Új privát üzeneted érkezett!

Kedves Adrienn,Kata,Gabi és mindenki akit érdekel a téma!
Én is másoddiplomás képzésben veszek részt Szarvason,a két és fél évből egy már megvan.Dóri mellett is tanultam,de ő már nagyobbacska volt.
Adrienn,én azért arra biztatnálak,hogy az eddigi tanulásba vetett időt,energiát,pénzt azért ne hagyd elveszni!Fel vagyok rá készülve,hogy nem lesz könnyű,de abban is biztos vagyok,hogy nem megoldhatatlan.Ennek a részletei érdekelnének! Úgy látom Katával nagyjából egy cipőben járunk.Nekem 3 zh-mat sikerült előrébb hoznom és ha nagyon szerencsés vagyok 3-ból felmentést is kaphatok -ez bizonytalan- a többi kollokvium időpontjáról pedig még nem tudok semmit,lehet,hogy néhány időpont még alku tárgya lesz.Próbálok előre tételeket is kidolgozni,majdcsak görbülnek azok a vizsgajegyek!
Sziasztok! Erika
e_r_i
 
 


Sziasztok!

Nem tudtok esetleg valakit, aki alkalmanként babysittelést vállal, és megbízható? A legjobb az lenne, ha a kicsit beteg (nem lázas, nem levert) gyerkőcöt is rá lehetne bízni. Valószínűleg amiatt nem igazán jöhet szóba gyerekkel otthon lévő mama, hiszen azért nem szeretném, ha a beteg gyerkőcöm megfertőzné az egészségeset.

Vagy esetleg van ötletetek, hogy hogy álljak a keresésnek? Mindkét nagymama 100 km-re lakik, és aktív dolgozó, viszont néha szeretnénk elmenni kettesben vacsizni,mozizni...

Előre is köszi a segítséget:

Kobudo

Kép

Kép
kobudo
 
 


Szia Kobudo!

Írtam emilt Neked a profilodban megadott címre. Annyi lemaradt, hogy Rédei Kálmánnénak (Magdolna) hívják.

Üdv Gabi
rkgabi
 
 

 
 

Szia Gabi,
nagyon köszönöm a telefonszámot, felhívom ma este.

Kobudo

Kép

Kép
kobudo
 
 


Sziasztok!

Kecskeméten keresek Játszóházat! Aki tud valamit kérem segítsen!

Előre is köszönöm!

Nana09

KépKép
KépKép
nana09
 
 


Sziasztok!

Én csak most találtam rátok. Jó lenne valakivel kapcsolatba lépni, aki mostanában szült itt babát Kméten, vagy nemsoká fog, de nem nagyon találtam senkit. Az én picim pár hét múlva születik és nagyon félek az itteni körülményektől. Írjatok, ha tudtok valamit, vagy ti is hasonló cipőben jártok !
Köszi!

gömbvillám
gombvillam
 
 


Szia Nana!

A bölcsinkben van kirakva ez a szám, név. Nem ismerem, nem tudom milyen lehet:

Ugri-bugri Játszóház
Kecskemét, Jókai u. 12.
30/653-22-76, 20/387-72-80

Reggel 7-től este 7-ig vállalnak gyerekeket, ennyire emlékszem még, és mintha 2 éves kortól.

Remélem segítettem, üdv:

Kobudo

Kép

Kép
kobudo
 
 


Sziasztok!

Van egy egy éves kisfiam, akit néha szívesen elvinnék a játszótérre, mondjuk hintázni. Segítsetek légszi, hogy a belvárosban hol van olyan játszótér amin van babáknak is való hinta.

Köszönöm, ha segítetek.
Üdv.

Labda

Kép
labdácska
 
 


Szia Labdácska!

Én úgy tudom, hogy a Petőfi Sándor utca mögött, a Kőhíd utca oldalánál, ami van játszótér az baba barát! De szerintem télire mindenhonnan leveszik a hintákat!

Okri
okri
 
 


Sziasztok,

van valakinek tapasztalata, véleménye dr. Nyírádi Tamásról? Szült esetleg nála valaki?

Remélem tudtok segíteni, előre is köszi:

Kobudo

Kép

Kép
kobudo
 
 


Szia Kobudo!
Én a Nyirády Tamáshoz járok és nagyon meg vagyok vele elégedve. Szerintem nagyon emberséges, korrekt, kérdezés nélkül elmondja, hogy mi pontosan a probléma, milyen lehetőségek vannak. Szülni még nem szültem, ezen a téren nem tudom mennyire tapasztalt. Te meg vagy vele elégedve?

Gyöngyi
kvgy
 
 


Szia Gyöngyi,
még nem voltam Nála, jövő héten megyek először. Mivel a lányomat Szegeden szültem, szimpátia alapon kellett választanom egy orvost. Egy rendezvényen találkoztam Vele régebben, és nagyon megtetszett a hozzáállása a dolgokhoz.
Kérdezhetek pár dolgot privátban? A profilomban benne van a címem, a Tiedben nem találtam. Tudnál írni egy levelet?

Köszi az infot:
Kobudo

Kép

Kép
kobudo
 
 


Szia Kobudo!
Megírtam a címemet.
Gyöngyi
kvgy
 
 


Szia Okri!

Köszönöm válaszodat. Ismerem azt a helyet, és sajnos nem igazán jól felszerelt játszótér. Pedig nincsennek nagy igényeim, higyjétek el.
Úgyhogy kedves belvárosi anyukák, tovább várnám a helyeket, hogy Ti, hova jártok játszótérre?

Labda

Kép
labdácska
 
 


Kobudo!
Majd írd meg légyszi, hogy neked mi a benyomásod a Nyirády doktorról.
Köszi:
Gyöngyi
kvgy
 
 


Sziasztok!
Tudtok nekem Kecskeméten szülész-nőgyógyászt ajánlani? Nyírádyról tudtok például valamit?

Kép
Kép
melissza
 
 


szia Kobudo
most jártam err véletlenül.keresel még bébiszittert?ha igen én tudok segíteni.
Csillám
csillám
 
 


Szia Csillám,

bár nemsokára megint itthon leszek a második babával, azért érdekelne a bébiszitter. Hátha...
A profilomban van a címem, oda írhatsz!

Kobudo

Kép

Kép
kobudo
 
 


Sziasztok!

Meg tudnátok adni Nyirády doktor elérhetőségét?

Előre is köszi.
Nana09

KépKép
KépKép
nana09
 
 


Szia!
Én nem tudok segiteni, de a Kecskeméti babavárók topikban amit a majdnem a lap alján találsz sok kecskeméti kismama van közülük leht hogy tudja majd vki.Kép
üdv:liolga

KépKép

KépKép
liolga
 
 


Végre!

Már előbb akartam írni, de újfenn vacakolt a babanet. Szerencsére elmentettem magamnak az üzenetet, szóval:

Szia Nana!

Dr. Nyirády Tamás 06(30)955-4703
Magánrendelés: Kecskemét, Bem utca 22. (előzetes bejelentkezés alapján szerdánként este)

Nézz át a Lakóhely szerinti Kecskeméti babavárók topikba!

MM

Kép
Kép
melissza
 
 


Sziasztok. Jó lenne, ha újra beindulna ez az oldal. 16 hetes terhesen itthon vagyok táppénzen. A 2 gyermekemet várom. Várlak benneteket ide.

Kép

Kép
cukkermáz
 
 


Melissza hol van a kecskeméti babavárók topic?

Kép

Kép
cukkermáz
 
 


Szia Cukkermáz!

Szintén a "Lakóhely Szerint", csak a lap alján.
Ott találkozunk.

KépKép
KépKép
nana09
 
 


Szia Cukkermáz!

Szintén a "lakóhely szerint", csak a lap alján
Ott találkozunk.

KépKép
KépKép
nana09
 
 


Sziasztok!

Nem is tudom jó topikban járok-e. Timi vagyok kecskemétről 4 hetes kismama. Érdeklődni szeretnék - hátha tud valaki segíteni - a kméti szülészettel kapcsolatban. Jó lenne saját tapasztalat. Van-e lehetőség alternatív szülésre, vagy inkább az orvosomtól függ mindez? Vannak e itt bábák, vagy csak orvos asszisztensek? Millió kérdésem lenne.
Kérlek, ha tudtok segítsetek tapasztalataitokkal!
Köszönöm!
tym
 
 


tymg

sokan vagyunk ott sok jó és kevésbé jó tapasztalattal.én most szültem szept 21-én de minden ok volt...
gyere a lakóhely szerint
kecskeméti babavárók topic

gabi

KépKép
KépKép
bepa77
 
 


Sziasztok!
Új vagyok itt, ráadásul szegedi! A keresőből találtam ide, mert szivacsszőnyeget (tudjátok, ami összerakható kockákból áll) szeretnék venni a 9 hónapos kislányomnak. Korábban "SBea" írta, hogy a C+C-ben kapott ilyet jó áron. Tud valaki segíteni, hogy az hol van? Vagy ha van más ötletetek, azért is nagyon hálás lennék!
Vera
gergovera
 
 


gergovera szia az a másik topi oda gyere át segitük szivessen a lap legalján kecskkeméti babavárok néven van topik Képtalálkozunk ott

Kép

Kép

Kép
roz23
 
 


SZIASZTOK! KECSKEMÉTEN AZ ,,SZTK'' ALATT ISMERITEK A METAMORF STÚDIÓT? NÉZZETEK BE, RENGETEG PROGRAM VÁR BENNETEKET ÉS A KICSIKET EGYARÁNT!SZAKTANÁCSADÁS,BABAFELÜGYELET(2HETESTÕL 7ÉVES KORIG), BABAMASSZÁZS (OKTATÁS), TERHESTORNA (TEREMTORNA/AQUAFITNESS), BABAÚSZÁS (3HÓNAPOS KORTÓL 8HÓNAPOS KORIG, VALAMINT 2ÉVES KORTÓL)MINDEZ SZAKKÉPZETT OKTATÓK FELÜGYELETE MELLETT.TERHES MAMÁKNAK MANIKÛR-PEDIKÛR,LÁB ÉS KARMASSZÁZS!VÁRUNK BENNETEKET SZERETETTEL!!!ZSÓKA (OKLEVELES BABAMASSZÁZS OKTATÓ-SZAKKÉPZETT CSECSEMÕ ÉS GYERMEKGONDOZÓ ÉS ÁPOLÓNÕ 06-20-9509-742)
WWW.METAMORF.HU
fzsóka
 
 


Kedves Gabi (Bepa77)!

Kerestelek a másik topikban, de nem talállak. Én 10 hetes vagyok, millió kérdésem lenne, pl jó orvost választottam-e (Pataky) és a vitaminokkal kapcsolatban is. Most az Elevitet szedem, az első vizit alkalmával azt mondta az remek, mást nem is ajánl. Mikor másodszorra mentem, (két hét múlva) már a Maternát javasolta, de kétségeim vannak, hiszen hallottam már, hogy attól óriás bébik születnek, ráadásul az csak azoknak való, akik egyáltalán nem esznek vitamint. Én pedig rengeteg gyümit és zöldséget eszem.. Afelől is kétségeim vannak, hogy a dokim miért küld 10 hetesen hüvelyi ultrahangra? Ez normális? És ha nincs semmi bajom, panaszom, akkor miért kell hetente vissza járnom hozzá?
Ha erre jársz, írj légyszi!

Vagy ha bárkinek, akinek tapasztalatai vannak, írjon, ez az első babám, anyukám hiába kérdezem akkor még teljesen más rendszer volt e-téren is!!

Köszi! Kép)
tym
 
 


tym
bepa is abban társalgóban van amiben egyszer már te is jártál a kecskeméti babavároknál a lap alján ritkán tud jönni de oda ir általában

Kép

Kép

Kép
roz23
 
 


Tym!
Szia én egy másik topicból jöttem (babaproject előtt állók). Én is kecskeméti vagyok, gondoltam megnézem, hogy ez a fórum milyen.
Annyit tudok Neked ajánlani, hogy nézz be a babaproject előtt állóknak szóló topicba, ott a csajok nagyon aranyosak, és sok mindenben tudnának Neked segíteni! Kép
Mellesleg én a dr. Tankó Andráshoz járok, aki szerintem nagyon jó és rendes doki!
Ha gondolod, látogass el a másik topicba, ott engem is megtalálsz! Kép Tényleg szinte mindenféle kérdésedre választ fogsz ott találni!!! Kép

Üdv
Zsu

Zsu
valér
 
 


Sziasztok lányok!
Lenne egy kérdésem. Tudna valaki Nekem a kecskeméti 4D ultrahangról írni valamit? Volt ott valamelyikőtök?
Köszönöm előre is a segítséget
Üdv: Csema

KépKép
csema
 
 


Szia Csema!
A 4D UH nagyon hasznos dolog két szempontból is. elsősorban, hogy nagyon korai stádiumban szinte minden fejlődési rendellenességet, egyéb elváltozást ki lehet szűrni vele. Szerencsére ilyen ritkán van. A másik inkább érzelmi szempont. 30-32 hetes terhesen már érdemes videora, vagy CD-re felvetetni a látott képet, ami örök emlék, és ugyebár milyen jó dolog nézegetni még hosszú évek múlva is.Én olyan helyen dolgozom, ahol nap-mint nap találkozom kismamákkal, jó dolog látni az örömüket, az izgalommal teli várakozásukat. Jó dolog amikor az ember jó hírt tud nekik mondani. Ilyenkor minden apró, más számára jelentéktelen információ is kincset ér számukra. Szóval kicsit ugyan borsos áron mérik ezeket a felvételeket, de hát a drága gyermekért ugye "mindent" és a saját lelkünk megnyugtatása, jó érzéssel eltöltése sem utolsó szempont. Mindenkinek, aki teheti, ajánlom, hogy menjen el, örök életre szóló emléket kap.
halloka
 
 


Csema!

Igaza van Hallokának! De gyertek át a "Kecskeméti babavárók" topicba (az ABCsorrend után, az oldal alja felé), ott aktívan beszélgetünk! Vannak kismamák szülés előtt, korai várandósok, és már megszül anyucikák! Mostanában is voltak csajok UH-n.
Nézz be hozzánk!
Üdv: Mino

KépKép
mino
 
 


Lányok,
nem tudom elérni a kecskeméti babavárok topicot tegnap óta. Ha valaki benéz írjon hogy mi lehet a gáz.
Virág
mvirag
 
 


sziasztok
ha van kedvetek,írjatok
nimzáj
 
 


Sziasztok!
Ha valaki tudja Dr. Bíró Balázs nőgyógyász főorvos kecskeméti magánrendelőjének címét, vagy telefonszámát, az kérem segítsen!
köszönöm.
lizy
 
 


Szia Lizy!

Én úgy tudom, hogy Dr. Bíró Balázs a Jókai u-n rendelt, de annak már van egy kis ideje, hogy ott jártam. Azt sem tudom megmondani hogy hány szám, de ha a város felől indulsz, a bal oldalon az első lefelé vezető utcánál (nem fordulsz be) volt egy "turkáló" a sarkon és azon túl vannak az orvosi rendelők. Ott rendelt a Dr. Úr. Ha ez változott volna és kiderül az új címe, engem is érdekel, akkor légyszi írj vissza. Köszi.
angel
 
 


Sziasztok,én új vaok itt ,barátnőm ajánlotta ezt a babanet dolgot.Jó lenne új kapcsolatokat szerezni,mindenre kapható vaok.28 évesen van egy 19 hónapos Anna nevű lányom.Imádom őt![/quote]

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Kedves tym!Olvastam az üzidet,nem akarok beleszólni,okoskodni,új vaok még,a Patakinál halt meg a nővérem kisfia.Szerintem keress más orvost.

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Kedves tym!Olvastam az üzidet,nem akarok beleszólni,okoskodni,új vaok még,a Patakinál halt meg a nővérem kisfia.Szerintem keress más orvost.

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


szia Hajni,

gyere át a "Kecskeméti babavárók" topikba (eggyel lentebb), ott zajlik az élet :).
balim
 
 


Sziasztok!
Most járok itt először és egy kis segítséget kérnék. 19 hetes kismama vagyok és szeretnék elmenni 4D ultrahangra. De nem tudom eldönteni, hogy kihez. Akinek bármiféle tapasztalata van a kméti 4D ultrahangosokkal kapcsolatban ossza meg velem, fontos lenne.
Köszi

timi9
timi9
 
 


Szia timi9

Nemtudom aktuális e még a kérdésed a 4D ről, ha érdekel én a Nemeshez jártam a Fráter utcába.Nekem bejött sőt mindkét gyerkőcömet nála is szültem :D Én is Nkőrösről jártam át hozzá :shock: Visszatérve a 4D-re az ár idén szültem 10e-és egy fotó. Két alkalommal jártam nála a magánrendbe. REMÉLEM TUDTAM SEGITENI :D HA VAN KÉRDÉSED CSAK IRJ VAGY HA DUMCSIZNI AKARSZ :lol: Egyébként a Kméti babavárók jobban pörög :roll: Néha ha időm engedi én is inkább oda szoktam irogatni
bizsu
 
 


Szia Timi,olvastalak,én az Altorjay Balázshoz járok,jártam,3000 -t kér a rendelésért,+ a kép,az úgy tudom4000 ft.Nagyon faja pasi,,precíz.Kápolna utca 2-ben rendel,az udvarban,kedden déltől 2-ig,pénteken 4-től 7-ig,nem kell időpontot kérni,menj a rendelés elején,nencsenek sokan akkor még.Nagyon jó doki,nála szültem,merem ajánlani mindenkinek.

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Szia Timi,

Én az Északi térfalra jártam, Bérczi Ildikóhoz. A vizsgálat 15 perc volt, ha jól emlékszem 8000 Ft. Cd vagy Video-t készített. Amúgy meg egy nagyon aranyos nő nyugottan lehetett tőle kérdezni.

Kép

Kép
nyhk
 
 


Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni a szakdolgozatomhoz! A magán és állami óvodák összehasonlításáról írom az Általános Vállalkozási Főiskola nonprofit szakán. Ha valakinek lenne kedve és egy kis ideje, hogy egy kérdőívet kitöltsön, és visszaküldjön emailen, azzal nagyon sokat segítene! Kérésem csak annyi, hogy ha vállaljátok írjatok az email címemre, hogy most van ovis gyermeketek, vagy csak lesz a közeljövőben!

Előre is köszönöm a segítséget!

Üdvözlök mindenkit:
Hajduné Bilász Ildi
bmano@invitel.hu
dikó1
 
 


Sziasztok Kedves kecskeméti Kismamák és leendő Kismamák!
A Széchényi krt.9. szám alatt működik a HUNCUTKÁK JÁTSZÓHÁZ, ahova szeretettel várunk 20 hónapostól 6 éves korig gyerekeket alkalmi és rendszeres felügyeletre.
Kismamák is jöhettek, kisbabákkal meg még a pocakban lévőkkel is.
Aktuális programjaink : Jön a Mikulás, karácsonyi mézeskalács sütés az otthoni karácsonyfádra!
Érd: Várszegi Gusztávné 06 20 38 77 280 Nagy Anna 06 20 463 33 32
jegbufe
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: