Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Én teljesen behavazódtam a sulitól. Hiába na, elszoktam a kötelezettségektől :)

Lilka múlt héten beteg volt, hétvégére mindhárman köhögtünk-prüszköltünk. Holnap már megy oviba.

Ovi : nem vagyok elájulva a miénktől, az idő előrehaladtával egyre több dolog nem olyan, amilyet szerettem volna. Anno azért választottuk ezt az ovit, m olyan szabadelvű ( a tágassága melletti fő érv). Persze, szabadelvű, a saját keretein belül...
A kaja meg egy rakás k.ki, már bocsánat. Nem tudom, h tudnak ilyet letenni a gyerekek elé. Az óvónők már nem is azt az ételt kapják...Lilka nem egy nagy étvágyú kislány (konkrétan könyörögni kell 3 falat után), de amint kiérünk az oviból, közvetlen uzsi után, közli, h éhes. Havi 6 ezerért....

Nah jó, ez most csak kijött belőlem, persze vannak jó oldalai is...

A lényeg talán nem is az ovin van, hanem az óvónőkön - azt tudom tanácsolni, nézzétek meg alaposan őket (is).

Nem tudok aludni, pedig reggel korán lesz ébresztő :(

zsanett
 
 


Lányok, köszi a válaszokat!

Sissi, nekünk pont alvásidő ez, bár lehet, hogy kicsit át kéne programozni a csibémet, mert délután 3-tól 6-7-ig alszik, aztán este nem tudom letenni. Talán a játszóházért szívesen felkelne előbb is ;)
Még annyi, hogy elég a játszóházba a zokni a lábacskájára, vagy jobban járunk, ha viszünk benticipőt? Nehogy felfázzon..

Zsanett, melyik oviról van szó?
Nekünk igazából a 2 legközelebbi ovi jönne szóba, mivel még álláskeresésben vagyok, így fogalmam sincs, milyen időbeosztással merre kell beérnem a munkahelyemre.. bízom benne, hogy szerencsénk lesz vele.

Réka [szantre]

Kép
Kép
szantre
 
 


Zsanett,
milyen suli?
Munkát találtál?
Jogsi?
Sajnálom az ovit :( Nekem több ismerős is jár oda, ők szeretik. Óvónők milyenek? Lilka szeret járni? Kaja honnan van? Beniék a Sodexho-tól kapják, szerintem egész jó, ő mindent megeszik általában. :) Én nagyon-nagyon elégedett vagyok szerencsére. :)

Bölcsizők, ovizók! Farsangról dobtok képet? :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 

 
 

Réka!

A Mókus. Akkoriban még nem voltál, de elég nagy fejtörést okozott nálunk ez az ovi kérdés.

Ilba!

Egy nyelvsuli, rendes iskolarendszerrel. Nem találtam munkát, ezért maradt a tanulás. Jogsim már szeptembertől van ;) Bár egy kezemen meg tudom számolni hányszor vezettem azóta :lol:

Ovi:kaja szintén Sodexho. A mellettük lévő iskola is onnan kapja, de nem azt amit az ovi, sokkal jobbat...Szóval nem értem...Az óvónők: nem tudom, annyira hangulat-függő. Mindenesetre a lényeg, h Lilka nagyon szeret járni. Reggel még puszit adni is elfelejtett, annyira rohant be :) S ez az igazán mérvadó számomra. A többi csak bosszant...

Farsang:

http://www.mokusovi.hu/suni/az-elso-sunis-farsang?nggpage=2
(itt a varázspálcás pillangó a kislányom, ha vki nem ismerné meg
:D )

zsanett
 
 


Nagyon csini volt a jány! :D Jól megnőtt. :wink:
Tényleg marha tágas a csopi a miénkhez képest.
A szemüveges kislányt Viviennek hívják?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Igen, tudod h végül azért nem lett a Százszorszép, m nagyon kicsinek találtam a csoportszobát.

Igen, Vivi. Játszótérről ismeritek?

zsanett
 
 


Igen, tudom. Bár a 20as csoportlétszámból ugye mindig van 1-2 hiányzó és ott a galéria, szóval eloszlik a gyereksereg. :D De tény, hogy lehetne nagyobb is.

Igen, a Tímár utcai Máltairól.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!

Zsanet:nagyon szép Lili. Tényleg hatalmasat nőtt.

Réka:te melyik oviban gondolkozol?

Tudtok ajánlani egy képkicsinyitő progit? Nem tudom feltenni a képeket.
Vendég
 


Sissi, a két legközelebbiben :oops:
A Harrer Pál utcai a körzetes, azt hiszem, de a Kerék utcai szimpibb, meg közelebb is van.
A gázgyárival szemeztem egy ideig, de amíg nincs munkám, nem tudom hová-mikor kell beérnem, nem merek távolabbit bevállalni. Kocsi nélkül sokat számít az a pár megálló is.. Arról nem is beszélve, hogy oda nem tudom, mekkora eséllyel vennének fel..
És igazából, kicsit megnyugtat, hogy itt közel lenne a gyerekem, nem kell korán kelni, hamar hazaérünk, és így a barátai is elérhető közelségben lesznek. Kíváncsi leszek az óvónénikre!

Én kicsinyíteni Corel, Adobe Photoshop programokkal szoktam, mondjuk ha tényleg csak a képméreten akarsz változtatni, kár ezeket a behemót progikat feltelepíteni.

Réka [szantre]

Kép
Kép
szantre
 
 


Sziasztok!

Merre vagytok?

Fiúk betegek vagyis inkább Márk.Hányas hasmenés és már reggel láza is volt.
Atinak vasárnap kezdődött de még most sincs túl jól. A mai éjsuakánk szupi volt a tegnapi viszont borzasztó.

A iwiw-en vannak fenn képek a fiúkról.
Vendég
 


Akkor már csak azt áruld el, milyen néven keressünk. :)

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba: Aszódiné Csibrány Szilvia.

Bocsi azt elfelejtettem. :oops:
Vendég
 


Sissi,
nagyon nőnek. :wink: Kezdenek hasonlítani, ugye? Abszolút kedvencem Atiról az utolsó. :lol:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!
Én is csatlakoznék hozzátok. Van egy 4 éves és egy 1,5 éves fiam.
Így az ovi és bölcsi kérdés nálunk is aktuális. Oviba már jár a fiam, de ami nem tetszik, hogy nagyon sokan vannak egy csoportban, konkrétan 27-en. Szerintetek ez máshol is így van? Nem tudjátok a Százszorszépben hány fősek igazából a csoportok?
pitypang99
 
 


Pitypang szia! :D
Egyidősek a gyerkők! :) És a nagy pont a Százszorszépbe jár! :lol:
Itt olvashatsz a csoportokról: http://www.szazszorszepovi.hu/cimlap.html
Hova jár oviba? Hol laktok?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Megnéztem a hsz-eid ... :D Te ürömi vagy?????? Mi Ürömhegy. :D

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok,
Nem akarok kéretlen levelet küldeni Nektek, de tudok egy tejárusító autóról, ami Óbudán árul hetente egyszer és megbízhatóak a tejei, teföljei és sajtjai és nagyon finomak :)
Nem vagyok érdekelt az üzletben, csak baráti szívességből népszerűsítem.
Szóval, ha érdekel, akkor írj kérlek privit és elküldöm a pontos címet és időpontot, amikor árulnak.
Melinda

Meli
melissam
 
 


Szia Ilba!
De jó, hogy válaszoltál.
Nektek tetszik a százszorszép, melyik csoportba jár Beni? Kik az ovónők, és hány gyerek van a csoportban?

Mi is gondolkoztunk akkor rajta, csak kicsit sokaltam a havi díjját, de most már bánom. Folytathatjuk priviben is, majd megírom az email címem. Esetleg össze is futhatunk valamikor, tényleg nem laktok messsze.
Te egyébként keresel bölcsit a kicsinek, vagy otthon marad veled?
Orsi
pitypang99
 
 


Sziasztok!

Réka: az óűbuda.hu-n rajta vannak mikor vannaka nyilt napok az ovikban. Beiratkozás máj 3-7ig.

Remélem mindenki jól van.

Ati összeszedett egy bacit csirkehúsitól. Hála istennek már jól van már áll a kis drágám.
Vendég
 


Sziasztok!

Április-Májusban költözünk a Pók ltp.-re,óbudára,újpestről.
Gyerkőcök kora lentebb olvasható :)
Elvileg a Gyermekvilág ovi Kanóc vagy Mosolygó részéhez tartoznánk majd, esetleg ismeri innen valaki ezeket az ovikat?
Vendég
 


Sziasztok!

KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK MINDENKINEK!!!!

Merre vagytok?

Én ma reggel Atival az ügyeleetn kezdtem hétőn lett beteg az elmúlt erre Márk visszafertőzte és tegnap alig birtuk levinni a lázát.
Márk jól van csak fél napot volt lázas. Remélem a ma éjszakák nyugisabb lesz.
Vendég
 


Jaj, Szilvi :(
Remélem már kicsit jobban van.
Utálok az ügyeletre menni, olyan "kedves" doktorokba futottunk már bele, azt hiszik az ember jó kedvéből v unalomból viszi oda a gyereket...

Fildi!
Mi kicsit délebbre(?) lakunk, nem vagyok ismerős azon a részen:(

Réka!
Mire jutottatok ovi ügyben? Azt akartam írni (ezer éve:) ), h én azt hallottam, h a Harrer nagyon jó, de lehetetlenség bekerülni - s rengeteg önkormányzati dolgozó miatt. Személyes tapasztalatom nincs. A Kerékről meg végképp :)

Ilba!

Összebandáztatok Orsival? :)
Nektek is szünet van az oviban, amikor az iskolában is? Ezt jó értelmesen megkérdeztem. De a lényeg, h nekünk minden iskolai szünet (őszi-téli-tavaszi) előtt, kint van egy papír, h ugye az iskolában szünet van, akarod-e vinni a gyereked oviba...Nem igazán értem én ezt. M persze még Rád néznek csúnyán ha igen...
Nah mindegy, csak kipanaszkodom magam :)

Nincs gyermekem holnapig :(
Tegnap este elment Mamával, de úgy hiányzik. Eddig max egyet aludt ott, de most Ő kérte, h hadd aludjon kettőt. Hiába na, nő.
Nem tudom mi lesz, ha majd nyáron 1 hétre akar menni :D

zsanett
 
 



Sziasztok!

Remélem már senki nem beteg!

Zsanett,
nem, még nem bandáztunk össze Orsival, azt hiszem adósa vagyok egy válasszal, csak nem nagyon keveredtem mostanában ide ... :oops:

Nekünk nincsen szünet, sőt, Karácsony előtt megkértek minket, hogy mivel az óvónők dolgoznak, aki tudja, vigye a gyereket, hogy ne egymást nézzék. :D Beni még 23-án is 4ig bent volt.
Most pedig hogy már délután is udvaroznak, szóltak, hogy elég 5re menni értük, úgyse akarnak előbb eljönni. Marhajó! :shock: :lol:
Nekik van 6(?) nevelés nélküli munkanap/év, ilyenkor vannak az értekezletek, továbbképzések.

Mi lesz, ha Lilkó nyáron Nagyizik? Nyugi! :lol: :wink:

Te dolgozol már?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!

De jó,hogy irtatok!!!

Már nem beteg Ati még szombaton volt egy kis láza de a nuriofen kúp levitte és azóta semmi.
Tegnap és ma én éreztem rosszul magam de talán a homeos gyógfyszerek segitettek.

Dokival szerencsénk volt nagyon normális nőt fogtunk ki.


Zsanett:vmikor egy tali?
Vendég
 


Ilba!

Nekünk is vannak nevelés nélküli munkanapok, nem tudom pontosan mennyi (assszem eddig 2 volt).
Az udvar téma: én 3:30-ra szoktam menni Lilkáért, akkor végeznek az uzsival - tudod, csúnyán-nézés elkerülése végett is. Múlt héten vmelyik nap (szép napsütéses idő), odaérünk a szokott időben, gyerekek épp öltöznek, h mennek az udvarra. Lilka szól, h szeretne kicsit kimenni, mondom Neki, h rendben, de szóljon az óvónéninek, nehogy kavarodás legyen, h Ő azt hiszi elvittük, mi meg azt, h Ő figyel Rá. Erre azt mta az óvónő, szó sem lehet róla, benne van a házirendben, majd legközelebb menjünk Érte később. Nah most erre mit mondjak? H elolvastam a házirendet és azért mondtam, h szóljon h még kimenne? Mondja a fene...Rendben, h meg tudtam beszélni Vele, h holnap később jövök, de pl egy kislány ott sírt, hatalmas könnyekkel, m nem mehetett ki...
Annyira érdekes néha ez az ovi, h szívem szerint nem hagynám annyiban a dolgokat. Csak ugye fél az ember, h a gyereken csattan az ostor. Ráadásul ilyenkor mindig lelkiismeret-furdalásom van, m én választottam ezt az ovit.
Váltani egyelőre azért nem akarok, m Lilka szereti...Lehet, h szülő szemmel én vagyok túl kritikus...
Nem dolgozom sajna és a sulimnak is épp vége. Most nézek majd vmi mást :)
De bele sem merek gondolni mi lesz ezekkel az "ovi-allűrökkel" ha én is dolgozó nő leszek...Vhogy ezt a csoportot mintha otthon lévők gyerekeinek tervezték volna...

Szilvi!

Örülök, h jobban van Ati s Rajtad gyorsan átment.
Tali részünkről rendben, ovi után vmelyik nap.

Ilba, van kedvetek csatlakozni?
Esetleg még vki?

zsanett
 
 


Sziasztok!
Zsanett: Melyik ez az ovi?
Mi végülis nem oda hanem a Nánásira költözünk és a Vitorla lesz a körzetes.
Vendég
 


Zsanett,
háát :shock: , de tényleg szuper, hogy Lilka szereti. :)
Talit egyeztessetek, ha tudunk, csatlakozunk! 8)

Fildi,
szia! :D Arrafelé nem vagyok ismerős, de a Nánásin lakik ismerősünk. :)

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!
Esetleg mi is csatlakozunk ha tudunk.
Az oviban nekem is vannak furcsa dolgok, néha azt hiszem már én találok csak mindenben hibát.
Én is azon aggódom, mi lesz ha visszamegyek dolgozni, mert nekünk az ünnepeket is délelőttre teszik, de meghívják a szülőket is. Így csak a fele gyerek szülője van ott, aki meg tudja oldani.
Na én se akarok panaszkodni, mert Domi 2 hónap sztrájk után újra jókedvűen megy oviba.
Orsi
pitypang99
 
 



Nekünk még jó is lehet. :D

Zsanett,
priviben küldd már át újra a számod!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sztiasztok!

Sajna nem jó 5re megyünk a paphoz Ati keresztelője miatt.

De a jövő hétre semmilyen program nincs még. ha szép idő lesz nekünk jó.
Vendég
 


Akkor elhalasztva jövő hétre, majd pontosítunk hét elején.
Remélem Ilbáék sem mentek ki potyára. Mi most értünk haza, virágot ültettünk :) Holnap irány a Balcsi :)

zsanett
 
 


Zsanett,
potyára játszóra? :lol:
De nem, nem voltunk, olvastam Szilvit. Itt voltunk a közeli ürömin.

Szilvi,
hol lesz a keresztelő? Csak nem Vilmos atya? :D

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ja, Zsanett, igen az a számom, amit írtál!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!

Ilba: az 1. kerületben lesz a keresztelő Márknak is ott volt ill. az esküvőt is ott tartottuk.
Máj 9én lesz Atinak a keresztszülök nagyobbik fia bhimlős igy nem mertük hamarabbra tenni.
Vendég
 


*Gyermekfelügyeletet* vállalok olcsón otthonában 1 éves kortól!
>
>
>
> Nagy *gyakorlattal* rendelkező fiatal, mosolygós lány rugalmas
> időbeosztással vállal:
>
> Gyermekfelügyeletet 1 éves kortól, akár beteg gyerekre is szívesen vigyázok
>
> *Korrepetálást* vállalok kisiskolásoknak, általános iskolásoknak bármilyen
> tantárgyból
>
>
>
> *Elérhetőségeim*:
> *Horváth Zsófia*, 30/837-6264, horvath.s.zsofi@gmail.com
>

Kép
bogen
 
 


Sziasztok!

Én is csatlakoznék,ha nem probléma :D :D
Van egy 11 hónapos pici lányom :D :D
2 hónapja költöztünk a Flórián térre,így szinte senkit sem ismerek a környékről :oops:
Mi a Miklós utcában lakunk :D

szép hétvégét mindenkinek :D

Kép


Kép
lady23
 
 


Sziasztok!

Lady:üdv itt.Mi közel lakunk egymáshoz.
Mesélj még magatokról.

Zsanett:úgy látom az idő nem kedvez nekünk tali szempontból.Most Ati taknyos lett,remélem jö9vő héten össze tudunk majd hozni egyet.

Többiek hogy vagytok??
Vendég
 


Sziasztok!

Májusban lesz 1 éves a tündérkém :D :D :D :D :D
Igazi hisztis,akaratos csajszi
Szereti magát illegetni a tükör előtt
Ezelőtt Békásmegyeren laktunk 1 évig
Minden nap járunk tornázni és fejlesztésre sajnos

Te is mesélj a picikékről
:D

Kép


Kép
lady23
 
 


Szia!

Mi a Kerék utcában lakunk.Márk máj-ban lesz 3 hamarosan ovi.
Ati 31. hétre született jún-ban hála istennek minden okés vele.Már áll és ül is és mondja a baba szót. Tesók imádják egymást persze azért figyelnem kell :wink:

Miért jártok fejlesztésre?

Amikor jó idő van lent szoktunk lenni a Kerék u-i játszin ha van kedved ott találkozhatnánk.

Képzeljétk vettünk az állatkertbe bérletet igy bármikor kimehetünk.Márk nagyon imádja és Ati is elég jól tűri a kocsit.
Vendég
 


Sziasztok!

Lady,
szia! :D Nem raksz képet Csengéről?

Sissi,
mi is pont pénteken voltunk Állatkertezni! :)

Amúgy jól, már nagyon várom a tartós szépnapsütésesmeleg tavaszt. Beni elkezdett úszni a Honvédban, Bercivel nyomatjuk a Tücsökzenét. :D

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!

Ma kijött Atinak az első foga.

Bercinek tetszik a tücsökzene? ÉN Márkkal jártam oda kb 1/2 évig.
Vendég
 


Zsanett:jövő héten egy tali?
Vendég
 


Sissi,
igen, nagyon szereti, szeptember óta járunk.
Most a Csiribiri tornára is vinni akarom.

Május 2. 10.45 - Fő tér
Alma koncert

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba:mi akkor szinházba megyünk Márkkal és a kerianyujával.
Vendég
 


Jó reggelt!

Hogy vagytok?
Mi tök betegek vagyunk :cry:
Picimnek orrmandula gyulladása van és piros a torka :(
Ti voltatok valamerre a hétvégén?

Kép


Kép
lady23
 
 


Lady,
jobbulást Csengének!
Mi voltunk tegnap az Alma koncerten.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!

Lady:jobbulást Csengének.

Mi jól vagyunk ma voltunk azu oviba beiratkozni jún-ban eredmény.
Hétvégén Márkkal szinházban voltam szombaton pedig a Hajógyári szg-en voltunk.

Atival máj. 12én kell mennem a Péterfybe kiváncsiak,hogy fejlődik.
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönjük,bár most rosszabbul van sajnos
Középfül gyulladása is van :cry: :cry:

Mi hétvégenként a Margit szigetre szoktunk menni sétálni
Sajnos mi amíg beteg,nem tudunk menni MR vizsgálatra és tornázni sem :cry: :cry:

Itt milyenek a védőnők?
Most fog majd kiderülni,hogy ki lesz az új védőnőnk :roll:

Kép


Kép
lady23
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: