Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok
Én is pont teregetésből jövök Kép
Nekünk is jól telt a husvét,alig voltunk itthon,mindig mentünk a nagyikhoz.
Kata az nagyon jó hogy ilyen jól sikerült a husvétotok,kár azért a z esőért,majd jövőre.
Viki én is elküldöm a számom mailbe Kép
Ma volt a védőnő,holnap megyünk a 7 hós kontrolra,pénteken reggel beugrom a suliba,majd ringató,Zsufolt ez a hét isKép Hét eleje husvét Kép
Most nézem nincs mail cimed Viki,nem baj irjés majd küldöm a telefonodra az enyém Kép

Kép
Kép
nikk0830
 
 


Sziasztok!

Én eltettem holnapra a teregetést, helyette inkább megfőztem. Sajnálom, hogy elmosta az eső a nyuszizást. Kép
A H&M az nekem is tetszik, anyukám hozott Petrának egy-két ruhát, csak 92-es, talán majd ősszel már jó lesz neki. Kép
Egyébként itthon is van a H&M-nek üzlete? Kata milyen márkájú cipőket szoktál Alexnak venni, vagy inkább melyik vált be?
Nikk, írtam neked mailt, remélem, megkaptad. Kép

Mindenkinek jó éjszakát!Kép
Viki
wicus
 
 


Nikk
Na akkor mentek itt a mosogepekKép
Milyen suliba jarsz?

Viki
Hogy mikre nem vetemedsz,ejfelig fozniKépKép
Itthon meg nincs HM.sota C und A sem ugyanaz mint kint,sokkal olcsobbak es tobb avalasztek mint itthon,de hogy miert nem ertem.
Cipo:az elso Siesta volt neki,hpersze mindenhol ezt reklamozzak es bedoltam,aytan par het mulva furanrakta a labat es elvittem orthoped orvoshoz,O mondta hogy el a Siestaval hamne Dr.Leo lenne jo mert meglozi a ludtalpat amit a betetes cipok csak elosegitenek.Igy zomeben mar csak az van neki vagz a jatszoteres cipoje valami noname,de motorozni joKép
Kaptunk egy meno feher sportcipot kulfoldrol,de nem nagyon akarom raadni mert egeszsegtelen,igy ez lett a csilli-villi cipoje ha szerepelni kell valaholKépKépA bolcsis szandija is Dr.LEO es nyarra is ilyet veszek majd,mar 24-25s a laba,hihetetlenKép

Nektek jo ringatot holnapra,en viszem ALexet meg a tesom gyereket anyuekhoz hetvegere.De mi is ott leszunk csaladilaag mert megint szulinap lesz a csaladbanKép
Kataa

Kép
Kép
kataa
 
 

 
 

Sziasztok!

Na végre, sikerült bejutnom a babanetre. Azt hittem, hogy valami vírus támadt meg minket, és azért nem sikerült.
Kata, kösz a cipő tanácsot, magamtól én is a Siestát vettem volna. A Ráday utcában van is egy üzletük, majd ott szétnézek.
Meg volt az első ringatózásunk, nekem nagyon tetszett, csak Petrát jobban érdekelték a babák, mint maga a foglalkozás.
Nikk, Bandus nagyon nyugodt, kiegyensúlyozott és helyes kis fiú. Kép
Olyan buta vagyok meg sem kérdeztem, hogy mi volt a dokinőnél, minden rendben?

Rakok fel Petráról egy képet. Ez nagyinál, készült pancsolás közben.

Mindenkinek Jó hétvégét!

Viki
Kép
wicus
 
 


Sziasztok
Mi is élveztük nagyon a ringatót Kép
A dokinál minden oké volt, 75 cm és 7750gr és 7 hós csupa hetes Kép
Fősulira járok a Szolnokira,vendéglátó szálloda szakra.Ez a 2.év 2.féléve
Apa elment mulatni a fiukkal ugyhogy most egyedül vagyunk manóval Kép Szerencsére most alszik igy van egy kis időm gép elé ülni.

Nagyon édes a kép Petráról Kép

Kata jó bulizást a hétvégére Kép

Kép
Kép
nikk0830
 
 


Sziasztok!

Itt egy elveszett bárány Kép.

Megvagyunk mi is, sokat jövünk-megyünk.

Voltatok Ringatón? Mi is voltunk háromszor, még Szabolcs nyolc-kilenc hós kora körül, de nekünk nem sikerült... Szabolcs nagyobbrészt üvöltött, nem tetszett neki a dolog. De mi itthon sokat "ringatózunk" szerencsére egy csomó mondókát, meg dalt ismerek, furulyázni is szoktam neki, én a társaság miatt vittem volna inkább, de ő másként gondolta... Lehet, hogy most már másként állna hozzá, nem tudom...

Viki! Nagyon édes a csajod!

Cipő: mi is DR Leot vettünk télre, a márkabolt a Baross téren van. Az a lényeg, hogy a sarka emelt legyen, ez segíti a kis lábukat a helyes irányba dőlni. Jó még a Salus, ha jól emlékszem a nevére. (Az egyik barátnőm a nagy szakértő, mert az anyukája orvos, és éppen ezzel a problémával foglakozik, ő ezeknek a cégeknek a szakértője. Vagy inkább múlt idő, mert már nyugdíjas.)
Mi most tavaszra Ortopé márkájúakat vettünk, mert extra leértékelés volt egy csepeli boltban, ez egy brazil márka, de jó minőségű. ( www.ortope.com )

Kata! Akartam kérdezni, hogy hogy is jutottál hozzá a nénitekhez? Jól rémlik, hogy az Otthon segítünk alapítványtól? Mert én is egyre inkább rászorulok valami ilyesmire, de nem találtam honlapjukat, vagy elérhetőségüket. És mik a kritériumok? Nekem nem takarítani kellene valaki, hanem Szabolcsnak egy pótnagyifélét keresek.

Van egy friss kép a profilomban Szabolcsról, ha érdekel valakit Kép.
Fulescsacsi
 


Sziasztok

Viki
Petra nagyon kis cukiKépKép
Igen a Radayban is van uzletuk de a XIII.keruletben van a gyar es az ottani mintaboltban alatalaban nagyobb a valasztek.Bar megfigyeltem kislanybo al Radayban is mindig tobb cipo vanKép
Orulok hogy jo volta ringato.Sokan voltatokKépIlyen helyen lehet jo kis ismeretsegeket kotniKépNekem anyukak kozotti pesti barinom is a klubbol vanKép

Nikk
Na ez egy jo szak KépNekem nagyon vonzo a szalloda ipar,csak valahogy ugy leragtam az elozo helyemen hogz nem elptem,most meg mar nem akarok nagy karriert befutni csak egy jol fizeto keves munkaval jaro allastKépTudom ne almodjakKépEn valahogy olyan vagyok hogyha otthon nincs rende,tisztasag,ficsi ebed akkor nem tudok a jatekra koncenralni.Ezert is jo hogy amig bolcsiben van mindent megcsinalok hogy delutan mar csak az ove legyekKépErrol jut eszembe,holnap nem megyek be dolgozni mert a mult heten csomot forditottam itthon es ugy dontottem ennyi nekem is jarKépEnnek oromere,holnap vasarlas,fozes,sutes,mosas es ha meg marad erom takaritani is kene.

Fulescsacsi
De jo hogy jottelKép
Szabolcs nagyon szep mosolygos kispasi marKép
Hol a Baross teren pontosan?
Nincs azt hiszem honlapjuk de a telcsi szamuk 209-3430,ez egy kozponti szam es itt adjak meg a keruleti segito szamat.Anny ia kiriterium hogy ne legyen a kozelben nagyi,de nem ellenorzik kulonosebben,egyszer eljon a vezeto veled beszelgetni,korul nez hogy mik a korulmenyek.ERTED??Kép
Aztan legkozelebb par nap mulva mar hoz valakit aki szerinte jo lenne az alapjan amit teszeretnel.En mondtam hogy jo mozgekony legyen hogy szaladjon utana KépKépMarika 65 eves de termeszetjaro,evi 4000 kmt gyalogol,teljesen fitt neniKép
Semmilyen haztartasi munkat nem csinalhatnak,en kerestem taki nenit es O vallalta hogy kulon megcsinalja, de nem lett belole sok mert keddenkent nem dolgozom igy meg tudom vegulis csinalniKép
UGy van hogy nem hagyhatod ra a gyereket egyedul,en nem is hagytam 5 honapig,imnidg jatszott vele amig en valami mast csinaltam.Azota van hogy elviszi a piacra nezelodni,villamosoznak,vagy jatszoteren vannak ,de ez a heti itt toltott 3 orabol csak 1, a tobbin en is ott vagyok.Amig nem volt bolcsis mindig egyutt mentunk ugyetintezni,vasarolni ,mert O lefoglalta en meg tudtam pakolni a kosarba nyugodtanKép
Ha van meg kerdesed csak szoljKép

kataa

Kép
Kép
kataa
 
 


Sziasztok!

Hát, lehet, hogy nem is egészen a Baross tér, hanem az már a Rákóczi út, nagyjából szemben az Európa mozival, nem csak Leo, hanem felnőtt gyógycipőket is készít ugyanez a cég (Elit rt: http://www.elitrt.hu/ ).

Nagyon köszi a telefonszámot, remélem, mi is jók leszünk. Most itt agyalok, hogy van-e valami a szavaid mögött, de nem jövök rá, mármint, hogy milyeneknek kell lenni a körülményeknek... Az egyszobás kölcsönlakás megfelelő körülmény?

Hű, ma szuper idő volt! Ma egyesületi tali volt egy barátnőmnél, és egész nap a kertben ültünk, illetve a dedek nem ültek Kép. Klassz volt!
Fulescsacsi
 


Szia Fulescsacsi Kép
Nagyon édes Szabolcs a képen,igazi nagyfiú már Kép
Mi egyenlőre még élvezzük a Ringatót,remélem igy is marad,bár ha az ember tudja a dalokat,akkor tényleg tud otthon is tartani Kép A baj az hogy én már annyira elfelejtettem ezeket a dalokat,jó egy kis frisités és új tanulás.Lehet hogy most már jobban élvezné Szabolcs ha gondolod egyik pénteken gyere el velünk Kép

Kata
Igen jó ez a suli,igaz közgazdász végzettséget ad vend. szakon.Még nem tudom mit fogok vele kezdeni Kép
Jó hogy irtatok a cipőkről,már én is sokat gondolkoztam melyiket kéne venni,de mindig csak azt hallja az ember hogy a siesta a legjobb,aztán tessék.

Kép
Kép
nikk0830
 
 


Sziasztok Lányok!

Kicsit be vagyok havazva, mert vasárnap óta csak takarítok, és még nem látom a végét. Kép
Lassan de haladok, az ablakokon már ki lehet látni, ez már valami. Kép
Petra is segítene, pancsolni a vízben, ha hagynám őt kibontakozni.
Fülescsacsi, köszönöm a cipő címeket, ha túl leszek a takarításon utána, nézek, mert a képek alapján jól néznek ki. Csepelen merrefelé található üzletük, vagy van a belvárosban is?
Az Ortopéra gondolok.
Szabolcs nagyon helyes kisfiú.

Jó éjt mindenkinek!

Viki
wicus
 
 


SziasztokKép

Fcs.
Ja akkor tudom melyik uzletuk.Voltunk ott,de nem volt tobb valasztek mint a Raday utcaban.A gyar melletti boltaban voltak a legojobb akciok eddig.
Korulmenyek alatt azt ertettem hogy ne legyen kissebseg az illeto.A lakaskorulmenyek nem hinnem hogy mervadoak lennenek.
Majd informalj hogy hogyan alakult.Kép

Nikk
Na ezert jo a babanet hogy jo infokat adunk egymasnakKép

Viki
Akkor sorstarts en is takaritasban vagyok mar tegnap ota,bar ablakot most nem mert februarban volt,amugy meg epitkeznek a szomszed telken ugyhogy ertelme nem sok,es meg ki is lehet latni rajtaKépKép
Szerencsere jol zarnak az ablakok,de kinyitva nyaron eleg gaz leszKépHat az eltet hogy utana egy szep haz lesz mellettunk egy autoparkolo helyettKép
Alex is nagy takaritos,o mindig felmos a szettelKépDe vele mar nem igazan lehet mert mindig nyomna az abalktisztitotKép

Megyek keltem Alexet,mert csoda de meg alszik, gondolom ez a sok kintlet lefarasztjaKép
Kataa

Kép
Kép
kataa
 
 


SZiasztok!

Viki! Hát, nem tudom, hol lehet még kapni Ortopé cipőket, ez a csepeli bolt egy ilyen kínai üzlet szerű, de valahonnan szereznek kifutó készleteket. Tehát ezek egy régebbi kollekció darabjai, de azért aranyosak! A Szent Imre térnél kell leszállni, és a Hév menetirányában menni tovább, át az úton, majd a sarkon lévő virágbolt utáni üzlet ez a bolt. A fél babanet ott vett cipőt tavaly ősszel, és most is, 1480 Ft egy pár cipő, van, aki négy-öt párat is vett...

Kata! Hát akkor endben leszünk Kép. Most halasztom a témát, mert két hétre elutazunk, de aztán muszáj begyűjtenem egy aranyos nénit magunknak!
Fulescsacsi
 


Sziasztok!
Nikk
Csak egy gyors kérdés erejéig futottam be. Te is kaptál Levelet, a Ringatótól?
Ha holnap jöttök, akkor úgy is megbeszéljük.

Tegnap voltunk a Margit-szigeten, és már nagyon sokan vannak kint, a fűben is pokróccal.
Ha jobb idő lesz, mert most állítólag jön az eső, akkor megbeszélhetnénk egy közös találkozót.
Kata, hozzátok igazodunk!
Mindenkinek szép napot!
Viki
wicus
 
 


Viki
nem kaptam levelet,sőt még a tied se jött meg,nem tudom mi van.ugy látszika gépem szelektál,mert másokét megkapom Kép
Taliba benne vagyok Kép

Kép
Kép
nikk0830
 
 


Fcs
Jo utazast ha pihenni mentekKép

Viki,Nikk
Hat mostanaban eleg elfoglalt leszek,meg az egyetlen szabad napom a kedd, akkor meg jovo heten ovi nyilt napra megyekKépA szokásos napi teendok mellett.Margitszigetre meg amugy is ritkan jarunk,en jobban orulnek egy zart térnek vagy jatszónak,mert mashogy mindig Alexet kergetnem es nem tudnank beszélgetniKépJó nektek délutáni időpont 3 után?
Kataa

Kép
Kép
kataa
 
 


Kata
nekem jó 3 után,ha tudsz vmi játszóházat mehetünk nyugodtan oda Kép

Kép
Kép
nikk0830
 
 


Sziasztok!

Nekünk is jó a du. 3 óra. Csak, kivételesen a héten, kedden programom van, de szerdától bármikor jó lenne.
És melyik játszóházba menjünk?
Nikk az Állatkerti Játszóházat javasolta.
Nekem csak az a lényeg, hogy babakocsival könnyen meglehessen közelíteni.

Üdv. Viki
wicus
 
 


Sziasztok
Mit szolnatok a Belvarosi Jatszohazhoz(regi Mikkamakka)a Balaton utcaban van.Nyugatihoz kozel es nagyon jo kis hely,par lepcso van csak mert magasfoldszint de nem veszes.
Apa most itthon van full time tobb hetig ugyhogy nekem leginkabb csak majusban lenne jo.Meg varjuk meg Fulescsacsit is hatha O is jonneKép

Ma tiszta fejfajos vagyok ettol az idotolKépde Alex viszont eleg jol eljatszik egyedul ugyhogy hagyott fozni meg vasalni ami plusz pont nekiKép

Na eddig tartott ,elkiabaltam,mehetek gyurmazniKép
Kataa

Kép
Kép
kataa
 
 


Kata
Apa itthon Kép Kép Kép

Levágtuk Bandó haját Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
nikk0830
 
 


Sziasztok!

Kataa, ez jó hír, akkor várunk májusig, és addigra Fülescsacsi is megérkezik, és az idő is jobb lesz.
Jó pihizést! Kép Kép Kép Kép

Nikk
Bandó egész megváltozott, az új sérójával.
Férfiasabb lett. Kép

Üdv. Viki
wicus
 
 


Lanyok

Koszi ,ki is hasznaljuk majd rendesenKépKép
Ma is olyan jo napom vaolt,delelott ovi nyilt napon neztuk meg a leendo ovit aztan,kozmetikus,majd ebed a Tompa utcara vegre szerzodest koto barinommel a ferje uj meno ettermebenKépKépKép
Holnap delelott dolgozom,meg talan megnezek egy masik ovit isKép

Nikk
Bando nagyon csini,de a felhosszu kepen is vagany voltKépKépKép

Jo ejt,
kataa

Kép
Kép
kataa
 
 


Sziasztok
az utóbbi pár napban semmi időm nem volt,Mindig történt vmi.
Szenvedés megint a foggal,még mindig nem jött ki de ebben az utóbbi pár napban nagyon sírós Kép Most már csak lesz vmi
Akkor májusban talizunk,most megyek mert megint sirás van Kép

Kép
Kép
nikk0830
 
 


Sziasztok
En is el voltam foglalvaKépMegint egy nagy borond ruha erkezett meg veleKépA legojj egy bordo dzseki,sapkaka,es egy nyari szandi a szokasos nadrag es rovid hosszu ujju felsok mellettKépKépOlyan kis csini bennuk,persze biztos hulyen hangzik hogy igy aradozom de itthon valahogy nem tudok elajulni egy kispasi ruhatol sem,persze a draga boltokban van vagany csak meg kell fizetniKépKép
En meg kaptam a szulinapomra egy uj fulbevalotKép
Igen akkor elgyen a tali majusban ,majd megbeszeljuk hogy holKép

Nikk
Bandusnak fogzas mentes napokatKép

Kataa

Kép
Kép
kataa
 
 


Sziasztok
próbáltam irni de mindig elszállt,állandóan probléma van Kép
Megint kezdődnek a sírós napok de megint nem használ semmi,panadolt is adtam neki estére de az se használt mert 2 óránként ébredt,majd csak vége lesz Kép
Sok ruhának gondolom nagyon örültél,én is voltam nézelődni a C&A-ba de őrületes árak vannak Kép Egy kis kabát 8000 egy kertész gatyó pólóval 5000 Kép Kép Ráadásul kislány ruha annyi van ,de fiút alig találni

Kép
Kép
nikk0830
 
 


Sziasztok!

Egy kicsit eltűntem, de most van egy kis időm, ezért írok pár sort.
Remélem mindenki, jól van.
Mert mi, sajna ezt nem mondhatjuk el magunkról. Összeszedtem valami vírust és Petrának, sikerült elkapnia tőlem. Úgy hogy péntek óta szenvedünk, kise látszunk a náthából.Kép
Sajnálom, mert szegénykém alig kap levegőt a nóziján. Pedig orrszívózzuk neki az orrát.
Bár meg kell hagyni nem könnyű feladat, tiltakozik ellene rendesen.
Képzelem, hogy örülhetnek nekünk a szomszédok, mikor éjjel is nekilátunk porszívózni.Kép
De ez van, muszáj, hogy jobban szeleljen az orra, és nyugodtabban tudjon aludni.
Mi lesz a találkával?
Ha meggyógyultunk, akkor találkozhatunk, 1-2 hét múlva már biztos, hogy jobban leszünk.
Mindenkinek kellemes vasárnapot!Kép

Viki
wicus
 
 


Sziasztok

Mi is betegek voltunk a mult heten,lazasan jott haza a bolcsibol,es marad itthon 3 napot,abbol ketton en amugy sem dolgoztam a harmadikon meg apaval voltakKépPersze masnapra mar semmi baja nem volt,bezzeg en akinek nagyon fajta torka,szonte nyelni sem tudtam.Szererncsere mar jol vagyunk es Alex szerda ota megint jar bolcsibe.

Nikk
Hogy alltok fog ugyben???A homeo bogyok sem hasznalnak?Hat igen arak azok vannak,en oszinten szolva sajnalom dragan megevvni ,meghat telik is ra mert Alex mar nagyon el tud hordani egy ruhat.Plane ha kint van sokat, a bolcsiben meg a jatszoteren udvaron is delutanonkent.

Viki
Nektek is jobbulast,Tudom unjatok mar de nekunk nathara csak a homeos cuccok jottek be.Ha erdekel megirom a nevuket.Oktober ota eloszor volt lazas Alex igy ha neha nathas volt akkor is vittem,mert ott mindig mindenkinek folyik az orraKépEs ilyenkor 2 nap alatt elmult a bogyoktolKép
A gondozonok a bolcsiben telejesne oda voltak hogy vegre o is beteg,mert O volt a kivetelKép

Holnap van az ovi beiratas,mindenkepp beiratom aztan majd meglatjuk hogy marad-e a bolcsiben vagy 4 evet jarjon oviba mivel evvesztes.Bar titeket ez a tema meg nem erint,de az ido repulKép
Kataa

Kép
Kép
kataa
 
 


Sziasztok!

Kataa, érdekel a cím, ha megírnád, köszönöm. Ha most már nem is, de legközelebb jó lesz.Kép
Nem tudom, hogy mostanában mi a szokás, de meglepődtem, amikor a dokinéni semmiféle antibiotikumot nem írt fel Petrának a torkára. Aztán a barátnőm felhomályosított, hogy nem minden esetben írnak fel, és ez jobb is lesz így.
Régen ez másképp volt, de biztos ez a jobb, csak így lassabban fogunk kilábalni belőle.
Csak, lázcsillapító kúpot, C-vitamint és orrcseppet kaptunk.
És te mit szedtél a torkodra? Eddig csak a Stodalt ismerem, az nekem jó volt.
Nikk, ha meggyógyulunk péntekig, akkor megyünk a ringatóra.
Remélem ti, jól vagytok.

Jó éjt Mindenkinek!
Viki
wicus
 
 


Viki
Jellemzo modon a doki szabin volt amikor lazas lett Alex,Kinaban volt nyaralniKépelmentunk a helyetesehez,de Ő nem homeopatias,mint kiderult ott.Megnezte a torkat es mondta hogy jo piros,csoda hogy jól eszikKépLazcsillapito kupot meg hutofurdot javasolt.Felirta az AB-tde latta hogy nem leszek vevő raKépAzt mondta ha masnap is lazas csak akkorkzdjem el nala.Szerencsere nem volt az igy nem kellett bevennie.De addot hozza egy port ami a belflorat teszi hleyre amit az ab rongal,igy nem olyan vesz.Nagyon csodalkozott hogy meg nem szedett semmi gyogyszert pedig bolcsis.Azt mondta bizti a szopi miatt ilyen jo az immunrendzere.Hat mondtam attol nem annyira,de talan attol hogy csak bio kajcsikat evett masfel eves koraigKép

En semmit nem szedtem a torkomra mert ab-t nem akrtamalapbol,igy maradt a hars mez meg a Sved csepp ami 3 nap utan levitte a gyulladastKép
Ja mega Homeogene ami torokfajasra szopogatos homeos bogyo.

Majd otthonrol megirom a nathara valo nevet,csak most munkaban vagyok,ugyhogy megyek isKép
Kataa

Kép
Kép
kataa
 
 


Viki
Gyors gyógyulást nektek .Remélem pénteken tudtok jönni Kép

Képzeljétek,végre kibújt Bandó elsö kis fogacskája Kép Ugy örültem mikor észre vettem Kép

Kata
irigylem a dokitokat Kép Kinába én is mennék nyaralni Képszerencsére még mi se voltunk betegek,remélem még egy darabig nem is leszünk

Szombaton voltunk Balcsin a nagyinál.Bandó heverészett kint a füvön egy pléden.Élvezte nagyon.vasárnap meg nagyitól nagyiig mentünk anyák napja miatt KépMa voltunk kinn a szigeten 2 órácskát.Jó volt .

Kép
Kép
nikk0830
 
 


Nikk
Nagy gratula az elso foghoz,tudom hogy orultem en is annoKépKép
Hat igen a dokino nem semmi,nagyon jo fejKépEs hat szerencsere velunk nincs sok gondjaKép
Nekem 14 hos koraig egyaltalan nem volt lazas,nathas.Akkor 1 napig volt lazas meg most a mult heten.Jo is mert en nagyon lazas voltam minden betegsegtol,jo ohgy nem orokolte tolem.
Hol voltatok a Balcsin?neknuk is van Siofokon,egyszer osszefuthatnank ott isKép

UGy nez kis megyek vissz a regi helyere dolgozni,persze csak a tesoigKépUgyhogy arra jo hogy ujra magas legyen a GYAS,Gyed alapom,csak ezert csinalom...sajnos fajo szivvel felmondtam a mostani munkat amit heti 3* csinaltam.
Most szervezzuk hogy ki hogy menjen majd a bolcsibe,mert en csak fel 5-re ernek oda,addig meg nem akarom ott hagyni.Most 2-ig van elvileg de soxor csak 3-kor indulunk hazam ert O meg uzsizni meg jatszani akarKép

Na megyek is erteKép
kataa

Kép
Kép
kataa
 
 


Sziasztok!

Még mindig betegek vagyunk most már Apa is, elkapta. Viszont utána néztem, hogy vírusos torokgyulladásra vagy bármilyen vírusos fertőzésre nem kell antibiotikumot szedni.
Mert az, többet ártana, a gyereknek, mint használna.
Nikk, hogy vagytok?
Kataa, a GYÁS, GYED dologgal én is így vagyok. Ezért még nem döntöttem el hogy mikor jöjjön a következő baba.
Lehet, hogy szabadságra megyek, ha engedik, és utána betegácsi, a nyudijjas nagyit meg GYES-re küldöm. Még így jövünk ki a legjobban. Én nem szeretnék, visszameni dolgozni GYES alatt. Valamit ígérget a T. KORMÁNY Kép kíváncsi leszek, de nem sokat várok tőlük, az eddigiek alpján.Kép
Írtad a homeos bogyókat, melyiket kinek? Érdekelne a gyereknek való, mert nem szeretném, ha még egyszer ennyire taknyos lenne. Mert ez borzasztó szenvedés neki. Legközelebb, talán mi is megússzuk
De lehet hogy csak vaksi voltam és írtad, köszi.
Na megyek, Mindenkinek jó éjt!

Viki
wicus
 
 


Viki
Egyetertek semmi antibiotikumKép
Hat kormanytol ne is varj sokat,lehet hogy inkabb csokkentenekKépEn sem sokat szandekozok dolgozni,de mivel Alex ugyis bolcsi,semmi rosszat nem teszek ezzel neki,osszel ugyis ovi lenne marKép2 eves koraig eszem agaban sem volt gondolni a munkaraKép
Szovel homeos bogyok vizes orrfolyasra:Allium Cepa 15 Ch,2*5 golyo
Suru orrfolyasra:Kalium Bichromicum 15ch,2*5 golyo.
Gyogyuljatok gyorsanKép
kataa

Kép
Kép
kataa
 
 


Sziasztok
Jól vagyunk köszi a kérdést Viki Kép Hát ez nemtúl jó hír hogy már apa is elkapta Kép Gyors gyógyulást nektek.
Ez a sok időváltozás nem tesz túl jót Bandusnak Kép Nyűgösködik szegénykém,pedig tanulnom kéne,de egyszerűen nem hagy Kép Az egy db mini fogacskája jön egyre feljebb Kép Néha ha kimegyek a szobából a fém lábú szék köré csavarodva találok rá Kép AZ jó hideg és gondolom hűsíti az inyét Kép Kép Kép

Kép
Kép
nikk0830
 
 


Nikk
A hutobe rakando ragokat kiprobaltatok mar?Hatha az is bejon BandusnakKép
Gyerek melletti tanulas nehez lehetKép,remelem a kispasi azert hagy egy kicsitKép
Kata

Kép
Kép
kataa
 
 


Sziasztok!

Végre, megint jön a jó idő.
Mi szép lassan gyógyulgatunk, még picit folyik az orra, és kicsit köhög de azt is inkább már csak éjszaka.
Kataa, köszi a homeos golyócskák nevét.

Nikk, talán ezen a héten, pénteken már tudunk menni ringatóra, persze hogyha van.Kép
Bandus hogy van?
Jó tanulást!

Mindenkinek szép napot!
Viki
wicus
 
 


Sziasztok
Nagyon nyügös napjaink vannak,tegnap még fenn volt hajnali 2-kor Kép Sehogy nem tudtuk elaltatni persze tanulni se hagy,majd csak lesz vhogy Kép Kép

Viki
Ringató lesz még májusba ha tudtok gyertek.Az jó hogy gyógyulgattok,de elég sokáig elhúzodott nem ?

Kata
Próbáltama hütös rágokát is Kép de ez vhogy mindig jobban tetszik neki Kép Multkor egy kicsit megfagyasztottam az egyiket Kép Benn felejtettem a mélyhütőbe Kép

Remélem is hogy jön már a jó idö,a lakásba 19-20 fok van a gyerek jól fel van öltöztetve,én nagyon fázom Kép

Kép
Kép
nikk0830
 
 


Sziasztok

Bocsi, hogy ritaan tudok jonni,de suru a programunk mint mindigKép
2 het es kezdem a regi helyem en a munkat,mult heten voltam megbeszelni mindentKépHat az ugyvez nagyon ari volt,biztatott a tesora ugyhogy nagyno nagy szerencsem van hogy igy visszavett hogy tudja nem sokat maradokKép
Addig meg persze a mostani heti 3 delelott munkat csinalom,nagyon sajnalom hogy ott kell hagynom.Egy baratnomet sikerult a helyemre tennemKép
Alex nagyon ugyes nagy fiu marKépTokeletesen beszel,es mar biciklizni is tud a ketkerekun,persze potkerekkelKép

Viki
Remelem kislanykad mar meggyogyultKép

Nikk
Remelem Bandus fogai mar nem kinozzak annyiraKép

Van kozos kep a profilomban,igy legalabb engem is lattokKép
Na jok legyetek,
Pusza
kata

Kép
Kép
kataa
 
 


Kata
Nagyon jó a kép a profilodban Kép Alex pedig nagyon kis ügyes,most már jó lenne egy talit összahozni hogy mi is megcsodálhassuk Kép

Szenvedek a tanulással,sajnos nem haladok Kép Kép Kép BAndónak jön a második foga,alig alszunk éjjel,nappal meg olyan fáradt vagyok alig fogom fel amit olvasok,remélem azért sikerül a kettes mindenből.
De van jó hír is Kép Tegnap megtanult végre tapsolni Kép Reggel a pelenkázón magától elkezdte és egész nap nyitott tenyérrel tapsizott Kép Olyan boldog voltam
Na megyek mert megint nyekereg

Kép
Kép
nikk0830
 
 


babyonboard
 
 


Sziasztok
En is jol eltuntem,de latom ti is jol mulatjatok az idotKép
Jovo heten mar kezdek a regi helyemenKépCsomo intezni valom van meg elottr.

Alex jol birja hogy delutan is a bolcsiben van,remele migy is maradKépVolt gyereknap tegnap es nagyon jol sikerult,elveztuk mindkettenKép
Mar 20-ig szamol es ugyesen oltozik ,vetkozik egyedul isKépMEgjottek a noveremek nyarra kulfoldrol,ugyhogy anuyeknal jo nagy ricsaj van ha hazamegyunk,5 fiu ugral a kertben.majd teszek roluk kepetKép

Nikk
Reszvet nemalvas miatt,hat otletem mar nincs,csak tulelesre kell jatszaniKépKépDrukkolok hogy a 2-es azert meglegyenKép

En egyebkent nem tudnek tanulni gyereke mellet,szazszor dolgozm inkabb,az nem terheli tul az agyamatKép
kataa

Kép
Kép
kataa
 
 


Sziasztok
Még 2 vizsga ha minden jól megy Kép
Bandó a hétvégén beindult Kép ELkezdett mászni,végre kibujt a 2. foga,felül ,feltérdel egyedül és persze nagyokat koppan a buksija egyensulyvesztés után aztán megy a sirás Képtapsol,már aránylag a pápá is összejön Kép Nem tudom mi történt vele,de most mindent egyszerre kezdett el csinálni Kép

Viki
tudunk menni 17.én,mert csak 20-án utazunk el.Milyen volt a nyaralás?Biztos jó Kép

Kata
Már biztos a régi helyeden dolgozol megint Kép Jó lehet anyudéknál a nagy családi banzáj Kép Alex nagyon ügyes fiu márKép

Kép
Kép
nikk0830
 
 


Sziasztok!


Vasárnap érkeztünk meg, Keszthelyen töltöttük az elmúlt hetet. Az időnk is jól alakult, bár a Balatonban nem sikerült megfürdenünk, de azt hiszem nem is baj, mert a víz nem volt igazán tiszta. De a parton nagyokat homokoztunk Petrával, és ez az új dolog, nagyon tetszett neki. Azért fürödtünk is, Kehidán van egy élményfürdő, biztos hallottatok már róla, ott megmártóztunk egy párszor. Persze többnyire a gyerekmedencékben, mert ez tetszett Petrának. Annyira hogy alig tudtuk kivenni őt a vízből.

Kataa, egyébként lassan gyógyultunk meg, a nyaralás előtti héten, Petra még csúnyán köhögött. De úgy látszik a levegőváltozás az jót tett neki.
Gratulálok Alex nagyon ügyes és okos kisfiú, hogy már így tud biciklizni, meg számolni.
A gyerekek biztos nagyon élvezik, az itthonlétet, főleg ha nagy a társaság.
Jókat lehet huncutkodni. Szerencsére, ilyenkor a felnőttek is engedékenyebbek.

Nikk, az jó, ha tudtok jönni, 17-én, de remélem a napok nem a nyaralás rovására, mennek.
Kedden voltunk a Károlyi kertben játszani, meg hintázni, mert a mi játszónkon tönkretették a baba hintákat. De meglepődtem, hogy ekkora játszótéren mink a K. Kert, csak egy darab baba hinta van.
Így hát sorba kellett állni a hintáért.

Jaj nálunk is van ám fejlemény, csak röviden, hogy már kapaszkodás nélkül is fel tudunk állni, és egész ügyesen egyensúlyozik. Még labdával is. És az ötödik fogacskánk, kezd kibújni.

Na, mára ennyi fért a leveles ládába.
Jó éjt Mindenkinek!
Viki
wicus
 
 


Sziasztok

Lattam hogy nem nagyon irogattok,ezert en sem,pedig idom lenne.
Mar dolgozom masodik hete es Alex jol birja hogy 2 oraval tobbet van a bolcsiben.Annyira megerto mar ,tudja hoy anya dolgozik,O meg addig bolcsizik.Meg egy evet marad itt ,mert szeptemberig nem lesz 3,igy nem veszik be az oviba.De nem baj mert igy is jarhat meg oda 3 evet.
A munkam jol elvezem nagyonKép

Latom beindultak a manokKép
Nikk
Az ugy van hogy ha elkezd valamit akkor jon sorba a tobbi mozgas isKépA fiuk ilyenek,keson kezdik de hamar behozzakKépKépGondolom hogy orulsz neki,ezek nagy sikerek elso gyereknelKép

Viki
Petra is ugyi marKépGondoom jo lehetett a nyaralasKépAmikor meg nem jar onalloan konnyebb vele,neked is pihentetobbKépMMiota Alex tud jarni azota egy nyaralason ketten is orizzuk,ugyhogy a pihenesnek annyi,de eza vilag rendjeKép

kataa

Kép
Kép
kataa
 
 


Sziasztok
Teljesen kész vagyok idegileg Kép Kép Kép Kép : (
Bandó csütörtökön magára rántott 1 tányér levest,teljesen leforrázta magát vagyis az alkarját Kép Tegnap engedtek haza a korházból de 2 naponta kell járnunk kötözésre Annyit bőgtem már meg annyira kikészültem idegileg,nagyon fáradt vagyok Kép Szerencsére nagyon jól viseli,ugyanolyan mosolygos jókedvű vidám használja is ,mászik ezerrel ennek azért örülök.
Viki igy még nem tudom hogy megyünk e 17-én de azért szeretnénk ott lenni

Kép
Kép
nikk0830
 
 


Sziasztok!

Szoktalak titeket olvasni időnként, bár írni én inkább a korcsoportos topicba írok, Nikk ismer onnan minket. Mi a IX. ker. tömbrehabilitációs részen lakunk, így helyileg azt hiszem, ebbe a topicba tartozunk. Benedek fiam tavaly augusztus 25.-én született, most már igen csak mozgékony nagyfiú.

Nikk,
miattad írtam most, olvastam, mi történt szegény kisfiaddal. Nálunk az öcsém rántotta a fejére másfél éves korában a tűzhelyről a forrásban lévő paradicsomos káposztát. Az arcát, a felkarját érte, no meg anyám combját, s jutott az én lábujjamra is. Anyám azonnal hideg víz alá tette, utána rohant az orvoshoz, s végül sikerült elérnie, hogy semmi nyoma ne maradjon. Biztos Bandó is minden nyom nélkül megússza. (Az már más kérdés, hogy akkor anyám csak a gyerekekkel foglalkozott, s a combján a ruhával összetapadt égési sebbel nem, mindenféle kezelés nélkül annak nagyon csúnya nyoma maradt). Mindenesetre azóta nem evett a család paradicsomos káposztát (ami szerintem tiszta nyereség).

Kormi

Kormi


Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kormi
 
 


Szia Kormi
Köszi a hozzászólást,már leirtam a másik topikba is.Mivel első foku vagyis a leggyengébb ezért azt mondták nem fog megmaradni a helye.Hát remélem.Igy is elég nehéz ez nekem hiszen én nem figyeltem eléggé,hát még ha nyoma is marad Kép Én is igy vagyok vele ,levest soha többet vagy csak hidegen

Kép
Kép
nikk0830
 
 


Nikk
Rettentoen sajnalom,ami tortentKépKépGondolom hogy megijedhettelKépSzerencse hogy csak a karjan es csak gyengen.Nagyon kell vigyazni,plane ebben a korban.En mindig csak a hatso fozolapon fozok a mai napi,pedig Alex mar erti hogy valami meleg,de sosem lehet tudin.LEvest asztalra sosem teszek,csak ha mar kihult.Remelem mar jobb a kedved es hamar elfelejtitek ezeket a napokatKép


Kormi
Van IX.keruleti topic isKépKépGyere,várunk,en is irogatok odaKépMi is a tombrehabon lakunkKépKépEn imadom hogy lassan minden haz uj leszKép

Kataa

Kép
Kép
kataa
 
 


Sziasztok!
Még nem volt időm átolvasni a topicot, de majd bepótolom. Van valaki a VIII. kerületből a Keleti környékéről? Natasa május 24én született, most három hetes.
Lorca

Kép KépKép
lorca
 
 


Sziasztok lányok!

Először is Üdv. Kormi és Lorca!

Nikk, én is nagyon sajnállak benneteket nem, lehet könnyű most nektek. Én a vasalótól féltem Petrát, mert nekem erről vannak rossz emlékeim. Az öcsém három éves lehetett, amikor az alkarjára esett a forró vasaló. Hát, még látványnak is nagyon rossz volt. De szerencsére ő is maradandó heg nélkül megúszta.
Valószínű, hogy Bandus is nyom nélkül megússza. Ennél nagyobb baj ne érjen benneteket, sajna előfordul az ilyesmi nagyon óvatosnak, kell lenünk ebben a korban. Most mi is majdnem megjártuk, hülye fejemmel egy üres krémes dobozt adtam Petrának játszani ő meg szépen, lerágta a róla csomagolást. Mindenféle utánajárással… de szerencsére 2 nap múlva kijött belőle. Az a baj hogy mindent megeszik és nem csak a fincsi kajákat, de még a papírt, fóliát és a homokot is.Kép
Jobbulást nektek, és remélem Péntekig, Bandus meggyógyul. Meg egyébként is, jót tenne neki is egy kis gyerek nyüzsi, ahol kedvére csúszhat mászhat.

Kataa, hát igen egyre ritkábban irogatok, ha tehetem inkább, kint vagyunk a szabadban. De, azért olvasgatni azt szoktam. Láttam az új IX. Kerületi topicot.
A nyaralás az jól sikerült, most már lassan a szülinapi bulira készülődünk, még 2 hét és komoly életkorba lépünk.

Jó éjt Mindenkinek!

Viki
wicus
 
 


Viki
Akkor nektek is kijutott a jobol ezzel a lenyelesselKépJo hogy nem lett belole baj.
Azt hiszem en mar a masik veglet vagyok ilyen teren,semmi olyat nem adtam neki ami veszelyes lehet.Sot a mai napig minden kes,villa ,ollo olyan helyen van amit nem er el.Es a szemem folyamatosan rajta,persze ettol fuggetlenul elesett mar ,meg lessestt mar csuszdarol de ezeket keptelenseg kivedeni.
Hat igen nekem is csak meloban van idom irogatni,otthon delutan mar csak AlexozomKépKép
Huha mar 1 evesek lesztek,...elore is gratula a kiscsajnakKép

kataa

Kép
Kép
kataa
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: