Új privát üzeneted érkezett!

igen neked már nem egyszerű mert ketten kétfelé de nekem még csak az Annára kell figyelnem.
A kastélyparkot pedig éppen azért szeretem mert sok gyerek van és hozzászokik a társasághoz remélem.
jó éjt O.

Orsi

Kép

Kép

Kép
orsi71
 
 


Mivel mentetek az állatkertbe? Kocsival vagy busszal?

Orsi

Kép

Kép

Kép
orsi71
 
 


Apukám rokonsága is ott lakik Pápa mellett. Tapolcafőn.

Orsi

Kép

Kép

Kép
orsi71
 
 

 
 

Szia Orsi!
Kocsival mentünk, busszal elég húzós lenne. Szoktunk buszozni is, de csak ha ráérünk, és rövid ideig. Ha tervezek valamit a gyerekekkel, akkor Laci itthon hagyja az autót és azzal megyünk.
Szoktatok Tapolcafőre menni?
Melinda
melcso12
 
 


Hú hát én már nagyon rég voltam náluk inkább apuék "szoktak" menni. Évente egyszer kb. De most tervezzük Atival hogy meglátogatjuk őket, Anna biztos nagyon élvezné a sok háziállatot.
Az állatkertben is a legkedvesebbek közé tartozik a kacsa, malac és társai.
Voltunk ma is a kastélyparkban borzalmas volt beszabadult két busznyi iskolás gyerek. Azt sem tudtam hol az Anna. Mire összekaptam magam eltűntek szerencsére. Így még maradtunk egy fél órát.
Egyszer elmehetünk együtt is az állatkertbe. Természetesen nem egy kocsival gondoltam (nem azért kérdeztem, hogy mivel voltatok)hanem kettővel. Egybe úgysem férnénk be.
O

Orsi

Kép

Kép

Kép
orsi71
 
 


Szívesen elmegyek veletek állatkertbe. Négy óra előtt pár perccel értünk oda, kiderült, hogy négy után kedvezményes jegy van, csak 1000 ft-ot kellett fizetni hármunknak, és kevesen voltak, jobbára kisgyerekes anyukák és családok, az volt a legjobb.
Ha mentek Tapolcafőre, menjetek be Pápára is, szerintem aranyos kisváros, folyamatosan csinosodik. Szeretnék ott lakni még, csak sajnos kevés a munkalehetőség, egy magamfajta nőnek két gyerekkel nem sok lehetősége lenne. Még itt Bp-en sem lesz könnyű szerintem munkát találnom, mert ha lehet, nem szívesen mennék vissza a munkahelyemre.
Réka megnyugodott estére?
Melinda
melcso12
 
 


Szívesen elmegyek veletek állatkertbe. Négy óra előtt pár perccel értünk oda, kiderült, hogy négy után kedvezményes jegy van, csak 1000 ft-ot kellett fizetni hármunknak, és kevesen voltak, jobbára kisgyerekes anyukák és családok, az volt a legjobb.
Ha mentek Tapolcafőre, menjetek be Pápára is, szerintem aranyos kisváros, folyamatosan csinosodik. Szeretnék ott lakni még, csak sajnos kevés a munkalehetőség, egy magamfajta nőnek két gyerekkel nem sok lehetősége lenne. Még itt Bp-en sem lesz könnyű szerintem munkát találnom, mert ha lehet, nem szívesen mennék vissza a munkahelyemre.
Réka megnyugodott estére?
Melinda
melcso12
 
 


Melinda! Elég ha egyszer leírod, megértem elsőre is!
Az a baj hogyha eggyütt megyünk elég nehezen tudjuk majd egyeztetni az időpontot mert a Réka 10-kor eszik akkor ráérünk mondjuk délig. Bár a tízes etetést ott is meg tudom oldani legfeljebb vinném az uzsonnáját. Délután pedig alszanak egytől négyig. Tehát utánna mire kiérünk öt óra.Nektek a délelőtt nem lenne jó?
Réka fél hétig hisztizett aztán végre elaludt fél órára, de ez segített rajta és megint mosolygós baba lett belőle. Ma reggel vettem észre a szájában valami kis fehérséget. Mutattam is a doktornéninek aki igenlően bólogatot hogy fog az a javából. Lehet hogy ennek volt köszönhető a hiszti bár akkor éjjel is hangoskodott volna.
Hol dolgoztál a gyerkőcök elött? Nem nagyon szerethetted.
O.

Orsi

Kép

Kép

Kép
orsi71
 
 


A délelőtti utakat azért nem szeretem, mert Dani már hamar elfárad, haza felé általában elalszanak a kocsiban, olyankor vagy a parkolóban megvárom, míg felébrednek (egyszer volt ilyen), vagy kockáztatok, hogy míg becipelem őket a lakásban felébrednek és elkezdenek ordítani. Bár már egyre jobb a helyzet ilyen szempontból, és Dani egyre kevesebbet nyűgösködik, ha fáradt.
A munkahelyemről szívesen mesélek, de inkább majd személyesen, nem akarom magam -és mást sem-kellematlen helyzetbe hozni itt egy nyilvános oldalon.
Gratulálok a fogakhoz, Daninak már csak a négy hátsó hiányzik és teljes lesz a fogsora.
Nem tudom miért küldtem el kétszer a levelet. küldés után megnézem, aztán, ha egyből nem jelenik meg a gépen, elküldtem mégegyszer, közben laci felvilágosított, hogy a központi szervernek is idő kell, míg felrakja a leveleket. Remélem, ez csak egyszer jelenik meg.
Melinda
melcso12
 
 


Szia Melinda!
Bocs hogy nem írtam de a hétvégén szusszanásnyi időm sem volt és még most is azt pihenem. Lagziban voltunk szombaton, olyan igazi nagy csurbli volt. És ugye körülbelül 3 éve nem voltam mulatni úgy igazán, mert vagy terhes voltam vagy szoptattam. Tehát nem vagyok én ehhez hozzászokva. Mindenesetre nagyon jól éreztem magam -ahhoz képest hogy nem ismertem szinte senkit-, csak kb. egy hét kell amíg helyrerázódok.
A fogakról: Anna mindjárt 2 éves és még mindig csak 12 foga van!...Dani jól belehúzott.
O.

Orsi

Kép

Kép

Kép
orsi71
 
 


Hello!
Nem látszott rajtad, a nagy mulatság nyoma. Hétvégén mi is megyünk "bulizni", Badacsonyba barátokkal. Visszük a fiúkat is, és anyukám jön velünk bébiszitternek, este ő lesz velük. Remélem jól fog sikerülni. Mi sem visszük túlzásba a szórakozást, alig vagyunk kettesben.Ha otthon vagyunk Pápán, akkor szoktunk elmenni este barátainkkal, persze mi is csak az utóbbi időben, mert én is már lassan négy éve vagy babát várok, vagy szoptatok.
Vasárnap strandon voltunk Százhalombattán. Nagyon aranyosak voltak, Daninak is tetszett a víz és Barnunak is, alig lehetett kiszedni őket a medencéből.
Réka mgnyugodott? Még mindig végig alussza az éjszakát?
Melinda
melcso12
 
 


Mi volt a strandon? Délben hazajöttetek? Vagy ott aludtak az árnyékban? Én még ilyet nem tudok kivitelezni vagy legalább is nem tudom elképzelni.
-Réka ilyenkor (este) csak akkor nyugszik meg ha enni kap és az csak 8felé esedékes addig ordítás van, kivételes eset ha még vacsi elött elbóbiskol de azt nagyon élvezem mert nyugodtan folglalkozhatok Pannikámmal is. Nagyon igényli csak mióta Réka is van kevesebbet tudok vele játszani. Annyira várom már azt a korszakot amikor mind a két gyereket ugyanaz a dolog fogja lekötni. Álmodik a nyomor. Lehet hogy ilyen csak 5év múlva fog bekövetkezni. Nagyon szeretném ha jó testvérek lennének.
-Réka "végig" alussza még mindig bár ez a végig olyan hogy éjféltől kb. két óránként cumi tuszkolás és hasrafordítás mert ha hátrafordul azonnal felébred.

Orsi

Kép

Kép

Kép
orsi71
 
 


Hello!
Délutáni alvás után mentünk, tehát kb. két-két és fél órát voltunk ott. Elég volt ennyi, nekem legalábbis, mert szokatlan helyen még stresszesebb figyelni rájuk.
Szerintem sokára fognak együtt játszani, legalábbis az én gyerekeim biztosan. Barnus nagyon féltékeny, és "alig" fejlődik, bár már nem vagyok nagyigényű, végülis azóta lett szobatiszta, most kezdett el egyedül pisilni, de nagyon sok mindent nekem kell megcsinálni helyette.
Mikor Dani 4 hónapos volt, kórházba került vesemedence gyulladással és 10 napig bent voltunk a kórházban. Szegény Barnus a szülés idejét is nehezen viselte, aztán ezután teljesen kész lett, dadogni kezdett, ami időnként még most is előjön.
De szereti is Danit, csak kicsit ambivalens a kapcsolatuk. Úgy döntöttem, hogy oviba sem fog menni, majd talán jövőre, vagy majd mindketten együtt kezdik el.
Pankával talán szerencsésebb voltál, mert ő még kisebb volt, mint Barnus. Próbálok külön programokat is szervezni magunknak, voltunk bábszínházban a Camponában, egy időben táncházba jártunk, oda Dani is jött. az a baj, hogy nincs kire hagyni Danit, meg Barnus nélkül csak az apjával van el leginkább, ő meg persze dolgozik.
Jó hosszú levelet írtam, Egy két gyerekes anyuka vergődései is lehetne a címe.
Nem tudom, miért nem szóban mondjuk el ezeket. Ma bicajoztunk délután. Tavasszal vettünk két bicajt, és két gyerekülést, és délutánonként, ha Laci haza jön, bringázni szoktunk. Nagyon élvezem, (nem kell babakocsit tolni).
Melinda
melcso12
 
 


Szia Melinda!
Azt hiszem ebből a szempontból igazán szerencsésnek mondhatom magam mert Anna egyáltalán nem féltékeny. Lehet hogy még tényleg nagyon kicsi volt (16hó) amikor Réka megérkezett hozzánk, de nagyon jó természete is van. Persze vannak rossz napjai de hát kinek nincsenek.
Azért nem személyesen beszéljük meg ezeket a dolgokat mert képtelenség a játszón beszélgetnünk ez ma is beigazolódott.
Mi az a 12 a neved mögött? Ennyi gyereket akartok? Az enyém mögött nem ez, de a tied születési évet biztos nem jelent.
O.

Orsi

Kép

Kép

Kép
orsi71
 
 


Hello!
A 12 a születési napom, június 12. Nem sikerült a regisztrációm elsőre, mert mindig elrontottam valamit, aztán odabiggyesztettem egy számot.
Most nem írok többet, mert vasalok egy kicsit, amíg tudok. Alszanak mindketten. Délután lehet, hogy úgyis találkozunk. Szia!
Melinda
melcso12
 
 


Alaposan végiggondoltam ezt a futás dolgot és már egyre jobban összebarátkoztam vele. Úgyhogy akár beszélhetünk róla de csak ha megjöttünk a nyaralásból.
O.

Orsi

Kép

Kép

Kép
orsi71
 
 


Én már túl vagyok a mai futás adagomon. Az egész kb fél óra. A futás 10-15 perc, utána itthon hasizomra és karra "gyúrok". Felüléseket, lábemeléseket és fekvőtámaszokat csinálok. szerintem mindenképpen jó dolog, és ha erobikoztál, akkor meg van alapozva a fizikumod. Én úgy kezdtem, hogy elfutottam az iskoláig, aztán vissza, közben legalább húszszor megálltam, bedagadt a bokám, de kb. egy hónap rendszeresség után már jól ment. Örülök, hogy rászántad magad, remélem össze tudjuk egyeztetni az időpontot.
Holnap délelőtt kiviszem a Hófehérkét, ha találkozunk odaadom.
Hali!
melcso12
 
 


Holnap nem hiszem hogy találkozunk mert jön hozzánk a doktornő. Szurit kap a Réka és pont 11 körül jön utánna már nem érünk ki a kastélyparkhoz. Mennem kell mert kezdődik a sorozatom ami hihetetlenül jó. (24)
O.

Orsi

Kép

Kép

Kép
orsi71
 
 


Na milyen a Hófehérke? Tetszett Pankának? A 24 nekem is tetszett, egyszer régebben már volt a TV-ben, bár minden részét akkor sem láttam.
A DVD kölcsönzés úgy kerül 300-ba, hogy du. 6-tól másnap délig kölcsönzöd.
Most a Nostradamust nézem, ez is nagyon érdekes film.
Mikor tudom odaadni a Némót, hogy megnézzétek lejátsza-e a lejátszótok?
Melinda
melcso12
 
 


-Tetszett neki azt hiszem, bár annyira nem kötötte le mint a Némo meg nekem annyira ijesztő amikor Hófehérke menekül az erdőben hogy inkább tovább tekertem.
-A sorozat minden részét láttam eddig és már várom hogy hétfő legyen és 22óra...Pedig nem vagyok egy kimondott sorozatnéző, de ezért a filmért "megdöglök".
-Voltunk ma a Camponánál cirkuszban. Szuper volt. Anna az első számnál elkezdett ordítani és ki kellett vele mennem. Pedig már voltunk vele télen és akkor nagyon tetszett neki. Itt most az volt a baj hogy ostorcsattogással jöttek be az artisták és egyáltalán nem számított rá. Egy nagyot ugrott az ölemben és onnantól üvöltött addig amíg ki nem értünk a sátorból. Később megbékélt egy kicsit és akkor visszamentünk de csak azért mert állatos szám következett. A szünetben fel lehetett ülni egy kis vasútra amin csak egy kislány kezdett el sírni csak az volt a baj hogy az is az Anna volt. Igazán jó délutánt kanyarítottunk neki az Atival. Emlékezetes lesz, legalábbis nekem biztos.
- Holnap elviszik anyuék a Pannit Balatonra. Jövő héten csak Rékával sétálok de majd kereslek benneteket.
O.

Orsi

Kép

Kép

Kép
orsi71
 
 


Hali4
most itt vagyunk Pápán, hirtelen felindulásból szombat ebéd után haza jöttünk.
a cirkuszt én is terveztem, de Barnabás nem akart elmenni. Nem szereti, ha Dani nélkül megyünk valahova, és ha a Danival apa van otthon, vagy én, attól tart, hogy kimarad valamiből.
A Hófehérkének az a része tényleg ilyesztő, de utána végülis kiér a tisztásra és lenyugodnak az indulatok, de olvasva biztosan szerencsésebbek az ilyen mesék.
Kedden délelőtt allergia-vizsgálatra visszük Barnabást, délután biztosan kint leszünk.
Hello!
Melinda
melcso12
 
 


Szia Orsi!
Gondolom megkaptad a DVD-ket, nem találkoztunk sokáig, így igénybe vettem a nagyitokat. Hétfőn haza megyünk Pápára, előre láthatóan ott leszünk egy hétig, így nem akartam tartogatni őket. Robert De Niro az egyik kedvenc színészem, így már láttam ezt a filmjét is.
Átköltöztünk, de még mindig vannak elintézetlen dolgok, nehéz így két picivel, pedig az anyu itt volt, sokat segített.
Na szia, majd találkozunk valamikor. Egyébként nem futottam én sem már lassan egy hónapja.
szia!
melcso12
 
 


Szia Melinda!
Igen megkaptam de még nem sikerült megnéznem hogy jó e mert mi is költöztünk egyik szobából a másikba. Összekerült végre a két lány és nekünk külön hálószobánk lett. Hihetetlen jó dolog, és ráadásul Annának is nagyon tetszett na meg Rékának is már amennyit reagált rá.
Én is lemegyek balatonra a gyerekekkel jövő héten. Akkor majd egy hét múlva találkozunk és addigra már nem lesz kifogás a futás ellen.
Megyek mert beájulok. Jó pihenést!!!!
szia O.

Orsi

Kép

Kép

Kép
orsi71
 
 


Sziasztok!

Mi mult heten koltoztunk a keruletbe Kép Erdekelne,hogy szoktatok-e jarni Sarkanyvarba? Arra gondoltam talan berletet is erdemes lenne venni. Nem tudjatok veletlen mennyibe kerul?
Egyebkent van egy madfel eves kislanyunk, Jazmin Kép
Udv.
Norka
norkini
 
 


SziasztokKép

NorkaKép
Merre felé költöztetek? NEkem a sogornőm járt a Sárkányvárba és nagyon dicsérte, mi még nem voltunk, talán majd ősszel, addigra már a kisfiam is élvezni fogja, ő most mult 8 hónapos.

Üdv
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Halihoo! Kép

Agi
Nem is tudom,hogy magyarazzam.Barackos utca...esetleg mond neked valamit? A Bartokos jatszotol 20 percre vagyunk.Oda "szoktunk" jarni, marmint voltunk ott eddig 2x Kép
Ti merre laktok? (Csak nagyvonalakban ird,mert meg semmit nem nagyon ismerek a kornyeken....). Megneztem a kepeket! Kisfiad tunderi! Kép
Mindenki dicsere a Sarkanyvarat,sztem lassan mi is benezunk majd!
Norka
norkini
 
 


NorkaKép

Igen mond, tudom hol vanKép Mi sajna messze vagyunk onnan, budafok elején lakunk, ott ahol a 150es busz jár a hegyen. A Sárkányváron én is gondolkodom, lehet hogy a jövőhéten benézünk, mert apája szabin leszKép Köszi a dicséretetKép
Én is meglestem a jányod, nagyon tünciKép Látom nálatok is divik az extrém szopi, Dani is tud úgy kajcsizni, hogy az csudaKép

puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Agi Kép

Koszi a dicseretet Kép Egyebkent o mar epp abbahagyni keszul a szopit. De voltak jo pozok.Meg most is ha meglatja a cicit odajon es bekapja aztan vigyorog nagyokat,hogy "Na milyen voltam?" Kép
Kar,hogy messze laktok!Mi is talan jovo7en eljutunk a Sarkanytanyara!Esetleg osszefuthatnank. Melyik topikba szoktal irogatni? Olyan ismeros a nicked!! Kép
Szep napot!
Norka
norkini
 
 


Szia NorkaKép

A Campona tuti randi hely lehet, akár össze is futhatunk én állok elébeKép
Több topicba is firkálok: Pöttömök, II. női klinika, 2003 junius 1-2004.május 31 be, Deocupage, Szalvicsere, és oda ahova éppen olyan téma vetődik fel ami érdekel, vagy éppen tudok segiteniKép

puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Szia Agi! Kép
Sztem a Pottomokbol volt ismeros a neved Kép Neha ha nagyon raerek beleolvasgatok.
Ok, akkor esetleg jovo7en egy Campona? Meg majd egyeztetunk ok?
Na megyek aludni, egesz nap pakoltunk, kidoltem...
Szioo
Norka
norkini
 
 


Kismamák figyelem!!!

A gyesről, gyedről a munka világába visszatérőket nem szívesen alkalmazzák a munkáltatók, mert arra hivatkoznak, hogy kevés a munkatapasztalatuk, korábbi tudásuk elavult, illetőleg a kisgyerekek miatt arra lehet számítani, hogy a betegségek miatt gyakrabban fognak a munkahelytől távol maradni. Ez a réteg a munkaerőpiacon hátrányos helyzetbe kerül. A megyei (fővárosi) munkaügyi központok a probléma megoldása érdekében munkaerő-piaci képzéseket és munkaerő-piaci programokat indítanak.
Ősztől induló tanfolyamok pl:
irodavezető, virágkötő, ingatlanközvetítő,
személyügyi ügyintéző (új)!!!
Akár néhány hónap alatt OKJ-s bizonyítványt szerezhettek!!!

Javasolom, hogy keressétek meg a lakóhelyük szerinti munkaügyi központ kirendeltségét, mert nagyon megéri és a tanfolyamokat nem indítják el, ha nincs meg a létszám!!!
viragferi
 
 


Viragferi
Koszi! Kép Jo 5let.
Norka
norkini
 
 


Agi!
Valamikor a het masodik feleben mennenk Sarkanyvarba egy diosdi anyukaval+ kislanyaval. Ha van kedvetek csatlakozhatnatok?! Kép

Orsi
Holnap lesztek kint jatszon du.? Ma nem jutottunk el...bar ha jol emlexem holnapra esot is mondanak. Nos? Kép

Norka
norkini
 
 


Lanyok
Hatha benez ide meg valaki? Nem tudtok ajanlani egy jo gyerekfogorvost a kornyeken????
Norka
norkini
 
 


Szia Norka!

Miért mi a baj veletek?
"Szerencsére" nem ismerek fogdokit de a Melinda mesélte hogy már jártak ilyen helyen és gondolom a kerületben van. Ha találkozok vele megkérdezem de már szerintem így is késő lesz nektek! Ugye?
Orsi

Orsi

Kép

Kép

Kép
orsi71
 
 


Szia Norka!
Én Barnabást már lassan két éve hordom egy aranyos fogorvoshoz, fiatal "doktor néni". A József Attila lakótelepen rendel, Polgár Adriennek hívják. Sírás nélkül, magától beül a székbe, bekeni a fogait, az egész szertartás három perc. Barnabásnak szuvasodni kezdtek elöl a fogai, most fluoridin zselével ecseteli három havonta, és nem romlik tovább. Persze naponta háromszor mosom a fogait.
Ha még nem sikerült dokit találnod, ajánlom őt, nagyon kedves. szia!
Melinda
melcso12
 
 


Sziasztok!

Jeee, Orsi netkozelben Kép
Koszi lanyok, kozben voltunk egy csajszinal, igaz elbumliztunk a VIII.ker. ig, de nagyon aranyos volt. Kiderult,hogy a fekete foltok amiket lattam, szerencsere csak fogkő! Kép Es nem szuvasodas. Kozben olvastam P.Adriennrol is. Koszonom!! Kép
Norka
norkini
 
 


Hahó Csajok!

Bár nem pont tétényi/budafoki vagyok, de azért egy diósdi mamit is befogadtok ide, itt lakom nem messzeKép

Látom nem pörög túlzottan a topic de hátha tudtok segíteni.
Láttam a Campona melletti müvházban, valamio kisgyerekes foglalkozást amolyan zenés valamit, nem tud arról valaki valami bövebbet? Egy 15 hós csemetével érdemes megnézni? Mennyibe kerül és hasonló kérdések. Ha van egyéb jó program tippetek azt is szívesen vennémKép

Na most lépek, de ha valaki benéz ide írjon, jó??

Tündér
tündér
 
 


Szia Tündér!

Én sem idevalósi vagyok, viszont járunk a müvházba. Mi a Tücsökzene nevü foglalkozásra járunk, egy 16 hónapos és egy közel 3 éves gyermekkel. Mindkettöjüknek nagyon tetszik a foglalkozás, a mi csoportunkban többnyire 1,5 év körüli gyerekek vannak. Szerintem mindenképpen érdemes megnézni egy 15 hónapossal is. A foglalkozások fél órásak, énekek, mondókák kis mozgással. Azt hiszem hétfön és szerdán délelöttönként vannak csoportok. Összesen 10 alkalom, 4500 Ft.
Most indult a mult héten egy másik foglalkozás-sorozat is náluk, az inkább táncház szerü, szintén ennek a korosztálynak.
Mindkettöröl van rövid info és kontakt tel.szám a müvház honlapján.

Zsuzsa
zsuzsó23
 
 


Zsuzsa!

Nagyon köszönöm az infót, meg fogjuk nézni!Kép

Tündér
tündér
 
 


Zsuzsa
Tudnal reszleteket irni errol? Pl. hanykor kezdodik???
Koszi
Norka
norkini
 
 


Szia Norka!

Több csoport is van, hétfön és szerdán délelöttönként is legalább 4-4, az idöpontok 9:30, 10:10, 10:40 és 11:15, de lehet, hogy még máskor is van. Október elején indult ez a "turnus", de tapasztalataim szerint folyamatosan lehet hozzá csatlakozni, mert szinte minden alkalommal vannak újak is. Ha jönni szeretnétek, akkor szerintem mindenképpen hivd fel azt a kontakt számot, ami a müvház honlapján van.
Ha van még kérdésed, szivesen válaszolok.

Zsuzsa
zsuzsó23
 
 


Sziasztok!

Járt-e már valaki a Campona Sárkányvárában közületek?
Most, hogy hüvösebb lett az idö, tervezzük felfedezni. Tudtok-e róla valamit, pl. mennyibe kerül, milyen stb.???
Elöre is köszi!

Zsuzsa
zsuzsó23
 
 


Szia Zsuzsa!

Mi már jártunk ott párszor.
Hát az árakról annyit, hogy azt hiszem majd 1000 ft/óra. Egyébként ez inkább képességfejlesztö, mint tombolós, arra ott van a szinte mellette levö Pán Péter játszóház. Babák, autók, társasjátékok, kiskonyha, stb. tehát ilyesmik vannak. Persze van egy csúszda is, de az kissebb és nagyon kanyargós.
Összességében nem rossz, de az én 13-14 hónaposom annyira még enm értékelte.

Bövebb infó itt:
www.campona.hu

Remélem tudtam segíteniKép

Üdv, Tündér
tündér
 
 


Zsuzs
Koszi az infot, kozben Tunder mar lenyomozta,hogy sajna nem ferunk be egyik csoportba sem, pedig nagyon szeretnem vinni a csajt!!!
Tunder
Erden mi a helyzet??
Sarkanyvar
Mi 800/h fizettunk vasarnap.De ugy remlik,hogy 500 hetkoznaponkent....de nem merek megeskudni ra.Vagy van annyi eszuk,hogy telen dragul? Kép
Enyim 21 honapos a Pan Petert jobban elvezte....
Sok ma a Leanyka utcai jatszohazban voltunk ,hat az sem valami nagy szam Kép
Zsuzska
Ti merre laktok?

Norka
norkini
 
 


Zsuzsa
Bocs!!! Valahogy egyszer sem sikerult rendesen leirnom a neved...ne haraguuudddjjj!!! Kép
N
norkini
 
 


Norka, Tündér!

Nagyon köszönöm az infót a Sárkányvárról. Azért egyszer mindenképp megnézzük...

Norka!
Az érdi csoport valamikor mostanában indult, oda még hátha befértek. Szintén mostanában indult iciri-piciri táncház néven is foglalkozásuk, bár az inkább gondolom a mozgásra helyezi a hangsúlyt (oda nem járunk), próbáljátok ki esetleg azt, ha a tücsökzene nem jön össze. A tücsökzene egyébként még 3 hétig tart, gondolom utána indítanak újra, mert elég nagy sikere volt.
Mi egyébként Szigethalmon lakunk.

Tündér!
Ti még befértetek? Ha igen, hogy tetszik?

Zsuzsa
zsuzsó23
 
 


Sziasztok!

Norka, Tündér:
Január közepétöl indul ujra a Tücsökzene a müvházban. Már lehet rá jelentkezni, ha még érdekel benneteket!

Tündér:
Láttalak a szegedi topikban. Én szegedi vagyok eredetileg, emiatt néha-néha bele szoktam olvasni. Jót mosolyogtam, hogy Nektek is van szegedi kötödésetek Kép

Zsuzsa
zsuzsó23
 
 


Zsuzsi
Koszikoszi az infot! Csörögni fogok rajuk! Ti jottok meg januarban is?

Norka
norkini
 
 


Szia Norka!

Nagyon szívesen Kép
Igen, úgy tünik, hogy mi januártól is járni fogunk, mert nagyon tetszik a lányoknak.

Zsuzsa
zsuzsó23
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: