Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Én ugyan csak a szomszédban lakok, de nem túl messze. Nati babám máj 24én született, tehát elég kezdő mama vagyok. Jó lenne némi tapasztalatot cserélni. Még mindig állandó evés alvás a program, tehát nincs sok változatosság. Szerencsére jó baba. És most enni kér...

Kép KépKép
lorca
 
 


Sziasztok!

Én is IX. kerületi vagyok, itt születtem a József Attilán, azóta is itt lakom, csak 3 évig laktam máshol, amikor férjez mentem, de aztán elcsábítottam ide a férjemetKép)))
Van két gyermekünk, a fiú 3,5 éves, a kislány 10 hónapos.
Régóta nem írtam már ide a Babanetre, csak véletlenül lestem most be, és egyből feltünt ez a topic, tök jó, hogy van egy ilyen isKép))

Sziasztok,
Beja
beja
 
 


Sziasztok!
Bocsánat, hogy így eltűntem, de mostanában nem egyszerű semmmi. Hétfőn megyünk a kórházba, kezdődnek a műtét előtti vizsgálatok, kedden és szerdán is lesz, ha jól tudom, de majd még kiderül. Aztán csütörtökön a műtét. Hát el sem hiszem, hogy vége lesz minden kínlódásnak, ami eddig volt. Bár még utána is fog neki fájni a helye biztosan, de aztán utána már tényleg elég lesz ezekből.

Látom gyarapodtunk Kép, ez nagyon klassz.

Andi, Beja, ha Baluval kész vagyunk és már teljesen jól van, akkor cirkálhatunk a lakótelepen. Kép Még az is lehet, hogy már mentünk el egymás mellett és morogtunk is utána, hogy na, ez az anyuka sem akar szóbaállni velünk. Kép Kép

Zsuzska már tutira nem 2in1, ilyen időben nem lehet kihagyni egy szülést. Ennél egy picivel jobb idő volt, amikor én szültem, de hideg front volt. Iszonyat lassan tágultam. Mondta is a szülésznő, hogy hidegfrontnál lassabban megy az ilyesmi. Remélem Zsuzska nem szenved sokat és Vincike hamar kibújik. Kép

Kataa, mi újság veletek?

hali
Dóri
doryy
 
 

 
 

Sziasztok lányok!
Szia Fic! Kép Kép Nagyon szupi ötlet ez a topic! Régebben kerestem de nem találtam és most véletlen kerültem ide, de tök jó!!!
Ha nem bánjátok csatlakozom hozzátok. A szt Imrés topicba irogatok nagy ritkán, de az annyire pörög hogy sohasem tudok visszaolvasni és elvesztem a fonalat.
Magunkról néhány szót: Móni vagyok, kislányom Virocska 5 hónapos múlt pár nappal. A Szent Imrében szültem jan.6.-án, a legcsodásabb doktornőnél. Szülés előtt 4 hetet benn kellett feküdnöm a H-ban magas vérnyomás miatt, így Virág a kiírt jan.29. helyett 6.-án megszületett. Hivatalosan nem számított koraszülöttnek a 2700 grammal és 52 cm-rel. Virág besárgult aztán val.színűleg ebből kifolyólag vérszegény lett. A Schöpfibe és a Heim Pálba még mindig járunk kontrollra, de úgy tűnik már minden rendben van. Virág most 68 cm és kb. 6500 gr. Sajna már nem szopizik :-( Marad a tápszer, gyümölcs, főzeléket nem nagyon akar enni, és ma kapott elöszőr tejpépet, hű ez nagggyon fincsi volt.
Kata, mi 3 hete költöztünk a tompa 26/b-be. ( a páva utcából) Mi is Csávás dokinénihez tartozunk szerintem nagyon rendes.
Dóri, Balu tündéri!! Akkor most 7 hónapos? ( matekból mindig rossz voltam :-)) Megnéztem a honlapodat, minden betegség rossz egy ilyen pici manónak, ne szomorkodj a műtét az orvosság erre a betegségre , mi is keresztül mentünk egy- két-húsz vizsgálaton, vérvételen, sőt még vért is kapott, Annyira megviselt hogy valószínűleg ezért ment el a tejem! Szóval fel a fejjel!! Szorítunk nektek!!
Andi, Bogica már nagylány! Ti merre laktok?
Lorca nagy gratula Nati babához! Ha tudok szívesen segítek, igaz én is elég tapasztalatlan vagyok :-)
Fic, egyben vagytok még? Kinél fogsz szülni?
Megpróbálok képet felrakni magunkról.
puszi mindenkinek
Remélem nem hagytam ki senkit! bocsi kicsit sokat írtam.
Monesz
monesz
 
 


Beja, bocsi hogy kihagytalak.
Fic, láttam este hatkor még egybenKép
Lányok, nem jár senki a tompa utcai ( 16. szám alatti) turiba?
Moneszzz
monesz
 
 


Kata, Alex igazi kis macso, jaj a lányoknak néhány év múlva Kép
Monesz
monesz
 
 


Sziasztok, sehol senki???
monesz
 
 


Sziasztok!
Asszem lassan nem tudom követni, hogy ki kicsoda, hol lakik és mekkora gyereke van és húúú, szépen szaporodunk. Kép
Monesz, köszi a bíztatást, igyekszünk erősek maradni.
Ezek szerint Ficánka még mindig 2in1? Jól bírja ezt az időjárást. Lehet, hogy Vincike nem frontérzékeny? Kép Na, de ma...ma akkor is előbújik. Kép Elvileg tegnapra volt kiírva, ha jól emlékszem.
Doryy
doryy
 
 


Sziasztok!
Hát, Zsuzska nem kapkodja el, az biztos, de reméljük, hogy ha elmegy szülni, azért jelez felénk!! :-)
Én is örülök, hogy így gyarapodunk, de biztosan hamar össze fogunk ismerkedni. Dori, tényleg jó lenne, ha hamar felépülnétek, és akkor tudnánk itt a lakótelepen is "élőben" talizni. Monesz, mi is a József Attila ltp.-n lakunk, de azért néha szoktunk a körút felé is menni (pl. a Brumi macit imádjuk!). Bogica tényleg nagy már, 8 és 1/2 hónapos lesz, és 2 napja már előre felé is mászik négykézláb :-))))), eddig ezt csak hátrafelé tette, de most már napról napra ügyesebb lesz.
Lorca, természetesen én is segítek, ha valamiben bizonytalan vagy. Most biztosan nagyon kimerít még az állandó éjszakai kelés, etetés, fejés monotóniája. De hidd el, nagyon megéri a fáradozás!!
Monesz, én nagyon tudom ajánlani a Sinlac pépet a tejpép mellett, mert nekünk nagyon bejött(rizs és szentjánoskenyérmag alapú pép és nagyon finom, kicsit édeskés íze van - dokival kell feliratni).
Beja, majd te is raksz fel képet a két babócáról? Hát, jó nagy baba lehetett a kisfiú, biztos nem egy könnyű szülés lehetett... De cuki az a ultrahangos kép is :-))
Andi
liginé
 
 


Sziasztok!
Húúú, alig tudom követni a dolgokat, de nagyon örülök, hogy így gyarapodunk!
Dóri, és persze kedves többiek, még mindig 2in1!!!! Kép De most túl vagyok a múlt heti csüt/pént. depin, a hétvége tök jó volt!!!! Kép Tegnap este elkezdett máshogy fájni a pocak, aztán elmúlt valamikor éjszaka alvás közben, reggel semmi, délelőtt megint elindult valami, aztán most megint semmi. Ezek már tényleg görcsök, remélem, hogy mostmár hamarosan tényleg megcsocsózhatom Vince babát! Kép Balunak gyors gyógyulást kívánok, gondolok Rátok! Mindannyian nagyon drukkolunk!

Monesz! De jó, hogy ide találtál! Kép Szőnyi doki + Váradiné Ica csodás párosnál fogok szülni! Kép
És én nagyon gyorsan fogok tágulni, mert szedtem caulo bogyót, ittam málnalevél teát, sokat pihentem, és különbenis punktum! Kép Ja, és még olajjal is kencézem magam alant, de azt csak két hete, hátha nem kell majd vágni!

Ne haragudjatok, most nem is írok többet, mert nem túl jó ülni, nyom erősen, de ígérem, hogy jelentkezem, ha van valami!

Cupp mindenkinek!
Ficánka
ficánka
 
 


Meg ha nincs semmi, akkor is! KépKépKép
fic.
ficánka
 
 


Sziasztok
HUUUU mennyien lettunkKépDe ez csak jo,gondotlam en hogy soknak van itt netje a kornyekenKépKép

Andi
Megneztem a kepeiteket,nagyon cuki Bogi,es neked ez a rovidebb haj nagyon jol allKép
Szomoruan hallom hogy a Schofiben ilyen rossz tapasztalatod volt a csecsemosokkel.Nekem van ott ismerosom,egy hazban laktunk a Tompaban(Eszti a neve)ha esetleg emlkeszel ra.Mindig csabit at hozzajuk ,hogy majd a szopi is jobban megy ott mert nagyon foglalkoznak a kismamikkal.Ezek szerint ez sem annyira igaz??
Es azert beindult otthon a szopi???

Lorca
Udv ittKépEs hol laktok???Gratula a nagyon kis friss babydhez es sok erot az elso napokraKépKép

Beja
Neked is udv,meseslj Te is magatokrol.Te mint egyetlen itteni tapasztalt ket lurkos mamiKép

Dori
Nagyon nagyon szurkolunk neket a mutethez meg ehhez a nehez hethez.Gyogpuszik elore mennek Balunak,neked meg kitartastKép
Mi jol vagyunk,bar a most hetvegen megint ossze volt eresztve az 5 gyerek anyueknal es hat abbol amr 3 tuti beteg ugyhogy most drukkolok, hogy
megusszuk.Mar csak 1 het bolcsi es utana jon az 1 honapos szunetKép


Monesz
Koszi a dicseretetKépHat mi ott laktunk a turival szemben es voltak jo cuccok nagyonKépAz elado csaj is nagyon kedves.
Mi a Tompa 11-ben laktunk tavalyig akkor koltoztunk at 2 utcaval arreb, most a Brumi Maci kozeleben lakunk.

Ficanka
Neked meg jo fajdogalast meg kieszulodest.Ez mar jelent valamit ,ugyhogy izgulunk es szoritunk neked isKép
Kinek irsz ha megntek a korhazba?/vagy apat beidomitod hogy irja az esemenyeket jo hireket ide?
Pusza

Kata

Kép
Kép
kataa
 
 


Sziasztok lányok!
Tök jó, alakul ez a topicKép
Fic, szerintem nagyon hamar meglesz kicsi VinceKép
Lehet hogy még ma éjszaka? Kép A Szt. Imrés topikban szó volt a beöntésről: ha nem lennének fájásaid közben, akkor nem lenne rossz, de elég valószínű hogy lesznek így ki kell bírni Kép
Ficánka Te nagyon ismerős vagy nekem!!!
Andi, nem találtam a képeket még probálkozom.
A turis néni a barátnőm Kép Érdemes oda menni vásárolni mert tényleg jó cuccok vannak. Ja és nem kapok jutalékot Kép
Beja, láttam a profilodban hogy a nagyfiút Bálintnak hívják, és a királylánynak mi a neve?

Lányok, csináltam egy összesítést hogy tisztán lássunk babák nevét nemét korát illetően:
Fic: 0 éves Vince
Dóri: 7 hónapos Balú
Kata: 2.5 éves Alex
Andi: 8 hónapos Bogi
Lorca: 2-3 hetes Nati
Beja: 3.5 éves Bálint és egy 10 hónapos kislány a neve még titok Kép
Monesz: 5 hónapos Virág
Remélem nem hagytam ki senkit és stimmelnek a nevek stb..
Kérdeznék a tapasztaltabb anyukáktól: Manócskám 5 hós sajna már nem szopizik 1 hónapja eszik gyümit és most vezetem be a főzeléket. A cél az hogy minnél kevesebb tápszert kelljen adnom. (a régi védőnéni nem segített igazán az újjal még nem találkoztam)Jó a következő rendszer? Regg: tápszer, tízórai: gyümi, ebéd: főzelék ( most még kevés főzi több tápszer), uzsi:tejpép, vagy gyümi, vacsi: tápszer. Lehet butaságot kérdezek de várom a tanácsokat. Egész jól eszik kanálból.
Most mennem kell, elég szó..só voltam. Bocsi
Puszi Monesz és Virocska
Külön gyógyitó óriási puszi Balunak!!!!!!
monesz
 
 


Andi, köszi a tanácsot, doktornénit megkérdezem.
Lehet hogy negyon béba vagyok de nem találom a babaneten a fotóalbumokatKép( Pedig nagyon szeretném.
Én is teszek fel képet magunkról.
Sziasztok
monesz
 
 


Eltünt amit írtam... Hát akkor ismét: Köszi Andi a tanácsot, dokinénit megkérdezem. Az előbb azt is írtam, hogy nem találom a fotóalbumot a babaneten.. de ez már a múlté, csak a szememet szúrja ki Kép
Na puszi Moni
monesz
 
 


Monesz, szerintem a tízóraira/uzsira csak gyümölcs még kevés lesz, engem is megdorgáltak a Schöpfis kontrollon emiatt. Mondjuk Bogica nem egy kövér baba (most 8 kiló körül lehet), és jó lenne még híznia egy kicsit. Azért ajánlottam a Sinlacot, mert abba bele lehet keverni gyümiket és így pont egy teljes étkezés lesz. Bár, ha nagyon kis husi a babócád, akkor egy nagyobb mennyiségű gyümi is elég lehet. Egyébként a napi 5-szöri étkezés pont tökéletes úgy, hogy reggel és este tápszert kap. Nálunk Bogica elég bukós (refluxos) baba, ezért mi reggel és este is általában tejpépezünk (normál, nem izesített Milupa HA pép). Jó, hogy már kanállal eszik, szerintem nagyon hamar meg tudják szokni.

Kata, nálunk Bogica 7 és 1/2 hónapig szopizott, de mellette kiegészítést is kellett adni, mert sajna a legelején nem volt ereje rendesen szopizni és nagyon lefogyott (2600g-ról 2200-ra), ezért muszáj volt tápszert is adni és állandóan fejni. Hát, az elején nem volt könnyű, de azért örülök, hogy azért eddig tudott szopizni. Aztán magától állt le, 2 szívás után már nem kellett neki a cici... Voltak nálunk más bonyodalmak is, a 2. hónaptól beindultak a légzésfigyelős bejelzések és beutaltak minket a Heim Pálba a belgyógyászatra, alvásmegfigyelésre. Beigazolódott, hogy tényleg van légzéskimaradása (8óra alatt 4-szer), ezért valóban veszélyeztetett a bölcsőhalálra. Mondanom sem kell, hogy milyen jól aludtam ebben az időszakban, aztán szerencsére 6 hónapos kora körül abbamaradtak a jelzések. Szóval megszenvedtük ezt az időszakot, de most már úgy néz ki, hogy rendeződnek a dolgok :-)))!
Andi
liginé
 
 


Sziasztok!
Este nem nagyon hagyott elaludni miniVince, de aztán negyed 10-ig szunyáltam, szóval bepótoltam. Most megint mocorog a gyerkőc és görcsölget is a pocim, én meg bejelentkeztem kozmihoz délutánra, és punktum. Úgy látszik, hogy amilyen aktív a pocakomban, olyan lusta onnak kibújni. Kispapit elküldtem dolgozni, én meg hadrendbe állítottam a konyhai és a fürdőszobai rabszolgáimat. Gondoltam, most írogatok, aztán kifekszem kicsit napozni, olyan gyönyörű idő van VÉGRE!!!

Dóri!
Megy a drukk!!! Kép Kitartás, minden nappal jobb lesz! Aztán elfújja a szél, és örülhettek a nyárnak és ismerkedhettek az új babanetes cimbikkel! Kép

Lányok, én úúúúúgy örülök, hogy már ennyien vagyunk!

Kata!
Minden OK Alexszel? Kép Remélem, nem kapott el semmit! Az 1 hós szünet alatt itthon leszel vele? Milyen a takinéni? Bölcsiben egész nap van? Csak azért kérdem, mert össze lehetne hozni egy talit mondjuk a Tinódi játszón a csajokkal, mit szólsz? Persze én nem tudok előre időpontot ígérni 100%-ra, dehát ez egyértelmű most.

Monesz!
Honnan vagyok ismerős? Lehet, hogy itt a környéken elmentünk már jó soxor egymás mellett? Képet kérek Rólad és Virágról is! Kép Azt lehet, hogy Te nézegeted a szt.imrés topicot, és én ott Giginek fogok üzenni SMS-ben, úgyhogy ott lesz infó, és akkor itt is szólsz a csajoknak? Mármint ha eljön a nagy nap.
Én is remélem, hogy hamarosan meglesz a babóca, mert már annnnnnnnnyyyyyyyyira várom, hogy megláthassam és össze-vissza csocsózhassam! Kép

Andi!
Rólad és Bogicáról is szeretnék képet látni! Kép A profilba nem tesztek fel? A 8 kg azért nem hiszem, hogy annyira rossz lenne, meg olyan kböző ütemben nőnek a babák, hogy csak na! Már biztosan nagyokat forog, meg mászik, igaz? És ő tul.képpen Boglárka?

Bea!
Hellóka! Kép Gratulálok a két babához! Persze én Rólatok is szeretnék képet látni, az UH-s tök jó! Kép Hol szültél? Most megálltok, vagy szeretnétek harmadikat is?

Lorca!
Gratulálok Nati-babához! Kép Te hol szültél? Írtál szüléstörténetet? Mi újság a kicsikével? És Te hogy érzed magad? Gondolom, egyre jobban, főleg most, hogy itt van újra a jó idő! És merre laktok?

Na, ügyi vagyok, mindenkinek írtam! Kép
Szép napot Nektek!

Jaj, láttátok az RTL-en a Gyurcsány-féle kérdező-show-t?
Nézzétek meg ezt: http://index.hu/kultur/media/0612yvette/
Vicces! Kép

cupp,
Zsuzska (avagy fic., aki ma 40+3)
ficánka
 
 


Sziasztok

Monesz

Aha ertem a baratnod a csaj,hat akkor neked mindig vannak jo lehetosegekKépMi mar nem igen vasarolunk ott,a noverem ikreitol kapunk sok cuccot meg altalaban kulfoldon vasarolunk Alexnak,na nem azert mert nem jo amit itt lehet kapni,csak eppen eleg draga a jo minosegKép
Es a baratnod be is vesz ruhakat eladasra?,Vagy csak elad?
Alex is tapis volt, bar en akkor sem kezdtem el a hozzatapit csak 5,5 hosan.UGy volt egy nap hogy reggel tapi,tizorai gyumi es ha meg ehes tapi,ebed fozi ,es meg tapi de kesobb ezt elhagytuk,tizorai gyumi pepek,este tejpep es lefekveshez tapi.Nekem nagyon bejottek a natur gabonapelyhek es gyumivel meg tapival is szerette nagyon.Kép15 hos korig kapott tapit de mar csak reggel es este.
Fotoalbumot a kezdolaprol tudod megnezni,es ott abc sorrendben a nevek megtalalhatoak.

Andi
Hat akkor nem volt egyszeru az eleje,nekunk sem bar nem betegseg miatt csak egyszeruen a mellgyuszitol hiaba akartam nem jott rendesen a tej sosem.KépO kapott mastol anyatejet 5 hoig ,de ha az elfogyott akkor jott a tapi.Latom a Te bogid is szereti a gyumi pepeket.
Lenyeg hogy jo kedvu egeszseges a babadKép

Zsuzska
Na latom Vincenek ez a nap sem jon be a kibujasraKépNem baj O tudja mikor akarKépMeddig varnak a befektetessel?
Hat eddig meg Ok Alex,remelem a bolcsibol haza is ugy hozom majd delutan.
Igen egesz napos a bolcsiben mar 3 hete,vagyis 8-4 kozott van bent.Nem leszek vele otthon egesz vegig csak 2 hetet azt is reszletekben .Anyueknal is lesz 1 hetet az unokatesojaval nyaralni,a ferjem is vesz ki szabit ,meg a neninkkel is lesz.En mar annyira nem is szeretnek szabin lenni,ennyi otthonlet utan.De a csaladi nyaralas az nem maradhat el majd augusztus kozepen,mar csak az uticel a kerdesKép
A taki neni szupi,nagyon alapos,pedig en aztan elegge kukacos vagyok tisztasag teren,de atment a vizsganKépKépRemelem jo hosszu ideig megmarad nalunk.

Na pusza nektekKép
Kataa

Kép
Kép
kataa
 
 


Sziasztok!
Jó sokat voltunk ma a kórházban, EKG, vérvétel, mellkasröntgen, beszéltünk az altatóorvossal is...epidurális érzéstelenítés lesz. Kép Még én is rettegtem, nehogy kelljen majd a szülésnél, hátmég neki milyen rossz lesz.Kép

Lorca
Hogy a csudába van erőd netezni ilyen pici gyerek mellett? Kép Én tiszta kóma voltam, hálóinges szellemként közlekedtem egész nap. Kép Kép

Lányok, hol vannak a képek? Úgy megnéznék mindenkit, de nincsenek képek.

Megyek vasalni, majd még benézek később.
puszi
DoryyKép
doryy
 
 


Sziasztok!
Én 8.kerületi vagyok,de a Shöfiben szültem,és most is a Trefort utcába járok dokihoz!
Van egy gyönyörü 10 és fél hónapos kisfiam,és augusztusra várjuk a kistesóját!
Ági
lacikaanyja
 
 


Szia Ági!
Jó gyorsan jön a tesó. Kép Direkt vagy véletlen? Kép Én néha izgulok, nehogy már most teherbeessek megint, még várnék egy picit, de végülis nem bánnám azt sem, ha már úton lenne.

Lányok, találtam egy ilyen oldalt:
www.homeopata.hu Itt van homeopátiás gyermekorvos. Mondjuk a IX kerben nincsen, de a VIII.ban van. A tudakozó alapján úgy nézem, hogy a Trefort utcában van egy homeos gyerekorvos, dr. Henczer Erzsébet. Nem hozzá jártok, Ági?
Most néztem a térképen, hogy az elég messze van nekünk. Azért inkább olyan doki kellene, akihez eljutunk elég gyorsan, ha tényleg menni kell és ki is jön, ha kell, nem a világ végén van.
Dóri
doryy
 
 


Dori
En anno felkerestem Henczel Erzsebetet,mert ajanlotta a kolleganom,es Ok is IX-ben laknak de kozelebb az Ulloi uthoz es oda meg kijar a drneni,de hozank mar nem mert nincs autoja.Egyebkent csak jokat hallotam azota mastol is rol,ugyhogy egy telefont meger,bar a lakotelep meg messzebb van neki mint miKép
Balu nagyon cuki a kepenKéplatszik hogy nem viseli meg a sok korhazKép
Nekme epiduralis volt a szulesnel es nem volt kellemetleni,inakbb furcsa,de hidd el jobb nkei mint az altatas es konnyebben is regeneralodik majd utana.Gondolom egy kis nyugtatot is adnak majd neki hogy fekudjon nyugodtan.
Drukkolunk tovabbra is nagyon!!!

Agi
Gratula kistesohoz es udv ittKépKépBevallalosak vagyok az tutiKép

Tenyleg en is varom a kepeket mindenkirol.
Kataa

Kép
Kép
kataa
 
 


Sziasztok!
Ági, üdvözlet, tényleg gyorsan jött a második babóca, de legalább majd jól el tudnak játszani egymással.
Raktam fel képet a profilomban, remélem, hogy most már jó, mert tegnap 1 órán keresztül szenvedtem vele, nem tudtam betölteni azt a fránya képet.
Dóri, nektek nagyon-nagyon drukkolunk, reméljük nem lesz semmi probléma a műtét alatt. Tényleg, mennyi idő lesz? A Heim Pálban végzik?
Az volna a kérdésem, hogy ezeket a homeopátiás szereket csak vényre lehet kapni vajon, vagy anélkül is?
Andi
liginé
 
 


Sziasztok!

Andi, nem a Heim Pálban, hanem az I.gyermekklinikán csinálják.

A homeos szereket vény nélkül is lehet kapni. Az Ifjúmunkás utcában van homeos gyógyszertár, rögtön az első pénztárnál vannak kirakva, én már vettem tejelválasztást serkentő bogyókat, páromnak meg torokgyulladásra szirupot.
Ma néztem a neten, hogy a Napfény patika is homeos elvileg, de én azt nem szeretem, mert soha nincs semmi, ami kell nekünk, meg a babakocsival nem tudok felmenni. A Börzsöny patikába járunk, ott szinte minden van mindig, sőt spec tápszert hozattak nekünk vidékről, mert csak ott volt 2 dobozzal belőle az egész országban, olyan új volt még, úgyhogy tök rendesek is. A kép alapján nem vagytok ismerősek Kép, de majd ha rendbejöttünk, akkor talizatunk.
Dóri
doryy
 
 


Sziasztok!
Még mindig semmi sajna. Ma kibújt az egyik sztimrés csajszi Zsombija 3 óra alatti hipergyors szüléssel, és ők tegnapra voltak kiírva. Persze nagyon örülök nekik! De rettentően szeretnék már én is szülni! Kép Most láttam a képeket, alig tudom visszaparancsolni a könnyeimet. Már elég hullámzó a kedélyállapotom, holnap megyünk NST-re, bízom benne, hogy végre bíztató szavakat mond a dokibá és nem azt, hogy "szép zárt méhszáj, még ... hét"!

Kata!
Remélem továbbra is okés Alex! No, nem baj, majd az egyik délután a nyáron összehozunk egy talit, oksi? Kép Majd ha mi is kicsit megerősödtünk, és Balu baba is jól lesz, akkor valahol egy köztes játszón. Mit szólsz?

Dóri!
Jaj, szegény kicsi Balubaba! És szegény Te! Az altatás lehet, hogy jobb lenne, nem? Tudom, hülye kérdéseim vannak! Drukkolok, hogy hamar túl legyetek a dolgon, és gyorsan el tudjátok felejteni! Balu nagyon aranyos a képen, olyan nagyon puszilgatnivaló pofija van! Kép

Ági!
Hellóka! Gratula a 10 hós kiskrapekhoz, és a gyors másodikhoz is! Kép Maradj velünk, jó ez a kis csapat! Terveztétek a gyors kistesót vagy becsusszant? Most is a söpfibe jársz?

Andi!
Bogica cukifalat a képen!
Nektek kicsit talán messze van, de a Páva u.-i patikában is vannak homeós bogyók, és kb. 11-13 óra között mindig ott van egy nagyon helyes patikusnéni, akitől mindenféle tanácsot kaphattok, és mindent beszereznek, meg sok bogyót tartanak is! Igaz, hogy sajna ott is van pár lépcső fel, de biztosan segítenek. Telefonon is lehet érdeklődni ebben az időben, biztosan segít a hölgy!
fic. (40+4)
ficánka
 
 


Sziasztok!

Fic
Azért nem lehet sima altatást, mert alvás közben is érez fájdalmat az ember és akaratlanul is megfeszül a vázizomzat, a sebész úgy nem tud dolgozni, annyi kellene izmoznia, mire szétfeszíti, de akkor meg nyilván szakadna is, meg sérülnének a szövetek, úgyhogy ezt nem lehet ilyen hosszú műtétnél.
Most szerencsére alszik, remélem ilyen viszonylag simán telik majd a nap többi része, bár eddig még csak egyszer nem kapott enni. Helyette limonádét kapott, amit persze üvegből nem fogadott el, úgyhogy kanállal adtam neki, úgy 80ml lement, de utána még volt egy közepes hiszti. Lesz még óriáshiszti is este, az tuti. Kép

Na, megyek rápihenni.
Dóri
doryy
 
 


Sziasztok!
Gyorsan magunkról, amíg fel nem ébred Natasa. Mi a 8. kerületben lakunk, egy kicsit arrébb, a Keleti Pu-nál, de úgysem vagyok valami mobil mostanában. Máj 24én született, hajnali 3.20kor. Elég gyorsan, pláne, hogy első baba. 11kor vettek fel a kórházba és kb 1 körül már nagyon untam, úgyhogy a húzós része kb 2,5 óra volt, maga a szülés olyan 10 perc. Szerencsémre a dokim pont ügyeletes volt, volt egy jó szülésznőm, párom bent volt, csak arra a lábfelpakolós 10 percre menekült ki, úgyhogy egész elviselhető volt. Kedden született a SOTE II.-ben, szombaton jöttünk haza, mivel rá kellett húzni a sárgasága miatt egy napot.
Az alváshiányt egész jól bírom, egyenlőre. A kórházos héten hétfő reggeltől szombat estig olyan 10 órát aludtam, kb 20 részletben, úgyhogy amióta a párom segít itthon, egész jól elvagyok. A lakás még jobban is áll, mint a 9. hónapban. Pihi nincs sok, de van macska, madár, hal, teknős, rakás növény, azok meg nem várnak addig, amíg Natasa kicsit nagyobb lesz. Nem csinálhat mindent a férjem, bár elég lelekes.
Ti már átalusszátok az éjszakát? Nekem még ez csak egy távoli álom.
Netezni nem sok időm van, de mivel évekig dolgoztam suliban, hozzá vagyok szokva a sok ember társaságához. Meg ahhoz, hogy ne csak én beszéljek. Ha Natasa rámpillant, már örülök, de elég társaságigényes vagyok, úgyhogy próbálkozom. Ezt a levelet is több részletben írom, már volt közben egy szopi.
Azt hiszem, most ismét jelenésem van, társasághiányos gyermekem, megyek gőgicsélni.

Kép KépKép
lorca
 
 


Sziasztok!
Lorca, én is ott szültem. Neked ki a dokid? Elég egy monogramm is, ha gondolod. Kép
Balu egész jól tűri a koplalást. Fél 9-kor megivott 80ml limonádét, 3/42-kor 20at és most játszik. Persze délelőtt volt egy kis hiszti, de az az álmosság és éhség miatti vegyes hiszti volt. Nem értem miért nem hisztis most, játészik szépen. Hozzá sem szólok, elvan magában, nem akarom emlékeztetni rá, mindig akkor jut eszébe, hogy éhes, ha meglát... vajon miért? Kép
De ettől függetlenül akkor is gyomorgörcsöm van, hogy melyik pillanatban kezd rá megint és nem akarja majd abbahagyni. Apának szóltam, hogy ma véletlenül se túlórázzon...klassz rosszabbul bírom, hogy éhezik a gyerek, mint ő maga...
József Attilások. Mikor raktok fel képet magatokról is. Tegnap próbáltam memorizálni a babakocsis anyukák arcát, hátha találkoztunk. Az egyik anyuka rám is nézett, mintha ő is memorizált volna, hogy hátha én vagyok..., de lehet, hogy csak képzelődtem. Kép
Dóri
doryy
 
 


Sziasztok

Andi
Nagyon cuki a Bogi babad a kepenKépKép
En is csak a Pava patikat ajanlanam,mert ez homeopatias patika es az a gyogyszeresz akit Ficc emlitett tenyleg otthon van az adagolasokban,mindenbenKépIGgz van itt is 3 lepcso,de sajnos majd mindenhol van.

Dori
En a Borzsony orvosi rendelobe jarok,ott van a hazi orvosunk.Egyebkent Raday utcaban lakik(szerencsere soxor eleg felmenni este hozza)de a rendelobe is jarunk neha.Plane meg babasan sokat vervetelre.
Na orulok hogy azert jol telik a napotok.LEhet hogy ebben a melegben Balu sem annyira ehes.Az este lesz meg kritikus de apaval csak megoldjatok valahogyKépPErsze tudom hogy ideges vagy,de holnap a korhazban a mutet utan mar csak jobb leszKép

Lorca
Alex mar 3 hos koratol ataludta az ejjeleket,bar O tapis is volt talan ezert.De imadtam erte,mert en nem birnek 1 even keresztul ejszakazni az biztos...Kép
Neked kitartast az elejehezKép

Zsuzska
Nagyon eltuntel?Vagy csak a korhazban vagy?

kataa

Kép
Kép
kataa
 
 


Sziasztok!
A délelőtt a H-ban telt, NST a kisded aludt, aztán 20 perc után jött a szülésznő, és gyorsan oldalt fordított (mármint én fordultam, ő mondta), és akkor beindult. Doki szerint sok a magzatvíz, azért is indul nehezebben. Meg nekem hosszabb a ciklusom. Szülésznő szerint változott az arcom, de babácska még mindig nagyon fent van. Holnap délután UH, ma csak azért nem, mert rengetegen voltak. Pénteken újra NST, és hétfőn befekvés és (jajj!) indítás. Úgyhogy drukkoljatok légyszi nagyon, hogy beinduljon végre kisVince! Kép

Dóri!
Látod, milyen szuper kisfiad van?! Kép Kitartás Neked, már nincs sok hátra! Holnap gondolok Rátok, és nagyon drukkolok! KépKépKép

Zsuzska (40+5)
ficánka
 
 


A dokim dr Bőze Tamás, és minden ok volt vele. Neked ki volt, Dóri?
A három hónap jól hangzik. Bár a tej miatt, ha még akkor is szopi, úgysem aludhatok olyan sokat. Mondjuk egy fél éjszaka is megtenné. Ha ennél nem lesz rosszabb, ebben kiegyezek még egy jó ideig. Szerencsére jó az alvókája.
Ficánka, ne aggódj az indítás miatt. Szerintem ugyan rosszabb oxival, mint egyébként - abban ugyan nincs tapasztalatom, de legalább gyorsabb. És te legalább akkor tudni fogod, mikor kezdődött. Nekem fogalmam sincs róla.

Kép KépKép
lorca
 
 


Sziasztok!

Doryy, a műtéthez hajrá, drukkolunk!!!
A tali jó ötlet, lehet, hogy tényleg látásból ismerjük már egymástKép
Olyan édes a kisfiadKép

Ficánka, KisVincéhez is hajrá, lehet, hogy ma te is mészKép

Pár szót magunkról:
Bálint 2001. december 12-én született 3950 grammal, a MÁV-ban, rendes úton, de nagyon nehezen. Hajnalban indultak a fájások, és délután 15:21-re lett meg. Sajnos eléggé megsérültem szülés közben (nem akarom bővebben kifejteni, nem akarom ijesztgetni a szülni készülő kismamákat), utána megműtöttek, aztán több hónapos keserves felépülés következett. Sajnos nem tudtam őt sokáig szoptatni, akkor még azt hittem, hogy a megpróbáltatások miatt.
Eszter (így hívják a királylánytKép) 2004. augusztus 1-jén született, hipergyorsan, felfogni sem volt idő. Reggeltől fájogattam picit, de egyáltalán nem volt vészes, mosogattam még, pakolgattam, megreggeliztettem a családot, ilyenekKép Aztán délben bementünk, a választott szülésznőm tanácsára. Beértünk, szűk 4 ujjnyi méhszájjal. 14:02-kor már meg is volt a kislány, röpke 4150 grammos súllyalKépKépKép Õ is a MÁV-ban született. Ja, és 2 héttel előbb érkezett... nem is tudom, mekkora lett volna, ha kivárja az augusztus 15-ötKép Esztert sem tudtam sajnos sokáig szoptatni, kiderült számomra, hogy valószínűleg "az én készülékemben van a hiba". Pedig nagyon akartam...
Hogy lesz-e harmadik? Nem hiszem. Ugyanis Eszter születése után is teljesen lerobbantam, lett egy jó kis csípőizületi gyulladásom, alig tudtam lábraállni hónapokig... szörnyű volt. Mára nagyjából jól vagyok, de nem az igazi.
Ezek után azt mondom, hogy még egyet nem merek bevállalni, Isten tudja, mi bajom lenne... Nem akarom tolószékből felnevelni a gyerekeimet.

Na megyek, megpróbálok vmi képet feltenni, de mostani nem nagyon van...

Sziasztok,
Beja
beja
 
 


Sziasztok!

Köszi lányok a homeós gyógyszertárakat, majd, ha szükség lesz rá (de remélem, hogy nem egyhamar), akkor mindenképpen benézünk a Pávába.

Zsuzska, nagyon drukkolunk mi is, reméljük, hét végére csak kipottyan a babóca. Azért ritkán maradnak bent +1 hétnél tovább, úgyhogy én mára, vagy holnapra saccolok :-))).

Beja, nagyon édesek a gyerekeid! Ezek a hatalmas barna szemek... Úgy sajnállak, hogy ilyen megpróbáltatásaid voltak a szüléseknél. El tudom képzelni, hogy most még nem vágyódsz a harmadikra, de ki tudja, lehet, hogy egyszer még másképpen lesz.

Én is nézegetem mostanában a babakocsis kismamákat, hogy kinek lehet hasonló korú gyermekük, hátha megismerlek benneteket, de eddig vagy kisebbek, vagy nagyobbak voltak, úgyhogy valószínűleg még nem taliztunk véletlenül. Ja, egyébként nekem a képekhez képest még rövidebb a hajam Kép Bogi csillag mindig húzta, úgyhogy muszáj volt még rövidebbre vágatni, de azért tüsi nem lesz!

Dóri hatalmas drukk nektek mára! Reméljük, minden rendben lesz és hamar kijöhettek a kórházból. Pici Balunak sok puszi a gyógyuláshoz.

Lorca, nekünk is Bogi kb. 3 hónapos korától aludja át az éjszakákat, úgyhogy lehet, hogy ez tényleg egy választóvonal. Addig pedig már nincs sok hátra :-).

Andi
liginé
 
 


Dori
Neked mega drukk a mutethez mara!!!!

Zsuzska
Neked meg ahhoz hogy ne kelljen befekudni es inditani Vincet,KépKép

Beja
Hu nem lehetett konnyu egyik szulesed utan sem.Remelem mar jobban vagy.Hogy birtad 2 picivel ennyi problema mellett?

Pusza
Kata

Kép
Kép
kataa
 
 


Sziasztok!

Bocsi, én a VII.kerből vagyok, csak lenne egy kérdésem. Tudja valaki, hogy a Lenhossék utcában, és párhuzamos utcákban a metro felé még mindig ingyen lehet az utcán parkolni?
Ott szoktak megállni az autós barátaim, ha hozzám jönnek, mivel csak pár megállóra van tőlünk.

Köszi előre is!
Andi
andi68
 
 


Sziasztok Csajok!
Voltam UH-n, ott meg azt állapították meg, hogy valamivel kevesebb a magzatvíz, de rögtön mondták, hogy nem kell megijedni, na, marha jó. Hívtam is a szülésznőmet, mondtam neki a többi értéket is, ő azt mondta, szerinte nem lesz itt gond, holnap reggel CTG. Nagyon rendes volt, megkérdezte, hogy vagyok, mondtam, hogy túl jól, de tényleg, mégcsak nem is fájok! És akkor megkérdezte, hogy a lelkem hogy van, hát igen, látszik, hogy tapasztalt. Tudja, hogy ilyenkor már elég nehéz mosolygósnak lenni mindig, amit eddig megszokott tőlem (amúgy mindenki). Nem értem, miért nem akar már elindulni ez a babácska, és elég rossz arra gondolni, hogy ágyhoz láncolva csöpög belém az oxitocin ... szóval nem túl jó a hangulatom, de azért igyekszem! Kép Mától újra szedem napi 3*5 caulót, és most tartok 1 l teánál, gondoltam még fél lityót beiszok, úgysincs étvágyam, akkor legalább folyadék legyen elég.

Dóri,
egész nap soxor eszembe jutottatok, drukkolok nagyon!

Köszi a drukkokat és a bíztatást, én is bízom benne, hogy kipottyan ma vagy holnap! Kép

Beja,
gyönyörűek a gyerkőcök, köszi a képet! Kép Tényleg nem lehetett könnyű, szegény Te, hogy ilyen gondok voltak! Jó, hogy mostanra jobban vagy már! Kép

Cupp Mindenkinek!
ZsuzskaFicánka (40+6) hajajjjj!
ficánka
 
 


Sziasztok!

Doryy, ha tudsz, írjál, mi újság! Hogy van Balu?

Lorca, Eszti is kb. 3 hónapos kora óta alussza végig az éjszakát, a nagykönyvekben is az van, ahogy Liginé mondta, választóvonal lehet. Bár Bálintnál előbb sikerült, de hát nem egyformák a gyerekek.

Kataa, hát, nem volt egyszerű. Mikor Bálint született, 2 hónapig Anyukámnál laktunk, itt a Jozsón szintén, akkor vettük a lakásunkat, és épp felújítás alatt volt. Ezért Anyu rengeteget tudott segíteni, mikor olyan vacakul voltam a szülés után. Aztán miután Eszti megszületett, és előjött ez a hülye csípőizületi nyavaja, akkor is tudott segíteni, hiszen itt lakik a lakótelepen és nyugdíjas, átjött sűrűn. Bálint pedig bölcsis volt. Tulajdonképpen ez az én mázlim, ha Õ nincs, nem tudom, mi lett volna.

Ficánka, továbbra is hajrá!!! Meg tudod kérni a férjedet vagy valakit, hogy ha megtörténik a nagy esemény, akkor írjon ide nekünk egy fél sort? Jó lenneKép Persze, ha nem megy, nem baj, ne csináljatok belőle gondot!

Hú, na megyek, mára még van egy-két dolgom.

Sziasztok!

Beja
beja
 
 


Sziasztok!
Sajna ,elég keveset jutok a géphez,Lacika most éli pakolós korszakát!Terveztük a kistesót,azt szerettük volna,ha együtt nö fel a két baba!
A hugom,és köztem is 1 év 2 nap van!
Lacika július 23-án lesz 1 éves,és még nem alussza végig az éjszakát!Miért?
A Trefort utcába járok dokihoz,Dr. Bakos Istvánhoz!
Õ a Söfiben doki,péntekenként ügyeletes!
Ficánka!Kitartás!!!!
Megyek mostmár aludni!
Sziasztok!!!
Ági
lacikaanyja
 
 


Ficánka! Ne aggódj az oxi miatt, nem vagy ágyhoz láncolva. Az infúzió csöpög, te meg mászkálhatsz. Egy kicsit macerás, mivel húzni kell magad után az állványt, de megoldható. És legalább így gyorsan túlleszel rajta.
Beja! Én is szeretnék egy pöttömöt, de nem tudom hogy lehet bírni két minivel. Nem féltékenyek egymásra? Pontosabban a nagyobb?

Kép KépKép
lorca
 
 


Ficanka
Remelem ma a CTG hoz valami eredmenyt,aztan mar csak a hetvegen egy kicsit kenyezteted apat,es beindul Vince isKépKép
Erdekes hogy ket felet mondtak a magzatvizre,de ha nem koros ertekkel tobb vagy kevesebb akkor tenyleg nem kell megijedniKép

Beja
Nagyon szepek a gyerkocok tenylegKép
Na akkor anyukad segitett,gondolmo mashogy nem is ment volna.Irigy hogy nyugdijas es meg kozel is lakik.Nekem 50 km-re es meg aktiv.Bar a hetvegeken ha naluk vagyunk mindenben segit.Szerencsere van vigyazo nenink 1 eve aki hetkozben segit ha dolgom van,csak hat ugye ez sincs ingyen.
Miota bolcsis Balint??A kics miatt adtatok be.Nekem is az Alex 2 eves kora ota,O azert mert extra tarsasag igenyes,a beszoktatas is flottul emnt es azota sem sir ,szeret jarni.Most hogy dolgozom marcius ota jol jott hogy mar beszokott.

Agi
Aha ,terveztetek.Akkor gondolom orultok nekiKépTudjatok mar a nemet???

Jovo hgeten harom nap szabin leszekKépUgyhogy Siofokra lemegyunk egy kicsit nyaralniKépKép
Kataa

Kép
Kép
kataa
 
 


Sziasztok lányok! Nem tudtam részletesen visszaolvasni Kép
Ficánka, Ti még egyben???? Holnap elutazunk a férjemmel londonba, igy nem leszek gépközelbe Kép Kép
Most mennem kell! Remélem mire visszejövök egy babával többen leszünk Kép Fic, nagyon-nagyon szép szülést kívánunk nektek! Képez nem tudok még felrakni.
Üdvözlöm a bandában a nálam újabbakat! Tök jó hogy ilyen sokan vagyunk. Majd bandázhatunk a belső kertekben.
Sziasztok Monesz Virág
monesz
 
 


Fic, van egy mikroba való sterilizálónk, én már nem használom, szívesen odaadom.( ezt a két szót nem tudom hogy kell írni)
monesz
 
 


Szasztok!
A mai CTG is csak azt hozta, hogy minden oké. Annyi történt, hogy az előbb elment a nyákdugesz. Szülésznő szerint megindul szépen a 7végén Vince, remélem igaza lesz! Most le kell pihiznem, mert dögálmos vagyok, de még jelentkezem!
fic. (alias Zsuzska)
ficánka
 
 


Sziasztok!
Nem tudok visszaolvasni, csak végigpörgettem és láttam, hogy írjak, hogy mi van. Kép
Hát, túlvagyunk a műtéten. Sikerült, csak szegénykémnek nagyon fáj még az egész. Persze napról-napra javul majd, de most éppen az a rossz, hogy fáj neki. Kap fájdalomcsillapítót, de az sem tart örökké, túl gyakran meg nem lehet adni.

Vincike, most már tessék kibújni! Kép
puszi
Dóri
doryy
 
 


Dóri!
Küldöm a gyógycuppokat Balu babának!!! Nagyon ügyesek vagytok! Kép Próbáld meg elterelni a figyelmét játékkal, mesével, közös mesefilmnézéssel ... dehát ezt biztos csinálod is, csak okoskodok, bocs!

Monesz!
Tök rendi vagy! Kép

Helyzetjelentés: fájdogálok, nekem nem tűnik nagyon brutálnak, de nekem a menzesznél nagyon erős görcseim voltak, úgyhogy lehet, hogy ez már az. Meg az előbb hatalmasat f.stam (bocsesz!). Megyek pihizni, és mérem a fájások idejét. Meg előtte megnézem, hogy minden össze van-e pakolva! Ha nem jelentkeznék, akkor tudjátok, hogy elmentem babázni (végre én is)! Kép De ha még bírok, akkor jövök!

Mindenkinek szépséges napokat, Balunak gyors gyógyulást!

fic.
ficánka
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!
Sajna valamikor hajnalban teljesen elmúltak a fájások, pedig este már egészen bedurvultak, meg soxor mentem klotyira is. Nem nagyon értem, hogy lehet az, hogy így elmúlt. A nyákdugesz távozása azért ad még némi reményt, hátha folyt.köv. kicsit később. Kép
No nem baj, szombat van, "itt a jól megérdemelt hétvége", már azon jár a fejem, hogy milyen progira beszéljem rá a kedvesemet!
fic.
ficánka
 
 


Sziasztok!
Balu még mindig nincs túl jól, nagyon fáj a pocija, sokat sír és baromira nem érdekli egyik felvidító próbálkozásom sem. Nem csoda... Remélem holnapra most már tényleg jobban lesz, különben befekszem mellé gyomorfekéllyel.

Fic
Mi a szösz van már?! Mondd meg Vincikének, hogy sipirc kifelé. Kép Beszélgess vele, mondd meg neki, hogy nagyon jó lesz neki itt kint is és ahogy kibújik összepuszilgatod és pár nap múlva kap valami nagyon finomat. Kép

Beja
Nem ismerősök a gyerkőcök, bár a babakocsikba nem szoktam bebámulni - olyan nagyon - úgyhogy még mindig elképzelhető, hogy már mentünk el egymás mellett.

Andi
Milyen képekről beszélsz, ahol a hajad még hosszabb volt?

Lorca
Én Valent Sándornál szültem.

Kataa
A Börzsöny utcában nem felnőtt orvosi rendelő van? A saját háziorvosod van ott, Alexnek meg ott a környéketeken van dokija? Vagy lehet, hogy nem egészen értem, amit írtál. Kép


Dóri
doryy
 
 


Sziasztok!
Ma pihi volt, aztán délután 1,5 órás séta és egy közepes (kb. 30 cm) pizza bevágása után most kicsit fájdogál a derekam, babácska helyezkedik. Már elég sírós volt a hangulatom, de aztán megvigasztalódtam mostanra, mostmár tényleg pár nap, és megpuszázhatom kisVincét! Kép

Dóri!
Balunak jobbulást, holnap már BIZTOS, hogy jobban lesz, aztán meg mégjobban! Kép Kitartás, mi szorítunk és drukkolunk Neked, ezt ne felejtsd el! És tök aranyosat írtál nekem, köszönöm! KépKépKépKép Te egy nagyon jó ember vagy, hogy még így, amikor megvan a magad baja is tudsz foglalkozni más emberrel és kedvességet osztogatni, KÖSZI!!!! Kép
ZsuzskaFic.
ficánka
 
 


Dóri, csak azokra a képekre gondoltam, amik a babanet-es fotóalbumjainkban vannak (címüket korábban megadtam). Jobbulást Balunak, szegénykét úgy sajnálom. Elhiszem, hogy most nem igazán tud felvidulni, de a sok puszi biztosan segít neki. Nehéz napok ezek nektek, Neked sok kitartást, de hidd el, jövő hétre már sokkal jobban lesz!Kép

Ficánka, remélem ma csak jó híreken hallunk rólatok Kép Kép Vincike irány a nagyvilág, már sokan várunk ám rád! Kép Kép
Andi
liginé
 
 


Sziasztok!
Tele vagyok energiával, nyomtam 3 adagban össz. 700-at a lépcsőzőgépen, aztán mindenféle itthoni teendőknek hódoltam. Kép Vince keveset mozog, mintha megint lejjebb ment volna, enyhe fájdogálások vannak, meg feszülések, fáj a derekam, nő odalent a nyomás, a bokám nagyon bedagadt ... tehát mindenféle előjelek vannak, de semmi komoly. Pedig mindent bevetettünk már! Kép Van még 18 óra holnap de. 10-ig, mikor mindenképp meg kell jelenni a H-ban ... hátha magától elindul! A kedvesem majd értesít Titeket, hogy mi van velünk, meg Monesz is fog tudni hírt adni a másik topic alapján! De azt is lehet, hogy bekuksiztok a Szt.Imrés topicba, és megkérdezitek a csajokat, hogy tudnak-e valamit rólunk! Nagyon aranyosak, biztosan tudósítanak!
Balunak gyors gyógyulást kívánok!
Legyetek jók, mindenkinek szép jövő hetet kívánok! KépKépKép
ZsuzskaFic.
ficánka
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: