Új privát üzeneted érkezett!

Sajnos muszáj volt az antibiotikum, én sem szeretem, főleg egyből. De már tíz napja is piros volt a torka, és mostanra tüszős is lett. :cry:

Így lassan a két hónapos szurit, három hónaposan fogja megkapni. :cry:

De jól telt az éjszaka szerencsére. Azt nem mondom, hogy nem ébredt kb. három óránként, de az a szokásos.

Kép
Kép
patr
 
 


patr írta:Sajnos muszáj volt az antibiotikum, én sem szeretem, főleg egyből. De már tíz napja is piros volt a torka, és mostanra tüszős is lett. :cry:


:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltunk dokinál és Zsolti szerencsére gyógyul. Már nem is olyan hisztis, tehát én látom a változást! :lol:
Most is elaludt egyedül a hintában! Ilyet három hete nem csinált!

Judit, szerdán tuti megyünk ringatóra!
Zsuzskát meg beirattam táncolni! Kedden megy először, teljesen be van sózva. Járt egy évig, még ovis korában, de elsőben abbahagytuk, mert nem akartam sok különórára járatni.
Úszni sem járt tavaly, de idén oda is megint. Tegnap volt először, szerencsére tetszett neki.

Kép
Kép
patr
 
 

 
 

Judit jöttök holnap ringatóra?

Kép
Kép
patr
 
 


Szia!

Igen, szeretnénk. De, hogy melyikre érünk oda, azt nem tudom.
Ma már tornázni is voltunk. :lol:

Voltatok tegnap az anyatejes ünnepségen? Mi kaptunk meghívót, de nem értünk oda, mert Boróka bealudt és nem volt szívem felkelteni. :(

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


Szia!
Én sem voltam, Zsolti még nagyon kicsi, őt nem lehetett vinni, délután meg általában nyűgösebb, nem mertem itthon hagyni!

Holnap mi is megyünk, azt hiszem én tuti a későbbire, ahogy láttam a múlt héten ott voltak a kisebb babák.

Dorka ügyesen táncolt ma! :wink:

Kép
Kép
patr
 
 


Akkor megpróbálunk mi is a későbbire menni.

Dorka is mondta, hogy találkozott veletek. :D

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


Remélem találkozunk a ringatón!

Legújabb mázsálásunk eredménye: nettó 7240 gr! :lol: :lol:

Kép
Kép
patr
 
 


Szia Judit!
Gondolom észrevetted, hogy nem jutottunk le a Ringatóra.
Lementünk a dokinénihez, mert egy hete szedi az antibigyót, hogy mi újság, meggyógyult-e.
Annyira meggyógyult, hogy gyorsan be is oltotta.
De hazafelé sírt szegénykém, aztán megszoptattam és el is aludt. Nem volt szivem felébreszteni, most is alszik.
Talán jövő héten már összejön. :)

De ha semmi baja, akkor holnap megyünk tornázni!

Kép
Kép
patr
 
 


Szia!

Mi voltunk. Bár Boróka már nagyon álmos volt. Azt hittem jobban tetszik majd neki ez a foglakkozás. :roll: Hazafelé egyből el is aludt. MOst alszik. Azért jövő héten újra elmegyünk, aztán meglátjuk.

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


Sokan voltak? Múlt héten eléggé.

Szerintem nem megyünk holnap még tornázni, délután elég nyügi volt az oltástól, de legalább idáig még nem lázasodott be!

Kép
Kép
patr
 
 


Lányok!
Érdekel valakit olcsón új, kishibás, jó minőségű baba és gyerekruha?
Írjatok privit, ha kellene valami!

Kép
Kép
patr
 
 


Patr! Mi ez a gyerekruha dolog? Engem érdekel minden ilyen! Legalábbis megnézném milyen!

Ma nem voltunk tornán, Boróka újfent beteg. :evil: Azt hiszem elviszem dokihoz, mert most már nem tudom mi van vele.

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


Judit, írtam privit.

Borókát meg tényleg vidd el dokihoz, mert én nem is tudtam Zsoltiról, hogy beteg, aztán meg a végén antibigyót kapott!

Viszont nagyon jól viselte az oltást, nem lett lázas ma sem!

Kép
Kép
patr
 
 


Szia!

Megkaptam, majd jelentkezem, de most nem akarok rátok bacit vinni..
Tegnap kapott a csöpetem antibogyit, meg estére kúpot, így elég jól aludt. Csak 3x ébredt. :shock: Cicizett egy keveset, aztán aludt tovább. :lol: Azért nem mondom, hogy kipihentem magam. Van még mit pótolni. :lol:

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


Judit, remélem Boró jobban van!
Szólj, majd, ha néznéd a ruhákat, jöhettek is, vihetem is, ahogy neked jobb. Most is benn van a kocsimban.

Van Pátyon baba-mama klub is, arról hallottál valamit?
A védőnőknél van, nem tudom hogy mikor lesz legközelebb.

Kép
Kép
patr
 
 


Már megint napok óta nincs itt senki! :(

Judit, Boróka jobban van? Holnap Ringató?

Kép
Kép
patr
 
 


Patr! Egy kicsit jobban, de még mindig náthás. Az antibiotikum semmit sem ért, többet nem hagyom magam, az tuti... Kész kínszenvedés belétukmálni... És abba meg nem hagyhatom. Ez van, hülye voltam.

Ringatóra nem megyünk, ki vagyok purcanva, már megint 3-4-szer kel éjjelente. Én meg ugrok egyből, nehogy mindenkit felkeltsen.

Lehet, hogy sokat vállaltam a délelőttökre, most egy kicsit visszafogom magunkat. Talán, ha meggyógyul helyre áll körölöttünk újra minden. Addig meg próbálok kitartani.

No, megyek is, mert lassan fürdetés van. Szerencsére éppen a nagyok szórakoztatják. :lol:

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


Zsoltinak kimondottan ízlett az antibigyó! Olyan lelkesen ette!
Kitartás!

Ringatóra mi ma megyünk, kíváncsi vagyok, élvezi-e, múltkor kicsit nyűgös volt, utána lett beteg.

A szeptember mindig zűrös, főleg ahol nagyobb gyerekek is vannak, biztos jobb lesz a helyzet, ha már beáll a rend.

Ha érdekelnek a ruhák, jó lenne szombat előtt megnézned, mert szombaton megyek Keszire börzére, ott lehet, hogy kicsit lefosztanak.

Kép
Kép
patr
 
 


Patr!
Írj egy telcsiszámot priviben légyszi, mert holnap (csütörtökön) átmennék!

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


Írtam!

Kép
Kép
patr
 
 


Hahó pátyi anyukák!
Az oké, hogy mi itt Judittal jól ellevelezgetünk, de többiek hol vagytok!?
:cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
patr
 
 


Sziasztok!

Én csak itt irigykedem, hogy egyeseknek mennyi ideje van... :lol:
Nekem a 2 picivel egész nap van programom, alig jutok gépközelbe. Azért jó, hogy legalább ti vagytok, és nem halt meg a fórum. Orsiról semmit sem tudok, már telefonon is kerestem, de nem vette fel. Remélem, nincs semmi baj...

Mi is elkaptuk most a takonykórt, de szerencsére a kicsiket kevésbé viselte meg, inkább én szenvedtem meg.

Mindenkinek jó egészséget, és napfényes őszi napokat! 8)

Kép

Kép
odod01
 
 


Szia Dóri!
Legalább te megvagy!
Takonykóron túl vagytok?

Orsiról még mindig nem tudsz semmit? Már nagyon a finisben van, nem?

Nálunk megvolt a keresztelő vasárnap. Kép

Kép
Kép
patr
 
 


Sziasztok!

Szerencsére vége a taknyolásnak...
Orsi írt egy rövid sms-t, hogy jól vannak. Nov. elejére várják Fannit, úgy tudom, szóval már nagy a készülődés.
Borcsa már aug. eleje óta nem kis pogány, úgyhogy most Zsoltit is Isten hozta a kereszteltek között! :D

Legyetek jók, puszi a babócák talpára!

Kép

Kép
odod01
 
 


Sziasztok!

Rég nem jártam erre, és hát nagyon jól esett, hogy hiányoltatok! Aranyosak vagytok!

Dórinak írtam sms-t multhéten, de felhívni se volt időm azóta se, ugyhogy most hogy alszik Kyra gyorsan iderohantam írni pár sort!

Sajnos férjem nagypapája pár napja meghalt, így az utóbbi napokba ezért sem tudtam jönni! Mostanra kicsit rendeződtek a dolgok... :cry:

Mi jól vagyunk, jövőhéten szerdán kezdek el ctg-re járni, meg nemsokára lesz uh megint, meg minden héten orvosi vizsgálat, ugyhogy unatkozni ezek után sem fogok ez tuti! Nagyon sok mindennel készen vagyok már (kórházi pakk, kisruhák kimosása kivasalása, elpakolása) de rengeteg minden hátra van még (kiságy összeállítása, szoba átrendezése) de azért remélem készen leszek időre!

Most mennem kell, felkelt Kyra, de még jövök ha tudok!

Puszi mindenkinek!

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Szia Orsi!
Jól előkerültél erre mi tűntünk el!

Azért majd a születésről kérjük a hírt!!!

Én már lassan zombinak érzem magam, Zsolti ma is óránként ébredt. Azt hiszem már bármit megadnék öt óra alvásért!!!

Kép
Kép
patr
 
 


Patr! Itt a sorstárs. :evil: Én már egész nap csak álmosan bolyongok...
Boróka is egyre rosszabb éjszaka. Ma éjjel be is lázasodott, de mitől? Semmit nem látok rajta. :shock: A foga meg csak nem akar kibújni.
Teljesen ko vagyok. Alig élek már!!!!!!!
Ráadásul napközben is alig alszik.
Hol az én jóalvó kislányom????????????

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


Hogy telt az éjszakátok? Nem lett beteg Boróka?
Kiderült, hogy mitől lázasodott be?

Én tegnap annyira álmos voltam, hogy nekimentem a falnak! :shock: :shock: :shock:

Kép
Kép
patr
 
 


Sziasztok!

Látom mindenki álom kórral kűzd! Ez elég borzalmas! Nem tudnak a férjeitek besegíteni nektek legalább hétvégén? Hogy ők kelljenek a bébikhez? Legalább egy 4-5 órát aludhassatok éjjel egybe? Az rengeteget jelentene!
Nálunk most ez megy! (mert ugye Kyra még nem alussza végig az éjszakákat, csak heti 1-2 alkalommal, a többi éjszaka meg 1-3 alkalommal felkel! Nem tudom miért! :roll: ) Szóval nálunk most az van, hogy hétvégén pénteken és szombaton párom kel Kyrához, és megbeszéltük, hogy ha a kicsi megszületik is ő kel majd Kyrához, hisz én amúgy is alig fogok aludni az éjjeli etetések miatt, nem hogy még Kyrához is keljek! Mert hát így is legalább 2x-3x kel majd kelnem Fannihoz, hát még ha Kyrához is kelnék akkor lenne olyan éjjel, hogy 6x kelek! :shock: Hát az azért sok lenne!

Szóval szerintem próbáljatok meg valami apás megoldást kitalálni! Már persze ha ez megoldható!

Pert, egyébként miért ne lehetne a foga Borókának? Ilyen korba már simán jöhet neki! És az magyarázná a nyűgös éjjeleket is meg a lázat is! :roll:

Egyébként velünk minden ok, még egybe vagyunk :) Ha minden ok akkor november 6.án lesz a programozott császár! Szerencsére ez egy jó kórház, és nem csak úgy kikapják a gyereket, hanem elötte oxitocint kapok majd, hogy jelezzük a babának, hogy történni fog valami! :)
De azért én titkon reménykedek benne, hogy nem fogjuk kihúzni egybe 6.áig, hanem már előbb ki fog ő jönni magától :P De majd meglátjuk mi lesz! :)

Kyra egyre inkább kezdi felfogni, hogy testvére lesz! Legalábbis már mutat a hasamra ha a tesóról beszélünk, vagy ha megkérdezik tőle, hogy hol a Fanni rögtön a hasamra mutat...na jó néha a mellemre, de hát ezt még elnézzük neki :lol:

Ha jól olvastam elkezdtetek Ringatóra járni? Hogy tetszik a babáknak? És ha 2 gyerekkel megy az ember akkor 2x kell fizetni? :roll:

És a védőnőknél van már babamamaklub megint? Mert ott összefuthatnánk majd valamikor :) Jó lenne megismerni mindenkit, hogy legyen elöttem arc is mikor írok nektek!

Hisz Dórit, Katát meg Timit már be tudom azonosítani, de az "újjakat" nem :(

Tényleg, Katáról, Timiről tud valaki valamit? :roll:

Na most eldugulok! Majd igyekszem benézni sűrűn!

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Nem tűntem el, csak végre megműtötték a gerincemet 10 napja..
Egész jól voltunk, Danó is jó viselte, anyu ideköltözött segíteni, de sajnos bekaptam valami vírust, mert napok óta lázas vagyok meg köhögök, ami a friss sebbel nagyon fájdalmas...

Danó óvodás lett!! Ide jár végülis Pátyra, mini csoportba.
Nagyon tartottunk ettől az ovitól, de olyan szerencsénk volt!
Nagyon jók az óvónők, és a gyerekek is édesek, és nagyon tetszik az, hogy homogén a csoport.
A rendszer az az igazi régi, poroszos, ami az én gyerekkoromban is volt, de ezt most jó értelemben mondom.
Danónak kellettek ezek a szigorú szabályok. Nagyon jól viselkedik, mindig dícsérik!

Orsi, nagyon drukkolok neked!
Dóri, milyen két babával ?

Sok puszi mindenkinek!
Kata
chaniel
 
 


Sziasztok!

Kata, örülök, hogy te is előkerültél, és annak meg méginkább, hogy végülis sikerült rászánni magad a műtétre! :)
Annak viszont nem örülök, hogy elkapál valamit! Kúráld ki magad! Ilyenkor ez tényleg nem jött jókor :? Na nem mintha ez valamikor is jókor jönne, de hát talán ez a legrosszabbkor jött :( Remélem hamar túlleszel rajta!

Gratulálunk a nagy ovisnak :) És örülök, hogy ilyen jó hatással van rá :)

Ti, akik már túlvagytok az ovin, beiratáson, szóval hozzá értő emberek vagytok! Segítsetek! Nekem olyan kérdésem van, hogy Kyra ugye márciusi! Na most ez azt jelenti, hogy nem kezdheti el majd jövő ősszel az ovit, mert akkor még csak két és fél éves lesz, viszont gondolom márciusba se kezdheti amikor tölti a hármat, mert akkor meg már év közepe lesz :roll:
Ugye van valami áthidalás? Nem kell megvárni a 2 év mulva őszt? Amire 3 és fél éves lesz? Mert én azt nem nagyon szeretném! :? Remélem értitek a problémámat.... :roll:

Na most mennem kell, mert Kyrának nincs jó napja :?

Puszi mindenkinek!

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Orsi!

Amikor Kyra betölti a hármat, attól a naptól mehetne oviba, egy ugyanolyan mini csoportba, mint Danó, ahol egyre töltődik fel a csoport, ahogy a gyerekek töltik a 3 évet. Még olyan is van, aki májustól kezd járni.

A probléma az Fanni!
Ugyanis ha te otthon vagy egy kisebb gyerekkel, nem kötelesek 5 éves koráig felvenni a nagyobbat. Mivel rengeteg most a gyerek,egy csomó ismerős 3 évest nem vettek fel, mert az anyuka otthon van a kisebbel. Érdekes, hogy néhányat mégis felvettek, de csak azok közül, aki előző év májusig betöltötte a hármat.
A szomszédunk gyereke novemberben lesz 3, elutasították....
De egy 3 éves már annyira igényli a gyerekek társaságát!
Ők heti 2X elviszik a kislányt családi napközibe (amiből most már 3 van Pátyon, és mindegyik tele..)
Ezek nem ingyen vannak, de talán hei 1-2 alkalommal ki lehet bírni, és akkor te is tudsz egy kicsit csak a kisebbre figyelni, a nagy meg társaságban van.
Puszi!
Kata
chaniel
 
 


Hát igen, Kata, pont ez az én problémám is! Hogy Kyra annyira de annyira igényelné a társaságot! Már most! Hát még később! És én azért örülnék neki nagyon, ha felvennék, mert akkor úgy érezném igazságos vagyok! Mert most vagy Kyrával játszom "nagylányos" neki való dolgokat, vagy Fannival neki valókat! Mert az nem működik, hogy Kyrának hosszú mesét olvasok, amit Fanni még totál nem tud értékelni, vagy Fanninak mutogatom, hogy "ez az oroszlány, ez meg a zsiráf" és közben Kyra unja halálra magát.... :roll: Gondolom értitek, hogy mire gondolok!

Hát nagyon remélem, hogy fel fogják venni! Főleg, hogy ha így marad minden, akkor ha Fanni tölti a 2 évet nekem vissza kell mennem dolgozni,mert két családi pótlékból meg egy 23 körüli gyesből nem tudunk megélni! Szóval végülis majdnem hogy mire Kyrának oviba kell mennie Fanninak is találnom kell valamit! Na azt meg végképp nem tudom, hogy mit, mert olyan méreg drágák a magán bölcsik, hogy meg se éri visszamenni dolgozni... :roll: Jó lenne ha addigra lenne állami bölcsi itt pátyon! Mert ugye beszélnek róla, hogy lesz, de én nem hiszem, hogy ezt 2 éven belül meg is valósítják... :roll:

Bocsi, hogy így kifakadtam!

Dóri, hozzád is lenne egy kérdésem, mert azt hiszem, hogy te vagy egyedül olyan kis korkülönbséges mint én! Hallottam valahol olyat, hogy kaphatod te a gyedet a kicsi után párod meg felveheti a gyest 8 órás munka mellett is a nagyobbra! De máshol meg azt hallom, hogy ez hülyeség, mert csak egy családi támogatás jut egy családba! El kell dönteni, hogy melyiket válassza az ember!

A másik meg az, hogy érdemes-e szerintetek igényelnem a tgyást, ha az esetemben csak egy 6-7 ezerrel volt több, vagy inkább jobb ha hagyom a dolgot, nem görcsölök vele, és jön Kyra után a gyes márciusig, utána meg megigénylem Fannira a fennmaradó másfél évre? Melyik a jobb szerintetek?

Ja, és ha várólistára tetetem Kyrát már jövő szeptemberbe a beiratkozásnál? Akkor sem fogják felvenni? Vagy akkor nagyobb esélyem van arra, hogy felvegyék hogyha van hely? :roll: Én annyira szeretném oviba küldeni :?

A magán ovi mennyi egy délelöttre? Csak, hogy tudjak számolni,hogy meg tudjuk-e engedni magunknak! :roll:

Na most már eldugulok! Legyetek jók!

KépKép
KépKép
akíra
 
 


sziasztok

ez az ovi dolog engem is aggaszt, de nem táplálok nagy reményeket, hogy felvegyék Boldit... Rózsika benne van a bíráló bizottságban, akik eldöntik, kit vegyenek fel, úgyhogy nála érdemes kérdezősködni.

Orsi, mi is megpróbáltuk a gyest apának, amíg én gyedet/tgyást kapok, de ezt nem lehet, ráadásul emiatt a "próbálkozás miatt több hónapot csúszott a jogosan járó tgyás is, mert ki kellett töröltetni a gyes kérvényt... Szóval, ha akarsz pénzt látni, ne próbálkozz ezzel!
Viszont érdemes már 1000 forintért is "küzdeni szerintem, ne hagyd már bent, ha valami jár! Ez is kevés, ne mondj le róla önként! Már mindent lehet postai úton intézni!

pussz

Kép

Kép
odod01
 
 


Dóri, akkor nem próbálkozok, köszi, hogy szóltál :)

Remélem jól vagytok, és kezd összeszokni a kis csapat :)

Akkor én rákérdezek a Rózsikánál, hátha ő lesz a mi protekciónk :wink: Nagyon szeretném, ugyhogy reméljük :)

Mi egyébként jól vagyunk, bár én már egyre nehezebben viselem! A programozott császár időpontja nálam most már biztosan november 6.a, ami sokkal jobbban hangzik mint multkor az október 21. :roll:
Igaz most könyebb lenne, hisz már meglenne a drágám, de az ő érdeke, hogy minden nap amit csak tud bent töltsön és nőjjön, kerekedjen :) Hogy olyan édes kis gombóc legyen mint a nővérkéje volt :lol:

Na most megyek, mert a nagy gombócom nem akar aludni :?

Puszi mindenkinek!

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Orsi: Rózsikának már annyi "protekciósa" van, hogy megtelne vele egy külön óvoda. :lol: :lol: :lol:

Kata: klassz, hogy túlvagy a műtéten, remélem, sokkal jobb lesz utána a hátad!
Ami a 2 gyerekes létet illet, nem akarok senkit elkeseríteni, de rohadt nehéz. Persze nálunk kicsi a korkülönbség, ami csak plusz nehézség, de én néha falnak tudnék menni a fáradtságtól/idegtől. Boldi néha már nem alszik du, akkor viszont estére annyira hisztis lesz, hogy ketten a férjemmel nem bírjuk levetkőztetni a lefekvéshez... Ehhez még hozzájön a nagyon sírós picuri, aki egész napra megadja az "alaphangot", szóval kegyetlen...

Remélem, hamarosan jobb lesz, bár van 1-1 jó napunk is, amikor Borcsa sem üvölti át a napot+Boldi is olyan édes, mint régen, de ez nagyon ritka...
Ráadásul ez az utolsó évem az egyetemen, a tanulás pedig lehetetlennek tűnik egyelőre a 2 gyerkőctől. Még sorolhatnám a panaszaimat, de én választottam ezt az életformát, és bízom a szebb jövőben. :lol: :lol:

puszi mindenkinek

Kép

Kép
odod01
 
 


ORSI: DRUKK-DRUKK!!!!

Kép

Kép
odod01
 
 


Köszi :)

Rámfér :lol:

Dóri, te mint szakavatott! Hol vágnak a második császárnál? Az első heget vágják újra? Vagy egy másikat csinálnak? Bocsi a hülye kérdésért, de ez nem rég merült fel bennem, és azóta ezen agyalok! :lol:

Na majd jelentkezek a héten sms-ben :)

Puszi mindenkinek!

KépKép
KépKép
akíra
 
 


A bőrön kivágják az előzőt és csinálnak egy újat. Belül viszont 2 lesz a műtét után már... Sajna nekem nagyon csúnyán gyógyulnak a hegek, úgyhogy egy randa vörös vastag csík maradt vissza...

Nagyon szorítok továbbra is!

Kép

Kép
odod01
 
 


Orsi, nagyon drukkolok neked!!!!!

Kép
Kép
patr
 
 


Sziasztok!
Hadd legyek én a jó hír hozója: megszületett Orsiék Fannija 4100g és 57cm, ami nem rossz indulásnak. :lol:

További szép gyarapodást kívánok!

Kép

Kép
odod01
 
 


ORSI GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!
Mekkora kislány, ez igen!!!!!
Sok tejet és boldogságot!!!
Kata
chaniel
 
 


Orsi! Szívből gratulálok a nem is kicsi bébihez! Nagyon jó egészséget kívánok Mindkettőtöknek!

Kép

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


Orsi!
Én is gratulálok! Nagyon sok boldogságot!
Kérünk majd képet!!

Kép
Kép
patr
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen a drukkokat és a jókívánságokat! Nagoyn aranyosak vagytok! Hétfő óra itthon vagyunk szerencsére, csak még nem volt időm írni! Hoztam pár képet! Élménybeszámolóval majd később jövök ha egy kicsit lerendeződtek itthon a dolgok! Egyenlőre még kicsit káosz van :lol:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Orsi! Én már néztem a wiw-en és olyan édes! Ő is tisztára olyan, mint a párod!!!
Sok nyugis éjszakát és nappalt kívánok!

Kép

Kép
odod01
 
 


Orsi!

Annyira édes ez a kislány!
Kyra pedig milyen nagy lett, és milyen gyönyörű!
10x megnéztem azt a képet, amikor fogja Fannit. Igazi nagy testvér!
Remélem valamennyit tudsz pihenni!
chaniel
 
 


Orsi, nagyon édesek a lányaid!
Ha van időd, majd jelentkezz be, minden rendben veletek?
Én aludni még mindig nem tudok!
Dóri nálatok mi a helyzet, hogy telnek az éjszakák (és a nappalok)?
Zsoltinak kegyetlenül jön a foga!
Alvás nuku!

Kép
Kép
patr
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a kícséreteket! Nagyon aranyosak vagytok! :)

Jól vaguynk, szokjuk a megváltozott életkörülményeket! Kyrával nem mindíg könnyű, de úgy látom ő is kezd megenyhülni! A hugát imádja, babusgtja, szeretgeti, minket annyira most nem szeret! :roll: :lol: De hát ez érthető szerintem! Próbáljuk úgy kezelni párommal a helyzetet, hogy minnél kevésbé szenvedjen! Nem könnyű, de azért próbálunk mindenben a kedvére tenni az ésszerűség határain belül :)

Hétfőn lesz baba mama klub (tipegős) jön valaki? Én itthon hagyom Fannit anyukámnak és Kyrával lemegyek, biztos értékelni fogja, hogy olyan programunk lesz mint régen, csak kettesben! :)

Most mennem kell, majd még jövök!

KépKép
KépKép
akíra
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: