Új privát üzeneted érkezett!

Szia!

Bocs, belekeveredtem ebbe a sok Szentbe!KépKépKép

Hát az nagyon valószínû hogy mi nem itt fogunk építkezni, mivel itt csak hangyányi telkek vannak, ha egyáltalán vannak még szabadok és irtózatos áron. Viszont már telkünk van, és nagyon szép helyen (Érd-Parkváros) már "csak" el kéne kezdeni!
SZélsõ, vagy középsõ lakásban laktok? Mi szélsõben.
Szia: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Szia Norcsi! Szia Mindenki!

Nem kell itt szenteskedni!Kép

Igen sajna kicsi telkek vannak, de reménykedni lehet nem?
Nagyon nem akarok elköltözni úgy megszoktam már itt. Nekem is van telkem amire lehet épiteni de azon még villany sincs úgyhogy kilõve. Egyébként én is gondolkoztam már vidéken, de olyan messze van és mindenkim itt van Budapesten sõt, Kispesten! Egyedül lennék napközben és nem lenne olyan hogy átugrom a barátnõmhöz aki itt lakik a Fõ u.-ban.
Szélsõ lakás, nem a lift mellett, hanem a lépcsõnél.
Üdv.
Sasha
sasha
 


Sziasztok!

Sasha. Mi meg a másik oldal, liftnél.Hát igen,de valamit valamiért. Tudod a gyerekek miatt elmegyek kicsit messzebbre is ha lesz végre egy jó nagy, saját kertünk és nem kell a mocskos játszótéren, a még mocskosabb homokban játszaniuk.Egyébként hidd el a baráti köröd is át fog alakulni (ezt tapasztalatból tudom), az évek során szinte maradtak a kisgyerekesek és nemigen tartjuk a kapcsolatot a gyerek nélküli barátokkal. Más az érdeklõdési kör, a fõ téma, szóval változik az ember.

ld. Hova lettél?
Már régóta nem jelentkeztél!Kép

Sziasztok, a jó ronda idõ ellenére szép napot! Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 

 
 

Hali!

Igen Norcsi kicsit önzõ volt az utolsó irásom, de más okból si megvalósíthatatlanKép A párom a munkájával szerintem bárhol megélne, DE tisztességesen, hogy el tudjon tartani minket amig babázom, ráadásul maj Õ akar mégegyet rögtön ezután, mivel egy gyerek nem gyerek (õk is ketten voltak kb. 15 hónap van köztük). Jajjj, na azt akartam ebbõl kihozni, hogy nagyon nagy az ismerettségi köre, és éppen ezért mindig folyik a keze alatt a munka, mert valakinek mindig van valami problémája Képzámítástechnikával foglalkozik, és a munkahelyén is, de az a pénz max a rezsire elégKép)
Jó tudom ennek nem szabadna örülni, de ha nincs probléma akkor nincs pénz! ha meg elmegyünk innen akkor az ismerõsök messze vannak (nevezzük vevõkörnek??, de nem is az), akkor nehezebben érik el a páromat mást fognak megkérni hogy nézze már meg ezt meg azt és csinálja meg! Huh belezsibbadt már a szemem, nem tudom visszaolvasni amit félreirtam úgyhogy remélem meg fogsz érteni mindent amit összekutyultamKép)))

saha (bocsi a hosszura sikeredett üziért)
sasha
 


Halihó!

Nincs más rajtunk kívül Kispesten aki a Babanetre is látogat?Kép

Szia Sasha.Sikerült mindent megértenem!Kép Hát az üzlet az üzlet. Igen, ez is biztos befolyásolhatná az üzletkörötöket. Viszont a panel hosszútávra nem igazán jó megoldás, mert egy ideig oké, mûködnek a csövek, vezetékek, de ha ezek szétmennek, akkor vajon kinek a pénzébõl fogják rendbehozni az egészet?
Más. A védõnõd akkor neked is a Pusztainé Marika? Nagyon rendes, de azért meg kell szûrni néhány dolgot amit mond, de ez inkább a késõbbiekre vonatkozik.
Jó éjszakát, szia: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Norcsi szia!

Persze hogy nem tart minden örökké, de amig más, jobb lehetõség nem jön amit meg lehet ragadni addig maradunk! Nem tervezünk még 10 évet itt eltölteniKép
Igen ahhoz a védõnõhöz járok, de az az igazság hogy nekem semmit nem mondott, még a vitamint sem mondta volna ha meg nem kérdezem sõt a diétát is mondta és kb 4 dolgot nem ehetekKép
hali
sasha
sasha
 


Sziasztok csajok!

Nem szûntem meg létezni, csak betegek voltunk és otthon ugyi meg nincs még netem. De vártam már, hogy újra köztetek lehessek!! És Neked is üdv, Sasha. Én az Aranyban lakom, tehát óriási távolságra Tõled is.
Norcsi, válaszolok majd magánban is, de most eléggé felgyûlt bent a meló, vszínû csak holnap írok!

Legyetek jók!

ildikó
ld
 


ld, Sasha, sziasztok!

Sasha. Miért kell diétáznod? Egyébként a védõnõ (meg nálam az orvosom sem) nem vitamin-párti, nekem azért volt szükségem minden alkalommal, mert midenféle terhességi szövõdményeim léptek fel, és emiatt kellett diétáznom meg nagyon odafigyelni magamra. De egyébként tényleg rendes, hidd el! (Nekem ugyanis közben volt két másik védõnõm is, - változtak a körzetek, de most megint õ van -és össze tudom vetni õket.)

ld. Szegény, akkor betegek voltatok? És mi volt a bajotok, csak nem ez a hányás-hasmenés?
Gyógyulgassatok azért még! Levelet majd várom.

Sziasztok, és a nagyon szeles nap ellenére szép napot Nektek! Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Helló Id. Szia Norcsi!

Azért kell diétáznom mert kövér vagyokKép és ha nem figyekel elefántból hatalmas cet leszekKép De nem aggodom nagyon mert jön a nyár és a telkünkön lesz sok finom gyümi (már ha nem fagynak le a virágok és elõbujnak idejében a méhecskékKép), és Anyukám mindig ültet salátát, meg sok-sok zöldséget.

Id remélem meggyogyultál, és jobban vagy. Hát igen az Arany nincs messzeKép
sasha
 


Sziasztok!

Olyan klassz nagyot sétáltunk, most értünk haza. Vagy két órát voltunk, végig csak Wekerlén, meg elmentünk a Koós Károly téri játszótérre, sajnos a másik wekerlei játszótér iszonyú lepusztult lett. A Koós Károly téren nagyon klassz hogy sokféle játék van, de az kevésbbé hogy minden környékbeli iskolából oda hozzák ki a nagy lovakat. Hát kb. addig maradtunk amíg egy ilyen csoport meg nem érkezett. De addig jól éreztük magunkat!
Sasha. Diétához sok sikert, nekem a második és a harmadik terhességem a kényszerû (cukor miatti) diétától úgy zárult, hogy gyerekkel mindennel együtt 8 kilóval!!! voltam kevesebb mint a terhesség elején gyerek nélkül! De ott nem volt mese, tartani kellett a diétát, vagy ott lebegett a fejem felett a kórházba-fektetés réme.Kép

Szép napot mindenkinek, sziasztok! Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Csak szép napot szeretnék kivánniKép)))

sasha
sasha
 


neked is! + Húsvétra is minden szépet!
ld
 


Ildi, sasha!

Nagyon kellemes húsvéti ünnepeket kívánok!

Sziasztok: NOrcsi.KépKépKép
norcsi
Lenti
 
 


Haliho!Kép

Kellemes Nyuszit!Kép

Ma reggel mikor felébredtem, képzeljétek láthatoan nött a pocimKép A párom is felfigyelt rá meg az eddig kényelmes nacim (ami kb 4 napja volt rajtam) mára szük lettKép Hét igen elvégre 4 és fél honapos vagyok amit ha hetekben nézek nem sok, de igy hogy honapban nézem hát...Kép Valahogy másképp hangzikKép Voltunk ma horgászni, olyan gyönyörü idõ voltKép A kutyám még fürdött is, a kis maflaKép bement a kacsákhoz, mert olyan kis kiváncsi. Még le is éget az arcom. Olllllyan jó volt kimozdulni a panelböl, a teljes nyugiba!
Na jó megyek is mert csak Kellemes Nyuszit szerettem volna kivánni, de nem usztátok meg ezzel az egy mondattalKépKépKép

Szebusztok:
sasha
sasha
 


Halihóóó, ébresztõõõõ!!!!!
még a végén elfelejtünk ide írni (mondom én, aki 1 hétig nem volt képes egy levelet írni Norcsinak...)

Sasha, irigyellek a pecáért, száz éve nem voltam és vszínû, hogy mostanság nem is megyek. Pedig gyerekkorom minden nyarát a Kunsági Csatin töltöttem! Ti hova jártok? Vhová a közelbe?

Na, most megint meló van, majd késõbb visszajövök.
ld
 


sziasztok!

Kedves Id!

Mikor hova járunk. Szombaton a kis MobiDick-en voltunk ami nekem nem tetszett mert a sok tó közti partszakaszok alig 4 méteresek és egymás szájában ülnek az emberek és csak nagynehezen találtunk egy nyugis helyet, de az meg...
Hétfõn meg a Duna-Tisza csatornán voltunk, ott sem fogtunk halat, de nekem nem is ez volt a lényeg, hjanem az a nagy füves terület, tele madárfüttyel és sokkal nyugisabb mint a fizetõs. (erre valahogy magamtól jöttem ráKép)

Hát igen! Már tényleg azt hittem soha nem jár erre senki, pedig mindig benézek ide és most kellemes meglepi volt hogy valaki végre irt!Kép

cuppppppp
sasha
sasha
 


Na jó! Sziasztok!

Akkor azért most pár szó erejéig beugrom. Olvasni is alig van idõm, most hogy ilyen jó idõk vannak, sokat vagyunk kint, amikor meg hazajövünk, akkor itt vannak a házimunkák meg a pici, meg a szopi. Szóval egy kissé minden a nyakamban van. Hamarosan jövök majd, és Ildi írok délután emilt is, ígérem.

Puszi nektek: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Norcsi egyébként gondoltam hogy hasonló helyzet áll fent és a levegõn van majd~ mindenki én is egész nap kutyit sétáltattam, persze nincs annyi dolgom mint nekedKép

szia
sasha
sasha
 


Csajszik, tök jó boltot találtam! Norcsi, Téged biztos érdekel majd, és lehet, hogy Téged is Sasha: a Hungária út 19-ben nyílt nemrég egy kreatív bolt, gyönyörû papírokkal, gyöngyökkel, gipszmintákkal, gyertyaöntéshez alapanyagokkal, stb... JA, ÉS APRÓ FAKATICÁKKAL KRISZTÁMNAK Kép És mivel tegnap terhesrendelés után már nem jöttem vissza melózni, elcsavarogtam arrafelé Kicsikémmel és még kedvesek is voltak! Nem csak addig, míg kifizettem a holmit, hanem utána is: a tulaj hölgy segített kicipelni a babakocsit a lépcsõkön. Na, szóval érdemes benézni hozzájuk. Hétköznap 10-18-ig, szombaton 13-ig vannak nyitva. Ez itt NEM a reklám helye, csak nekem nagyon tetszett az egész.

Tikk különben hova tûnt??? Norcsi, tudsz róla vmit?

sziasz: ildi
ld
 


Tikk jól van, csak Hanna baba kicsit nyüszizõs volt az elmúlt napokban, többet kellett vele lennie. Ez nálunk is így van, fõleg estefelé.
Köszi ld az ötletet, én is néhány nappal ezelõtt láttam csak meg, de mivel olyan sok lépcsõ vezet felfelé, meg sem kíséreltem a bejutást. Lehet hogy majd a napokban nekiveselkedek.

Naggggyon ronda hideg szeles idõ lett mára, ma is kint sétáltunk több mint két órát, két játszóteret is érintettünk, sehol senki sem volt rajtunk kívül. Viszont remélem hogy el is fáradt Julcsi lányom és most jó nagyot fog aludni.Kép

Pusszancs, sziasztok: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Norcsi, szólj be a boltba, hogy segítsenek a kocsicipelésben, mert amikor meglátta a hölgy, hogy egyedül vittem föl, még mondta is, hogy Úristen, miért nem szólt, hogy segítsek! TUDOM, hogy ez a kivételes bánásmód. (sajnos)Bezzeg ma reggel a villamoson egy csajnak majdnem kitört a nyaka, hogy minél erõsebben bámulhasson kifelé,ne lássa az arcába lógó hasamat Kép Egy százéves bácsi három megállóval késõbb látott meg, de az õ helyére meg nem volt pofám leülni, így a csajszi önigazolása is megvolt, mondván úgysem akartam leülni. Ergo, legközelebb sem adja át a helyét senkinek. (Legyen ez a legnagyobb öröme.) Na, mindegy. Pedig sajna a Kri egész éjjel nyûgösködött, úgy jöttem be, mint akit kimostak. Késtem fél órát (hajnalban sikerült elaludnunk végre egészen 3/4 8-ig), deee férjecském szerint, amennyivel késõbb jöttem, annyival elõbb menjek haza! Kép
Itt meg gyönyörû meleg, szélcsendes az idõ, persze, mert ki sem dughatom az orrom az irodámból. Azért még Kispestre is kívánok szép napot gyerekezni, kutyázni!

ld
ld
 


Sziasztok!

Megvagyok, sõt mindig olvaslak benneteket, de nem nagyon volt idõm írni. Most elaludt a kis betyár, szóval van 5 percem. A hétvégén elutazunk vidékre a szüleimhez, 2 hétre. Emberem egyedül lesz itthon több mint egy hétig! Szóval, az összes ruháját kimostam, kivasaltam, még ágynemût húzok, aztán a Manónak pakolok össze, majd magamnak, aztán fagyasztok le kaját, szóval lótok-futok és ahogy Norcsi írta ehhez még Hanna is hisztis napokat élt át, úgyhogy mint a mosott rongy olyan vagyok.KépKép
Otthon is lesz internet, úgyhogy majd beszámolok, hogy viseljük az otthontól távolt.Kép
Ildi! Annak idején én is így jártam, hogy a fiatalok nem akarták átadni a helyet, az idõsek heylét meg nem akartam elfoglalni. De ezzel sajnos biztos sokan vannak így.
Mindenkinek további kellemes tavaszi napokat kívánok és vigyázzatok magatokra!

Tikk
tikk
 
 


Ildi!

Ezzel kapcsolatos "élményeimet" már több topicban leírtam, de többnyire negatív tapasztalatom volt, fõleg a fiatalabb korosztállyal kapcsolatban.
Tikk, nagyon jó készülõdést, és mégjobb ott-tartózkodást kívánok nektek, Hanna remélhetõleg nagyon fogja majd élvezni!Kép
Sasha hol vagy? Te hiányoltad a forgalmat a topicban, aztán azóta meg eltûntél.

Sziasztok: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Jól vannnna!Kép Itt vagyok, csak a mai nap kicsit sürübbre sikeredett mint a többbi és persze ma van a forgalom is a topikbanKép Nos a helyzet az az kérlek szépen, hogy az após hétfõn megy kórházba, ágyéksérvvel mûtik, anyósnak meg érszükület van a lábában, tehát szigoruan kevés mozgás és nem megeröltetõ séta, e mellett ma voltunk kint reggel a Kõbány bazárban vásárolgatni nagyobb melltartót meg törölközõket meg pongyolát meg pizsamát az õsöknek (a melltartó az nekem lett, mert növekszik a cicim és muszály volt már, ja és a pocim is gömbölyödikKéptehát nagyobb gatyó amig el nem jutok egy aránylag olcsó kismama boltba, tényleg lányzók nem tudtok segiten, hogy hol van ilyen nem túl messze???). Persze a lift is ma sz**t be úgyhogy 3x megmásztam a 7.et és a lábam kipurcant, és amikor hazajöttünk akkor felpolcoltam a vádlimat (mert képzeljétek nem vizesedik, csakegy kicsit bedagadt) és elaludtam, azután levittem a kutyit és most olvasgattam a dolgokatKép Én már bebeszéltem volna magamnak hogy vizesedik a vádlim, csak szerencsére van egy ápolónõ barátosném és felvilágositott hogy ez nem azKép Ja és közben persze a kajálás is megvolt.

Tikk!
Szuper nyaralás-szerü dolgotKép

Ildi!
Az a legnagyobb baj hogy nem vagyok valami kreativ, és hiába vennék bármilyen kész dolgot ott porosodna a polconKép mint ahogy a többiKép Örülök hogy jó a tapasztalatod a boltta.Kép

Ha hosszu lett akkor bocsi de aszem ez is tükrözi hogy a mai nap nekem hosszúú lett, de azért sok minden belefértKép

cuppppppp
sasha
sasha
 


Sziasztok Lányok!
Itt megint egy kispesti,bocsika hogy bepofátlankodok de olyan jol elbeszélgettek,hogy kedvem lett írni nektek.
Nem tudom hogy én vagyok e érzékenyebb,de több "barátnõm"??
is szülni fog,és én azt hittem hogy milyen jó lesz majd lesz "babaklub"erre mindegyik begubózík és már cikinek tartom azt hogy állandóan csak én keresem öket.Bocsi a hosszú mondatért de szörnyüek.
Magamról annyit,hogy 23éves vagyok a Szigligeti u.ban lakom,de az Apukám a Hunyadiba és van egy 3fél hónapos kisfiam.
Majd még írok ,csak Sashanak üzenem,hogy az Istvánba is jó dokik vannak,nekem nem volt fizetett dokim és mégis olyan rendeset fogtam ki hogy még meg is nevetetett a szülés közbe
a neve Horváth Tamás.
sziasztok

Lucky
Névtelen
 


Szia LUcky!

Örülök, hogy idetaláltál.
nekem sincs most sok idõm, mert holnap elutazunk a babával 2 hétre vidékre, de ha visszajöttünk, akkor babaklubbozhatunk akár.KépKépKép

Mindenkitõl elköszönök, bár lesz otthon is net, de nem tudom lesz-e idõm, azért kertes házban más, meg majd biztos mindig jön valaki.Kép

Sziasztok!

Tikk
tikk
 
 


Szia Lucky!

ajaj nálam pont az ellenkezõje van! Egyetlenegy bárátnõm sincs akinek babája van vagy akár kilátásban lenneKép Szóval én a babaklubbról lemondhatok pedig biztos vagyok benne hogy egy "sorstárs" tud a legjobban megnyugtatni, vagy igazolni hogy nincs baj és minden igy természetes stb.
Egyébként meg nem értem a barátnõidet, miért ilyen begubózosak, én úgy tudok örülni amikor végre a barátosnõmmel trécselhetek hogy az nem igazKép

Most megyek alszom egyet majd még jövökKép
sasha
sasha
 


Lucky, üdv a fedélzeten! Öszzehozhatjuk még azt a babaklubot! A lánykám most kettõ és nem a nyugalom mintaképe, de júliusban jön az utánpótlás, akit még egész csöndben el lehet tologatni. Kép
Sasha, persze, hogy fáradt vagy, mi dagimamák kevesebbtõl is kipurcanunk, mint 7 emelet. Én a melóban a 3-at járom meg naponta 100x, hát el is mondhatom, még 2 kilóval kevesebb is vagyok, mint a terhesség kezdetén. (Legalább vmi jó van benne!) Csak azt nem értem, hogy lefelé miért gyorsabb, mint fölfelé. Kép Kép Kép
Tikk, te ezt majd biztos csak utólag olvasod, remélem jó kis nyaralás lesz, lélekben Veled vagyok.
Norcsi, veled beszélek még ma!

Jó hétvégét!
ld
 


Sziasztok!

Kedves Sasha! Kép
Boldog szülinapot, remélem hogy a képet berakja. Mivel nincs profilod, és emil-címed sem, így oda nem tudtam elküldeni a gratulászós képeslapot.

ld. Hogy értetek haza? Én kettõ elõtt valamivel. Örülök hogy találkoztunk!Kép

Pusssszancs: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Sikerült! KépKépKép
norcsi
Lenti
 
 


Norcsi, ahhoz képest, hogy nem akartál sokáig maradni... KépNagyon sajnálom, hogy ilyen hamar kipurcantam! Mire 20 perc múlva hazaértünk, már teljesen fel voltam spanolva, el sem tudtam aludni. Tanulság: legközelebb az asztalraborulva pihizek egy kicsit, aztán folytatódjék a banzáj Kép

ld
ld
 


Sasha, akkor most 23 vagy 24??? No, mindegy, valamikor el kell kezdeni az életkor letagadását!!!! Kép Kép Kép
Sok boldogságot!

ld
Névtelen
 


Sziasztok Leányzók!

Nagyon aranyosak vagytokKépKépKép Köszönöm! Bocsi hogy tegnap nem tudtam jönni de nagy fennforgások voltak mert ugye két családom van (páromé és az enyémKép) és nem volt egyszerüKép

Norcsi!

Nagyon édi kölyökmackókKép ImádomKép

Id!

79-ben születtem, de amikor már a babanetet megtaláltam már azt hittem hogy 23 vagyok közben csak tegnap lettem annyiKép Tehát nem letagadtam, hanem felhazudtam magam. Ez igy eléggé viccesen kétértelmü, de mindegyKép

Lányok, ma körbejátuk Kispestet és nem igazán láttam kismamaboltot! Nem tudtok árban megfelelõ boltot, ahol persze aránylag normális holmik vannak??? (Képzeljétek azt hittem már megkérdeztem és közben nem is. Ha tudnátok mit alkottam maKép) Teljesen elfelejtettem mindent, mit hova raktam mi hol van... pedig ez nem igazán jellemzõKép

Na pussssszantok Mindenkit!
sasha
sasha
 


Szívesen Sasha!

Én most depizek a tegnapi választási eredmények miatt. Tudjátok mi már szenvedõ alanyai voltunk a bokros-csomagnak, és nagyon nem szeretnék egy hasonló csomag részese lenni újra. Nagyon letörtek a választási eredmények, de most ezen nem nyavajgok.

Sasha. Én itt a kerületben nem tudok kismama-boltot, de annakidején én pl. a West End-ben vettem ezt-azt. Mit akarsz venni? Ruhákat? Mert szerintem sokkal olcsóbban megúszod ha másodkézbõl veszel valakitõl, mert egy kismamaruhát amúgysem lehet elhordani. Szóval szerintem célszerûbb lenne, az árak ismeretében. Én pl. tavaly így vettem két kismama-fürdõruhát is, amúgy darabja lett volna vagy 5-6.000 (vagy több), így meg a kettõt megkaptam ennyiért. Terhes melltartók meg jók vannak a Kékgolyó utcában, meg állítólag a Megatoys-ban is. (Ezt hallomásból tudom, mert pl. én szoptatós melltartót az Europarkban vettem.) Jut eszembe, szerintem az Europarkban is a bababoltban is vannak kismama cuccok, ha ragaszkodsz az újhoz.

Na szövegelést befejezem, sziasztok, pussssz: Norcsi.
(Tikk téged is, ha erre jársz!Kép)
norcsi
Lenti
 
 


Norcsi!

Köszi az infót! Nem szeretnék feltétlenül újat, csak tudod, nincs kismamaismerõsöm, a másik meg ilyen méretekkel nem mindenki rendelkezik, ez alatt értem a testsúlyomat mert normál nacit is csak boltban kapok, mert a piacon a kinaiak nem rám gyártanak ruhátKép Szóval ezek aggasztanak.


Gondoltam irok a választásról meg ilyesmirõl, és megmondom õszintén hogy szivem szerint nem mentem volna el, csak azért tettem mert ennek az országnak az állampolgára vagyok és kész. Egyébként én úgy érzem hogy nagyon sokan gyülölik a fideszt. Én nem tudom mit gondoljak. Pedig 23 évesen már át kéne látnom a dolgokat de amiota figyelek a körülöttem lévõ dolgokra, gondolok itt arra hogy önnálósultunk a párommal, csak azt látom hogy 1 kg kenyér lassan luxuscikk lesz...

Ezzel nem szándékozom vitafórumot inditani, és nem is értek a politikához õgyhogy...

sashaKép
sasha
 


Sasha!

Szerintem a Kismama újságon keresztül próbálkozhatnál. Én is rengeteg dolgot vettem úgy, a hirdetések által, többek között a kismama fürdõruhákat is. És nemsokára lesz május 5-én a BNV A pavilonjában a Kismama babaruhabörze ahol szintén szoktak mindenféle méretû, fajtájú kismamaruhákat árusítani. Szóval szerintem ne add fel, mert ugyanannyiból többet tudsz megvenni. Fõleg ha még akartok babócát, akkor meg úgyis hasznát veszed késõbb is.

Én sem akartam itt politizálni, de engem nagyon mellbevágott az hogy a mszp-sek mennyire át tudják vágni a többséget még mindig! Kép
Pedig ez már nem az elsõ eset!!! És a kenyér nehogy azt hidd hogy olcsóbb lesz majd az õ kormányzatuk alatt. Még '94-ben volt a jelszavuk a 3,60-as kenyér bevezetése, és hányak dõltek be akkor is nekik!Kép

Szia, azért az nem gond hogy ezt leírtam, remélem!

Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok Lányok!Bocsi hogy csak most irok,de multkor mire megirtam a levelet addigra megszakított a net és már hajnalodott így nem irtam meg még egyszer .Akkor kezdem,Sasha így ismeretlenül is boldog szülinapot kivánok.
Én is kivagyok akadva erre a sok bugyuta emberre nem igaz hogy nincs annyi esszük, hogy ennyi igéret csak KAMU lehet. A Keletinél a Garay térnél van egy jó turkáló kismama ruhák és baba ruhák is vannak .
majd irjatok ha akartok (jo lenne)
Lucky
Névtelen
 


Norcsi!

Köszi az infót a BNV-rõl eszembe sem jutott hogy kismamáknak is vannak cuccokKép Az mszp-rõl annyit hogy 94'-ben még iskolás voltam és nem igazán érdekelt a dolog, mert közvetlenül nem érintett, már ha érted mire gondolokKép Már arra sem emlékszem 4 éve mennyi volt a kenyérKép

Lucky!

Köszi a szülinapi kivánságotKép És a Garay téri tippet, majd azt is meglátogatom hátha akad...
Én irnék csak azt mondd meg mire vagy kiváncsi, mert azt nem mondtadKép
Ja a kismamaruha nélkül meg kibirok még pár hetet, de többet nem hiszem mert igy a 15 héten már nagyon nyom minden nacim 2 van amit amúgy is nagynak vettem azokat nyüstölöm és az egyik már sajna a combomnál megadta magát. Az itthoni melegitõket meg ugye max kutyasétáltatáshoz veszem fel.

cupi
sasha
sasha
 


Hmmmm
Most nézem hogy annyit dumáltunk igy az utobbi idõben hogy lett egy jó kis ArchívunkKép

sasha
sasha
 


Lánykáim, mi ez az éjszakai élet??????? Kép Kép Kép
Más, rendes ember csak MUNKAIDÕBEN netezik!!! Kép Kép Kép
Ti meg csak úgy otthonról?! Na, majd ad nektek a medgyesi-kovács-kuncze trió! Otthonmaradni terhesen vagy gyerekkel, esetleg többel is? Töröljünk el minden családtámogatást! Éljenek a nyugdíjasok! Adjuk meg nekik a FIDESZ által elsikkasztott 19.000 jó magyar forintot! (...elosztva egész hátralevõ életükre...) Szóval, ha meg meritek szülni a kölkeiteket, mehettek majd nyugdíjas szüleitekhez minden nap ebédre! (...így talán nem olyan megalázó elfogadni, mintha pénzt csúsztatnának a kezedebe, hogy nesze kislányom, neked nagyobb szükséged van rá...)

találdkihogyki

ui.: a helyes megfejtõk között választási ígéreteket sorsolunk ki!
Névtelen
 


Kedves Névtelen!

Sajnos igazad lehet, én is nagyon tartok ilyesmitõl. Nekem már senki nem tudja bemagyarázni hogy a bokros-csomag csak egyszeri megismételhetetlen valami volt. Minket nagyon súlyosan érintett, úgyhogy én sohasem szavaznék a maszop-ra, még ha más alternatíva nem is volna.Kép

Sasha. Nincs már olyan messze május 5-e, akkor meg ott biztos találsz kedvedre valót. Azt nem tudom hogy a piacon az új épületben az emeleten nincs-e kismamaruha-bolt, mert eddig összesen egyszer voltam fent, mivel olyan "szuper" módon csinálták, hogy csak mozgólépcsõ van, de az is csak felfelé. Hát egy dög nehéz kocsival, benne a baba, mellette a két másik gyerkõc, nem egy leányálom oda feljutni. Na de lefelé!!! Nehogy azt hidd hogy sokan ugrálnának körbe hogy melyikük segítsen!Kép

Lucky. Szia, jó hogy itt vagy köztünk! Remélem hogy két hét múlva majd ünnepelhetünk, legalábbis én nagyon fohászkodom ezért!

ld. Mizujs? Köszi az emilt, és szívesen a képeket.

Pusssszancs: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Jaj azt elfelejtettem, hogy milyen jó neked hogy még olyan fiatal vagy!Kép

Szióka: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Norcsi, mi lenne, nem látod, hogy névtelenkedem? Kép Kép Kép
Szóval még nem felismerhetõ a stílusom?
A guta engem is megüt attól a sok idiótától, akiknek mindegy mi lesz, csak az ne legyen, ami eddig volt!!! Azt hiszik, most majd jobb lesz, aztán kapnak majd a szemük közé a nagy marhái! Bocs, de két napja hótideg vagyok, mert bíztam abban, hogy élhetõ marad az életünk és bátran megszülhetem a luxuscikk második gyerekemet is! De ha igazán ki akarsz borulni, olvass bele a DÜHÖNGÕBE, el fogod dobni az agyad!

ha lehiggadok, írok újra, puszi: ildi-találdkihogyki
ld
 


Lányok!

Foggalmam sincs hogy mi lesz, de ti minden tõletek telhetõt megtettek azzal hogy elmentetek szavazni és sajnos a többi nem rajtatok múlik!Kép Azzal hogy halálra idegesítitek magatokat mivel lesz jobb? Tudjátok én megpróbálok mindenki szemével látni, és majdem mindig sikerül is de a politika más tészta. Igéretek mindig voltak és lesznek, és hiszékeny emberek is lesznek. Én momentán most azzal a nézettel mentem el szavazni, hogy mi lenne ha megpróbálnánk egy kormányt kibontakozni hagyni mert 4 év édeskevés egy elrontott országot helyrehozni. (Ezzel mindent elmondtam és mégis semmitKép) Nagyon sokan vannak viszont olyanok akik most nõttek fel és mentek el szavazni elõször. Õk mit sem éreztek a Bokros csomagból sõt én sem emlékszem már rá pedig 2.x-ra voltam. Annyit tudok róla amit mindenki szajkóz hogy rossz volt és nem kell több ilyen. Ha attól megnyugszotok hogy dühöngtök akkor jó, de én inkább szomoru vagyok, de a babám érdekében megpróbálok vidám lenni mert tudom hogy már érez engem, ha én még nem is Õt. Jaj mennem kell a dokihoz!

Majd jövök még, és még egyszer hangsújozom hogy tudatlan vagyok és nem vitaforumot inditványoztam Kép

sasha
sasha
 


Sasha, neked van igazad, mert ha felhúzom magam, attól csak a vérnyomásom emelkedik meg, arra pedig semmi szükség. Majd gondolok pozitív dolgokra!!!
ld
 


Oké, én is megpróbálok pozitív dolgokra gondolni!Kép Sasha, tudom hogy mit akartál érzékeltetni velünk, csak sajnos nekem már keserû tapasztalataim vannak.
ld. Hát még annyira nem jöttem rá, bár gondoltam rá egy kicsit, de a lényeg, hogy mindenben egyetértek veled! Sajnos az elsõ napok topicban rendre lettem ám oktatva, hogy ott ne politizáljunk. Na errõl ennyit!

Nyugi, még nincs minden veszve, de mindenkit aggitáljatok aki még teheti hogy menjen el és a FIDESZ mellett szavazni, jó?
Nekem a már igen rozoga nagyszüleim is elmentek szavazni, és el is fognak menni, mert õk már tudják hogy a maszop ígéretei mit is érnek valójában!

Pussssszancs, Sasha remélem minden rendben volt a vizsgálaton!

Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok lányzók!

Nos ami azt illeti most tudtam meg hogy 12 hetesen lett volna elsõ terhes genetikai vaizsgálatom!!! Hát nem mondta senki, sõt a doki miután 8 hetesen voltam csak annyit mondott keressem fel a védõnõt és voltam is 9 és 12 hetesen és õ sem mondta ugyhogy le lettem b.va, de nagyon nem izgat mert ahhoz hogy tudjam valakinek el kellett volna mondaniaKép Az UH alapján egy 14+6 hetes magzatom van amelyik bekapta a kezétKépKépKép (legalábbis úgy nézett ki, máramennyit a fekete és fehér foltokbol látni lehetettKép)
Minden eddigi eredményem normális és negativ, és a babán semmilyen drasztikus elváltozás nem látható. Egytõl félek hogy holnap mennem kell a háziorvoshoz (nekem Dr. Zsoldos) és nincs kedvem 4 órát ott ülniKép Szóval rendben vagyunkKép

Sziasztok
Sasha
sasha
 


Sasha drága, a genetikai UH-ra engem is vagy két héttel késõbb küldtek el (karácsony-újév miatt), ezért nem is mutatott jó eredményt, jól besz***attak, hogy beteg a Pocaklakóm, hát elmentem egy másik orvoshoz, aki normálisabb. Szóval 15 hetes és szopja az öklét...helyes lehet!
A körzetihez meg csak akkor menj, ha nagyon muszáj, csak egy vérnyomásmérés-hogyérzimagátért ne ülj be a sok vírusos beteg közé! Esetleg hívd föl elõre a rendelõt, hogy mikor lenne a legalkalmasabb, hátha kapcsolnak és behívnak soron kívül. Egy próbálkozást megér...
ld
ld
 


Id!

Köszi hogy elmondtat, akkor meg végülis marhára mindegy hogy az orvos küldd késõbb vagy nem is megyekKép A házidoki meg még nem is tudja hogy mi a helyzet és kell valami belgyógyász vélemény hogy hogy vagyok. Ezt én is meg tudommondani: Jól vagyokKép A vérnyomásom meg mindig tökéletes!!! Hát ami a soron kivüli dolgot illeti multkor a mama a babájával (aki egyébként a házunkban lakik a baba kb4 hónapos) nem hivták be elõbb és senkinek nem jutott eszébe elöre engedniKép Egyébként a dokim tényleg nagyon alapos egyetemen oktat meg minden, de a pontosságot nem nagyon tanulta még meg 1 órát min. késik, de érdemen betegként elõbb menni mert a rendelés kezdetén már 10 vannak ami az jelenti hogy ha holnap 16-ra odamegyek akkor kb 20-kor végzek nincs mese kötelezõKép Ja abban az esetben hivnak be soron kivül ha elõzõ nap nem jutottál sorra!!!

sasha
sasha
 


Hahó!

Sasha. Nem a 12. heti uh. a genetikai, hanem az AFP utáni, vagyis a 16. hét utáni. A 12. héten a nyaki redõ vastagságát mérik, és nem általános, csak jobb helyeken szokták, nekem pl. az elsõ kettõnél nem is néztek ilyet. Most Bánkócával nézték, és teljesen normális is volt. Aztán majd a 16. héten fogják megcsinálni az AFP vizsgálatot, és ha annak az eredménye meglesz (2 hét általában) akkor fog majd a valódi genetikai uh.-ra sor kerülni. Szóval semmi pánik!Kép

ld. Szia, jó munkát. Emil megjött majd valamikor válaszolok is, csak nem most, jó?

Pusssszancs: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: