Új privát üzeneted érkezett!

Micuska,
ám legyen :lol:
fiú-lány téma röviden: Lilivel volt 3 nyugodt évem, Levinél égnek áll a hajam...naponta 528-szor hagyja el a számat a "nem szabad" kifejezés :lol:
Étkezésügyileg nálunk nincs gond, hacsak nincs itt az anyósom.
Ugye mi tradícionálisan nem eszünk az asztalnál, így alakult ki, egyben van a nappali-konyha-étkező, és inkább a nappaliban szoktunk, és nem is egyszerre, hanem ki mikor éhes. Nálunk a közös elmélkedés helyszíne a fürdőszoba. Na anyós mikor vigyázott a gyerekekre még mi osztálytalálkozón voltunk, akkor Lilit le akarta ültetni az asztalhoz, mindent meg akart változtatni, és mikor mondtuk, hogy de mi nem szoktunk, akkor közölte, hogy az a mi bajunk, de enni az asztalnál kell. Én meg nem akartam mondani, hogy a konyhaasztalt másra szoktuk használni :oops:
Levi meg bármikor bárhol bármiből bármennyit megeszik. Nem lehet tőle kajálni, mert kiszedi a szánkból. Valamelyik nap szerzett egy doboz vajat, és mire észrevettük a felét megette. Vágyainak csak a tejallergia szab határt...

Egészség változó, most épp Levi beteg, köhög nagyon. Pedig már csak 10 napunk van meggyógyulni. Menni kellene tejterhelésre. Egy hónapja már próbáltuk, de akkor is beteg volt előtte, és valószínű az antibiotikumtól véres volt a széklete.
Lili új oviba jár, a sima államiba, ami ezerszer jobb, mint a magán volt. Viszont ide úgy hordják be a beteg gyerekeket, mintha muszáj lenne.

Jogosítványom nekem 15,5 éve van, el sem tudnám képzelni nélküle az életem. Anno 17 évesen meg akartam tanulni vitorlázó repülőt vezetni, és mikor apu azt mondta, hogy jó, fizeti, akkor mondtam, hogy legyen inkább először autó. Ebben maradtunk :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Kép

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Köszi, ez így klassz képet adott.

De mire szoktátok a konyhaasztalt használni? :wink: :?: :twisted: Jó az, aki jóra gondol.
Most akkor úgy néz ki, h. én vagyok a legidősebb itt? Húúú.
Ez AZ a margarinos kép lehet.

micuska
Kép

Kép

Kép
micuska
 
 

 
 

Micuska,
de neked van is egy 11,5 éves gyereked, én meg még 5-nél járok csak :lol: Amúgy 77-es vagyok.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Jól van akkor, nem vagyok vészes a '75-tel.

micuska
Kép

Kép

Kép
micuska
 
 


Na látom csak nem támad fel a topik...

Aranyos Levi a margarinnal...nem lett baj belőle? :roll:

Atticy-nak az étvágya változó.Van mikor 5 percenként eszik, van mikor egész nap csak tejet iszik... :roll: Ő már csak ilyen...Ha valami új kaját akarok adni neki, másfél óra,míg az első harit megejti rajta...Ezt csak akkor teszem, ha jó napom volt és a türelmem a helyén van... :lol:

Most,hogy kicsit feszült a hangulat...(pénztelenség), Ő is sajna megérzi.kicsit hisztisebb és rosszcsont abb,mint volt... :? De remélem elmúlik...Az ovit nem igen szereti,inkább velem akar lenni.Hiába mesélek neki szépeket az oviról,mindig azt mondja: "még beteg vagyok, nem megyek"! Nem tudom mi lehet az oka,pedig nagyon aranyosak,kedvesek az óvónénik... :roll:
Ma már azt mondta,hogy jó elmegy kedden az oviba, hát kíváncsi leszek....remélem nem fog legörbülni a szája.Az elején imádott járni, sose sírt, csak mikor hoztam haza.Most ahogy kezdődtek a betegség miatt a kimaradozások,sírva szokik vissza,kapaszkodik...annyira sajnálom, de hát jó ott neki... :(

Remélem most nem fog sírni...muszáj kedden bemennem Kecskemétre...persze busszal...remélem 12:45-ig megjárom...Akkor kell elhoznom az oviból.

Hát így állunk...


Puszi nektek és jó éjt!

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Micuska
eddig lusta voltam új vonalzót csinálni,de ígérem ráveszem magam.Annám decemberben lesz 6 éves.
Háát,nem könnyű mostanság Annával,nem tom mi van vele.

Lina
tökkkkre tutti az a margarinos fotó,hogy tudja megenni magában... :lol: Anna étvágy is naon jó,a sajtot nem eszi meg.

Timci
bocsi,de ha szólsz,akkor lehet tudtunk volna segíteni.De szólok ha van vmi!

Köszi,a jogsi útban van már,jövőhéten legkésőbb a kezemben lesz,az autómmal már naon mehetnék! :lol: :lol:

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Hajny-köszi előre is, de pénztárba tuti nem szeretnék menni.Nem akarok pénzzel foglalkozni. :oops:

Ha más van valami,szólj.Előre is nagyon köszönöm.
Most van neked is külön kocsid?

Csütörtökön megyek egy állásinterjúra, hát kíváncsi vagyok mizujs...
Ma beadtam a kecsói polg.hivatalba a pályázatomat.Ott folyamatos az elbírálás.Én nagyon reménykedek, remélem nem hiába.

Ma volt oviba és nem sírt.Sőt nagyon megijesztette az óvónénit. :lol:
Mikor behozták őket az udvarról, megszámolták őket,és 1 hiányzott.És na ki volt az? Hát Atika. :lol: 8) Bebujt az öltöző szekrénybe a folyosón. :lol: És mikor hallotta,hogy kétségbeesetten keresik,előbújt mosolyogva,hogy "kukucs"!!! :lol: Nem hiába anyjára ütött...Én a nagyanyámat kergettem az elbújásommal a kórházba. :?


Na szép estét csajok!

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Nnna! Azt is észrevettem, h. amikor begarázdálkodik valaki, akkor is megáll a topik. Honnan látni, h. megy egy topic és lehet benne reklámozni?

micuska
Kép

Kép

Kép
micuska
 
 


Micuska-megnézi, hogy mikor írtak utoljára a topikba... :?

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Bocsánat a garázdálkodásért de én is pénzből élek.2 gyerekkel egyedül.Ha jol olvastam,Ti is a pénz miatt aggodtok.Azt gondoltam legalább Ti nem fogtok haragudni a reklámért.
Na erről ennyit

KépKép
KépKép
enikõ24
 
 


Köszi, Timi!

Eddig eszembe sem jutott, hogy abban a sávban info.-t keressek.

És ezen az alapon más info.t is megtaláltam:
Ne haragudj Enikő24, de ezen kívül még soha nem láttalak itt, és ezek szerint van még ahol nem veszik jó néven.
Nem haragudtam, csak nyilvánvaló reakciót vettem észre. Mindig blokkol a banda, ha ilyen, a témátol elütő bekukkantás történik. Egyébként, pedig megnéztem az albumodat is akkor, előítélettől mentesen.
Reméltem, hogy nem te érzed sértve magad.

micuska
Kép

Kép

Kép
micuska
 
 


micuska írta:Köszi, Timi!

Eddig eszembe sem jutott, hogy abban a sávban info.-t keressek.

És ezen az alapon más info.t is megtaláltam:
Ne haragudj Enikő24, de ezen kívül még soha nem láttalak itt, és ezek szerint van még ahol nem veszik jó néven.
Nem haragudtam, csak nyilvánvaló reakciót vettem észre. Mindig blokkol a banda, ha ilyen, a témátol elütő bekukkantás történik. Egyébként, pedig megnéztem az albumodat is akkor, előítélettől mentesen.
Reméltem, hogy nem te érzed sértve magad.


:wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


képzeljétek csajok,hogy jártam!Hihetetlen és felfoghatatlan,hogy lehet valaki ennyire aljas!

Vettem egy babakocsit a vateráról,mivel eladtam a Mura4 fullos szettemet, mert túl nehéz maga a váz,sok a tartozéka,ha betettem az autóba, más nem fért be sajnos a csomagtartóba.Mi meg szoktunk hazajárni,így muszáj volt eladnom.Mivel szeretnénk még babát a jövőre gondolván, vettem ezt a Peg Perego Skate babakocsit, amit még érkezése előtt kezdtem hirdetni,mivel közbejött valami, amihez sajnos sok pénz kell,de ahogy kézhez kaptam pénteken majd elájultam a látványtól. :evil:

Itt megnézhetitek a hirdetését:

http://www.vatera.hu/peg_perego_skate_b ... 57365.html

Írja,hogy :

Eladó egy PEG PEREGO SKATE (bubble green színű) típusú, gyönyörű állapotban lévő, használt uniszex babakocsi + autós gyermekülés! Gyönyörű,hibátlan!!

Erre mikor kicsomagoltam,borzasztóan koszos,nem kis karcolásokkal,hanem sok és nagy karcolásokkal!!!!

Mikor többször is rákérdeztem,hogy milyen hibái vannak,ezt írta:

Tisztelt timcike81! Megvizsgáltam tüzetesebben a kocsit és... -hordozó teljesen hibátlan! - babakocsi lábzsákján találtam 4 db gombostűfejnyi nagyságú foltot, ami szerintem mosással kijön.... DE ezt én nem tudom neked megigérni, mivel fogalmam nincs h ez mi!!!??? Mellesleg alig láthatók!!!! - bolyhosodást(nagyon minimális és alig észrevehető!!!) találtam a belső kárpit talprésznél. Hangsúlyozom alig észrevehető. Egyébként teljesen hibátlan a kocsi. -természetesen alul a futómű résznél van egy-két karcolás, DE gondolom egy alig használ kocsi esetében ez szintén megengedhető(mellesleg nem hiszem, hogy ez vmit is számítana!?, mivel alig észrevehető) Egyszóval ez a kocsi NEKEM nagyon megéri az árát így ahogy van. A többi problémáddal kapcsoladban azért sem tudok segíteni, mivel én/mi nagyon szerettük a kocsit és egy percig sem éreztük, hogy nem lenne biztonságban a gyerek benne és az én fiam nem tartozik a kisebbek közé, de 6 hónaposan is elfértünk benne. Üdv. - benike08

A bolyhosodás borzasztó!Nem alig látszik, hanem nagyon látszik!A lábzsák tiszta szutyok,kívül-belül!!
De ez mind elenyésző a többi probléma mellett!

A kocsi kapaszkodó karján jobb oldalt el van törve egy kis fog,ami segítségével lehet állítani a kapaszkodó dőlési szögét,így a kapaszkodó inog és nem áll stabilan!

A kupola oldalsó részén, ahol zippzározható,le van szakadva és ki van foszolva az anyag,a tolókarról hiányzik egy elem, amin a kocsi logója található,a kupola mindkét oldalán ahol,ahol a sportrészbe kapcsolódik,ki van szakadva,az első jobb kereke nem forog simán,akad,ezért húz oldalra a kocsi!

mikor észrevettem,gyorsan írtam neki sms-t,nem akartam zavarni, mert írta,hogy pénteken elég zsúfolt napja lesz a melóba.Erre Ő arra hivatkozott,hogy biztosan a futár törte el,miért nem kértem tőle számon!

Erre felhívtam!Idegesen,azt mondta,Ő hibátlanul adta és nem gondolta,hogy a logos alkatrész hiánya zavarna, nem tud a szakadásról se a törésről!Nem hajlandó velem beszélni,beszéljek az ügyvédjével!És rámcsukta a telefont!Hiába írtam neki levelet,hiába hívtam, nem reagált!

A vatera szabályzata szerint,köteles visszafizetni nekem a kocsi árát, ha 3 munkanapon belül jelzem a hibát!Én rögtön jeleztem is a vateranak, de még nem írt semmit,48 óra múlva kapok választ,azt írták.Hát kösz.

Felhívtam egy ügyvéd ismerőst.Ő is ezt mondta,hogy köteles visszaadni az árát!De hát nem reagál semmire, nem tudok beszélni vele!Menjek a rendőrségre és jelentsem fel,hisz nem kis összegről beszélünk.

Közbe nézegettem az általa küldött
fotókat.Kinagyítottam,kerestem a bizonyítékot,hogy igenis egy csalóval állunk szembe!
:evil:

Többszörös kinagyítás után egy képen meg tudtam állapítani,hogy hazudott nekem!A kapaszkodó az általa készült fotón is el van törve,látszik,hogy nem forr egymásba a 2 műanyag korong,a másik oldalán meg igen.

Egyébként én is tudok olyan fotókat készíteni róla,hogy ne lehessen látni a hibáit,mivel tudom hol vannak.

A szakadások,karcolások,törések, nem frissek!!!Látszik,hogy ezt nem a futár csinálta!Egyébként is nekem sok dolgot hozott a futár még a boltunkba is és soha nem volt probléma.Vigyáznak a dolgokra.

Az Isofix talpat ki se bontottam,mondván,annak semmi baja nem lehet,ugyanis az eléggé masszív anyagból készül. TÜV meg nem adja meg az engedélyt arra,hogy rátegyék az Ő pecsétjét egy szar dologra.

Mikor Attila mondja ennyi hibája van a kocsinak, nézzük már meg az ISOFIXET is,bontsd ki.Kibontom,hoppá leesik belőle egy fekete vas.Mondom mi a fene?
Nézem hova kell beletenni,honnan esett ki?Hát képzeljétek szét volt törve az egész belső része a hordozó befogadó résznél,azért is esett ki belőle a vas. :evil:

Na ekkor betelt a pohár!!!!Nagyon pipa voltam.És még most is az vagyok.

Mindent lefényképeztem.Az összes levélváltásunkat,sms-t,vateras aukciós oldalt mindet lementettem.

Ma bementem ide a rendőrségre.A rendőr azt tanácsolta,menjünk el Bp-re és vigyük vissza neki a kocsit.Köteles visszaadni az árát!Ha nem menjünk el ott a rendőrségre,mivel úgyis ott kell elindítani az eljárást,mert Bp-i az eladó!

Holnap megyünk!Minden bizonyítékot viszek magammal!!!

Ez elképesztő,mennyire aljas valaki nem?!Számomra felfoghatatlan!!!Olyan képeket küldött,meg annyira meggyőzött,hogy kifogástalan a termék,hogy el is hittem.Mondtam nem megyek érte, mert az többe kerülne maga a benzin mint a futár,amit így is Ő állt.Egyébként is Attila sokáig dolgozik.Én magamból indultam ki.Sajnos rosszul tettem.De mit hitt?Ennyivel megússza,hogy kitiltják a vateráról s kész?!Hát jó lóra tett szert az biztos!Nem hagyom annyiba!!!Kíváncsi vagyok nagyon,hogy holnap mi lesz.A vatera meg mossa kezeit!Menjek jelentsem fel.Kösz a segítséget! Ő nem fele semmiért sem!

De hát mindig a PTK-ra hivatkozik,akkor most mi van?!A csaj mikor regisztrált elfogadta a feltételeket!Csak valós adatokkal hirdetni és ha valaki 3 munkanapon belül eláll a szerződéstől,mert nem tetszik neki valami,akkor köteles visszafizetni!!!!Ilyenkor mi van?Miért mossa kezeit?!


Hát így jártam!!!!Nagyon vigyázzatok,mert rengeteg a csaló a rendőrség szerint a vateran!!!Én 2007 óta vaterázok, de még soha ennyire átcseszni ne csesztek,mint most. :evil:

Most ez jó téma,remélem sokan hozzá fogtok szólni!!!

Na holnap estefele,miután hazajöttünk még benézek!Szép estét!

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timcike,
hát ez nem semmi. Mondjuk én elvből nem vaterázok, türelmem sem lenne hozzá. Amúgy mi a Zepterrel jártunk hasonlóan, pedig ott vadi új készüléket kaptunk, és mégis gyári hibás volt, amit azóta sem ismertek el, hiába mentünk fogyasztóvédelemhez, bárhova. Nem mondom, hogy használhatatlan, de akkor is hibás az elektronikája.

Én is feldobok egy témát:
Van már 3 db kétcsíkos tesztem!!! :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Lina!!!!

Ez óriási!!Szívből GRATULÁLOK!!!!!Tervezve volt? :)Jaj nagyon irigyellek.

Sajnálom az ügyet...és nem tudtad bebizonyítani?Ilyen nincs!
Én most hívtam fel a Baby outlet boltot és rákérdeztem az isofix részére,és az a vas az fixen kellene álljon benne, nem jár ki.Az általa készített fotón is látszik,hogy kilóg a cső, a törés persze nem.Így van még 1 bizonyítékom,hogy nem a futár törte szét!Aljas disznója!Ne megállj, kapsz te ma!

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timcike,
igen, terveztük. De azért még csak halkan örüljünk. Jövő csütörtökön megyek dokihoz megnézni.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Rendben.Akkor csak halkan gratuláltam. :wink:

Voltunk Bp-n.A csaj persze nem állt szóba, nem nyitott ajtót,telefont fel se vette.A rendőrségen megvolt a jegyzőkönyv írás a feljelentéssel kapcsolatban!Max.15 nap és kapunk választ,hogy most mi van.Röviden ennyi.most jöttünk haza.Elég hosszas volt.De megvan.A vatera meg mossa kezeit természetesen.Várjuk ki a végét!Sok bizonyítékom van, csak vállalják el az ügyet!

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


És a csajnak mondtad, hogy akkor innen az utad a rendőrségre vezet? Szerintem a vaterának írd meg, hogy megtetted az ügyben a rendőrségi feljelentést, hátha arra lépnek, mert nekik sem hiányzik a cécó. Még egy fogyasztóvédelmet megérne szerintem.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


linacska-igen,persze,mondta neki a férjem,mert neki vette fel csak a telefont.De nem tudom,hogy meghallotta-e,mert letette a telefont. :evil:

A vateranak is megírtam,de Ők mossák kezeiket.
Ezt írták:

Köszönjük jelzését!

Ismereteink szerint a szerződés semmis, amennyiben nem a valóságnak megfelelő
információk alapján köttetett. Más kérdés, hogy az eladó lehet jóhiszemű (azaz
nem tudott ezekről) vagy rosszhiszemű (ha tudott róla), de ez a szerződés
semmisségét nem befolyásolja. Az eladó felet ilyenkor terheli a visszavételi
kötelezettség, a Ptk. alapján. Az ilyen típusú jogérvényesítésre a felek
megállapodása alapján, vagy ennek hiányában polgári perben, a bíróságokon
keresztül van lehetőség. Amennyiben felmerül a rosszhiszeműség gyanúja, a
rendőrség állampolgári bejelentés alapján indíthat vizsgálatot is. Ez a
polgári pertől független folyamat. A fentiek természetesen a Vatera.hu saját
jogértelmezését tükrözik, és semmilyen módon nem jelentenek a bírói vagy
rendőrségi úton alkotott jogértelmezést.

Az adott termékek adásvétele a piactéren keresztül kapcsolatot teremtő eladó
és a vevő között közvetlenül történik meg. A piactér csak a kapcsolatot
teremti meg a felek között, ezért az adásvétel lebonyolításáért a
tranzakcióban részt vevő felek felelnek.
Az Általános Felhasználási Feltételek 4/2. pontja alapján a Vatera nem
avatkozik bele a felhasználók közötti jogvitákba, tranzakciókba, bármilyen
vita kialakulásakor a Felhasználó mentesíti a Vaterát mindennemű igénytől,
követeléstől és kártérítéstől.

Köszönjük figyelmét!

Ezzel annyi.A szabályzatába,azt írja,hogy Ők nem vállalnak semmiért sem felelősséget.Érdekes nem figyelik az eladásra kínált dolgokat, de te ahogy megírod az elérhetőséged a vateran belül,rögtön ki vagy tiltva.Érdekes nem?!

Na kíváncsi leszek már nagyon,hogy mi lesz,mert én nem hagyom annyiba az tuti!

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Én meg ezt válaszoltam a vaterának:

Kedves Vatera!

Bizonyítékaim vannak,hogy az eladó rosszhiszemű volt!!!Tudtam sajnos,hogy ezt a választ fogom kapni,ezért elmentem a rendőrségre!
Ott azt tanácsolták,hogy menjek fel Bp-re és keressem meg a hölgyet,hogy adja vissza a pénzt, ha nem akkor menjek el a VI kerületi rendőrkapitányságra és jelentsem fel!

Elmentünk és sajnos nem nyitott ajtót, a telefonhívásomra nem reagált!Ekkor felhívta a férjem is,az Ő számát nem ismerte,így felvette neki.A férjem se jutott vele semmire,nem hajlandó szóba állni,azt mondta,hogy pereljük be és lecsapta a telefont.
A rendőrségen jegyzőkönyv készült,elvittem minden bizonyítékot!Elvittem a pen drive-ra feltett képeket is,amiket a hölgy küldött nekem,hogy kinagyítva igenis látszik,hogy az árú nála volt széttörve,nem a vatera futár törte szét,mert a hölgy arra hivatkozik,hogy a futár törte össze,mert Ő hibátlanul adta át a terméket.Ami hazugság!Rajta volt még a vatera aukciója is,ahol leütöttem a babakocsit,meg a beszélgetés,ugyanis a Print Scree-el elmentetem a képernyőn látható leveleket,képeket aukciós oldalt,adatokat!Így sikerült mindent lefényképeznem és elmentenem,amit a rendőrségen ki is nyomtatott a fő hadnagy!!!Rengeteg bizonyítékom van.A fő hadnagy megnézte a bázistalpat és hát a képeket is,amit a hölgy küldött,persze felnagyított állapotba.Ez magától érthetödik,hogy egy csalóval állunk szembe!Az eljárás max.15 napot vesz igénybe,amit meg kell várnom!!!Bízok benne,hogy nem kell majd bíróságra járnom,hanem ezt elintézzük a rendőrségi nyomozással, ha ezt vállalja.

A jegyzőkönyv nálam van.A vatera ha nem vállal felelősséget semmiért, mert olvastam a szabályzatát,akkor legalább annyit tegyen meg,hogy ezt az Őrültet kizárja!Persze új névvel és mail címmel regisztrálhat,és attól még nekem nem lesz meg a pénzem,de remélem,hogy az igazság fog győzni!!!!!

Elég sok pénzt befizettem már a vaterának,ezért nagyobb méltányosságot szerettem volna, ugyanis az eladó Önöket gyanúsítja a kár okozással.(vatera futárt) A kárt azonban én szenvedem el és mindenki mossa kezeit.Nekem van egy használhatatlan kocsim és 92.000 Ft-ot kidobtam az ablakon!
Ilyenkor,hogy megszegte a szerződést,akkor mi van?Mert nem vette vissza az árút,nem áll szóba velem?!

A feljelentést megtettem, de tovább?!Ha valaki megszeg egy szerződést nem lehet felelősségre vonni érte?!!!!Nem jár érte semmi?!Akkor ezek szerint én is adhatok el hamis árut,vagy egyáltalán nem teszem bele a csomagba a rendelt árút, csak valami nehezéket vagy hogy is van ez?!Nem lenne érdemesebb elgondolkodni egy letéti számlán, amin addig van rajta az összeg, ameddig mind a két fél pozitív értékelést nem ad egymásnak.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


linacska írta:Én is feldobok egy témát:
Van már 3 db kétcsíkos tesztem!!! :lol:


Te jó ég! Hármas ikrek? :lol:

micuska
Kép

Kép

Kép
micuska
 
 


Timi!

Csináld is végig! Mindannyiunk nevében.
Én elvből nem vásárolok nagy értékű árut ezeken a vásártereken, de így is szívattak már meg kevés vásárlásom alkalmával is. Mind2 te..ve.. volt. 2 emlékezetes esetem volt, amelyből az egyiket priváte rendeztük le, mert nem akart negatívot kapni az eladó. Mivel nagyon megsértett, miután kézhez kaptam az árut és reklamáltam, nem is tudom, miért mentem bele az ajánlatába, hogy borítékban visszafizeti a pénzt, de mindegy. (mondanom sem kell, h. nekem került többe.)
A másik az még most is fáj, és EZÉRT állj ki mindanniyunk helyett, mert az egy kritikán aluli bunkó volt. Egy házi köntöst vettem, amely valami felmosórongy képében érkezett meg. Nem volt drága, de tényleg nem ért pénzt az, amit kaptam. A fényképeken természetesen minden előnyös oldalról, a leírásban a kiváló, újszerű, gyönyörű szavak hemzsegtek, stb. .. Heves szóváltások után a vége az lett, h. visszaküldtem neki, saját ktsg.-en, ő para..tsága nem vette át, majd jött a postás, h. vegyem én át, majd jött újra egy levél a postától, h. amenniyben nem veszem át, 1/2 év múlva megpróbálják értékesíteni, majd megsemmisítik. SZtem nem kellet már, mert addigra megették a molyok.

A slussz poén, h. végigböngésztem a szabályzatokat, melyeket említesz, és láttam ám, h. itt nem lesz jogorvoslat. Bekukkantottam a fórumba, olvastam a hajmeresztő történeteket, és indítottam egy általam ártatlannak ítélt TOPICot ebben a témában. Néhányan hozzá is szóltak, de amikor harmadnap kerestem, nem volt sehol! Átböngésztem a szabályzatot, és LÁM! írva vagyon, h. külön értesítés nélkül törlik az olyan topicokat, amelyek szúrják a szemüket.

Konklúzió. Az ő jutalékuk rendben megérkezett, tehát gond egy szál se.

Vannak ennél konkrétabb, egyértelműbb, személyesebb, szankciókkal kecsegtető szerződések is és pirulás nélkül to.ik rá sokszor az egyik fél. Hát akkor itt az éterben, ahol minden el is veszhet, hogy ne használnák ki a hézagokat.!

És mégis mozog a Föld!

micuska
Kép

Kép

Kép
micuska
 
 


Nem tudják megsemmisíteni, mert már elmentettem a print screen segítségével az oldalt és minden bizonyítékot! :wink:

Most megírtam a történetemet a TV2-nek és az RTL club-nak is.Csatoltam a képeket is meg mindent, amit kell.

Kíváncsi leszek,mit írnak, ha írnak is valamit.

Dehogy adom fel!Eszembe se jut!!!!! :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Ezt nézzétek:

http://baba-mama.vatera.hu/babakocsi_ba ... 63330.html


http://www.vatera.hu/peg_perego_skate_b ... 57365.html

Hát nem egyértelmű, hogy egy piszkos csalóval állunk szembe?Nem hirdetné a kocsit 10 Ft-ról nincs minimál ár szövegel, ha tudná,hogy tökéletes a terméke, nem?!Csak a két eladó válaszainak stílusa egyértelműen azonos....

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timi!

Hát, hallod! Ha már ennyi a huzavona a vétel előtt, az már gáz. Ennyi pénz! Istenem! Mi harmadáért (se) vettük a Bergont, de úgy használtan,h. azt is üzletből, bizományosan, garanciával. Az esernyő kocsit meg komoly 6500-ért vettem te..-ve..-en. Sztem ezek a múlandó dolgok nem érnek, nem érhetnek többet. Teljesen megvásárolják az embert azzal, h. szereti a gyermekét, és mindent meg akar neki adni.

micuska
Kép

Kép

Kép
micuska
 
 


A régi babakocsi hirdetőjétől leütöttem egy 50 Ft-os képkeretet, hogy kapjam meg az elérhetőségét.@char
Felhívtam.Azt mondja Ő fotózta a kocsit és semmi baja nem volt.Mondom neki,biztos vagyok benne,hogy nem vizsgáltad meg tüzetesebben,így nem tűntek fel a problémák.
Elmondtam neki milyen hibái vannak a kocsinak.Azt mondja nem hiszi,hogy szándékosan tette volna a csaj, mert Ő nem ilyen.Hát kérdem én tőle:" a bázistalpat láttad?"
Mondja Ő: "azt nem". Na mondom ez az.@char

Mondom neki, az eladó által küldött képekből is látszik, ha felnagyítom,hogy már hibásan küldte el a kocsit!Nem tudom mit akar ezzel elérni, de nem fogom hagyni magam.
Ma fog találkozni a csajjal, hát remélem szóra fogja bírni és megoldódik a probléma.Nem tudom...
Küldtem neki is fotókat,hogy lássa nem dumálok félre.

Így hát állítom a 2 hirdető nem egy és ugyanaz.

Szerintem Ő is sunyizik, mert mikor elküldtem neki a fotókat, rögtön reagált rá.De mikor kértem tőle annak a csajnak az elérhetőség, aki nála ütötte le a kocsi, arra már nem reagált.Ugyanis Ő tanúsítani tudná, hogy mi a helyzet.@char Mert személyesen ment a kocsiért.

A hölgy Enikő, meg azért kapott a negatív értékelés helyet "semlegeset", mert szerintem Ő kihúzta magát azzal, hogy nem az övé a kocsi,Ő úgy tudta, hogy valóban kifogástalan.Ő csak a barátnőjének akart segíteni az eladással.ezért találta ki azt,hogy nem fér be a kocsiba, mert mást nem tudott kitalálni!

Szerintem ez így reális.Ti mit gondoltok?

A csaj ezt írta nekem:
Megnéztem,de nekem a talpon kívül nincs hibája,ennyi pénzért nekem megfelelt volna! Én nem vagyok ilyen kukacos,a karjának nem volt hibája,akkor és nem hiszem ő törte volna el. Ha használtat veszek én bele kalkulálom,hogy olyan mint a boltban,szerintem ezek a dolgok nem óriásiak.
A talprészt mivel nem láttam akkor sem,így nem tudom megmondani,hogy kinek a hibája.

A másiik!
A levelezésetekben látható,hogy a személyes átvételt propagálta,de a telefonban nem ezt mondtad és te kértél licittörlést,mert vettél másikat!!??
Nekem ez sem fear! Azért neked is van van vaj a fejed! De persze ez a ti dolgotok!

Remélem sikerül megbeszélnetek!

Sajnálom.

Az én válaszom:

A kapaszkodón látszik a képen,hogy el van távolodva egymástól!Azért kukacoskodok, mert szar az egész kocsi úgy ahogy van ennyi pénzért!Már bocsánat.
1x mondta a személyes átvételt, nem erősködött és egyből bele is ment a postázásába.Én is bele mentem volna ha erről a kocsiról lett volna szó.Használhatatlan, nem lehet taszítani se mert húz oldalra,nem forog akadálymentesen a kereke jobb oldalt!Ez nem egy gyönyörű,kifogásalan állapoban lévő kocsi,amire én licitáltam!A bázistalp meg újan 35.000 Ft.Én nem azért adtam ki 92-őt,hogy még adjak hozzá 35-öt,hogy csak a hordit tudjam használni.

Az hogy a bázistalp milyen állapotban van,ez aljas átverés!A gyerek éltét veszélyeztetné, ha használnám!
Az egy dolog hogy használt és nem új kocsi!De akkor minden hibáról adjon részletes leírást!Ezt a vatera is kéri.Én mindig leírom minden egyes hibáját a terméknek,amit eladok, ha van neki.Hogy elrüljem ezeket a dolgokat.

Tedd magad a helyembe!a neked se említenék meg ezeket a hibákat,akkor te hogy éreznéd magad?Hagynád a fenébe?!Hát nekem sokat számít az a 92.000 Ft.Erre a pénzre már új kocsit tudnék venni, de gondoltam veszek egy modern és szupi kocsit!Sajnos tévedtem.

Azért akartam elállni,mert a másik érdeklődő rábukkant a te hirdetésedre és attól tartottam, hogy ez valami csalás lesz.

Volt egy másik kocsi ami csak fél éves lett volna és 15 km-re van tőlünk.Le is szerveztem a dolgot vele, de mikor mondtam,hogy csak 2 hét múlva tudnék fizetni azt mondta, ha addig nem kell el,akkor vihetem.

Mivel,én már ezt leütöttem és Ildi írta, hogy az nem kamu,hanem ez az Ő kocsija és te a barátnője csak segíteni akartál,így megvettem.Sajnos,jobb lett volna egy negatívval zárni így utolag az egészet,mint se babkocsi, se pénzzel.


Én próbáltam vele szót érteni, de nem lehet!Nem áll szóba!Ez is bizonyítja azt a tényt, hogy vaj van a füle mögött.
Megsértette a szabályzatot!Nem adott meg valós adatokat,sőt megszegte a visszafizetést is,pedig ott voltunk háznál!Le akartuk bonyolítani egymás közt szép csendbe, de nem volt akivel!

Elintézzük ezt másképpen akkor.Nekem ez nem hiányzott, de ha ragaszkodik hozza hát hajrá!Ő fog bukni rajta, de jó nagyot!

Sose gondoltam volna,hogy ezt megélem valaha.Amiért nem tudtam személyesen átvenni az nem jogosítja fel Őt arra, hogy ilyen csúful átverjen.Lehet neked megéri 92.000 Ft-ért ez a lestrapált kocsi, de nekem nem!Hiszen csak a hordi használható belőle egyedül.

Még annyit szeretnék tőled kérdezni, hogy megadnád-e nekem az elérhetőségét annak a csajnak, aki leütötte nálad a babakocsit.Ő láthatta a bázistalpat is, hiszen személyes átvételről volt szó.Így megkérdezném tőle,hogy mi volt az ábra, mert az, hogy nem fért bele a kocsi csomagterébe ez baromság.

Köszi és várom leveled.Többet nem is zargatlak tovább.

Szép napot!

Ennyi történt eddig...

Micuska-igazad van!

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timcike,
én végképp lemaradtam, hogy ki kicsoda ebben a történetben, de a lényeg, hogy kiderüljön az igazság.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


linacska-hát igen, nagy kavaródás van!
Remélem,hogy győz az igazság! :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timi!
Vigyázz magadra, a lelki egészségedre, és inkább csak hivatalos úton, segítséggel folytasd tovább, mint elharapózó "veszekedésben", mert az aljasságnak nincs határa.

micuska
Kép

Kép

Kép
micuska
 
 


Köszi Micuska!Már nagyon várom a rendőrség válaszát.
Amint megkapom,írok!


Egyébként ki hogy van?

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Kedves Kismamak!

Tovabbra is szeretettel ajanlom figyelmetekbe uj webaruhazunkat, melyben sok kulonleges es praktikus termeket talaltok.
Tobbek kozott baba-agynemut, labzsakot, babakocsi-parnat, es a Magyarorszagon eloszor kaphato az USA-ban kifejlesztett uj, biztonsagos kisagy-racsvedot.

www.babymarket.webs.com

Termekeink nevreszoloan is megvasarolhatoak, kerlek, lepj kapcsolatba velunk, amennyiben egyedi elkepzelesed van.

Tovabbi kellemes babazast/babavarast!

littlebabymarket
Budapest
 
 


Megjött a rendőrségtől a határozat!Áthelyezik ide az ügyet,mivel én itt lakom.Hétfőn bemegyek és megkérdezem,ilyenkor mi a teendő.

Egyébként megtaláltam az aug-si nyertest.Sajnos az állítása szerint nem látta a kocsit, mert megnézték a Brendonban és rájöttek, hogy 3 gyerek mellett sajna nem fog beférni a kocsi a csomagtartóba,így vettek egy esernyőre csukható Peg Perego-t.Felhívta az eladót,hogy nem kell.csak az az érdekes,hogy akkor hogy nem kapott negatív értékelést, ha már leütötte.Mind1...

Röviden eddig ennyi történt.:s

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


sziasztok
csak egy kérdés(terepszemle)mi a véleményetek a szülésznőválasztásról??
csillám
csillám
 
 


Csillám,
nem tudom, mivel eddig nem volt rá lehetőség, nem is nagyon foglalkoztam vele. Eddig meg voltam elégedve azokkal, akiket épp "kaptam". Nem tudom, választanék-e, ha lehetne, már annyira megszoktam, hogy nem lehet :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Ó, Lina!
Látom, elkészült a 3. vonalzó :)
Mégsem hármasikrek.

Csillám!
Van tervben szülésznőválasztás legálisan?
Vagy a jelenlegi helyzetről érdekel a véleményünk?

micuska
Kép

Kép

Kép
micuska
 
 


Micuska,
nem, úgy néz ki, egyedül van. És remélem megnőtt már vagy 2 centisre, mert semmit nem érzek belőle.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


sziasztok
április 1.-től lehet szülésznőt választani feltétele,hogy legyen fogadott orvos illetve a szülésfelkészítő elvégzése.
ez a jelenlegi helyzet
csillám
 
 


Szerintem? Őszintén?

Még egy ember, akinek "tejelni" kell. Ezek szerint ezután hivatalosan is. Semmi mást nem látok benne.
Ha nem választom őket, ők is olyanná válnak mint a nem választott orvosok?
Belsőként biztosan meg van a miértje a kezdeményezésnek, de higgyétek el, innen nézve tényleg borús a kép.

micuska
Kép

Kép

Kép
micuska
 
 


Micuska,
őszintén szólva nekem is ez volt az első gondolatom....
Ugye engem most érint is a dolog, április 1 után fogok szülni. Beszélgettük a férjemmel, hogy ha van lehetőség, érdemes-e választani, főleg úgy, hogy már "megszoktuk", hogy nem lehet.
Lilinél maximálisan meg voltam elégedve azzal a hölggyel, akit kaptam. Éjszaka volt, egyedül szültem, magyarul ő is nagyon ráért, és végigbeszélgettük az egészet hármasban. Levinél vasárnap volt, ügyeleti idő, akkor sem volt nagy jövés-menés, aki akkor volt az nem volt ott velem, de ha hívtuk valamiért, akkor jött.
Gondolom a végén (meg bármikor) meg mikor igazán kell, akkor pedig szakmailag mindenki profi.
Hát nem tudom...

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Ugye?

1-2-nél én is hasonlóképpen jártam, 3.-nál konkrétan reggel 3/4 7-kor bújt ki a kiscsaj. Szülésznő1 elvágta a köldökzsinórt, (vagyis apa), összekészítette a varrós kocsikát, és 7 órakor átvette szülésznő2, a műszakváltáskor. Minden ment, mint a karikacsapás így is, bár ha nem lett volna már tapasztalatom, biztosan rosszul éltem volna meg, hogy otthagy AZ, akivel elkezdtem. ((Na jó! komoly 1/4 órát töltöttem vele, akkor is rohangált az eszközökért, mert olyan iramban érkeztünk))
Fontos ebben a "játékban" mindenki, meg van a komoly szerepük, de nem értem, hogy maga az élet- a születése-miért nem ér annyit, hogy ilyen macerák nélkül is elég fontosnak tartsák bárkiét, akárkiét.

micuska
Kép

Kép

Kép
micuska
 
 


Kedves Lányok/Asszonyok!

Hadd kívánjak mindannyiótoknak boldog, szeretetteljes karácsonyt a kedvenc képemmel!

Kép

micuska
Kép

Kép

Kép
micuska
 
 


Kép

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!Remélem olvassátok még ezt a topikot,és hozzá tudtok szólni.A szülésznő választásról én is azt gondolom,hogy újabb pénznyelő,akárcsak az orvosválasztás.Számomra továbbra is felháborító,hogy a védőnőm szerint választott orvos nélkül felejtsem el a szülést.Állítólag ha a főorvos nem adja meg az engedélyt,akkor nem szülhetek.És akkor mi lesz?Visszatolják a gyerekemet???
Eddig a régi dokimhoz,más városba jártam terhesgondozásra,de gondoltam a 31 hetes UH-ra és a 32 hetes vérvételre kérek időpontot az Izsáki úti kórházba.Két hete próbálom elérni azt a valakit,aki beutalót adhat,de eddig nem sikerült,pedig már lassan mindenkivel beszéltem.Kaptam egy számot,ahol fel lehet hívni a tehesgondozót,majd fél óra múlva,miután ezen a számon egy nyomda jelentkezett be,ugyanaz a hölgy azt mondta,hogy a terhesgondozónak nincs is külön száma,csak melléke.
Megjegyzem,előtte beszéltem ezzel a mellékkel,ahol közölték,hogy beutalót az orvosom ad(nekem nincs választott orvosom),és ő nem is tudja,hogy mi a teendő ha nincs választott orvosom.Később ugyanerről a mellékről azt mondta a központos,hogy a héten szabin vannak,senki nem dolgozik.
Ahány emberrel beszéltem,annyiféleképpen nem tudtak semmit!!Megmondom őszintén,nagyon felzaklatott a dolog,hogy ha most ilyen macerás a dolog,mi lesz a szülésnél??Nincs pénzünk választott orvosra,az albérletet is a gyedből fizetjük.Hétfőn megyek a szülésfelkészítő tanfolyamra,remélem tudnak majd segíteni tanácsokkal az ottani kismamák.
Hát ez nem a vatera,de legalább olyan felháborító(egyébként volt már hasonló ügyünk a vaterán,csak a termék meg sem érkezett a befizetett összeg ellenére-a rendőrség szerint semmi remény,és nem kellene így vásároni:(

Kép
heheni
Kecskemét
 
 


heheni,
ha nem kecskeméti vagy, akkor a védőnődnek kell beutalót adni a vérvételre és az UH-ra. Ha viszont kecskeméti vagy, akkor az Izsáki főbejáratánál lévő terhesgondozó ad beutalót. De ha ott szülsz, akkor a 12. meg a 18. heti kötelező UH-t is ott kellett volna csináltatni, vagy olyannal, akinek a leletét elfogadják, nem?
Amúgy a héten szabin vannak a terhesgondozóban, január 3-tól dolgoznak. Ha addig kell beutaló, akkor hátul a vérvételnél lévő ambulancián adnak.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


linacska,köszönöm az útbaigazítást,akkor majd jövő héten próbálkozok újra.Amikor a 12 és a 18 hetes vizsgálat volt,még nem voltam kecskeméti,utána pedig a védőnő elfogadta a máshol készült leleteimet.
Alig várom,hogy megszüljek,és hazamehessek a kórházból.
Még abban tudsz segíteni,hogy honnan kell bemenni a szülészet-ultrahangra?A főbejárat felől,vagy hátulról?Azt mondták,hogy ott lesz a szülésfelkészítő tanfolyam.

Kép
heheni
Kecskemét
 
 


heheni,
végül is mind a két oldalról be tudsz menni. Hátulról egyszerűbb, akkor rögtön szemben van az UH, ha meg előröl mész, akkor végig kell menni az épületen.
Amúgy nem olyan rossz ám az a kórház :lol: Én pl. az első gyerekemnél sírtam az utolsó éjszaka, hogy nem akarok hazamenni (pedig dec. 24 volt a másnap), mert hogy ott olyan biztonságos, bármi van, rögtön kéznél van valaki hozzáértő :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Kedves Heheni!

Valszeg az ünnepek okozták ezt az agyrémet. Egyébként sem semmi a telefonos info. szolgáltatás, de szabadságolások idején K.O.
Remélem, ma megoldódott minden.
Ha nem, akkor nyaggasd a védőnőt, neki kell adnia a beutalókat.
Amikor pedig a szülés megindul, nem nagyon lesz választásuk, fel kell majd venniük az osztályra, és Te pik-pak nyomsz egy babót. Ha jól látom már a második baba jön nálatok.
Legyél magabiztos és rámenős. Akkor úgy történik, ahogy szeretnéd. ...Remélem... :D

micuska
Kép

Kép

Kép
micuska
 
 


Kedves Micuska!

Ma minden megoldódott,köszönöm a bíztatást.A riogatásokkal ellentétben nagyon kedvesek voltak a terhesgondozóban és az Uh-on is.Senkit nem zavart,hogy nincs választott orvosom,és még a kérdéseimre is készségesen válaszoltak.
Az az igazság,hogy nálunk ez már a harmadik baba lesz,mert ikreim vannak:))
A szülésfelkészítő is nagyon hasznos volt,bár a másfél órából kb. fél óra igazán érdekes és hasznos,de legalább megismerkedtem a kórházzal.
Képzeljétek,32 hetesen 2030kg a babánk!

Kép
heheni
Kecskemét
 
 


szia heheni
ez igen nem lesz egy kicsi gyerkőc.
csillám
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: