudtok ilyet?


Adryn: üdv itt, dehogy zavarsz, inkább örülünk ha bővül a csapat! :D

puszi mindenkinek majd jövök

lusti

Kép
Kép
lusti
 
 


sziasztok :)
milyen az idő otthon? ma repülök haza 2 hétre. nagykabát vagy ujjatlan? :D
adryn
 
 


köszi.. már érzékelem az időjárást ;)

KépKép
KépKép
adryn
 
 


hát ez a topic elég gázul megy csajok.. fel kéne pörgetni nem gondoljátok???

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Köszi a segítségeteket!!

Lusti, te nem a Megyei Kórházban szültél Berkőnél? Olyan ismerős vagy nekem a fotóról. Ne haragudj, hogy megkérdeztem.

Szerintetek, merjek adni tejet az egy éves gyerkőcnek, mert nem kell neki semilyen tápszer. :(( Már legslább nyolc félét próbáltunk, és semmi. Megkóstolja és kész.

Üdvözöllek adryn. Valahogy tényleg fel kellene dobni a topicot.


Sziasztok!!!
gyapesz
 
 


gyapesz: hát gondolom topicfeldobásban csak az egymásnak való írogatás segít...
kecsketejet mondanak először próbálkozni nem tehenet... kérdezd meg a védőnőd sztem.

KépKép
KépKép
adryn
 
 


A védőnő szerint ne adjak neki semmilyen tejterméket két éves koráig.

Megoldotta a problémát ezzel?
gyapesz
 
 


anyu azt mondja adjál neki főzelékeket meg gyümit meg husikat.. a kalciumot megkapja ezekből..

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Sziasztok!

A párommal most tervezünk babát. Érdeklődnék, hogy szült-e valaki Hardonyi doktor úrnál, és mi a tapasztalta. Valamint szívesen ismerkednék olyanokkal, akik szintén az elején járnak a dolognak. :)

Üdv: Kata
kata86
 
 


Kata:Hardonyi főorvos úr? sztem valószínű hogy el van havazva.. és úgy hallottam hogy elég nagy a zsebe.. ha érted mire gondolok...;)
nincs még orvosod? választás előtt állsz? hát én már nem járok ennyire az elején mint te.. de szívesen beszélgetek :)

üdv: Adry

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Én is javasolnám a kecsketejet, a szüleim tartanak és vitték tőlünk a tejet kisgyerekeknek, bár azt nem tudom milyen idősnek, már a védőnő is hozzánk irányította az anyukákat. Szerintem próbálj meg több szakembert megkérdezni az ügyben.
kata86
 
 


Adry: írok neked akkor privátba, ha úgy jó
kata86
 
 


ok Kata, csak nyugodtan ha bármi kérdésed van...

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Szia Kata 86!!

Én tavaly oktüberben szültem, és két hetet tölttünk bent a picivel (nelkem volt problémám), de nem sok jót hallotam Hardonyiróla kismamák körében. Amit biztosan mondott mindenki, hogy nagy a zsebe, ahogy adryn fogalmazott. Én Dr. Szemánnál szültem, de ha lesz mésik akkor azt is nála szeretném. Igaz nem ő volt megfogadva, de sajna a sors közbe szólt. Nem várhattunk, ő volt ügyeletben, hála a jó istennek. Nagyon rendes mind emberileg, és mind orvosilag. Lelkiismeretes.
gyapesz
 
 


sziasztok .. nekem ma derült ki hogy kisfiam lesz !!!!!!!!!!!! :D:D:D

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Sziasztok Csajok!

Petrának elkezdtem adni a gyümiket, az almát nagyon nem szerette, nem is erőltettem. Most az őszibarackkal próbálkozunk, de az sem a szíve csücske, nem tudom mit csináljak. A baracknál legalább nem sírva köpi ki. Ezek hipp-es termékek voltak, váltsak inkább márkát?
Próbáltam nagyapa almáját is a kertből, na az végképp nem ízlett neki. Kicsit valóban savanyú volt.
Még mindig szopizik, lehet, hogy azért nem ízlik neki? Akkor most addig nem is fog amíg anyatejet kap???

Az esküvőnk végülis itthon lesz, nem tudtam rábeszélni a tengerpartos verzióra :-)
Petra akkor lesz 1 éves, szerintetek hogy fogja viselni egy 1 éves gyerek az esküvőt?
Ha már fog járni , akkor ő lesz a koszorúslányom :-)

Kismamáknak:
Hardonyiról én sem sok jót hallottam, nemhogy valóban "mély a zsebe", de nem is túl kedves ember.
Én a Semmelweisben szültem, -ami most a vasgyári kórházba költözött - Dr. Szalmás Attilánál, ha lesz következő baba, akkor is nála fogok szülni.

Kép
mazsola1
 
 


Szia Mazsola!

Bocs, hogy igy közbekotyogok, de nálunk is ugyanez volt. 1 hétig próbálkoztam az almával, 1-2 napig még lelkesnek is volt mondható, de utána kihányta, majd nem fogadta el. Nem erőltettem. Nyolc hónapos koráig csak tejet kapott, utána "rohamléptekkel" erőltette a hozzátáplálást, majd 14 hósan el is választotta magát. Semmi gond nem volt belőle...
Egyébként a Szemmelweis-es topikban kérdeztek Tőled, majd nézz be oda, ha tudsz. (Én megkaptam a választ :-))
pearl12
 
 


hol van semmelweis-es topik?

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Szülészetek, kórházak / Miskolc, Semmelweis Kórház
pearl12
 
 


Sziaszok mindenkinek.Itt még új vagyok.Csak ma láttam meg,hogy van egy lakóhely szerinti oldal is.Tök jó.Én az Avason lakom,de Hejőcsabán nőttem fel.16 hetes terhes vagyok.A nagyfiam 12 éves,én 31.Ápolónőként dolgozom.

Kép
martik77
 
 


Sziasztok!

Gyapesz: igen jól tudtad, Berkőnél szültem mindkétszer. Te hol laksz? Lehet, hogy már találkoztunk is csak nem tudjuk. :D Mi Görömbölyön lakunk, de a fiamat a Hejőcsabai oviba /Mész uti/járatom, mert anyuék pont ott laknak a Világ u-án ami ott van mellette, igy ha van valami gond, akkor hamarabb odaér, mint én tesókával együtt. :wink:

Kép
Kép
lusti
 
 


Üdv Kata a csapatban!

Adry: hatalmas gratula kisfiadhoz, és hogy fogjátok hivni? Vagy még nem tudjátok a nevét? :D

Igen Adry a topic kicsit ki van hallva, de azért mert mindenki inkább csak hétvégén ér rá. Főleg akinek két gyereke van.

Gyapesz: én már adom Csengének a bolti dobozos tejet, sajni nálunk már 11 hósan keservesen itta meg a tápit, /mi a BEBA banánosat ettük a Müllerben olcsóbb mint a coraban/ de szerencsére /kop-kop/ semmi baja sincs tőle.

Edina: tudsz képet késziteni a babakocsiról? Tetszik amit leirtál, pont ilyet keresek, esernyőre csukhatós? Mert akkor szerinem kellesz, de csak a kövi hónaptól, mert most nincs pénzünk rá, de a kövi hóban lesz. A telefonszámod a régi, amit tudok?

köszi.

Kép
Kép
lusti
 
 


Sziasztok!

Martik77!
Nekem is ez az eredeti szakmám! Melyik suliba jártál? Lehet, hogy ismerjük egymást?!

Mazsola!
Szerintem tettszeni fog Petrának a nyüzsi. Meg ilyenkor ha elfárad, 10 jelentkező akad 1 percen belül, hogy babusgassa a gyerkőcöket :D Úgyhogy bizti jól ellesz
Nekünk itt az udvarunkon volt a sokadalom anno 8 éve.

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok! Elnézést a zavarásért!
Egy fotoretusálással foglalkozó oldalt szeretnék a figyelmetekbe ajánlani:
http://www.photoretus.mlap.hu/
- régi, megfakult, elszíneződött, rongyos képek felújítása
- képek megyszépítése, rengeteg lehetőséggel
- montázsképek készítése babáról, esküvőről
Kérlek nézz körül nálunk, nagyon korrekt áron dolgozunk!
Kép
photoretus
 
 


Szia Gani.Én aFerenczibe jártam suliba ki a Megyei kórházba.95 be végeztem.A párom is ápoló ő a Korányiba végzett.Te dolgoztál Egészségügyben?Ha igen hol és mikor?
Lusi én a Sütőjánosi ovival szembe lévő buszmegálló utcájában laktam 18 éves koromig.

Kép
martik77
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: