Új privát üzeneted érkezett!

tn_Zsuzsi! Én is benne vagyok, nálunk is mindenkit lehetne angolra tanítani :D Habár nem hiszem , hogy Kitti egyáltalán fél percnél tovább megmarad egy helyben.

Újság van! Kijött Blani első foga, szerintem már 1-2 napja, de most már egyértelmű. Nővérkéje meg az apja vacsiztak, ezt nem nagyon bírja elviselni, hogy ő meg nem kap, és a kezébe nyomtam egy pritamin paprikát, ezzel mindig el tudtam terelni a balhét. De most már nem szétáztatta, hanem leharapta, csak néztem, hogy ázik szét ilyen hamar? Hát, nem, a kis csipkés szélű foga.
ezért szenvedett akkor ő is. De éljen a Viburcol :D

Zsuzsi? Hány órától jó neked, mikorra rendeljem haza apát?

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni, hátha valaki ismeri Kósa Zsófiát. 2009. december 21-én született a kisfia Nimród a II. SOTE Klinikán. Egy kórteremben feküdtünk, sajnos nem találom sem az iwiw-en, sem a myvipen. Valamilyen -né Kósa Zsófia. Annyit tudok róla, hogy Zuglóban lakik és a férjének futárcége van. Ő van a képen: Kép
Tudom nagy Zugló, de hátha. Előre is köszönöm.
myandika@citromail.hu
Andi

Kép
andusz
 
 


Sziasztok!

Hát a tegnapi napunk elég "izgisre" sikeredett..... :?
Röviden,tömören a Bethesda-ban éjszakáztunk!
Agyrázkódást kapott Amina,csütörtökön elesett a jégen és pont a kobakját ütötte be! :? Bent tartották megfigyelésre,szerencsére semmi törés vagy repedés,de igy tartották jónak!
Ma délben hazajöhettünk,mert már látták,semmi baja,konkrétan nem bírtam vele! :oops: Hozta a formáját! :wink:

De ez annyira Murphy! Mindig pénteken vagy hétvégére történik minden! :?
Na de a lényeg,hogy semmi komoly ,pár napig ágynyugalom,diéta!

Orsi:ezt nem mondod!!! Ez a kis csaj! :wink: Akkor meg van a nyafiknak a miértje! Meglátod,ha mindent ilyen iramban csinál,a szülinapja elött elindul! :wink: :lol:

Andi:én nem ismerem Őt, de hátha a többiek! (bár ha arra felé lakik ahol a kép készült ,én úgy tudom azon a környéken nem lakik közülünk senki,de sosem lehet tudni...)
zsamin
 
 

 
 

Sziasztok!

húúú Zsuzsi ez nem hangzik jól, de a lényeg hogy nem történt komoly baja.

Az angolt majd megbeszéljük....

Bencusnak szeretnék alsó gatyát (86 és 92 méretben) meg kis trikót (92)venni, milyen áron tudtok hozni illetve milyen kiszerelésben és minőségben?meg kislány harisnyát szépet 0-6 hósig, meg 6-12 hósig, holnap megnézem a Tescoban mit lehet kapni.

puszi: Zs

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Szia Zsuzsi!

Nézd meg a Scamp honlapját,trikót biztosan árulnak!
Tervezem már egy ideje,hogy elmegyek,de mindig közbe jön valami, de most már ideje lenne ,mert már többen kértek tőlem cuccokat.... :oops:
( az ottani árakat ne nézd,annál kb 10-15 %al olcsóbban hozom :wink: )

Harisnyát meg alsógatyát Orsi biztosan tud hozni ilyen picurka méretben is,de majd jön és úgyis mondja! :wink: :lol:
zsamin
 
 


Sziasztok!

Most csak röviden: szerdán megyek a fehérneműshöz, megnézem a harisnyákat, meg zoknikat, meg trikókat, alsógatyából boxert vagy sima alsónacit hozzak? vagy hozok mindkettőt, aztán megnéted, hogy jó-e. ha vkinek kell még vmi pizsi, bugyik, zoknik, harisnyák akkor szóljatok!

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok! végül a Tescoban vettem zoknit, meg trikót, alsógatyát, de lány harisnyánk továbbra sincs, akkor abból kéne, mintás de max egy rózsaszínt, a többi más színű legyen és ne legyen rajta mesefigura. 0-6 hós (2db) és 6-12 (4db)hós. Köszi:Zs

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


sziasztok! Most csak gyorsan annyit, hogy hoztam harisnyákat, meg fiúknak alsónacit, KATA a Marcira is van, ha esetleg kell neki

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok!

Jövőhét kedden délután mit szóltok egy játszóházhoz?
Úgy tűnik marad ez a szuper "szobafogságos" idő,én meg egyre jobban érzem kevés vagyok Aminak!

Kata:

Marcinak mégegyszer Nagyon Boldog Szülinapot!!!!

Vigicica:hogy vagytok? Andi babának múlóban a hasfájás?
zsamin
 
 


Ó Jaj!

Már megint lemaradtam!

BOLDOG SZÜLINAPOT MARCINAK!!!!!!

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Zsamin! Még nem múlt el, szerintem annak köszönhető, hogy a kisasszony az utóbbi időben 2-3 naponta kakil, de akkor annyit, hogy rögtön zuhanyozni kell vinni :( , meg a köldöksérve is közrejátszik... Kedden voltunk a MÁVban kontrollon, már 57 cm és 5,5 kg vagyunk :)
Mit jelent a játszóház?
Kata, én is boldog szülinapot kívánok a Marcinak.

Végre használtam a babahordozót :) :
Kép

Kép
vigicica
 
 


Jaj,ezt a kaki dolgot ne is mondd!
Mi is szenvedünk vele,( vagyis azt hiszem inkább csak én. aggódom túl a dolgot... mint mindig ) de ő nem nem tud,hanem nem tudom miért,de szerintem nem akar kakilni! :?
Van hogy 4-5 napig semmi,aztán akkorát "pakol" (bocsi... :oops: ) hogy csak lesek!
De minden erölkődés nélkül,nem is kemény,nem is koppan,szóval fogalmam sincs mitől van!
A védőnő azt mondta,hogy ne parázzak,valószinüleg ő ilyen tipus,lassabb az emésztése,ha amúgy jó kedélyű,nem látom hogy baja lenne,akkor ne aggódjak! Na de akkor is!
Anyatejes Andi baba,vagy tápszert is kap? Mert azt is mondták,hogy ha anyatejes akkor teljesen rendben van,ha minden nap 4-5 ször kakil,meg az is ha csak egy héten egyszer....Ez csak nekünk riasztó!
Szegénykém,neki is kölldök sérve van? Az egyik bnőm kisfiának is volt, amiket mesélt nem lehetett egyszerű ilyen picivel,orvostol orvosig,meg kötözésekre járni.....
Nagyon látszik neki? Bocsi,ha nagyon kiváncsiskodom... :roll: :oops:

A játszóház a sugárban van , gyertek ti is! Bár még nem hiszem hogy annyira élvezné a nagy nyüzsit, de azért anyának is kell egy kis kikapcs,igaz? :wink:
zsamin
 
 


Sziasztok!

Tényleg nem kell túl parázni ezt a kaki dolgot, nemrég Blani is eljátszotta ezt, aztán kirobbant szegény. Kikttivel meg tiszta para voltam, mert ugye az anyatejes sárga kaki, az nála kb. 2 hétig volt sárga és utána zöld meg mindenféle. Én meg teljes para voltam, hogy úristen baja van, a doktornő már a végén csak röhögött rajtam, amikor még mindig úgy mentünk oltásra, hogy még mindig zöld. És nem kapott akkor még mást. Úgyhogy nyugi, masszírozd a hasát az óramutató járásával megegyezően körbe-körbe, az segít.

Ha vkinek nagy méretű kezes-lábas rugi kell éjszakéra pizsinek, szóljon, most varrattam a Kittinek, mert már nem lehet kapni az ő méretében, és még mindig abban alszik, nem kell szenvedni a takaróval, meg a kilógó derekával. Szóval ha kell vkinek, tudnak még varrni.

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata esetleg az Őrnagy utcai oviról? Sajnos csak oda vennék fel a fiamat, mert állítólag szükséges lenne neki a "gyógypedagógiai megsegítés" mivel még csak 70 szót használ, és a játékfejlődése is kicsit el van maradva (nekem nem úgy tűnik).
És ha a magánovikról tudnátok valamit, azt is megköszönném.
smam
 
 


Andibaba még teljes mértékben anyatejes, hál' istennek. Én is olvastam, hogy normális dolog akár 2hetente 1X telepakolni a pelust, de ha nyűgös, mindig azt hiszem, hogy fáj a hasa :(
A köldöksérv nem olyan vészes dolog, bár brutálisan néz ki, meg ha menyomom mornyognak a belek. Kötözésre nem járunk, sőt semmit nem teszünk vele, dokik szerint magától visszahúzódik, szerintem már kisebb lett, mint 1 hónappal ezelőtt.
Egyébként így nézett ki: Kép

Mikor lesz a játszóház? Lehet, hogy benézünk, legalább élesben is kipróbálom a manducát :)

Kép
vigicica
 
 


Sziasztok! nekünk valószínüleg jó a kedd...de? vagy du? Orsi akkor rendezném a harisnyákat is majd írj összeget.

Jó hétvégét!

Zs

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Sziasztok!

Nekem még fogalmam sincs, hogy jó-e a kedd, ha igen akkor alvás után du, de. angolozunk, ha minden igaz.

tn_ Zsuzsi! Többet hoztam, majd megnézed, hogy jók-e egyáltalán, mert nagyobbak is vannak.

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a köszöntést Marci nevében is! :-)
Hihetetlen, hogy már 8 éves!!!
Jó volt a buli, az Aprónép játszóházban volt. Nagyon élvezte, hiszen ez volt élete első szülinapi bulija!!

Anna beteg volt a múlt héten, a szokásos felsőlégúti nyavalya, én is elkaptam szerencsére :evil: , ma reggel Marci panaszkodott náthára. Szóval a szokásos, megy körbe a családon :-(

Orsi, most éppen jók vagyunk alsónaciban, de azért lehet, hogy megnézem, hátha vannak nagyobbak is.

Kép

Kép
bokata
 
 


Sziasztok!

Ezt nem hiszem el!! Írtam egy hosszú hszt,erre elszállt az egész...:twisted:
Na megpróbálom mégegyszer, rövidebben!

Mindenképpen délutánra gondoltam,a délelőttünk elég "rövid" (későn kelő brigád vagyunk... :oops: :wink: )
Kb 4ig alszik Amina,de ez annak függvényében változhat,hogy megérzi-e hogy megyünk valahová délután vagy sem... :? mert akkor van olyan ,hogy 5-fél6kor én keltem,hogy na most már ennyi elég legyen! :wink: :oops: :lol:

De majd akkor még holnap napközben értekezzünk!

Vigicica: a bnőmnek a kisfiának sokkal nagyobb volt a köldöke,nekik kb hetente kellett menni,hogy szorító kötéssel "visszanyomják", szegényke ,úgy sajnáltam mikor mesélte mit csinálnak vele olyankor! :cry:
Töredelmesen bevallom,hogy utána kellett néznem mi az a manduca... :oops: :roll: Először azt hittem Andibaba beceneve... :oops: :wink:

Kata: Jobban vagytok már? Gyertek ti is holnap!Annával a csajok garantáltan kitombolják magukat! :wink: :lol: :lol: :lol:
zsamin
 
 


Jaj ,Kata!
Nekünk ajánlottak kb egy hónapja egy tablettát,ha kezd taknyosodni,köhögni akár Amina,akár apa,vagy én napi 2x1 és a 3.nap végére semmi! De tényleg!!!
Teljesen természetes összetevők,semmi mellékhatás,ha holnap jöttök,ha gondolod elviszem a dobozát,tájékoztatót, én csakis ajánlani tudom!
Megelőzésre is jó ,immunerősítésként!
Igaz elég borsos az ára,(asszem 16 ezer) de ha azt vesszük,hogy a gyerekeknek,napi 1/4 - vagy 1/2 elég ,a 60 db sokáig kitart... :wink:
zsamin
 
 


Sziasztok!

Most már nagyon úgy néz ki, hogy jó a holnap du., tehát mi is úgy tervezzük, ha jöttök akkor elviszem a harisnyákat, alsónacikat is.

Hát ilyen ez a bölcsis-ovis -sulis kor, minden vackot elkapnak, és nincs olyan, hogy vki ne legyen beteg.

Én azért ezt szeretném megúszni, d eúgyse fogom, tudom.
De legalább addig...

Brigi? Mi újság van? Megint eltűntél!

Vigicica! Ti is jöttök holnap? Legalább összehoznánk a csapatot!
vannak ott fekvő részek is, el tudsz a picivel vonulni.

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Zsamin, nekünk a doki nem ajánlotta a kötözést, mert azzal túl sokat nem segítünk és csak tönkre menne a pici bőre.
Orsica, megpróbálunk elmenni, csak akkor pontosan hová és hánykor, illetve ha úgy alakul, valahol meg lehet szoptatni az Andibabát?

Kép
vigicica
 
 


Sziasztok!

Holnap nekünk -előre láthatólag- olyan 4től jó! Lefektetem korábban Aminát,remélem délelött kellően kifárad (megint :lol: ) és akkor ha 4kor eltudunk indulni,fél5 körül oda érünk!

Sztem (ha mondhatom Orsi nevében is) beszéljük meg a 4-5 órát délután?
De szóljatok,hogy kinek hogy jó,ki meddig alszik?

Alvásidőben még egyeztetünk holnap! :wink:

Ja: és a sugárban az emeleten lévő játszóházról van szó!
Én nem tudom hogy van e olyan eldugott kis helység ahol meg lehetne etetni a babát,de talán Orsi tud majd nyilatkozni erről! Én nem néztem annyira szét még... :oops:
zsamin
 
 


Sziasztok!

Lecsaptam őket, most van 35 percem, ahogy ismerem Blanit :D

Szóval 4-re jön haza apa, és valahogy akkor indulunk. Fél 5-5-re ott vagyunk.
Vigicica! Gyertek , ha tudtok, sajnos azt én sem tudom, hogy van-e valami külön helyiség ott, csak azt tudom, hogy a "moziszobában " vannak lefektetve matracok, de az nincs külön, egy légtér az is.
És a Sugár, emelet, és ahol azok a vásári bódék vannak, ott van egy sarokban a játszóház.

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok!
Hát, elmentünk az Andibabával a játszóházba. De mivel tömve volt és titeket meg sosem láttalak, az meg hűlyén nézett volna ki, hogy mindenkihez odamegyek, hogy ő e az, így visszafodultunk :cry:

Kép
vigicica
 
 


Sziasztok!

Hát ez a játszóház kész káosz volt ma! :shock:
Nem csodálom hogy hazamentetek Vigicica, mi is mire bejutottunk,meg ami bent volt...hááát kellett hozzá min. 6 szem hogy szemmel tartsuk a manókat! Keresztbe kukkoltuk és adtuk az infokat kinek merre "csavarog" a gyerkőce... :roll:
De azért nem vette el a kedveteket,ugye,legközelebb újra próbáljuk?
Lehet hogy a keddi napokat kihagyjuk ,hátha a többi napon nincs ilyen tömeg!
Lényeg a lényeg: ÉN tökéletesen kifáradtam! :wink: :lol: :lol: :lol:

Jó éjt mindenkinek!
zsamin
 
 


Vigicica! Későn jutott eszembe, hogy meg kellett volna adjam a telszámomat, hogy ránk csörögj ha ott vagy, így legalább találkozhattunk volna. Most elküldöm priviben, egyszer csak összehozzuk. de tényleg nagyon sokan voltak, nem tudom, hogy ez csak a féláras nap miatt van, vagy máskor is ennyien vannak.

Ha már jobb idő lenne egy kicsit, mondanám hogy elsétálunk arra, de ilyen mocsok időben nincs nagy kedvem kimenni, pedig Blani annyira megszokta, hogy de.kocsiban alussza a 35 percét, hogy általában kinn vagyunk mindig.

Gondolom ti sem nagyon mászkáltok ilyen időben.

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Orsica, én igyekszem minden nap sétálni, időjárástól függetlenül, bár az igaz, hogy néha inkább aludnék séta helyett :oops:

Kép
vigicica
 
 


Hát aludni azt én is szeretnék már, de nagyon. Csak valaki mondja már meg kedves lányomnak, hogy ő is alhatna. :cry:

Merre szoktatok sétálni? Összehozhatnánk egyszer!

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok!

Az első időkben én is azt hittem hogy én már sosem alszom ki magam... :cry:
Aztán szerencsére elég korán átaludta már Amina az éjszakákat,aminek úgy tűnik túl korán örültem,mert aztán jött a fogzás,a front...szóval mindig volt valami,ami miatt megébredt,de szerencsére elég hamar vissza tudtam altatni!
És most mióta itt vagyunk anyuéknál kb a 2. éjszaka óta átaludja ,este kb 10kor elalszik és reggel 9 körül ébred!
Álmában (is :lol: ) beszél,olyan ari,csak mondja-mondja ,aztán vissza alszik!
Remélem ha haza megyünk ,is hozza ezt a jó szokását! :wink:

Amúgy szerintem az idő is álmosít minket,nekem néha pl pont emiatt szutyok,szürke gusztustalan idő miatt nincs kedvem kimozdulni,de Amina már annyira igényli,hogy ha csak félórára is,de ki megyek vele!

És annyira várom még mindig a tavaszt!!!!
zsamin
 
 


Orsica, mi Csertő park - Csertő utca környékén szoktunk sétálni, de néha kimerészkedünk a Cédrus piacra :) Bármikor vevő vagyok egy közös sétára :)

Kép
vigicica
 
 


Sziasztok!

Ha már kicsit jobb idő lesz, úgyis kivonulunk a játszóra, és a múltkor felfedeztem (azt hiszem Tihany téri) játszót, Kitti nagyon élvezte, és akkor majd oda is megyünk, az úgyis ott van nálatok.

Nem tudom mi történt Kitti vonalzójával, ez nem én voltam :?: :?:

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Most már rájöttem, de nem tudok küldeni képet a nagyonbabához, vki már próbálta?

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok!


Kata. amig el nem felejtem!
Annak a mátyásföldi klinikának az elérhetőségeit eltudnád nekem küldeni?Konkrétan az ortopédia kéne, ha nem gond! Köszi!
Nem nekem kell- szerencsére! Velünk minden rendben! :wink:

Most csak gyorsban ennyi,aztán (szokás szerint) este jövök!
zsamin
 
 


NA EZ MEG MI???? :shock:
Látom Orsi neked is kicserélték a vonalzódat....
Mi van ,nem tetszik valakinek az amit választottunk??? :roll:
Gyorsan ki is törlöm inkább,nekem nem tetszik ez a cserebere.... :twisted:
zsamin
 
 


Zsuzsi! Itt a Klinika elérhetősége!

Budapest, XVI. ker. Prodám u. 18.
Általános információ munkanapokon:
06-1-407-2256, 06-20-939-0730
info@matyasfoldklinika.hu

a nagyonbaba.hu- n egyedi vonalzókat csinálnak, ezért cserélték ki, olvasd el, én próbáltam küldeni képet , de még nem sikerült.

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Köszi Orsi!
Elküldte Kata is, csak én vmit jól összekeverhettem,mert itt a XVI-ban nincs ortopédia... :oops:
De köszi,legalább (ne úgy legyen ) ha szükség lesz rá meg van ez is! :wink:

A vonalzós infót is köszi,látod annyira már nem terjed az agyam,hogy utána nézzek mi van.... :oops: :lol: :lol: :lol:

Mit szóltok a mai gyönyörű időhöz? ITTHON HAGYTUK A FOGASON AZ OVERÁLLT!!! Végre -végre-végre....:lol:
Kimentünk a ligetbe,annyian voltak,szerintem mindenki már erre várt hogy ki mozdulhasson ,pláne gyerekekkel!
Elvoltunk a bolha piacnál is,olyan cuki kutyák voltak,alig lehetett Aminát (meg engem is... :wink: ) "elvonszolni" onnan!

Holnap délelött egy játszó? Talán már elolvadt a hó ott is,bár most meg lehet hogy sártenger van??? :roll: :?
A patakpart katasztrófa,legalább is a biciklis útról letérve,de magyarázd meg ,hogy nem mehetnek le a járdáról... :? 3 kiló sarat vakartam le a cipőjéről,meg a nacijáról ,de elöbb utóbb csak felszárad és jöhetnek non stop "utca partik"!!! :lol: :lol: :lol:
zsamin
 
 


Sziasztok!

ÉS! VAN KIÚT A TÉLBŐL!!!!!!

DE állítólag ez a nap volt ilyen gyönyörű, jövő héten eső lesz, remélem máshol és nem itt.

nekünk max. az udvar jó holnap de., mert jön a védőnő vmikor, de lehet, hogy mire kijutnátok Zsuzsi addigra már letudom őt is, majd beszélünk.

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok!

Tudom már párszor megbeszéltük,de nincs kedvetek manó tornázni?
Délutánonként ,alvás után egyszerűen már nem tudom a kisasszonyt annyira lefárasztani,hogy ne rohangáljon a lakásban,ugráljon az ágyon! Annyira túlteng benne az energia (meg a rosszaság! ) ,hogy kész! Döntöttünk! Kitalálunk neki valami igazán fárasztó dolgot délutánra!
Megnéztem a bbgo honlapját,holnap 16:45-től van manó torna!
És Orsi,ha van kedved,és apa hazaér addig, mi meg mehetnénk egyet kondizni,csajok meg a megőrzőben tombolhatnak tovább,ha még van energiájuk! :wink:
Meg megnéztem a szentmihályi uszodában is a babaúszást,de az csak szombatonként van délelött,az meg nekünk nem annyira jó!

De ha valaki tud valami igazán fárasztó, gyerek programot,vevők vagyunk mindenre!!! :lol: :lol: :lol:
Legalább addig amíg nem tudom "kilökni" a játszótérre...ott kellőképpen letud(na) fáradni...
zsamin
 
 


Bocsi,megint elöbb járt az agyam.... :oops:

A délután (részünkről) storno, bejelentkezett barátnőm -alig fél év után :lol: - így a délutánunk az övé!

Sorry!!!
zsamin
 
 


Sziasztok! mi is vevők vagyunk vmi lefárasztós dologra, de szerintem nekúnk csak jövö héttől, Blani tegnap belázasodott, éjszaka 38.8-t nem bírtam levinni, most megyúnk a dokihoz du. Fogalmam sincs mi baja, semmi más tünete nincs. Vkinek ötlet?

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok! mi is betegek voltunk....hál istennek gyors lefolyású volt, (hányós-hasmenős vírus) én is szeretném mozgásra vinni Bencust, van ilyen kicsiknek való néptánc szerű foglalkozás a zeg-zugban. Szerintem kipróbáljuk, ha esetleg valaki jönne velünk szóljatok...

Orsi: nekünk is volt már ilyen hogy csak láz aztán semmi, 4 nap múlva folyt az orra, szerintem vírus volt, fogzással kombinálva.

Gyógyuljatok meg minnél hamarabb.

Zs

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Nekem meg marad a baba-mama torna :?

Kép
vigicica
 
 


Én nem biztos, hogy egyáltalán kibírnék bármilyen tornát végig. Lusta dög vagyok, de most már muszáj lesz. Holnap laborba kell mennünk a kicsivel, pisit gyűjteni, és vérvétel. Nem tudja vki honnan vesznek tőlük vért? Eüs létemre tiszta para vagyok. Vírusos a torka, de nem egyértelmű, remélem csak attól és nem találnak mást. Na meg a pisigyűjtés is, egyből Zsuzsiék jutottak eszembe. majd folyt. mindjárt

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Mondták nekünk is hogy van vmi hányós hasmenős vírus zuglóban,utólag is jobbulást Bencének!
A Zeg-zug-os foglakozásokkal (nekem) az a bajom,hogy nagyon korán kezdődnek! 9-fél10körül nekünk még korán van,bár tudom,ha elkezdjük az ovit,muszáj lesz a kisasszonyt korán kirobbantani az ágyból! :oops: :wink: :lol:

Orsi: nagyon drukkolok hogy ne legyen semmi baj Blanussal és "csak" a torka miatt legyen az egész!
Aminának a kézfejéből vettek vért.
Még elfelejtettem mondani,hogy ne tegyél rá semmi popsi krémet, sima vizzel mosd le neki,ne használj popsi törlőkendőt sem,csak simán a zacsit,és rá a pelust! És szopiztasd elég sokat vagy vizet adjál neki,hogy reggelig legyen benne valami! Teljes vizeletet kértek,vagy vizelet bact-ot is?
zsamin
 
 


egyenlőre teljes vizeletet, mert kaptam 1 kémcsövet, és közölték, hogy jó lesz ha az sikerül :(
majd beszámolok holnap!

Én arra gondoltam, hogy kipróbálnám szerdán de. az Egressy suliban a manótornát, tudom hogy ez de, de vki? Csak megint Blanka gondom van, mert megint mit csinálok vele? :oops:

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Esetleg ez érdekes lenne: http://www.zugloi-kerekerdo.hu, úgy láttam minden korosztály részére van valami :)

Kép
vigicica
 
 


Jaj látod Orsi,ez eszembe se jutott,pedig itt van a szánkban! :oops: :wink:
Blanust is hozod,csak ellesz az egyik sarokban ,vagy a babakocsiban,nem? Vagy veled,mert Kitti meg már egyedül is "rohangálhat" ... :lol:

Szerdán akkor bepróbáljuk? Én már abba is belemegyek, hogy délelött... :wink:
zsamin
 
 


A te linkedet nem tudom megnyitni,Vigicica, de azt hiszem már néztem ezt ,ez nem a Telepes u-ban van? Valami fajátékbolttal egyben?
zsamin
 
 


Nem tudom, miért nem sikerül, egyébként igen, a Telepes utcában van. Voltatok már ott?

Kép
vigicica
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: