[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
Váci és Vác környéki anyukák - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Kati:köszi már jól vagyok,szerencsére.Sajnálom,hogy még nem lett semmi megoldás.

Szilvi:dehogy is nem értelek félre,én is azt gondoltam,hogy csak én vagyok ilyen,bár az is lehet :) Mi is házat nézegetünk,szeretnénk megszabadulni anyóséktól.De eddig nem sok sikerrel jártunk.

Kislány:jól vagy?gondolom jó volt kikapcsolódni egy kicsit.Rókák?

Bolha:jól vagytok?Hogy áll a baromfi udvar?

Puszi nektek

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Sziasztok !!!


kislány????? Hol vagy ???? Felhívlak !!!!! :wink: :lol:


Szilvi!!! Egyáltalán nem nagy kerülő :lol: , Fót Csomád előtt van közvetlen és nemsokára már úgy is Bottyániak leszünk !!!! :lol: :lol: (10 perc) És micsoda véletlen, nekünk is a J.A-ban van a telkünk csak a másik oldalt !! :lol: :lol:

Regisztrálás : én a címeknél bementem Őrbottyánba és valahol ott láttam oldalt, asszem.

Megyek értetek , úgy látom senkinek nincs hozzá még kedve .

Na, majd mi megcsináljuk , bár nem láttam , hogy mennyibe is kerül már a köv. foglalkozás .

Én nem tudom Diám , hogy fog viselkedni , de majd csak lefoglaljuk valamivel . :lol:

Láz : Hajnalba sztem hőemelkedése volt , reggelre már semmi . :shock:
Remélem ennyi volt !!! :wink:


Andi !!! De jó, hogy már jól vagy !!!!!! :lol:

Képzeljétek alakul a tev !!! Tegnap voltunk vendégségbe és ponosan olyan a házuk mint nekünk lenne !!!! Tök szuper az egész elrendezés , olyan boldog vagyok !!!

Megyek is tervet csinálgatni !!!! :lol: :lol:


bolhácska !!!! Ti jól vagytok ?? Baromfi udvarnk annyi ???



Millió puszi nektek!!!

Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Szilvi !!! Nem regisztráltam , nem annál lehet aki bottyánba tartja , így nem tudom , hogy merjek-e .

Az első alkalom , ha azt mondták akkor ingyenes , reméljük így is úgy is !!!
:wink:

megy privi

puszz

Kép


Kép
kati16
 
 

 
 

Sziasztok!

Itt vagyok. Lala itt sikít a hátam mögött. Dühös... Nem tudja szétszedni a távirányítót.. :roll: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jelentem a baromfiudvar még áll. 4 csirkével és 2 kacsával. Majd holnap.. :) Én nem tudok menni erre a tornára. :( Majd megmutatjátok. :D :D

Andi: Jobban vagy? Lányok?

Kati: hurrá. :D Akkor kezdődhet az építkezés? :D

kislany: Kialudtad magad? :D :D

Szilvi: :( Remélem azért a közelben maradtok. :)

Bocsi hogy ilyen röviden, csak eléggé zajos a szoba, és nem tudok koncentrálni a kavarodásban... :oops: :lol: :lol: Lala sikít, Vivi énekel. :D

Majd jövök, ha nyugi lesz. :)

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok!

vagyok,vagyok,vagyok, vagyok, csak nagyon álmos........ :? :?
Iszonyúan fáj a szemem, és alig aludtam az éjjel.....

Szóval, Bogyó, először is üdvözöllek. Ha már üdvözöltelek, akkor bocsi, tényleg fáradt vagyok, de inkább kétszer, mint egyszer sem!!

Szóval, én jelentem jól vagyok!
Egész szombatot átaludtam, vasárnap pedig pakolászgattam és főztem-sütöttem. Most pedig kipurcantam.

A pénteki szülinapi partira először nem is volt kedvem menni, de aztán!!! Nagyon jól éreztem magam. Még karaokiztam is!!! :lol: :lol: És úgy táncoltam volna, de Apácska nem engedte. Azt mondta, hogy nem ugrándozhatok már gyerekkel a hasamban!! :roll: :roll: Úgyhogy ültem a széken, és járt a kezem, meg a lábam!!! :lol: :lol:
Tényleg jóléreztem magam, és nagyon jó volt egy kicsit kiszakadni. Szegény férjem, már 11 órakor haza akartajönni, én pedig mindig csak azt mondtam, hogy még fél óra, még fél óra... :lol: :lol:

Csajok, ma voltam AFP-s vérvételen!!! Hamarosan megtudom az eredményt. Ha minden igaz, holnap csinálnak szép fotókat a babuciról!! Majd felrakom őket!!! :)

Kati, nagyon örülök, hogy véglegesen őrbottyániak lesztek!!! :lol: :lol:

Valamelyikőtök kérdezte, milyen nacit varrtam. Hát természetesen kismama nacit!!!! Nagyon szuper lett, térd alatti, és élet is vasaltam bele. A derekamnál hátul gomblyukas gumi van benne, elől pedig nyúlós textil. Olyan, mint a többi kismama naci.

Most búcsúzom, aszem alszom egy picit. Nagyon fáj a bucikám!!!

Puszi Nektek. :lol:

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


kislany: annyiszor meg akartam kérdezni már.. Van egy tó a faház mögött. hozzátok tartozik?. :)

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Főzős blogot nyitottam, ha érdekel valakit. :D http://pattogoeszik.blogspot.com/

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Bolha, jó ez az oldal!!! Jópofa!!!
Igen, ami a tavat illeti.

Pusz

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok!

Bolha:köszi már jól vagyok,a lányok is jól vannak.
És ti hogy vagytok?Mikor jövünk össze megint?
Jó az oldal amit létre hoztál,és guszta a süti is.

Kislány:Remélem jobban van a buksid!

Sajna én sem tudok menni,meg nem tudom 2 gyerekkel hogy is bírnék el a tornán.

Kati:nagyon örülök,hogy megoldódnak a házzal kapcsolatos problémák.

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Jó reggelt!

Köszi Andi, már jobban vagyok!! Tegnap ledőltem az ágyra, és sztem 2 percen belül aludtam is. De nem csak egy órácskát, mert aztán jött is Apácska, és intéznünk kellett 1-2 dolgot Bp-ben. :twisted:

Most pedig már fél 5 óta kuruttyolok!!! Megint nem bírok aludni.
Normális ez lányok??? Délután meg megint biztosan kipurcanok majd.... :twisted: :twisted: :twisted:

Hova tünt a lelkesedésetek lányok a tornát illetően????

Bolha, a tóra térve, minden nap lemegyek oda, a kutyusokkal, nagyokat sétálok. Férjem pont azt mondta valamelyik nap, hogy nem is kell majd az utcára sem kitolnom a gyereket, elég csak a tóig meg vissza, és már aludni fog!! :lol: :lol: A telek óriási, tudjuk jól. Igazából ez már nagyon régóta a család tulajdonában van. A bátyám pedzegette még évekkel ezelőtt a családnak, hogy ne adják el, mert ő szeretne majd ott építkezni. Aztán megfordult a kocka. Én házasodtam előbb, és végül mi lakunk most itt, a bátyám pedig Bp-en él az élettársával, és mostoha fiával. Már annyiszor mondtam a férjemnek, hogy túl nagy a telek, ugyanakkor legalább annyiszor mondtam a férjemnek, hogy milyen jó, hogy ilyen nagy! :D
Hát ez van. És aszem most már maradunk. Mivel a férjem mindent maga szeret csinálni, a fűtéstől kezdve a ház lábazatáig, stb. (és nagyon ügyesen), ragaszkodik a helyhez és a házhoz!!! De legalább az megvan csinálva, amit Ő csinált, és az nem fog szétesni, szétjönni, stb.

Most megyek, azt hiszem reggelizem valamit, mert a Pocaklakó azt mondja, hogy éhes..... :lol: :lol: :lol:

Puszi Nektek, és szép napot!

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok !!!


Megjöttünk ám a tornáról !!!!


kislány !!!! Na , végre mán !!!! Fejed ???? Rókakomát nem hallom mostanában , remélem elköltözött !!! :lol:


bolhácska ! Szuper lett !!

Andi és kedves lányok !! Köszi a drukkoat , hamarosan megyünk a tervezőhöz megint , kíváncsi vagyok mit hoz ki belőle (megint).


Szilvi !!! Nagon örülök, hogy megismerkedhettem veled , igazán nagyon kedves, arnyos, szép anyuka vagy !!! A kisfiad pedig egy tünemény, kis husi !!!

Ja , a torna !! Szóval a torna jó volt , nem voltak szabályok ,mindenki csinálhatta amihez kedve volt !!! :lol:
Aki tartotta nagyon kedves és nagyon szép volt a hangja , ötöm .(zongora tanár , van egy kisfia )

Az anyukák között is akadt kedves, mások iránt is nyitott (ujjak iránt) , de én úgy láttam , hogy sokan már jól össze szokott kis társaság . Szokott lenni ott baba-mama tali is .

Kép


Kép
kati16
 
 


anyám , hát ezt el sem hiszem !!!!!!

Dia már hamadszorra kapcsolja ki a gépet :twisted: , most annyi eszem volt , hogy megnyomtam az elküld-öt , de nem hittem hogy sikerül !!!!

Hú, már nagyon ideges vagyok !!!!! :twisted: :twisted: Szét robbanok !!!!
Szépen megbeszéltem vele, hogy azt a gombot nem nyomogatjuk !! NEM EGYSZER !!!!

Erre mindíg kijátszik engem !!!!! :roll: :twisted: :wink:

Szilvi , mi is hazáig aludtunk csak megpróbáltam kivenni és berakni gyors a kiságyába , de felébredt :roll:
Eddig azét ment , nem tudom mi van , változunk , rossz döntést hoztam , bent kellett volna még hagynom a kocsiba, had aludjon ott tovább .
Nektek sikerül még vissza aludni ????

Andi, bolhácska !! Volt ám ott egy anyuka 2 gyerekkel!!! Volt agy hátui

Kép


Kép
kati16
 
 


nem hiszitek el , de megint kikapcsolta !!

most már felmondok !!!

Most biztos azt gondoljátok , hogy ez a hülye miért nem tud figyelniarra a ...... gombra !! ?????

Hát nem megy , gyorsan akarom írni ami az eszmbe van , és egyszerűen elszalad a figyelmem az írásra !!!

Hát e vann !!!

De már nagyon mérges vagyok úgy-hogy holnap folyt köv. amit nem értetek ugorjátok át !!!


Puszi Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Kati, kérdezted a rókát!!!!

Ma reggel miután megírtam Nektek a levelet, megint itt volt!!!!! És nem is egyszer!!!! Többször!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


kislány: tök jó, hogy így tudsz varrni. :) Én max. a gatya szárát tudom feljebb varrni, no meg egyszer sikerült az ülepét, többszőr sem. :) Vágd már nyakon azt a rókát... :) Huh, nagyon le tudja szívni az ember energiáját. B6 vitamin szedését tanácsolják hányásra, próbáld ki, hátha... nálam nem vált be, ugyanúgy hánytam hónapokon keresztül, bár voltak jobb napjaim. Nem kívánom senkinek. Na jó, talán a vasutasoknak, hogy így szivatják a jó népet, de amúgy senkinek. :)

Kati: én is örültem, hogy megismerkedtünk. Egy tök közvetlen, szimpi lány (asszony) vagy. :) Köszönöm a bókokat. ;) Visszaaludni? Áhhh... sőt... felélénkült, felébredt és elkezdett kiabálni, hogy nem értettük egymás hangját. Volt itt egy srác, nagynéném ismerőse. Koppánynak túl kellett minket ordítania. :)
Igen, így voltam a baba-mama klubbal is. Valószínűleg azért sem éreztem valami jól magam akkor. Nem ismertem senkit, ott már 99%-ban egy összeszokott társaság volt, olyan témákról beszélgettek amihez hozzá szólni sem tudtam. Persze volt kivétel, mert velem is próbáltak kommunikálni. Be kell oda szokni.
A torna és a zenés foglalkozás is tetszett, kár, hogy Koppányt nem kötötte le, biztos azért sem, mert 10-11 körül már aludni szokott.
Dia nagyon édes. :) Ja, akartam fényképezni ahogy tornáznak (Dia meg Koppány), de nem mertem. Már bánom... mindig ez van. :D

Amit akart írni Kati, hogy volt ott egy anyuka 2 gyerekkel, abból az egyik gyereket hátihordozón cipelte bent. ;) Igen, szimpi volt nekem is Anikó, szerintem mi fogunk járni - amennyiben itt maradunk Botyiba. Ja, ennek a srácnak az anyukája ingatlanos, úgyhogy beszerveztem arra is, hogy nézzen nekünk vagy anyuéknak házat. :) Igen, már én is kezdek rájönni, hogy ha alszik a gyerek, akkor hagyjam ott ahol van, mert ha megmozdítom, felkel és akkor annyi. :)

Most alszik, kb. 10-15 perce. Koppány is el szokta játszani ezt a kikapcsolósdit. Tetszik neki ahogy villog a led és egyszercsak kikapcs. Máskor a hosszabbítón lépeget és véletlenül kinyomja a gombot, akkor is kikapcs. Sokszor már tépni tudnám a hajam, mert általában akkor kapcsolja ki amikor valami fontosat csinálok a gépen és bele vagyok merülve.
Most valami olyanon okoskodunk, hogy mi itt maradunk ebben a házban, anyuéknak vennénk egyet, de valahogy úgy kéne megoldani, hogy azt mi fizetjük, de az ő nevükön van. Úgyhogy megy a kavarás. Vagy ezt megvesszük anyuéktól, vagy már mittudomén... szét vagyok esve.

Bolhácska (most hogy hívjalak? Rita v. Bolha) :) : tényleg jó az oldal, lesni fogom, hátha valamit én is elérek vele. :) Rá kéne szoknom, hogy kísérletezzek, de mindig félek, hogy ehetetlen lesz. Persze Gyula azt is megenné... én nem. Úgyhogy figyelemmel kísérem. A szárnyasokat azért sajnálom, pedig nagyon finomak.

Szorítsatok, hogy valahogy sikerüljön kiokoskodni, hogy ebben a házban maradhassunk. :) Tényleg megyek...

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

Kati: :lol: :lol: :lol: :lol: te szeeeeegééény!!! Átzérzem. Vivi állandóan kikapcsolta. Aztán elkezdtem rákiáltani mikor a gombhoz nyúlt, v már kikapcsolta, hogy: NEM! Szegény gyerek kb 3 hét után ránézett a gombra és csóválta a fejét, h nemnemnemnem.. :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Most viszont állandóan bekapcsolja a gépet és elindítja a játékokat, meg sok mindent amit nem kéne.. grr :evil:

Szilvi: Mindegy hogy hívsz megértem. :D Vivire most jött rá a csakazértistúlkiabálokmindenkit korszak. Kész vagyok tőle, hogy 2 mondatot nem tudok beszélni senkivel sem mert rögtön jön és áááááááááááá... Mi lesz, majd, ha Lala is ezt fogja csinálni??? :shock: :shock: :shock: :shock: :lol: cirkusz.. :lol: :lol:
Örülök, h jó volt a torna. Úgy mentem volna én is :cry: Csak úgy volt, hogy viszem a maradék csirkét, de a néni rosszul lett mielőtt odaértem volna. Ott volt a lánya. :( Remélem jobban lesz. Aztán meg hazajöttem zsemlét sütni, meg ebédet varázsolni, mert apa délutános.

kislany: fránya róka.. :evil: :evil: :evil: :evil:
tök jó az a tó. Már mikor ideköltöztünk, kiszúrtuk anyával, h kihez tartozhat, és rém irigyeltük.. :lol: :lol: :lol: Most legalább már tudom kit lehet irigyelni.. :lol: :lol: :lol:

Andi: jövő hétre összehozunk vmit? Olyan rossz, mert úúúgy találkoznék mindenkivel egyszerre is, de itt nem férünk el.. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Kép
Erre a hétre nem tervezek, mert apa délutános és ilyenkor főzök délelőtt, meg pakolászok. Miután meg elmegy dolgozni, aztuán, meg alszanak a csajok.

Na megyek írok recepteket. :) Puszi nektek:)

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok !!!


kislány !!! A fene , pedig már kezdtem reménykedni , hogy na most már tényleg vége !!!! :wink: :twisted: :twisted:

A tóért mi is irígyek vagyunk (Zsoltinak el sem mondom , mert ő nagyon szeretett volna egy kis patakocskát legalább , de csak a Petőfi S.-ban volt , ott meg olyan lápos a talaj )

Mekkora a telek ?? 6.000 nm ???

Lassan ti is jöttök velünk tornázni !!!!! Hol vannak a képek ????
Vérvétel , túlélhető volt ??


Lányok , de jó akkor értitek miről is beszélek !!! Én is egyből azt mondom , hogy NEMMMMM !!!
Mi lesz ebből ??


Szilvi ! A fényképezéssel én is így vagyok , mindíg félek , hogy hülyének néznek miatta , de most szerencsém van evvel mert nincs még gépem !!! :lol:

Viszont nem hallottam , hogy mit is beszéltek az árakról !! Te hallottál valamit ???

ÓÓÓ, és az igazán jó ötlet , hogy ti kifizetitek a szülőknek a házacskát , ők meg keressenek valamit !!!! :lol: :lol:
Jó az az utca !!!


Andi !!! Hol vagy ??? Jól vagytok ??



Puszi nektek !!

Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Örülök,hogy jól éreztétek magatokat a tornán.Ha jó idő élesz majd összejövünk vhol,az a baj,hogy a mi lakásunk is elég kicsi,pedig tök jó lenne,ha mind összejönnénk. :) :cry:

Kislány:drukkolok neked,hogy azok a fránya rókák elköltözenek.Majd csak túl leszel rajta,és utánna minden jó lesz. :)
Tök jó nálatok is a párod csinál mindent a házon,nálunk is így van.Ez tök jó dolog mert nem kell szakembert fizetni. :)

Bolha:ok,akkor jövő héten összehozzuk a dolgot.Ja sikerült a hitel,pénteken megyünk szerződni.

Puszi nektek:

Szilvi:majd csak lesz nálatok is vmi megoldás,mi most telket nézegetünk itt pest megyében.

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Sziasztok !!!


Andi !!! Örülök a hitelnek, ügyik vagytok !!!!! :lol: De most akkor mi lesz a tetőtérrel ???
Most akkor telek és ti is kölöztök ?????

Ez most , hogy jött ????? Pest megye, pest megye ,miért nem Őrbottyán ????



kislány !!! Remélem ma jó napod lesz !!! (róka nélküli ) ez már szlogen lesz !! :lol:

Úgy örülök , hogy megismerhettünk téged , és igazán kedves vagy, hogy így befogadsz minket az "otthonodba" .

A babatornán akit kérdeztem pl. hogy mióa lakik itt , azt mondta 4 éve , tehát valszeg senki sem itt született .

Nem veszzük alapul az ő befogadásukat , jó Szilvi ????

Erre jutotam , idáig süllyedtem :lol: :lol: :lol: :wink:


Lányok nem tudom jövőhéten milyen idő lesz , de ha nem túl rossz találkozhatnánk a játszón ??? Hoppsz, nem is kell a játszó lehet valmelyik utcában is , elszaladgálnának a nagyok a kicsik meg jót levegőznének és kislány is megsétáltathatná a pocaklakót !!!! :lol: :lol:

De, mehetünk a telekre khkh mondom TELKÜNKRE is ott nem zavarnak az autók , hihi

Olyan fura kimondani : telkünk, pedig a mienk nemsokára már teljesen, most is, de ha kiizettük az a 100 %.


Millió puszi

Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Úgy néz ki, Hannánk lesz!!! 90 %!!!
Képet nem tudok felrakni, mert csak kisfilmet csináltunk, ami pedig túl nagy, de majd hamarosan lesz fix képünk is.

Most nem tudok többet írni, de a taliban én is benne vagyok.
Mennem kell, ebédet kell főznöm, aztán a barátnőmet kísérem el dokihoz!!!

Puszi Nektek.
Jövök, ha itthon leszek.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


jaj, azt még le kell írnom, hogy igazi mászóbajnok a picur a hasamban!!! Egyfolytában ficánkolt, és csak néztük, néztük, hogy hova mászik már!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Puszi

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok!

kislany: jaaaaj gratuuuu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: De jó!!! :D :D :D

Esetleg ma egy kis séta? Szilvivel elkezdtem leszervezni 2 re egy kis sétát. Na? Beszállsz? Már ha elolvasod az üzit. :D Priviben elküldöm a számom. Jó?

Puszi

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok !!!


ÓÓÓ, bocsika én csak most olvastam Szilvi üziét !!!!

Egész nap úton voltunk reggel 9:30-tól . Vittük Merci oszályát gyár látogatásra D.keszire (pár szülő akik megtudták oldani a kocsis fuvart nekik) , ahol is sikerült ott ragadnunk (nem tudtunk lelécelni )
Pedig csak az volt a terv , hogy kirakjuk őket aztán megyünk majd du. értük .

Aztán anyukámék bejelentkeztek , hogy jönnének . Itt meg kérdezték, hogy nincs-e képünk a telkről , hát kép az nincs , de kimehetünk!!
Úgy örültek neki, úgy-hogy megint kocsi és irány Bottyán. :lol:
Szinte 14-kor ott is voltunk az utcába :twisted:

Diám nem győzte követni az eseményeket , de szuper csaj volt egész nap !!


Képzeljtek nagyon tetszett nekik a telek !!! :lol: :lol: :wink:
Teljesen másra számítottak és az utcától is el voltak ragadtatva!!
(ők inkább a tó fele voltak csak , ott lakik anyu barátosnéja)

Ettől meg én voltam elragadtatva !! :lol: Úgy örülök, hogy tetszik nekik !!!
:lol: :lol: :lol: Juhéjjj !!


kislány !!!!!! Mondom én , hogy kislány lesz !!!!!! :lol: :lol: A képet sajnálom , de akkor majd kicsit később látjuk meg.


Azért tali még lesz , ugye ??


Megyek mert még ebéd sincs , úgy kicsusztam a napból !!! :roll:

Millió puszi nektek !!!


Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Bolha, attól tartok, lecsúsztam a sétáról. :( Nem rég értem haza, a barátnőmmel voltam orvosnál.

Kati!!! Ha autózol Őrbottyánban, a dombon, a rendőrség környékén óvatosan!!! Én ma belefutottam egy traffipaxba, ráadásul kiderült, hogy 3 hónapja lejárt a jogsim! :(
De kidumáltam, hogy nem figyeltem, mennyivel lépem túl a 40-et, mert kismama vagyok, és éppen úton vagyok az orvosomhoz, így csak 3.000,- Ft a bünti!!! Aszem elég olcsón megúsztam!!! Pedig nincs érvényes jogosítványom. :( Úgyhogy holnap megyek az okmányirodába veresre. Ma hoztam is gyorsan egy csekket,és holnap megcsináltatom. Muszáj, nekem szükségem van a jogosítványra. De a poén az, hogy ha a rendőr nem veszi észre, én szépen elvezetgetek még hónapokig az biztos. :lol:

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok!

Akkor jól elkerltünk mindenkit..hihi :lol: :lol: Kati mi kb 3/4 3-ra mentünk Szilviékhez. Aztán meg felsétáltunk és megkukkoltuk a telketeket. :D Tök jó. A hely is szupi meg a telek is. :D
Mi meg nem rég értünk haza. kislany nálatok nyitva volt a kapu. :D
Összekészítettem neked kisruhákat, de mikor elindultunk eleredt az eső, nem akartam a kerítéseteken hagyni, nehogy megázzon. Mir odaértünk hozzátok elállt. Mindegy majd holnap ha nem esik akkor beakasztom hozzátok jó?

Andi: remélem Dia jobban van. :) Jövő héten ha ilyen jó idő marad, akkor elmehetnénk csavarogni. Már ha Nóra engedi. :D

most nézem.. Vivi elaludt evés közben :lol: :lol: :lol: :lol: egyem meg. Megyek is puszi :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok!

Akkor jól elkerltünk mindenkit..hihi :lol: :lol: Kati mi kb 3/4 3-ra mentünk Szilviékhez. Aztán meg felsétáltunk és megkukkoltuk a telketeket. :D Tök jó. A hely is szupi meg a telek is. :D
Mi meg nem rég értünk haza. kislany nálatok nyitva volt a kapu. :D
Összekészítettem neked kisruhákat, de mikor elindultunk eleredt az eső, nem akartam a kerítéseteken hagyni, nehogy megázzon. Mir odaértünk hozzátok elállt. Mindegy majd holnap ha nem esik akkor beakasztom hozzátok jó?

Andi: remélem Dia jobban van. :) Jövő héten ha ilyen jó idő marad, akkor elmehetnénk csavarogni. Már ha Nóra engedi. :D

most nézem.. Vivi elaludt evés közben :lol: :lol: :lol: :lol: egyem meg. Megyek is puszi :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


nna 2x ment el bocsi. :oops: :)

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Bolha!! Tündér vagy!!! A kisruhácskákat elfogadom. De őszintén szólva félek is tőle.... Babonából semmi babával kapcsolatos dolgot,tárgyat, ruhát nem szerzünk, kb. májusig..... nem tudom, most mit tegyek....?????

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


kislany: eláll itt is májusig. :lol: :wink:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


és most a gyerekes anyukáknak körkérdés. Nem voltam a babatornán, de néztem a honlapjukon, h minden kedden van cini-cini muzsika is. 3000 ft 6 alkalom. nincs valakinek kedve járni oda? :roll: :)

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok!

Most nagyon sűrűn írtatok,nem nagyon tudom követni most az eseményeket!
Bolha:Dia délután már lázas is volt,kapott panadolt és ha éjszaka gond lesz akkor holnap doki néni.
Sajnálom,hogy nem tudtam veletek menni.

Szívesen megismertem voln a Szilvit is,na és a Katira és a kislányra is kíváncsi vok.Biztos szupi jó fejek vagytok.

Kislány gratuuuuuu a Hannához!Te is lányos anyuka leszel,ennyi kiscsajt ! :) Csak a Szilvi fiús anyuka. :)

Bolha:elküldöd a honlap címét,megnézném mi az,lehet minket érdekelne.A Dia nagy zene mániás.

Kati:azért nem akarunk bottyánba mert elég drágák a telkek,tetőtér így nem lesz,nincs értelem,most anyósnak hagyjak itt egy komplett házat.
Inkább vesszünk majd egy telket és építünk rá,ezt is a párom meg az apósom csinálta 100%-ban,de nincs még befejezve,és az engedéllyel is vannak problémáink.Jobbnak látjuk ezt a megoldást,de ez még kb.1 év mire létrejön a dolog.

Puszi,jó éjt nektek!

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Sziasztok !!!!


bolhácska !!!! Örülök , hogy megnéztétek a telket , de annak még jobban , hogy neked is tetszik !!!!! :lol: :lol:

Én is úgy sajnálom, hogy lecsúsztam a taliról , na akkor majd jövőhétn talán .
Jó lenne megismeni már titekt és ezeket a gyönyörű babákat és nem utolsó sorban a kis pocaklakót !!!! :lol: :lol:


Hétfőn megyünk a tervezőhöz apa ma leadta a megrendelést. :wink:



Andi !!!! Kicsi (nagy) Diámnak millió gyógypuszi , remélem semmi komoly nem alakul ki belőle!!!!

ÓÓ, értem , fene ezt a rohadt pézt !!!! Illetve ezeket a magas árakat !!!
De jó, akkor azért nem holnap költöztök !!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Merre néztek majd telket ????


kislány !! Jó reggelt , te ilyenkor már fent vagy ,hol vagy ???
Mára elküldtem rókakomát menjen már máshová !!!! :wink:

Vagy, nem halgatott a szép szóra ???


Millió puszi nektek !!

Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


bolhácska !!

Hát, ha jól emlékszem mindíg a torna után van a cini cini , de a torna közben is végig énekeltek !!!
:lol:

Hát minket még ez a torna sem nagyon kötött le ,már úgy mondom , hogy a játékokba amit közösen csináltak még nem vett részt, ill. nem kötötte le, nem érdekelte , de külön külön mindent szívesen kipróbált.

Az ülősebb ének meg szerintem még messzebb van, a labdákat amikor dobálták avval a színes ponyvával , azt kifejezetten kikérte magának, hogy ő akkor nem érhet a labdákhoz , még nem érti miről is van szó . :shock: :wink:

Talán nekünk még egy kicsit érnünk kell hozzá . :wink:

De, Vivi már igazán nagy kislány , neki biztos fog tetszeni .

Ha esetleg a tornásra jönnétek akkor becsatlakozunk szívesen amíg itt vagyunk Fóton ,aztán pestről már nem tudom , hogy is jövünk majd . (akkor már beindul a nagy spórolás is :? )

Már most is nagyon kéne !!! :?


puszi

Kép


Kép
kati16
 
 


Jó reggelt.

Borzalmas éjszakám volt. 2x álmodtam rosszat egymás után. :cry: Ráadásul Lalának is volt egy ideje éjjel mikor fel-fel sírt, de keservesen. :(

A babatornát meg asszem elhamarkodtam. VAgy nem tudom. Olvastam, hogy 1-3 év közötti gyerekekkel foglalkoznak. Vivi jövő hét szombaton már 3 éves lesz. Bár gondolom csak nem rúgnák ki onnan. A fő problem nem is ez, hanem az, hogy Vivi be van sózva az ovitól. Megígértem neki, hogy szülinapja után elmegyünk megkérdezni, hogy mehet-e már és ha igen akkor uccu neki ovis lesz a lányzó. :D Viszont akkor nem tudunk erre a zenés akármire járni. Meg sok értelme nem lenne, hisz az oviban is tanulnak ilyeneket.. Vagy várjunk az ovival egy hónapot és addíg járjunk ide? Szerintetek? Ma nem vagyok/leszek toppon asszem..

Andi: jobbulást Diának. Remélem azóta jobban van. :)

kislany: hol vagy?

Kati: lassan építkeztek. hurráá :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Azt hiszem a mai séta elmarad Bolhácska, rettenetesen fúj a szél... Bár még elállhat déutánig...

Koppány már 2 napja nem alszik. Forgolódik, hisztizik vagy csak egyszerűen "nyög" meg vergődik, így mi sem alszunk már 2 napja. Kicsit hulla vagyok, pedig már hozzá szokhattam volna. Azt hiszem eljött az a nap, amikor ELÉG-et mondok és nem csinálok ma semmit, pedig kéne.

www.gyerektorna.hu - ezen az oldalon van a cini cini muzsika is.

Kati: 5 alkalmas bérlet 3000 Ft, egy alkalom 750 Ft a tornára. Itt valami olyasmiben egyeztek meg, hogy ha egy alkalmat kihagy a baba, akkor azt később bepótolhassa. Valami olyasmi, hogy a bérlet 3 hónapig lesz érvényes. Szerintem ugyanez vonatkozik a muzsikára is. Tesóknak azt hiszem van kedvezmény meg ha viszel egy másik babát aki még nem volt és te beiratkozol, akkor egy foglalkozás ingyenes (vagy valami ilyesmi). A honlapont tényleg fent van minden. :)
A muzsika mindig a torna után jön, DE külön foglalkozás. Szóval lehet csak az egyikre menni is.
Mikor mentek Pestre Fótról? Ez nekem új...

Sajnos nekünk még mindkettő túl érett, így Koppánykának még kicsit nőnie kell hozzá, hogy valamelyik is lefoglalja. Mi havonta (1,5 havonta) elugrunk 1 foglalkozásra, megnézzük, hogy érdekli-e már és ha már azt látom, hogy igen, akkor fizetünk be a bérletre. Persze, feltéve ha még itt lakunk. De ez a kérdés ma nem érdekel. :)


Koppányka majd örülhet, hogy ennyi lánnyal lesz körül véve. :) Minden napra 1. :P Na jó, ő nem ilyen lesz. :)

Megyek, mert nem tudom hol vagyok. Mindenkinek puszi

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Rita: szerintem először is kérdezd meg az oviban, hogy kell-e előjegyzés, mert sok helyen kell, nem veszik csak úgy fel a gyerekeket... utána lehet variálni. :)
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

Itt is vagyok, csak doktor nénihez kellett mennem. Elhoztam a vérvétel eredményét és csináltattam alkalmasságit a jogosítványomhoz, amit az okmányirodában ma el is intézek. Legalábbis szeretnék.

Bolha. Nagyon szépen köszönöm, ha megőrzöd májusig!!! Nem mertem kérni, mert azt hittem, nagyon útban van Neked. Köszönöm, hogy megértesz...

Kati, mi ez a Pest dolog??? Lehet, hogy lemaradtam valamiről??? Én ezt nem értem.

A torna és a cini cini biztosan aranyos lehet, de őszintén szólva megdöbbentem, hogy már egy pici babának is mennyibe kerül 1-1 foglalkozás.. Hihetetlen... :shock: :shock:

De hát mit csodálkozom, amikor a pénzünk semmire sem elég???
:shock:
Nagyon vágyom arra, hogy a lányom egyszer táncoljon. Latin, és spanyol táncokat!! Én annyira szerettem volna, annyira csodálatos a tánc. De akarata ellenére nem fogom erőltetni. Arra megpróbálok majd figyelni, hogy ne erőltessek a gyerekemre semmit. De mondani könnyű igaz?? Majd ha ott lesz az alkalom!!! akkor derül ki....

Ja, visszatérve a pénzre. KÉpzeljétek, ahhoz hogy érvényesítessem a jogosítványomat, 6300 Ft-ot kellet fizetnem az orvosnak, és 4000 forintot kell fizetnem azokmányirodában. Több, mint 10.000,- Ft. Ez is döbbenet!!!! :shock: De nincs választásom, kell a jogsi!!!
A mai napon nem tudom mikor leszek, mert intézem a jogsit, majd egy válófélben lévő barátnőmmel talizom, aztán pedig pakolok ezerrel. Apósomék kitalálták, hogy menjünk ki velük Ausztriába (mert hogy ők egyedül nem mennek, de kedvük nagyon van), és holnap kimegyünk Apával és a kutyákkal. Persze mi vasárnap hazajövünk, csak anyósomék maradnak még egy hetet. De alig várom, mert végre megint kimozdulunk!!! Megint nagyokat fogok sétálni a kuttyokkal, Apa meg siel a szüleivel!!!!
De előtte még holnap be kell mennem a munkahelyemre, leadni a táppénzes papírokat. Úgyhogy lesz rohanásom!!

Most búcsúzom. Szép napot Nektek!!
Bolha, próbálj pihizni, sajnálom, hogy rossz éjed volt!!!

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok !!!


ÓÓ, nem mondtam a pestet ?? Hát az úgy van , hogy nekünk innen Ápr. vége Máj . elején ki kell költözni, tehát addig megyünk anyuékhoz HAZA zuglóba amíg nem tudunk beköltözni a mi kis házikónkba !!! :wink:
Így megúszunk egy albérletet !!!


Rita !! Szerintem elég lesz az ovi , azért annyira nem nagy durranás ez az egész . illetve , ha nem veszik fel az oviba, amit nem értenék , hiszen oviköteles , nem ?? Legalább is régen autómatice ha betöltötte a 3. életévét irány az ovi ,persze nem volt kötelező csak az utolsó a nagy csoport.


ÁÁ, mennem kell nagyon nyügi ,hátha elalszik, a szobában meg mintha bombát robbantottak volna !!ehh

később jövök !!

Addig is puszi

Kép


Kép
kati16
 
 


Itt vok !!


kislány !!!! Hát igen szőrnyű árak vannak !!!! Pláne ami a gyerekekkel kapcslatos !!!

Bár a jogsi sem semmi !!

A tánc , hát az valami szuper dolog !! Én mindíg is imádtam táncolni , de annyi bátorságom nem volt , hogy elmenjek tanuljak is valamit !!!
Deee , Merci táncolt, ilyen nem is tudom milyen táncot valami modern ugra bugrást , ici picit rockos beütéssel. Ő szeretett volna járni , a suliba voltak az órák és mentek versenyre is !!! Nagyon jó volt nézni őket !!!! Igazán büszke voltam !!!! :wink: :wink:

Aztán, ezt lecseréltük a dobra . (amit nem bántam , mert akkor már igen nagy pocakom volt és nehezemre esett ez a sok versenyre menetel ) :roll: :oops:

A rendőröket én is láttam tegnap , még jó , hogy tegnapelőtt nem voltak , mert képzeljétek a nagy rohanásban otthon felejtettem az irataimat és a pénztárcámat is !!! Így mentem a babtornára :shock: , félúton eszembe jutott , de már nem volt időm vissza fordulni !!! :roll:
Trafipaxot nem láttam akkor még !! De én még elég szép lassan megyek, nézelődök, ez a szerencsém :wink:
Majd később, amikor már minden rutinból megy !!!

Jó utat és jó sétákat !!! Vgyázzaok magatokra !!! :lol:

Hétfő jelentkezz, hogy megvagytok épségben !!!


Andi !! Hogy van Diám ???


Szilvi !!! Lehet , hogy érezte a szelet , a gyerekek annyira megérzik az időjárás változást , hogy csak pislogok néha !!

A fogakkal, hogy álltok ?? Nem jön valahol ??


millió puszi !!

Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Kati:köszi a Dius már jól van,ma már nem volt gond vele.

Örülnék én is ha majd össze tudnánk jönni.

Ja a rendőrökről annyit a páromat ma 3-szor állították meg,igaz nem itt,de ez egy napra egy kicsit durva.
Először mikor ment Tiszafüredre anyukámékért akkor igazoltaták,aztán Pestre menet megszondáztatták,és végül haza felé gumi kacsára kellett fölmenni az autóval.Jó nem?

Jó nektek lányok,hogy tudtok vezetni,én is erősen gondolkodom,hogy kellenne egy jogsi,csak az a bajom,hogy félek az autótól,nem igazán van hozzá tehetségem szerintem,hogy megtanuljak vezetni.

Szegény bolha tényleg mozgalmas éjszakád volt.

Kislány:jó kiruccanást nektek!Érezd jól magad!

Puszi,jó éjt!Mostmár elmegyek én is aludni.

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Szép jó reggelt !!!


Andi !!! A félelmet gyors leküzdöd és irány a jogsi !!!! :lol: :lol:

Az egyik barátnőm félt nagyon a vezetéstől , de addig rágtuk a fülét (és messze is költöztek), hogy végül nekidurálta magát a josinak.

Ésss azt mondta , köszöni szépen, hogy nem hagytuk békén , ez volt élete egyik legjobb döntése !!!!! :lol: :lol:

A félelemre meg csak azt tudom mondani : hogy mitől is félsz ????

Beülsz a kocsiba elindulsz, utca végén szétnézel, hogy nem jön-e valami ha jön és közel van nem mész ki , ha megállnak előtted te is megállsz...stb !!!
Nem egy ördöngősség nehogy azt hidd !!! :wink: :wink:

Kösd fel a gatyád , ezentúl majd rágjuk a füled !!!! :lol: :lol:

Nagyon örülök, hogy Diám már jól van !!! Mi a fene lehetett ??


Bezzeg most én kezdek náthás lenni , bár remélem tegnap este az algopirinnal elkaptm a frakkját !!!


bolhácska !! Meg vagytok ???


Szilvi ???

kislány igazoltan pesten !!!

Ma nagyon szép idő van !!!!! Végre egy kis napsütés !!!!! :lol: :lol:


Millió puszi , kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!
Kati: én majd jelentkezem, egyenlőre megszökni lenne kedvem.
Elegem lett a szüleimből, Gyulából. Már egyre jobban érik bennem a gondolat, hogy elmegyek messzire ahol senki sem talál meg és csak Koppánykával fogok törődni, nem kell senki nekem a barátokon kívül. Sajnos ez már így megy több hónapja, csak valamiért nem merem megtenni... sajnálom Gyulát...
De ahogy kicsit összekapom magam lelkileg, jövök és beszélgetek.
Veresen van babaúszás... nem érdekel valakit? :)
Puszi Nektek lányok és a babáknak is és ne haragudjatok, hogy itt több sorba kiöntöttem a bánatom. :(
Jó éjszakát!

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

Szilvi: :cry: Sajnálom. Remélem azóta legalább Gyulával kibékültél. :) Panaszkodj nyugodtan. Én hosszabb sorokban panaszkodom, ha elkezdem... :roll: :oops:

Veresen babaúszás? Érdekelne, de most a legnagyobb problémám, h mínuszban vagyunk még úgy is, h mindketten megkaptuk a fizut.. :cry: :cry: És még csekkeket sem fizettem. :oops: És jövő héten Vivinek szülinapja lesz... Mindegy. Nem panaszkodom. :D

Kati, kislany hogy vagytok?

Andi: Tőled nem kérdem, mert most beszéltünk. Bár remélem jobban vagy valamivel :wink: :D

Na megyek. Sziasztok

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok jóreggelt!

Most értünk haza az önkormányzatból. Terveket leadtam engedélyeztetni. :D Szorítsatok. :D Azt mondták, h egy hét alatt megvan az engedély, de még meg kell várni míg jogerőre emelkedik. Az összes szomszédunkkal alá kell iratni egy papírt, h nem fognak fellebbezni, ha mi építkezünk. És ebben csak az a szép, h kiderült, hogy a MÁV is a szomszédunk... :shock: Komoly. Remélem azért tőlük is visszakapjuk a papírt és nem fognak rajta ülni, a sztrájk miatt... :roll:

Nagyon el van tűnve mindenki.. Hahóóóó. :)

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok lányok !!!!


Tegnap próbáltam de. bejutni de nem tudtam , nem csatlakozott a nethez ez a ...... gép !!!!! :twisted: :twisted:

bolhácska !!!! Nagyon szorítok nektek !!!! MÁV mint szomszéd, hát ez nagyon jóó !!! :shock:
Kíváncsi vagyok meddig fonak kotlani a papíron !!!Hová kellet küldeni nekik ???


Szilvikém !! Gyere csak nyugodtan panaszkodni !!!! Vannak ilyen napok , hónapok , majd alakul !! :wink:

Nem ám csak nálatok !!! :?


Andi !!! Miért írta bohácska , hogy reméli jobban vagy ???? Csak nem megint beteg letél !!!! ?????


kislány !!! Remélem minde rendben volt és szuper időtök is volt !!!

Mesélj , ha már itthon vagytok és nem húztatok rá még egy keveset !!! :wink:


Millió puszi , Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Kati: a papírt majd az önkormányzat küldi a MÁV-nak. Azt mondta a srác, h 15 napon belül vissza szokták küldeni. Bízom benne, hogy ez így is lesz... :? :)

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok!

Jelentem, tegnap este hazajöttünk. Hát, Kati szívesen ráhúztunk volna még, de hétfő az munkanap, így a férjemnek nem volt lehetősége...
Csodálatosan szép idő volt, napsütéses idő!!! Hatalmasokat sétáltam Ani kutyámmal, aki úgy elfáradt tegnap, hogy a 6 órás utat átaludtam, és este is csak gyorsan evett, pisilt és már aludt tovább. :lol: :lol: Akárcsak én!!!! Végig aludtam a kocsiban, és az éjszakát is átaludtam!!! Tényleg nagyot sétáltunk!!! Ami nagyon, de nagyon jól esett. Csak Apácska aggódott miattam, hogy csak annyit sétáljak, hogy ne fájjon a hasam. De megnyugtattam, hogy lassan lépegetek fel a hegyre, és csak annyit megyek, amennyit érzem, hogy elég!! :D Olyan jó volt egy kicsit kiszakadni.

Ma pedig már a fél kertet rendbe raktam. Összeszedtem a leveleket, és csak annyit csináltam, hogy szépen átgereblyéztem a földet, és most olyan szép!!! Persze még vanmit csinálnom, csak a barátnőm befutott 2 körül, azóta meg csak bent vagyok.
Nem rég ment haza, én pedig most Nektek írok már!!! :lol: :lol:

Bolha, a telketek elér a sínekig hátul??? :shock:
Drukkolok, hogy tényleg ne sokáig csücsüljenek rajta!!

Kati, Ti hogy álltok a tervezővel???

Bogyó! Sajnálom a szomorúságod. Az biztosan nem egészséges, ha a szülő és a felnőtt gyereke a családjával egy fedél alatt lakik. Szerintem nem lesz gond Gyulával, ha valahogy sikerülne külön költöznetek. Frusztráló lehet állandóan a szülővel lakni. Én csak 3 utcányira lakom anyuéktól, de néha ez is kevés. :shock: Pedig nagyon szeretem Őket!! :lol:

Andi hol vagy, és hogy vagy??

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Fel akartam rakni most egy képet, de eszembe jutott, hogy a kocsiban van a gép, és Apa az előbb húzott el itthonról! Na majd ha hazajön, vagy holnap, felrakok egy képet Nektek, hogy megmutassam milyen csodaszép helyen voltunk!!! Imádom a hegyeket!!!! Nekünk ez a kikapcsolódás.
Apácskával megbeszéltünk, hogy az idei nyaralást most ezzel helyettesítjük. A bébi miatt most úgyis itthon leszünk!!!! Amit valahol már alig várunk!!! :)))))))))))

Puszi Nektek.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok hoztam 3 friss képet. :D Aztán megyek is.

Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Tündéri a Babucid!!!! :D :D :D

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: