Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Orsi:
Van valami hír?Voltatok a dokinál?Szegény KYrus.Puszi neki.
Nálunk is valami nyöször van.Lehet,hogy megint a foga,csak a fölső.Tegnap pl. napközben alig aludt valamit.Délelőtt 11 kor kelt egy fél órás alvásból,és utánna csak délután 5 kor sikerült nagy nehezen elaltatni :shock: .
Szegéyn babók,mennyi gondjuk van :cry: .

Pusz mindenkinek

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok!

Jobbulást Kyrusnak! Szegénykém, nagyon megszenvedi ezt a telet, de tényleg megerősödik utána! Boldi sosem beteg most, de már riogatnak, hogy ha ovis lesz majd megkapjuk az összes létező betegséget... :roll:

Én közben minden nap rosszul vagyok, szinte egész napos hányingereim vannak... De az a lényeg, hogy minden rendben odabent!

Vigyázzatok a picikre, meg magatokra, puszi

Kép

Kép
odod01
 
 


Sziasztok!

Bocsi kicsit el vagyok tűnve mostanság de annyi minden van, hogy kész rémálom az életem :x

Kyra "csak" náthás, szóval ez most valószínűleg mezei nátha! A torka se olyan piros meg nincs is olyan rosszul! Persze vannak levertebb napszakai, pl. tegnap délután azt hittem megőrülök olyan nyűg és hiszti volt! Le is kellett fektetni aludni este fél 7-kor :shock:

De amúgy jól vagyunk, én aktív fogorvoshozjáró lettem, de hó végén elkezdünk próbálkozni, ugyhogy, remélem hamarosan én is babás leszek mint te, Dóri! 8)

Azt nagyon sajnálom, hogy ilyen rosszul vagy! Boldival is ilyen rosszul voltál? Vagy ez most más? Mert akkor lehet, hogy most kislány, mert azt mondják, hogy a kisfiú és a kislány ég és föld, akinek már volt az egyik tuti megérzi ha a másik más nemű mert annyira más :lol:
De persze ez is egyén függő gondolom! Mit szeretnétek kisfiút inkább vagy kislányt? :D

Na megyek gyorsan kutyázni! Aztán most már tessék felélénkülni! Nem ám kihal a topik :shock:

KépKép
KépKép
akíra
 
 

 
 

Sziasztok!

Ez tiszta Murphy, és 1000x megfogadtam már, hogy nem csinálom, és mégis, szóval amint leírtam, hogy Boldi sosem beteg, másnapra 39 fokos láza lett, aztán 3 napig 40 körül volt, már azt hittem, nagy baj lesz, mert alig tudtuk levinni. Viszont semmi egyéb tünete nem volt, étvágya, kedve tűrhető volt, ma estére meg teljesen elmúlt a láza.
Tanulság: sohase mondd, hogy soha :lol:
(ez egyébként akkor is így van, ha azzal dicsekszem valakinek, hogy mennyire aranyos, rendes fiú, másnap tuti ő a legnagyobb ördögfióka. :roll: )

Örülök viszont, hogy Kyrusnak nincs semmi komoly baja!!! Kitartást a fognyűvéshez, utána meg előre az új gyerkőcért (a pasiért, ha jól emlékszem)! Mi talán inkább most egy lányra pályáznánk, bár tényleg a legfontosabb az egészsége!!!! Szóval jöjjön, akinek jönnie kell. :lol:


pussz

Kép

Kép
odod01
 
 


Jajj Dóri, ezt olvasni is rossz volt! Borzalmas mikor egy gyerek beteg, de mikor ennyire beteg az még rosszabb! :?
Hát remélem akkor most már jobban van! Sok puszi neki!

Remélem már a rosszulléteid is múlnak! Nekem 12hétig minden reggel volt, de sose jutottam el a wc-ig! Mármint nem kellett! Csak émelyegtem meg nem voltam jól, de szerencsére rókakoma elkerült! Remélem a következőnél is így lesz :lol:

Igen mi pasit szeretnénk ha ez kívánság lista, de persze még egy csajszi is belefér, legalább rózsaszín cuccai már megvannak :D
De szívesen vennék vagány kis pasis dolgokat :lol:
De persze a problémamentes terhesség a lényeg és az egészséges babó! Azt hiszem a dokidat fogom választani! Mikor mész legközelebb hozzá? Januárba? Mert mehetnénk együtt! Ha már addigra összejön akkor azért ha meg nem akkor meg azért, hogy megvizsgáljon elötte, és hogy megismerjem :)
Szóval ha nem bánnád veled tartanék! Vagyis gondolom veletek és tartanánk :lol:

Timi, Kata, veletek minden ok?

KépKép
KépKép
akíra
 
 


SziasztoK!

Boldi szerencsére sokkal jobban van, éjjel ugyan még keltünk egy 39,4-re, de aztán ma láztalan volt.

Orsi: mehetünk együtt a dokihoz, én jan. 4-re jelentkeztem be 9.30-ra, úgyhogy hívd fel és vagy előttünk, vagy utánunk kérj időpontot. Megvan a száma, ugye? Gábor elvisz minket kocsival, úgyhogy befértek ti is (2-en Kyrussal, gondolom). Mivel ilyenkor reggel másfél óra beérni a városba (Király utcához kell menni), ennyit rá kell számolni.

Kép

Kép
odod01
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy én is így eltűntem, de halál sz.rul voltam pénteken és szombaton! Ma már istenes, de még nem az igazi! Elkapott ez a hasmenéses hányásos vírus ami itt van most a faluba! Hihetetlenül rossz volt! De legalább a karácsony elötti böjt megvolt :twisted:

Kyrát elvitték a nagyszülők, hogy nehogy ő is elkapja, meg hát én használhatatlan voltam, ugyhogy szegénykémet péntek reggel óta 2x10 percre láttam! Rémes! :cry:
De ma délután visszakapom! Már alig várom!

Timi, köszönöm az sms-t bár nem válaszoltam mert annyi dolgom volt, aztán meg hogy sz.rul lettem nem is tudtam elmenni! De köszönöm, hogy gondoltál ránk!
Gépeteket remélem hamar helyrehozzák!

Dóri, mi ujság veletek? Boldi jól van azóta is? Nem esett vissza? Nem kapta el ő is ezt a nyavaját? És a kis anonimus/a? :lol:
Remélem nem vagy már annyit rosszul! Borzalmas a reggeli rosszullét, nem is tudom, hogy fogom majd újra végigcsinálni!

Nekünk sajna a jan.4 nem jó, csak az azutáni hét, de mindegy, majd akkor rád hivatkozom, hogy legalább nem úgy menjek oda, mint aki csak becsöppent a semmiből :lol:

Kata, olyan régen írtál, mi van veletek? Remélem titeket elkerül ez a betegséghullám! Írj ha van időd!

Na most megyek takarítok tovább, mert én két napig fekszem akkor szalad a lakás :?

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok :D !

Látom mindenki betegeskedik.Én is csatlakozom,ugyanis csütörtökön sikerült eltörni a kezemet,ráadásul pont a jobbat,úgyhogy nekünk is kiutott a rosszból.Minimum 6 hét gipsz,és örüljek ha nem kell megműteni.Szerencsére anyukám idén már nem dolgozik,csak ma,ma pedig a párom vett ki szabit.Komolyan még pelenkázni sem tudok.
A gépünk is hol jó,hol nem...szóval..
De nem panaszkodom tovább.
Ti hogy vagytok?Remélem már mindenki meggyógyult.
Puszi Kyrusnak+Boldinak,meg mindenkinek!

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok!

Tiszta kriplikör lettünk! :lol: :lol: :lol:
Lekopogom, de mi talán rendbe jöttünk, vagyis Boldinak 4 nap alatt elmúlt a láza, a dokinő azt mondta, ez a 3napos lázvírus volt, ami kicsiknél gyakori, de minket, felnőtteket nem nagyon fertőz. Hát, ennek nagyon örültem, mert 10 hetesen egy jó magas láz... :shock:
Viszont miután lement a láza, az esti fürdetésnél megláttam, hogy tiszta pötty a mellkasa, meg a háta :shock: Annyira beparáztam, hogy tuti rubeola (csak mert az veszélyes a magzatra...), totál hülye vagyok mostanában. Aztán mondta a dokinő, hogy ez a 3napos láz utolsó tünete, és majd elmúlik. Na, ez el is múlt már, szóval egyelőre minden oké.
Timi: hogy törted el a kezed? Elestél? Ez karácsony előtt kapóra jöhetett... :roll: Szegénykém...
Orsi: jobban vagy? Én nem is tudta erről a falubeli kórságról... Még jó, hogy Kyrus megúszta... Gyógyulj meg hamar, aztán előre a finom bejglikért meg ajándék csomagolásért!

Mindenkinek jó készülődést, és mielőbbi+sok egészséget kívánok!!!

Kép

Kép
odod01
 
 


Sziasztok!

Kriplikör...ez tetszik! :lol:
És hogy tetőzzem! Kyra tegnap óta hány....ami haláli, mert akkor lehet elkapta mégiscsak... :cry: :evil:
Nekem meg hétfőn kihúzták a második fogamat is, és ez brutál volt! A fog gyökerére ránőtt még egy fog, az az ínyembe volt, valószínűleg ezért is fájt olyan nagyon! :evil:
Szóval össze kellett varni négy öltéssel olyan brutális volt! Szóval most 10 napig semmit nem ehetek csak pépeset, nem emelhetek nem hajolhatok! Szóval nekem is jó lesz a karácsony, és most Kyra a héten anyámnál van, hisz én nem tudom felemelni se, szóval nem igen tudnék vele mit kezdeni, ugyhogy én járok fel anyámhoz, hogy legalább lássam a gyereket! Aztán pénteken ha párom hazaér a munkából visszahozzuk a gyereket, mert onnantól ő is el tudja látni! Hát szóval mi így állunk! Ja, és nem jön meg! 8)
Na nem mintha attól tartanék hogy terhes vagyok...
Merthogy elvileg 13.án kellett volna hogy megjöjjön! Na ezért mi úgy godoltuk 12.én este, hogy most már nem lehet semmi belőle, szóval nem védekeztünk! Na és azóta se jött meg! Na de nem hiszem hogy az lenne, hisz két hónapja volt már ilyen hogy ok nélkül késett 2 hetet! Szóval szerintem csak megint szórakozik velem! :x

Timi, sajnálom ezt a kéztörés dolgot, de legalább most te vagy kiszolgálva! :wink:
Remélem Boldi se esik vissza és senki nem kap el már semmit ebbe az évbe!

Ugyhogy mindenki vigyázzon magára! :P

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Hát, tényleg kijutott idén mindenkinek, de azt hiszem, Orsiéknak bátran odaítélhetjük a "pech-mester" címet... :lol:
Remélem, hamar jobban lesztek és szép lesz a karácsony!

Ha addig már nem jutnék el ide: NAGYON BOLDOG, SZÉP ÜNNEPET KÍVÁNOK MINDANNYIOTOKNAK, MANÓKNAK ÉS MAMIKNAK!

sok pussz

Kép

Kép
odod01
 
 


Sziasztok!

Hát én ma megyek varratszedésre! Ugyhogy talán ma már majd véget ér ez a pech sorozat! Bár tegnap Kyra állapota anniyra leromlott, hogy majdnem kórházba kellett vinni! De úgy néz ki, hogy talán megússzuk! Nagyon nem jó évet zárunk! Ez biztos! Na de remélem a jövő év jobb lesz!

Mikorra vagy kiírva pontosan Dóri? Csak hogy mikor kell majd izgulni érted? :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Orsi:Remélem Kyrus jobban van.Képzeld Rékának is 3 napja megy a hasa.Adok neki ilyen székletfogó port.Azóta jobb a helyzet,de nem tudom mitől lehet,lehet,hogy a Pátyivírus :? .

Dóri:Remélem ti is jól vagytok,és a kis jövevény is :D .
Kezetmet itthon sikerült eltörni,elestem a játékokban.
Elég nehéz így ajándékot csomagolni,pelenkázni,etetni,hajat mosni,de már kezdek belejönni.


Szeretnénk mindenkinek kellemes (betegségmentes,balesetmentes) karácsonyi ünnepeket kívánni :D !Puszi

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok!

Látom mindenki a családdal tölti minden percét, és ez így is van jól :)

Utólag is mindenkinek Boldog Karácsonyt, és hát BUÉK mindenkinek! Remélem ez egy jobb és boldogabb év lesz, kevesebb betegséggel, és gyönyörű kis bébikkel :wink:

Most megyek mert ezer a dolog, de holnaptól már dolgozik párom, ugyhogy jövök többet, persze csak ha ti is, mert magammal beszélgetni nem annyira élvezetes :lol:

Puszi nektek!

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Halihó, lányok!

Hogy teltek az ünnepek?

Mi rokonról rokonra pörögtünk, de nem is volt baj ennyi itthon ülés után. Boldi nagyon élvezte a színes fényeket, meg a havazást, bár abból nekem már kezd sok lenni...

Orsi: hogy vagytok? Mindenki meggyógyult?
Csak azért merem kérdezni, mert publikussá tetted: hogy sikerült a babyproject? :lol:

Timi: hogy van a kezed? Ebben a hidegben nem fáj jobban?

Boldog új évet mindannyiotoknak és sok pussz

Kép

Kép
odod01
 
 


Sziasztok!

Dóri, ma próbáltalak már hívni, kéne egy két infó dokiügybe, de ki voltál kapcsolva, ugyhogy később még majd újra megpróbálom!

A babaproject tolódott, ezért is vettem le ma reggel a vonalzót, mert múlt hónapba késett 12 napot (már megint szórakozik velem :evil: )
És így most minden tolódott! De ebbe a hónapba peteérésnél próbálkozunk majd :) Szóval jövőhónap elején majd izgulhatok, hogy ne jöjjön meg :lol:

Egyébként mindenki meggyúgyult nálunk, és Kyra kinövesztette végre valahára az első fogát, de nem ám akárhol! A bal felsővel kezdte! :shock:
Nem sok ilyen gyerekről hallottam, aki felül kezdi és nem alul :lol:
De már lehet látni a végét, már csak növeszteni kell :wink:

Hát a hó már nekem is sok! A karácsony szép volt fehéren, de nem kellett volna ez a 10 centi ami az elmult 2 napba esett! :?

Pocaklakó anonimus/a hogy van? Még mindíg vannak reggeli rosszullétek? Mikor is mentek a dokihoz? Pénteken? Kiváncsi leszek mit mond! Gyere majd rögtön az új hírekkel :)
Ja, és jelentsd be a dokidnak, hogy én is megyek hozzá jövőhéten, ha lesz még nála hely :) Egy kis protekció mindíg jól jön :lol:

Timi, ti hogy vagytok? Kezed? Meddig lesz rajta a gipsz? :)
Réka hogy van? Tetszett neki a fa meg az ajándékok meg a hó?

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok :D !

BUÉK mindenkinek!Voltatok valahol?
Mi szűk körű buliba mentünk, kb. fél 6-ra értünk haza :shock: .Nagyon jó volt.Már tök rég nem buliztunk..

Kyrusnak gratula az első fogacskához!Nem semmi :) .Most már Rékának is össze-visza jönnek a fogai.Már kijött 2 alul,1 fölül,és most megint alul jön a negyedik :shock: .

Dóri hogy vagytok?Minden rendben?

Kezem még 2 hétig lesz begipszelve,már azóta 3X voltam vele dokinál.Majdnem egész nap ott kellett ülni.Szörnyű állapotok vannak a Jánosban a traumatológián.
Már egész jól tudok pelenkázni meg etetni egy kézzel. :lol:

Puszi mindenkinek!

Timi
tftimi
 
 


sziasztok!

Mi a szivesztert anyósoméknál töltöttük Balatonfüreden. Egész jó volt, de egy egész éjszakás bulit meg sem közelít, annál is inkább, mert éjfélkor már arra gondoltam, hogy le kéne feküdni, ha a reggel 6-os kelést bírni akarom Boldival...
Mostanában egyébként is pocsékul vagyok néha, ráfogom a hormoningadozásra, de nem igazán tudom hova tenni: nagyon hamar felkapom mindenen a vizet, Boldival is tök türelmetlen vagyok, mondjuk mostanság elkezdődtek a nevelési poénok: marhára nem fogad szót, ráadásul elkezdett ütögetni minket és marhára élvezi. Folyton nagyokat vigyorog, ha felhúzzuk magunkat rajta, és semmilyen nevelő eszköz nem használ. Verni még nem kezdtük ugyan, de ezt a végére tartogatnám... :shock:
10 percre sem tudja lefoglalni magát, pedig annyi játéka van, hogy én is majd' átesem rajtuk. Nem tudom, mi lesz, ha a pici megszületik, mert állandóan rajtam csüng most is.
Holnap megyünk dokihoz, majd beszámolok anonimus/a állapotáról. :D

hát, bocs a panaszos hangulatért, de kijött...

pussz mindenkinek

Kép

Kép
odod01
 
 


Sziasztok!
BUÉK!!
Dóri, drukkolok neked az orvosnál! Annyira csodálok mindenkit, aki 1-2 éves gyerek mellé "bevállal" még egy babát... Persze, nagyon jó, hogy korban közel lesznek egymáshoz!

Timi!
Sajnálom a kezed.. jobbulást! Nagyon nehéz lehet mindent egy kézzel csinálni!

Mi kezdjük megszokni a vidéki életet. Már eljárunk Ringató foglalkozásra, és megismerkedtünk a szomszédunkban néhány kisgyerekes családdal, akikkel együtt töltöttük a Szilvesztert is. Danó nagyon élvezte a bulit, végig rohangált a gyerekekkel. (Azért nem maradtunk ott éjfélig.)

Orsi! Azt hiszem láttalak titeket az utcán! Kyrát a képei alapján ismertem fel. Te szemüveges vagy? Ha igen, akkor biztosan ti voltatok!, a Petőfi utcánál mentem el mellettetek. :) :)
Kata
chaniel
 
 


Sziasztok!

Chaniel igen :) akkor tuti én voltam! És oda se jöttél! Hát szép! Tessék legközelebb odajönni hozzám! Sőt, most már aztán igazán jó lenne találkozni egyet! Nekem mindegy hogy hol, nálam vagy másnál de húzzunk bele :lol:

Dóri, nagyon várom, hogy gyere a beszámolóval, és mégegyszer köszi az időpontért! Remélem én is olyan elégedett leszek vele mint te :)
És akkor légyszi majd írj nekem árakat! Ha gondolod ide de jó privibe is!

Én sokszor voltam ingerült, és sokszor sírós, vagy depis terhesség alatt! Szóval szerintem nálad is ez van! És hát így nem lehet könnyű! Bár remélem pár napon belül én is csatlakozhatok a pocakosok táborába ismételten! Pár nap és kezdünk megint próbálkozni! Csak a peteérésemre várunk :lol:

Aztán majd meglássuk mi sül ki belőle :lol:

Mi barátoknál töltöttük a szilvesztert, nem is olyan messze tőletek Kata! Egy utcával arrébb! :) Gondoltam is rád, hogy átmegyek Boldog új évet kívánni, de hát így vadidegenként csak nem tehettem meg :lol:

Timi, hát remélem két hét mulva leszedik a gipszet! Nem irigyellek! A János miatt meg főleg! Mi elég sokat voltunk a traumán párom miatt, és hát mindíg azt hittem, hogy ott őszülünk meg :?
Szóval részvétem amiatt is :lol:

Szerintem az lenne a jó ha februárba taliznánk, akkor már talán hó se lesz, és talán addigra a kezed is 100%-os lesz :)

Na megyek mert Visonka hív :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Minden rendben a babóval, csak 1 héttel fiatalabb, mint először gondoltuk (a méretek alapján most derült ki). Nyaki redő rendben, szívverés oké, mozgolódik is, sőt orrcsontja is van már, ami a doki szerint nagyon fontos jel :lol: Levettek egy bőröndnyi vért, már azt hittem, sosem hagyják abba.
Kicsit gáz, hogy amikorra ki voltam írva (júl.10.), a doki pont aznap indul szabira, ráadásul a baba is fiatalabb, ahogy ma kiderült, szóval a módosított időpont júl.17., amikor már tutira valami tengerparton fog henyélni... Szerencse a szerencsétlenségben, hogy programozott császár lesz, úgyhogy azt mondta, majd előbb kikapjuk... :shock: Azért nem szeretném, ha a kapkodás miatt nem lehetne bent elég ideig. Szóval még az is sanszos, hogy a helyettes doki fog operálni... Mindegy, csak minden rendben legyen!!!

Orsi: árak (azért merem leírni, mert nem dugdosós, hanem nyilvános árai vannak, azaz ki van függesztve nála is a rendelőben): terhesgondozás:6000, vizsgálat(ha nem vagy terhes):7000, UH:+3000, kenetvétel: asszem +2000, de ez nem tuti biztos. A spirál árait nem tudom, de gondolom az most nem fontos, ha érdekel, majd nézd meg a váróban a táblácskán. Szülés, ill. műtétek nincsenek a váróban kitéve, csak bent a rendelőben:szülés most 100 000. Ha rákérdezel, akkor szívesen elmondja ő is, mert ciki ott bámulni a falat az árakkal... :D

Timi: szörnyű lehetett ez a kórházasdi, eleve undorító dolog a várakozás, pláne, ha az embernek fáj is valamije. Ha végre leszedik a gipszet, elfelejtheted a sok tortúrát...

Kata: én el sem tudtam volna képzelni, hogy csak egy gyerekem legyen, mert mi 3-an vagyunk tesók és nagyon jó volt így felnőni. A férjeméknél ugyanez a helyzet, szóval a 2 gyerek biztos. A 3, már külön huzakodás tárgya, mert én nagyon szeretném, de a mai világban a mi anyagi bázisunkkal megértem, ha a férjem nem repes az ötletért... Ráadásul 3 gyerek már nem fér bele egy rendes személyautóba, stb. Meg aztán az is lehet, hogy ha megszületik a pici, annyira kileszek, hogy én fogom mondani, hogy elég a kettő. :D


puszi mindenkinek

Kép

Kép
odod01
 
 


Sziasztok!

Dóri nagyon örülök, hogy minden ok nálatok, és hogy a kis anonimus/a-nak meg már van orrcsontja ennek meg külön nagyon örülök :lol:
Jesszusom, ott vért is vesznek? :shock:
Na kétszer meggondolom oda megyek-e :lol:

De köszönöm hogy bejelentettél és az ár infót is köszönöm! Hát remélem, hogy nekem is beválik ez a doki!Bár nagyon nagyon sajnálom a saját dokimat, de sajnos azt nem engedhetjük meg magunknak :cry:
Bár neki sincsenek alacsony árai, de hát még mindig olcsóbb mint ha a sajátoménál maradnék :?

Ne aggódj azon, hogy elöbb veszik ki, hidd el csak akkor veszik ki ha érett lesz :) gondolom a dokid se venné ki csak azért hamarabb mert ő utazik! És persze nem jó dolog a helyettesnél szülni, de inkább mint, hogy ne fejlődjön ki valami rendesen! És tényleg, ha a helyettesnél szülsz akkor neki megy a 100as? Vagy hogy van ez? :roll:

Na megyek pihizek egy kicsit mert ma Kyra nagyon nyűgös volt! Nem csodállom mondjuk mert jön a második foga is felül, de azért hagyhatott volna 10 percnél többet pihenni :lol:

Na puszi mindenkinek! Jó hétvégét! Hétfőn jelentkezek! :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Ha jól láttam ma van Boldi névnapja! Hát nagyon nagyon nagyon boldog névnapot neki ha ma tartjátok :)
Sok sok puszit küldünk neki :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok :) !

Dóri:Boldinak mi is boldog névnapot kívánunk,ha ma tartja.De ha nem,akkor is :D .Örülök,hogy minden rendben nálatok.

Orsi:Hogy vannak a fogacskák?

Kata:Jó nektek.Mi már 6 éve lakunk Budakeszin,és sehol egy kisbaba a szomszédban.De még fiatalság sincsen.Senki ismerősünk nem akadt.

Mit szóltok az időjáráshoz?Remélem ma már nem fog ónos esni.
Tegnap kiment délután a párom,megnézni,hogy mi a helyzet,és amint kilépett a kapun, a lábai az égbe..és dobott egy hátast :D .
Előtte meg erősködött,hogy menjünk már kirándulni egyet :D . :lol:.

Kép

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok!

Hát ne is mondjátok ezt a rossz időt! Utálom! Olyan nagyon veszélyes! Amikor kiviszem a kutyát is a kerítésbe kell kapaszkodnom mert olyan nagyon le van fagyva, és rettegek, hogy elránt hírtelen, és akkor én is dobok egy hátast... :?

Hát...kinek a foga? :D A Kyrának a bal felső teljesen kinn van, már csak nőnie kell, és most mindjárt kinn lesz a jobb felső is! Az alsók is nemsokára kijönnek, de még azok várnak egy kicsit! Az én fogam meg jól van...mármint a foghelyem már jól van, a gyökérkezelt meg még vár egy kezelésre, tehát az még nincs annyira nagyon jól, de már jövőhét hétfőn az is jól lesz :lol:

Na megyek mert Kyra nagyon anyás mostanság :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Timi! az én párom is dobott egy hátast tegnap!

Képzeljétek! Befagyott a kulcslyuk, és nem lehet kinyitni a kupunkat!! A kerítésen kellett szoknyában átmásznom hogy be tudjak menni dolgozni!!
Danó meg úgyis hisztizett, hogy nem akar bölcsibe menni, így ottthon maradtak az apjával...
Szeretnék feltölteni képeket, de mindig azt írja ki, hogy hiiba történt. Nektek sikerül?
Orsi, akkor tényleg ti voltatok!!!
Nem akartalak megállítani, hogy bocs, te vagy az Orsi, mert mi van, ha nem te vagy... Amúgy meg éppen telefonáltál, és nagyon siettetek valahova.
Ti Ringatóra nem szoktatok járni? Mi szerdán lemegyünk, ha nem lesz ekkora jég.
Kata
chaniel
 
 


Sziasztok!
Már bocsi, de nagyon jókat vidultam a jeges "élményeken"... :lol:
Az a szoknyában kaput mászós lehetett a legjobb, amikor még az is ciki, ha valaki meglát, és azt gondolja, épp most törsz be valahová... :lol:
Mi eddig megúsztuk nyaktörés nélkül, csak a férjemnek kellett ma megküzdeni a reggelinkért, mert gyalog kellett bemenni a faluba, ami oda-vissza, intézkedésekkel 1 óra+egy kutya is megtámadta... :D

Köszönjük a jókívánságokat, Boldinak tényleg tegnap volt a névnapja! Olyan vicces, ha arra gondolok, hogy ő a szerecsenkirály...Tök szőke :lol:

Én is remélem, hogy végre kiszabadulhatunk a jég fogságából, aztán irány a falu, és összehozunk valami naaagy bababulit Orsiéknál (ugye jó, Orsi, hogy nálatok? :D Ti vagytok a referenciapont.)

pussz

Kép

Kép
odod01
 
 


Sziasztok!

Chaniel, gondolkoztam már a ringatón én is, de még nem tudom...az a baj, hogy teljesen vegyesek a korosztályok! Tehát az én "alig áll a lábán" kislányom a sok már futkározó gyerekkel...hát nem tudom...
Lehet lemegyünk ha ti is jöttök!
Mennyi is egy alkalom?

A képeket le kell kicsinyíteni mielött felteszed! A maximum méret 600x600as lehet! És akkor menni fog :)

Ez a szoknyába kerítés mászás azért elég érdekes lehetett :lol:
Jót nevettem rajta én is :oops:

Persze lehet nálam a tali :D
Ide már mindenki ide talál :wink:

Miket kapott Boldi?
Hogyhogy gyalog kellett lemennie? Nem jó az autó? Vagy nem mert vele menni? Párom ma átment Keszire dolgozni autóval, simán ment neki! Vagy ott olyan jeges? Egyébként kezd felolvadni itt nálunk, már egész istenes a helyzet! :)

Holnap megyünk a védőnőhöz méreckedni...kíváncsi leszek hízott-e valamit Visonka! Remélem összeszedte már magát....egy ideje jól megállt a hízásba! Bár persze nem vékony még így se, de hát azért csak nem kéne megállnia! :roll:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Látogassatok el a köv. oldalra!
Gyermek mondókákat fogtok találni
:lol:

www.ltime.hu/hoppa/index_mond.html

Vagy

http://hoppa.ltime.hu/index_mond.html

Kép

Üdv.
maci1981
 
 


sziasztok!

Itt olyan jég volt máig, hogy a kapuig is csak fenéken csúszva tudtunk eljutni... Szóval ezért ment Gábor gyalog, mert nem tudott kiállni a kocsival a garázsból. Meg az utca is szörnyű volt itt. A főút már okés volt, de itt... :roll:
Boldi kapott névnapjára egy kis harisnyát, meg egy könyvet, állatosat.

Orsi: nem tudod véletlenül (csak mert te vagy a régi pátyi), hogy nincs-e itt a faluban valahol kismamatorna? Annyira el vagyok tunyulva, na meg egy kis kimozdulás is jó lenne néha. Addig Gábor vigyázna Boldira...
Majd érdeklődöm a védőnőnél is, de vele csak soká találkozom.

Na, mennyit nyom a hölgy? Fogyott?


pussz

Kép

Kép
odod01
 
 


Sziasztok!

Nemsokára megyünk a nődokihoz! Hát kiváncsi leszek mit fog mondani, mindent rendben talál-e és főleg, hogy nekünk tetszik-e, tervezhetjük-e nála a következő babyt, vagy mást kell keresnünk...?
Hát remélem jó lesz ő, mert nekem a Péterfy kórház bejönne, szóval amúgy is ott keresnék dokit! :)

Hát ha van valahol baba-mama torna akkor az a művházba van! Mintha régen hallottam volna róla valamit, talán hétfőnként, vagy csütörtök? De már nem emlékszem...de majd utánanézek, hátha megtalálom valahol!
De hogy én régi pátyi :lol:
3 éve élek itt :D Én nem vagyok ám olyan régi itt :wink:

A lányzó meg most hízott szerencsére de nőni nem nőtt :?
Egyik alkalommal hízik de nem nő elötte meg nő de nem hízik :lol:
Jó ez a gyerekkor 8)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a dokitól! Felhívott délután, hogy nem tudnánk-e előbb menni, mert valaki lemondta elöttünk és én vagyok az utolsó, ugyhogy így előbb mentünk 6ra már ott voltunk, ugyhogy több mint egy órával sikerült előbb végezni! Lefektetésre még haza is értünk! Ami szerencse mert anyósomnak úgy néz ki nem ment volna... :evil:

Na de lényeg, hogy normálisnak tűnt, mindent meg tudtam vele beszélni, szóval azt hiszem ha összejön a kis pocaklakó akkor hozzá megyünk!

Dóri amit kérdezni akartam, hogy akkor hogy is vannak ezek a vizsgálatok nála? Mert, hogy mondta, hogy csak 4 UH lesz a terhesség alatt! Ami nekem fura mert az én dokim minden hónapba csinált egyet, aminek én örültem is, mert láthattam mindíg! De akkor nem is kell menni hozzá minden hónapba? Vagy ha kell akkor mit csinál UH nélkül? Beszélgettek? Vagy ez most nem tiszta nekem... :roll:
Lehet én vagyok bolond :lol:
Tényleg, és ti mikor is fogjátok megtudni, hogy anonimus vagy anonimusa lakozik-e benned? :lol:
Mentek majd 4D-re?

Na most ennyit a dokis kérdésekről, és belőlem is ennyi elég lesz mára!
Jó éjt mindenkinek! :D

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Szaisztok :D !

Látom zajlik az élet rendesen :D .

Orsi:Szorítunk nektek a projecthez :D !Örülök,hogy normális dokit sikerült találni :D .

Dóri:Hogy vagy/tok?

Képzeljétek a legjobb barátnőmről is kiderült,hogy terhes.Végre!!!Ugyanis majdnem 1 éve próbálkoztak :( .
Jönekk a babák jönnek :lol: .
Még a végén én is kedvet kapok :D .

Nemek már csak 1 hét gipsz.Komolyan már számolom a napokat :shock: .Már nagyon unom :shock: .

Na jók legyetek!

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok!

De jó hogy leveszik jövőhéten a gipszet :) Akkor két hét múlva talizhatnánk végre :)
Mit szóltok? Két hét múlva szerdán? Tehát január 23? Mit szóltok? Mindenkinek jó lenne? Remélem ;)

Most csináltam meg az LH tesztet és pozitív lett, ugyhogy ma nekilátunk a kistesónak :lol: Remélem sikerül is, de ha nem, akkor majd jövőhónapba! :)

Gratula a barátnődnek Timi! :)
Az én legjobb barátnőm is most próbálkozik, mármint ő meg a férje :lol:
De még nem jött össze nekik, már 4 hónapja! Szóval remélem nekik is hamar összejön :)

Na megyek egy kicsit pihizek míg Kyra alszik :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Micsoda kis romantikus-pajzán oldal lettünk, némi "szükségességi" felhanggal. :lol: Ha peteérés van, akkor muszáj, ha tetszik, ha nem, papa! :lol: :lol: :lol:

Szóval viccet félre, én is örülök a sok bevállalós párosnak (a mi baráti körünkben is van 1-2 régóta próbálkozó).
Timi: klassz, hogy végre megszabadulsz a gipsztől!!!
Nekem is, úgy néz ki, jó a jan.23, bár még elég messze van, úgyhogy addig még úgyis beszélünk itt. Most csak szombatig látok előre, amikor 2 vizsgám lesz egymás után...

Orsi:elvileg 4 UH a kötelező, de ha kéred, biztos megnézheted +3000-ért minden alkalommal (bár én már azt is hallottam, hogy ez nem a legjobb a gyereknek. Már csak azért sem, mert a víz felerősíti a rezgéseket, és a pici ezt élesen hallja is, és nincs annyira oda tőle...) Nekem is többször volt egyébként UH, a vége felé 2 hetente nézte, mert faros volt. Neked meg a császár miatt (meg nekem is) a hegvastagságot is folyton nézegetni fogja, szóval a 4 szerintem csak a protokoll.
Az első 24 héten 4-6 hetente kell menni, kb. így alakulnak a kötelező vizsgálatok is (első laborok, nyaki redő-vizsgálat, AFP, genetikai UH, cukros vérvétel...). Aztán a 24. héttől havonta, majd a 36. héttől 2 hetente. Erről egyébként, ha jön a baba, az első vizsgálat után szokott adni egy gondozási tervet is, amin minden részletesen le van írva. Ha nem adna, kérj egyet!
Ha netalántán nem volt UH egy vizsgálaton, akkor vért vettek éppen, vagy (ilyen csak egyszer volt, a 20. héten) kézzel nézte meg... Ez ugye nem a legkellemesebb, de ki lehet bírni. Szóval a beszélgetésen kívül volt mit csinálni. :D

Mostanában mintha érezném a picit mozogni, de a védőnő szerint ez elég korai. Nem tudom, de emlékszem, hogy Boldival is hasonló érzés volt, ezt nem lehet összekeverni a gyomorkorgással... :shock:

Mi nem nagyon szeretjük ezt a 4D ultrahangot, valahogy olyan torz fejük van a babáknak... Biztos hülyeség, de egyikünk sem szeretné, úgyhogy nem erőltetjük. A nemét Boldinál is a 18. heti genetikai UH-nál mondta meg a Schöpfiben a genetikus orvos (Kósa dr.). Domokos nem látta végig, mert az ő készüléke szerintem ehhez nem elég jó, ezért is kellett akkor is, és most is ezt a speckó UH-ot a kórházban, szakemberrel végeztetni. Nálad nem így volt?
Szóval szerintem majd most is ott mondják meg, hogy anonimus, vagy anonima. (Bernát??? vagy Borostyán???) Eddig talán ez a két név játszik. A lány-verzióval megint csak nekem van 1-2 fenntartásom. Valahogy fiúnevekkel nincs ennyi gondom... :lol:

Na, én is lépek, mielőtt betelik az internet. :lol:

Kép

Kép
odod01
 
 


Sziasztok!

Tudom tudom messze még a két hét múlva, csak azért gondoltam, hogy már most beszéljünk róla, mert van, hogy nem is jövünk ide napokig, és ha hétfőn írom hogy szerdán mindenki hozzám, hát sanszos hogy valaki nem is látja a meghívást :D
Meg hát Timi mondta, hogy 1 hét még míg a gipszet leveszik neki, és ezért gondoltam az utána lévő hétre és ha jól tudom Kata szerdánként ér rá :)
Szóval így jött nekem a 23.a szerda :lol:

A vizsgáid miatt nyugi, tuti sikerülni fog :) Eddig is sikerültek, nem is akárhogyan :) De azért drukkolok :wink:

Persze, értem én ezt a 4 ultrahang dolgot, csak fura volt kicsit, de végülis mindegy, mert lényeg, hogy jól legyen :) Látom majd eleget ha 9 hónap után kiszabadul :lol:
A ctg-t is ott csinálja ő? Vagy azért majd a kórházba kell menni? Mondjuk nekem kézzel nem vizsgált a dokim a 20.héten, sőt az elsőn se... :shock: De hát ha ő így szokta....majd kibírom valahogy... :?

Hát nem tudom mennyire korai a magzatmozgás, de a második gyereknél azt mondják már a 15.hét körül érzi a kismama, szóval szerintem nem lehetetlen! :roll:

Mi tuti most is elmegyünkmajd 4d ultrahangra is, mert nekünk tetszik, és Kyráról olyan kis szép képek készültek :) Nagyon hasonlít ám magára! Szóval mi nem csalódtunk :)

Nekem a genetikait is a dokim végezte, mert neki elég jó készüléke volt a magánrendelőjébe :) Ő is a 18.héten mondta, hogy kislány! A 4D UH meg ezt megerősítette :)

Kiváncsi vagyok, hogy mi lesz nálatok! Minden vizsgálatról tessék beszámolni ám :) kíváncsian várom a fejleményeket :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Tali remélem végre tényleg összejön majd, és nem jön közbe semmi :D .

ORSI:Mi az az LH teszt?Gondolom peteérés teszt,de hogy működik?Emlékszem nekem volt ilyen mini mikroszkópom,ami nyálból mutatta ki a dolgot,de sose jött össze.Aztán el is dobtam, és egyből összejött a Réka :lol: .

Dóri:Milyen jó lehet megint egy pici babát érezni,ahogyan ott mocorog a pocakban :D .Milyen jó volt az az érzés :) .
Csak az a sok orvosi vizsgálat ne lett volna.
Tényleg Te hogy fogod megoldani a vizsgálatokra járásokat?Főleg a vége felé?

Emlékszem nálam már a 16. héten meg tudták mondani,hogy kislány lesz.Mondjuk azért nem mertem még akkor biztosra venni,mert a környezetemben elég sok mindenkinek melléfogtak a dokik.Majdnem a legvégén kukacosodott meg a kislányuk :lol: .

Jövő hét végén tiplizünk Balcsira megünnepelni a szülinapomat ,meg a párom neve napját.Már nagyon várom.És gipsz nélkül...kell még ennél több?

Ja és megvan az esküvőnk időpontja is, június 21.-e.A helyszín pedig Budafok lesz.Találtunk egy termet is nem messze (kb. 400 m.) a városházától.És még így is annyi a tenni való :shock: .

Na most már befejezem :lol:

Pusz minden babának!

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok!

Timi, megkaptam Réka képeit, hát tündér :P

Amint lesz egy kis időm kicsinyíteni én is küldök neked :)

LH teszt vizeletből mutatja ki a peteérést! Olyan mint a terhességi teszt! A lényege, hogy peteéréskor az LH szint megnövekszik a testben, úgy mint terhességkor a HCG szint :)

Bár megbeszéltük párommal hogy két hónapot adunk ennek a módszernek és ha nem jön be akkor maradunk a jól bevált együtt vagyunk amikor jól esik módszernél :lol:

Uh, most mennem kell, majd még jövök

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Túl vagyok 2 vizsgán, jól is sikerültek, úgyhogy örülök, hogy ilyen mazo voltam, és egy napra kettőt bevállaltam. Jövő héten még van 2... Addig meg egy 5 oldalas szemináriumi dolgozat Giottóból... Csak vége lesz mostmár! :roll:

A hangulatom is sokkal jobb, mióta kisütött a nap, meg melegedett egy kicsit az idő. Sajnos Boldinál elkezdődött egy hisztis korszak, állandóan nyavalyog valamiért, és ezt egész nap elviselni elég nehéz néha... Próbálom elterelni a figyelmét, de ez estére a teljes energiakészletemet felemészti. Ha jön nyáron a pici, nem is tudom, hogy fogunk működni. Szegény Boldinak sok dologról le kell majd mondania, főleg az állandó törődésről. Azért majd igyekszem.

Timi: előre is sok erőt kívánok az esküvőszervezéshez! Egész jól haladtok!

Remélem, tudunk akkor jövő utáni szerdán talizni, bár a szerda az itt a Mézeshegyen is a babatalis nap, csak még az új évben nem volt, úgyhogy remélem, nem pont aznapra teszi az aktuális házigazda!

pussz mindenkinek

Kép

Kép
odod01
 
 


Sziasztok!

Dóri, hát jó lenne ha tudnánk talizni, és hát igen, reméljük, hogy nem akkor lesz ott nálatok is! :?
Azért találtam ki a szerdát, mert úgy emlékszem Katának az a jó! Vagy tévedek? Mert nekem aztán mindegy, hogy melyik nap... :roll:

Timi, gipszed van még? Úgy emlékszem most kéne levenniük valamelyik nap! Nem?

Ja, és gratula a két jó vizsgádhoz :) Ügyi vagy :)
Remélem nem lesz Boldi nagyon féltékeny! Mit találtatok ki erre? Fogtok neki beszélni a kistesóról, vagy milyen "módszeretek" van?

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Mi beszélünk Boldinak az elejétől fogva a kistesóról. Annyit mondtam, hogy a pocakomban nő egy kis baba, ő a kistestvér. Csomószor odajön napközben és kéri, hogy hadd nézze meg a pocakom, és néha megsimogatja, sőt, puszit is szokott rá adni. (Aztán persze van, hogy belecsíp egy nagyot...) Már anyukámnál is próbálkozott a pocaknézéssel, alig lehetett levakarni, annyira nyomult és fel akarta húzni a pulcsiját, hogy megnézze a "babát". :lol:

Azt olvastam valahol, hogy elég gyakran bejön a kezdeti nehézségek leküzdésére (vagy legalább az első találkozásnál), ha a pici "hoz" valami ajándékot a nagyobbnak, amikor hazamegyünk a kórházból. Esetleg a nagyobb is adhat valamit a picinek.
Ami még szerintem fontos, hogy a rokonok látogatása előtt mindenkit fel kell világosítani, hogy az első 5 percben rá se nézzen a csecsemőre, csak Boldival foglalkozzon, sőt, neki is kérek majd mindenkitől valami apróságot ajándékba, hogy ne érezze magát elhanyagolva.
Hát, egyelőre ennyi ötletem van, aztán tudom, hogy most szépen elgondolok valamit, és tök másképp sül majd el minden. :roll:

pussz

Kép

Kép
odod01
 
 


Dóri, én pont ugyan ezeket tudom :) Mármint ötletnek! Én is hallottam az ajándék dologról, meg én azt is hallottam, hogy ha még rácsos ágyba alszik Boldi, de szeretnéd hogy az legyen majd Anonimus/a ágya akkor 2-3 hónappal elötte kell kivenni Boldit az ágyából, hogy ne kösse össze avval, hogy neki azért kell kiszállnia belőle mert jött a betolakodó kistesó! Meg ha bölcsibe vagy oviba akarod vinni akkor azt is előbb kell, szintén azért hogy ne érezze úgy a kistesó már otthonról is elüldözi!
És a rokonok igen, hozzanak mindíg Boldinak is valamit ha a kistesó kap! Már persze az elején! Legalább egy csokit vagy kisautót vagy valami apróságot! És én úgy akarom majd csinálni, hogy veszek pár apró dolgot Kyrának, hogyha valaki mégse hoz ajándékot neki is, akkor oda tudjam adni a szekrényből! :)

Én annyit olvasgatok most ilyenekről! Van egy topik is ami egyik kicsi másik pici néven futott régen, de már jó ideje nem ír oda senki! Ha majd én is megbabásodok akkor lehet megpróbálom újraindítani a topikot :)

Meg én azt számolgattam, hogyha netalán én máris az lennék (persze erre kicsi az esély) akkor nekünk valószínűleg kéne még egy testvér babakocsi is...merthogy Kyra másfél éves lesz, tehát akkora mint Boldi, és hát akkor nem biztos, hogy menni fog ő még babakocsi nélkül! Mármint hogy menni fog az tuti, de hogy mondjuk mennyit bír...letudok-e menni a CBA-ig és vissza, meg hát csak kéne sétálni nagyobbakat is...szóval nem tudom! De lehet kengurus megoldás lesz, és akkor a pici kenguruzik és mire akkora lesz hogy nem bírom majd már talán Kyra is kiszáll végleg a kocsiból...
Meg a kiságy...hát nem tudom de nem hiszem hogy Kyra kiszáll a kiságyból másfél évesen!

De te talán sokat segíthetnél nekem, csak hogy tudjam Boldi most miket csinál, tehát én miket várhatok majd Kyrától... :roll:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Orsi, nekem valóban a szerda jó, ha nem jön közbe semmi, benne vagyunk a találkában!
Ringató: szerintem gyertek el nyugodtan, vannak ott egészen pici babák is. A legtöbb 9-12 hónapos, a nagyobbak kevesen vannak, az én fiam a legidősebb! Akik még nem tudnak járni, csúsznak- másznak a szőnyegen. A nagyok nem piszkálják a kicsiket, sőt, a babák szokták lehúzni a fiam szandálját! A mondókákat pdig mindenki élvezi!

Kistesót én is szerettem volna, nagyon jót tenne Danónak, de sajnos úgy néz ki, nem tudnám kihordani. Az autóbalesetben (szeptemberben) a gerincem nagyon megsérült. Már előtte is volt porckorongsérvem, de most úgy néz ki, annyira leromlott, hogy műteni kell..... Talán, ha egyszer kijövök ebből, és az orvosok azt mondják, vállalhatok még gyereket.....
Irígylem azokat, ahol több gyerek van!

Hánykor és hova menjünk szerdán?
Kata
chaniel
 
 


Kata, ez az autóbalest elég csúnyán tönkretett akkor! Nem is tudtam! Sajnálom nagyon! Remélem hamarosan meg tudod műttetni és minden ok lesz és lesz még tesó!
Drukkolok nagyon!

Hozzám kéne jönni szerdán! Amikor jó! Délelött szoktunk összejönni, de kinek mikor jó :)
Én ugye itt a Petőfi utcába lakok a 7 szám alatt! A sarok után az első ház piros kerítéssel :)
Szóval örülnék ha tudnátok jönni :)

A ringatóra meg lehet lenézünk :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Kata: én is sajnálom, hogy nem biztos a következő baba, de bízni kell a javulásban, lehet, hogy a műtét majd csodát tesz a hátaddal, és sikerülhet egy másik babóca!!!

Drukkoljunk, hogy senki ne kapja el ezt a hülye influenzát!!! Én most, hogy babát várok tisztára parázom minden lázas megbetegedéstől! Ez a járvány meg magas lázzal jár...

Orsi: Mi is mennénk szerdán, a szokott 9körüli időben, mert Boldi még mindig délben alszik, addigra szeretnék vele itthon lenni.
Ő egyébként nem kap új ágyat, ha jön a pici, mert amiben alszik (rácsos, de le is lehet venni az elejét), az 6-8 éves koráig is jó lesz. Még a miénk volt a tesóimmal. Hiába, ezeket a régi darabokat nem fél évre csinálták... Az elején Boldi egy kölcsönkapott ikeás ágyban aludt (60x120), de amikor elkezdett forogni, mozogni le kellett cserélni, mert féltem, hogy szétesik az egész, vagy felborul... :roll: Pedig Boldi nem az az örökmozgó...

Boldi már most nem nagyon hajlandó beleülni a babakocsijába, mert inkább gyalogol, de azért tőletek a CBA-ig, meg vissza az hosszú út! Szerintem is vegyetek/kérjetek kölcsön még egy kocsit. Meg ugye akkor új ágy is kell, mert másfél évesen még olyan kis esetlenek, nem lehet őket rács nélküli ágyban altatni... Hát, jó kis költséges második gyerekek születnek itt... Lehet, hogy ezért van nagyobb korkülönbség általában a gyerekek között, hogy egymás cuccait tudják már örökölni?! :lol:
Bonyolult dolog ez a családtervezés...

Akkor szerdán megyünk, ha minden igaz, még nem jelentkeztek a mézeshegyi mamik riválisnak. :lol:

Kép

Kép
odod01
 
 


Sziasztok!

Lányok! Én már kicsit kezdek megőrülni! Rég nem volt ilyen hosszú egy hónap se! Komolyan, olyan nagyon nem akar eltelni az idő! Állandóan azt lesem, hogy mikor jön meg, hogy megjön-e egyáltalán, és ha nem akkor mikor kéne tesztelni! Persze tudom, hogy ezt nem szabad, de halál csak ekörül forognak a gondolataim! Komolyan ki kell találnom valamit ami eltereli a figyelmemet! :?
Dóri, te is ilyen türelmetlen voltál, hogy megjön-e? Én nem emlékszem hogy Kyránál is így lett volna! Azt tudom, hogy mikor késett már tudtam hiába lett az első teszt negatív tudtam hogy ott van és tudtam hogy pár nap múlva pozitív lesz, és az a pár nap nehéz volt! De hogy már elötte ilyen zizi lettem volna...na erre nem emlékszem... :shock:

Szóval jöttök akkor szerdán? Csak hogy tudjam kire számíthatok! :)

A kiságy kérdés nálunk megoldott lenne, mert anyumék vettek egy kiságyat Kyrának hozzájuk, hogyha náluk van is legyen mibe aludnia, és mondta anyum hogy ha kell akkor amíg nem alszik másba Kyra odaadja, így nem kell mégegyet venni! ! A babakocsival viszont az a baj, hogy ugye nekünk van egy normál nagy kocsink és van egy sport kocsink, na most akkor vennünk kéne egy testvér babakocsit, és ilyet nem tudok sehonnan kérni, és ahogy néztem egy testvér babakocsi alap hangon 30000 de inkább 60000! És használnám szerintem 2 hónapig... Szóval nem egy egyszerű dolog ez! :roll:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!
Orsi!
Mi akkor mennénk szerdán délelőtt, délre védőnőhöz megyünk, úgyhogy megpróbálunk mi is 9-10 körül odaérni hozzátok, ha az jó. Tudom már melyik ház az, de melyik csengőt nyomjuk, mert úgy láttam, ott több név van kiírva?
Amúgy a Ringató is szerdán van, de akkor most kihagyjuk!
Kata
chaniel
 
 


Húh, Kata, ne hari akkor hogy most miattam kell kihagyni a Ringatót... :oops:
Ha neked jó egy másik nap is akkor mondd, és átteszük ám!
De ha jó így szerdán akkor nekem jó a 9-10 körül :)

Timi már csak azt nem tudom, hogy ti jöttök-e :D

Kaputelefon- akkor látom már teljesen itt volták a kapuba :lol:
A csengő meg F.család! Mármint ki van írva az egész családi név, de azt inkább privibe írom meg :)

Jövőhét szerdán lehet akkor mi is megyünk veletek Ringatóra! Most már elhatároztam magam :lol:

A védőnőhöz valami baj miatt mentek? Oltás? Vagy csak a szokásos havi ellenőrzés, méreckedés? :roll:

Na megyek mert Kyra iszonyat ma...
Az normális ha már most le akar szokni a 3x-i alvásról és naponta csak egyszer délbe akar aludni? :shock:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok,de sikerült a hét végén megfáznom Siófokon,azt hittem nyár van :lol: ,és úgy indultm el sétálni a parton :lol: .
Jó azért nem bikiniben :D .
Egy szóval mi nem megyünk sajnos,de nagyon jó bulizást nektek.

Timi
tftimi
 
 


Mi megyünk!

Ne aggódj, Orsi, szerintem mindenki megőrül egy kicsit a várakozástól, tényleg a legjobb különféle figyelemelterelő hadműveleteket kitalálni!

Holnap dumcsizunk, addig pussz mindenkinek

Timi: gyógyulj meg!!! Ne vedd át idénre Orsiék pech-sorozatát!!!!

Kép

Kép
odod01
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: