Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

Boldog Karacsonyt!

Zsike, en sutoport hasznalok helyette, nem talaltam meg a megfelelojet. Mibe kellene?

Moni
mon
 
 


Nevtelen aki dec. 20-an irtal, ird meg az e-mail cimedet legyszi.
Enyem a profilban.

MINDENKINEK SIKEREKBEN GAZDAG BOLDOG UJ EVET KIVANOK

ANGI
angela2
 
 


Boldog Uj Evet!
Hova lett mindenki?
mon
 
 

 
 

Sziasztok!

BOLDOG UJ EVET MINDENKINEK!

Bocsi, hogy mult penteken olyan gyorsan jottem-mentem a chat-en. Csak boldog uj evet akartam kivanni par embernek, na meg persze nektek is.

Az tortent ugyanis, hogy a ferjem par nappal karacsony elott kitalalta, hogy az unnepek kozott ne uljunk otthon, ugyanis az iden nem igen voltunk nyaralni, hanem menjunk el valahova. Igy dec. 23.-ara osszeallt az utunk. Addigra sikerult minden szallast meg miegyebeket lefoglalni. Kép Tehat megleptuk magunkat egy kis kiruccanassal. Elmentunk harom napra Washington D.C.-be es harom napra New York-ba. Az ut nagyon jol sikerult. A lanyok is nagyon elveztek, most jottunk csak jan. 1-jen delelott haza. Remelem tudok jonni ma delutan a chat-re.

Andysj
andysj
 
 


Sziasztok,

Andysj,
Latom jol sikerult a "nyaralas"Kép
Latod-latod en irtam, hogy mi kozel lakunk D.C.-hez, de addigra mar kileptelKép

Nalam a mai chat bizonytalan, szombatra meghivasunk van egy kis buliba es megigertem a sutit, szoval nem bizti, hogy ideerek.

Angi
angela2
 
 


Sziasztok,

Mi is ujra itthon vagyunk. Az unnepi terveink azonban nagyon rosszra fordultak. Emlitettem, hogy New Orleans-ba megyunk, es ott talalkozunk az aposomekkal es meg egy par rokonnal. Nehany nappal a N.O.-i ut elott az aposom telefonalt, hogy az N.O.-i ut lefujva, az anyosom korhazban van, repuljunk inkabb le Virginia Beach-re. Az anyosom evek ota sulyos, attetes rakos beteg volt, gondoltuk, ismet itt az ido egy ujabb kemo vagy radiation kezelesre. Szerdan indultunk Norfolk-ba. A repteren a ferjem batyja es egy nagybatyja vart minket. Utkozben jott a hivas, hogy az anyosomat bevittek az intenzivre. Mire a korhazba ertunk mar haldoklott. Meg megismert minket es Jordant is. Mondta, hogy a baby cute.. Csutortokon mar szinte semmit sem mondott, fajdalmai voltak, es mar napok ota csak infuzion volt. A ferjem es a tesoja elbucsuztak tole, ok mar be sem mentek hozza kesobb. Nehany ora mulva mar nem lehetett tdni, hogy hall-e, mar nem reagalt semmire. Penteken delutan halt meg. A temetes vasarnap volt. Jordan neveben irtunk egy kis bucsuszoveget, amit az anyosom egyik baratnoje olvasott fel. Ha nem baj, megosztom veletek.

Dear Grandma Rosie,

As I'll grow up, my Daddy and Mommy will remind me of how excited you were of my arrival. They will tell me that you were the first one to treat me to go on the Merry-Go-Around. They will keep playing the 'Horsey-game' with me that you started. I will be able to look at pictures of the two of us. Like the one, where you are reading the '10 Silly Monkeys' to me. Also, my Mommy and Daddy will make sure that I keep my books that contain my name labels that you so carefully calligraphed.

I love you Grandma Rosie. Please watch over me.

Jordan R.F.

Az ujsagcikk olvashato legacy.com-on belul VA, Daily Press, Familant nev alatt.

Andysj: nagyon jo kis korutat tettetek. Miket neztetek meg az emlitett varosokban?

Mindenkinek nagyon boldog uj evet kivanunk!

Judit es Jordan (aki December 30.-an lett 18 honapos)
Judit
 


Kedves németországi mamák!

Sürgös segítségre van szükségem.

Én magyar állampolgár vagyok, a férjem német, Észak-Rajna-Vesztfáliában élünk. Kisfiunk 8 hetes, itt már anyakönyvezve van, Magyarországon még nem. Családi gondok miatt muszáj néhány nap múlva hazarepülnöm a szüleimhez, legkésöbb e héten pénteken.

Tudja valaki, milyen papírral,papírokkal utazhat a fiunk Magyarországra, és hogy ezt hol, hogyan lehet ilyen rövid idö alatt beszerezni?

Segítségeteket elöre is köszönöm.

Marcsi
Marcsi
 


Sziasztok!
Mindenkinek boldog uj evet kivanok!

Marcsi
En ugyan nem nemetorszagban elek, de en is, kislanyom is nemet allampolgar. Azt hiszem, ha az egyik szulo nemet, a gyerek is automatikusan az. De azert kerdezd meg.
Liliomnak gyermekutlevele van (Kinderausweiss). Ezt az utlevel helyen (nem tudom pontosan hol) kiallitjak, bar nem tudom meddig tart. Tiz eves korig nem kell bele fenykep, de nehany orszagban igy nem fogadjak el, pl Csehorszag, es talan Magyarorszag is, tehat mindenkeppen tegyetek bele. Lilinek nincs es most ujat kell csinaltatnunk.
Remelem ez eleg segitseg es idoben el tudjatok intezni.

Gabi
Hogy sikerult az utazas? Oszinten megmondom, negy honapos gyerekkel nekem sokkal konnyebb volt mint tizennegy honapossal!!! Legszivesebben soha tobbet nem utaznek egyedul, bar nem tudom kinek lesz penze elkiserni minden alkalommal ha haza vagyom.


A latogatas (Nemetorszagban) nagyon jol sikerult. Harom hetig semmi melo, faradtsag. Egesz nap Lilivel lehettem. Meg egy esti kocsmazas ocsemmel is belefert. Es egy kis szabadnap, amikor bar en is ott voltam anyuval, Lilivel nem foglalkoztam. Gondolom ez neha napjan megengedheto, ugye?
Ujevkor volt egy kis ho, mutatoba. Igazan csak vasarnap ejjel esett. Ez azert volt nagy orom, mert nemcsak hogy Lili lemaradt a szankozasrol, mi raadasul hetfon reggel indultunk volna a repterre. Azert odaertunk idoben.
Tegnap este kilenckor sikeresen hazaertunk, Lili ugy aludt egesz ejjel mint a bunda. Haromnegyed hetkor keltunk, csoda!

Remelem ti is jol vagytok.

Judit, elsirtam magam az uzenetedre. Nagyon sajnalom, hogy igy kezdodott az uj ev szamotokra! Talan a szep emlekek elviselhetobbe teszik az egeszet.

Kati
kat_ica
 
 


Judit,

nagyon sajnalom a veletek tortenteket, nagyon szep uzenetet irtatok Jordan neveben.
mon
 
 


Judit!
Legöszintébb részvétem!!!
Erzelgösnek tünhetek, de bögtem a fentebb irtakon...Kép
Sok puszi!!! Batorsag!!! Mennyi idös volt az Anyosod???
Emlékére:

Kép
Vendég
 


Koszi lanyok!
Kukacz, kulon koszi a fat. Erdekes, az anyosom egy noi organization-on keresztul fakat ultettetett Izrael foldjen minden altala ismert elhunyt utan..Neki is jar a fa. Hatvanket eves volt.

Itt a Midwest-en oruletes nagy hoviharok vannak. Ma elcsuszkaltunk a Gymboree-ba. Kb. ketszer annyi ideig tartott odavezetni, mint normalis vezetesi viszonyok kozott. Mindenesetre megerte, Jordan ma eloszor vett reszt az art programban. Egyenesen imadta. Volt minden: gyurma, festes, ragasztas.

Nektek, hogy telt a szilveszter?

Judit
Judit
 


Szia Judit! Akkor beletraFAltam!!!KépValahol azt olvastam valamikor, hogy a felnötté valashoz 3 dolog kell: megirni 1 könyvet, ültetni 1 fat, és a Vilagra hozni 1 gyereket... Nekem ültetett a Nagypapam több fat is, amikor születtem, nagyon szépek!!! En is szerettem volna a Fiam születésére ültetni, de valahogy elmaradt... Nagyon szeretem a fakat. Tölünk az ablakokbol hatalmas Cédrusokat lehet latni, gyönyörüek!!! Sokat rajzolok, meg festek fakat. De még nem az igazi..... Hianyzik belölük valami...élet...Kép
Jordan mennyi idös??? Hogy kerültél Amerikaba? Ki az ügyvéd, Te, vagy a férjed??? Na, de ezek off-ok, ha gondolod,ird meg mail-ben. Van kedved???
Puszi!!!

Kép
Vendég
 


Sziasztok,

este 9-kor(EST) chat! Kép

Moni
mon
 
 


Moni! Bar mar rééég elmult este 9, mégis volna 1 kérdésem: jöhetek én is??? Amugy nem tudom, hogy kell ott regisztralni...Kép
Vendég
 


Kukacz,

Moni az este kilenc orat az USA keleti partjara ertette. Az nalatok (ha jol emlekszem Svajc-bol irsz) hajnal harom ora. Amugy persze, hogy johetsz. A regisztralas egyszeru, csak kovesd a gep utasitasait.
Csak roviden es gyorsan valaszolok a kerdeseidre: Jordan 18 honapos; munka ajanlattal kerultem ki foiskola utan; es a ferjem az ugyved nem en.
Milyen technikaval dolgozol (festes, grafika)?

Ma nem biztos, hogy tudok menni a chat-re, mert Bruce MA IS sokaig dolgozik. Kép

Jo hetveget mindenkinek!

Judit
Judit
 


Kukacz,

bocsi elfelejtettem hozzatenni hogy USA ido szerint Kép
mon
 
 


Sziasztok!

Judit!
Sajnalom ami veletek, az anyosoddal tortent!
Oszinte reszvetem.
Nagyon szep, meghato volt a bucsuszoveg.

Mi a szilveszter New York-ban toltottuk negyesben a szallodaban. Kép Karacsony utan 26.-an elmentunk 3 napra Washington D.C.-be es 3 napra New York-ba.

Kukacz!
Ha van kedved gyere, szivesen beszelgetunk veled is barmikor. Kép Mint barki massal.

Lasan megyek, eleg kesore jar felenk.

Kellemes hetveget mindenkinek,
Andysj
andysj
 
 


Sziasztok!
Nem tudtam, hogy mindenki az USA-bol ir... De azért köszi!!!Kép
Judit! Az én fiam 15 honapos.Kép
Vendég
 


Boldog uj evet mindenkinek(ha nem keso meg ilyenkor).

Judit,
Oszinte reszvetem. Nagyon sajnalom ami tortent. Szerintem is nagyon meghato volt amit Jordan neveben irtatok.
Mi edes kettesben szilvesztereztunk itthon (Reka idoben lefekudt)... mar azt sem tudom mikor csinaltunk utoljara ilyet.
A ferjednek folyamatosan ilyen sok a munkaja, vagy egy-egy "project" teszi csak "kulonosen elfoglaltta" ?

Jovo heten eloszor en is elviszem Rekat Gymboree-ba (GymRunners). Mar annyi jot hallottam rola; kivancsi vagyok hogy fog neki tetszeni.
Remelem mindenkinek jol telik a hetvegeje (nekunk a -15 - -20 celsiusban tul sok kedvunk nincs kimozdulni a hazbol...)

Zsike
zsike74
 
 


Sziasztok!
En Franciaorszagban elek mar 10 eve a ferjemmel. Harom lanyunk van: Salomé 8, Anna 4 es Gwendoline 2 eves. Minden nyaron 2 honapot tudunk Pesten tolteni; ami csaladunk minden tagjanak nagyon-nagyon tetszik. Neha karacsonykor is szoktunk menni, bar nem minden evben. A lanyok rem aranyosak tudnak lenni, felreteve amikor sipitoznak egymassal.
Kozuletek mindenki az Usa-ban el?
Es miota eltek kulfoldon? Szoktatok Magyarorszagra menni?
Mindenkinek Boldog Uj Evet Kivanok
gwendoline
 
 


Gwen,
Franciaorszagnak melyik reszen?
Mi egy evet "nyomtunk le" Antibes-ban, en nagyon nem szerettem ott elni, a fiuknak viszont tetszett, hogy 5 percre van a tenger!
Most Nemetorszagban elunk, es a valtozatossag kedveert nekem 3 fiam van, 11, 3 es majdnem 1 evesek! A kozepso a kis "francia" (csak a szuletesi helye szerint), azota sem mondja a "h" betuket! Kép
Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok!!!GWEN!!! Franciaorszagnak melyik részén élsz??? Hatha nem messze tölünk...Kép
Vendég
 


sziasztok!
Franciaroszag nyugati partjan vagyunk, Nantes-tol nem messze, a tengerpartol 20 percre.
En nagyon szeretek, itt lakni, az orszag ezen reszen az emberek tenyleg nagyon szimpatikusak, egyre tobb es tobb baratunk van. meg ok is egyetertenek azzal, hogy a deli reszen a mentalitas tobb, mint furcsa.
Tenyleg nagyon szeretek itt lakni, de azert meg 10 ev ota sem tudtam hozzaszokni, ehhez az idojarashoz: rengeteg az eso, es mint ma is, tombol a szelvihar.
A lanyok magyarul szinte mindent megertenek, de beszelni igazabol csak Pesten beszelik, amin sajna meg nem sikerult valtoztatnom.
Nalatok, hogy mukodik a dolog?
Nalunk nem a "h", inkabb az "r" ami nagyon francias amikor magyarul beszelnek.
Andysj: nagyon szurkolok neked a muteted miatt! Mikor is lesz? Es mennyi ideig maradsz a korhazban?
Zsuzsi: Nemetorszagnak melyik reszen eltek?
gwendoline
 
 


Szia Gwen
En Angliaban elek 6 eve, del-nyugaton. Itt is sokat esik, bar a telek nagyon enyhek. Ho inkabb csak eszakon szokott lenni.
Kislanyom Liliom 15 honapos. Ket honapja aktivan tanitom magyarra. Azelott mindket nyelven beszeltem hozza, peldaul ha vendegek voltak angolul. A szokincse nem sokat bovult azota (talan a sok uj szo miatt), de mar sokmindent ert. Sot, az mindig meglep, olyankor nagyon orulok.

Kukacz
A te fiad mennyit beszel mar? Es milyen nyelven?

Kati
kat_ica
 
 


Szia Kati
En is sokat (sajnos) beszelek a lanyokkal mindket nyelven, mindig elhatarozom, hogy csak magyarul kene beszelnem, de nem tudom miert automatikusan jon mindketto.
Bar ok egyaltalan nem keverik a kettot,nem csinalnak "vegyes" mondatokat, de az is igaz, hogy a magyar szokincsuk igy sokkal korlatozottabb.
Kati neked angol a ferjed? Van kint magyar baratnod?
Kukacz: mennyi idos a kisfiad? Es ti hol eltek?
gwendoline
 
 


Sziasztok,

Andy,
Mi van veled, mikor lesz a mutet? Olvastam a masik topikon, hogy muszaj.

Sajna penteken nem tudtam jonni Apa szulinapja volt, meg sikerult neki jol megfaznia es eleg rosszul turte ezen megviselo allapotot.

Gwen,
Nagyon szepek vagytok a kepenKép

Angi
angela2
 
 


sziasztok!
koszi angelaKép
ti merrefele laktok? Ket tunderi kisfiad van?
gwendoline
 
 


Gwen,
Tenyleg jo a kep, de az idezet is nagyon tetszik! Kép
A "h" betu csak poen akart lenni, de tenyleg Gyuri valahogy kihagyja a beszedbol ezt a hangot.
Mi is majdnem a nyugati reszen kotottunk ki, mert koltozni muszaj volt (bezart az iroda), de en inkabb Nemetorszagot valasztottam. Az az egy ev untig eleg volt, tengerpart ide, vagy oda. Bevallom, az is nagy problema volt az integralodas kapcsan, hogy nem tudtunk franciaul. Kinkeserv volt igy barmit elintezni, allandoan hulyenek neztek!
Most Frankfurt kornyeken elunk! Itt legalabb nincsenek nyelvi nehezsegeim (annyira), csak a nemetek tulzott precizitasat tudom nehezen megszokni!
Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok!!! Gwen, a kép nagyon édi! En Svajc francia részén lakom 12 éve. A Fiam 15 honapos.

Zsuzsi, én is laktam 1 rövid ideig Frankfurtban. Gelnhausen-ben.

Katica, magyarul is, meg franciaul is beszélek a Fiamhoz, igy aztan keveri a 2-t... Egyszerübb mondatokat mond franciaul, magyarul meg csak szavakat. En ugyan énekelgetek Neki magyarul, meg, ha kettesben vagyunk, igy is beszélek Hozza, de a férjem, meg az összes többi baratom csak frul tud. 1 magyar baratom van, de ha atjön, vele is frul kell beszélni, a férjem miatt... Mikor született pontosan a lanyod???

Pusz Mindenkinek!!!
Vendég
 


Gwen,
Udv a fedelzeten. Szerintem is nagyon jo a kep a profilodban. A ferjed mit szol a "nouralomhoz" ?;-)
Eszembe jutott ket ex-kollegam is; mindkettonek 2
lanya volt es hogy-hogy nem mindkettojuknek (teljesen egymastol fuggetlenul) a maganyos turazas/kirandulas volt a hobbyja :-)
En eppen ma pakolgattam Reka lanyom (14 ho) kinott ruhait es azon gondolkodtam hogy de jo lenne meg egy kislany aki ezt a sok szep alighasznalt kis ruhat meg majd viselhetne.
Persze fiut is szeretnenk, ugyhogy akarhogy is szamolom nagyon ugy nez ki, hogy nalunk is harom gyerkoc lesz a vegen ;-) (persze hogy fiuk e vagy lanyok az tok mindegy a vegen)
En egyebkent az USA-ban elek mar majdnem 7 es fel eve. Mi evente egyszer jarunk haza, kb. ket hetre
csak sajnos (itt ugye nem tul nagylelkuen osztogatjak a szabadsagot :-(
Angi, remelem a ferjed jobban van. A mult heten az enyem is betegeskedett.
Kukacz, milyen ugyes a fiad hogy mar egyszerubb mondatokat is mond. Reka (30-an kesz 15 honapos) ugyan eleg sok szot (legalabbis a maga modjan)
tud, de azert meg 2 szavas mondatoknal se tartunk.
(na nem panasz keppen mondom, csak osszehasonlitaskent).

Zsike
zsike74
 
 


Lányok!

Nagyon szépen köszönöm a Kittsee-i ötletet! Nagyon jól bevált! Bár mi kicsit előbb lejöttünk az autópályáról, de ami Rajkánál fogadott! Képzeljetek el egy ugyanakkora határátkelőt, mint Hegyeshalom. 8 kapu legalább és sehol senki! Teljesen üres volt!!! Egy perc alatt átjutottunk! Míg akkor azt mondták, hogy hegyeshalomnál legalább 2 óra a várakozási idő. Kiszámoltuk, hogy kb. fél-3/4 órás várakozási időnél már megéri a kerülő. Még úgy is, hogy Szlovákiában a Bp. felé az autópályára kanyarodó sáv le volt zárva és egy kicsit kavarni kellett.
Visszafelé már előrelátóan felhívtam a határátkelőt, ahol szintén sor állt. Gondolkodás nélkül nekiindultunk Rajka felé! Igaz, most egy kicsit rosszabbul jártunk, mert a Kittsee felé vezető ót volt lezárva és Pozsonyig egyetlen lehajtó sem volt. Így viszont egy másik határátkelőn keltünk át és a 9-es főóton mentünk majdnem Bécsig. Amit vesztettünk a vámon, megnyertük a réven, ugyanis közel akkora távolságot kellett így megtennünk, mint amekkora Gattendorf felé lett volna az autópályához. Így csak fél óra kitérő volt! Kép

Szóval köszi mégegyszer! és ajánlom mindenkinek! Kép
Solya
solya
 
 


Sziasztok!
Kipihenten irok, annak ellenére, hogy ma ötig sikerült Lilinek aludnia csak. A hétvégét viszont "daddy"nél töltötte, úgyhogy volt kikapcsolódás. Barátnőmnél töltöttem mindkét napot. Végre sikerült megnézni a Gyűrűk Urát. Mintha egy hétig ültünk volna a moziban... de azért megérte.
Apára bíztam a gyerekcipő vásárlást, sikeresen. Lili új cipőjében jött haza. Fehér és rózsaszín, oldalán a Fimbles (csillog villog). Pfujj!!! (Lilinek tetszik - 1:0 apának). Ráadásul kérésem ellenére olyan a méret, hogy most pont jó. Tehát, ha jövő héten nő a lába, már új kell. Vagy most inkább örüljek, hogy rövidebb ideig lesz?
Az a röhej az egészben, apuka kifejezetten megtiltotta a nagyszülőknek, hogy bármi rózsaszinű vagy "cuki" ruhát vegyenek. Férfiak...

Gwen
Volt barátom angol, amint a fentiekből kiderül.
Van egy magyar barátnőm Bathban, innen egy óra busszal. Kábé kéthavonta sikerül találkoznunk, neki tízhónapos a kisfia. Második éve vannak itt a férjével, ideiglenesen.

Kukacz,
2002. október 10. (kettő öcsém 18. szülinapján) Hajnali 5.41-kor. Császárral.

Kati
kat_ica
 
 


Gwen,

Koszike, a leosztas egy fiu-egy lany, csak ugye a lanyzo is fius ruhakban nyomul a batyja utanKép
Valtozatossag kedveert mi is USA( Washington mellett), lassan 3 eve. Ferjem kapott itt osztondijas allast.

Zsuzsi74,
Jo hogy at tudsz nezni neha ide is, Nekem mar nincs erom a kismamik topikot is kovetni, bar neha beleolvasok. Tunderiek a fiuk, milyen nagy mar Miki is. Gyuri hogy boldogul az oviban?

Kati,
CipocskeKépvagyKép
Nem lehet konnyu egyedul. Nem gondolsz neha a hazakoltozesen, vagy akkor sem lenne tobb segitseged?

Zsike,
Koszi tuleliKép Ha jol emlekszem ti epitkeztek? Hogy haladtok?
A terv tetszene a ferjemnek, nagyon hajlana a 3-raKép

Andy,
Mar esetleg tul is vagy a muteten?

Moni,
Te sem tudsz Andyrol valamit? Ti hogy vagytok, gyerkocok?

A lanyom katasztrofa, megprobal jarkalni minden mozgo targgyal(motor, kisbicaj...), aminek alt. egyenes kovetkezmenye a pofira eses. Tudom tanulni kell, de szerintem meg nem egy 7 honaposnak.

Angi
angela2
 
 


OFF leszek lányok. Bocsi:
Kukaczot keresem. Drága barátném, nem tudlak elérni, nem mennek át az új címedre a levelek. Igaz a régire elmegy, de nem ér oda. Segítség!
Már több topikban hajkurászlak. Kép
Puszi:
Bellana
bellana
 
 


Sziasztok!

Angi, annyit tudok Andyrol hogy a kritikus kove eltunt, ugyhogy most nem lesz surgossegi mutet hanem kivarja a sort, es kb 4-8 heten belul lesz meg.
Mi jol vagyunk, bar Flora megint kuszkodik a refluxaval, sokat faj a hasa Kép
Vettunk neki egy kis horcsogot, mert mar nem birtam nezni hogy mindig sirva fakad ha kiskutyat latunk. Szombaton meg egyszercsak kinyitotta az ajtot es ott acsorgott. Amikor megkerdeztuk mit csinal, azt mondta varja a kiskutyajat hogy hazajojjon. Erre betelt a pohar, elmentunk a kisallatkereskedesbe Kép Talan a horcsoggel kihuzzuk addig amig kutyat nem tudunk tartani. Valszeg kertes hazat is nezunk iden, mert ide apartment-ba nem akarok kutyat.

Na jok legyetek
Moni
Moni
mon
 
 


Na ezt jol alairtam Kép
mon
 
 


sziasztok!

Mindenkinek koszonom a dicseretet a kepre vonatkozolag, bar szerintem azert nagyon jo a kep, mert a szines dekoracio hatul jol feldobja; Es tudjatok mi az?
Egy csuzda bejarata.
Zsike: a ferjem imadja a nouralmat, barki felteszi neki a kerdest, hogy o hogy birja, mindig azt mondja, hogy 3 fiut remalmaiban sem tudna elkepzelni.
es ti mindketten dolgoztok, mivel foglalkoztok?
Kukacz: Sajna messze lakunk egymastol, de legalabb itt jol eldumcsizhatunk, meg ha nem egyenesben is.
Moni: a horcsi remek otlet, lehet, hogy utana mar nem is szeretne kutyust a Flora.
Nalunk Salomé nyuz allandoan egy macskaval, de szegenyeket en nem nagyon szeretem, ugyhogy meigertem neki a 10-ik szulinapjara, addig is van meg egy kis idom
Puszi mindenkinek
Gwen
Kép
gwendoline
 
 


Szia Solya!

Örülök, hogy sikerült jól határátkelnetek Kittsee-nél Kép
Mi dec. 27-én mentünk haza Magyarországra (Hegyeshalomnál sehol senki - már), és jan. 3-án jöttünk vissza Bécsbe (Hegyeshalomnál kevesen - még).

Üdv

Mmandula
Mmandula
 


HellÓka mindenkinek!

Svájcban, Zürich vagy környékén élő anyukákat keresek, kérdezősködés céljából! Lehet, hogy kimegyünk és csomó kérdésem van.
Sru
 


Sziasztok!

Reg nem jartam mar erre Kép Sok minden osszejott mostanaban. Igy alig maradt idom netezni.

Angela!
Koszi az erdeklodest. Kép A mutet jan. 30.-ara esik. Ugy nez ki meg aznap hazajohetek, ha nem jon kozbe semmi komplikacio. Ha ugyes leszek talan meg chat-elni is jovok Kép)
Nagyon ugyi a lanyod. Az en nagyobb lanyom is het honaposan kezdte ezt csinalni, 11 honaposan mar egyedul ment. Kép

Mon!
A horcsog nagyon jo otlet volt. Kép Igy megnyugodott mar Flora? Hogy tetszik neki a horcsog?
Nekem is volt anno horcsogom, mi Fricinek hivtuk, igaz idokozben kiderult hogy lany Kép)
Drukkok mennek, hogy iden legyen hazatok.

Gwen!
Szerintem nem a hatso dekoraciotol jo a kep Kép

Kati!
Kipihenes Kép
Cipo Kép vagy inkabb Kép Tudod a ferfiak ilyenek, meg van az elhatarozasuk, aztan jon egy 15 honapos tudner aki meglat egy cipocsket ami tetszik neki es egy mosollyal leveszi a hatarozott ferfit a labarol es az ujjakoze csavarja Kép)

Solya!
visszaut Kép

Zsike!
Nagyon edes a lanyod a kepen Kép
Mi is tobbnyire ket hetre szoktunk Magyarorszagra menni, sajna tenyleg nem osztogatjak itt a szabadsagokat. Igaz volt mar olyan is hogy sikerult 3 hetre mennunk.

Kepzeljetek Madike egyre tobbet beszel es mar mindket nyelvet egyre jobban hasznalja. A hetvegen elenekelte a nagyszuloknek a telefonba a kedvencet a Hinta Palintat es vasarnap pedig edesen ebresztette fel az apukajat, odament hozza, megsimogatta es kozolte, hogy : I like you. Mondanom sem kell, apuci szarnyalt Kép)

Andysj
andysj
 
 


Sru! Svajcban lakom, de messze Zurich-töl.
Vendég
 


Sziasztok!
Allatkertben voltunk. Itt Bristolban, eleg kicsi. Szoval nem volt zsiraf, elefant stb. Oroszlan az volt, sajnos Lili mar aludt, mikor uvolteni kezdett. (A konyveben, Elmer baratai, az a kedvenc oldala, hogy uvolt az oroszlan)
A fokak es pingvinek ugy vannak a medenceben, hogy kozelrol lehet latni oket, mar ha odajonnek. Egyik helyen a pingvinektol csak drot valasztott el minket. Raadasul viz alatti folyoso is volt, bar ezt Lili hamar megunta.
Sok allat, amirol meg nem is hallottam, vagy olyan amit meg soha nem lattam. (Tapir. Mint egy orias horcsog..)
Csudajo volt megnevezni az allatokat, es Lilinek nem csak keprol mutogatni.
Lili masfel orat gyalogolt, majd tobb mint 2 orat aludt. Es meg ejszakara is jutott (alvas).

Puszi
Kati
kat_ica
 
 


Kukacz, Kép. Kár, hogy messze, jó poén lett volna. Majd ha már biztos, hogy megyünk (vagy nem) akkor megmondom az igazi nickem.

Milyenek arrafelé az ovik? És mennyibe kerülnek? És egy kb. 3 éves gyermek, aki még csak a magyar nyelvet ismeri szerinted hogy tud beilleszkedni?
Sru
 


Andysj,

Olvastam a masik topikban, hogy minden rendben volt a mutettel. Remelem gyorsan gyogyulsz es a gyerekek is tekintettel vannak radKép
Penteken lemaradtam a chatrol, volt egyaltalan?

Moni,
Migrened elillant ? Andi arulta el, hogy volt egy par sz*r napod miatta. Ismerem az erzest, nekem se hasznal semmi alt. Most kiprobaltam az Exedrin tbl., hat atuto siker nincs, de ha idoben beveszem nem fejlodik ki teljesen, illetve a fajdalomat tok jol letompitja, probaltad mar?

Angi
angela2
 
 


Mi eleg betegek voltunk a lanyokkal, most talan vegre sikerul majd kievickelni a virusainkbol. Bar itt nincs ho, de a szel es esovihar mindennapossa valik; ugyhogy kint nem nagyon tudunk lenni.
Andysj: mielobbi gyogyulast kivanok
Angela: hany evesek a babak?
gwendoline
 
 


Gwen,

Az nagyon vacak bent kuksolni. Gyogyulast a lanyoknak.
A nagyobb 3 es fel, a kicsi lassan 8 honapos.

Gwen megkerdezhetem, hogy M.O.-on hol eltel, mert valahogy ismeros az arcod a kep alapjan, de lehet, hogy tevedek. A ferjed francia?

Angi
angela2
 
 


Angela,

koszi most jobb egy kicsit a fejem, elkezdtem stresszoldo teat inni, es erdekes modon azota csak egyszer fajt... Az Excedrinben mi a hatoanyag? Nekem is altalaban akkor hasznal a gyogyszer ha idoben beveszem. Algopyrin vagy Motrin altalaban jo.

Gwen, jobbulast nektek!
mon
 
 


Moni,

Kombinalt gyogyi, van benne: acetaminophen, aspirin es caffeine. A gond ha allergias vagy valamelyikre. Nekem az algopyrin mar nagyon reg nem hasznal sajna. Cserebe erdekelne a stressoldo tea, mi a neve, mi van benne? Mostanaban tenyleg feszult vagyok, meg kialvatlan szoval talan nekem is hatna. Koszike!!!

Angi
angela2
 
 


Sziasztok!
Szerencsere a lanyok mar jol vannak, de en meg mindig nagyon faradt vagyok. Ok rosszul vannak ot-tiz percig, aztan mennek jatszani. En meg mar harom napja csak probalok jobban lenni.
Angela: most, hogy mondod nekem is ismeros az arcod. En pesti vagyok, a Mamam Kobanyan lakik, aztan a Wesselenyi utcaba jartam kozgaz szakkozepbe, utana meg a Tanitokepzobe. Ott ismertem meg a ferjem, aki francia. A Nantes-i tanarkepzovel jott Pestre
Gwen
gwendoline
 
 


Gwen,
Tettem fel kepet a profilomba a fiukrol!
Az en ferjem meg azt nem tudta elkepzelni, hogy lesz egy lanyunk is. Pedig en nagyon remenykedtem!
Zsuzsi
zsuzsi74
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: