Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Ott leszek.
Viola
Viola
 


ok Kép
Nyanya
 


Danin kitört valami kórság, nagyon csúnyán köhög, meg tüsszög. Holnap reggel meglátom, hogy mi a helyzet és küldök SMS-t.

Réka
muki
 
 

 
 

Réka
Jobbulást Daninak, remélem holnapra jobban lesz
Nyanya
 


Kriszta!
Köszi, én is remélem, mert már olyan régen találkoztunk.
muki
 
 


Sziasztok!

Séta?

Viola!
Kérdőívet mikor adjam oda? vagy már elkéstem vele?

Réka
muki
 
 


Sziasztok!

Pénteken talizhatnánk Kép Jó nektek? Viszont én mostanában mindig 11-kor szoptatok, tehát úgy fél 12 körül tudunk csatlakozni. Esetleg ha felénk sétálnátok Kép Igy útközben találkoznánk.

Kriszta, Viola?

Szép estét mindenkinek!
Gabi

pgaboka
 
 


Réka, Gabi!

Nekem jó a péntek és a fél 12 még belefér, mert mi 1-kor szoktunk ebédelni. Violával ma is sétáltunk, holnap délelött meg megyünk a dokinénihez tanácsadásra.
Gabi
ok, akkor majd feléd sétálunk.
Réka
Neked jó a megszokott találkahely?
Viola
Mi találkozhatunk az utcátok sarkán és onnan mennénk a patakhoz, ahol felszedjük Rékát és mehetünk Gabi felé. Jó kis körmenet lesz Kép
Holnap megbeszéljük.

Kriszta
Nyanya
 


Részemről oké!

Akkor én mikorra legyek a pataknál, hogy 1/2 12-re érjünk oda Gabiékhoz?
Vagy menjek én is Violáék felé?

Réka
muki
 
 


Réka, Gabi
Violával 10 óra 50 perckor találkozunk és elindulunk a patak felé, 11-re érünk oda, de megbeszélhetjük, hogy megyünk egymással szemben és egyszercsak egymásnakütközünk, csak azonos oldalon menjünk, mondjuk azon az oldalon, ahol találkozni szoktunk, felölünk nézve ez jobb oldal.
Így már fél12 elött Gabihoz érünk, de nem baj, legfeljebb sétálgatunk a környéken.
Jó kis libasór lesz, mert még 2 babakocsi sem fér el egymás mellet a nagy hóban Kép
Kriszta
Nyanya
 


Sziasztok!

Nekünk is jó így! Kriszta, ha esetleg hamarabb lent lennénk, felhívlak! Akkor úgy lesz, ahogy írtad, és elindulunk egymás felé Kép

Talán nálunk a suli mellett lehet sétálni egymás mellett is, legalábbis kettesével biztosan Kép

Üdv:
Gabi

pgaboka
 
 


Gabi, OK megbeszéltük
Nyanya
 


Oké, akkor elindulok a Szent László utcában felétek, és valahol találkozunk. Számotok megvan, ha esetleg nagyon messze eljutnék anélkül, hogy találkoznánk felhívlak.

Réka
muki
 
 


Réka
Újpestnél már fordulj vissza Kép
Nyanya
 


OkéKép
muki
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, mire elértünk a házunkig, Zsoltika bealudt Kép Persze addig jó darabon cipeltem. Végül el is mentünk a bababoltba a Fivér u-ba, mert kissapit kellett vennünk. Zsoltika feje ugyanis koszmós lett Kép, olajozáshoz vettünk vékony sapikát.

Találkozzunk jövő héten is, ha van kedvetek Kép

Jó hétvégét:

Gabi

pgaboka
 
 


Gabi
Még nem tudom, hogy alakul a jövőhét, mert jön apósom és nem tudom meddig marad nálunk. Ez a Fivér utca felétek van? Nem tudom hol van bababolt, a következő sétánál megmutathatnád.
Balázs is sokáig koszmós volt, nekünk az jött be, hogy törölközővel dörzsölgettük fürdetésnél.
Kriszta
Nyanya
 


Gabi!
Dani feje is nagyon koszmós volt és én körömkefével sikáltam az olajjal feláztatott bőrt, de teljesen nem akart elmúlni. Aztán most kb. egy hónapja magától elmúlt.

Kriszta!
Énekóra jó volt, csak egy kicsit fárasztó még Daninak, mert Ő nem bír egy percet sem nyugtonmaradni. De voltak mászkálós dalok, aminek a vége a lecsücsülünk és azokat nagyon élvezte. NEkem égett csak a fejem, mert egyetlen mondókát sem tudtam. Többnyire idősebb babák voltak, de volt egy 10hónapos baba is.

Réka
muki
 
 


Réka!
Én se tudok mondókákat Kép ideje lenne továbbképezni magam Kép
Majd ha találkozunk meséld el részletesebben.
Kriszta
Nyanya
 


Sziasztok!

Kriszta,
szívesen megmutatom a boltot Kép Amúgy ez egy bababizományi, főként használt ruhák vannak, játékok is. Mi néhány dolgot vettünk már itt, mert érdemes. Pl. a kissapi 160 Ft volt Kép

Réka,
hova jártok énekórára? Én is csak néhány mondókát ismerek, de azokat állandóan mondom Zsoltikának Kép

A jövő hetet majd megbeszéljük!

További jó hétvégét:

Gabi

pgaboka
 
 


Kriszta!

Boldog Névnapot a Nagyfiúnak!!!KépKép

Réka
muki
 
 


Szia Kriszta!

Szeretnék én is nagyon sok boldog névnapot kívánni Balázsnak. Füle érjen bokáig Kép

Üdv:
Gabi

pgaboka
 
 


Réka, Gabi!
köszönöm, köszönöm
Kriszta
Nyanya
 


Mummy
Kicsit idegesítő, hogy telenyomtad a babaneted a reklámoddal. Pontosan 88 topikba tetted fel a hírdetésed. Biztos k...va jó könyv, ha ennyire nem tudod eladni. Az erőszakos reklám számomra nagyon negatív. Én tuti nem tartozom a vásárlóid körébe.
Kriszta
Nyanya
 


Kedves Kriszta!

A babanet arra való, hogy az anyukák információt cseréljenek. A könyvem eladásával szerencsére nem vagyok gondban, egyenlőre nagyon jól megy és mindig lesznek anyukák és kisbabák. Másrészt ma, Magyarországon köztudottan nem a könyvkiadásból lehet meggazdagodni, vagyis itt éppen, hogy NEM a reklámról, hanem egy könyvajánlóról van szó.

Talán nincs helyed írni, mert feltettem ezt az ajánlót? Én is babanetes voltam terhesen és pontosan tudom, hogy ment napról napra a levelzés és infocsere.

Azért írtam a könyvet, hogy segítsek vele az anyukáknak és az ajánlókat is azért tetettem fel. Nem csalódtam. Kaptam már egy ilyen rosszindulatú levelet, mint a Tied. Püffögni ugye a legkönyebb, ez is egy stílus. Ha nem veszed meg, nem velem szúrsz ki.

Feltehettem volna névtelenül is, mint lelkes olvasó, de reméltem, hogy ezzel a "teleszórással" a saját nevemen sokkal tisztább. Hiszen az anyáknak írtam és itt mindenhol anyák vannak, vagyunk.

örülök, hogy volt időd utánanézni, hány helyen jelent meg az ajánló!

Kíra
mummy
 
 


Kíra,
bocs. A levelem nem volt rosszindulatú. Már amennyiben itt nem más leveléről beszélsz. Csak próbáltam felhívni a figyelmed arra, hogy nem a megfelelő így szórni az igét. Főleg nem itt, ahol - ha tényleg sokat járnál ide, tudnád - a topikokban átfedések vannak, mindenki megleli a számára fontos információt.

Ez a saját reklámod ráerőszakolása másokra. Akárhogy is nézzük, egy ingyen reklám, a Babanet nagyfokú kihasználása!

És nem érzem továbbra sem püffögésnek, amit és ahogy írok.

Nézz magadba kérlek! És nézz utána, hány olyan topikba tetted be ezt a reklámot, ahová nem való!
Esetleg elolvashatnád a szereksztő toikban a szerk. üzenetét.


Úgy gondolom továbbra is, hogy ennek a reklámnak nem itt van a helye.

És ha annyira segíteni szeretnél, akkor ne a megrendelés helyét reklámozd, hanem nyomd fel az anyagot a netre és adj egy ingyenes hozzáférést! Akkor elhinném, hogy a véleménycsere a fontos számodra. Így csak azt látom, hogy ingyenreklámot csinálsz magadnak.

Egyébként ha nem szórod szét az anyagot, mint a levelemben is írtam - sokaknak megfordulhatott volna a fejében, hogy vegyen belőle. De így?!

Köszi
Solya
solya
 
 


Kedves Kira!

Ha tényleg babanetes voltál, akkor talán tisztában vagy azzal, hogy sokan az "Elmúlt napon" lehetőségét kihasználva próbálnak minél gyorsabban a legfrissebb információhoz hozzájutni. Ezt Te most lehetettlenné tetted mindenki számára, másrészről undorító dolognak tartom, hogy olyan topikokba is beraktad ami magán beszélgetésre lett létrehozva, pl az ismerjük meg egymást topik alatt lévő altopikokba, illetve olyan topikokba, ahol a kismamák súlyosabb problémákról, betegségekről cserélnek információt, mint a te könyved témája. Persze jogod van hozzá és a lehetőség is adott, hogy feltedd a reklámod, a te intelligenciádon múlik, hogy élsz-e vele, de ebbe most nem mennék bele. Akit érdekel a könyv felfigyel rá akkor is, ha csak 3-4 topikba teszed be. Időmről csak annyit, hogy kevesebb mint 1 percet vett igénybe, hogy megszámoljam a hozzászólásaidat.
Kriszta
Nyanya
 


Na, csatlakozom at előttem szólókhoz. Számomra is elfogadhatatlan az ilyen típusú nyomulás. És volna még egy kérdésem: Te mindenhez értesz, mindenről szól a könyved? Vagy hogy lehet, hogy a hiperaktívtól az indigókéken át a mozgásfejlődéses, stb. stb. topikban hirdetsz?
Ezekről mind-mind szól a könyved?
rjuli
 
 


Én is csatlakozom mert ma reggel azt hittem hogy káprázik a szemem ...olyan helyeken is benne van a reklám ahol azt hittem hogy választ kaptam arra amit irtam és csak néztem hogy mindenhol ez van ...máshogy is meg lehetett volna oldani ezt a reklámosdit...
Kelemenné Vera
 


Válasz a dühöngőben, ..ha már dühöngtetek.

Kenéz Kíra
mummy
 
 


Kriszta, Réka, Viola,

nincs kedvetek találkozni valamelyik nap? Most egész jó az idő is Kép Nekünk a héten minden nap jó.

Gabi

pgaboka
 
 


Gabi
Nekem OK

Réka, Viola ???
Nyanya
 


ok.
Nekem a csütörtök lenne a legjobb ezen a héten, a jövő hét rugalmasabb.

Réka
muki
 
 


Lányok,

akkor legyen csütörtök Kép Jó mindenkinek a szokásos 11 óra?

Gabi

pgaboka
 
 


Nekem jó!Kép

Réka
muki
 
 


Nekem is jó a csütörtök 11 óra.
Kriszta
Nyanya
 


Gabi, Réka, Viola!
Nincs kedvetek elsétálni holnap a Kika-ba?
Nekem már ezek a céltalan sétálgatások kicsit unalmasak. A házunkat már többször megkerültem, a fákat is lassan jobban ismerem, mint a környékbeli kutyák.

Viola
Nagyon jól mutat az ülőpárna, veszek még 4et Kép

Kriszta
Nyanya
 


De de de!
Vásárolni mindig szívesen!!!!Kép
Akkor hol találkozzunk, mert én akkor nem mennék el a patakig, aztán meg vissza.

Réka
muki
 
 


Violával már a patak előtt szoktunk találkozni, mert közel lakunk, szerintem Gabival a pataknál veled meg találkozhatnánk a suli előtt a Petneházy u. -nál, ha jó neked, de elindulhatsz felénk és találkozunk útközben mint múltkor, csa Te egy kicsit később indulj mint mi.
Elkerülni úgysem tudjuk egymást.
Gabi, neked is jó?
Kriszta
Nyanya
 


Oké, akkor én mondjuk 11 órakor indulok el felétek a Szt.L-ban. Jó?

Réka
muki
 
 


OK
Nyanya
 


Réka, Gabi

Violával most beszéltem, neki nem jó a 11 óra, mert fél10re megy a Kikába Kép
Még várjuk meg Gabi válaszát, aztán meglátjuk mi lesz.
Kriszta
Nyanya
 


Sziasztok.
Fél 10 kor indulok itthonról.

Mi legyen? Viola
Vi
 


Nekem jó lenne a fél 10 csak nem tudom Gabinak és Rékának jó-e. Vagyis Gabinak valószínü nem jó, mert szoptat. Nem tudom mi legyen, míg Gabi nem jelentkezik.
Nyanya
 


Nekem jó a 1/2 10 is.
Mi legyen? Várjunk reggelig, hátha jelentkezik Gabi?
muki
 
 


Már csak 10 mp van a telefonomon, így nem tudok telefonálni
Nyanya
 


Sziasztok!

Bocs, hogy ilyen későn jelentkezek! Nekem tényleg nem jó így a holnap, egyrészt a szopi miatt, másrészt pedig tudjátok, milyen sírós tud lenni a kisfiam Kép

Már 1 hete 2 óránként szopizik, valószínűleg a 6 hós ugrás miatt (legalábbis én arra fogom Kép) Mondjuk ma elég nagyot tudtunk sétálni, de amíg el nem aludt, addig szenvedtünk Kép

Jó nézelődést, vásárlást nektek! Néhány hónap múlva már talán én is eljutok babakocsival a Kikába KépKépKép

Gabi

pgaboka
 
 


Gabi
Sajnálom, hogy ilyen nehezen jön össze ez a séta. Nekünk már fél napos programigényünk van. Balázs imád vásárólni, mindig nézelődik a babakocsiból és tetszik neki a nyüzsi. Nemsokára Ti is mozgékonyabbak lesztek és akkor lehet nagy vásárlásokat csinálni Kép

Réka
Akkor fél 10 előtt 10 percel elindulunk feléd Violával, aztán valahol összefutunk.

Kriszta
Nyanya
 


okKép
muki
 
 


Sziasztok!

Kriszta, semmi gond Kép Én már nagyon mennék egy kicsit messzebre, hogy ne csak a ház körül sétáljunk. Szerintem a jobb idő nekünk is jót tesz majd, ha nem kell ennyi cókmókot felvenni, Zsoltika is jobban fogja viselni magát.

Ha van kedvetek, a jövő héten találkozhatnánk, megmutatnám a bababoltot a Fivér u-ban.

Nem tudtok véletlenül itt a környéken bankautomatát? Mi még nem jöttünk rá, hol lehet, pedig majnem 1 éve itt lakunk KépKép

Gabi

pgaboka
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: