Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Látom mindenki már szánkózni szeretne akárcsak mi! Nálunk valószinű hogy az ünnepek között a nagyiéknál leszünk vidéken és ott szép nagy dombok vannak és sok a hó is. Gergőnél már nem probléma hogy nincs támla a szánkón Andrist meg úgy is fogni kell ezért nálunk marad a hagyományos szánkó ami már rég meg van. Szerintem a lényeg hogy meg tudjuk a nagyobbaknak tanítani hogy használja alábát az irányításhoz és fékezéshez, perszenem mindját a leg veszéljesebb helyen kell kezdeni a dolgokat. Én emlékszem hogy gyerek koromban annyira féltem leereszkedi egy kicsit meredekebb dombon és mifelénk csak ojanok voltak hogy végig álltam a dombtetőn és szétfagytam, nos a fiam sem vekmerő és ennek ijenkor nagyon örülök...,a kicsi még nem tudom mijen lessz?!
A legfontosabbat még nem is írtam Andris ma 11 hónapos! és nemsokára követi Őt Peti! BOLDOG SZÜLINAPOT!
Örömmel hallom hogy mindenki gyógyul csak igy tovább!!
Sziasztok és szép napot mindenkinek! Ági.
danyoi
 
 


Hali!

Ági!

Boldog 11. hónaposságot! Milyen fura, utólsó hónap,hogy hónapokban mérjük a gyerkő életét. Ezek után már jönnek az évek. (Nálam az évtizedek Kép! )

Szánkó!
Nekünk van egy 3 személyes. Eddig jó volt, mert kicsi lejtön Kitti egyedül is le tudott jönni, nagy meredeken meg 3-an, úgy hogy Kitti volt középen. (Egyszer előre ültettük és mire leértünk 5 cm vastagon volt az arcán a hó, amit nem igazán díjazott.
Tavaly a Klauzálon főleg kartodoboz darabokon csúszott le a dombról. Ezt szerettük a legjobban, mert nem kellett hazacipelni. Kép
A karfás szánkó jó, de én eddig csak egyszemélyesben láttam. Akkor csak húzni tudjátok, de ha jön egy jó kis lejtő, nem tudtok lecsuszni.
Szóval nem tudok megoldást a problémára.
Most meg itt vagyunk a 3 személyessel, 4-en.
Kittinek kellene venni valamit, amivel egyedül csuszik, de féltem.
Na, mindegy csak legyen már hó!

Ági!
Jött a Télapó?
TÖbbiek?

Puszi!
Andi
andi68
 
 


Sziasztok!

Igen jött kedd este és Pisti volt az, és Gergő nem ismerte fel ojan jó volt az alakítás. majd teszek fel képeket az itteni albumba. Na majd írjatok, hogy bírjátok az adventi készülődést?
Én még eddig jól viselem bár egyre több ideges embert látok...
Sziasztok, és csak nyugodtan!
Ági!
danyoi
 
 

 
 

Sziasztok!
Bemásolom a korosztályos topikba beírt kérdésemet, nagyon izgat most ez a dolog...
:
Nem tudom, van-e időtök, ha van, megnéznétek a Gyermekek, betegségek...-ben a Fej forgatása nézés közben topikot? Csak két hozzászólás van, Phaid és én. Szóval Sami is ezt csinálta ma, meg is ijedtem ,főleg, hogy topik is van róla. Tudtok esetleg valamit erről a dologról?

Karácsonyról és egyéb vidám dolgokról ahogy időm lesz, dramatizálok egy kicsit ...Kép

Puszi!
rizike
 
 


Hali!

Írtam a másik topikba. Még csinálta?

Pusz!
Andi
andi68
 
 


Sziasztok!

Andi, még-még-még, Kitti-s sztorikat akarok! KépKép
A karácsonyi őrület nekem most egészen kedves, valahogy most, hogy Sami van, egész más az egész! Ti nem voltatok így ezzel, amikor az első pici született?
Sami ma egyszer csinálta a fejrázást, úgy láttam, viccből. Komoly megfigyelés alatt tartom most őkelmét. Csak ne lenne megint a nátha. Ti kigyógyultatok?
Volt már valaki immunológusnál? Még kérdeznék, de rohannom kell, mindenki alszik, rám vár a leamortizált lakás...

Ági, hol vannak a képek?

Puszi!
rizike
 
 


Sziasztok!

tettem fel képeket, majd jelentkezem!
Ági
danyoi
 
 


Heló topik!!!

Hol vagy?Kép
Sami már nem ki. Szikla esett le a szívemről...

Mi újság???
rizike
 
 


Jézus, most látom, mit írtam szerdán.
Szóval már nem rázza a fejét.Kép
Jó készülődést!
É
rizike
 
 


Na, végre egy jó hír!!!!!!! Kép

Remélem mindenki jól van!!!

Pusz.
Andi
andi68
 
 


Sziasztok!
Nálunk borzalmasan eseményteli volt az elmúlt 3 hét. Először én voltam beteg aztán mindkét gyerek egyszerre. Közben 2 vizsgám volt, meg beadandóm a fősulira, úgyhogy a nappali hajtás után minden éjjel 2-ig tanultam. Szerencsére legközelebb csak január 5-én vizsgázom! Ma Eszter is 11 hónapos lett, bár én még a 10-et sem fogtam fel.
Képzeljétek! Februártól tuti állásajánlatot kaptam, és mivel nagyon pénzszűkében voltunk, s már úgyis gondolkodtunk a bölcsin, megyek dolgozni. Szerencsére sikerült helyet kapnom Eszternek a bölcsiben. A baj az, hogy legszívesebben nem mennék dolgozni, annyira imádok vele itthon lenni, meg nekem ő még annyira baba!
Ági! Te is dolgozol végül, vagy nem adod be Andrist bölcsibe?
Lányok!
Ha addig esetleg nem jönnék, mindenkinek Kellemes Ünnepeket és minden jót kívánok a következő évre!!!!
Puszi:
Zita
zait
 
 


Sziasztok!

Zita!
Jó hogy előkerültél!

Sok szerencsét az új munkádhoz! Kíváncsi vagyok nagyon, hogy fogja bírni Eszter (és te) a bölcsit?
Amikor én beadtam Kittit, itthon néha annyira sírhatnékom támadt, és rohantam volna érte......
Aztán megszoktuk mindketten, ő előbb. Kép

Nálunk annyi újság, hogy Peti lemászik az ágyról, nagyn csibész, harap, és nagyokat röhög azon, hogy sikítunk, (Kitti is én is) amikor megharap. Sajnos nem bírom ki nevetés nélkül, pedig tényleg fáj, de kínomban is nevetek, amikor majd leharapja a bimbót, de azért vigyáz egy kicsit, mert még megvan. Kép

Kittike egy angyal, nem is tudtam, hogy ilyen jó gyerekek is vannak. Nem tőlem örökölte, ez fix.

Mindenkinek jó készülődést!

Puszi!
Andi
andi68
 
 


Sziasztok!

Zita, klassz a munka, nagy megkönnyebbülés lehet! Én is folyton arra gondolok, hogy a jó nyavalyába fogok dolgozni, hol, mikor és mennyiért...?!
Bölcsit egyelőre képtelen vagyok elképzelni, de Saminak nagy kedve van gyerekekkel játszani, úgyhogy szerintem nálunk is nekem lesz a nehezebb az "elválás"...
Kitti cukormanó, ezt tudtukKépKép
Harapdálás-partiKép

Sok puszi

(még t@knyosak vagyunk sajnos, pedig csináltunk egyeseknek Mikulásajándékocskát is, de nem bírtuk átadni...majd januárban...)
rizike
 
 


Sziasztok!

Na végre hallunk mindenkiről...
Zita én már dolgozom 2 hónapja de csak heti 2 délutánt és akkor Pisti van a gyerekekkel, jól csinálja de azért én is akarom adni Andrist a bölcsibe , ja és kibujt a 8-ik foga a hétvégén egy felső rágó fog. Már allig várjuk hogy járjon , de ha jobban belegondolok nem is várjuk annyira...
Gergő ma itthon maradt mert eléggé köhög, hétvégén disznó vágás volt nálunk de nem hiszem hogy ott fázott meg, mert már az oviban kezdte pénteken.
Zita mejik csoportba adod Esztert? Én Éva néniékkel beszéltem de azért megvárnám amikor már biztosan jár Andris, addig csak áttaposnak rajta a többiek, bár nem úgy néz ki hogy hagyná magát...
Szóval Peti harapós lett? Andris továbbra is hajat húz...de Ti már tapasztaltátok!
Örülök hogy Sami is teljesen jól van!
Hát megyek jók legyetek és készüldjetek békésen erre a szép ünnepre!
Majd még jelentkezem Puszi Ági!
danyoi
 
 


Sziasztok lányok!

KönyörgökKép, írjatok már, hogy vannak el ezek a nagyon picik a bölcsiben? Mennyi időre adjátok be őket? És gond nélkül megy a dolog? Nem sínylik meg? Nem akarok állandóan ezen lovagolni, biztos hótt uncsi, csak nekem még OLYAN kicsinek tűnnek! Írjatok valamit!
És szabad tudni, miféléket dolgoztok? Ha nem vagyok vindisgréc? Kép

Évó
rizike
 
 


Hali!

A bölcsi nekünk Kittivel nagyon jó volt, ő is Éva nénihez járt, oda ahova Ági Gergője is. Jó fej az Éva néni, bár amikor Kitti már 2 és fél lett, mindig szívatott, hogy Kitti nem hajlandó egyedül felvenni a cipőjét és a 3 csatos szandiját. Egyszer jól beolvastam neki, hogy nanemáááá, és attól fogva soha semmi rosszat nem mondott Kittire, -minden rendben volt, anyuka. Hát, nem is tudom melyik a jobb.
Kitti 18 hónapos volt pontosan amikor beadtam, szerintem ez nagyon ideális kor volt, mert annyira oda volt a gyerekekért. Persze ez mindenki gyerekénél változó, anyukák feladata eldönteni mikor a legjobb, de a szükség is nagy úr!
Én csak fél napra szerettem volna beadni, de erre itt a mi bölcsinkben nincs mód, vagy beadod egész napra, vagy nem adod be egyáltalán. Persze vannak gyerekek aki soha nem szokják meg, hogy ott kell aludni ebéd után, azokat elhozzák, de ez nagyon ritka eset. Kitti is megszokta, pedig itthon SOHA nem akart aludni. Megtanulnak egyedül enni, és öltözni, vetkőzni, amit itthon valszin. meg sem próbálnak. Ott viszont egymást utánozzák.
Szerintem nagyon jó a bölcsi, persze nem kell túlzásba vinni, egy olyan munkahely kellene mindenkinek, hogy ha a gyerek taknyos, ne kelljen vinni a bölcsibe.
Az ovit is könnyebben megszokják, ha legalább egy évet járt bölcsibe.

Na most megyek.
Puszi mindenkinek!
Andiék
andi68
 
 


ui.
Van egy videóm, amin Kitti még nincs 3 éves, (vagy éppen csak 2 múlt?) és olyan édik, fel van véve az egész nap, a reggeli, az öltözés, az udvaron a homokozás, az ebéd, majd a lefekvés. Mindez zene kísérettel, nagyon aranyosak!
Évi, ha van kedved egyszer eljöhetnél megnézni, kb. 20 perc az egész.
andi68
 
 


Sziasztok ismét!

Megjöttem a melóbol és látom a bölcsi mást is érdekel.Mindenben eggyetértek Andival és hozzá teszem még hogy már lehet ebédig is beadni sőt nem is bánják mert akkor egy gyerekkel kevesebb van.Nekünk is készült ijen videó minden évben és lehet látni a fejlődést, amúgy mi megvoltunk elégedve mindég a nénikkel és főleg mikor a férjem kezdte hordani Gergőt minden nagyon szuper volt, ezt jótanácsnak is szánom az anyukáknak, ha probléma van a nénikkel megoldás az ellenkező nem.
Én Gergőt 2 évesen vittem bölcsibe és 2 évet járt oda, és már nem tudtam mijen új dolgot mutassak neki és Ő napról napra kiváncsibb volt, szóval megváltás volt a bölcsi és mindenkinek nagyon jót tett.Kicsit nehéz volt a beszoktatás ez igaz dehát nem csoda 2 évig velem volt és Gergő már nagyon értelmes volt akkor, ígyhát egy hónapba telt és egyből ott is aludt, de aztán megszokta és mai napig van 2 bölcsis barátja akikkel tartjuk a kapcsolatot. Az ovival már semmi gond nem volt pedig senkit nem ismert a csoportba de hamar be tudott illeszkedni, ami szerintem nagyon fontos.Arrol nem is beszélve hogy az immun rendszerük is más ha már a bölcsibe "megegyződnek" legalábbis nekünk ez a tapasztalatunk.
Hát most ennyit ja és fogászaton dolgozom mint higiénikus, ez egy kihagyhatatlan lehetőség volt, mindég is erre vágytam...
Na sziasztok Ági.
danyoi
 
 


Sziasztok!

Akkor mehetünk Samival videózni, januárban?Kép Komolyan! Szavatokon lesztek ám fogva!
Én nagyon örülnék, ha megnézhetnénk, hogyan van ez az egész, én még életemben nem voltam bölcsiben, se nem járattak se később.
Velünk anyám otthon volt 3 évet, de mostmár nem vagyok benne egészen biztos, hogy jól tette.
Ebédig beadni, az az, hogy ott ebédel, és utána jön haza? Szerintetek melyik a jobb a picik szempontjából? Ha du. jön meg, nem nagyon kevés az az idő, amit vele tölthet az ember? Fürdik, mese meg hasonlók, és zsupsz, aludni?!

É
rizike
 
 


Sziasztok!

Olyan fura, hogy ilyenekről van szó, én ha csak a bölcsire gondolok, elbőgöm magam... pedig valszeg májusban muszáj lesz, de én csak szeptemberben szeretném... Inkább valami jó kis itthoni meló kellene...
Borzasztó, tudom, de egyre többet gondolok arra, hogy mégis kellene a második törpe hamarosan, és nem mennéek még dolgozni, de akkor fogalmam sincs, hogyan élnénk meg a lakásvásárlás után...

Andi! Azt a videót én is megnézném azért, jó?
Fulescsacsi
 


Sziasztok!

Persze, hogy megnézheti bárki a videot, sőt egy közös videozást is összedobhatunk, és Ági is áthozhatná az ő bölcsis videoit. Kép
(de csak ha megigéred,hogy Andris nem tépi ki a hajamat, ami még maradt!) Kép

Nekem mindenképp jó volt, hogy ott aludt,mivel mint már írtam itthon nem tudtam letenni és nagyon nyügi volt egész nap emiatt.
Aztán már egy idő után itthon is lefeküdt szépen délután, amikor már a bölcsiben megtanulta hogy ez kötelező program! Kép
Viszont nekem nem volt az jó, hogy hazahozom, és fektetem le, alszik 2-3 órát, de addig én lábujjhegyen kell hogy közlekedjek a lakásban, mert felébred. Inkább érte mentem közvetlen ébredés után, 3 óra, fél 4 körül. Akkor mentünk játszótérre, mert azért az az idő, amíg a bölcsiben ebéd előtt, 1-másfél órát kint volt az udvaron, nem valami sok.
Szóval, igaz, hogy nagyon kevés az az idő, amíg együtt voltam vele, az egész naphoz képest, de legalább abban a 4-5 órában CSAK vele tudtam foglalkozni, mert amíg a bölcsiben volt, minden mást megcsináltam.

Pusssszzzzzzzzanatás!
Andi
andi68
 
 


Sziasztok!

Rohanok, mert Saminak vastag falvédőt gyártunk egy ismerős varrónővel, rém hideg a fal, meg a padló is.
Bölcsi: tegnap egy dokinő azt mondta, hogy a gyereke egész addig beteg volt, amig nem ment bölcsibe, onnan meg egészséges, mint a makk. Elég érdekes, fogalmam sincs, hogy lehetséges ez a csodaKép.
Áttértünk a hülye virslikről (Kép) a zöldségekre, meg a gyümölcsökre, nagyon jó érzés! Nálatok mennyi deka egy napi gyümölcsadag a kicsiknek? Megint jövök a dekákkal...bocs!

Évó, a matricafestő
rizike
 
 


Sziasztok!

Én nem tudom hány dekát eszik Andris de úgy egy alma egy banán meg ami éppen van itthon abból kap kivéve a citrusféléket. Imádja a szölőt is de az nagy macera mert a magját is és a héját is le kell szedni.A paradicsom most a kedvenc de a feneke nem bírja.
A videózás nekem is jó de előbb vissza kell kérjem az egyik bölcsis néninktől.
Őrülök hogy pozitív dolgokat hallasz Te is a bölcsiről én ugyanis falara tudok mászni mikor eggyesek jönnek a nagy szöveggel hogy szegény gyermek már beadod és a többi, mintha a bölcsi kinzóhely lenne holott arra lett feltalálva hogy a gyerekeket kiszolgálja és még mindég jobban bízok benne mintha egy fiatal lánykára hagynám akinek nincs tapasztalata és ha van valami gond azt sem tudja mit kell csináljon( krupp, láz, félre nyelés stb.)Arról nem beszélve hogy van egy megszokott menetrend ami fontos a gyerekek életében (evés, játszás alvás) amit itthol bárhogy igyekszünk nem tudjuk betartani, legalábbis nekem soha nem sikerült. Ezért én azt mondom ÉLJENEK A BÖLCSIK ÉS SZERETEM ŐKET!!!
Na ennyit a bölcsikről de majd még írok!
Mennem kell puszi Ági!
danyoi
 
 


Ági, örülök, hogy ennyire lelkesedsz, ez engem is megerősít, mert tényleg rengeteg bölcsiellenes dolgot hall az ember. Biztosan lenne ideálisabb, mint a bölcsi-ősközösség?Kép, de erre nem nagyon számíthatunk...

Bölcsisnéni adja gyorsan vissza a kazettákat!Kép
Gyümölcs nálunk fele mint nálatok kb., de most megpróbálom feltornászni az adagot valahogy, most épp a körte a nyerő. Az a baj, hogy ha ma a körte a kedvenc, akkor holnap tuti, hogy nem az lesz, így minden gyümölcsből párat vehetek csak, mert ránkrohadnának...

Mi újság a karácsony-projektekkel, lányok?Kép
rizike
 
 


Nagyon boldog Karácsonyt mindenkinek, és a kicsikenk így álljon a szeme a sok meglepetés miatt!Kép


Kép
rizike
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek kívánunk nagyon szép Ünnepet!

Kép

Eszterék.
Fulescsacsi
 


Sziasztok!

Mi is nagyon kellemes Karácsonyt kívánunk!
Sok puszi!
Andi, Kitti, Peti, Gabi.
Kép
andi68
 
 


Sziasztok!

KELLEMES ÜNNEPEKET KÍVÁNUNK,SOK NYUGALMAT ÉS BÉKÉT A CSALÁDOKBAN ÉS MINDEN ELKÉPZELHETŐ JÓT!

ANDRIS, GERGŐ, ÁGI, PISTI
danyoi
 
 


Ui. próbáltam képet feltenni de nem sikerül, és nem értem hogy miért?!
danyoi
 
 


Hali!

Ági!

Biztos túl nagy. Át kell alakítani. Ha gondolod átküldheted, bár holnap csak este jövök netezni.

Lányok!

Hogy ment a Szenteste?
Nálunk még nem volt ajándékosztás, mert anyukám holnap jön, és vele együtt szeretném. Viszont egész du. együtt díszítettük a fát, főleg Gabi és a két gyerek, én meg néztem őket. Jó kis munkamegosztás!
Petit főleg a sok kartondoboz érdekelte, de azért jól elvolt. Megtanult fel és lemászni az ágyról és a fotelról, ezt gyakorolja sokat. Fel, le, egész nap.
Most megyek, mert megy a kedvenc filmem az RTL klubon, a Kate és Leopold.

Szép álmokat mindenkinek!
Andi
andi68
 
 


Halió!!!!

Merre vagytok?????? Kép

Andi
andi68
 
 


itthol tunyulunk de már csak holnapig mert aztán elutazunk.
BUÉK MINDENKINEK!!!

Ági és a család!
danyoi
 
 


Sziasztok!

Én még nem tudom, mit csinálunk szilveszterkor, de anyukámék jönnek vigyázni Samira, úgyhogy egész éjjel lumpolni fogunk...Kép
Hát igen, magam is nevetek ezen, már azt sem tudom, milyen is az a lumpolás...
Ti hová mentek? Én akarok kis gyerekszilvesztert csinálni Saminak, gyártok neki babapezsgőt( a receptet még ki kell találnom), virslit kap meg babamustárt (az milyen?), feldobjuk a levegőbe, szórunk rá konfettit, fellőjük az űrbe...Kép Szóval babahepajt csapunk, aztán irány a város.

Andi, a karácsonyfadísz Kittiékkel nagyon aranyos! Hogy csináltátok?

futok sütni, sok puszi a Bandának!

Évó
rizike
 
 


Sziasztok!

Hát, én nem tudnék bulizni, miközben itthon a kölök, még most sem, hogy már átalussza az éjszakát. (Meg félek is, hogy éjfélkor felébred a sok durrogásra). Amúgy sem szeretek sehová menni nélküle. De egy színházra már megfűztem a barátnőm a jövő év elejére, akkor éjfélre már itthon is lehetek.
Szóval mi itthon leszünk édes hármasban, és én nem is bánom, annyira nem vágyom már füstös kocsmákba, meg üvöltő részeg népség közé. Öregszem? Kép

BOLDOG ÚJ ÉVET MINDENKINEK!

(Én pedig azt kérem, hogy közvetlenül az ablakunk alatt ne petárdázzon senki...)
Fulescsacsi
 


Sziasztok!

Évi, bevallom egy tanítványom csinálta a díszt, nem én, csak elküldtem neki a képeket. Ő sokkal ügyesebb, mint én. Egyszer leírta hogy hogy kell, de nem fogtam az adást. Kép

Mi is itthon leszünk, sajnos nálunk nincs olyan nagymama aki vállalná a két csemetét, főleg Petit.
De én is eleget lumpoltam anno x évvel ezelőtt, már nem is hiányzik. Kép
Azért remélem éjfélig kibírom elalvás nélkül.
A petárdáktól meg én is félek, főleg hogy Peti még a parketta recsegésre is felébred.

Azért egy kis hó eshetne. Az indiai tanítványaimnak megigértem, hogy megtapasztalhatják milyen is az! Remélem nem maradok adósuk.

Boldog ÚJ ÉVET nektek is!!!!!!!!

Puszi!
Andi
andi68
 
 


Sziasztok!Kép

Andi, akkor neki gratula, nagyon aranyos lett.
Azt kívánnám újév alkalmából, hogy minden nap ilyen szépnek lássuk az eget, csajok!!!
Boldogságot és sok-sok szépséget kívánunk Sammival mindenkinek!KépKép

Kép
rizike
 
 


Sziasztok!

Éljen 2005!

Hogy volt a bulizás?

Nálunk kicsit gáz volt, Peti többször is felébredt a házunkban részegen randalírozó, petárdázó társaság miatt. Kép
Aztán éjfélkor bementem hozzá és ott maradtam reggelig. De csak most az egyszer!!!

Amúgy mi jól vagyunk, megtanultunk pápát inteni, és bőszen gyakoroljuk.

Puszi!
Andi
andi68
 
 


Sziasztok!
BUÉK 2005!
Jót buliztunk, vagyis csak öregesen buliztunk, beszélgettünk és nevetgéltünk reggelig, no meg mindenki evett én meg néztem...
A fiúk nagyon jól viselkedtek, anyukámmal voltak és szépen aludtak reggelig sőt másnap visszamentünk morzsa bulira és akkor is nagyon jók voltak.
Andris elkezdett felmászni a Gergő ágyára,imád labdázni és ügyesen vissza dobja és az autokat toszogáljam mostmár úgy hogy a lenkerekes kisautót felpörgeti és elengedi, aztán siet utána, és mindjárt kint van a 9-ik foga.Gergőnek levágtam a haját géppel, most először engedte azzal, és nem értette hogy miért nincs minden karácsonyfa alatt neki is ajándék?
Dióhéjban ennyi történt velünk és most mindenki megy lefeküdni mert még nem pihentük ki az éjszakázást.
Puszi Ági!
danyoi
 
 


Sziasztok!
Andi! Nagyon édesek a kicsik!!!
Nálunk viszonylag nyugalmasan telt a szilveszter, csak 5-kor mentünk ki egyet sétálni a Váci utcába. Utána otthon voltunk a csajokkal, virslit vacsiztunk, s hozzá gyerekpezsgőt ittunk. Éjjel én néztem a tévét éjfélig, akkor felkeltettem a párom, koccintottunk, aztán én is mentem aludni.
Azóta gőzerővel tanulok, mert szerdán vizsgázom.
Ma voltam a bölcsiben, bementem Éva néniékhez is köszönni.
Nálunk Eme 2 és fél évesen került bölcsibe, ahol sem a beszoktatással, sem utána nem volt nála gond. Esztert jövő hét hétfőn kell vinnem beszoktatni. A 2-es csoportba megy a babákhoz. (Éva néniék a 4-es csoportban vannak.)Én kifejezetten örülök neki, hogy nem Éva néniékhez kerül. Bár semmi nagy gondom nem volt velük, egész évben nem sikerült megszoknom a stílusát.
Én azt hittem, elég lesz a kicsit 2 hét múlva vinni, de ma közölték, hogy kezdjünk a jövő héten. Engem már most megvisel a dolog!
Köszönöm mindenkinek a jókívánságokat a munkával kapcsolatban, aranyosak vagytok!!!
Most megyek altatni, aztán irány a tankönyv!
Puszi: Zita
zait
 
 


Sziasztok!

Zita, befizetnék, hogy végignézhessem egy heteteket, komolyan.Kép Két gyerek, tanulás, munka, bölcsi, meg minden... Nem lehet tiketet váltani, és beülni a páholyba?Kép
...de hogy csinálod???? Komolyan! Írhatnál róla!

Ági, Andris iszonyú cuki lehet, mikor utoljára láttam, hatalmas szemekkel végtelen nyugalomban ült a kocsiban...Kép

Andi, mi sem dajdajoztunk, elgyalogoltunk két barátunkhoz, és öregesen eltraccsoltunk éjfélig, meg ettük az általam sütött egyméteres (nem vicc)perecet. De hazajönni nagyon félelmetes volt, alvilág volt a Nyugatinál, szomorú látvány volt.

Mindenkienk sok puszi, rohannom kell!
rizike
 
 


Sziasztok!

Zita, szóval bölcsis lessz a lányod? Én még nem viszem, de ha a Te helyedben lennék már vinném. Úgy gondoltam még várok egy kicsit amíg ezek a téli nyavaják elmúlnak, vagyis tavaszig.
Rizike, a Te Samid is már biztos nagy fiú, jó lenne már látni Őt is.
Ma számoltuk meg Andris fogait mivel 2 napja már hogy éjjel felsír és megint csúnya a bőre az arcán és láss csodát most bújik a 11-ik foga. Mind a négy oldalt van 1-1 rágó fog felül 4 alul 3, akár hogy számolom az 11.
Gergő tegnap óta jár oviba, nagyon élvezte hogy újra találkozik a társaival, itthon meg be sem áll a szája.
Most ennyi jutott eszembe várom már a jó időt hogy lemehessünk a térre, gondolom Ti is.
Sziasztok Ági.
danyoi
 
 


Ági, miért vinnéd Zita helyében? Ez egyre rejtélyesebb!Kép Tavasszal egyszerűen beviszed, vagy más most bejelentkeztetek? Hogy kell csinálni? Én még hezitálok, de hajlok valamiféle bölcsizésre. Állítólag van a Ligetben is bölcsi, tudtok róla?
Saminak még mindíg 6 foga van, remélem, mostmár ráhajt egy kicsit!
Puszi

Évó
rizike
 
 


Hát azt hiszem ez elég világos, annyi minden mellet amit Zita csinál nincs is más választás csak a bölcsi, nálunk ha a férjem nem lenne itthol én nem is tudom hogy oldanám meg elvinni minden reggel Gergőt az oviba ami elég messze van persze a kicsivel, főleg úgy hogy ma is egy kis séta után lement a cukrom és ojankor nem nagy segítség vagyok sőt... Gergő már tudja mit kell csinálni szól mindenkinek hogy anya cukorbeteg és hozza a vizet.Remélem már érted!?
Igen be kell menni és beszélni a bölcsi vezetőjével, ezt bármelyik délelőtt megteheted.
A másik bölcsiről nem hallotam.Sami már jár biztosan?
Andi hol vagy?
Zita majd írj a beszoktatásról!
Puszi Ági!
danyoi
 
 


Ági, bocs az értetlenkedésért. Kicsit fáradt vagyok, meg amúgy is mindent túlbonyolítok. Sami sajnos nem jár még egyáltalán (csak pár lépést innen-oda), iszonyúan sokat volt beteg, hónapokig nem evett, nagyon megviselte a dolog. Szerintem kb. 2 hónappal le van maradva önmagához képest, de dolgozunk rajta, hogy behozza. Ha tudtok esetleg valami jó roboráló kúrát vagy ilyesmit, írhatnátok. Egyébként mostmár jól van, vidám és cukorka.

Akkor bemegyek majd bölcsikbe körülnézni, de nagyon jó lenne, ha a kazettákat, amikről beszéltünk, megmuattnátok valamikor mostanában. Asszem sokat segítene a döntésben.
Andi, hol vagy?Kép
rizike
 
 


Halihóóó!

Itt vagyok,nem vesztem el!!! Kép

Jól esik, hogy hiányoltok!

Viszont gyors leszek, mert mindjárt elájulok az álmosságtól.

Mi is 5 fogúak lettünk! Az 5. hegye van kint, és a hatodik fehéredik. Eszünk elég jól, de még mindig tarat a cicimánia.

Most nem vagyok formában, de majd írok.
Ma is olyan szép idő volt, igaz a kezem lefagyott, de nagyon sokat sétáltam Petivel. Persze a telcsimet megint itthon felejtettem, mert felhívtam volna valakit közületek egy kis sétára.
Hétőn bevallom Ágit is és Évit is próbáltam lecsalni, de nem jött össze. Évi fel sem vetted egyiket sem! Kép
Olyan jó lenne egy napot megbeszélni sétálásra, de fixen,hogy mindig menjünk, kivéve ha nagyon esik. Nem? Nem kell órákat sétálni, csak egy felet, vagy ilyesmi. Tényleg gáz, hogy itt vagyunk szinte egymás mellett (tisztelet a kivételnek!) és alig látjuk egymást hónapokig!

Na, most jól kiosztottam a társaságot, ezek után kivel fogok én rendszeresen talizni???

Kép
Puszika!
Andi
andi68
 
 


Hali!

Jól megijedtetek! Kép Kép KépKép
Andi
andi68
 
 


Sziasztok!
Sikerült tegnap a vizsgám, úgyhogy erre a félévre felfüggesztettem a tanulást. Vagyis franciát kell tanulnom, mert februártól tanfolyamra kell járnom.

Évi!Azt hiszem , elég gyorsan kellene kapkodnod a fejed, ha engem követni akarnál! Annak, hogy ennyi mindent csinálok, a titka, a szigorú időbeosztás reggel fél héttől éjjel kettőig. A fennmaradó néhány óra az alvásé, megszakítva persze 1-2 szoptatással. Sajna a párom reggel baromi korán elmegy, mert a munkahelye másfél órányira van. Este viszont sokat segít a lányok körül, ilyenkor van időm írni nektek!
Tényleg, voltam a védőnőnél tegnap, s ott Ili adott képet Samiról, ami még masszázson készült. Remélem, a jövő héten valamelyik nap összefuthatunk, hogy odaadhassam.
Lányok! Szed valamelyikőtök Continuint? Csak azért kérdezem, hogy tudjatok róla, mert kivonták a törzskönyvből, s már alig lehet kapni egy-két gyógyszertárban.
Ági! Andrisról is van kép Ilinél, kérd el tőle, ha legközelebb mész!
Eszternek egyébként 5 foga van, most jön a 6. is. Néhány lépést már önállóan megtesz. Évi, szerintem most már Sami is rá fog kapni a járás örömei, figyeld meg, most már nemsokára elindul!
Természetesen fogok írni a bölcsiről!
Puszi: Zita
zait
 
 


Sziasztok!

Andi, én benne lennék egy fix alkalomban, ha jól emlékszem, már én is kérdeztem ezt, csak ugye a betegségek meg minden, állandóan közbejött valami. Kinek mikor lenne jó?
Ha nem vettem fel a telefont, valószínű, szoptattam Samit, vagy nem voltunk otthon, és a mobilom otthonmaradt.
Zita, nektek mikor jó jövő héten? Remélem, mesélsz erről az időbeosztásról. Komolyan NAGYON éredekelne, ugyanis nekem is kb. ennyi mindent kéne csinálni, úgy értem: egyetem, munka, sport, (igaz, egyelőre 1 gyerkőc, de remélem nem sokáigKép), és még ezt az egyszem gyereket is épphogy el tudom látni, úgy, hogy állandóan szalad a alakás, stb. Szóval valamit nem jól csinálok, az tuti!

Írjatok!
Puszi
Évó
rizike
 
 


Ja, Continuin! Nekem ajánlotta a dokim, de nem kértem, mert jó lenne egy kistesó. Egyelőre nem akarózik neki jönni.
A Samiképnek nagyon örülök!Kép
rizike
 
 


Hellóka!

Örülök, hogy írtatok!

Zita, nagyon kíváncsi vagyok milyen a bölcsi!

Ahogy Peti viselkedik mostanában, én is legszívesebben beadnám a bölibe! Kép
Persze csak nekem rossz, apjánál mindig jó. Tőlem meg állandóana a cicit követeli, ma reggel is 6-tól 7-ig folyamatosan szopizott, de már nagyon kezdett fájni, mert úgy szívja, hogy a feje is behorpad!Kép
Amikor elveszem tőle, olyan mérgesen rúgja az ágyat 2 lábbal, hogy én is le, fel ugráltam a nagy rugózástól! Na, képzelhetitek.
Persze biztos azt mondjátok, hogy azért szopik ilyen sokáig, mert nincs elég tej, és ez igaz is,mert tuti kiszívja 10-20 perc alatt, de mégsem fogadja el a cumisüvegből, vagy bármi módon a másféle tejet. (se tápszer, se tej, semmi)
Szóval itt tartunk most.
Amúgy ha jól lakott, nagyon jó gyerek.

Séta, tali:

Nekem bármelyik nap jó, kivéve a szerda, mert akkor úszás van Kittinek délelőtt, és el szoktam menni megnézni, meg segíteni.

Az időpontot viszont ha nektek is megfelel, úgy kellene, hogy én az ovival össze tudjam kötni, téhát ne kelljen hazajönnöm egy óráta, és vissza. Így mondjuk a 10 óra, vagy a fél 3-3 óra lenne a jó. Vagy később is, de akkor már Kitti is jönne velem, ami nem is rossz, mert úgyem megy levegőre valami gyakran. Akkor viszont 4 óra.

Mit szóltok?

Zita, te is egyszer egyszer talán el tudnál jönni!

FCS is!

Most léptem! Peti hív.

Pusz!
Andi
andi68
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: