Új privát üzeneted érkezett!

Szia Chris!

Én csak egyet tudok de még én sem voltam nála.
Dr. Molnár Marianna tel: 233-1195. Itt találtam a neten a babanetes családoknál a piglet honlapján találsz még többet is de a IV. ker-ben csak Õ van egyedül.
Sok sikert hozzá, és várjuk a beszámolót.

Szia tiktakora
tiktakora
 


Sziasztok!

A ti környéketeken is sokat petárdáznak? Már elõre félek, hogy mi lesz késõbb (szilveszter környékén) mert a kisfiam már most nagyon fél az erõs hangoktól. A múltkor is sétáltunk és a lábunk elé dobtak egy petárdát. Csoda, hogy nem indult be a szülésem, mert annyira megijedtünk. A pocaklakóm is összerándult. Ha nem lett volna ott a fiam biztosan elküldtem volna a dobálókat a melegebb éghajlatra.

sziasztok
Eszter
Eszter
 


Az Újpesten a Nádor u. 1. sz. alatt lehet "igényelni" Mikulást. A tel. számot sajna nem tudom.
Üdv. Chris
Chris
 

 
 

Szia Tiktakora!
Köszi az infot!
Felhívni még nem sikerült. De azt halltottam, hogy túl elfoglalt.
Lehet, hogy egyenlõre maradok a hagyományos házi orvosnál, aztán majd kevergek egyet ez ügyben.
Sok pusszz. Chris (33+3)
Chris
 


Sziasztok!Gabi vagyok. Két nagyfiam van, 12 és 10 évesek. Játszótérre már nem járunk, régebben sem szívesen mentünk. Akkor a Rózsa utcai még új volt, ott többször voltunk.
Nekünk Kálmán Mihály a gyerekorvosunk. Nagyon megfontolt, higgadt. A gyerekekkel barátságos. Eddig nem csalódtam benne. Nem ad minden hapcira gyógyszert, csak ha muszáj.Mindenkinek bátran ajánlom. A Király utcában rendel. Ott még tudom javasolni a Garami doktornõt.
Védõnõvel nem nagyon találkoztam sem amikor kicsik voltak, sem azóta. Õszintén, nem is nagyon hiányzott.
Sziasztok
Gabi
zega
 
 


Sziasztok!

Nekünk is a Kálmán doktor az orvosunk és megvagyunk vele elégedve. Mostanában sajnos elég gyakran találkozunk vele, mert a kisfiam folyton beteg.

sziasztok
Eszter
Eszter
 


Szia zega, Eszter!

Jaj de jó mi is a Kálmán doktorhoz járunk már (9éve)de elõtte az öcsémnek is õ volt az orvosa,és én is meg vagyok vele nagyon elégedve.
Sajnos mostanában mi is "gyakran" találkozunk mert elõször a nagy fiam utána természetesen a pici lány is elkapta a mostanában "divatos"nem tudom milyen virust.(Magas láz fejfájás).Szegénykéim, de már semmi bajuk.

Ne tartsatok butának de a multkori doki látogatás után valahogy az jutott az eszembe sajnos a pici lányomnak(most 14 hónapos) már nem õ lesz végig a gyerek orvosa mert úgye nem ma kezdte...........
Nagyon elszomorodtam de be kell látnom az igazságot.

Szerintem is NAGYON JÓ DOKI!!!!!!!!!!!!!
Sok ilyen kéne még:-))))))))))

Sziasztok Kati
kati69
 
 


Szia Kati!
Azért még ne temesd a Mihályt!!! Jó, hogy nem ma kezdte, de szerintem 14 éve van még.KépHa egyszer abbahagyja, gyanítom, a szokásos munkahelyi cirkuszokból lesz elege. Épp a múltkor beszélgettem vele ilyesmirõl. A "taknyos orrok" nem idegesítik, de az agyatlan rendeletek és a kollégákkal való viták sokkal inkább.
Ahogy nõnek a gyerekeid, egyre ritkábban lesz rá szükséged amúgy is. Szerencsére!
Szia! Gabi
zega
 
 


Szia Gabi!

Nem nem nem !!Eszembe nem jutott csak ezek szerint rosszul fogalmaztam.Ezzel azt szerettem volna irni,hogy a fiamnak szerencséje van.Végig 1házi orvosa van.De a lányomat szerintem már nem fogja sajna végig (tudtommal 18év ma a korhatár)õ "gyógyitgatni".
Amit te irtál "ne temesd" ez látod nekem nem igy jutott az eszembe hanem a nyugdijba vonulása.
Lehet,hogy csak azért hoztam igy össze mert a családunkban is most ment valaki nyugdijba?

Még egyszer szeretném leirni azt amit a fenti hozzászolásomnál már leirtam:NAGYON JÓ DOKI!!!!!
Ha mod van rá én nem is nagyon megyek máshoz,csak ha nagyon muszály(szabadságon van és pont kell az orvos akkor persze nem várom meg).

Minden jót nektek is és csak ti is az utcán találkozzatok vele.


Sziasztok Kati
kati69
 
 


Sziasztok!

Nincs véletlenül valaki, aki Káposztásmegyeren lakik?

Katica
Katica
 


Sziasztok!

Újpesten keresek egy megbízható, jó fogorvost. Tudna valaki ajánlani?

Katica
Katica
 


Katica!

Gyerek vagy felnõtt?
Magán vagy nem magán orvos?

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Szia bigacsiga Kata!

Felnõtt fogorvos kellenne, a legjobb az lenne, ha nem magán( azért ugye nem kell fizetni), de a magán is jó, csak jó legyen.KépAnnak is örülnék, ha esetleg többet is tudnál írni.
Elõre is köszi.Kép

Katica
Katica
 


Sziasztok,

Mi még csak kb. két hónap múlva leszünk újpestetiek, tudnátok ajánlani jó gyerekorvost? Mi Megyerre költözünk, az Oxigén Gyár mögé. Merre van a legközelebbi rendelõ?

Magunkról annyit, hogy kisfiunk Tomi 8 hónapos. Most Zuglóban lakunk (Kriszta! Tényleg jó árak vannak a Mini Manóban, kicsit sajnálom is, hogy messzebb lesz eztán), de már nagyon szeretnénk újpestiek lenni?

Segítenétek kicsit megismerni a kerületet?

Elõre is köszönöm:
Erika
kerika
 
 


Katica!

Pozsonyi uti felnõtt fogászat
dr. Horváth Ágnes

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok!

Köszi bigacsiga!Kép
Katica
 


Sziasztok!
Én is innen: Ancsi vagyok, én is a Lebstückben lakom, közel az emlitett játszótérhez, de még nem vagyok teljesen érintett, mert a fiam 9 hónapos, majd nyáron! Mi is szeretünk itt lakni, sokat sétálunk az emlitett sétáló utcákon. Nekünk is Király utcai rendelõ, de Varga Emõke doki néni, szerintem nagyon aranyos.
ancsurci
 
 


Sziasztok ujra,
Most láttam, hogy már van egy Ancsi, igy maradok Ancsur(ci). Nem lelekesedem hogy megjelent a nevem, de mostmár mindenki tudja, nem értem miért irta ki Kép(
Most irtam elöször ebbe a fórumba..
jó éjt mindenkinek
Ancsu
ancsurci
 
 


Szia Erika!

Van még a környéketeken eladó lakás?

Vagy tud valaki valamit a Tópart AUCHAN mellett épülõ újpesti lakásokról?

Köszi

Zsu
Zsu
 


Szia Ancsurci!

Kicsi az internet Kép. Mi is a Lebstückben lakunk, csak az én kisfiam már 3 éves és kb. 1 hét múlva fog megszületni a kishuga. Nyáron biztosan összefutunk majd a játszótéren.

minden jót Nektek
Eszter
Eszter
 


Szia Zsu,

legutóbb azt mondták, hogy még hat eladó lakás van, de most épül a következõ ház, szerintem ott még többféle eladó lakás van. Ez a Bagaria utca, az iroda is ott van, ott érdeklõdhetsz.
A Tópart Auchan közelében épülõ lakásokról nem tudok semmit.

Szia,
Erika
kerika
 
 


Sziasztok Lányok!
Egy kicsit off voltam,de mostmár megint minden OK.
Mitõl különlegesek ezek a lakások,mert engem is érdekelne?
Úgy hallottam,hogy Káposztáson lesz valami bababörze,igaz ez? Pussz,
Ancsi
Ancsi71
 


Köszi Erika!

Érdeklõdök majd holnap. Elõzetesen csak azt szeretém megkérdezni, hogy mennyi a nm ár?

Szia

Zsu
Zsu
 


Sziasztok ÚjpestiekKép

Ha tud valaki eladó lakást Újpesten, Káposztáson, kérem szóljon....Nyár elõtt nem fogunk tudni költözni.

Köszi:
Jovika

Kép
Kép
Kép
Kép
jovika
 
 


Jovika

Merre fele keresed? Egyik baratnomek most aruljak a lakasukat ha meg nem sikerult nekik eladni. Ez kaposztas 2 van billa-ra nez az ablakuk.

Napocska
napocska
 
 


Szia Jovika!

Eladó a lakásunk Káposztás I-en.77 m2-es, 3 szobás.
Ha érdekel az e-mail címem: katocam@freemail.hu

Katica
Katica
 


Én keresnék Káposztáson lakást! Kettõ plusz felest, három szobást.

Köszi
Dobos István

06-209-82-72-00
Dobos István
 


Napocska és mindenki, aki tud lakást:
max. 10,5-11 millióért, min. 3 (2+2 fél, 1+3 fél) szobásat keresünk, lehetõleg keleti fekvésût, normális környéken, normális házban, nem földszinten.
Elõre is köszönöm a segítséget.

Katica, mél megy.
Sziasztok: Jovika

Kép
Kép
Kép
Kép
jovika
 
 


Sziasztok!

Azt szeretném megtudni, hogy ismeritek-e a Pozsonyi úti rendelõen dolgozó Székely doktornõt. Õt ajánlotta valaki. Szeretnék gyermekorvost váltani, de mi a XIII. ker.-ben lakunk. Igaz öt percre sem autóval!

Szerintetek át lehet venni másik kerületbõl is gyermekorvost?

Köszi
Andi2
andrea (andrea)
 


Kedves Andi2!
Az én helyzetem hasonló ,mint a tiéd,mégis pont fordított.Mi ugyanis újpesten lakunk ,de a doktor bácsink a XIII. kerületben rendel;a Nõvér utcai rendelõben.Csak annyit kellett tennünk,hogy az elõzõ helyrõl el küldettük a rendelõ címére a kartonunkat.
Ancsi
Ancsi71
 


Zsu,

bocs, hogy ilyen soká válaszolok (vizsgára készülök, így nincs túl sok idõm Kép ), ha még aktuális a dolog, szóval 240 négyzetmétere, de ez még tavalyi ár, mosz nem tóm, hogy hol tartanak...

Szia,
Erika
kerika
 
 


Andi2!

A Székely doktornõ nagyon rendes õt tudom ajánlani (bár mi nem hozzá járunk), de a váltótárást a férfi dokit inkább nem.

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Szia Ancsi!

Elvileg mi is a Nõvér utcába tartoznánk. Megkérdezhetem, hogy most kihez jártok?

Andi2
andrea (andrea)
 


Kedves Andi2!
A mi doktorbácsink Dr.Antoni Pál.Nagyon kedves,segítõkész.
Engem 8 éves koromtol kezelt,majd mindkét hugomat és most az én két fiamat és a hugom kisfiát is õ gyógyítja,tehát igencsak ismerjük õt. Ami különösen szimpatikus benne,hogy nincs "elszállva" az orvostudománytol, mindig a józanész szabályai szerint dönt:gondolok itt olyanra,hogy nem tömi antibiotikummal a gyerekeket,ha egy kis náthájuk van,de természetesen felirja a gyógyszert,ha szükséges.
Ha akarod leirom a rendelési idejét.
Ancsi
Ancsi71
 


Újpest Központban eladó ABC Design 2000 tipusú, 2 funkciós babakocsi, 2 irányból tolható, vizszintesig dönthetõ, bolygókerekes, téli lábzsákkal, esõvédõvel, napernyõvel, kivehetõ mózeskosárral. Huzata szürke-barna macimintás. Elõl a karfa leszedhetõ. I.ár: 20,000Ft

S-es méretu, elegáns tavaszi-nyári kétrészesek, nadrágok, egyedi modellu kismama ruhák eladók. I.ár: 4500Ft/db

Elsõ kézbõl babaruhák 56-68-as méretig kisfiú részére (bodyk, pulcsik, rugdalózók, zoknik, sapkák, együttesek, kisingek) Árban megegyezünk.

Csiki Melinda
Tel: 370 6525, 06 30 853 1529
Névtelen
 


Melinda és Mindenki!

Ez nagyon jó ötlet, hogy újpestiek itt hirdessünk, legalább egybõl tudja mindenki, hogy a közelben van az áru.

Akkor folytatnám a sort...
Eladnánk egy Brestil (olasz) hálós óriásjárókát, négy kapaszkodója van a felállás könnyítéséhez, pasztell színû, és kiváló állapotban van! Ára: 12.000 Ft

kriszta7@hotmail.com
krisztocs
 


Sziasztok!

Babasétáltatáshoz keresek partnert, újpest központban. A kislányom 1 hónapos, a kisfiam 3 éves.

sziasztok
Eszter
Eszter
 


Sziasztok!

Sétáláshoz én is keresnék partnert, csak Káposztásmegyeren.

Sziasztok, Katica
Katica
 


Sziasztok lányok,

én még nagyon új vagyok itt, ám újpesti.

Azt szeretném kérni, hogy ajánljatok egy nagyon jó gyerekorvost, de olyat akit éjjel-nappal lehet hívni és számítani rá, az anyagi része sem számít,az ilyesmire szerintem áldozni kell.
Amennyiben van ilyen Újpesten, mert már kezdem kétleni.

Jovika,

az én lakásom eladó, 35m2 panel, 1,5 szoba, Virág u. Érdekel?
blinczi
 


Sziasztok!

Az én lakásom is eladó. 36m2, 1.5 szoba a Lebstückben. Akit érdekel küldjön egy mailt a szulloeszter@mailbox.hu-ra.

sziasztok
Eszter
Eszter
 


Sziasztok!

A Pozsonyin lakunk, 2 és fél hónapos a kisfiam és sétálópartnert keresünk. Tudom, hogy itt a lakótelepen sok a kisbaba, mégsem futunk össze szinte senkivelKép
Tudtok a kerületben baba-mama klubbot, vagy olyan helyet-eseményt, ahol idõnként emberekkel lehet találkozni és jókat beszélgetni és nem feltétlenül csak a babákról?

üdv

gorsi
gorsi
 
 


még egy kérdés: ismeri valaki Groholy doktornõt a Pozsonyi rendelõbõl? Mi a véleményed róla?

üdv
gorsi
 
 


Gorsi!

Dr. nõ: Modora izlés kérdése, szakmailag viszont nagyon jó.

Az Ifjusági házban van baba-mama klub.

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Bigacsiga Kata!

köszi

gorsi
gorsi
 
 


Lányok:én 1+3 feles lakást keresekKép de azért köszi.
Jovika

Kép
Kép
Kép
Kép
jovika
 
 


Újpesten a Víztoronynál eladó 2 funkciós Pierre Cardin babakocsi (2000-es modell), 2 irányból tolható, vízszintesig dönthetõ, bolygókerekes, téli lábzsákkal. A huzata sötétkék alapon macimintás, a kerekeit felújítottuk.
Irányár: 15.000,- ft
Érdeklõdni: 06 20 427 5769
Névtelen
 


Nekünk elsõ perctõl a Groholy doktornõ az orvosunk. Én nagyon szeretem, igaz kicsit szétszórt, de imádja a gyerekeket és soha semmilyen problémám nem volt vele. Több ismerõsömnek ajánlottam már és eddig mindenki meg van vele elégedve. Egyébként a rendelõben csak az Urbán doktornõvel nem voltam megelégedve, valahogy nem igazán orvosnak való, persze minden relatív.
Névtelen
 


Sziasztok!

Most, hogy már párszor találkoztunk Groholy dokinénivel, minden ok, igaz, kicsit furcsa nõ, de bírom, hogy nem ír fel minden apróságra gyógyszert. A védõnõnk Kubik Zsuzsa, nem tudom ismeri-e valaki. Lassan 4 hónaposak leszünk, és fogalmam sincs minek jön havi 1-2x hozzánk, ráadásul bejelentés nélkül. Amúgy nagyon rendes, csak nekünk elég az is, mikor oltásnál találkozunk. Mások, úgy olvasom, alig találkoznak a védõnõvel. Akkor most mi lenne a normális?

üdv: Gorsi
gorsi
 
 


Gorsi!

Én mondtam! Kép
Nekem még benne azt tetszik, hogy szociális ügyekben is segít az anyukáknak. Ovi, bölcsi juttatások stb., felhívja a figyelemedet mi jár neked.

Védõnõ: Ez a mániájuk, csak úgy betoppannak, ha jó, ha nem jó.
Én az enyémmel ezért vesztem össze decemberben, mert nem voltam itthon amikor jött és majdnem belém akarta beszélni, hogy nem engedtem be. Amikor meg még szoptattam, rendszeresen egyórakor hívott telefonon. Kép

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Névtelen!

Urbán doktornõ
Nagyon szereti a gyerekeket. Kép
Szakmailag is jó, csak hát régi motoros és nem tudott a korral haladni.
Nekünk körzetileg õ lenne az orvosunk, de én képtelen voltam õt választani. Egyszerûen nincs idõm és energiám rá.

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: