Új privát üzeneted érkezett!

Én nem is ismerem. Fábián Antalhoz járok.

Lányok. Mizújs Veletek? Hogy vagytok?

Üdv, Babci
babci
 
 


Babci köszi az infót!
Már írtam a múltkor egy hozzászólást, de olyan lassú volt a net, hogy úgy látszik el sem ment.

Autóügy megoldódni látszik.

Zsu! Örülök, hogy tetszenek a cuccok, ezek szeint a méret is jó.

Szombaton indulunk a balcsira, 1 hétig nem leszek.

Szöszke, Losoncziról átlagosat hallottam, vagyis rosszat nem, igaz, csak 1 ismerősömnek volt dolga vele, azt mondta, rendes volt. Én szem. nem ismerem.

KépKép
simsi
 
 


Nem tudom, hol vagytok ennyi ideje, mindenesetre tettem fel néhány képet a babanet albumba, simsi ..., és Bencus 3 éves nagyfiú néven.

KépKép
simsi
 
 

 
 

Simsi!
Megtaláltam, megnéztem, nagyon tetszenek az albumok!!
Bencus hatalmas nagy fiúcska, és a lányos is igazi hölgy már!!
Viszont ha megjavul a varrógéped, és varrsz már, akkor szólj légyszi, biztosan szükségünk lesz néhány melegítőre, pulóverre!!

Babci!
Hogy álltok???

Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Sziasztok Lányok!

Ezer bocsika, hogy nem jelentkeztem. Nyakig a melóban. Néha kicsit jobban halad az építkezés, néha megáll. Éppen ma bosszantott fel a kőműves, mert megígérték hogy ma jönnek betonozni, és nem jöttek. Még 1-2 nap késés nem is lenne nagy gond, de a tetőszigetelős csak a jövő héten tudna jönni, csak akkor szabad. De így hogy késve kezdik a betonozást, a jövő hérte nem köt meg. Tehát vissza kell mondani a szigetelőst. Kép Elég bosszantó, mert fő szezonba kereshetek megint embert, aki mielőbb megcsinálja az üveggyapotozást és kartonozást. Tényleg! Nem ismertek valakit, aki foglalkozik ilyesmivel?
Egyébként elég jól állunk. Villanyvezetékelés megvan, le van vakolva, kiépítve a víz és szennyvíz, megcsinálva a fűtés, de a géz még nincs bevezetve. Már "csak" aljzatbeton kellene, szigetelés-kartonozás, burkolás, festés. Már nem is olyan sok. Igaz? Kép
De lesz október mire készen lesz.
Ez van.
Sajna lassan nem lesz netünk. De majd néha megpróbálok benézni hozzátok. Kép
Még jelentkezem 17.-éig.
Pusza, Anita
babci
 
 


A profilomba új képet tettem. Nézzétek meg! Kép
babci
 
 


Szia Babci!
Kép amiket írtál...
Viszont a fiúk nagyon helyesek!!

A barátnőmék meg úgy jártak, hogy beszéltek egy burkolóval, aki azt mondta, hogy a héten szól, és jön csempézni. Ezerrel nekiálltak leverni minden régi csempét, a burkoló meg azóta nem jelentkezett...úgyhogy már egy hete a szülőkhöz járnak fürdeni...

Elfelejtettem újságolni, hogy ma voltunk először a bölcsödébe! Eddig tetszik a fiatalúrnak, aztán meglátjuk majd, milyen lesz...

Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Sziasztok!

Jó hír, úgy látszik használt a ráijjesztés és ma jöttek a kőművesek. Azt mondták csütörtöki nap folyamán befejezik, így nem kell lemondani a szigetelőst sem. Kép Három nap száradás már bőven elég ahhoz, hogy a szigetelősök dolgozzanak rajta. Úgy örülök!

Hú! Bölcsi?! Az komoly dolog. Nálunk nagyon messze van, nem is igazán akarom vinni. Majd az oviba. De azt is elég lesz megszokni neki és nekem is. Na de ez még odébb van.

Egyébként már vagy jó 2 hete fürdőszoba nélkül vagyunk mi is. Ugyanis anyósék is újítják fel idelent a fürdőt, na meg csak e bontásával tudtuk jól felvezetni a vizet, a szennyvizet meg le. Na szóval jó két hete fürdő és meleg víz nélkül vagyunk. Elég érdekes ez a nomád életmód. De valamit valamiért.
Hihetetlen hogy meg tudja az ember szokni a luxust, ami ma már alapkövetelmény.

Pusza Nektek!
Anita
babci
 
 


Sziasztok!
Régen jártam itt, eddig csak olvasgattam.
Három gyönyörű lányom van , a legkisebb 3 hónapos. Az építkezéshez nem nagyon tudok hozzászólni, nálunk csak felújítás volt, de köszönöm nem kérek belőle többet
Üdv Réka
rekah
 
 


Szia Réka!
Van valami kép rólatok? Megnézném a gyönyörű lányaidat!!
Nekem egy majdnem 2 éves kisfiam van, akit most kezdek beszokatni a bölcsibe...
Képzeljétek, annyira tetszik neki, hogy reggel szalad a bölcsibe, alig bírja kivárni, míg felhúzom a cipőm. Igaz, a héten még csak délelőtt voltunk, de már ott evett reggel és délben is. Jövő héten megpróbálják altatni is...

Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Ezt a bölcsi-dolgot tavaly ilyenkor csináltuk végig mi is Bencussal. Ő is megszokta hamar. Inkább mostanában van gond vele, hogy otthon volt majdnem 1 hónapig, most nem nagyon van kedve megint járni. Vag ymár menne inkább oviba, nem tudom. Csak 30-án nyit az ovi.

Varrógépem javulóban, tegnap vittük át egy szomszédhoz, aki a másik gépemet tavaly nagyon jól megcsinálta. Hátha ehhez is ért. Ha nem, akkor meg viszem a szervízbe, muszály megcsináltatni, már kiszabtam a melegítőalsókat, kell az oviba benti gatyó.

Réka üdv körünkben!

KépKép
simsi
 
 


Sziasztok!
SAjnos kép nincs- a férjemnek mondtam már, hogy rakjon fel, de nálunk kicsit lassan működnek a dolgok. Jó, ha fél év múlva lesz.
Írjatok a közösségbe szoktatásról! Nekem még nem volt részem benne, és nem tudom hogyan csináljam, majd ha odakerülök. Sokaktól hallottam, hogy érdemes két hónappal azelőtt elkezdeni, hogy visszaállok munkába,mert a gyerek úgyis el fog kapni minden betegséget, és a munkahelyen nem nézik jó szemmel, ha két hét után ismét eljövök.
Másik problémám, hogy lassan óvodát kellene választanom, de nem tudom, hogy milyet válasszak. Kiváncsi lennék, hogy milyen szempontokat vegyek figyelembe, vegyes csoport, vagy hagyományos-ilyenek?
Mindenkit üdvözlök
Sziasztok Réka
Gyönyörű gyermekeitek vannak!
rekah
 
 


Simsi drága!
Ha megjavul a gép, és varrsz gatyókat és
pulcsikat, gondolj már ránk is légyszi!!

Réka!
Igaz, mi csak bölcsibe megyünk, de egy hónapot mondtak a szokatásra. Van akinek 2 hét alatt simán beszokik, van akinek több időbe telik. De a vezető elmondása szerint - megjegyzem én is észrevettem másonKép- az anyának nehezebb az elválás, mint a közösségbe vágyó gyereknek.... Kristóf reggel áll az ajtóban, az apja már ráhúzta a szandálját, (csak én tötymörgök) kiabál: Aaaaaaaaaa gyejeeeee!!! Szalad befelé a csoportszobába is...
Az oviról csak annyit, hogy mostanában már inkább vegyes csoportok vannak. Jó a kisebbeknek, mert sokmindent elleshetnek a nagyoktól, és a nagyokat általában külön viszik foglalkozásokra, hogy ne maradjanak le semmiben. Nyíregyen van egy-két óvoda, amiről hallottam, hogy jó, az egyik pl ahova Simsi viszi Bencust Kép de inkább mélben írnék erről, ha kíváncsi vagy, mert nem tudom kik olvassák még a topicot, és nem szeretnék egy ovit sem reklámozni...
Ja, és köszönjük a dícséretet a gyerekeink nevében is Kép
Készül a g-portálos oldalam, már a családi képek fenn vannak, ha érdekel valakit, kukk:
http://gportal.hu/gindex.php?prt=19737

Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Sziasztok!

Hogy vagytok!
Sajnos pár nap és lejár az internet előfizetésünk. Kép Tiszta blama, de sajna már nem futi rá, fizetni kell a hitelt.
Szerencsére elég jól állunk, már megvan a betonozás, holnap jönnek felrakni az üveggyapotot és a gipszkartont, aztán már "csak" burkolás és festés. És sok egyéb apróság.

Puszi, még benézek, 17-ig vagyok
Üdv, Babci
babci
 
 


Sziasztok!

Tegnap írtam, de úgy látszik eltűnt!
Hogy vagytok?
Sajnos lassan lejár az előfizetésünk. Kép Elég elszomorító.
Minden jót Nektek! Remélem lesz még vmikor Internetünk.

Üdv, Anita
babci
 
 


Na mégis meglett az iromány.
Sajna a gipszkartonosok nem értek ide. Kép De talán majd holnap.

Pusza, anita
babci
 
 


Sziasztok Zsu várom az e-mailedet itt a címem
reka.k-ne@freemail.hu
Réka
rekah
 
 


A beszoktatásról meg oviról sokat kehetne írni...
Nálunk a beszoktatásra 1 hetet mondtak, nehezebben elváló gyereknél max 2 hét, ennél tovább nem szokott tartani. Én első 2 nap bent voltam Bencussal a cspoportszobában, délig, harmadnap kiküldtek egy kicsit sétálni, és mivel nem volt semmi baj, negyedik nap már ott is hagytam délig. Pénteken meg mire mentem érte ebéd után, mondták, várjak egy kicsit, ha nem hiányol, lefektetik. Nem hiányolt, el is aludt. Utána egy ideig semmi gond, majd kb. 3 hét után volt egy kis nyafi, meg nem akarokittmaradni, de rövid időn belül elmúlt ez is, és minden rendben volt.

A betegségekkel mi úgy voltunk, hogy szeptemberben kezdett járni, és persze tömtem vitaminokkal, kis orrfolyáson kívűl semmi baja sem volt. Talán nov végén, vagy dec-ben lett először beteg, aztán kis szünetekkel jan-feb majdnem végig. Akkor kiakadtam rendesen, az sok volt. És mind felső légúti hurut. Aztán elmúlt, szerencsére. Remélem, nem fog megismétlődni.

Oviról meg az a véleményem, (ovónénikkel beszélgetve) hogy nem annyira jó az a vegyes csoport, mint amennyire beállítják, a kicsiket sokszor "elnyomják" a nagyok, a nagyokat visszafogják a kicsik, és nincs annyi ovónő, hogy külön vigyék őket, hacsak szabadidejét fel nem áldozza egyikük. Szóval, ha választani lehetne, jobb az életkoruk szerinti csoport. A lányomnál tapasztaltam, 3 évet rendesen járt, 1-et vegyesben.

KépKép
simsi
 
 


Folyt köv.

Ő azt mondta, jobban érezte magát a rendes csoportban, sokszor zavarták a kicsik.
Amúgy persze van előnye is a vegyesnek, de nem örülök neki, hogy ez van. A mi esetünkben az volt a döntő, hogy ovónéniket választottunk, és annyira ragaszkodtam ehhez a pároshoz, hogy cserébe még a vegyes csoportot is elfogadtam. REmélem, jó lesz azért.

Kedves Zsu, a gépem megjavult !!!! (hurrá, végre!!!) legalábbis azt mondja a szomszéd, még sajnos nem volt időm kipróbálni, pedig el se raktam, ott áll a konyhában. Itt van a nyakamon egy kis befőzés is, meg lekvárfőzés, meg ahelyett, hogy ma is csináltam volna valamit, inkább elhúztunk a strandra. (:-) )

De nem felejtem el, majd viszek nadrágot mutatni, ha kész lesz végre, a többit meg megbeszéljük!

Képzeljétek, Bencus megtanult víz alá menni! Már egyszer tudta pici korában, a babaúszáson, aztán kihagytunk egy fél évet, és elfelejtette, hogy kell visszatartani a levegőt. De ma újra megtanulta! Lehet, hogy közrejátszott az is, hogy tegnap közölte velem, hogy ő vizilabdás lesz, (néztük a meccset) és mutattam, hogy ott bizony néha víz alá mennek a játékosok.

Azt hiszem, van itt nyiregyen vizilabda szakosztály. Vajon hány éves kortól mehetnek a kölykök? Ha egyáltalán kitart még ez a kemény elhatározás.

Ja, hirdetek most a keleti apróba gyerekruhát, a Bencus kinőtt cuccait, meg nagyobb lányokra valót, még Dorkáról (122-128) Ha érdekel benneteket, vagy ha tudtok valakit, akkor szóljatok. Az se baj, ha nem vesz valaki, megnézni azért lehet.

KépKép
simsi
 
 


raktam fel képeket a varrós oldalra (simsi mit varr)

KépKép
simsi
 
 


Szaiasztok!
Van még kérdésem az ovival kapcsolatban. De most más izgat. Tudtok olyan úszásoktatást, ahol 3 éves gyerekeket is fogadnak?
Sziasztok Réka
rekah
 
 


Ilyet nem tudok. Esetleg a babaúszás ami szóba jöhet (a lugasban) vagy maszek alapon viheted.

De szerintem nem véletlen, hogy nem foglalkoznak 3-4 éven aluli ak oktatásával, egy ekkora gyerek még kicsi ahhoz, hogy megtanítsák úszni. Látom saját példánkon, az én fiam 3,5 évesen vígan lubickol a víz alatt, nyitott szemmel megy a víz alá, ha beleugrik, feljön a felszínre, kidugja a fejét, levegőt vesz, és úgy bukik vissza,tehát az alapokat tudja, és mégis, hiába próbáltam tanítani neki a kéz-lábtempót, vagy a siklást, nem érti, vagy egyszerűen nem akarja érteni, hogy mit kell csinálni.
Kicsi még hozzá. szekember szerint jövő nyáron, ha 4,5 éves lesz, talán lesz belőle valami. Addig marad a kötetlen játék a vízben.

KépKép
simsi
 
 


Szia Simsi!

Kislányom 7 éves. Korábban próbáltam az úszás oktatást, de beteg lett, így elmaradt. Az iskolában kezdte el újra a Vidám-Delfin táborban. Ő azt hitte, hogy ez után a tábor után tud, de nem. Most jár maszek alapon. Egyébként ha beindul megint a Jósában a Vidám-delfin, akkor ott lehet úszást tanulni, szerintem fogadnak 3 évest is. Utána kellene nézni. A volt 9-es iskolában.
KisÓ
 


Ja jut eszembe Simsi!

Nem mindegy, hogy ki tanítja. Én 5 évig úsztam, tehát tudok. Nem tudtam megtanítani a kislányomat úszni. Múlt héten elfelejtete a tanára az órát és nem jött. Úgy gondoltam, hogy akkor tanítgatom én. Na nehogy azt gondold. Az oktatójával 650 m-t is leúszik, velem semmi érdemlegest.
KisÓ
 


Van igazság abban amit mondasz. Az én fiam, amikor néha próbálgatta, csak kalimpált kezével, lábával, valahogy nem állt rá, én úgy láttam, nem érti pontosan, mit is kellene csinálni. Lehet, hogy egy oktatóval más lenne, de úgy gondolom, majd jövőre. Nekem elég biztonságot ad, hogy látom, hogy a felszínre tud kapálózni. Egy ideig ez is elég.

Egyébként most azért léptem ide, hogy búcsút intsek nektek. Lemondtam az internetet, így otthon nem lesz, csak nagyritkán, a könyvtárból fogok tudni fellépni.
Mikor gyesen voltam, nagy segítség volt az internet.Mióta dolgozom, egyáltalán nincs rá időm. Ez van, sajnos...
Sziasztok.

KépKép
simsi
 
 


Nyíregyházi kismamák, anyukák hol vagytok?
KisÓ
 


Sziasztok!

Még nem vagyok nyházi, de hamarosan az leszek.
Költözés előtt állunk. 3 gyerkőcöm van, egyedül nevelem őket, 14 éves fiú és két lány: 12, és 3 évesek.
A fiú már Nyházára jár a Bánkiba, de nem tudom a lányok hogy fogják viselni az átállás.
Félek kicsit.
Viszlát!
rea70
 
 


Szia Rea!

Előre is üdv Nyíregyházán. Félelmed érthető, sok szerencsét az új élethez. A kislányaid hova fognak járni?
KisÓ
 


Szia KisÓ!

Nem tudom még hova fognak járni a lányok. Az Örökösföldre költözünk, ott fogok szétnézni először.Az lenne a legegyszerűbb.
Milyen elfoglalt mindenki Kép
rea70
 
 


Szia Rea!

Dolgozni fogsz, ha igen hol? Célszerű lenne akkor a munkahelyhez közel keresni iskolát, vagy ovit. Nem tudok semmit az örökösföldi suliról, de ha gondolod utána kérdezek. A sport jó. Mármint ott.
Mikor költöztök? Kép
KisÓ
 


Szió!

Jelenleg nincs munkám. Költözés után kellesz keresnem valamit.
Tehát a suli marad a közeli.
Kell még legalább 1 hónap mire költözni tudunk.
Megköszönném, ha tudnál infót gyüjteni, mert lassan intézni kellessz.
Szépeket!
rea70
 
 


Sziasztok!
Ma voltam a kórházban vérvételen, stb ciszta műtéthez, és le a kalappal, hogy milyen jó volt mindenkinek a hozzáállása. Ügyesen vették le a vért, igaz most is majdnem elájultam, de engedtek feküdni. Minden elismerésem...
Mondjuk, jó sokáig tartott az egész, mert 9-re mentem, és 1/2 2 kor szabadultam, de nem baj...

Sziasztok:Szöszke

Kép
szöszke
 
 


Sziasztok!
Szöszke!
Sok sikert!! Örülök, hogy újra hallottunk rólad!!!

Rea! KisÓ!
Örülök nektek!! Simsiéknek kikötötték a netet, egyedül meg nem tudok itt mit csinálni, csak kíváncsiságból lestem be, és lám, lám... megtaláltalak benneteket Kép

Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Sziasztok
Régen jártam erre, köszönöm az úszással kapcsolatos véleményeteket, de szeretném tudni, hogy hogyan lehet maszek alapon úszni tanítani a gyerekeket. hol keressek tanárt?
Szöszke!

örülök hogy jó tapasztaléataid vannak, nekem sincsenek rosszak. Sok sikert a családalapításhoz, és sok boldogságot. Ha jól olvastam, akkor most volt az esküvőd. Apropó, hova jártál általánosba? Úgy tudom nyíregyházi gyökereid vannak.
Sziasztok Réka
rekah
 
 


Rea, örökösföldön a Móra jó suli, oda jár a lányom, a Hunyadiról nem sok jót hallottam, meg elég bizonytalan is, tavaly meg akarták szüntetni. Szerintem a továbbtanulási esélyek a mórából jobbak, ha teheted, én ezt a sulit jobban ajánlanám!

Azért, mert otthon nincs net, azért néha bekukkantok ide! Nem túl gyakran, kb. havonta egyszer, de ez is valami!

Sziasztok!

KépKép
simsi
 
 


Rekah!

Először az 1. gyakorlóba, aztán 5. osztálytól a 4. (ma Kodály) isk-ba jártam.

Csütörtökön megvolt a ciszta-műtétem... sikeresen túléltem, és nagyon jól érzem magam. Még két napig pihi :-), aztán szerdán már munka :-(

Sziasztok!

Szöszke

Kép
szöszke
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltam varrat-szedésen. Minden jól alakul...

Szöszke

Kép
szöszke
 
 


Sziasztok!

Szöszke!
Remélem hamar felgyógyulsz!! Azért eleinte vigyázz azzal a munka dologgal, pihenj sokat!!
Egyébként milyen volt a kórházi légkör? Rendesek voltak?

Olyan fura, hogy az én kisfiam még alig múlt kettő, és már mi is azon tanakodunk, hogy melyik oviba,suliba fog majd járni... nem lehet elég korán kezdeni...

Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Sziasztok!
Bocsi a "zavarásért"!
Ajánlom szves figylemetekbe az alábbi programot!
Talán nincs olyan messze Miskolc!

http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/cgi-bin/show.cgi?tpc=118983&post=402432#POST4024 32

Várunk Tiekte szeretettel!
kriszta13
 
 


Szöszke!
Neked volt nemrég hangversenyed itthon?? Kép
Sajna nem tudtunk elmenni, de az ismerősöm csupa-csupa jókat mondott róla!! Kép
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


jááááááááááááááááááááájjjjjjjjjj
bocsi Szöszke!! összekevertünk vkivel, de valszeg ő is osztálytársad volt Kép))))))))))
bocsi Kép))))
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Kedves Zsuzsimanó!

A kórházi légkör egyszerűen fantasztikus volt. A műtősfiútól kezdve az orvosokig (a helyzet ellenére) mindenki vicces volt. Ha ez a műtét nem lett volna, akkor úgy éreztem volna magam, mint egy szállodában. ;-))

Nagyon hamar gyógyulnak a sebek, úgyhogy aki laparoszkópiás műtét előtt áll, ne izguljon... nudli az egész. És a bőr sem marad csúnya.

Szöszke

Kép
szöszke
 
 


Kedves Nyiregyiek! Ide is betolakszok a gondommal, sosem lehet tudni alapon. Januarra varom a babamat, s az anyagi helyzetem nem tul rozsas. Babakocsit probalok szerezni ugy, hogy nekem egy 1-szer hasznalt, karcmentes allapotban levo Nikon fenykepezom (nem digit) van. Taskaval, 40kockas filmmel, 2 potelemmel. A Tescoba van egy ugyanilyen, bennt, ahol a telefonokat is aruljak. Tegnapelott lattam. 65e Ft az ara. En vagy eladnam ugy felar magassagaban,amibol kitelik egy hasznalt b.kocsi, vagy elcserelnem egyre (1 az 1-ben). Biztos vagyok benne, hogy nem csinalna rossz uzletet vele senki, de nehez megtalalni akit erdekel. Ezert tolakodtam be ide is, hatha sikerul. Kerlek titeket, segitsetek ha tudtok!
Elore is halas vagyok!
Az e-mail cimem:totheni@freemail.hu Tettem fel kepet a "keres-kinal"-ba, de kuldok meg ha valakit erdekel.
Koszonom! Eni
kteniko
 
 


Sziasztok!
Szöszke! Neked a húgom valószínüleg osztálytársad volt. (A csokisuliban.)
Örülök, hogy jól érezted magad az szülészeten, csak azt nem értem, ha pESTEN élsz, akkor miért nem ott akarsz szülni, és miért nem ott operáltak? Bár az igazat megvalva, ha Pesten élnék én sem ott mennék kórházba.
Sziasztok! Réka
rekah
 
 


Kedves Rekah!
Az állandó lakcímem Nyíregyházán van, az ideiglenes Mogyoródon , ami már majdnem Pest, de semmi pénzért nem mennék pesti kórházba. Gondold el a legrosszabb körülményeket, szorozd meg kettővel, és az eredmény a pesti helyzet. Másrészt ragaszkodom a nyíregyházi orvosomhoz. Kb. 6 éve járok hozzá. Minden nyavalyámat kikúrálja, a férjemen kívül csak ő nyúl(hat) hozzám. Most azért menjek át egy másikhoz, mert messze van? Autópályán 2 óra alatt Ny.házán vagyok. Ha Budára mennék innen tömegközlekedéssel, kb. ugyanennyi időbe kerülne... Autóval nem mennék be Budapestre, mert bolondok háza van mindig. Ja, és nem is biztos, hogy tudná a doki a nevemet.
Ki a hugicád?
Szia: Szöszke

Kép
szöszke
 
 


Sziasztok!
Segítsen nekem valaki! Ahogy így visszaolvasgattam, ti már jó ideje Nyíregyházán laktok. Mi most költöztünk Vásárosnaményba októberben, amikor a kislányom született utána. El kellene lassan mennem rákszűrésre és a mellemben is van egy kis csomó, ami nem fáj, csak bosszant, szóval nem hiszem, hogy a tejcsitől van, de meg kellene nézetni.
Szóval keresek egy nyíregyházi megbízható szülész nőgyógyászt, mert a következő babánkat kb 2 év múlva szeretném szülni és jó lenne már addigra legalább kicsit ismerni azt a bizonyos dokit, akire a babánk életét bíznám.
Minden véleményt szívesen olvasok, jót és rosszat egyaránt. És aki mostanában szült az írhata a kórházról is.
Babaúszásra jár valaki közületek? Milyen?

Írhattok privátban is a kolozsvarineolgi@freemail.hu címre.

Előre is köszi
aticica
 
 


Kedves Aticica!

Nyíregyházán hemzsegnek a jobbnál jobb szülész-nőgyógyászok. Biztos mindenki a sajátját fogja ajánlani, én is ezt teszem: Dr.Losonczy János főorvos, minden hétfőn, és szerdán 16-18 óráig rendel a Szent István u. 8-ban, bejelentkezés hétfőn, és szerdán 15 óra után a (42) 410-446-os telefonon. Nagyon kedves, nem stresszeli az embert feleslegesen, nyugis, laza, nála volt november közepén ciszta műtétem, és nagyon szépen dolgozik, jó kezű, tapasztalt, humoros...

Kérdezz, ha még érdekel valami róla!

Szia: Szöszke

Kép
szöszke
 
 


Aticica, elfelejtettem a kórházról írni. Én még csak a nőgyógyászati részen voltam, de az egész épületet pár éve újították föl, minden kórteremhez van fürdőszoba. 2 személyes szoba is volt, és azt hiszem a legtöbb a 6 fős, de majd a lányok kijavítanak, ha nem így van. Azt tudom, hogy van Alapítványi szoba (egyedül lehetsz, mikrohullámú sütő, és néhány extra, na meg a kisbabád társaságában), úgy rémlik, hogy 4.000,-Ft/nap az ára. Nagyon ügyelnek a tisztaságra, sok a sürgő-forgó nővér, és orvos, és alapjáraton elég jó hangulat uralkodik az osztályon.

Szia: Szöszke

Kép
szöszke
 
 


Köszönöm a gyors választ. Szerintem jövő héten fel is hívom.
aticica
 
 


Aticica!

Voltál a dokinál?

Szöszke

Kép
szöszke
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: