Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Szeretnék megismerkedni bajai,vagy környékbeli kismamákkal tapasztalatcsere,stb.céljából!
Gabi.
gabriela
 
 


Szia Gabi!
Én is bajai vagyok! Végre valakinek feltűnt, hogy nincs ilyen topic.
Mari
vikimano
 
 


Szia Mari!
Már azt hittem,hogy nincs Baján más terhes rajtam kívül.Hány hetes vagy?Első gyerek?
Én 9.hetes vagyok,és első gyerek.
Gabi.
gabriela
 
 

 
 

Szia Mari!
Hol vagy már napok óta????????????
Gabi.
gabriela
 
 


Sziasztok!
Végre találtam Baja (ill. Baja környékieket).
Én igaz Kalocsán lakom, de Baján fogok szülni.
Első babánkat várjuk, aki 23 hetes.

Kép

Kép
ditke75
 
 


Szia Ditke!
Nem túl forgalmas a topic,mert Mari egyetlen megjelenését kivéve csak én látogatom.Pedig nem akarom elhinni,hogy nincs senki kismama netközelben rajtunk kívül!
Kinél fogsz szülni?
Gabi.
gabriela
 
 


Dr Mátrai-nál
Éppen ma voltam nála vizsgálaton.
Minden rendben van. Kislányunk lesz!
Már 70 dkg-os.
És egyfolytában mocorog, dörömböl a pocakomon, persze az UH-nál teljesen mozdulatlan volt. Biztosan szégyenlős.
Ditke

Kép

Kép
ditke75
 
 


Szia!
Én is nála fogok szülni.Legalábbis nagyon remélem,mert elég problémás eset vagyok.Magas a vércukrom,emellett 36 vagyok és ez az első terhességem.Mennem kell genetikára is,valószínűleg 2-3 héten belül.Jó Neked,hogy már ennyi idős.Ilyenkor már tudnám én is,hogy van-e valami gond.Jó lehet érezni,hogy mozog!
Maszekon jársz,vagy a kórházba?
Mi lesz a neve?Dolgozol még?Hol?
Gabi.
gabriela
 
 


A magánrendelőjébe járok, havonta 1X.
Én sem voltam egyszerű eset. Kb. 5-6 hetesen vérezgettem, ezért SOS-n kellett mennem v.kihez. Őt ajánloták, és nagyon meg vagyok elégedve Vele. Akkor azt mondta, vagy a kórházban fekszem, vagy otthon. Hát persze, hogy otthon. Úgyhogy (sajnos) azóta már nem dolgozhatom. Egyébként itt Kalocsán az Okmányirodában dolgoz(tam)om.
A neveket már eldöntöttük a férjemmel még a terhesség előtt. Ha fiú lett volna akkor Vilmos, így Adél lesz.
A múlt héten voltam vércukor vizsgálaton, szerencsére nekem minden OK. Csak a kilóimmal nem bírok.Kb havonta 1-1,5 kg jön rám, ami szerintem még nem is sok, de hogy mit csináltam augusztusban azt nem tudom egy hónap alatt csekély 5 kg. Majd le fordultam a mérlegről. Ma megyek megint mázsálásra (terhesgondozásra), de most meg vagyok nyugodva 1,5 hónap alatt 1,5 kg.
Pá! Ditke

Kép

Kép
ditke75
 
 


Szia Ditke!
A havi 1,másfél kg szerintem ideáis.Én eleve túlsúllyal kezdtem a terhességet.Örülj neki,ha csak ennyit hízol!Hányszor vettek vért a vércukor vizsgálaton?Itt voltál Baján?Mivel töltöd ki otthon a napjaidat?Főzés,meg ilyesmi?
Gabi.
gabriela
 
 


A vércukor vizsgálatot itt Kalocsán a terhesgondozóban a védőnénik intézték. Éhgyomorra kellett menni reggel 8-ra.
Akkor egy csepp vért vesznek az ujjbegyból és megmérik a vércukorszintet.
Vinni kell magaddal vagy 1 zsemlét és 2 dl tejet, vagy egy vajas zsemlét 1 szelet felvágottal + víz. Ezt megeszed a vizsgálat után. A köv. szúrás 1 óra múlva (9 órakor) volt. Ennyi.

Az első 3 hónap katasztrófális volt.(Azt tudni kell, hogy én nem egy nyugodt, otthonülő típusú emberke vagyok.) Szóval az elsó 3 hónapot szinte végig fekve kellett töltenem, és persze le kellett nyugodnom az állandó pörgésből. Most már, hogy mocorog a baby nagyon élvezem az itthonlétet.
Sajna nagyon sokat vagyok (-unk) egyedül. Férjem agronómus és hát nyáron és ősszel van elég sok dolga (aratás).
Délelőtt megfőzök, délután egy kis pihi, du egyéb házi munka, persze csak módjával.
A héten jön az asztalos, és hozza a csemeténk baba bútorát. Már alig várom.
Írj magadról is!!! Mivel foglalkozol? Hol laktok ... stb.
Pá! Ditke

Kép

Kép
ditke75
 
 


Szia!
Baján dolgozom,a Kórházban.Kalocsára jártam középiskolába.Van ott egy csomó ismerősöm.
Én novembertől maradok itthon,akkor leszek 12-13 hetes.Nem tudom,mi lenne velem,ha feküdnöm kellene hónapokat?!Szerintem megőrülnék!!!!
Mi szélső sorházban lakunk,nemrég költöztünk ide,úgyhogy van még mit csinálni.Szegény férjem csinál minden melót(metlachi,festés, villanyszerelés,stb.)Még jó,hogy ilyen univerzális!Van e-mail címed?
Gabi.
gabriela
 
 


Szia!
Mi is sorházban lakunk, igaz nem szélsőben.
Kb 2 éve költöztünk ide, és nagyon szeretünk itt lakni. Nem irigyellek benneteket a felújítás miatt.
Én is dolgoztam kórházban (Kecskeméten) röntgen asszisztens a végzettségem.
Lehet, hogy ismered a sógornőmet, ők is Baján laknak. Nyáron költöztek a Bokodi útról, az Ifjúság utcába. Ők csinálják Baján és Kalocsán az AN_JU Nyelviskolát. Vén Andreának hívják.
Pá! Ditke

Kép

Kép
ditke75
 
 


Szia!Hol vannak Kalocsán sorházak?
Lehet,hogy a sógornődék vették meg azt a házat az Ifjúság utcában,amit én kinéztem magunknak!Azt hiszem,csak az volt eladó a környéken.Hogy vagy mostanában?Hogy viseled ezt a hideget?
gabriela
 
 


Kalocsán a kertvárosban lakunk. Pl. itt van a DÉMÁSZ épülete. Tóth Mike utca.
A hideget inkább elviselem, mint a hőséget, csak egy problémám van, frontérzékeny vagyok, ami iszonyatos fejfájással jár (hányás, émelygés meg ami vele jár). A hét elején ismét ezért nyomtam az ágyat.

Kép

Kép
ditke75
 
 


Szia Edit!
Írtad,hogy a férjed sokat van távol.Ilyenkor,amikor rosszul vagy,van valaki,aki Rád néz?Szüleid,Anyósék,stb?
Szerintem Neked migréned van.Az olyan rettenetes fejfájás,hogy hányás,látászavar is kísérheti.Nem?
Mikor nyit Kalocsán a Tesco?A Tóth Mike melyik részen van?Pataji út,bajai út,Kőrös felé?
Gabi
gabriela
 
 


Amikor vacakul vagyok, a férjem hazaszalad, de azért kibírom. 18 éves korom óta már megszoktam. Már amennyire meg lehet.
A TESCO november 16-án nyit. Remélhetőleg.
Ha Baja felöl jössz, akkor a Vigadó étteremnél balra kell fordulni.
Neked mennyi idős a babád?
Ditke

Kép

Kép
ditke75
 
 


Szia!
Holnap kezdem a 12.hetet.Te jókora előnyben vagy velem szemben.Neked dagad-e a lábad és ha igen,mióta?Nekem dagad és még elég korai.Mondjuk egyébként is túlsúlyos vagyok,biztosan az is befolyásolja.Milyen negatív tünteteid voltak még a vérezgetésen kívül?
Gabi.
gabriela
 
 


Szerencsére semmi bajom nincs. Az elején volt hányingerem és talán egyszer hánytam, de akkor még nem tudtam, hogy miért.
A vérezgetés perig progi hiány miatt volt, de azóta semmi. Csak annyi , hogy nagyon nagy a pocakom és ezért kissé nehezen mozgok. Gondolok itt lefekvés- felkelés, ill. ha fekszem nehezen tudok átfordulni a másik oldalamra. Ja és nehezen tudok a fürdőkádba be-ki mászni. Ha ez probléma.
A védőnénim azt mondta, ha esetleg dagadna a lábam, iktassak be egy almanapot. Csak alma és sok folyadék. (jó méregtelenítő) Ja és minimális sófogyasztás!!!
Mi most voltunk 24. hetesek szombaton.
Lassan készül a bababútor és megvettük a szoptatós fotelt is.
Pá!
Ditke

Kép

Kép
ditke75
 
 


Szia Ditke!
Köszi az almanap tanácsot.Persze,tudom,hogy sószegényen kellene ennem,de ez nekem elég nehéz.
Milyen az a szoptatós fotel és mennyibe kerül?Mi a jelentősége?
Gabi.
gabriela
 
 


Mi egy rattan , süppedős fotelt vettünk, Kméten a METRO-ban 19.900.- (itt Kalocsán ugyanaz 48.000.-)
A babaágy mellett lesz, ha majd szopizunk (mármint a baba) ott fog történni a nagy esemény.
Nagyon kényelmes. Nekünk ami most gyerekszoba lesz az tök üres volt, így v.milyen ülőalkalmatosságot így is, úgy is kellett venni.
Dolgozol még? Melyik osztályon?
Ditke

Kép

Kép
ditke75
 
 


Szia!
Papasan?A gyerekszobát mivel rendezed be?Mikortól lesz ott a baba?Gondolom,a Ti lakásotok is emeletes.?Melyik szinten lesz a babaszoba?
Nálunk az emeleten lesz a gyerekszoba,de egyelőre úgyis velünk lesz.
Még ebben a hónapban dolgozom,a Reumán.
Megdöbbentő a különbség a kméti és a kalocsai árak között!
Gabi.
gabriela
 
 


Sziasztok!
Itt vagyok, nem tűntem el, csak nem volt időm írni. Nekem már nagyok a gyerekeim, és jelenleg nem vagyok terhes sem, de olyan jó bajaiakkal beszélgetni. A fiaim 15, 12 és 3 évesek. A kicsi most kezdte az ovit. Mi a Szegedi úti benzinkútnál lakunk. És milyen kicsi a világ. A szomszédasszonyom is az An-ju Nyelviskolában tanít. Salga Juditnak hívják. A Mátrainál fogsz szülni? Én nem mertem Baján maradni, inkább átmentem Szegedre a klinikára. De nagy élmény volt, életem legszebbjei között tartom. És a harmadik baba papás szülés volt! Csodálatos!!
vikimano
 
 


Az én e-mail cimem: tapsihapsi05@mailbox.hu
vikimano
 
 


Sziasztok!
Szeretnénk, ha papás szülés lenne. Nagyon várjuk már a február 5.-t. Remélem addig benntmarad a pocakomban a baba.
A mi házunk is emeletes. Fent 2 szoba van. A földszinten mi egybenyitottunk mindent nappali+ konyha+ közlekedő.
Egyik a háló, másik lesz a gyerekszoba. Oda most készíti egy asztalos barátunk a bababútort. Kiságy pelenkázóval és az egyik falon végig szekrény és polc lesz. Holnap jön újra és remélhetőleg már összeszereli, mert most lapokban hever minden.
A Juditot is ismerem. (Salga)Vagány csajszi.
Igen Baján szülök a Mátrainál, de ez teljesen véletlen, hogy így alakult, én Kméten szerettem volna, de közbejött egy kis vérezgetés és muszáj volt gyorsan és közelre menni (Kalocsáról).
Ditke

Kép

Kép
ditke75
 
 


Sziasztok!
Mari!
Ha a Juditnak Gábor a férje,akkor én őt ismerem.
A Mátrai meg szerintem Top-on van.Nagy tudású orvos,csak persze itt más a felkészültség, műszerezettség,mint pl.Szegeden!
Hogy hívják a fiaidat?
Edit!
Mennyibe fog jönni ez a bababútor?Tetszik az ötlet,hogy az egyik fal végig szekrény és polc,ezt majd később is tudja használni ifjúsági bútornak.Fából van?
gabriela
 
 


A babaágy(ágyneműtartós)+ pelenkázó később átalakítható ággyá, éjjeli szekrénnyé, íróasztallá és egy kis fiókos polcá. Ezt a bútort (csak a babaágy pelenkázóval) az interneteneten (babyexpress.hu)néztem ki ott 245.000.-. (Spanyol bútor, Conver szoba néven fut) Az asztalosunk ezt+ a szekrénysort 200.000.- ért készíti el.
Szerintem reális ár.
Ditke

Kép

Kép
ditke75
 
 


Szia! A Gábor a VOLT férje, már több éve elváltak. A Gabónak azóta másik felesége van, és ott is van egy kb. 2 hónapos kisfiú.
Mátrai tudásáról én nem vitatkozom. Nekem egyszer azt mondta, nem lehet gyerekem.:-))))
Szerintem aki a topon van Baján az a Karasz. De ő nem vállal szülést.
A fiaim Dávid, Viktor, Márk. Ja és én 37 éves vagyok.
Ti merre laktok? Most vettetek lakást?

Ditke! Szerintem szuper lesz a bútor! Ha átalakítható és nem csak babakorban hanem később is tudod használni, akkor tényleg megérte. Csak strapabíróra csináltasd, moshatóra. És a falat is valami lemosható festékkel vagy tapétával csináljátok, mert a gyerek ott fogja kipróbálni, milyen a ceruzája, a filctolla, és hogy milyen szép mintás lesz a gyümilétől.
vikimano
 
 


Ditke! Igen, Juca vagány csaj! Belevaló!
Ti szülésznőt is választottatok már? Nem tudom, hogy Baján lehet-e de szerintem már itt is van. Én gátvédelemmel szültem az első fiam kivételével, mert akkor még nem csinálták. Mondhatom, hogy össze sem hasonlítható, azzal, ha varrnak.
Most megyek, mert dolgozni is kellene valamit!
Mari
vikimano
 
 


Sziasztok!
Ditke!
Megnézem a Neten a bababútorokat.Ha tudsz más honlapot is,kérlek írd meg!
Mari!
Nekem két barátnőm is szülésznő,úgyhogy valószínűleg egyiküknél fogok szülni.Arról még nem hallottam,hogy lehte csak gátvédelemmel szülni,habár eddig nem is érdekelt a téma.Megfontolandó.Körbenézek,hogy itt lehet-e?
A neved Viktor fiad nevéből adódik?Mi a Kálvária utcában lakunk.
Gabi.
gabriela
 
 


A Kálvária utcában laktok? Naponta járok arra, ugyanis Márk a Damjanich utcai oviba jár.
Kérdezd meg a szülésznő barátnődet, mert ők irányítják a gátvédelmes szülést. A doki csak asszisztál nekik. Annyi csak az elvárás, hogy szülés közben pontosan azt csináld, amit a szülésznő mond. Illetve, hogy úgy nyomj, ahogy ő mondja, mert ő akkor kézzel tágítja a gátat és nem kell vágni. Dávid után nagyon fájt a varrat. És bizony maga a varrás sem egy leányálom. Szoktad nézni a tv2-n a Szülőszoba c. műsort? Szerintem nagyon jó. Ditke, Neked is ajánlom, nagyon jó. sokat lehet tanulni belőle.
Az én közvetlen szomszédasszonyom is szülésznő itt a bajai kórházban. Valinak hívják. Őt is sokan dícsérik.
Azért irigyellek ám benneteket! Olyan jó lehet egy pocaklakó!:-)
Ja, igen, az azonosító a Viktorból is ered.
Manó Dávid volt kis korában. Ma már nem tudom használni rá ezt a nevet. Középiskolás!:-)
vikimano
 
 


A Szülőszoba-t mindig megnézem, csak egy kicsit későn kezdődik.
Baján lehet szülésznőt választani?
Ja és lenne még egy kérdésem, hogy kórházit kell használni vagy saját hálóinget lehet vinni?
A bútorokra visszatérve van olyan oldal, hogy gyerekszoba.lap.hu, vagy a baba.lap.hu ahol szoktam még nézelődni, de a csaladinet.hu is nagyon jó oldal.

Kép

Kép
ditke75
 
 


Sziasztok!
Ezt a szülésznő választást megkérdezem,de szerintem lehet.A hálóingnek is utána járok.(Úgy emlékszem,szüléskor kórházit kell húzni).A Szülőszoba szerintem is érdekes,de nem mindig van kedvem megnézni.
Ma voltam dokinál,a nyaki redő normális,viszont engem be kell állítani Insulinra."Nagyon örülök neki".
A Kálvária legvégén lakunk,Mari Te meg a közepéig közlekedsz szerintem.
Gabi.
gabriela
 
 


A nyaki redő méretéhez gratulálok, az inzulin már nem olyan jó, de gondolj arra, hogy a babának is árt az állandó magas cukorszint.
Tegnap néztem a műsort, és végre először a férjem is hajlandó volt végignézni. Nagyon megható volt.
Gabi! Te vásárolgattál már a babának vmit?
Ditke

Kép

Kép
ditke75
 
 


Szia!
Nem vásároltam még semmit,mert babonás vagyok.Majd,ha minden rendben lesz!
Tegnap kederült,hogy be kell feküdnöm hétfőn az Insulinbeállítás miatt.Nem tudom,mikor jöhetek haza.Legyetek jók,Gabi.
gabriela
 
 


Vigyázz Magadra és a Babára is! Sok sikert!
Ditke

Kép

Kép
ditke75
 
 


Vigyázz magadra Gabi! És ne izgulj, minden rendben lesz! Ha ismét itt leszel, jelentkezz!
Mari
vikimano
 
 


Ditke! Sajnos nem láttam a Szülőszobát, mert beteg lett a kisfiam és vele kellett foglalkoznom. Azért olyan megható az egész folyamat, de főleg, amikor kibújik a kisbaba. Te mit vásároltál már a babának?
vikimano
 
 


Hát most már a kelengye nagy része meg van. Babakocsi, fürdetőkád, pár bady, levegőztetőzsák, ágynemű stb...
Már csak az apróbb dolgok vannak hátra. Ja és még egy bébiőrzőt szeretnék, mondjuk használt is jó lenne, de majd még körülnézek.

Kép

Kép
ditke75
 
 


Nekem van egy lista, hogy mit kell bevinni magaddal a kórházba, ha szülni mész, illetve hogy mi kell a babának. A legszükségesebb dolgok vannak benne. Ha kell, szívesen elküldöm e-mail-ben. Én nagyon szerettem a bady-t, ugyanis alul tartja a pelust és nincs kint a baba háta, hasa. Azonkívül némelyik szerintem a gyerekkel együtt nőtt:-) A rugiknál arra figyelj, hogy a lábaknál kapcsolódjon, tehát alulról le tudd venni, mert amikor pelust cserélsz, akkor nem kell teljesen levetkőztetni a babát. A bébiőrző nagyon jó ötlet!!! Nekem sajna nem volt. Ha tudsz, szerezz be elektromos, vagy porszívóra szerelhető orrszívót. Nagyon nagy hasznát veszed, ha benáthásodik a baba. És valamilyen mellszívót is. Nekem kézi volt, de van pumpás és gépi is. Sőt olyan is van, ami kombinált, először mellszívóként működik, később orrszívóként is használható. Gondolom szeretnéd szoptatni a kicsit. Szerintem az a legjobb és legkényelmesebb. Mindig kéznél van, mindig steril és a megfelelő hőmérsékletű. Az összetételéről nem is beszélve. Pelenkát is vehetsz előre. Különböző méreteket. Abból soha nem elég. de pamutot is vegyél, mert a babóca feje alá is tudod tenni, meg büfiztetésnél, orvosnál is használhatod. Később nagyon jó portörlő.
Na eldugulok, mást nem tettem most csak tanácsokat osztottam. Állíts le!!
vikimano
 
 


Igazán köszönöm a hasznos tippeket. A neten találtam kelengyelistát abból indultam ki (külön téli ill. nyári babáknak valót). Én is badykat vásároltam, nem tudom, de a kising+ rékli nekem elég macerásnak tűnik.
Bébiőrzőt mindenféleképpen szeretnénk, ugyanis az emeleten van (lesz) a gyerekszoba és ha lent lennénk (konyha, nappali) akkor azért figyelemmel lehet kísérni, hogy mit csinál a baba.
A mellszívó ötlet is jó, abból olyan is létezik, amihez tasakokat is mellékelnek, amiben le lehet fagyasztani a tejcit.Szóval nagyon sok jó és hasznos ötlet van, csak az embernek legyen egy feneketlen pénzrárcája.
Gabiról van híred?

Kép

Kép
ditke75
 
 


Pénztárca: idővel rájössz, hogy nem biztos, hogy a legdrágább a legjobb. A Tescoban nagyon jó minőségű cuccokat lehet venni. És nagyon sokszor akcióznak. Ha megnyílik a kalocsai Tesco érdemes többször is benézned. Most babakocsit láttam 19900 forintért. Ugyan azt a célt szolgálja, mint az 50-60 ezer forintos. Ha van autótok, akkor veszel egy gyerekülést, az kb 4-5 ezer és ha összeadod még az sincs annyi, mint a kombinált babakocsi.
Mellszívó: A tasakos nem tudom, mennyibe kerül, viszont egy egyszerű nylonzacskó is ugyanolyan jó. Én műanyag pohárban fagyasztottam le a tejet, ez kb. 200 ml, ennél több nem nagyon kell egy adaghoz. Annál a mellszívónál pedig a zacsit is meg kell fizetni. Azért mondom nagyon nézz körül.
Amit én feleslegesnek tartok, az a sterilizáló. Hiszen a cumisüveget egyszerűen ki tudod főzni. De hogy őszinte legyek én talán az első használat előtt főztem ki. Utána már nem. Egyik gyerekem sem cumizott. Cumisüveget pedig ritkán használtunk.
Ami eszembe jutott, hogy vegyél egy zenélő játékot a babaágyra. Tudod, olyan rácsra felszerelhető. Színes macik vagy állatkák vannak és forog, zenél, ha felhúzod. A babák nagyon szeretik és elfoglalják magukat vele. Az más kérdés, hogy egy idő után már utálod a dallamot amit játszik:-)
Sanos Gabiról nem tudok semmit, hiszen nem adta meg a telcsiszámát, és gondolom a sz.gépét nem vitte magával:-) Meglátogattam volna így ismeretlenül is, de fogalmam sincs, kit keressek.
Mari
vikimano
 
 


sziasztok!
holnap tölti be a második gyermekem a 3. hetét.Kép))
bajai volnék habár nem Baján szültem.

üdvözöllek benneteket
jujo
 
 


Szia Jujo!
Gratula a babádhoz!

Vikimanó!
A tejecske fagyasztásához nagyon jó ötlet a műa. pohár. Annyi kérdés lenne még, hogy mennyi ideig lehet ezt így tárolni?
A zenélő firgő-forgó izét már megvettük, szép színes, biztosan élvezni fogja a bébi ( zenéjével ugyanígy vagyok mint te biztosan egy idő után már a hátam közepére sem fogom kívánni.)
Egyébként voltunk vasárnap a tesco-ban és tényleg jó babacuccok vannak. Vettünk is hálózsákot. Ja és a pelenkázóra is szivacsot. Nagyon sok féle volt. És árban is megfizethető.
Sterilizáló szerintem is felesleges, régen sem volt, mégis itt vagyunk (jó öreg forró víz-lábos megoldás)
Sziasztok!
Ditke

Kép

Kép
ditke75
 
 


Szia Jujo!
Gratulálok a picihez! Kislány, kisfiú? Irj magatokról.
Ditke!
A tejet a fagyasztás napjától számított 6 hónapig gond nélkül felhasználhatod. ( ez a hivatalos verzió )
Azért azt megsúgom, hogy nem olyan az íze, mint a frissnek, és van amelyik baba nem szívesen fogyasztja el.( nem szabad forralni, csak lassan melegíteni amikor felengeded. ) De ha ételbe kevered, pl. főzelékbe, akkor észre sem veszi majd.
Te a kalocsai okmányirodában dolgozol? Az nálatok is a Polgármesteri Hivatalban van? Ugyanis a Polg.Hiv.-ban dolgozik az egyik volt osztálytársam. Bleszákné Korsós Hajnalka, az adóosztályon van. Pont ma beszéltem vele telefonon. Utána jutottál az eszembe.
Na most hirtelen ennyi jutott eszembe.
Mikor kell kontrollra menned?

Mari
vikimano
 
 


Köszi a tejci fagyasztásával kapcsolatos infót.

Igen a Hivatalban van az Okmányiroda, csak nem a főépületben, hanem a hátsó bejárat felöl kell megközelíteni. Az Adó oszt. pedig a főépületben, az emeleten. Az Okm.ir. mindig teljesen külön volt, elszigetelve a Hivatal többi részétől (sajnos).Ismerem a Hajnit.
Kontrollra kb 2 hét múlva, november első-második hetében kell majd mennem.

Kép

Kép
ditke75
 
 


Szia Ditke75!
KöszönömKép)
Üdv: Vikimanó!

Magunkról?
Bajaiak vagyunk. Van két kisfiam.Az egyik 5 éves a másik 3.hetesKép))
Mostmár jól vagyuk kezdjük megszokni egymást.
Sajnos nincs tejem így tápszeresek lettünk.Kép((, de szerencsére jól eszik és szépen fejlődik.
A nagyobbik gyermek egy kissé féltékeny, de igyekszünk segíteni neki amennyire lehet.De nem könnyű.Azt hittem, hogy ha nagyon várja és a terhesség ideje alatt is sokat beszélgetünk róla akkor nem lehet semmi baj..Kép(( De tévedtem ...
jujo
 
 


Sziasztok!
Jelentkezem.Mi van Veletek?Nálam folyamatban a beállítás,kicsit nyögvenyelős,de talán sikerül végre.Tisztára rabnak érzem magam.Jó lenne már hazamenni.
Látom,van új kismamánk!
Sziasztok,Gabi.
gabriela
 
 


Kitartás Gabi!
Mindent a baba érdekében , ez lebegjen a szemed előtt. Mátrai foglalkozik Veled? Meddig kell még kórházban lennetek?
Most hétvégére én is eltűnök, hazamegyek egy kicsit anyukázni Soltra.
Hétfőn jelentkezem.
Edit

Kép

Kép
ditke75
 
 


Sziasztok!
Ma hazajöttem végre.Itthon adom az Insulint,remélem,minden rendben lesz!
Gabi.
gabriela
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: