Új privát üzeneted érkezett!

Judit,köszike,nekem is tetszik :) :P

Erika,nagyon sok BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT kívánunk!
Kép

Kép
Kép
tundi24
 
 


Erika!
Boldog Születésnapot!!!!!!!


Tündi!
A kocsi tényleg jól néz ki!

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!

ERIKA!
Kép

Tegnap úgy látom mindenki élvezte a jó időt! :D Mi is sokat voltunk kint Francival,olyan jó volt már nem mindíg csak a négy fal között ücsörögni!

Tündi!
Jól néz ki az a babakocsi amit vettél! :D Használjátok egészséggel! :D Vasárnap szédelegtem a Tesz-Vesz-en egy kicsit,hát vannak jó dolgok,de még nem akarok venni semmit egyenlőre,úgyhogy arra jutottam,hogy majd októberben megint lesz börze,és majd ott költekezem. :)

Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
hajni..
 
 

 
 

A mosoly, amitől Anya elolvad:
Kép Kép
judit_79
 
 


Sziasztok!

Bocs hogy megen eltűntem, de elkaptam Dávid betegségét...

Úgyhogy csak egy gyors reagra futja.

Tantum Verdet kellett Dávidnál (is) használni.

Judit!
Nem csoda hogy elolvadsz! :lol: Gyönyörű!

Elnézést, most csak ennyire futja... majd írok többet is, ha rendbe jöttem. Egyenlőre dögrováson vok.

xxx
szilbee
 
 


Judit!
Nagyon édes Milla! :D

Szilbee!
Jajj te szegény,és neked is a hólyagos verzió! :cry: Jobbulást neked!
Amúgy Dávid már rendben van?

Kép
Kép
Kép
hajni..
 
 


Köszönjük a kocsis dicséreteket! :) Már nagyon várom,hogy megérkezzen :wink:

Hajni,a börzén költekezhetsz tutira! :) Tesz-veszen egyébként sztem tuti jó cuccokat ki lehet fogni! :)

Judit,köszike a képeket Milláról! :) Nagyon édes kiscsajszi! :) És olyan nagynak tűnik :)

Szilbee,jobbulást!!!!Reméljük hamar átesel rajta!

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!
Köszönjük a dícséreteket Milla nevében is. :)

Szilbee! Mielőbbi jobbulást neked!!

Tündi! Még nem olyan nagy Milla baba :) De majd hétfőn megyünk doki nénihez, ott lemérjük!
A tesz-veszen eladni is szoktál?

Én meg fogorvosnál voltam ma. Nem csinált semmit, csak megröntgenezte, mivel újra begyulladt a gyökérkezelt fogam :( :(
Jövő héten megyek, akkor feltárja a gyökeret még egyszer, és megpróbálja kezelni a doktornő, csak az a baj, hogy a gyökércsúcs nagyon elhajlik, és nagyon nehéz a tűvel belenyúlni végig. Úgyhogy nem lesz egyszerű menet.
judit_79
 
 


Sziasztok!

Megjött a jó idő, megint most lett vége a napnak. El is fáradtam rendesen, mindig csináltam/csináltunk vmit. Persze nem vasaltam... :oops: Az valahogy minden nap ottmarad nekem is.

Judit:
Jajj ilyenkor mindig fáj egy picit a lelkem, hogy nem kislányom van. Nagyon tündéri ebben a szerkóban, plussz a mosolya.... Hát én sem csodálkozom rajta, hogy elolvadsz.
Gyökérkezelés? Szegény, remélem, gyorsan túl leszel rajta!

Szilbee:
Gyors gyógyulást kívánok neked!!

Hajni:
Szerintem is nézelődhetsz a Teszen, mert sokszor tényleg jó holmikhoz lehet olcsón hozzájutni. Nekem az a tapasztalatom, hogy az anyukák korrektek. (legalábbis eddig még nem csalódtam). Ők azok, akik leírják a hibákat, és ha megkapják a pénzt már adják is föl a csomagot. Míg a profi eladóra vártam már 2 hetet is, hogy egyáltalán válaszoljon.

Tündi:
Nekem is tetszik a babakocsitok. Nakünk a Pierre Cardin 3 funkciósa volt kezdetektől, de nagyon szerettem. Egy hibája volt, hogy amikor kicsi volt Ati télen, lábzsákot kellett bele vennem, mert vékony volt a sajátja. De Zsombi már nagy lesz télen. :lol:

Anyukám Kunszentmártonban lakik, és ott van egy bababizományi bolt. Az anyukák beviszik a kinőtt holmikat, és azt lehet megvenni. Nagyon korrekt árai vannak, ami játszós holmi, tényleg csak fillérekért van. (a reklám helye :lol: )

Orsi
Kép
pidlacsek
 
 


Judit,mi majd talán kedden megyünk mérésre+Lucának kullancs elleni szurira,és nem tudom mikor lesz neki újra vérvétel,de az is hamarosan..
Én nem látom kicsinek Millát! :wink:
A gyökérkezelés miatt nem írigyellek,én azt hiszem ott maradnék a székben,nem bírnám ki az tuti! :roll:
Adtam már el 1-2 cuccot a tesz-veszen,de nem sokat.Inkább odaadogattam ismerősöknek a cuccokat.Nemrég küldtem a barátnőmnek is egy nagy dobozzal Zsombi kinőtt rucijaiból,neki most volt 2 hós a kisfia :)

Orsi,igen Zsombi már majdnem másfél éves lesz télen! :) Meg adok rá vastag gatyát és nem is fog fázni,legalábbis remélem :) Nálunk nincs ilyen bababizományi...Tesz-veszen igazándiból még én sem csalódtam,mindenkivel rendben lezajlott az adás vétel,és ha úgy van lehet velük "tárgyalni".A babakocsinak is 11900volt a kikiáltási ára a fix meg 14900 és még 9 nap volt belőlle.Megkérdeztem,hogy ideadja-e a kikiáltásin,és utalom is a pénzt neki,és ideadta.Igy biztos pénzhez jutott.Már több aukciót is zártak le nekem így :wink:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Linda,Rékának nagyon sok BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT kívánunk! :)
Kép

Hogy megy a meló?Bölcsiből vmi?

Ma is szép napsütéses napunk lesz! :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Rékának Nagyon Boldog Születésnapot Kívánunk!
Kép

Kép
Kép
Kép
hajni..
 
 


Rékának boldog születésnapot!

A köszöntéseket köszönöm! :)
jaimee1
 
 


Erika,nem vagy vmi bőbeszédű :?

Kép
Kép
tundi24
 
 


Réka!

Nagyon boldog Születésnapot kívánunk!!! :D


Kép
szilbee
 
 


Megérkezett a babakocsi,tényleg klassz élőben is! :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Erika: Boldog szülinapot.

Linda: Rékának Nagyon Boldog Szülinapot Kívánunk.

Tündi: Megkérdeztem az ismerősömet és kaptak kölcsön babakocsit így nem vesznek majd csak később egy sportkocsit. Zsoltival meg nem igazán lehet beszélni mert a cég úgy döntött hogy nekik is van papírjuk a férjemről úgyhogy este 8-kor járnak haza akkor meg már hulla fáradt. Nyugodtan hirdesd meg a másik kocsit is ne várj ránk. Dávidnak is küldhetsz ruhákat ha gondolod ha kinőttük küldjük tovább. :lol: Ja és tényleg klassz a kocsi.

Judit: Milla gyönyörű nem csoda hogy levesz a lábadről. A második babócának én is lányt szeretnék. Remélem összejön majd.

Hajni: Örülök hogy sikerült venni sray-t. Megérkezett közbe a meleg is használ Francinak?

Szilbee: Jobbulást neked. Dávidod meggyógyult már teljesen?

Most megyek hulla fáradt vagyok reggel 6-tól délig kapáltam a kertbe annyi dudva van mint a szemét estére meg még füvet is akartam nyírni de szerintem azt átteszem holnapra.
Majdnem elfelejtettem a legfontosabb hírt: Dávid hétfőn este elindult egyedül.

Krisztina és Dávid
Kép
kriszti83
 
 


Rékának mi is nagyon boldog születésnapot kívánunk!
Kép

Tündi! Akkor fel is avathatjátok az új babakocsit.

Én is azt hittem, hogy fáj a gyökérkezelés, de mivel ez a fogam teljesen el van halva, nem éreztem belőle semmit. Úgyhogy nem is attól félek. Hanem ha nem sikerül kezelni a normál módon, akkor műteni kell. :cry:

Na mindkét gyermek alszik, ez is ritkaság. Én már nem fogok, pedig rám férne - régen volt fél 6... Akkor ébredt Milla először, de nem is aludtunk vissza. Napközben sem vitte túlzásba. Nem szereti a meleget, a hűvös napokon sokkal jobban ment a szundi. De az is igaz, hogy éjszaka azért bepótolja.
Azt hiszem, itt az ideje egy kávénak :)
judit_79
 
 


Sziasztok!

Olvasni rendszeresen olvaslak titeket, de írni nem sokszor jut idő.

Először is minden ünnepeltnek, sok boldogságot. A gyerkőcök pedig egytől-egyig gyönyörűek.

Rólunk:
Hétköznapjaim úgy zajlanak, hogy reggel átviszem a manókat a nagyszülőkhöz utána irány az iroda. Elég strapás a meló, néha későig is dolgozom, de azért előnye is van a kötetlen munkaidőnek, mert én osztom be, és ha dolgom van akkor azt intézem, nem kell engedélyt kérnem a "főnöktől". Eleinte kételkedtem ,hogy mennyire vagyok rátermett erre a munkára, de kezdek belejönni. Sok segítséget kapok, a csapatvezetőnktől. A gyerekek nagyon ügyesen viselik, imádnak a mamáéknál lenni.
Persze nálunk is van sok újdonság:
Enikő igazi kis járóbaba lett, már nagyon ritkán mászik, inkább a maga óvatos kis módján totyog, totyog és totyog. Közben olvas, iszik ,eszik. És mindent megért, kérdezünk és vagy igent, vagy nemet "válaszol" bólogatással. Na és annyi puszit, és ölelést kapunk,hogy el vagyunk tőle olvadva. Kis Pisti néhány balesettől eltekintve szobatiszta. Alváshoz sincs pelus, sem éjszaka, sem délután. Ha van baleset az inkább a játékba való belefeledkezéskor van. Emma pedig egy igazi okos nagylány, hihetetlen dolgokat tud kérdezni, olykor jól feladja vele nekünk a leckét.

Judit, Tündi: nagyon ügyesek vagytok a sportolással. Én is most kezdek újra bele, sok év után újra konditerembe fogok járni. Bár a heti 3-szor 1,5 óra amit javasoltak nem lesz semmi, de már alig várom. Itt az ideje végre elérni a célom, és még van hátra jó pár kg.

Na jó most már nem töltöm tovább, az oldalt.

Kép

Kép

Kép
lizocska82
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen a szülinapi köszöntéseket!

Tegnapelőtt jött a határozat, hogy szeptembertől kezdhetjük a bölcsit :)
Réka jól érzi magát itthon a mamával nélkülem, úgy veszem észre, nem is nagyon hiányzom neki :P
Munkáról nincs mit írnom, csinálom, amit kell, a babák édesek, jó őket gyümöszkölni :wink:

Kép
pimelinda
 
 


Sziasztok!

Látom senki sem olyan aktív mostanság! :D

Mi ma bent punnyadtunk ebben a nagy melegben,most meg apa elvitte a gyerekeket egy kicsit csavarogni,bevásárlókörút,tankolás,stb.(meg még amire majd ráveszik a kölkök! :lol: )Egyedül vagyok nyugodtan gépezhetek,ki is élem magam! Megint elkezdtem írogatni a blogot,mert már ezer éve nem írtam bele! :roll:

Melinda!
Volt szülinapi buli?Képeket teszel majd a 2 éves nagylányról? :D

Kriszti!
Igen használ a spray,úgy látom! :D Gratulálok Dávidnak az elinduláshoz! :D

Tündi!
Az igen jó hamar megérkezett a kocsika!Gondolom már fel is avattátok! :D

Szilbee!
Remélem már jobban vagy(tok)???

Kép
Kép
Kép
hajni..
 
 


Hali!

Dávidom már rendben van. Kedd óta bölcsizik. Ez az utolsó hete, aug. utolsó hetében megy majd valszeg (mikor nekem is kezdődik a meló).

Én megmaradok, úgy tűnik. A java már lement. Nyelni már tudok, lázam nincs, a mandulám viszont még mindig sokszorosa a normálnak. A kedvem is jobb, egyre több az erőm is... tegnap voltam a melóhelyemen és ma már vasaltam egy maratonit.

Linda, már épp ideje volt hogy megérkezzen! (bölcsis értesítő) :)

Kriszti, gratula Dávidnak!!! :D Videjót tudsz tenni róla??

Liz, gratula kisPistinek és Enikőnek is! :D Hát nálatok is zajlik az élet!

Tündi! nem mondom gyorsan megérkezett a b.kocsi!! 8)
szilbee
 
 


Kriszti,gratula Dávidnak az önálló járáshoz! :) Adnék Dávidnak is ruhát,de egy mérteket hordanak :wink: :D :) :P
Babakocsik hirdetés alatt vannak!Remélem hamar elkelnek...

Liz,jó,hogy írtál..te eléred a célod mert nagyon kitartó vagy! :D Kitartás hozzá!Örülök,hogy jól megy a meló! :)
Szeptembertől akkor mindenki melózni és oviba,bölcsibe fog menni! :) Sűrű napjaitok lesznek :wink:
Gratula a kis Pistinek a szobatisztasághoz,Encinek meg a járáshoz! :D

Linda,gratula Rékának,hogy felvették a bölcsibe! :) Nagyon jó,hogy elvan a mamával! :) Mikor tartjátok a szülinapot?Képet kérünk majd! :) És nem furcsa reggelente újra dolgozni menni?

Szilbee,jó,hogy jobban vagy te is!Akkor jöv héttől kezdődik az igazi szünet Dávidnak is :D

Hajni,bizony ki is próbáltuk a babakocsit,jóóól mükszik!:) Néztem a mátraházi képeket,és írigykedem is! :) Úgy volt mi is oda megyünk,de áttették kenesére!De végülis nem baj,mert a lényeg hogy együtt legyünk és kiszolgáljanak,ne kelljen főzni,mosni takarítani egy hétig :D Ide is tehetnél képet azért :wink:
Szabika+Domi is jól megnőttek :wink: A kis kopaszok :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Szép jó reggelt!

Tündi!
Bizony nagyon jó volt Mátraházán.Balatonkenese,is biztos jó ott még nem voltam,tulajdonképpen még egyik honvéd üdülőbe sem voltam eddig,most voltunk először,nem is tudom mért. :roll: De ezek után fogunk menni,még Mályit is nagyon dicsérik ki kellene próbálni,ti voltatok már ott?
Szabi,és Domi bizony már nagyfiúk,és nagyon aranyosak,jól összebarátkoztak a gyerekek! :)
Örülök,hogy a kocsi jól működik.Merre csavarogtatok tegnap? :D

Kép
Kép
Kép
hajni..
 
 


Megvagyunk aszalódunk a melegben,etetjük a sok szúnyogot :twisted: :twisted:


Erika!
Boldog Születésnapot!



Rékának is boldog 2.Születésnapot Kívánunk!!!!!

Kép

Kép
katlina
 
 


Jó reggelt,sziasztok!

Hajni,mi még csak Mátraházán voltun 1x és Kenesén 3x vagy 4x :roll: már nem is emlékszem! :) Szerintem az is nagyon jó :) Mi nagyon szeretünk oda menni :wink: Mályiról még nem hallottam semmit,viszont Erdőbényéről csak jókat :) De ha nyár akkor nekünk az első kenese :wink: Igaz most ősszel megyünk,de így osztották ki..azért feltaláljuk majd magunkat biztosan :)
Csak a mamáig sétáltunk el! :)

Katlina,minket is zabálnak a szunyák :cry:

Teszek 2 képecskét a nagyfiúról :)
Kép
Kép

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tündi!
Cuki Zsombi nagyon! :D Az első a kedvencem! :D Azért nem semmi ,milyen gyorsan megnőnek ,még most született,most meg már mindjárt szalad! :D

Na mi most fogjuk magunkat ,és elmenekülünk itthonról,ne kérdezzétek hová mert azt még nem tudom.De felújjítás folyik a fejünk felett,fúrnak faragnak! :evil: :cry: Ez az átka ennek a fránya panelnek! :evil: :evil: :evil: :evil:

Kép

Kép
Kép
Kép
hajni..
 
 


Ja Tündi! Apa azt mondta,hogy Zsombi tiszta Laci! :D Szerintem,Luca jobban Zsombiban már te is ott vagy! :wink: :D

Pár kép akkor tőlünk is!

Kép
Kép Kép

És egy aktuális 22 hetes pocakfotó:

Kép

Kép
Kép
Kép
hajni..
 
 


Sziasztok!

Szilbee! Örülök, hogy jobban vagy te is és Dávid is!

Linda! Klassz, hogy sikerült a bölcsi (de hát miért ne sikerült volna! ) Réka biztos jól fogja érezni magát!

Tündi! Hű de nagyfiú lett Zsombi, és már lépeget! :) Nagyon édes. Szerintem Lucára is hasonlít :)

Hajni! Csini a pocakod :) Mátraháza nagyon szép lehet ilyenkor is, mi télen voltunk arrafelé, mikor mindent hó borított.
Erdőbényén ismerősök voltak, ők is nagyon dícsérték.

Felújításért nem irigyellek :(
Belenéztem a blogodba, és mivel ma jártam a városban, bementem a DM-be is megnézni a szúnyogriasztó karkötőt, amiről írtál! Itt nálunk hiába van éjszakára bedugva a Vape, mégis vannak szúnyogok. Úgyhogy gondoltam, kipróbáljuk ezt a karkötőt. Tényleg lehet kapni náluk, de most nem volt, elfogyott mind!

Szép hétvégét mindenkinek!
Nálunk holnap a lakóknak kollektíve bográcsozás lesz. Babgulyás lesz a menü :)
judit_79
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

Judit!
Jajj de jó,hogy te már meg is nézted a DM-ben,(az mondjuk kár,hogy már elfogyott)de akkor majd jövőhéten úgyis megyek be a városba hátha addig hoznak.Jó lenne főleg ha még hatásos is lenne!
Jó bográcsolást nektek mára! :D

Kép

Kép
Kép
Kép
hajni..
 
 


sziasztok!

Köszönjük szépen a dicséreteket Zsombira! :) Majd ma gyártok pancsizósakat is,megyünk ceglédre az aquaparkba,családi napra! :) Az idő jónak igérkezik! :) Remélem gyerkőcök is bírni fogják..és végre én is csúszdázhatok :P :wink: :oops: :D Komolyan most tiszta gyereknek érzem magam,annyira várom,hogy csúszkálhassak :P :oops:

Hajni,köszi,hogy ide is feltetted a képeket! :) Csini a pocakod,szépen növöget! :) Jól esett,hogy azt mondtad,hogy rám is hasonlít Zsombi,én ha ránézek egyből az apját látom :wink:
Tegnap merre csvarapogtatok!?Kitartás ha mgé ma is csinálják!

Judit,jó bográcsozást nektek mára!:)Szép idő lesz! :) A gyerekek meg medencézhetnek ebben a jó időpben! :)És nemsokára mentek nyaralni is! :wink:

Kellemes napot mindenkinek,ha hazaértünk jövök! :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Mi most pár napig a mamánál voltunk Kunszenten, itthon gázgödör ásás volt és nem baj, hogy nem segített Ati. :lol:
Most meg szakad az eső. :roll:

Tündi:
Nagyon aranyos a kisfiad! Gondolom, benne van mindenben, a "szeme sem áll jól". :lol: Aquaparkban gondolom, jó nektek... Én nem szeretek csúszdázni, egyszer Hajdúszoboszlón csúsztam a nagy csúszdán, és elvesztettem a lendületemet, és a nyakamba kaptam egy embert. :shock: Azóta nem annyira akaródzik fölmenni...

Mi ide a helyi strandra magyünk holnap délután, megbeszéltük pár gyerekes ismerőssel, hogy pancsolunk egyet. Hát kíváncsi leszek Atira. mostanában egyébként is olyan kis vad lett a játszótéren is, nem fél szétrombolni más művét a homokozóban, elvenni más játékát, vagy legalábbis torka szakadtából üvölteni érte... :oops: A többi anyuka meg mered rám, hogy mit csinálok a gyerekkel...

Judit:
Jó évágyat a bográcsgulyáshoz, gondolom, finom lett!!

Hajni:
Remélem, befejezik gyorsan a felújítást a szomszédotokban! Mi összel voltunk Mátraházán pár éve, akkor is csodálatosan szép volt!

Orsi
Kép
pidlacsek
 
 


Sziasztok!

Hazaértünk a strandolásról,nagyon jól éreztük magunkat,jövőre is elmegyünk :D :wink:
Hajni,Judit tessék jelentkezni nektek is :D

A gyerekek jókat pancsiztak,egyet-kettőt én is csúszdáztam,meg jókat beszélgettünk az ismerős anyukákkal.
Hazafelé viszont úgy elkapott bennünket a vihar,hogy félre kellett állnom az úton,mert úgy esett,hogy semmit,de semmit nem láttam..úgyhogy nem kockáztattam,hanem szépen félreálltam...

Orsi,köszönöm a dicséretet Zsombi nevében is..hát ő is kis rosszaság,de fele annyira sem csibész,mint Luca.Lucámban minimum 10fiú veszett el :roll: :oops: :P
Jó strandolást nektek holnapra,és kérünk pancsizós képeket! :)

Judit,hogy sikerült a bográcsozás?

Hajni,felújítás folyt ma is?

Akkor teszek pár képecskét! :wink:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Na azt hiszem elég is lesz :D

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tündi!
Naggyon jó képek! :lol: Az utolsó képen Lucával csúszol, jól látom? Tényleg nagyon hasonlítanak egymásra a gyerekek, de valóban Zsombi sokat örökölt a vonásaidból!! 8)

Orsi!
Dávid is rombolós, de mintha kezdené kinőni. Általában azért a szülők (mármint a játszón) tudják, hogy kb. két éves korukig a rombolás az élmény a gyerkőcöknek. A harc más játékáért is normális dolog. Csak idegtépő... tudom. :) Aztán majd jön az irigy korszak... de ez is elmúlik majd, mind minden. Kitartást! Sajnos ez is a szocializácó része.

Hajni!
Szép poci! :lol: A képek is jók! (Már megcsodáltam a blogban.) A felújítást nem szokták a szomszédok előre bejelenteni? Én biztos úgy tennék, hogy legalább legyen esélye a szomszédoknak fel- és rákészülni.

Én most egyedül vok itthon. Holnap csatlakozom a családhoz (anyuméknál). Nem érzem még százasnak magam...
Ma és tegnap is festettem. (Konyha, előszoba, gyerekszoba kész.) Még a nagyszobában a játszósarok hiányzik. Dávid ugyanis szépen kidekorálta a fehér falat.
Fura ez a nagy csend itthon... de most kellene kiélveznem, csak nem megy. Hiába, ha az ember lánya anya, akkor már a zsivaj is hiányzik.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szilbee 2010.07.03 20:19-kor.
szilbee
 
 


Sziasztok!

A bográcsgulyás nagyon finom lett, holnap is azt fogjuk enni ebérdre :)
Én végülis nem mentem le, fönt maradtam Millával, Apa meg levitte Marcit. Fociztak, meg ilyesmi. Aztán délután itt is leszakadt az ég, két zivatar között elmentem futni.

Tündi! Nagyon jók a képek, én is nagyon szeretnék már strandolni. JÖvőre mi is elmegyünk Ceglédre. Mi még nem voltunk ott, a párom is csak föntről látta. Úgy hallottam hogy nagyon jó a strand, csak sajnos kevés az árnyék.
Engem a csúzdázás nem vonz, a fejemet sosem rakom víz alá, már csak a kontaklencse miatt sem :)

Szilbee! Nem semmi vagy, alig gyógyultál meg és már kifested a lakást :) Biztos szép lett!
Azért próbáld meg kiélvezni a csendet, bár gondolom h. hiányoznak a gyerekek!
judit_79
 
 


Sziasztok!

Szilbee,köszike a dicséreteket! :) Igen Lucával csúszom :) Ez egy gyerek csúszda egyébként! :wink: De megengedték,hogy 5év alatti gyerkővvel csúszhat szülő vagy nagyobb testvér!És ahoz képest,hogy gyerekeknek szóló csúszda jobban csúszott,mint a felnőtteké :D
Te tényleg nem semmi vagy,hogy még betegen is majdnem már készre festetted a lakást! :) Milyen színűek lettek a falak?
Én néha vágyom egy kis magányra,de kb 3óra múlva már jó lenne ha újra itthon lennének,addig aludnék egy nagyot :oops: :D :P

Judit,akkor ma nem kellett főzőcskézned! :) Végülis jó strand,de ha nem lett volna rá támogatás,nem biztos hogy adtam volna érte ennyi pénzt.egy családi belépő12000ft... :roll: És akkor még ehez jön hozzá a költőpénz,szerintem ennyit nem ér,legalábbis nekem nem...Akkor elmegyek egy szebb városba strandolni,ahol még látnivaló is van mondjuk...De jövőre ha lesz megint elmegyünk :wink: Árnyék viszont tényleg alig-alig akad.Lehet bérelni napernyőt,mi is béreltünk egyet és azt tettük a kis sátrunkhoz,hogy árnyékban legyünk :wink:

Linda,nektek meg jó szülinapozást! :) Úgy hallottam ma lesz a buli :wink:
Képeket kérünk a 2éves nagylányról!

Kellemes vasárnapot mindenkinek!

Kép
Kép
tundi24
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek! :D

Itt vagyunk már mi is!A szombaton elutaztunk anyumhoz,és csak tegnap este jöttünk haza! Nagyon jó volt,nyugalom kert,nem a felújítás!Szombaton átmentünk a kerilányomékhoz,volt egy kis kertiparty.Bográcsba gulyásleves főtt,grillen meg saslikot csináltak a fiúk! Nagyon jól éreztük magunkat!
A felújítás még tart fölöttünk állítólag,de remélem a zömét lezavarták hétvégén! :?

Tündi!
Nagyon jó lehetett ez a családi nap,jó képeket csináltál! A közös képen olyan szépek vagytok mind,és bizony látszik,hogy fogytál,szerintem csinos vagy nagyon! :D Tetszik ez a strand,olyan családiasnak tűnik,de 12000ft egy napra azért szerintem is nagyon sok,még ha ingyen van a csúszda akkor is(mert gondolom ilyen ár mellettazért ingyenes!

Szilbee!
Nem vagy semmi,betegen kifestetted a lakást.Akkor mostmár jöhet a jól megérdemelt pihenés! :) Amúgy én is úgy vagyok mint te,ha nincsenek itthon a gyerekek annyira hiányoznak,a gondolataim is folyton feléjük irányulnak.Hiába csak velük teljes már az életünk! :D

Orsi!
Majd túllesz Atti ezen a rombolós korszakán.Kitartás! A strandolás jó volt tegnap?Ott jó strand van felétek?

Melinda!
Várjuk a szülinapi fotót a nagylányról! :D

Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
hajni..
 
 


Alig várom, hogy költözzünk mi is... jó esetben kertes házba. Úgy szeretnék már én is bográcsozni, mert grillezni a szabadban. De messze van még 2012 január. :(

A festésre a kényszer vitt rá. Ez volt az utolsó két nap a nyáron, amikor is gyerekek nincsenek és ki tudom festeni amit kell. Egyébként nem nagy festés volt. A régi színeket használtam (előszoba, konyha "bodza; gyerekszoba asszem "nárcisz"). Egy rétegű platinummal csináltam. Gyors munka volt alapvetően...

Judit! Akartam kérdezni, hogy milyen festéket használtál, mikor a vonatot festetted fel Marci ágya fölé?

Linda ! Képek????
szilbee
 
 


Sziasztok!

Nem mentünk végül strandra, mert olyan hülye szél fújt, és amikor beborult meg majdnem fáztam még ruhában is. Így aztán itthon maradtunk és segítettünk Apának földet lapátolni. :lol: Nekem jó úszógumiedzés volt, Ati meg túrhatta a földet szabadon. :lol:
Hát remélem, túl ezen a korszakán Ati, igyekszem magam visszafogni, elterelni a figyelmét, de jó nehéz. :oops: Egy órányi játsztér után én teljesen lemerülök szellemileg+fizikailag. De csak túl lesz rajta... :lol:

Hajni:
Nálunk egyszerű városi strand van, egy még meszes úszómedencével, egy felújított csempés nekem derékig érő (a legmélyebb részen) vizes ikermedencével, egy kicsi gyógymedence és a legkisebbeknek egy meszes aljú pancsoló van. Évek óta senkinek nics pénz a felújítására, de a mienk. :lol:

Szilbee:
Kitartás a kertes házba költözésig!! Gyerekekkel főleg, de gyerek nélkül is nagyobb szabadságot ad a kert. :lol:

Tündi:
Nagyon jók a képek! Látom sokan vittek napozósátrat. (vagy minek hívják :oops: ) Látszik, hogy élvezték a gyerkőcök is a strandot. :lol:

Orsi
Kép
pidlacsek
 
 


Tündi!
Nagyon jók a képek!!!!
12ezer viszont megrázó belépő :shock: ,vagy csak nekem?
Meghívtalak szomszédságba a farmomra :oops: :wink:

Szilbee!
Házhoz kitartás!!!Festéshez pedig gratula!Főleg betegen!


Kati????

Judit!
Belerázódtatok már a mindennapokba??

Erika!
Ide is lehetne ám írni!

Orsi!
Majd túl lesztek ezen az ídőszakon,aztán úgyis kezdődik valami újabb módi,amitől az ember néha falra tuda mászni.Nálunk most a síkítós kiabálós hisztizős rész van amit már nagyon unok 8)

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!

Ma voltunk Millácskával a két hónapos oltáson. Nagyon édes volt, nézelődött, mosolygott, még az oltás közben sem sírt. 4800 g a súlya. Majd mennünk kell orthopédiára, mert asszimetrikusak a comb redői (Marcinál is volt ilyen, megnézettük, de nem jelentett semmit) meg UH-ra Abonyba, meg kardiológiára is, mert van szívzöreje. Én persze megijedtem, de mondta a doktornő, hogy a legtöbb kisbabának van, nem jelenti azt, hogy valami baja lenne, de azért meg kell nézetni.
Gondolom, ezekre a helyekre majd augusztusra kapunk időpontot jó esetben.

Most szegénykém nyűglődik az elalvással, mert pont akkor aludt volna el mélyen, amikor indulnunk kellett.

Tündi! Nem is tudtam, hogy ilyen drága a ceglédi strand. Én a martfűiről hallottam még nagyon jókat, és hogy az árak sem vészesek. Jövőre biztos kipróbáljuk azt is. Nekünk is közel is van :)

Szilbee! Mi sem kertes házban lakunk, itt szoktunk bográcsozni vagy szalonnát sütni a ház mögötti füves részen :)
Mi lesz 2012 januárban? Építkeztek valahol?
A Platinum az nagyon jó, festettünk vele már mi is, legutóbb pedig Duluxot használtunk (konyha+étkező) nagyon szép lett azzal is.
A vonathoz tubusos festékeket vettem, amikből színt lehet keverni (ha fehérhez adják) és kaptam a festékboltban néhány színes festékmintát is, úgyhogy ezekkel festettem. De a feketével nagyon megjártam, mert akárhányszor Marci végighúzza a kezét, az mindig maszatolódik egy kicsit, szóval nem olyan szép már a vonat. :(

Katlina! szerintem belerázódtunk, és ti? :) Na nem mondom, hogy nem fáradok el estére. Nem egyszerű hogy Marcit is le kell kötni egész nap, vagy társaságot biztosítani neki, és a sikítós hiszti is előjön időnként. Követelőzni azt tud. De nagyon aranyos is tud lenni, és Millát is imádja. Csak ne unatkozzon, mert akkor a legfárasztóbb.
Milla meg egy tündér, nagyon jó baba. Marci sem volt egy problémás baba, de azért ő nyüzsibb volt. Millával talán még könnyebb, úgy érzem. Olyan kis békés.
És nálatok mi a helyzet? éjszakák hogy alakulnak?
judit_79
 
 


Hajni,köszike a dicséretet! :) Igen a csúszdázás ingyen van..na de akkor is...Szomszédban fúrnak-faragnak még?

Szilbee,merrefelé szeretnétek majd költözni?Vannak már elképzeléseitek?Mi is platinummal festettünk,szerintem nagyon szép színeik vannak.
Nálunk a gyerekszobába a mintát,falfestékből keverték ki..vettünk mi is kistubososokat is..és úgy kevergette a mester :D

Katlina,én is elég drágának tartom...www.cegleditermal.hu itt lehet megézni a belépőket...
Visszaigazoltalak a farmon :)

Orsi,majd bepótoljátok a strandolást!:) Sok embernek volt strandsátra-én sem tudom mi is a pontos neve...én nagyon örülöük,hogy vettünk,nagyon praktikus sztem :)

Judit,nagyon ügyes kislány volt Milla,hogy ilyen jól viselte a szurit! :) Mi holnap megyünk mérésre+Luca kapja a kullancs elleni szuri emlékeztetőjét!A martfűi strandról már én is hallottam,hogy szépen megcsinálták.Én vagy 15éve voltam ott utoljára..sokat nyaraltam ott rokonoktnál,és tök jó volt,mert szemben laktak a stranddal :) Minden nap lementünk :D

Képzeljétek a bergon kocsink el is kelt,ismerős vette meg.De olyan furcsa érzés volt odaadni.. :? De hát nekünk már nem kell,mit tartogassak annyi kocsit... :wink: :D

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Vasárnap megvolt a buli 8) Réka nagyon élvezte, és az ajándékoknak is örült, főleg a kisbicónak :D
Majd teszek képet, de most már nem fogok neki feltöltögetni, remélem, holnap több időm lesz :wink:

Kép
pimelinda
 
 


Hihi, de régen kezdtem oldalt :D

Kép
pimelinda
 
 


Jó reggelt! :)

Linda,várjuk nagyon a képeket! :) Hogy bírsz ilyen sokáig fent lenni? :roll: Én már 10kor kidőltem.. :D

Még bírtam volna aludni,de Luca utánnam jött a wc-re és már nem akart visszafeküdni :? Zsombi még pihikézik,de gondolom egy negyed óra és ő is kukorékolni fog :D

Kép
Kép
tundi24
 
 


Linda!
Én is várom a képeket! :)

Kata!
Igazad van. Mindig van vmi ami felvált vmi másik kiakasztó dolgot. :roll:

Orsi!
Igen! Ez az egyik nagy hiányom, hogy a gyerekeket nem lehet csak úgy kiereszteni a szabadba. Pedig pont most vannak abban az időszakban, mikor is ez nagyon fontos lenne nekik. Panelban nőttem fel és még emléxem milyen jó is volt mamáméknál mikor tesómékkal kiszabadultunk a kertbe nyaralás alatt. És ugyanakkor nagyon hiányzott ez, mikor suli időszak volt és csak a négy fal között lehettem. :s

Judit! Tündi!
Köszi a segítséget. Akkor majd így keresem én is. Én Levente emeletes ágyához akarok dekorációt a plafonra. Hogy mit még nem döntöttük el... de a nyáron igyexem megcsinálni.

Ház téma... 2012-ig vagyunk itt a fiatalok házában. Utána vagy lehet még 2011 őszén költözünk. Hogy hova még nem tudom... nem nézelődtünk még, csak azt tudom hogy Szolnok közelében maradunk a melóhelyek és a sulik miatt.

Tündi!
Mikor a kismamanadrágom elkelt, nekem is nagyon furcsa volt becsomagolni és postára adni. Akkot tudatosult, hogy lezárult életem egy szakasza... nem gondoltam, hogy ilyen szentimentális vagyok. :shock:
szilbee
 
 


Sziasztok!

Nekem is fáj egy kicsit a szívem, amikor eladok, vagy továbbadok 1-1 darabot Ati ruháiból, tárgyaiból, amik már nem kellenek...

Tündi:
Ati most hetek óta 7 körül kel, és a déli alvásáig nem tudok csinálni olyat, amit vele nem lehet. Mondjuk este 9 körül már alszik és hajnalban egyszer tejet iszik, amit apa csinál meg. Szóval én sem tudok föntmaradni éjfélig. Nem is tudom hogy bírjátok két kisgyerekkel, főleg egyedül... Persze nyilván belerázódnék én is, ha muszály lenne...

Szilbee:
Én is panelban nőttem föl, nálunk a nagymamák ott is laknak. Így aztán jobban szeretünk itthon lenni... :lol:

Linda:
Én is kíváncsi vagyok a képekre! :D

Orsi
Kép
pidlacsek
 
 


Szilbee,Tündi!
Üdv a szomszédban! :D :oops: 8)


Judit!
Jól vagyunk elvagyunk!
Robi sokat nagyfiúsodott mióta megvan Vence,de szereti nem féltékeny rá,miközben ő érzi a lejobban hogy anya nem tud két felé szakadni-olyankor nagyon tudom sajnáli amikor valamit kér de épp etetek,már ezek a kérések sem szándékosak mint az elején...de gondolom nálatok is van ilyen
Vence szépen fejlődik legutóbbi mérésen 5800gr és 64centi
Éjjel egyszer kel hamizni és utána rögtön vissza is alszik,mostanában bántotta a pocak de szerintem lassan ezen is túl vagyunk .Szeret kézben lenni,szerintem ő hajlamos is volt a felkapásra,így valamikor a fesztivál a felvételért folyik :?


Linda!
Képeket várjuk,és laptető............ :lol:

Kertes ház:
Mi kertesben lakunk,nagyon szeretem mégis mennék inkább panelba.Itt nálunk nem a háznak van baja hanem hogy a legközelebbi város Szolnok 40km-legalább 30perc-40 kell mire beérünk.Itt elég korlátoltak a lehetőségek mind gyerek szempontjából,mind a boltok felszereltségében.És mióta összetörték a skodát nekem kocsim sincs,így esélyünk sincs a kimozdulásra ami ritkán befordít egy picit

Kép

Kép
katlina
 
 


Katlina! Üdv téged is! :lol:

Ha vki van még Farmeramás, az szóljon! én nagyon keresek szomszédokat!

Házzal kapcsolatban... én is azért úgy tervezem, hogy városhoz közel legyünk. Bár nekem első sorban az iskola és óvoda miatt jutott eszembe. Még R.falva is messze lenne, pedig ott most állítólag jók a ház árak.
szilbee
 
 


sziasztok!

Megérkeztünk anyóséktól..gyerekek jól érezték magukat,én meg elvoltam...tegnap egész nap szakadt az eső,így bent voltunk :cry: Még jó,hogy az unokatsók átjöttek egy kicsit..

Szilbee,nekem is kéne még 4 szomszéd.A mútkor írtam vmi szomszédkereső fórumra..jeleöltek vissza egy páran..Próbáld ki esetleg :wink:

Házvásárlás:hát itt Abonyban sincs sok minden,de sztem az voik és a sulik elég jók..meg szolnokra is hipp-hopp beér az ember..már busszal is 20-25perc..Viszont én sokszor vágyom vissza a panelba,pedig csak 1 évet laktunk ott!

Katlina,elhiszem,hogy nagyon rossz,hogy nem tudsz mozdulni a gyerekekkel sehova sem..
És az építkezés helyett nem gondolkoztatok,hogy beköltöztök Szolnokra?Tényleg hogy álltok vele?

Orsi,bele lehet rázódni,nekem mondjuk van segítségem,hál istennek :P
De én sosem bírtam sokáig fent lenni,amikor nem voltak a gyerekek akkor sem 8) én egy mormota típus vok :D :P :wink:

Kép
Kép
tundi24
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: