Új privát üzeneted érkezett!

Szia Brigi!
Én is örülök,hogy válaszoltál.Jó Nektek,hogy ennyi helyre el tudtatok menni nyaralni,mi idén nem mentünk sehová,majd jövöre tervezzük.Akkor már a Bazsi is nagyobb lesz.KépA fiuk nem nagyon készülnek szegények a sulira,nem várják.Hát ugy ahogy mi sem vártuk anno.Csak én készülök,mert irom össze,hogy mit kell nekik venni.Én sem várom nagyon,mert oda kell rájuk figyelni a tanulásnál,mert hajlamosak elhanyagolni a dolgokat.Remélem idén már egy picit jobban magukra hagyhatom öket,bár nem lenne szerencsés,mert a nagy fiam most megy szakközépiskolába,a középsö pedig 5. osztályos lesz.Uj tanárok,uj tantárgyak,stb.Elég húzós évünk lesz.
A kicsi Bazsi már 5 hónapos múlt 3-án,növekszik Õ is szépenKép10kg.
Lusta nagyon,mert egyedül sem forogni,sem ülni nem tud még,de nem siettetem.Majd Õ ugyis tudja mikor kell.Picit szenvedünk mostanában,mert elkezdett fogzani,és nehezen viseli.Esténként nyugtalan nagyon.2-3 órág alszik,aztán magam mellé kell vennem,mert sokat mocorog,és mellettünk megnyugszik.Gélt már vettünk a kis inyére,de nem nagyon használKépHallottam valami kúpról,Te nem tudsz róla?Állítólag az nagyon jó!Megpróbálnám,mert nagyon sajnálom szegényt,annyira szenved.A másik két fiamnál nem vettem észre,hogy ennyire megviselte volna öket a fogzás.Nem is kellet nekik semmit használni,elég szépen átvészeltük.
Amúgy imádnivaló a Bazsi!KépFolyamatosan dumál,és vigyorog.Egyre jobban hasonlit már egy emberkére!A nagyok is imádják.Õk most nyaralnak a mamával az alacsony Tátrában,augusztus végén pedig mennek Miskolctapolcára 2-3 napra szintén a mamival.Még jó,hogy Õk el tudják vinni a fiukat nyaralni.
Nemsokára Nektek is meg lesz a picike!Gondolom várod már,és tartasz is egy picit töle.Ne félj,majd minden kialakul!Biztos lesz segitséged,ha más nem,akkor az apa.
Na ennyit tudtam irni,vigyázz magatokra,és jó nyaralást!Élvezd,amennyire csak lehet,mert az őszöd elég sürü lesz!Kép
Puszi:Kinga

Kinga
skinga
 
 


Sziasztok!
Kinga! A kúp neve Viburcol. Homeopátiás szer, és állítólag nagyon jó. Sajna nekünk ez sem vált be, mint ahogyan az összes többi sem. De remélem Ti hasznát veszitek majd!
Mindenkinek szép további nyarat!
Sziasztok!
Szilvi

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Szilvi!
Köszönöm szépen a kup nevét,majd kipróbáljuk.Remélem használni fog,mert ma is nyügi volt nagyon a Bazsi.KépAlig akart enni,inkább csak aludt volna,már tök éreznia fogacskáit a kis inyén,remélem lassan kibujnak.
Mégegyszer köszönöm szépen,rendi vagy!Kép
Kinga

Kinga
skinga
 
 

 
 

Szia Kinga! Gyorsan írok pár sort, mert elaludt a Marci és ez nálunk sajnos egyre ritkább. Most már van hogy 4-5 napon keresztül képes napközben egy percet sem aludni. Eléggé lefáraszt, főleg így nagy pocakkal. Ráadásul semmivel sem haladok mellette. A babának még semmit nem készítettünk elő, pedig már csak 4 hét van hátra.

De gondolom a te napjaid is sűrűek lesznek most az iskolakezdéskor. Balázs hogy van? Még mindig fáj a kis foga? Szerencsére mi nagyon jól átvészeltük a fogzást, úgyhogy én egyáltalán semmit nem használtam a Marcinak. Most is jön valami rágófoga, mert egész nap a szájában a keze, meg a sok nyál kicsípte a kis állát, de ezen kívül nincs más jele.

Nem semmi Balázs súlya. A Marci már jóval 1 éves kora után érte el a 10 kilót. Mondjuk nem is egy nagy evő, de ettől még egyáltalán nem sovány. Rakok fel egy képet róla.Kép

Most megyek, haladok a házimunkával is egy kicsit.

Brigi

Kép

Kép

Kép
b_brigi
 
 


Ja és akartam kérdezni, hogy szoktál-e valahova járni Balázzsal vagy inkább csak sétálgattok. Nem tudsz a környéken vmi játszóházat vagy gyerekprogramot? Már egy kicsit nehézkes ez a Pestre mászkálás, meg a pici babával könnyebb is lenne itt a környéken találni valamit. Lehet, hogy majd a babúszást kipróbáljuk, de hát az még odébb van. Köszi.

Kép

Kép

Kép
b_brigi
 
 


Szia Brigi!
Tök édi a Marcid!!Vagány kisbaba!
Hát játszóházat nem tudok,nem is van nagyon az egomi játszótéren kivül semmi itt a környéken!Inkább csak sétálgatni szoktam a Bazsival itt a lakotelepünk környékén.Kép
Képzeld!Kibujt két foga már!Tisztára örültünk neki!!
Node még jön a többi,a dokinénink mondta,hogy ugy néz ki,felül is lesz nemsokára.Jo lenne már tul lenni a nagyján,mert tiszta ideges miatta a Balázs,és ez engem is nagyon megvisel.Kép
A nagyfiuknál az iskolakezdés kész idegbaj voltKépMindig hiányzott valami pedig már pár éve iskolázzuk őket;)
Tök jó,hogy már csak 4 hét van hátra Neked a szülésig!Hogy megy az idö!!SZURKOLOK!!!
Szia:KingaKép

Kinga
skinga
 
 


Sziasztok! Szeretnék csatlakozni hozzátok, ha lehet... Kép Esztergomban lakom és van egy 4 éves lányom és egy 3 hetes fiam.
Gratula a babáitokhoz.

Üdv.: I.
ilduska
 
 


Szia Ildi!
Persze,hogy lehet,szeretetteljes üdv.köztünk!!
Hogy birjátok a frontokat?Mi nagyon rosszul,ráadásul éjjel is nyugtalan a Balázs a fogacskái miatt.Kép
Esztergomban merre laktok?

Szia :Kinga

Kinga
skinga
 
 


Sziasztok,

Kinga, gratulálok az első fogakhoz. Remélem a többi is hamarosan kibújik és vége lesz a nyugtalan éjszakáidnak. Olyan rossz, mikor az ember csak nézi, hogy valami baja van a picurnak és egyszerűen nem tud rajta segíteni. Balázs is nagyon édes. Kis husi baba. Miket csinál már?

A Marci most kezd beindulni a beszéddel. Eddig lustizott, mert nagyon ügyesen elmutogat mindent és gondolta ha így is megértjük mit akar nem kínlódik. Mostanában viszont szinte minden nap tanul egy új szót. És képzeld felismer egy csomó betűt! Az autóban azzal tölti az időt, hogy nézi a hirdetőtáblákat és olvassa a számára ismerős betűket.

Ildi, üdv itt. Remélem írsz gyakran, mert megoszthatod velem a tapasztalataidat a két gyerekkel. Bár nálunk fele annyi lesz a korkülönbség. Most már bármikor megérkezhet a Marci tesója és egy kicsit tartok tőle hogy fogom bírni. Ti már túl vagytok a kezdeti nehézségeken? Én az éjszakai kelésektől félek nagyon, hiszen most már a Marci miatt napközben sem tudok majd sokat pihenni. Te hogy bírod? A lányod oviba jár vagy otthon van veled?

Na megyek is lepihenni. Ma átmentünk Szlovákiába és a Marci csak odafelé aludt egy fél órácskát az autóban, úgyhogy 9-kor leraktuk és rögtön el is aludt. Most én is próbálok egy-két órát bepótolni.

Sziasztok, Brigi

Kép

Kép

Kép
b_brigi
 
 


Szia Brigi!!
Huh nagyon szurkolok Neked,hogy simán menjen minden a szülésnél,és persze utána is.Reméljük a legjobbakat!!KépKépKép
Gondolom szeretnél már tul lenni rajta.Nekem ez az utolso idöszak volt a legrosszabb,mert ilyenkor már sehogy sem jó.
Köszi a gratulációt a fogainkhoz.Már kibujt neki az egyik "agyara"Képszemfoga is.Tök össze-vissza bujnak elö.Azért szenved szerintem olyan sokat szegénykém,mert sok jön neki egyszerre és egymás után,szinte szünet nélkül.Most ugy nézem,hogy az egyik felsö fog jön majd.
Tök ügyi a Marcid!!!!Biztos okos koponya lesz!Kép
Balázs mostmár tök ügyesen csücsül egyedül,forog hasról hátra és vissza,és iszonyatosan élvezi a hangját.Minden nap valami ujKép
Az éjszakák viszont még mindig zaklatottak,nem is beszélve a nappalokról.
Most éppen alszik a szerelmem,azért ültem le a géphez gyorsan irni egy pár sort.Kép
Éjjel örülök neki,ha csak 2-szer kell felkelnünk teázniKép
Na de megyek is,mert még 1000 dolgot kéne elintéznem amig szundit.Ha felébred,akkor csak vele tudok foglalkozni,semmi mással!!
Szia Brigi,és szorítok!!!!!!

Ui:Többiek,hol vagytok??????

KingaKép

Kinga
skinga
 
 


Sziasztok!
De örülök, h. írtatok!
Nagyon édi a gyerkőc!

Kinga és Brigi!
Nehezek az éjszakáink... A fiatalúr még 2-3 óránként eszik éjjel és nappal is. Két napja elkezdte, hogy hajnali 3-kor hasfájása van, tegnap 6-kor aludt el, ma jobb volt a helyzet, mert fél 5-kor. De olyan aranyos, keveset sír, inkább morog. A nővére pedig nagyon szereti, mindig ölelgetni akarja. Bár tesó érkezésével még jobban anyás lett és mindenhová csak velem akar menni és mindent velem akar csinálni. De ez érthető, hiszen osztoznia kell. Próbálok vele sok időt tölteni.

A kórház felé. Hú vissza kéne olvasnom... Ti merre laktok?

Brigi! Nagyon szorítok a szüléshez! Egomban fogsz szülni?? Kinél?
Szóval az éjszakai kelések nem a legjobbak főleg úgy, hogy nappal pedig körbeugrálja az ember a nagyobb gyermeket + a háztartás. Volt 2 hetes korában egy holtpont nálam, amikor csengett a fülem és minden olyan volt, mintha álmodnám.. de aztán belejöttem a nemalvásba. És persze sokat segít, hogy a Dorka megint jár oviba.
Te otthon leszel mindkettővel?

Megyek, mert éhes a babo
ilduska
 
 


Sziasztok!
1000 éve nem jártam erre...
Kinga!
Mizújs a fogakkal? Hatott a kúp? Van még1 homeopátiás bogyó, amit fogzásra ajánlanak: Chamomilla Vulgaris 15Ch.
Reméelm tudtam segíteni!
Szép nyárutót Mindenkinek!
Sziasztok!
Szilvi

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Sziasztok!!!
Szilvi
Köszi a tippet,valamelyest javult a helyzet,most ugy vettem észre,hogy a gél hat.
A kupot egyenlöre még nem próbáltuk,de nekem,bevallom öszintén,a homeopátiás bogyó szimpibb.Valószinü,hogy inkább azt próbáljuk ki,és ha esetleg az nem használ,akkor jöhet a kup!!!
Egyébként iszonyat,hogy mennyi foga jön a Bazsinak!Én még ilyet nem láttam!Tömegesen bujnak elö neki,szerintem azért szenved ennyire szegénykém!!Kép
Alul már kibujt 2,felül pedig 3.
Ildi
Édik lehetnek a gyerköcök!NEkem a két nagy fiu között 4 év van,a nagyobbik,amikor a középsö megszületett,fiu létére hihetetlen modon anyáskodott felette.De a mai napig olyan,söt most még a Bazsival is!Nagyon jo természete van.A 3 közül neki a legjobb!Persze a középsövel idönként ölik egymástKép,de hát az beletartozik a "testvéri szeretet"fogalmába.
Kb.abban a cipöben vagy,mint én voltam,mert látom a gyerekek között Nálatok is 4 év van.IDEÁLIS!!!
Szerintem.

Na sziasztok,megyek,mert föznöm is kéne ma vmit ebédreKép
Üdv.:Kinga

Kinga
skinga
 
 


Sziasztok,

Ildi, Nem itt szülök, hanem Pesten. Kicsit izgultam is emiatt nehogy hamarabb meglepjen minket a baba, mert akkor nem biztos, hogy beértünk volna innen. Most, hogy már benne leszünk a +/- 2 hétben beköltözünk anyukámhoz Pestre. Õ 5 percre lakik a kórháztól, meg így a Marcival sem lesz gond ha menni kell.
Szerencsére, ha minden jól megy 3-4 hétig lesz segítségem, de utána egyedül leszek a 2 gyerekkel. Itt Piliscséven nincs bölcsi és az oviba csak betöltött 3 évvel vesznek fel.

Kinga, Hát Balázs tényleg nem aprózza el ezt a fogzást. És még mindig bújnak újabbak elő neki? Így viszont talán hamarabb túl lesz az egészen. Meg utána már tök jól tud majd mindenfélét enni.
Remélem, hogy rádcáfolok a 4 év IDEÁLIS korkülönbséggel és a 2 is ugyanúgy bejön majd. Azt mondják hasonló cipőben járók, hogy az első év baromi nehéz, de utána már jóval könnyebb, mint eggyel. Remélem ez nálunk is így lesz.
Bazsi nagyon édes a képen. Már ilyen nagyfiús ágyban alszik?

A Marci kedd óta beteg. Torokgyuszija van. Kedden egész nap 40 fokos láza volt, ma éjszaka megint belázasodott, de napközben már jobb volt a hangulata. Úgy megijesztett a lázával - még soha nem kellett kúpot adni neki - olyan bágyadt volt egész nap és a legrosszabb benne, hogy nem tud mit tenni az ember. A torkára kapott vmi antibiot, eddig ilyet sem kellett szednie, úgyhogy most tök el vagyok keseredve. Remélem hétvégére rendbejön.

Na ébredezik. Megyek.

Brigi

Lányok, Ismertek Dorogon vagy Esztergomban olyan dokit, aki kultiválja a homeos szereket?

Kép

Kép

Kép
b_brigi
 
 


Brigi!
Dr. Tókos László
Budai N. Antal úti gyerekrendelő. Õ homeozik.

A két évhez is szeretnék hozzászólni: Nekem 2 év, 2 év, 3 évre vannak egymástól a fiúk. Szuper! Neked is jó lesz! (Azért az első 6 hét minden szülés után nehéz volt...) KépKépKép
Anyagi
 


Bocs: Esztergomban rendel a doki - nem tudom, hogy ez egyértelmű volt-e számodra az előzőből.
Anyagi
 


Jó reggelt! sziasztok!

Kinga!
Kitartást a fogzáshoz, én nem ismerem ez, mert a lányomnak még 1 éves korában sem volt 1 foga sem... utána pedig észrevétlenül bujtak elő, de emlékszem, h. más anyukák vmi krémmel kenegették az ínyét a babusoknak, mert az zsibbasztott, így kevésbé fájt nekik. De krémmel már biztosan próbálkoztál.
Bizony 4 év, abból a szempontból szerintem tök jó, hogy az ember nem őrül meg teljesen. Van egy barátnőm, akinek 15 hónap van a gyerekek között, hát... elég nehéz neki. Bár a tegnapi hisztinél már én is majdnem önként mentem az idegosztályra... Kép

Képzeljétek azt hiszem ma éjjel aludtam egyben 3 órát! Kép

Brigi!
Melyik kórházban szülsz? Ne izgulj odaértek!!! Tuti!
Én a Szt. Imrében szültem mindkettőt és mivel az első gyorsan született, ezrét nagyon paráztam, h. mi lesz ha a kocsiban szülök... már számtalan verziót találtam ki éjszakánként, hogy mi lesz. Tartottam a pesti dugóktól, h. majd állunk valahol és nem érünk fel. DE: minden renben volt, odaértünk és nem volt sehol kocsisor! pedig a du-i csúcsforgalomban mentünk. Amikor a vizsgálatokra jártam, mindig álltunk valahol. Ugyhogy csak nyugi! Mindent meg lehet beszélni a babával és fő az optimizmus! Kép Persze ha Anyukádhoz költöztök az tök jó.

Marcinak jobbulást kívánok! Nálunk is előfordult már 40,5 fokos láz, éjjel fél 5-ig tömtem a lázcsillapítót, ami nem használt és akkor hívtam a dokinőt. Aztán kiderült, hogy a germicid C már nem jó nekünk, már kinőttük. Nekünk nem torokgyuszi volt, hanem ismeretlen az ok... 2 napos betegség.
Ha jön a babó: Kitartás!

Nekem van egy barátnőm, aki homeós szerekkel kel és fekszik, mindent tud, ha gondolod megkérdezem, csak mondd, hogy mire kell.

I.
ilduska
 
 


Gi, Köszi szépen. Rég hallottam felőled. Jól vagytok?

Ildi, Én a MÁV kórházban szülök. Köszi a segítséget homeos ügyben is, de nem mostanra gondoltam, hanem szívesebben viszem olyan helyre a gyerekeket, ahol nem tömik őket mindenféle antibiotikummal és társaival. A helyi dokinénit még nem ismerem, de még az is lehet, hogy ő is jártas ebben.

A Marcinak elmúlt a láza, de most már 4. napja csak kóvályog itthon, teljesen le van lassulva. Most már nagyon aggódom mi lehet. És úgy sajnálom szegényt. Hiába kérdezgetem mi fáj neki még nem tudja megmondani. Remélem a jövő hétre túl leszünk rajta.

Sziasztok,
Brigi

Kép

Kép

Kép
b_brigi
 
 


Sziasztok!

Brigi
Sok puszi Marcinak,remélem már jobban van!!!!!
Tök jó hogy be tudtok menni anyudhoz a szülésig.Utána is ott maradtok,vagy Õ jön hozzátok?
Fuuuuuuuu helyetted izgulok!
Te jol vagy??Hogy birod?
Én Komáromban szültem,5 perces fájásokkal indultunk el otthonról,mire beértünk 3 percesek lettek,aztán 2-3 óra mulva már a Bazsi megszületett.Nekem nagyon jo,és szép élmény volt az egész,de ha jol emlékszem erröl már irtam régebben.
Ja?!Az ágy,amiben a Bazsi le van fényképezve,a nagyok emeletes ágyának a felsö szintje.Reggelente mi keltjük a fiukat,és akkor a Bazsit odaültetem egy picit mind a kettö mellé.Imádják!!
Ildi
Szegényke sajnállak,átérzem a kevés alvás problémáját,most a fogzás miatt én is igy vagyok.Kép
Köszönöm szépen az együttérzéseteket,remélem lassan-lassan tul leszünk rajta.....

Puszi mindenkinek,és szép napot:Kinga

Kinga
skinga
 
 


Brigi! Köszi az érdeklődést, mi jól vagyunk. Anyi izgi van ennyi gyerek körül, hogy nincs idő unatkozni. Elkezdtünk ovit, sulit, munkát... Hát hiába, itt van az ősz...
Asszem írok inkább privit, olyan ritkán járok erre, nem akarok zavarni, Ti már napi kapcsolatban vagytok!
Szia!
Gi
Anyagi
 


Szijjjasztok!

Voltunk a héten Bp-en, kötelező uh-ra kellett menni a babóval, bekönyörögtem a Dorkát is, h. nézzék meg. Hál' Istennek minden rendben. Ez a pesti út nem volt semmi... 2 gyerek + szakadó eső, hideg. De azért megérte. Kép

Brigi! Mizu???

Kinga!
Hogy kerültél Komáromba?


Üdv. I.
ilduska
 
 


Hello Ildus!
Komáromba ugy kerültem,hogy a férjem anyukája a nögygyászaton dolgozik,és általa a föorvosurhoz kerültem.
Örülök,hogy minden OK a gyerköcökkel nálatok!

Mi most betegek vagyunk,Bazsi elkapott valami virusos izét.Piros a torka,lázas+fogzunk.
Irtó nyügi,most elöször beteg miota megszületett,eddig örültem,hogy megusztuk!Kép
De tömöm gyümivel,hogy mielöbb meggyogyuljon
Egyébként a VIBRUCOL kup isteni a fogzásra,már kiprobáltuk,és ugy néz ki,bejött!!!!Kép

Kössszi Szilvi a tippet!!!

Megyek is mert Bazsi nyügös,sziasztok:Kinga

Brigóóóóóóóóóóóóóóóó mi van Veled???????

Kinga
skinga
 
 


Sziasztok,

Én még egyben. A Marci meggyógyult. Úgy látom Kinga most titeket ért el ez a nyavaja. Tényleg rossz mikor nem tud segíteni rajtuk az ember. Bazsinak jobbulást! Nekünk tegnap volt jó napunk. Délelőtt indultunk volna sétálni. Húztam fel a Marci gatyáját, ő meg elkezdett torkaszakadtából visítani. Persze azonnal húztam is le a nacit, de egyre jobban visított. Akkor láttam, hogy egy méhecske szállt ki a gatyájából és mint az később kiderült addigra 3 helyen is megcsípte. Együtt sírtunk, még ő simogatott engem és mondogatta "anya nem, anya nem". Olyan aranyos volt. Aztán fél 12-kor elaludt az ölemben. 1 órát aludt, de amikor felkelt már el is felejtette az egészet. Most meg tudjuk, hogy nem allergiás a darázscsípésre - hát legalább ennyi jó volt benne.

Kinga, de jó, hogy Bazsi megeszi a gyümölcsöt. A Marci egy falat gyümit nem eszik. Egy időben ment a banán, aztán az alma, nyáron meg a görögdinnye de mostanában semmi. Mondjuk nála minden kajálás elég gázos. Alig eszik valamit, én meg egy rakat kaját dobok ki naponta.

Ildi, veletek mizújs?

Megyek, mert hiányol a Marci.

Brigi

Kép

Kép

Kép
b_brigi
 
 


Szijjjasztok!

Kinga!
Remélem meggyógyultatok! Jól összejött a fogzás a betegséggel, gondolom nem volt könnyű.
Anyósod is jelen volt a szülésednél?

Brigi!
Megvagyunk, köszi. Letelt a 6 hét, most rohamoznak a rokonok. Ma 3 csapat jön, elosztottuk de. ebédre és du. Kép
Babó elég hasfájós lett, esténként sírkál. A cumi segít neki, 3 napba telt míg elfogadta, de tegnap már elég sokat szívogatta és el is aludt rajta.
Mesélj hogy vagy! Érzel már vmit? Pesten vagytok már?


Üdv. I.
ilduska
 
 


Sziasztok Lányok!
Huuuu Brigi de sajnálom Marcit!!Kép(Szegénykém....1 darázscsipés is elég még egy felnöttnek is,nemhogy egy picurnak!!!
Örülök,hogy már jobban vagytok!
Már mi is gyogyulunk a Bazsival,és ugy néz ki,hogy a fogzás is egy picit szünetel.Szóval egy pici nyugi.Szoritok ám érted!!!Kitartás!!!!
Ildi
Igen anyosom is ott volt a szülésnél,de nem zavart minket,Ö inkább a háttérböl figyelt,és néha odajött megsimogatni.Tündér volt.Aztán,amikor a Bazsi megszületett a párom és Ö mindketten ott bömböltek mellettem a nagy örömtöl!Kép
Öszinte részvét a rokonroham miatt!!
Én nem szerettem tulzottan,mert ilyenkor megtörik az "otthon nyugalma",ami egy picikének és a maminak kell.
Hasfájásra nekünk a Bazsinál a Herbária gyerektea volt nagyon jo!A mai napig azt issza,mert nagyon megszerette.Jokat tudott töle pukizni!!!KépKép
Pár szem kockacukorral,vagy mézzel izesitjük,éppen,hogy egy pici ize legyen.Probáljátok ki,hátha nálatok is beválik!!
Na megyek Bazsizni!Puszi Nektek,sziasztok:
Kinga

Kinga
skinga
 
 


Sziasztok,

okt. 4-én 2850 grammal és 52 centivel villám gyorsan, fél óra alatt megszületett a kis Barnabás. Tündéri kisbaba. Rakok fel róla egy képet aztán ha több időm lesz írok.
Kép

Kép

Kép

Kép
b_brigi
 
 


Brigi!!
Gratulálunk!!!! Gyönyörű baba!
Ez a szülés - tök jó! Kép
(Majd, ha lesz időd, jöhetnek a részletek Kép)

Azt hiszem, hogy névnapod is van! Boldog névnapot! Gondolom szuperul telik. Kép

I.
ilduska
 
 


Szia Brigiiiiiii!!Véééégreeeeeeee!!!
Gratulálok,és sok puszi a Barnabásnak és a mamijának is!!!Pihenjetek sokat,és vigyázzatok magatokra!!!Majd ha tudsz,gyere,és várom én is a beszámolót!!!!

Puszi:KingaKépKépKép

Kinga
skinga
 
 


Sziasztok! Van valaki aki a Tesco környékén lakik?

Kép
Kép
kata_77
 
 


Sziasztok!
Szia Kata!
Mi még mindig a Bánomin, de a Máltain összefuthatnánk már! :-))
Szép napot!
Szilvi

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Szia Szilvi! Mi gyakran ott vagyunk, de csak délután. Honnan tudtad, hogy én vagyok? Vagy csak véletlen?

Kép
Kép
kata_77
 
 


Szia Kata!
Megnéztem a profilodat, és onnan tudtam meg a vezetéknevedet. És Kollár Kata nem egy olyan gyakori név, hogy több legyen belőle(d). :-)) Vagy igen?
Hogy vagytok?
Szép napot!
Szilvi

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Szia Szilvi! jól vagyunk, egy kicsit fáradtan. Ábel elindult és azóta se neki, se a családnak nincs megállás! Dorka? Szenvedtek még a foggal? Ti mindig csak délelőtt mentek játszira? Kata

Kép
Kép
kata_77
 
 


Szia Kata!
Húúúú, akkor nem unatkoztok, Ábel nem hagy. Bár gondolom Cserna is igényli a törődést.
Mi jól vagyunk, éppen a szemfogaknál járunk, 3 hónapja nem akarnak kijönni. Most már kezd beduzzadni a hátsó rágóknál is az ínye, gondolom azok is úgy döntöttek, elindulnak.
A játszira szoktunk de. és du-n is menni, attól függ, hogy jön ki a lépés.
Szép hosszú hétvégét!
Szilvi

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Szia Szilvi!
Akkor megbeszélhetnénk majd egy napot amikor délután jöttök, mert az nekem jobb lenne! Mi a dentinoxot használtuk a fogaknál Ábelnál és bejött! Csernénél semmit, mert úgy kijött, hogy észre sem vettük! 2 évesen kint volt mind a 20! Ábelnek 8 van, de az már 4 hónapja! Olvastam, hogy Te értesz a homeopátiához. Nincs valami tipped immunerősítésre? 11 hónaposra és 2,5 évesre? További jó sziesztát!
Kata

Ui.: Nem hiányzik a suli? Ezt komolyan kérdem!

Kép
Kép
kata_77
 
 


Szia Kata!
Én Cebion cseppet adok Dorkának ősztől tavaszig. Ez tulajdonképpen C vitamin, és azóta nem kapunk el mindent úton-útfélen.
Bővebben a homeopátiáról a homeopatia.lap.hu-n olvashatsz.
A fog nálunk fogas kérdés. Mindent kipróbáltunk, de semmi nem hatott igazán. hós hósan bújt ki. 4 korában kezdtek jönni a fogai, de az első csak 8 hósan bújt ki. Az nehéz időszak volt, ordítás éjjel-nappal. De azon már túl vagyunk, szerencsére!
A suli hiányzik is meg nem is. Hiányoznak a gyerekeim, néha feljönnek meglátogatni, meg mi is bemegyünk az osztályba, ha a suliban vagyunk. A kollégák, a rohanás viszont nem, nagyon nem!
Szép estét!
Szilvi

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Sziasztok! Szia Szilvi!

Köszi, én eddig Vitacolant adtam, ami nagyon jó, csak az utóbbi időben Cserni nem akarja meginni. Lehet, hogy neki veszek Cebiont, Ábel pedig kapja a Vitacolant. Ha megyünk játszira, jelzek, és gyertek Ti is!
További szép estét! Kata

Kép
Kép
kata_77
 
 


Sziasztok! Szia Szilvi!
Köszi a tippet! Akkor veszek én is Cebiont, mert bár vettem Vitacolant, de Cserne az utóbbi időben nem igen akarja enni. Ábellel nincs gond ilyen téren, de Cserni semmilyen gyógyszert nem szed a szájába! Nagyon nehéz vele! Ha megyünk valamelyik nap játszira, jelzem és ha tudtok, gyertek! További szép napot!

Kép
Kép
kata_77
 
 


Ezt az oldalt rajtam kívül senki nem látogatja? Ne hagyjátok cserben!

Kép
Kép
kata_77
 
 


Sziasztok!!
Kata,
én látogatom rendszeresen az oldalt,csak az utobbi idöben pici fiam Balázs nem nagyon enged a géphez,ugy pedig,hogy az ölemben ül(mint másoknál)képtelenség irni,mert püföli a billentyüzetetKépKép
Szoval én ,ha ritkán is,de jövökKép

Sziasztok:KingaKép

Kinga
skinga
 
 


Szia Kinga!

Pont most akartam írni levelet, mert azt hittem már elvitte az ufó az embereket!
Ha jól láttam, Te dorogi vagy? Kicsi fiad gyönyörű, mennyi idős? Így képről úgy saccolom, hogy a miénkkel egyidős!

Nyugodalmas jóéjszakát!

Kata

Kép
Kép
kata_77
 
 


Szia Kata!

Igen dorogi vagyok,Balázs kisfiam pedig 8 honapos.Most kezdett el 1 hete kb mászni,ugyhogy lefárasztja az egész családot.KépKép

Helloka:Kinga

Kinga
skinga
 
 


Szia Kinga!

Kicsi gyerkőceim alszanak, így van egy kis időm, hogy írjak.
Legalább mi tartsuk a frontot, ha már szegény oldalt hanyagolják!
Akkor egy kicsit tévedtem csak, mert a mi Ábelünk 11 hónapos! 3 hete elindult és azóta nincs megállás, se neki, se nekünk, tehát megértelek.
Kitartás, mindig csak egyre könnyebb lesz! (szokták mondani, mert nálunk ez nem nagyon igaz!)

Napsütéses délutánt!

Kata

Kép
Kép
kata_77
 
 


Sziasztok!
Én is beszállok, nehogy kihaljon az oldal. Kép
Kinga!
Az enyém is ennyi idősen kezdett mászni, innen már gyorsabban megy najd a dolog. Dorka ezek után felkapaszkodott mindenhova, és oldalazva araszolt, aztán már megpróbálkozott kisebb távokkal. És ma már nem győzök rohanni utána. Kép
Szép hétvégét!
Szilvi

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Sziasztok!

Üdv Szilvi!

Hogysmint a füled? Voltál már dokinál?
Nekem a lány csak 10 hónaposan mászott, de azok voltak a szép idők, mert nem kellett utána rohangálnom.

Lenne egy igen furcsa kérdésem, ti otthon minden nap főztök? Csak mert én minden reggel igen nagy gondban vagyok, hogy mit főzzek aznapra.
Vagy tud valaki valami jó, de nem túl drága helyet, ahonnan rendelni lehetne? A Bőségkonyha nem jött be!

Köszi, ha valakinek van valami ötlete!

Kata

Kép
Kép
kata_77
 
 


Sziasztok,

Látom bővül a társaság. Mi megvagyunk. Kicsit sűrűek a napjaink, mert Barnus még elég gyakran szopik. Egyébként elég jó baba csak sajna a bátyjához hasonlóan hasfájós. Remélem hamarosan túl lesz ezen az időszakon. A Marci beteg. Valami afta van a szájában. Ecsetelni kell. Meg persze ez fáj neki úgyhogy extra nyűgös.

Kinga, Nagyon jófej kissrácod van. Csak vigyázz, nálunk is billentyűzetpüföléssel kezdődött az egész, most meg már alig merem bekapcsolni a gépet, ha a Marci ébren van, mert csak az ő dolgait nézegethetjük rajta.

Kata, nem tudom hol laksz, de én pont holnaptól kapom a kaját a dorogi Határ csárdából. Nem túl drága, de azt még nem tudom, hogy jó-e. Ha érdekel megírom majd.

Most mindkét fiú alszik úgyhogy megyek én is ledőlök.

Brigi

És egy mosoly Barnustól, hogy mindenkinek szép napja legyen:Kép

Kép

Kép

Kép
b_brigi
 
 


Sziasztok!

Brigi! Mi a Budai ltp.-en lakunk és sajna a 4.-en, így jó lenne, ha fel is hoznák, mert nem szívesen, hagynám a gyerkőcöket egyedül. Mennyibe kerül és mikorra ér oda? Ha jól emlákszem régebben nagyon jól főztek a Határban. Várom véleményedet, mert ettől a főzéstől már ki vagyok, különösen, hogy az egyik szememnek mindig a kicsi fiamon kell lennie, és egy szemmel főzni igen kellemetlen.

Előre is köszi: Kata

Kép
Kép
kata_77
 
 


SZIJJASZTOK CSAJOK!!!
Van egy pici idöm,igy irok egy keveset!!
Brigi
Tündéri a pici fiad!!!KépKép
Marcinak jobbulást kivánok!!!!SzegénykeKépKép
Bazsi is is beteg sajna,azaz már lábal kifele...meg volt nagyon fázva,szegénynek nem gyöztük szivni a noziját az orrszivoval(porszivos)!!Nagyon jo találmány,mindenkinek ajánlom,irto sokat segit a picinek a gyogyulásban is,és a betegség elviselésében is!!!!
Brigi,a határ csárdás kaja engem is érdekelne,mert erösen elkondolkodtam az utobbi idöben én is azon,hogy inkább,ha nem nagyon drága,akkor hozatnám az ebédet valahonnan.
De ha jol emlékszem,talán van honlapjuk is,majd utána nézek!
Kata
A Budai melyik részén laktok??Én is ott laktam,a szüleim a mai napig ott élnekKép
BRIGI MÉGEGYSZER GRATULÁLOK A KISFIADHOZ!!
Na megyek is,vigyázzatok magatokra és a picurokra,ill. a nagyobbakra is!!KépKépKép
Szijjasztok!!!!!SZép napot mindenkinek!!Kép

Kinga
skinga
 
 


Csak gyorsan a kajáról. Végül is elég jó. Meg rendes adagot is adnak. 2 tányérnyi leves, a főétel inkább 1 személyes. 350Ft/nap. Hát ennyiért mit tudtok főzni? Én mondjuk tök másokat főzök, de azért biztos, hogy egy darabig rendelni fogok, mert így sokkal könnyebb.

Telszám: 06(30)9026774

Ja és lehet, hogy nem is a csárdából hozzák. Én oda mentem be megkérdezni, ott kaptam egy szórólapot, de erre már valami Gazdi étterem van írva. Végül is ez már csak részletkérdés.

Megyek, mert nyüszi van.

Brigi

U.I. Informatikus Bazsi nagyon édes.

Kép

Kép

Kép
b_brigi
 
 


Sziasztok!

Brigi!

Köszi szépen! Januárban lehet én is rákapok az ebédrendelésre, addig még főzöcskézek. Nem tudod, van honlapjuk?

Kinga!

Az ovival majdnem szemben lakunk, ti merre laktatok?

Mindenki!

Dec.6-án délután lesz Mikulás a Máltai játszótéren, állítólag zárásig ott lesz!

Fagymentes éjszakát!

Kata

Kép
Kép
kata_77
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: