Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Móni, voltunk lent, ott volt Anett és Zsuzsi is. Nagyon szimpatikusak voltak nekem mind a ketten... :)
Annyit haladtunk az ügyben, hogy a címek meglesznek (lehet, hogy ezt nem nagyon kellene hangoztatni). A lényeg: szerintem jövő héten legkésőbb szórólapozhatunk!

A helyszín meg még eldől! Andi mondta, hogy a bölcsis szoba nem túl nagy, meg több anyukától azt hallotta, hogy nem is túl tiszta, és fű0t0és se 0volt m0indig. (a 0-kat kérem levonni, Csanád imádja nyomkodni! :D) Akkor megnézzük csütörtökön?

Felmerült a tornaterem, de majd még kitaláljuk, amint meglesz a várható létszám! Egyelőre ezek legyenek meg, aztán az ünnepek után gondolkodhatunk tovább. Betti ismerőse is azt mondta, a kb. létszám legyen meg, és úgy keres nekünk helyet. És még Anették helyisége is ott van :wink: ... No, majd meglátjuk!

Tényleg, akkor most kinek van msn-je vagy skype-ja?

Mennem kell, a fiam pakol! Majd még jövök!

Kép
csanómanó
 
 


Sziasztok!

Jó volt találkozni!!!! :lol:
Őszintén mondom, hogy akikkel együtt oltódunk...hát, örülök, hogy ti nem...a pontok helyére gondol ki mit akar!

Remélem minél hamarabb alakul valami!
Ha a Városréti úton, és környékén van jópár cím én is szívesen dobálok.

Éva skypeom mu-vo.anett
Msn-em is lesz, ha a leszkeresztanyu csinál! :lol:
Én gondolkodok kit lehetne meghívni, ha nemcsak gyermekes anyukák jönnek, hanem kismamák is a szuper szülésznőm Versegen lakik, vagy nyaralózik, de gyakran van itt biztos szívesen kijönne jótanácsot adni, biztos kézből mondom, hogy érdemes hallgatni rá, szuper nő! Nagyon ügyes, én a mai napig kérdezem telefonon, még a gyerekkel kapcsolatban is van jó ötlete.

Szurkoljatok, hogy Árpi nehogy refluxos legyen!!
Holnap megyünk a doktornénihez, ma alig tudtam beletukmálni valami kaját, ami benne is maradt...jaj...pici manóm, annyira féltem!

szép estét!

Kép
manó-v-29
 
 


Sziasztok!

Éva, Anett! Tényleg nagyon jó volt a tegnapi találkozás, egészen feldobódtam tőle. Már ma is verbuváltam az ismeretségi körünkben, remélem mindenki olyan lelkes lesz, mint mi.

Tegnap este nálunk általános cipőpucolás volt,mindegyik gyerek buzgón kefélte a saját cipőjét, meg a többiekét is. Cipőpasztát mondjuk nem raktunk a kefére :D :D , mert magunkra is gondoltunk. Kisebb közelharc árán sikerült minden cipőnek helyet találni és láss csodát reggelre tele lettek, még én is kaptam finom milkacsokit. Marcikánk ma már a saját részének a nyakára hágott. Az ő csomagjába ugyanis kekszet hozott a Mikulás és Apa őrizetlenül magára hagyta Marcit a csomagjával,míg én a lányokért mentem az oviba. Eredmény: Üres zacskó és egy semmit sem vacsorázó gyerek. :evil: Vigyázzatok, nehogy ti is így járjatok!

Ma sűrű napunk volt, voltunk ovis ünnepségen. Féltem tőle,hogy a fiam ordítani fog,vagy elbújik, mint tegnap is,de nem. Bátran átvette a csomagot a Mikulástól (aki egy amúgy is nagyon kedves apuka volt) és még mosolygott is. Reggel óta egyfolytában azt mondogatja: Jött Miku bápi!

Anett! Picurkád hogy van? Mit mondott a doki néni? Gyors javulást!

Móni! Jövö héten mézeskalácsot sütünk, ha van kedved, gyere és persze mindenki aki szeretne! Megbeszélhetünk egy napot, amikor ráértek, én a tésztát már előre elkészítem, már csak szaggatni és alkotni kell. Szeretnék egy mézeskalács házikót is csinálni, még sosem sikerült...

Most mennem kell,lejárt a szabadidőm. Valami vadállatost játszanak, nem tudom mit, de nagyon ordítanak és morognak. Méghogy az anyaság nem veszélytelen foglalkozás! Most mehetek egy falka oroszlánt lefektetni.

Hopp, eszembe jutott még valami. Nem tudom holnap milyen állapotban leszünk, majd meglátjuk reggel mire ébredünk, attól függ elmerészkedünk-e a bölcsis játszóházba.

Ordításmentes éjszakát és békésen szunyókáló gyerekeket nektek.

Zsuzsi
izsuzsi
 
 

 
 

Sziasztok!

Hát a doktornéni azt mondta nincs semmi baja, mert 6000g és jól hízik, biztos azért hányja ki, mert sokat evett. Azt kell mondjam, nem nyugodtam meg. Azt mondta akkor aggódjak, ha fogy, vagy nem hízik tovább. Megkérdeztem biztos meg kell ezt várni...olyan hülyének érzem magam, miért kell várni amíg már rossz a helyzet. Én nem akarok fölöslegesen bogyót adagolni neki, de féltem... :cry:


Nem volt valakinél hasonló helyzet?

Olyan jó lenne egy két bátorító szó!
Már megint hiányoltam, amit fentebb írtam, de azt hiszem ez már nem fog változni, pedig mi akkor jöttünk ki amikor ti a nagy csapattal jöttetek.
Remélem jól viselték a picik a "programot"

Várom a beszámlót a bölcsis játszóházról holnap!!!

Jó éjt

Kép
manó-v-29
 
 


Sziasztok!

Délután írtam egy hsz-t és nem jelent meg... :x Most gyorsan pár mondat...

Anett, felvettelek skype-ra! Remélem, nem lesz semmi gond, és igaza lesz a doktornőnek! Esetleg vidd el máshoz is! Szerintem jöhetnek kismamák is, hogy lássák, mire számíthatnak. Azt már intézzék tényleg a védőnők. Mármint az értesítést, ha meglesz a tényleges időpont/helyszín. A szülésznő is jó ötlet, biztosan többen is leszünk, akik még akarnak gyereket, így nekünk is hasznos lehet! :)

Zsuzsi, részemről okés a mézeskalács-buli! Mit vigyünk? Nem semmi, hogy Marci felfalta sz egész csomagját! :lol:

Mónival beszéltünk a bölcsizésről, lehet, hogy most nem túl jó ötlet. Nagyon sok a vírusos nyavalya, mesélte, hogy egyik ismerősük 1 éves gyereke egy Mikulás-bulin kapott el valamit. Sajnos van, aki betegen is lemegy/leviszi a gyerekét... :? :evil: Még addig megnézhetjük a játszóházat. A szomszédasszonyom azt mondta, hogy az egy pici luk. Én nem is gondoltam volna... Na mindegy, helyet biztosan fogunk találni! :wink:

Zsanett, jól eltűntél! Holnap meglesznek a címek, ha minden jól megy, és utána tudunk egyeztetni.

Na megyek, már nyúlik az arcom...

Jó éjt!

Éva

Kép
csanómanó
 
 


Bocs, itt vagyok, csak eléggé magam alatt. Nem egy konkrét ok, több kisebb, és most depis a hangulatom, próbálok miden szalmaszálba kapaszkodni, ami kizökkentene ebből, mert mosott rongynak érzem magam.
Nincs komolyabb dolog a háttérben, nem vészes a helyzet, írok ha "jobban" leszek, de most nincs erőm, bocs.
Szombaton megyünk Pestre a Disney Princess On Ice-ra, remélem majd nagyon elolvadok tőle, és helyrerázódom.
Éva, azért várom a telefonod, ha meglesz a szórólap!
Mindenkinek minden szép és jót!
Üdv;
Zsanett
bogipeti
 
 


Szia Zsanett!

Andrea megígérte, hogy ő is szór ki a címlista szerint, és mi is szórunk a saját környékünkön, szóval előbb utóbb megkapod!

Fel a fejjel, süt a nap. :lol:

szép napot!

Kép
manó-v-29
 
 


Sziasztok!

Anett, nem igazolsz vissza skype-on? :lol:

Megvan a lista, majd mosz este kiválogatom, a lakótelepet meg már le is rendeztük. :wink:

Csaninak jön egyszerre az 5. és a 6. foga, úgyhogy most tiszta zizi! :cry: Megyek is!

Szép estét!

Éva

Kép
csanómanó
 
 


mosz=most

Ja, és utána majd szétosztjuk a szórólapokat...

Na tényleg megyek!

Éva

Kép
csanómanó
 
 


Bocsi Éva!

Nem voltam itthon! Belógtam Pestre barátokat látogatni, még a hó előtt!

Nagyon jó nap volt, csak kár, hogy ilyen hamar eltelt!

Szép estét!

Kép
manó-v-29
 
 


Sziasztok!

Anett! Semmi gond! :lol: Szétszedtem a címlistát... Terepjárós a babakocsid? :lol: :lol: :lol: Az utcátokhoz közel eléggé terepviszonyok vannak (Siklaki, meg a Nyár vagy a Podmaniczky is elég gázos)... :? Nemrég jártunk arra...

Viszont van néhány utca, amit nem tudok hol van, és a térkép sem, gondolom ezek a Fesztivál téren lehetnek... Ezek a Majna, Vas Mór, Nyárád, Szent István, Téglagyár... Ha valaki tudja, segítseeeeen!!! :roll:

Most már azt hiszem, elteszem magam holnapra...

Jó éjt!

Éva

Kép
csanómanó
 
 


Szia Éva!

Utáljuk a babakocsit! Kenguruban szoktunk sétálni! Tudom nem kéne, de psszt!!! Szóval a "babakocsi" terepjáró! Két "kereke" van, és bakancsot visel, de nincs ki mind a 4 kereke.
Na elég a hülyeségből. Emailen bonyi átküldeni a listát, ami errefelé van? Szórólapot tudoik másolni.
volenter.anett@freemail.hu a címem

keresem a kérdéses utcákat, a honlap térképen is nézted?

Szép napot!

Kép
manó-v-29
 
 


Hát ez a térkép nem éppen friss!

A Nyár, Siklaki, Podmaniczky jöhet! A többit tényleg ki kell deríteni!

A Zsuzsi nem tud valamit?

Kép
manó-v-29
 
 


Láttátok a légifotókat Aszódról!

Nem is tudtam, hog y agimi mögött már így kiépült!

Merre van az újtelep?

El kell mennem arra sétálni!!!

Kép
manó-v-29
 
 


Sziasztok!

Persze átküldöm a listát meg a szórólaot is! Jót röhögtem a kétkerekű bakancsos babakocsin! :D :lol: És mi lesz majd, ha 12 kiló lesz az a gyerkőc?? :roll: :lol: Tényleg, mekkora most? A kendőt nem próbáltátok? Szerintem nagyon jó, valahogy kényelmesebb a hátnak-deréknak. Én a vakbélműtétem óta nem használtam, akkor 6 hétig nem vehettem fel a gyerekemet, borzalmas volt (nyáron), és azóta valahogy nem használtam a kendőt, de tavasszal 3 órát úgy töltöttünk Csanáddal a börzén, még aludt is 1-et. Akkor már majdnem 9 kiló volt. Lehet, hogy előszedem, most csak 2 kilóval több... :lol:

Igen, azok az utcák ott vannak közel hozzátok! A többi, amit felsoroltam, biztosan a volt Fesztivál tér. Az Újtelep, amiről egy darab címet nem találtam, itt van mellettünk (Falujárók útja és a Hatvani út közötti rész). Nem ez a legújabb telep, de így hívják :lol: Gondolom ezt vállalta be Andi, de majd rákérdezek, mivel nincs egy név se a listán innen, és azért van jópár baba itt is... Erre szoktunk legtöbbször sétálni...

Zsanett, remélem elszáll a depis hangulatod! Neked is találtam jópár címet... :lol: Majd megbeszéljük, és találkozunk valahol. De hétfőnél előbb már nem tudok lemenni! Holnap jönnek Katáék (tudod, volt osztálytárs :wink: ), vasárnap családlátogatás, de a hétfő jónak tűnik, hogy lemenjünk a városba.

Többiek hol vagytok?

Kép
csanómanó
 
 


Szép napot mindenkinek! Már itt vagyok.
Tegnap Gödöllőn voltunk a nagyiéknál, ma reggel meg úgy fájt a fejem,hogy csillagokat láttam, az oviból meg telefonáltak, hogy Anna hányt, vigyük haza. Most itthon van, ebédelt is és szemmel láthatólag semmi baja. Na majd kiderül tényleg valami csúnya
vírus, vagy csak bereggelizett.
Mézeskalácsozáshoz meg kell várnunk betegek leszünk-e, de szerintem csütörtök környékén jó lenne.

Szórólapozás:mi a Szentkereszt utcában lakunk (a Papföldi út folytatása csak máshogy hívják)a gimnáziumtól nem messze, mellettünk van a Majna és a Nyárád utca a többi pedig a Fesztivál téren. Várjuk mi is a szórólapokat:karacsonyizeli@dunaweb.hu

Rohannom kell, majd még benézek
izsuzsi
 
 


Sziasztok!

Anett, Zsuzsi, átküldtem a címeket és a szórólapot. Ha nem kaptátok meg véletlenül, szóljatok! Köszi mégegyszer!

Zsuzsi, mi lett Annával? Remélem, semmi komoly!

Anett, Árpi jobban van? Eszik rendesen? Bent marad? Megnyugodtál már?

Úgy volt, hogy jönnek az egyik barátnőmék ma, de neki meg belázasodott a kisfia+hányinger. :( Azt hiszem, jobb, hogy nem mentünk a bölcsibe, ki tudja, mit kaptak volna el a gyerkőcök. Most nagyon sok a járvány, szerintem egyikünknek sem hiányzik! Lesz még alkalmunk megnézni. De egyre inkább hallom, hogy nem a legmegfelelőbb hely számunkra...

Jaj, mi meg 2 napja nagyon kínlódunk a fogacskákkal, alig eszik valamit és állandóan nyüszít/ordít. Az éjszakák is elég gázosak... Remélem, pár nap és túl leszünk rajta! (Aztán majd jön a következő 2 :? )

Monka, merre csavarogsz? Régen jelentkeztél!!!!

Na mentem, nem ártana aludni... Amíg lehet...

Jó éjt, ha netán tévedne erre még valaki!

Éva

Kép
csanómanó
 
 


Szia Éva!

Talán pár hónap múlva én is hasonló időben fogok a géphez kerülni, de egyelőre én ilyenkor már az igazak álmát alszom. Árpi jobban van! Nem tudom mi lehetett a baj, de az egyik kismamatárs ugyanezekkel a gondokkal a doktornénitől azt a választ kapta, hogy jön a foga a manónak. Hát Árpinak is folyton nyakig a szájában van a keze! És imádja bármivel dörzsölni az alsó ínyét! Nem tudom, majd szerdán, ha oltódunk megkérdezem, de lehet, hogy hülyének néznek!
Most 6 kg. Kendőm nincs, próbáltam varrni, sikerült is, de képtelen voltam felkötni, szóval...bénáztam, és a vége a kenguru lett. Állítólag 9kg-ig jó, csak azt nem tudom, hogy meztelenül kellene vinnem a gyereket benne, mert overálban nem tudom becsatolni? :oops:
Jó lenne ezt a kendőt megtanulni, tényleg jó Éva? És télen hidegben a nagykabátra is fel tudod kötni? Vagy azt még nem próbáltad?
Nézem a szórólapot rögtön. Még visszajövök.

Kép
manó-v-29
 
 


Átjött a szórólap, meg a címek, igen tudok nyomtatni, fénymásolni.
Árpival lent voltunk ma az alsó szinten, apa pakolt, mi meg sétáltunk. Megmutattam neki, hogy lehet, hogy itt fog játszani másokkal...közölte, hogy óóóó, aztán, hogy áááá....és búúúú...na lányok, erre mit szóltok a fiam megmondta!
Ha holnap jó idő lesz már szórok is ki belőle.
Ki hogy áll a karácsonnyal?

Kép
manó-v-29
 
 


Úgy tűnik ma is olyan későn lesztek?
Hogy bírtok reggel felkelni?

Ma képzeljétek fél hétig aludt, pedig este 9-kor feküdt le!

Hihetetlen alvókája van!

A másik fórumon küldtek nekem néhány oldalt, átküldöm nektek is, mert nagyon aranyosak vannak rajta!
Mindjárt!
Nézzétek meg!

Kép
manó-v-29
 
 



Sziasztok!

Anett, régen egy filmet nem bírtam végignézni, ami 8-kor kezdődött, mert elaludtam az első reklámnál. Mióta megvan Csani, és főleg az utóbbi időben, nagyon nehezen tudok elaludni. Ráadásul a férjem most non-stop éjszakás volt... Ami méginkább megnehezíti a dolgot... A másik az, hogy amíg Csanád ébren van, nincs két összefüggő mondatom, nemhogy írjak-olvassak! Max. az msn/skype megy napközben, rohangálva 2 mondat között a gyerekhez...
Szerintem nagyon jó a kendő, de még nem próbáltam télikabátra, mert 4 hónapos volt Csani, mikor megvettem. Szerintem gond nélkül felköthető rá. És annyira nem bonyolult, ha gondolod, megmutatom, én hogy szoktam. Bár ahhoz a leghosszabb kendő kell, de szerintem ez tartja legjobban a babát és a hátat is (dupla kereszt kötés). Milyen hosszú a kendőd? Az enyém több mint 5 méter és 70 cm széles... :lol: Én is elő fogom szedni a leírással együtt, mert a csípőre ültetett keresztkötést még nem próbáltam, nekünk már az kellene.
Köszi mégegyszer a szórólapot!
Holnap talán meg tudom nézni az oldalakat, amiket belinkeltél!

Megyek lassan aludni, vagyis megpróbálok! Remélem, sikerül végre éjfél előtt... :roll:

Jó éjt!
Éva

Kép
csanómanó
 
 


Anett!

Nagyon boldog névnapot kívánok a kisfiadnak! (ha ma tartjátok )

:D :) :D :) :D :) :D :) :D :)

Móni

Kép
monka28
 
 


Sziasztok!
Nem tüntem el, csak el vagyok havazva :oops:
Petyusomnak ment a hasa, miután voltunk a védőnőknél, elkapott valamit... :( Lassan már kezd helyreállni a pocija.

A többi kicsivel mi van? Anna? Árpád? Jobban vannak?

Engem meg az álommanó kerülget állandóan. Ma is együtt aludtam Petyussal ebéd után, ami annyira jól sikerült, hogy 3és fél órát durmoltunk. :oops: :D
Sünmama, kislányod jól van? Írtad, hogy ő is beteg! :( Jobbulást neki!
Hogy halad a babamamaklub?

A karácsony.... az előbb döbentem rá, hogy jövőhéten már itt a KARÁCSONY!!! :o És én még senkinek nem vettem meg az ajándékát!!! :o Azt hiszem bele kellene húznom! :oops:

Szép estét Mindenkinek!
Móni

Kép
monka28
 
 


NEEEEEEEM a jövő héten!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!44
Még kérek egy kis időt odafentről!

Ja és havat is, mert hogy magyarázom meg a gyereknek, hogy ilyen meg olyan a fehér karácsony, ha hó egy szál se!

Köszi a jókívánságokat! A márciusit fogjuk tartani, pont a rengeteg ünnep miatt, így legalább ott is kaphat majd valami kis meglepetést, és itt nem hiányolja majd a megemlékezést.

A kendőm nekem is 70cm széles, de csak 4 m hosszú, ezek szerint kicsi! Viszont nem vettem, hanem a neten a nandu honlapon lévő tanács alapján varrtam lepedőből. Na szerintem ez nem volt jó ötlet, mert nagyon merev anyag...nagyon szívesen megtanulnám tőled, hogyan kell hordani, ha kipróbálhatnám a tiédet, akkor szívesen vennék egy valódit, de a saját kreációmban akkorát csalódtam, hogy 10000-et nem akarok megint kidobni, mert hátha azt sem érzem kényelmesnek. Találkozhatunk valamikor, valahol?

Látjátok, épp ma kérdezte a párom, hogy mi van a szórólappal, amit kiraktam. Mondtam neki, hogy kb két hete van kint, és a fórumon nem lettünk többen. Remélem a klubbhoz jobb lesz a hozzáállás. Mondtam neki, hogy megyek szórólapozni. Jól lebaltázott, mert megtudta, hogy a védőnők kiadták a címeket. Azt gondolja, ha csak egy valaki is személyes adatokkal való visszaélésnek fogja fel gond lehet belőle. Azt javasolta ne szórjam őket szét. Nem kell aggódni, úgyis egész nap dolgozik, én gyorsan szétdobálom holnap remélem biztosan.
Azért azt is remélem, hogy nem lesz igaza!
Mit gondoltok erről?

Kérdeztem a múltkor hol lehet jó áron babarucit venni, de eddig semmi válasz? Tudtok valami jó helyet...növünk mint a gomba, az uncsitesók meg leálltak, nem jött már ruha egy jó ideje! :cry:

na eldugulok estére, nem tudom mikor fürdünk, mert fél hétkor pótcici kellett, most meg durmolunk!

jó éjt!

Kép
manó-v-29
 
 


Sziasztok!

Móni, hát igen... repül az idő, tényleg mindjárt karácsony! Mi már az ajándékok felét kb. megvettük, a másik felét majd szerdán...

Anett, épp ezért is írtam, hogy ne nagyon reklámozzuk már itt nyilvánosan a listát. De szerintem nem lehet gond. Ezért nem írtunk rá nevet, azt is hihetik, hogy mindenkinek bedobtunk egyet... Nem kell azt senkinek tudni, hogy nem így van... :wink: Sőt, maguk a védőnők is szétszórhatnák... Mint az anyatejes bulit... Ne aggódj, maximum csak nem foglalkoznak vele, és kész!

Egyébként akit megkérdeztem eddig, szinte mindenki azt mondta, hogy érdekli, tök jó lesz, stb. Egyedül egy valaki nem, akinek négy gyereke van, és semmi ideje... Valahol megértem...

A fórumos szórólapot, amit kitettél, én elfelejtettem megnézni :oops: , rohantunk, oda-vissza... Szerintem ezzel mások is így vannak, örülnek, ha szabadulnak, nehogy elkapjon a gyerek valamit, meg egyébként is...

Persze, kipróbálhatod a kendőt, vagy már meg is rendelted?

Lányok, én már kezdek kiakadni! Ma éjszaka is szalma vagyok... Az uramat szívatják, az utóbbi egy hét alatt már negyedszer éjszakás! :cry: Azért vagyok ilyen éjjelibagoly megint...

De lassan megyek is, hogy fel bírjak kelni reggel!

Jó éjt/jó reggelt! :D

Éva

Kép
csanómanó
 
 


Sziasztok!
Én is meg vagyok, igaz kevés idővel. Most van időm, mert Fruzsikám beteg, igy itthon vagyok vele. Nagyon köhög, és rettentő lázas. Félő a gyuszi is beleszól, és abból meg szuri lesz.
Mónival szoktam beszélgetni az msn-en és már neki is mondtam, hogy mennyire irigykedem a játszóházatok miatt. Nekünk ennek hiányában maradt csak a bölcsi. Olvaslak benneteket, és van igazságotok, hogy valóban elég kicsi a játszós szoba a bölcsibe, de a semminél jobb volt. Szokta a közösséget, és mindamellett hogy 1x-2x beteg is volt, nagyon jót tett neki. Nem volt a beileszkedéssel gondunk.
Moncsinak már mondtam, de most mondom nektek is, hogyha beindul a játszóházatok, akkor egy adag habtapilappal hozzájárulnék a berendezéshez. Mi ugyan már kinöttük, de kidobni sajnálom, és szívesen odaadom e nemes célnak.
A tavasszal én is próbálkoztam egy Klubnak a szervezésével, de nem jött össze. Én egy Kangó klubbot akartam létrehozni, de nem találtam neki helyet. A cipőket, és az oktatót még meg lehetett volna oldani, mert az oktató hozott volna megfelelő mennyiségű cipőt hozzá. De hát terem hiányába nem valósult meg. Pedig nagyon szuper sport ez a kangózás.
Most mennem kell, mert főlkelt a csajosom. Szép napot nektek
Sünmama
sünmama
 
 


Szia Éva!

Megrendeltem, lesz, ami lesz.
Igazatok lehet a szórólapolvasással kapcsolatban...én naív vagyok még mindig...az egészséges rendelést, ugye azért hívják így, hogy ott betegség elvileg nem lehet (ne). Ezek után én is csak rohanok majd, hallottam Móniék is begyűjtöttek valamit.

Már kinyomtattam, most várom a páromat, hogy hazaérjen, és lemehessek a városba manó nélkül.

Szép napot!

Ki vitte el a napot?

Kép
manó-v-29
 
 


Sziasztok!

Ma sem jutottam el a szórólapokkal!
Szerintetek a manók tudják, ha eltervezel valamit, akkor mindig kell történnie valami másnak, ami dugába dönti a programodat. A posta után még ezer dolog volt a listámon, de a telefonom előbb csörgött, minthogy végezhettem volna.
Nem tudom hogy vagytok ezzel, elment a vásárlós türelmem. Máskor annyira szerettem karácsonyra ajándékot keresni a családnak, hogy hasznos is legyen, örüljön is, ne is legyen túl drága...most azt éreztem, hogy amíg apa itthon van a manóval, én meg lent a városban, sietni akarok haza, és semmi nem érdekel, csak ami a listán van...nincs türelmem gondolkodni, szeretném, ha mindenki megmondaná mit szeretne kapni, és hagyjanak békén babázni akarok!!!
Jaj de gonoszan hagzik!

Bocsánat!

Holnap oltás!!!! :?

Lehet emiatt is feszült vagyok, pedig még eddig jól viselte.

Remélem nem lesz lázas! Ha nincs semmi gond megint próbálkozok szórni, ha nem megy akkor a héten valamikor biztos eljutok, de már nem ígérekk napot!

szép estét

Kép
manó-v-29
 
 


Sziasztok!

Anett, én tudom, hogy valaki olvasgat minket, csak még nem regisztrált! :wink: És ha 1 van, akkor biztosan van több is! :lol: Zugolvasók, tessék előbújni!!!! :twisted:

Én már régen utálom a karácsonyi vásárlást... De mi már csak a gyerekeknek... Így is kínszenvedés kitalálni, mit, honnan... És egy fél vagyon!

Remélem, jól viselitek holnap is az oltást! Kúpot nem szoktál neki adni utána? Nekem azt mondta a doktornő, hogy inkább adjak utána rögtön, és éjszakára is... Jó nagyokat szokott ilyenkor aludni!Aztán miután mi túlvagyunk egy ronda lázas betegségen, és minden lázra oda kell figyelni, nehogy a húgyúti fertőzés jöjjön vissza, így főleg adni fogom a következőnél is neki. Nálunk ha láz van, azonnal labor...

Ja, lehet, hogy ezt még nem is írtam. Nyáron, mikor az első 2 foga jött, összeszedtünk valami ronda vírust, 1 hétig fofott szegénykém... :( Végre elmúlt, aztán 3 nap múlva belázasodott (39,4), és a dr.nő leküldött minket laborba, vizelet és vérvizsgálatra, kiderült, hogy vesemedence gyulladás, 99 %, hogy a kakiból felszállt valami... :cry: :cry: :cry: Utána 6 nap kórház, intravénás antibiotikum, majd itthon is még egy hónapig szájon át... Eleinte 2 hetente kontroll, majd havonta, most 3 hónapra kell majd, utána fél évente összesen 2 évig. A végén nagy vizsgálat lesz veseizotóp, ultrahang, meg nem tudom, mik még, ha semmi gond, akkor vége! De az még 1,5 év... :(

Na megyek, jó éjt!

Éva

Kép
csanómanó
 
 


Sziasztok csajok!

Túléltük az oltást, bár alig akart elaludni. Annyian voltunk lent, hogy szegénykém csak kapkodta a fejét, és kicsit sírdogált is, de nem a fájdalomtól, hanem, mert aludt volna de még össze vissza húzták, nyúzták.
Képzeljétek csak 1 cm-t nőttünk! :(
Én a ruhák alapján többnek gondoltam.

Hát ez van!
Még nem lázas, de még nem is telt el annyi idő.

Éva én nem tudom beadni a kúpot neki! Már többször megpróbáltam. A védőnők is próbálták mindahányan...sikertelenül. Vettem Panadol Babyt...de azt is utálja! Remélem nem lesz lázas, mert akkor a hűs borogatáson kívül nem sok minden marad!

Lusta vagyok ma! Kéne valami karácsonyi sütit kitalálni.

Ja tényleg mindenki rohan odalent! Én is elfelejtettem leadni a lapot, valamint Konakiont sem írattam...igazatok van, onnan mindenki menekül!
Van aki úgy gondolta, hogy a betegrendelés is itt van...köhögés tüsszögés a köbön...kicsit ki voltunk akadva!

Szép napot!

Este még leszek

Kép
manó-v-29
 
 


Szia Zsuzsi!

Láttam a csapatot reggel! Csak nem bretegek vagytok?
Nem egyszerű ennyi gyereket elhelyezni a kocsiban! Plusz csomagok...stb. De a nagyok láttam szót fogadnak, ez tök jó, mert ott maradnak, ahová irányítod őket, nem ugrálnak, mint a nikkel bolha!

Mi zujs felétek?

Volt már időd szórni?

Kép
manó-v-29
 
 


Kép

Kép
manó-v-29
 
 


Kép

Kép
manó-v-29
 
 


Bocsi próbálgatok!

Kép
manó-v-29
 
 


Sziasztok!

Látom jól leállt a topic! :(

Sünmama, bocs, hogy múltkor nem írtam, de bunkó vagyok... Sajnálom, hogy nem jött össze a klubod, milyen helyszíneket néztél? Valamelyik iskola nem jöhetett volna szóba? Köszönjük a habtapi felajánlást! Biztosan jól fog jönni! :wink:

Lányok, mi újság a szórólapokkal? Nekem van még talán 5 cím, amit nem találtam meg...

Anett, lehet, hogy valamikor elmérték, ilyen nekünk is volt... Aztán meg következő hónapban nőtt 5 centit! :lol: Na, Árpi kiheverte az oltást?

Képzeljétek, ma egy este fél másodpercre nem figyeltem oda, és máris orrabukott a rosszcsontom... De úgy, hogy dőlt az orrából a vér, feldagadt a szája agyonra, és ordított, ahogy csak a torkán kifért... De szerencsére komolyabb baj nem lett, gyorsan elállt a vérzés és a kedve is jó lett egy csapásra, amint odavittem a hintapacijához (ha sír, mindig oda kell vinnem, és felvidul, ha meghallja a hangját)... De az ütő is megállt bennem... :( :cry: :roll:

Most megyek, mert leragad a szemem! Csak apa megint éjszakás... Ilyenkor még nehezebben alszom el!

Jó éjt!

Kép
csanómanó
 
 


Sziasztok!

Nem csodálom, hogy leálltunk!
A Karácsony asszem mindenkit megvisel kapacitásilag!

Majd utána!

Igyekszem szórólap! :oops: :oops: :oops:

Én vagyok most szarul, leszakadnak a petefészkeim!!!!!!!!!

Lehet, hogy jön vissza a mikulás, de ez valami borzasztó!

A gyereket ellátom, és dőlök az ágyra, vagy a székre, de inkább mint a csiga begubózom.

Gondoltam megnézem a híreket, itt a neten, de itt sem bírok ülni sokáig.
Remélem javulok karácsonyig, mert nem szeretnék így ünnepelni.

Na jó éjt! Ma már nem jövök vissza!

Kép
manó-v-29
 
 


A Leszkeresztanyu marhasága! Hogy készül a perzsa macska. Kép

Kép
manó-v-29
 
 


Sziasztok!

Lányok, nagy drukkot kérek! Csanád reggelre belázasodott, 39,2 popóban. Amint lesz pisi, húzunk a laborba, mert nekünk láz esetén az az első dolgunk a kúp után... Nagyon drukkoljatok, hogy a pisi ok. legyen!!!!!!!!!!!!! Szegénykém reggel óta csak a cicin lóg (most is)...

Na megnézem, van-e termés a tasakban, aztán ha van indulunk is...

Szebb napot mindenkinek!

Kép
csanómanó
 
 


AJaj!

Mi a helyzet?
Hogy vagytok?

Mi lett az eredmény?

Kép
manó-v-29
 
 


Sziasztok!

Úgy néz ki, a háromnapos lázat sikerült begyűjtenünk. Már csak kis hőemelkedés van, de az a foga miatt is lehet. A hatoska (ami már heteske lett időközben) nagyon küzd még mindig!

Lányok, a szórólapokkal mi újság???????

Mindenkinek nagyon kellemes karácsonyi ünnepeket és boldog új esztendőt kívánunk:

Éva és Csanád

Kép

Kép
csanómanó
 
 


Sziasztok!

Tanácstalan lettem a házszámozással kapcsolatban!

Kis utcánkban kicsit nagy a káosz!

A 10-es után 9 jön, amit a 24 követ!

Valaki ellopta a házakat?!!!!

Vagy poénból összekeveredtek a házszámok!!!!

Vagy én hülye nem tudok olvasni!


Amint uraltam a káoszt elmondhatom, hogy kész lettem, addig nem!

Boldog, békés...havas....karácsonyt mindenkinek!


Anett

Kép
manó-v-29
 
 


Sziasztok!

MINDENKINEK NAGYON BOLDOG BÉKÉS KARÁCSONYI ÜNNEPEKET ÉS EGY BOLDAGABB ÚJ ÉVET KÍVÁNUNK!!!!
MÁRTI --FRUZSI....ÉS A TÖBBIEK
sünmama
 
 


Sziasztok!

MINDENKINEK NAGYON BOLDOG BÉKÉS KARÁCSONYI ÜNNEPEKET ÉS EGY BOLDAGABB ÚJ ÉVET KÍVÁNUNK!!!!
MÁRTI --FRUZSI....ÉS A TÖBBIEK
sünmama
 
 


Sziasztok!
Én sem tüntem el, csak nem vagyok valami jó formában mostanában, még géphez sincs kedvem ülni! Bár már páran tudtok róla, azért a többieknek is elmondom, hogy ez azért van mert KISBABÁT várok! :D :D :D :D :D :D :D :D

NAGYON BOLDOG, BÉKÉS ÉS SZERETETBEN GAZDAG KARÁCSONYT KÍVÁNOK, VALAMINT MINDEN SZÉPET ÉS JÓT AZ ÚJ ESZTENDŐRE!!!!

Puszi Mindenkinek :D

Kép
monka28
 
 


Sziasztok!

Merre van mindenki? Hogy teltek az ünnepek?
Hóhiány van!
Gratula Monka!
A legszebb ajándék!
Ínhüvelygyulladtam, nem túl jó pötyögni, ha valakinek van valami jó gyógymódja szívesen venném, mert a manó felemelésébe is bepisilek a fájdalomtól. Már egy hete megy, és csak rosszabb lesz!
Anyukám javaslatára bejegeltem...azóta jobban fáj!!!!

Na jóccakát

Még idén benézek! :lol:

Kép
manó-v-29
 
 


Hahó emberek!!!

Hogy éltétek túl a petárda-tűzijáték rohamot!!!!
Azt gondoltam csendes kis városba jöttünk, de jajjjjjjjj
Minden szomszéd bevásárolt...én cidriztem éjféltől, hogy a gyerek nehogy felébredjen...ő meg aludt, mint a tej.
Hát ennyi történt....
Mi amúgy sem szoktunk bulizni...
De tavaly aludtunk, most nem sikerült.
Majd jövőre...elmegyünk falura.... :lol: :lol: :lol:

Életjelet adjatok magatokról!

Nem néz be senki?

:cry: :cry: :cry:

Kép
manó-v-29
 
 


Sziasztok!
Engem Mártinak hívnak és már egyszer-egyszer beleolvastam ebbe a fórumba. Ma voltam védőnőnél és ott is láttam a felhívásotokat, ezért gndoltam írok pár sort. Bár az én babám még nem született meg, a 31. hétben vagyok, így nem nagyon tudok hozzászólni a beszélgetéseitekhez. Viszont örülök, hogy Aszódon is szerveződik ilyen baba-mama klub. Remélem sikerül összehoznotok, és mire a mi kisbabánk is megszületik lesz majd hol találkozni az aszódi babásokkal.
Adig is sok sikert és BUÉK mindenkinek.
Üdv.
Márti
Vendég
 


Sziasztok Lányok! És üdv közöttünk Márti!!! Jó, hogy itt vagy!
Gratula a kis pocaklakódhoz! :D

Éva, próbáltalak elérni, mert a szomszédasszonyom is nagyon várja már a klubbot, mindig kérdezi mikor indul.

Sünmama, szégyenlem, de elfelejtettem megnézni neked a könyvet otthon :oops: :oops: :oops: , ha legközelebb megyünk ...., tényleg voltatok már dokinál?

Anett köszi a gratulát! :)

Többiek??? Merre vagytok??? Igaz én se nagyon járok ide mostanában :oops:
Mégegyszer boldog új évet Mindenkinek!

Kép
monka28
 
 


Üdv Márti!

Végre valaki új!

Na nem mintha a régieknek nem örülnék, csak így látom, hogy van valami haszna a felhívásnak. Csak elolvasta valaki!

Remélem a január hozza gyümölcsét és érkeznek valami infók a klubról a védőnőkhöz.
Lemerészkedek a jövő héten talán méreckedni, akkor majd rákérdezek.
Vagy ha addig jön Andi, majd nála érdeklődök.
Bár amíg én is trehány vagyok leadnia lapot, addig mástól milyen jogon várom el!!!!

éledjünk fel...itt a tavasz

(legalábbis a hőmérő szerint)

Kép
manó-v-29
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: