Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Milia! Az Ady bölcsibe járókat nem találtam, de olyanokat, akiknek szintén ősztől megy oda a gyermeke, igen. Ők is a jó híre miatt választották ezt a bölcsődét (hozzáteszem, ha nekünk bölcsire lenne szükségünk, én is oda vinném). Remélem, jó kis lurkócsapat fog ott összeverődni!

A többieknek (is) kitartást kívánok, most már rajtatok a sor a topic életben tartásához...

Üdv. Ktc
ktc
 
 


Lányok !!!! Kicsit legyünk aktívak :D Minden nap benézek hátha sikerül valakit itt fogni de hát sajna nem nagy sikerrel! :cry:
Vendég
 


Sziasztok!

Erzsébeten lakom gondoltam csatlakozom hozzátok! :-)
Ti merre laktok Erzsébeten? Én csak két éve lakom itt és még nem nagoyn ismerem ki magam.

Kép

Kép
antekirt
 
 

 
 

SZIA ANTEKIRT!!!! Nagyon örülök neked :D :D :D :D :D :D :D Végre egy aktív Erzsébeti mami!!!!!!! Én a 3-as villamos vágállomásánál lakom,és most várjuk az első babánkat aki most már nem sokára meg lesz!!! :D Látom neked már "nagy" babod van. Merre laksz? Itt szültél a dél pestiben? Ha igen kinél? Ebben a topicba nem nagy a mozgás de remélem sikerül egy kicsit felráznunk! Pusz DETTY
Vendég
 


Szia Detty! :-)

Én a Vécsey lakótelepen lakom a Mártírok út körül.
Nem a Délpestiben szültem hanem az Istvánban :-).
Hát már végülis neked is nagy babód van már csak még a pociban :-) és nem látjuk :-).
A 3 villamosnál a lakótelepen laksz?

Kép

Kép
antekirt
 
 


Sziasztok!

Én már nagyon régen jártam itt. Nem is tudom, hogy van-e még valaki a régiek közül.
Mi most a Perczel Mór u-ban lakunk, előtte a Vécsey lakótelepen laktunk.
Csatlakozom újra ha nem bánjátok!
Andi
diandie
 
 


Szia Andi!

A Perczel Mór u. az merrefelé van? Azt tudom, hogy nem messze van de nem tudom betájolni, hogy merrefelé. :-) Nem vagyok tőzsgyökeres Erzsébeti ezért bocs a tudatlanságomért.

Kép

Kép
antekirt
 
 


Sziasztok!

Én nemrégen költöztem Pesterzsébetre. Tudna nekem valaki segíteni? Gyerekorvost keresek, van valakinek valami ötlete, hogy kihez mehetnék? A kisfiam most 6 hónapos!
anikoabel
 
 


Sziasztok!

Folyton változó programokkal vár titeket is a MAMAVÁR!
Kukk be ide:www.mamavar.hu

Orsi
aja
 
 


Sziasztok!

Úgy látom nem nagy itt a mozgás.
A Perczel Mór u. párhuzamos a Nagysándorral, onnan a 2. a Vécsei lakótelep felé. Így tudod?
diandie
 
 


Andi, így már tudom :-)

Kép

Kép
antekirt
 
 


Dettyi, hogy vagytok? Babó, hogy van?

Kép

Kép
antekirt
 
 


A Szituációs Nyelviskola megkezdi angol nyelv oktatását gyermekek és felnőttek részére a MAMAVÁR-ban!

Amíg a gyermek tanul, a szülők is részt vehetnek angol órán a felnőtt oktatás keretein belül. Ha csak a szülő szeretné elsajátítani a nyelvet, gyermekére a játszószobában addig óvónő vigyáz!
Kellő érdeklődés tekintetében, a gyermek órákkal párhuzamosan alakformáló/ kondi órák tartását biztosítjuk!
A nyelvoktatási módszerről, illetve árakról bővebben a www.mamavar.hu oldalon tájékozódhattok!

Ingyenes bemutató óra a gyermekek számára május 17. (csütörtök) 10.00-11.00 óra, illetve 11.00-12.00 óra között!

Kérjük, hogy a részvételi szándékot a 06 20 9 604 214-es számon jelezzétek felénk!
Szeretettel várunk mindenkit!
aja
 
 


Kedves anyukák és csemeték!
Fiatal iparművészként gyerekszobák meseszép kifestését vállalom!
Ha bizalmat kapok, kedves figuráimmal megtöltve, meséssé varázsolom gyermeke szobáját, segítek megvalósítani álmait elképzeléseit.
Kifejezetten egyedi elképzelések megvalósítását tervezem, saját figuráimmal karaktereimmel dolgozom, Walt Disney-t ha lehet szeretném elkerülni...


A szoba adottságait az ön elképzeléseit, álmait figyelembe véve arra törekszem, gyermeke a legnagyobb örömét lelhesse leendő szobájában.



Rólam és a munkáimról itt lehet egy kicsit többet megtudni:


http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=199434

Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!

Móni vagyok és van egy 11 honapos kisfiam. :D
A gubacsi lakotelepen lakom.
A délpestiben szültem.
Remélem nem zavartalak titeket :D

Üdv:Móni
g.zsoltné
 
 


Szia Móni!

Gratulálok a kisfiadhoz! :-)
A gubacsi a mediterrán mellett van?

Kép

Kép
antekirt
 
 


Szia

Köszönöm szépen a gratuláciot.Igen a mediterrán mellett van most fogunk oda költözni. :D Vettünk ott egy lakást.Már nagyon várom.
Édi a picurid hogy hivják?Ti merre laktok?


Üdv:Móni
g.zsoltné
 
 


Mi, a Vécseyn lakunk. Lídiának hívják a kisasszonyt. :-)
A nagyfiút, hogy hívják? Elég csöndes hely ahol vettetek lakást, biztos nagyon jó lesz majd sétálgatni a Dunaparton.

Kép

Kép
antekirt
 
 


Szia!

A nagy fiút Márknak hivják.Igazi rosszcsont a drága. :D
Az biztos hogy csendes azért is akartam odaköltözni.
Szép neve van a kislánynak.Merre van az a Vécsey?nem hangzik ismerösnek.
g.zsoltné
 
 


Sziasztok Lányok!!


Csatlakoznék hozzátok.igaz egyszer voltam itt amikor megszületett a picuri lányom az január 8 után volt de senki nem irt,igy nem jöttem .


Anikoabel!!!! Én tudok egy magán dokit aki nagyon jo, Én is hozzá viszem a pici lányom aki most lesz 5 honapos junius 8-án.
Nagyon kedves .

DR Kápolnási József

rendelő: Zilach utca 4.

TEL: 283-2502
Hétfő: de 8-13ig
többi nap de 9- 12 ig
nyuszo 73
 
 


Szia nyuszo!

Nagyon sokat hallottam Kápolnási doktorrol.Tényleg olyan jó?Mi nagyon megvagyunk elégedve a mi gyerekorvosunkkal.
A páromnak is ö volt az orvosa. :)
Hogy hívják a nagylányt?



Szia:
Móni
g.zsoltné
 
 


Szia Móni!


A gyönyörű kislányomat Laurának hivják,ha hisztis akkor Pankának hívom !!!Hisztis Pankának!!


Voltam már itt januárban de semmi nyüzsgés nem volt,
pedig nekem hiányzik a dumcsi!!!

Nektek ???

Na megyek , enni fogunk!
Képzeljétek 2 hete elment a tejem azóta tápszert eszünk , napi egyszerre lett volna még tejci de nem akart szopizni!!!

puszi nektek
nyuszo 73
 
 


Szia nyuszo!

Képzeld ha kislányom lett volna akkor Laura lett volna a neve.Teljesen belevagyok zugva ebbe a névbe. :D
Merre laktok?Mi a gubacsi-lakótelepen még egy darabig.
Márkot egy honapos koráig tudtam sajnos szoptatni. :(

Puszi:Móni
g.zsoltné
 
 


Szia Móni!!



Mi a Pacsirta utcában lakunk de nem szeretem nagyon sok a ...
Nekünk is tervben van a lakás de kicsit elcsusztunk anyagilag
és igy még 1 vagy 1 és fél évet várnunk kell. Sajnos !!!

Mediterránba mentek lakni? az nagyon tetszik ,szuper!!!
Mennyi ott egy lakás???

Melyik táp jött be nektek? nekünk a Beba HA
Kezdem adni a gyümölcspüréket a pici lányomnak a körte a kedvence!

Hova jársz játszótérre? később nekünk is kell egy jo hely!!!

puszi nyuszo


Lányok hol vagytok????
nyuszo 73
 
 


Szia Nyuszó!

Én az Eperjes utcában lakom :-). Szép neve van a kislányodnak. Nem jó itt a lakótelepen a játszótér?

Móni, a Vécsey az a Délpestitől nem messze van, egy pici lakótelep.
Nagyon szép neve van a fiadnak.

Kép

Kép
antekirt
 
 


Szia Antekirt!


Melyik játszótére gondolsz?
A Vécsey lakotelep az ahol a Kamilla gyogyszertár és fitness is van ? és egy Kakas nevű presszó?
Ha nem akkor melyik az? hirtelen nem ugrik be.

Lídia kislányod mennyi idős? ha jol láttam elmult 5 hónapos?!
Az én kicsi Larám most lesz 8-án 5 hónapos.


Az Istvánba szültél? Kinél szültél? szülésznők milyenek?ismerősöm ott fog szülni ! Én nem tudok semmit róla mondani mert a Kútvölgyibe szültem,ott mindenki nagyon rendes volt.
Főleg a szűlésznőm és a dokim!!!!

na megyek puszi nektek !!!
NAGYON RITKÁN VAGYTOK LÁNYOK !!!
nyuszo 73
 
 


Szia Nyuszo!

Igen a Mediterránba lakotelepen vettünk egy lakást 16,8millio és ebböl lejön a 2,4 szocpol.Nekem is nagyon tetszik mert csöndes és nyugodt.
Hát az én fiam már nem tápszerzik de amig kapott a bebát adtam neki.Most már mindenevö. :)
Mi nem nagyon járunk játszotérre.A sétálo utcába szoktunk lemenni.Egyedül nem nagyon szeretek sétálni. :D
Fogacskátok növöget már? :) Mi 7 honaposak voltunk mikor az elsö fogacska kijött.Azota szenvedünk is minden egyes foggal :cry:
De majd csak túlleszünk rajta.
Na most mennem kell.
Irjál:
Puszi Móni. Kép
g.zsoltné
 
 


Szia Antekirt.

Köszi de nem én adtam a nevet a fiamnak hanem az apja.Nem ezt a nevet adtam volna.Mondjuk fiú neven nem is gondolkodtam mert én az utolso percig kislányt szerettem volna. :(
De nem baj,mert a fiamat is Imádom.Egy igazi kis rosszcsont. :D
De milyenek a fiúk. :)
Nem szoktatok a sétálloba járni?Mi mindig oda járunk.Én a délpesti környékét még egy kicsit kerülöm.Elég volt az a pár nap amit bent töltöttem mikor szültem. :)
Ha van kedved gyere be a sétálloba én nagyon szeretem,de lehet neked messze van.
na megyek
Puszi Móni Kép
g.zsoltné
 
 


Nyuszo, igen arra a játszótérre gondoltam :-)
Hat hónapos Lidi.

Dr. Hetényi-nél szültem. Én majd a kistesót is majd ott szeretném szülni az Istvánban a dokimnál. Nagyon rendes doki.
Az én szülésznőmnek nem sok dolga volt így nagyon nem tudok róla mit mondani de egyébként amikor találkoztam vele nagyon rendes volt. Azért nem tudok mit mondani róla, mert mikor hívták akkor négy ujjnyira voltam nyitva (ennyivel mentem be), majd mikor fél óra múlva beért addigra megvolt a 10 ujjnyi így már csak az utolsó 15 percre ért be, de ott már nem volt mit tennie. :-)

Móni, olyan rossz volt a kórházban? Én már mindenfélét hallottam róla.

Nálunk még nincsen fog :-).

Eddig csak anyatejen éltünk, de ma elkezdjük a hozzátáplálást. Izgulok. :-)
Tegnap voltunk védőnőnél és fogyott Lidi. Kicsit megvagyok ijedve, hogy mitől lehet.

Mi nem nagyon szoktunk eljárni a sétálóba mert messze van és csak kenguruval tudnánk menni, mert mostanában a nagylány nem preferálja a babakocsit. Hiszti van benne. :-)
De ha gondoljátok összefuthatunk valamikor.

Mi is nézegetjük a Mediterránban a lakásokat de mi négy szobásat szeretnénk viszont olyat nem csinálnak max ha kettő lakást vennénk meg és összenyitnánk, de az meg baromi drága. :-(

Nagyon aranyos Márk! Mikor tanult meg ülni?

Nyuszo, teszel fel képet Lauráról?

Kép

Kép
antekirt
 
 


Szia antekirt.

Nem volt rossz a korházban.Csak sokat jártam oda.Szerintem ne izgulj a Márk is fogyott de utánna bepotolta.
Most lesz junius 29.-én 1 éves és már több mint 12kg.
Mi nagyon szeretjük a sétálot de mostanában sajnos nem sok idöm van rá.De ha gondoljátok akkor talizhatunk.Sétálnánk egy nagyot.Tyü a 4 szobás az nagyon drága nem?A mi lakásunk 1+2,5 szobás.
Márk 5-6 honapos volt amikor már magátol ült.
Kép
g.zsoltné
 
 


Szia Antekirt!!


Probáltam feltenni képet a Larárol de nem megy !!
Valamit elrontok de mit???
Mindegy probálkozzom!!!

Larának 2 hete kezdett jönni a foga alul középen .
De az űllés még nagyon messze van neki, gondolom Én ?!
Holnap lesz a kicsi Larám 5 hónapos !!!!
Jó lenne ha összefutnánk egy kis dumcsira!

Antekirt ha gondolod felveszlek a kicsivel és bemegyünk kocsival a
sétálóba és tudnánk beszélgetni, fagyizni habár elkénne már kezdenem a fogyokurát de olyan nehéz !!!
Mit szólsz hozzá? nem a fogyokurához ! :)))

Móni !!!

Neked a sétáló utca lenne jo?ha ott taliznánk ?



Na mentem puszi nektek!
nyuszo 73
 
 


Moni!!



Nagyon édes a kicsi Márk !!
Mit használsz a kisfogakra?
Nekem a Dentinox N gélt ajánlották.
Néha olyan nyügös a Lara már nem tudom mit csináljak?



na mentem pusza

Ja képet nem tudok feltenni , azt irja hiba történt, mit csinálok rosszul??
nyuszo 73
 
 


Lányok én benne vagyok a taliban a sétáló utcában. Írjatok időpontot, hogy mikor lenne jó nektek. Én ráérek egész nap :-). Bár azért a nagy melegre is ügyelni kell.

Nyuszo, kicsinyítsd le 600X600-ra. Vagy így sem megy?

Móni, Márk mikor fogyott?
Az egy plusz két félszobából az egyik a nappali?

Kézeljétek, ma Lidi elkezdett mászni. Igaz még nem sokáig de már a csípő megemelkedett és araszolt előre, de mikor észrevette, hogy figyelem akkor megbicsaklottak a kis karjai és összerogyott. :-)

Kép

Kép
antekirt
 
 


Nyuszo, a fogyiban is benne vagyok. Bár szoptatás alatt nem kéne fogyizni :-) kell a kalória. Én süti faló vagyok mostanában nem fagyi. A muffinokat ezerrel sütöm

Kép

Kép
antekirt
 
 


Szia nyuszo!

Nekem jó lenne a sétáló utca ha nektek is jó.Rám férne egy kis séta.Igaz mindig hivtak de mindig volt valami hogy ne tudjak elmenni.Boldog 5 honapot a kicsi Larának. Dentonix gélt vettem de nekünk nem vált be valami nagyon. :(
Kép
g.zsoltné
 
 


Szia antekirt!

Hu már nem nagyon emlékszem hogy mikor fogyott a Márk.4-5 honapos volt azt hiszem,de utánna minden ok volt.
Igen az egyik nappali.
Gratula Lidinek már kész nagylány. :)
Na most mennem kell.
Pusza. Kép
g.zsoltné
 
 


Mit mondtak, hogy miért lehet?
Nekem most ezt mondta egy védőnő, hogy Lidi már annyira nö,annyira fejlödik,hogy ezt a tej nem tudja követni.Nagyon-nagyon hirtelen,és nagy ütemben nönek,és ehhez nem elég már csak a tej.

Nyuszo esetleg egy séta ma közösen? Boldog 5. hónapot a nagylánynak! :-)

Kép

Kép
antekirt
 
 


Szia

Nekünk is azt mondták azért kaptunk tápszert.Nem volt már elég a tejem és a Márk meg nagyon nöt.Mindig mikor mentünk mindig el volt ájulva a doki hogy mekkora ez a gyerek,és hogy mivel etetem.
Hát minden evő a gyerek. :D
A kajával nincs is problémánk
g.zsoltné
 
 


De nálatok nem lehetett volna elkezdeni akkor hozzátápit? Nekem van tejem csk úgylátszik a minősége már nem a régi. :-(

Kép

Kép
antekirt
 
 


Sziasztok Lányok!!!


Bocsi de későn jöttem fel a babanetre de későn is értünk haza.

Antekirt!!

Sajnos 2 hete elment a tejem vagyis csak 1szer tudtam szopiztatni
a Larát , azóta a Bebat eszük de szereti.
Szóval már nem kell vigyázni már lehet fogyozni,az a baj nagyon édes szájú vagyok csoki, süti minden jöhet.
Eddig !!!Nagyon nehéz megállni!! Muszáj lesz mert rosszul vagyok magamtol !!! JO NAGY TEHÉN LETTEM :((

LÍDINEK gratulálok hogy ilyen ügyes !!!
Lidiről van még képed?
Lara szerintem nem 5 honaposnak nézz ki hanem többnek.
Lara még csak a fenekét emelgette mikor háton volt, most meg állandóan hasra vágja magát.

Móni !!

Köszönjük a szülinapi jókivánságokat.
Ma elcsúsztunk az idővel és utána késő jöttem fel a netre.
Olyan szép kisfiú a Márk !Majd döglennek utána a csajok!!!




Hétvégén mit csináltok Lányok?

Este még feljövök na pusza nektek !
Nagyon meleg van !!! Nem birom !
nyuszo 73
 
 


Sziasztok csajok!

Antekirt:Nálunk a tápszer nagyon bevált 1 etetésre lett volna csak tejem de az sem táplálo,az volt a baj hogy mikor megszültem utánna nem volt étvágyam és majdnem egy hétig nem is ettem.
Nem aggodj és ne szomorkodj. :)
Nem lesz semmi baj szép nagy baba lesz belölle.


Nyuszo!
Ne aggodj én is édesszáju vagyok sajnos.A terhességem alatt 30kg szedtem fel.Ne mond azt hogy nagy tehén vagy. :) Majd lemegy nekem mindig ezt mondta az orvosom hogy 1 év kell mire visszaál a szervezet.Nyugodtan eszem az édességet. :D
Azt tudtad hogy szoptatás alatt hizik az ember? Nem rég hallottam.
Ne is mond a fiam állandoan csajozik,ha egy lány vagy nö elmegy melette egyböl utánnanéz,nevet rá és magyaráz neki.Tisztára rosszul vagyok.Nem lehet elég korán kezdeni. :D
Szombaton végre megyek fodrászhoz :D már alig várom.Vasárnap meg 3-ban pihenünk itthon.Most jöttem haza a vásárlásból.Azt hittem meghalok olyan melegem volt.
Már lassan szerveznem kell a fiam szülinapi buliját.1 éves lesz.
Kép
g.zsoltné
 
 


Szia Móni !


Mikor lesz a kicsi fiad szülinapja??
Hogy megy az idő, mi? Én is nem rég szültem a Larát és már
5 hónapos.
Merre laksz ?a sétálonál?
Hova jársz fodrászhoz?

SOS tudtok pedikűröst aki szépen dolgozik és szép francia lakkozást csinál ??.


hétfőn talizhatnánk ! ha nektek is jo

na pusza,
nyuszo 73
 
 


Szia Nyuszo

Junius 29.-én lesz a szülinapja.
Nagyon megy az idö én is nemrég szültem és már 1 éves lesz.
Én a gubacsi lakotelepen lakom a gubacsi hid mellett.
A sétáloban szoktunk sétálni.
Az én fodrászom a Mártirok utján van most vett ki ott egy üzletet.Eddig a sétáloba jártam hozzá.

Na mennem kell.


pusza
g.zsoltné
 
 


Sziasztok!

A hétvégénk nekünk nagyon jó volt.
A tejci mennyisége megnőtt így mostmár két kajcsira tudja kiszívni de még így is marad benne. Eddig is elég volt Lidinek a mennyiség egy mellből de most ... .
Vasárnap megégettem a kezemet tepsivel. Sütöttem cseresznyés rétest mivel nagyon édesszájjú lettem és a kesztyű felett hozzáért a kezem véletlenül.

Móni, én 25 kilót híztam terhesség alatt. :-)
De szülés után nekem sem volt étvágyam és úgy kellett leerőltetnem a torkomon az almaszószt. Pedig még a párom a kedvenc kajámat is megsütötte és hozta be. Rántottgombát csinált, sültkumplit és gyümölcstortát.
Nagyon édes ez a kép Márkról. Mostani kép?

Nyuszo, íme a kép :-) Kép

Kép

Kép
antekirt
 
 


Szia Antekirt!

Amikor sütögetni szoktam én minden egyes alkalommal megégetem magam. :) Ilyen kis béna vagyok a párom mindig mondja hogy mi lenne ha nem égetnéd meg magad. :D
Ez a kép a Márkrol már nagyon régi,de teszek fel ujjat.
Tünemény ez a lányzó.Látom ö is szereti a hasát mint a fiam :lol:
Jó kis hurkái vannak pedig azok a szép babák nem? :D
Hát mi most egy kicsit elszáltunk a kilokkal nem tudom mit fog szolni a doki :( 13kg.80cm felett van. Most beszéltem az egyik ismerösömmel és az ö fia most 1,5 éves és 13 kg.Az én fiam meg most lesz még csak 1 éves.Van mit rajta fogni. :lol: Raksz még fel képeket majd a nagylányrol?

Nyuszo merre vagy?

Na most mennem kell de ma még feljövök.Remélem irtok.
puszi Kép
g.zsoltné
 
 


Móni, akkor jól láttam, hogy nem mostani a kép hiszen Márkot már nem kell tartani a kádban mert ő már sokkal több mindent tud. :-)

Látod Lidi még ebből is fogyott. Holnap megyünk méreckedni, hogy mennyit fogyott a kisasszony. :-)

A párom testvérénke a kisfia másfél éves és ő 13kg bár lehet már 16. Szóval akkor egy hurkás képet kérünk szépen :-) Márkról had lássuk az izmokat.

Kép

Kép
antekirt
 
 


Kép Most ekkorák vagyunk!De olyan képem nincs most :(



Kép Itt nagyon koncentrált :)

Majd csinálok hurkás képeket.:)
g.zsoltné
 
 


Hát nagyon nagy legénynek néz ki a kádban. :-) Tiszta komoly pasi.
80-as rucikat is hord vagy már nagyobbakat?

Kép

Kép
antekirt
 
 


Szio!

Hát nagy is a drágám de majd talizunk és akkor láthatod élöben hogy mekkora. :lol: Már nagyobb ruhákat is hordunk mint 80-as.
nincs man-ed ?Én fent vagyok mindig.
g.zsoltné
 
 


Sziasztok Lányok!!


JAJ elromlott a gépem és most lett jo de el kell vinni mert vírusos!!


Antekirt!


Hááát Lídia kisasszony nem semmi , nagyon édes !!!meg kell zabálni .Én meg túros rétest szeretnék csinálni de még soha nem csináltam.Hogy kell ? segitesz Antekirt !?

Móni!

Márk meg komoly nagyfiú !!! Olyan édes !Nekünk is ilyen kádunk van csak kékbe,Lara nagyon imádja csak ugy pocsálja ki a vizet!

Lányok nem tudok képet feltenni , olyan béna vagyok!Hogy kell lekicsinyiteni a képet?

Később még felnézek, pusza nektek
nyuszo 73
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: