Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ajjaj, remélem, semmi komoly nincs Kyrussal!!! Talán csak a fogzás miatt van a láz. (Vagy utálja a baba-klubot, és feldörzsölte a lázmérőt. :lol: ) Boldi ugyanis mindig akkor beteg, amikor mennénk a baba-klubba.

Jobbulást nektek, majd írj, hogy mizu!

Kép

Kép
odod01
 
 


Hát igen, akárhányszor baba klubba próbálom vinni, és ezt el is mondom neki ő rögtön beteg lesz :shock:

Véletlenül mondtam neki pénteken, hogy hova megyünk! Erre belázasodott! Hát kész vagyok! Multkor már 2x is sikerült eljutnunk mert akkor nem mondtam neki, csak vittem! Hát most megint elszóltam magam :?

A doktornő írt fel antibiotikumot mert most ez egy vírus ami van! Magas láz meg piros torok meg takonykór meg minden ami kell! Szóval ez nekünk mind megvan :?

Na majd még jövök, csak Kyra hív!

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Orsi, jobbulást Kyrának!!! Remélem, hamar kilábaltok, és meglátogathatunk titeket! Addig majd tornázom helyetted is. :lol:
Ja, akartam is mondani, hogy azért a 12. hetet lehet, hogy megvárhatnád a tornával. Ne ezen múljon! Úgyis otthon is elég a fizikai munka a gyerek-emelgetéssel. Nem okoskodni akarok, csak ezt az orvosok is javasolni szokták, sőt nekem múltkor (Boldival) a gyógytornásznő is mondta a kismama tornán.

pussz

Kép

Kép
odod01
 
 

 
 

Hmm...hát akkor fontolóra veszem amit mondasz Dóri!

Lehet, hogy akkor várok egy hónapot! Végülis ha nem kell hányingerrel kűzdenem torna közbe azt külön jó :lol:

Ha hazaértetek mesélj, hogy milyen volt! Nagyon érdekel :)

Kyra már nem lázas, de folyik az orra rendíthetetlenül, de az étvágya is kezd visszatérni szerencsére! Szóval ha így haladunk szerintem jövő héten jöhettek torna után :)

Timi és Kata, merre vagytok? Olyan ritkán jöttök!

Ti is átjöhetnétek! Jajj vagy nem is, hát most látom, hogy Kata veled meg 9.ében maradtunk igaz? Akkor ott kell talizni, nem itt :lol:

Na akkor egyeztessünk csak :D

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Nagyon jó volt a torna, ez tényleg nem csak kismamáknak van, hanem kisgyerekeseknek is nagyon klassz! (A gyer
A Forrásban többet nem valószínű, hogy lesz, mert nagyon kicsi, 4-en alig fértünk el, úgyhogy a Művházba tesszük át a székhelyet.
Hétfőn ott lesz 9-től.
A gyakorlatok olyan "gyógytorna"-szerűek, pont azokat az izomcsoportokat mozgatják át, amik a szülés környékén elfáradtak (comb, fenék, hát, váll, mell), a végén meg van egy kis gáttorna is, ami külön jó!!!

Szóval gyertek majd, ha tudtok, Timi, Kata, ti is gyertek, ha van kedvetek!!!

Kép

Kép
odod01
 
 


Sziasztok!

Dóri, örülök, hogy tetszett. Ugye, hogy Petra is nagyon kedves?
A műv.ház sokkal nagyobb, de amíg nincs igazán jó idő kinn, addig elég hideg van ott is. Ugyhogy a gyerekeket jobban fel kell öltöztetni.
Nekem rettenetesen jól esett, hogy mozogtam végre!

Orsi, a doki nekem sem engedte a 12. hétig a tornát, de Petra is tudja, hogy mit szabad, amikor először voltam még novemberben, akkor külön szólt, hogy mit ne csináljak!

Kép
Kép
patr
 
 


Sziasztok!

Orsi:A fotó nagyon édi amit felraktál:lol: .Remélem jól vagy és nem kaptad el a Kyrustól a betegségét.Tényleg Kyrus hogy van?És Te?
Valamikor ha szép idő van már meglátogatunk ha nem gond.

Tornára én is mennék, de járok aura-csakra tanfolyamra plusz egy gyógyítóhoz is tanulni és épp elég ezeket megszervezni.
Remélem azért sikerül valamikor összehozni.
Örülök,hogy ilyen aktívak a kismamák :lol:
Csak így tovább!!!Tetszik ,hogy inkább ,,gyógytorna" szerűek az órák és nem az a lihegős szenvedés :D .Remélem én is eljutok valamikor.

Puszi

Timi
tftimi
 
 


Orsi:Teszel fel képet a Kyrus szülinapról?Lehet,hogy én is küldök neked emailen a miénkről feltennéd?

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok!

Orsi, hogy vagytok? Ugye múltkor Budakeszin voltál fogorvosnál? Légyszi írj le róla néhány dolgot priviben (neve, címe, telefonja, orvosi és emberi tényezők, stb), mert Gábornak kéne mennie, de akihez eddig járt, elég messze van, és elege van a mászkálásból.

pussz

Kép

Kép
odod01
 
 


Timi, persze, felteszek mindent küldj csak :)

Kyráéról is szívesen teszek fel, de a blogján is van aminek itt a címe a vonalzó alatt!

Kyra jobban van már csak az orra folyik de az borzasztóan! :?

Én egyenlőre úgy néz ki csak a náthát kaptam el tőle, de azt egyenlőre rengeteg c-vitaminnal és elevittel meg zöldséggel, gyümölcsel próbálom kúrálni! Remélem a lázig nem megy el a dolog! Párom már lázas, szóval....nem tudom mennyi esélyem van megúszni a dolgot...csak nagyon féltem a babát :cry:

Nem semmi milyen tanfolyamokra jársz! Mesélj róla miket tanultok! Ezek annyira érdekelnek engem is! :D

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Réka szülinapi képei :)

Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Dóri, ment a privi!

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Dóri, én hétfőn megyek a védőnőhöz! Meg ha Kyra meggyógyul akkor lesz megint baba klub....hátha....

Szóval most hétfőn nem lesz jó nekem a torna, meg akkor már várok még egy hónapot! És ha május 7.én a doki mindent rendben talál akkor utána már megyek én is veletek izzadni :lol:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Orsi, remélem, megúszod a betegséget!!! Nekem ott az elején 2 betegséget is sikerült megúsznom, pedig mindenki rosszul volt körülöttem. Szerintem ilyenkor nagyon igyekszik a szervezet!!! Kitartást!

Köszi a privit, nem sürgős a dolog, úgyhogy menj nyugodtan szenvedni, de jó, hogy mondtad a várakozási időt, mert akkor már most akcióba lendül Gábor.
Mivel nekünk nem jár a Kurír, ezért mindenből kimaradunk. :lol: Légyszi írd meg a helyet, telefonszámot, ilyesmit!

Köszi!


Timi, látom a torta az nagyon megy Rékának is! :lol: Tiszta apja ez a lány!


Én hétfőn megyek tornára Boldival, de szerdán orvoshoz megyünk vele, úgyhogy akkor sajna kihagyom. Már itt a környéken is szervezkedtem, meglátjuk, ki tud jönni.


Szép, napos hétvégét mindenkinek!

Kép

Kép
odod01
 
 


Sziasztok!

Dóri, tegnap üzent a Petra, hogy egyelőre úgy néz ki, hogy hétfőn és pénteken lesz torna. Nekem jobb is lenne, ha maradna a péntek.

Zsuzska is jó beteg lett, hétfőn sem megy még suliba, ha már fertőz, akkor én csak úgy tudok menni tornázni, hogy viszem magammal.

Kép
Kép
patr
 
 


Sziasztok!

Dóri, mindjárt küldöm a privit, az elérhetőségekkel, de szerintem a neten is fenn van, de azért elküldöm!

Patr! Jól látom, hogy a lányod mindjárt 7 éves? Mikor is pontosan? Csak, hogy ne felejtsek el gratulálni neki!

Jajj én úgy irigykedek rátok! Nektek már csak 99 nap meg 96 nap! Hihetetlen közel vagytok a babázáshoz! Jajj én is én is én is akarom!
Irigy vagyok ám nagyon! :lol:

Hát a betegség úgy néz ki talán elkerül! Bár még lekopogom, mert multkor is én akkor dőltem ki amikor mindenki más már rendbe jött! Valószínűleg tudtam, hogy nekem tartani kell a frontot és a lányomat és a férjemet ápolnom! Na ők már túl vannak rajta, szóval remélem most nem én jövök, hisz nem lenne jó! Ugyhogy Dóri legyen igazad!

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!!

Nálam lehet a tali 9-én, szeretettel várok mindenkit!!!
Ha tudtok jönni, majd leírom a pontos címet!
Danó is beteg volt, most még picit folyik az orra, de remélem szerdára rendbejön.
Jobbulást a betegeknek, jó tornázást!

Kata
chaniel
 
 


Sziasztok!

Sajna, mi 9-ére, szerdára kaptunk időpontot Boldival a sebészetre, úgyhogy nem tudunk menni, Kata! Nagyon készültem pedig a találkozóra, olyan jól eljátszottak a múltkor a gyerkőcök!

Megyünk holnap tornára, aztán majd meglátjuk, hogy alakul tovább az időpont.

pussz

Kép

Kép
odod01
 
 


Kata, én még nem tudok nyilatkozni!
Kyra még nincs 100%osan, szóval még majd holnap estig meglátom, hogy van! Mert ha még mindíg folyik az orra meg ilyenek (még ha nem is lázas) de akkor inkább nem vinném, nehogy Danó is elkapja megint!
Ugyhogy ha lehet én holnap adok választ!

Timi, Patr? Ti jöttök? Vagy jönnétek szerdán a Katához?
Patr veled még nem is taliztunk! :roll:
Timi, titeket meg már olyan régen láttunk, hogy már nem is emlékszem hogy néztek ki :lol: :wink:

Ugyhogy kiscsapat tessék aktivizálódni! :lol:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Nem tudom még én sem eldönteni a talit,mert Rékával sem stimmel valami :roll: .Lassan 1 hete alig eszik,este többször felkel...most is hajnal 3-tól negyed 5-ig fentvolt,nyöszörgött és végül a mi ágyunkban aludt csak el :( .
Lehet, hogy a foga mert nem lázas.Tanácstalan vagyok :( .
Inkáb a jövő hét lenne jó nekünk addigra már csak jobban lesz meg a többiek is.Már én is szeretnék mindenkivel talizni végre :D .

Ez az idő annyira depi nem?

Jobbulást mindenkinek!

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok!

Egyedül tornáztam ma... Hát, már kezdem elhinni, hogy tényleg nem egyszerű megszervezni valamit. Pedig én is szóltam a környéken a csajoknak, de valahogy nem aktivizálja magát senki... Hétfő és péntek a végleges időpont 9.15-10-ig a Művházban.

Ez az idő tényleg elég vacak, de nemsoká kitör a nyár, azt mondják. (Nem tudom, hogy örüljek-e, mert ha betör 2 hónap múlva a 40fok, akkor elpusztulok.) :roll:

Jobbulást a piciknek!

Kép

Kép
odod01
 
 


Sziasztok!

Dóri, remélem azért még lesz torna, pénteken szerettem volna menni, de be kell mennem dolgozni, nem örülök, de muszáj.
Zsuzsi még beteg, anyukám is elkapta, ma azért nem tudtam menni, pedig készültem.

Orsi, Zsuzska szülinapja 10-én lesz, már nagyon várja.

Én benne vagyok bármilyen találkozóban, de még dolgozom. Tehát velem nehéz egyeztetni.

Kép
Kép
patr
 
 


Szasztok!
:cry: Akkor mindenki betegeskedik?
Én is elkaptam Danótól valamit....
De elvileg jövő héten már nem tudok talit rendezni, mert műtenek :cry: , de még lehet, hogy nem megyek el....

Akkor majd legközelebb :cry:
Mindenkinek jobbulást!
Kata
chaniel
 
 


Sziasztok!

Kata, annyira sajnálom, de nem merem Kyrát vinni! Kicsit még taknyos a lelkem! Nem vészes, de nem igen szeretném, ha visszafertőzne titeket! :cry:
Tudom, hogy ez lett volna a műtét elötti utolsó alkalom, de nem merem megkockáztatni! :cry:
Viszont te meg menj el a műtétre! Tudom, hogy félsz, de hidd el, hogy nem kell! Minden rendben lesz, és így még babád is lehet! De ha nem műtteted meg akkor nem lehet! :cry:

De jövőhét elején megbeszélhetnénk valamit nem? Vagy már az is késő? Hétfő vagy kedd? :roll:
Nálam is lehet, ha te már nem tudod bevállalni!

A tornát én hanyagolom május elejéig! Hallgatok rátok, és csak a 12. hét után megyek! Ugyhogy szerintem május 7.én megyek legközelebb a dokihoz és akkor utána már tudok menni tornázni, csak addig tartsátok életbe a dolgot :lol:

Bár esetleg addig elmegyek mondjuk jövőhét hétfőn és vigyázok a gyerekekre! Meg meglátjuk, hogy Kyra hogy bírja ott, nem lesz e nagyon nyűgös :lol: Bár nem tudom mit szólnának a kismamák ha én ott csak "nézném őket" :lol:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Orsi, ha van kedved, gyere nyugodtan, nem hiszem, hogy a kismamákat zavarja a nézőközönség, csak te fogsz unatkozni...

Remélem, tudunk holnap menni Boldival, mert Gábor horgászik, de majd megoldjuk busszal.

Ha meggyógyult a banda, szóljatok, mert már nagyon meglátogatnánk titeket!

Kata, szerintem se halogasd a műtétet, ha már muszáj! Nagyon szorítunk majd, ne félj!

Szép, napos hétvégét!

Kép

Kép
odod01
 
 


Zsuzskának boldog születésnapot :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Lányok, mégis lehet találka nálam, a műtét most elmarad, mert még kicsit fáj a torkom, ezért nem válalták. De ha jobban leszek, még akkor is néhány hétig halasztódik, úgyhogy gyertek el!!!

Kata
chaniel
 
 


Sziasztok!

Nálunk szombat óta átvette az uralmat a takony és a láz, legalábbis Boldinál...
Remélem, hamar meggyógyulunk, és mehetünk hozzátok, Kata!
Holnap fogorvoshoz megyek "átnézésre", szorítsatok, hogy ne legyen semmi, mert semmi kedvem oda járkálni a kezelésekre, ahelyett, hogy itthon "bálnáskodnék" a kertben... Már egyre nehezebb a sok ide-oda menés. (Pláne fogorvoshoz!) :lol:

pussz

Kép

Kép
odod01
 
 


Sziasztok!

Orsi, Timi! Bevonhatlak titeket egy kis játékba? Egy barátnőm szólt nekem is: ha benne vagytok, kaptok tőlem egy levelet, amit 6 kisgyerekes ismerősötöknek kell továbbküldeni + 1 gyerkőcnek küldeni egy kis könyvet. Néhány héten belül a levél logikája alapján (ha mindenki továbbküldi), a ti gyerkőcötök is kap 6 könyvet innen-onnan. Ezt a láncot óvónők kezdték el, hogy a könyvekkel való kapcsolatot korán a gyerek-élet részévé tegyék. Én nem szeretem a továbbküldős leveleket, de ezt kedves dolognak tartom, ráadásul nem jár anyagi haszonnal, és érdekes, hogy kitől kap az ember gyereke könyveket.
Írjatok ide, ha benne vagytok, és Timi, te írd meg priviben a levelezési címeteket, ahová küldhetem a levelet! Orsi, hozzátok bedobom valamikor.
Jó éjt!

Kép

Kép
odod01
 
 


Sziasztok Lányok!

Kata:
Végül mikor lesz a műtéted majd szóljál,hogy mikor kell szorítani!?Mi tudunk menni ha mindenki meggyógyult :D .Többiek?

Dóri:Boldi hogy van?Fogorvosnál mi volt?Ment privi.

Orsi:Hogy vagytok?Ja egyébként nem válaszoltam a régebben feltett kérdésedre.Aura-csakra tanfolyamra járok itt Budakeszin.Nagyon érdekes,nagyon szeretem.Tanulunk a csakrák harmonizálásáról,főként illóolajokkal történik.Ezen kívül járok egy természetgyógyászhoz is aki tanít engem kézrátéttel gyógyítani (hasonló a reiikihez).Már elkezdtük az eggyütt kezelést is.Imádom és már egyre jobban megy :D .Csak nehéz időt szakítani a dologra de szerencsére Anyum segít Rékára vigyázni.
Hogy van a Pocaklakó?Mikor lehet megtudni a nemét?És Kyrus?



Kép

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok!

Köszi, Timi! Még nem kaptam meg a privit, de biztos átjön majd. Anyukám is végzett hasonló tanfolyamot, amin kézrátétellel tanultak gyógyítani, és képzeljétek, tudott kézzel húst sütni... Hát, én sosem engedtem ezek után, hogy rám tegye a kezét... :lol: :lol: :lol:

Boldi javul, már nincs hőemelkedése sem, csak picit taknyos. A fogorvosnál szerencsére semmi nem volt, nem talált semmit!!! Annyira jó! 8)

Orsi, Kyrus jobban van?

Mert ha mindenki okés, akkor a jövő héten tényleg jó lenne már egy találka Katáéknál!

pussz mindenkinek

Patri, merre vagy, Zsuzsi meggyógyult? Pénteken (holnap) jössz tornára?

Kép

Kép
odod01
 
 


Sziasztok!

Kyra jelentem jól van, meggyógyult! Ugyhogy egy jövőheti találkába én is benne vagyok! Katáéknál ha lehet az tök jó, de ha nem akkor hozzánk mindenki tudja az utat :lol:

Timi, tök jó lehet ez a tanfolyam! Majd mesélj róla ha talizunk :)

A pocaklakó remélem jól van, épp tegnap paráztam be, mert szúrt, hasogatott, húzott meg mindent csinált a jobb petefészkemnél, de a doki azt mondta magnaB6 és minden ok lesz :)
Szóval most remélem igaza van, és minden ok! Május 7.én megyünk este uh-ra, akkor majd kiderül :)
A neme az a 18. hét körül szokott látszódni, ha jól emlékszem Kyránál is így volt! A genetikai uh is akörül van, és azt jó géppel szokták csinálni, és azon már álltalába ha úgy fekszik a lurkó akkor meg tudják mondani elég nagy bizonyossággal! De a 25.hét környékén úgyis megyük megint 4d-re és ott már tuti látszani fog! Ugyhogy röpke 10-15 hét és megtudjuk mi is hogy ki lapul odabent :lol:

Lányok nálatok akkor mindkettőtöknél kislány van igaz? Jól emlékszem? És a nevekkel hogy is álltok? Mert már erre se emlékszem pontosan! Jajj de tudok nektek egy jó kis linket ajánlani! Ezt nézzétek meg, itt be lehet írni a vezetéknevet és kiad rá jó kis keresztneveket! Be lehet állítani, hogy ritka vagy átlagos neveket keressen! Ezt főként neked mondom Dóri, mert tudom ti inkább ritkát kerestek :wink:

http://baba.rufftech.hu/calc/calculator_06_query.php

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Kyra jelentem jól van, meggyógyult! Ugyhogy egy jövőheti találkába én is benne vagyok! Katáéknál ha lehet az tök jó, de ha nem akkor hozzánk mindenki tudja az utat :lol:

Timi, tök jó lehet ez a tanfolyam! Majd mesélj róla ha talizunk :)

A pocaklakó remélem jól van, épp tegnap paráztam be, mert szúrt, hasogatott, húzott meg mindent csinált a jobb petefészkemnél, de a doki azt mondta magnaB6 és minden ok lesz :)
Szóval most remélem igaza van, és minden ok! Május 7.én megyünk este uh-ra, akkor majd kiderül :)
A neme az a 18. hét körül szokott látszódni, ha jól emlékszem Kyránál is így volt! A genetikai uh is akörül van, és azt jó géppel szokták csinálni, és azon már álltalába ha úgy fekszik a lurkó akkor meg tudják mondani elég nagy bizonyossággal! De a 25.hét környékén úgyis megyük megint 4d-re és ott már tuti látszani fog! Ugyhogy röpke 10-15 hét és megtudjuk mi is hogy ki lapul odabent :lol:

Lányok nálatok akkor mindkettőtöknél kislány van igaz? Jól emlékszem? És a nevekkel hogy is álltok? Mert már erre se emlékszem pontosan! Jajj de tudok nektek egy jó kis linket ajánlani! Ezt nézzétek meg, itt be lehet írni a vezetéknevet és kiad rá jó kis keresztneveket! Be lehet állítani, hogy ritka vagy átlagos neveket keressen! Ezt főként neked mondom Dóri, mert tudom ti inkább ritkát kerestek :wink:

http://baba.rufftech.hu/calc/calculator_06_query.php

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Bocs, kétszer ment el :?

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Szuper a link a névadással, azonnal beleszerettem a Küllikki lánynévbe. :lol: :lol:

Azt hiszem, mi maradunk a Borostyánnál, mert lehet úgy becézni, mint a Borbálát, ami nekem nagyon tetszik, de Gábornak nem. Szóval ez a kompromisszum. Ha fiú, akkor meg Bernát.

Orsi, mehet a könyves-játék?
Hú, látom, már nagyon be vagy zsongva a neme miatt! Azért még kell egy picit várni, hogy lásd. Maradtok a Fanninál, ha lány lesz? És ha fiú, akkor meg Iván, ugye? Nekünk még mindig nem biztos, hogy lány, de a jövő heti UH-on talán mutat valamit a kis szégyenlős...

Timi: nem jött privi. Küldd el légyszi még egyszer!

pussz

Kép

Kép
odod01
 
 


Dóri, persze, tetszik ez a könyves játék :D

Hát a neme miatt akkor is be voltam zsongva amikor még csak terveztük! Nagyon-nagyon kimondhatatlanul kisfiút szeretnék! Persze ha Fanni lesz is imádni fogom, csak úgy mint Kyrát, de azért mégis....avval még meg kell barátkoznom ha úgy lesz :oops: :oops: :oops:

Egyébként igen Fanni Olívia lesz ha lány és Iván Kristóf ha fiú :lol:

Ezeket egyébként egyiket se dobta ki az a neves lap, de azért nekünk tetszik :lol:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Orsi, köszönöm, Zsuzska nevében is!!

Dóri, elvileg megyek holnap tornára, hétfőn is voltam. Remélem nem jön semmi közbe.

Nálunk fiú lesz, a helyzet jelenlegi állása szerint. Annyira biztosra mondták, most már többször is, hogy mi lánynévben nem is gondolkodtunk. Zsolt lesz. Ha lány most már akkor is!! :D

Kép
Kép
patr
 
 


Patr, jól fog kinézni a kis fürtös rohangáló kislány után utána kiáltasz, hogy Zsolt állj meg :lol: :lol: :lol:
De jó, hogy mindkét gyereknek Zs-betűs neve lesz!
Dóri nektek is ahogy látom! Mármint nektek B :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Jövő héten itthon leszek Danóval, a suliban tavaszi szünet van. Mit szólnátok a csütörtökhöz, vagy a péntekhez? Vagy pénteken tornáztok?

Ez a név kalkulátor annyira vicces, a mi vezetéknevünkhöz azonnal a Dánielt dobta ki :D .
Ha nekem lehetne egy lányom, Anna lenne.. De most azt olvasom a gerinc fórumokon, hogy műtét után is nagyon kockázatos gyereket vállalni.. :cry: Pedig úgy szeretnék Danónak egy kistesót!!
Nagyon szép neveket választottatok!
Írjátok meg, melyik nap lenne jó nektek!!
Kata
chaniel
 
 


Kata, én azért drukkolok neked, hogy lehessen kistesó! A terhesség tehelné meg a gerincedet? Vagy a szülés? Mert ugye a császár nem terheli! Vagy már kihordani se tudnád? :roll:

Nekünk mindegy melyik nap! Hétfőtől Péntekig mi ráérünk :lol:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Jelentem, mi is kilábaltunk a betegségből! Ennek örömére Boldi tegnap fejre állt az utcánkban, ami aszfalttörmelékkel van leszórva, a feje felszakadt, csurgott a vér... :shock: :shock:
Én hemar felmértem, hogy nincs nagy baj, de ő odakapott a kezével, és meglátta, hogy vérzik, és teljesen besokkolt, alog lehetett megnyugtatni. 1 órán keresztül pihegett az ölemben, közben fel-felsírt, hogy "véér", meg "dotornéni" stb.
Én akkor borultam ki, amikor már mindenki lenyugodott, de aztán egész este tök kivoltam. (Szerencsére ezt a gyerek már nem látta, mert aludt.)

Kata, elég kaotikus a jövő hetünk, de most a csütörtök látszik jobbnak a látogatásra.

Orsi, sajna a hétfőt le kell fújnom, tornára sincs időm menni, mert kerti munkákba fogtunk, amit nem tudok itt hagyni (majd mesélek). :roll:

Mindenkinek pussz

Kép

Kép
odod01
 
 


Dóri:
Jajj szegény Boldi :cry: .Remélem már jól van.
Multkor a Réka is elesett, de úgy,hogy pont ráharapott az alsó ajkára és ahogy sírt tiszta vér volt a szája belül.Nálunk ez volt az első eset és elég hülyén reagáltam,tisztára bepánikoltam.A gyerek persze erre még jobban sírt...Kell az ilyesmihez a lélekjelenlét az biztos :? .

Kata:Elvileg nekünk jó a csütörtök.

Orsi:Jöttök?

Puszi

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok!

Lányok, mi lesz holnap????

Számíthatok rátok??
Írjatok!!
chaniel
 
 


Sziasztok!

Kata, én írtam, hogy mennénk, de hova kell és mikor (mi már 9-re is tudunk menni)? Priviben leírom a mobilszámomat, esetleg oda is küldhetsz üzit.

Kép

Kép
odod01
 
 


Kata:Mi is tudunk menni, légyszi írd meg a pontos címet,hogy hova!
Réka fél10 körül szokott szunyálni egyet, tehát 11 körül érnénk oda ha az jó.

Orsi:Jöttök?Remélem.

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok!

Azt elfelejtettem, hogy nekünk f12-kor el kell indulnunk haza, mert Boldi alszik déltől.

Kép

Kép
odod01
 
 


Sziasztok!

Orsival mi van?

Deák F. u .3. a cím, 9-től már jöhettek!
Kérlek, hívjatok, hogy jöttök-e!
A számom: 06-209-123-343

Kata
chaniel
 
 


Timi, akkor ti Rékával pont akkor jönnétek, amikor Boldiék elmennek? :(
chaniel
 
 


Délután nem jobb nektek???
Hogy akkor egyszerre tudjunk találkozni?
chaniel
 
 


Timi, Orsi!
Most beszéltem Dórival, pénteken nekik jó a délután. Mit szólnátok hozzá? Patr, te is jöhetnél!
chaniel
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: