[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
Váci és Vác környéki anyukák - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Kati, innen már nincs visszaút!!!! Hamarosan Te is őrbottyáni leszel!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nagyon örülök, és őszintén gratulálok!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Andi, betegek????? Melyik baba beteg???? :(

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


szép jó reggelt !!


Andi !! Köszönjük szépen !! :lol: Megfáztatok , vagy valami más ????



puszi

Kép


Kép
kati16
 
 


Kati, megint egyszerre írtunk! :lol:

Magadhoz tértél már, hogy őrbottyáni ingatlan tulajdonosa lettél??? :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 

 
 

kislány !!!


:lol: :lol: :lol: tényleg !!!

Hát még nem egészen , de nagyon jó érzés !!!!

Még van egy kis izgulni valóm !! :lol: :lol:

Te jól vagy ??? Mi volt a vérvételen , vagy írtad ?? :oops: Bocsi, el vagyok havazva ettől a telektől !!! :lol: :lol:


millió puszi nektek !!

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Szerencsére megúsztuk,nem lett semmi baj,a picinek nagyon piros volt a szeme,és melegebb volt a kelletténél,de láza nem volt,de ma reggelre semmi sem volt szerencsére,remélem így is marad!
Grat mégegyszer nektek Kati:

Puszi nektek

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Sziasztok!

előre is bocsi a helyesírási hibákért, de hulla vagyok. :)

Kati: juuuujj :D :D :D gratuuuuuu!!!!!!!!!!! :D :D együtt lesz a csapat :lol:

kislany: hogy vagytok? :D

andi: Vivi hazáig nyüsszögött, hogy hol a Dia, az ő egyetlen kis barátnője.. :lol: :lol: :lol: :lol: Aztán akkorát aludt mint egy ház. :D Lala meg extranyűgi :cry: Szerintem a foga. Nagyon álmos, de nem alszik, csak vergődik... :( :evil:

na megyek is mert nem bírok vele...

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Ez nagyon édi,puszilom őket,Lalának meg sok-sok gyógypuszit küldünk.Remélem hamarosan jöttök,tök jó volt,hogy itt voltatok.Remélem ti is jól éreztétek magatokat.

Kislány:Remélem jól vagy,rókák? :cry:

Kati:akkor most nagy a boldogság nálatok?

Puszi nektek,jó éjt!

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Bolha Andi!! Ti taliztatok????? de jóóóóóóóóóóóóó!!!

Kati, még nem volt vérvételem, majd csak 4-én megyek, az AFP vizsgálattal együtt.

Most megyek, kisétálok anyuhoz!

Puszi Nektek.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok !!!!


kislány !!! Taliztak !!!!! Ehh, és mi ???? No , egyszer behozzuk !!!!

:lol: :lol:



ÓÓ, szóval még nem volt meg a vérvétel , na akkor negyedikén túl leszel rajta !! :lol:

Biztos azért jobb így , mert téves eredmény is születhet , ha nem időben csinálják , legalább egy felesleges idegeskedéssel kevesebb !! :wink:


Andi !!! Végül is igen !!!

Már elkezdtük a tervezőt zargatni !! :lol:


Nekünk istentelen pocsék volt az éjszakánk !!!!!

:twisted: Ráfogom a teliholdra és a fogakra , mintha tudnám !! :lol: :lol:


bolhácska !! Köszi neked is a gratu-t !!!


:lol: :lol:



puszika

Kép


Kép
kati16
 
 


Kati, én is rosszul aludtam!!!!!! Csak forgolódtam. Hason nem tudok aludni, ha háton alszom, leszakad a derekam, ha oldalt, akkor meg zsibbad és fáj a vállam... :twisted: :twisted:
Már reggel 6-kor felkeltem inkább.

KAti, talizunk mi is nemsokára!! Én már alig várom a jó időt, hogy kint lehessek a kertben, és hogy kolbászoljak.

VAlamit akartam még írni,de megint elfelejtettem, mit.. :shock: :shock: :shock:

Megyek, megpróbálkozom tanulni egy kicsit... :twisted: :twisted:

Puszi

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok!

Igen,taliztunk a bolhával.Jó lenne egyszer ha mindannyian összejönnénk,mit szóltok hozzá?

Jó tanulást neked kislány!

Puszi nektek!

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Sziasztok !!!!


Andi !!! Nem írtam , hülye vagyok , szóval úgy örülök , hogy végül nem lett semmi betegség !!!! :lol: :lol:


Okszi !!!! Taliban benne vagyok !!!! :lol: :lol:

Én is imádom a jó időt , csak jönne már !!!!


kislánykám !! Már megint kezded ????? (mán a tanulást) :wink: :wink: :lol: :lol:

Ügyes légy !!!! Hajrá !!!!!

Mondom én van , ebben a teliholdban valami !!! :wink:

puszz

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Megalakítom a car éjszakák klubbját... Lala óránként kelt szopizni, Vivi 11-kor elaludt, de negyed 1-kor már jött át hozzánk. S mivel apa éjszakás, így Vivi kihasználta a nagy helyet és keresztben aludt a nagyágyon. :evil:

Tényleg találkozhatnánk valamikor. :) Bár ha láttátok volna, hogy a két nagylányzó mit művelt egymással... huhuhuhúúúú... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Volt ott minden. Féltékenység, irigység, hiszti, sikítás, sírás, kiabálás. :lol: :lol: fel kellett volna venni videóra. :D Bár Vivi nem is akart eljönni. Pedig be is bújt az asztal alá duzzogni. De olyan aranyosak voltak, amikor együtt játszottak. :) Két kiskakas. :)

Amióta apa éjszakás nekem rémálmaim vannak.. :cry: :cry: Nem írom le mert nagyon szörnyűek.. :cry: Nem érzem magam biztonságban, ha nincs itt apa.

kislany: megint tanulsz? Lesz még vizsgád?

Egy nagyon kedves anyuka kérdezte, hogy csatlakozhat-e. Remélem olvassa ezt és végre elkezd ide írni... :wink: :D :D

Na megyek majd még benézek később, csak varázsolok valami ebédfélét. :) Puszi

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


jajj Kati: Ha most megvettétek a telket akkor mikor lesz rajta házikó?? Idén nyáron? :D Remélem a karácsonyt már bottyánban töltitek. :)

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Szép jó estét !!!


Nagyon kedves anyuka gyere , gyere !!!!! Várunk !!! :lol: :lol:


bolhácska !!! Félve mondom , de igen , már nagyon ott szeretnénk karácsonyozni :lol: :lol: .

pontosítok , még csak le van előlegezve , de igyekszünk valahonnan gyorsan még egy kis pénzt összeszedni és akkor már tényleg elindulhat a menet !!

Zsolti már hétfőn megy is a tervezőhöz , ő azt igéte gyors lesz.


Millió puszi nektek !!!

Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Igen, megint kezdem a tanulást!! De ez az utolsó. A lelkiismeretem nem hagyott békén a nem tanulás miatt, így bevállaltam egy vizsgát mára. 13 órára megyek be Bp-re, ott vizsgázom. A szemem iszonyúan jojózik, mert már reggel óta a neten olvasgatok mindenfélét a témával kapcsolatban. Szerencsére nagyon sok info van, és most már sok mindent tudogatok. :lol: Legalábbis remélem.

Bolha, ami a car éjszakát illeti, csatlakozom. Napok óta hülye álmaim vannak. Pl. anyuék elköltöznek, rablás, gyilkosság, stb. stb. Úgy szeretnék már végre egy nagyot aludni. Ja, és legalább reggel 7- ig!!!! :cry:

Már fél 6-kor kelek, mert majd be pisilek. :twisted: Utána persze nem tudok már elaludni. Akkor a tévét a hálóban nem akarom bekapcsolni, hogy legalább a Drágám aludhasson egy kicsit, szegényke sokszor még éjjel is dolgozik. De tutira felébresztem őt minden hajnalban, amiért nem szól.. Tűr, tűr, de csórikám nagyon fáradt már... De én meg nem tudok halkan szenvedni a nem alvástól... :oops: :oops: :oops: :lol:

Szóval, ma megyek vizsgázom, és akkor a sulimból csak 2 nem teljesített vizsga marad ebben a félévben! Ja, a 6-ból!! :)

Csajok, jut eszembe!! Ha kislányunk lesz, megvan a neve!!!!! :lol: :lol:
Hanna..................... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szép hétvégég Nektek.
Én ma már nem jelentkezem, mert vizsga után gyorsan bevásárolok, ésutána már tűzünk is itthonról, mert vacsorameghívásunk van 6 órára!! Puszi!! Jók legyetek!!! :lol: :lol:

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok !!!


kislány !!! Hanna, ja de szép !!!! Nem mostanában hallottam !!! :lol:


Kéz és láb törést !!!!! Ügyi légy !!!

Megcsinátlam tegnap a piskótatekercset , isteni lett, mind megettük !!!! :lol: :lol:

bolhácska !!! A lányok előbb utóbb majd jól elfognak játszani , szokni kell ám , hogy nem csak az övék minden , hanem mással is meg kell osztani !!
De azért jó lehetett !!!


Andi ! Hol vagy ???

Ehh , nem rakja oda a smile-kat ahova szeretném !!! :twisted:

Na, ugye csak reklamálnom kell , ezt bezzeg oda rakta !!!


Puszi nektek !!!

Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Kislány:remélem sikerült a vizsgád! :D

Kati:aggódtam,hogy a lányok lesznek betegek erre ma reggelre én lettem38,7 fokos lázzal,orrfolyással,szem könnyezéssel stb.

Remélem ti mindannyian jól vagytok.

Bolha:ugye ti nem letettek betegek,ha igen nagyon lelkiismeret furdallásom lenne,hogy talán miattam.

Puszi,jó éjt!

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Sziasztok !!!


Szép szellős napunk lesz !!! :? :? Már hajnal óta így megy . Nálatok is ???


Andi !!! A fene vigye !!!! Remélem gyorsan kilábalsz belőle !!!! Kapjál be egy algopirint és igyál sok teát citrommal mézzel !!!
(próbálj egy kicsit feküdni is )

Mi még jól vagyunk szerencsére !!

Jövőhéten pénteken megyünk a 15 hós szurira , nagyon félek tőle !!
Az Uzsokis babák közül kb. egy kislánynak nem volt láza tőle , a többiek verdesték a 39 fokokat 3 napig !!! :twisted:

Diácskám is belázasodott tőle , (ha még emlékszel) ???

Majd tök jó lesz , ha együtt fognak játszani , mindíg mind a kettő figyelni fog ha szólunk nekik !! :lol: :lol:

Max. az én Diám lesz kicsi Dia :lol:


kislány !!! Vacsi és a vizsga jól sikerült ???? Mesélj !!! (remélem a vacsi alatt nem volt semmi ami ne tetszett volna a picilánynak )


bolhácska !!! Ti merre vagytok azon kívül, hogy hétvége van ???
Minden rendben ???

Nálatok a 15 hós oltásnál Vivi belázasodott ???


puszi ,Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


kislány !! (Mit kapok én , ha nem lány lesz ??? Mad jól megmondja nekem a magáét, hogy le kislányoztam !!) :lol: :lol:

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Nem fogok sokat írni, mert nagoyn fáradt vagyok.
A tegnapi vizsgám 4-es lett!! :lol: Köszönöm, hogy gondoltatok rám. ..... Bár kérdéses volt, hogy eltudok-e menni, mert még délelőtt rókáztam... :shock: :shock:

A vacsi is jól sikerült, ma pedig ebéden voltunk. De a gyomrom nagyon kavargott ma...

Most pedig fáj a torkom már reggel óta, hiába szopogatom a Homeogene-t!!!

Andi, gyógyulj meg mihamarabb!!! Igaza van Katinak, ha tudsz, feküdj egy picit!! Pihizz!!!

Puszi

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok. Nem mondom, hogy jó kedvben vagyok, de itt vagyok..
Nagyon fárasztó hétvégém volt.. tegnap ebéden is voltunk, és este jöttünk haza, utána írtam azt a néhány sort Nektek...

Most igazából nem is tudok mit írni........ nem vagyok jó passzban......... de ígérem, déutánra összeszedem magam.

Legyen szép napotok.
Puszi Mindenkinek

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok!

Kislány:grat a vizsgádhoz,ügyi vagy!Én sem vok jó passzban,már annit fújtam az orrom,hogy már ki van sebsedve.És a végtagjaim is nagyon fájnak,alig bírok mozogni,pedig annyi dolgoml lenne.
A torkod,hogy van?

Kati:sajna nem nagyon akaródzok kilábalni a náthából,pedig olyqnjó lenne,már elfelejtettem milyen rossz is betegnek lenni.

Bolha:hol vagy?mi újság?a lányok Jól vannak?

Puszi nektek és szép napot!

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Andi, pihenj, pihenj, pihenj, pihenj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Irány az ágyikóóóó!!!!! A feladat megvár, ne aggódj, nem fogja senki megcsinálni helyetted!!!! :lol:

Hidd el, ha kifekszed, sokkal hamarabb lefolyik a betegség!!!
Gyógyulj meg!!!

Puszi

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok !!!

Andi !!! Tea ??? Iszod ?? Hál Isten már én is rég voltam beteg !!! :wink: Tényleg pocsék, főleg az a lehangolt rossz keddv ami vele jár !!! :?

Mielőbbi gyógyulást !!!!


kislány !!! Te, hogy vagy ??? ÓRIÁSI GRATULA a vizsgádhoz , nagyon ügyi vagy !!!!! :lol: :lol: :lol: Egy kis vidámság !! AZ év anyukája ! :lol:

Kép


Ma de. voltunk kint a telken :lol: , gyönyörűen sütött a nap :lol: !!!
Bementünk , és végre a végére sétálhattam (Diám jól elaludt ) !!!
Zsolti, meg lemérte mennyi kerítést is kell csinálni (az egyik felén csak , hála , az is 75 méter , épp elég ) .


bolhácska !! Hol vagy ???




Millió puszi nektek !!!

Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziazstok!

Itt vagyok. Egészségesen. :D Csak fáradtan. Lala keveset aludt éjjel a szél miatt. Jó kis vihar volt... Letépte a sufni tetejét.. :shock: :evil: Anyám itthon van 2 hétig, így felszámoljuk a baromfiudvart. Elég sok munka lesz vele, így csak este jövök.

kislany gratuuuu :D :D :D :D nayon ügyes vagy!! A jfájást sajnálom. Lassan eljön az az idő mikor elméletileg tele leszel energiával. :) fel a fejjel :)

Kati: drukkolok még továbbra is, hogy minden simán menjen. :)

Andi:Lehet holnap vagy holnap tán délután felviszem a dvd-t jó? Vivit nem kötöttle, de átírtam mert én imádom :lol: :lol: :lol: :lol:
Jobbulást neked, meg sok-sok gyógypuszi. :)

Na megyek. Puszi jó éjt! :D :arrow:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Bolha!! Akkor nem lesz több tyúkotok?? Pedig a házi tojásnál és házi tyúknál nincs finomabb!!!!

Csajok, meddig tart még a rókázás???? Szombaton is, ma is megint..... pedig már mindjárt a 16. hétnél vagyok...

Kati, nagyon cuki az év anyukája!!! Észrevette, hogy eltűntek a csibéi!!!! :lol: :lol: :lol:

Jó éjt Nektek.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok!

Lányok:igyekszem pihenni,de a Diám nem hagy,így csak akkor tudok,mikor délután alszanak.Iszom a teát+a gyógyszert eszem nyakló nélkül,mégsem javulok.

Bolha:gyere,én itthon vok.

Aranyosak vagytok,hogy így biztattok.
Megyek is,mert a szemem már könnyezik.

Puszi nektek.

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Jó reggelt!

Ti is olyan álmosak vagytok, mint én???? :cry:

Nem aludtam túl sokat. Pedig már nincs telihold..... :shock: :shock:

Pakolnom kéne, mert a lakás romokban, de a szemem majd leragad. Sajnos ilyenkor nem tudok aludni, csak nyűglődöm.... azt viszont nagyon.... :lol: :lol:

Puszi Nektek.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok!

kislany: az, hogy a 16. hét után elmúlik a hányinger, ne úgy vedd, hogy másnapra már kutya bajod. :D:D De azért szurkolok, hogy nálad így legyen :D

na hosszabbat akartam írni, de tele van vírussal a gép. :( majd jövök. :) Puszi nektek. :)

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Szép jó reggelt !!!


Andi !!! Mit csinálsz ilyen későn a gép előtt ???? Aludni kéne !!! :lol:


bolhácska !!! Én is sajnálom a baromfiudvart , de tudom , hogy k.. sok meló lehetett vele !!!
Igy csak azt mondom , hajrááá !!!

Mi lesz az állatokkal ?? Szomszédnak oda adjátok ??



kislány !!! A kutya vigye már ezt a róka komát !!!!!! :?

Én sem aludtam sokat , egész éjjel a házat terveztem .

A drága tervező úr , teljesen mást csinált mit amit küldtünk neki , ehhh, nem örültem , kivagyok !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted:

Most kezdem már érteni, hogy akik építkeztek miért nem építkeznének még egyszer !!! :shock:

Megyek terveznem kell valamit , mert ez igy nem tetszik !!!


Millió puszi nektek !!!

Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Kati, hajrá, hajrá!!! A tervezés csudajó dolog!!!!!
Ne szomorkodj, ha mást csinált a tervező!!! 100 %-ban nem fogja azt rajzolni,amire Ti vágytok, mert neki nagyon sok tényezőt- kémény, fekvés, víz, villany, gáz elhelyezése, stb. -figyelembe kell venni. Sajna ez van.
De rajzolgani nagyon jóóó!!!

Bolha, tényleg, mi lesz a tyúkokkal??

Andi, tényleg mit csináltál Te tegnap fél 12-kor??? Amikor más már alszik???? Tessék pihenni továbbra is, ne vedd fél vállról a betegséget!!!!

Puszi Nektek.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


A tyúkok sorsa: Pörkölt, leves, sült, rántott stb. Számtalan módon fel lehet használni. :D Alapjában véve húsevő vagyok. Nagyon szeretem. :) :roll: Így az összes pipi a tepsiben vagy a fazékban landol. Tulajdonképpen ezért tartottuk őket. :)

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok!

Nem tudtam aludni,ezért voltam itt,csak forgolódtam mint a ringlispir.De jó lenne már meggyógyulni. :(

Bocs,hogy mostanság ilyen szűk szavú vok.De ha meggyógyultam bepótolom ígérem.

Kislány:a rókák szerintem hamarosan távoznak.

Puszi nektek.

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


szép jó reggelt !!!


bolhácska !!! Tul.képpen én is szeretem a husit minden formában !!

Evvel csak ott vagyok meglőve , hogy ha már ismertem őket , nehezen eném meg , de persze tudom, hogy ezt is meg lehet szokni és a szükség törvényt bont !!!

Úgy-hogy evvan , ezt kell szeretni , ésss cserébe nincs vele gond !!! :wink:

A sufnitetőt megtudtátok csinálni , vagy teljesen vége ???


Andi !!! Remélem mára már jobban vagy !!!! :lol:

kislány !! Te , hogy vagy ???

Igen, a tervezés csuda jó dolog , csak én fogok benne lakni és hát nem is tudom, na mindegy is .

Próbálok valami kompromisszumra jutni , most már nem csak a tervezővel hanem a családdal is . Nekik tetszik amit tervezett ez a jó ember , igazából nekem is tetszik , csak egy valami nyomaszt nem is idegesít , hogy nem látok ki hátra az udvarra. :?

Oldalra tervezte a nagy teraszt , ami tök jó meg minden , de minek nézzem én szomszéd házát ???????

Az a baj , hogy szertnénk vendég szobát és azt már igen nehéz olyan helyre rakni egy hosszúkás házba , hogy minden szempontnak megfeleljen . Ehh , tudom , hogy nekem kell engednem , de olyan nehéz a hátsó kis teraszomat elengedni .

Puszi lányok , bocsi a sok sírásért , megyek hátha találok valami kis kiutat :wink:


Millió puszi nektek !!!

Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Kati hátul nagy a kert? A ház mögött?
Köszönöm, én most jobban vagyok.

(Remélem nem kiabáltam el.. :shock: :shock: )

Megyek, mert meg kell szárítanom a hajam.

Puszi Nektek.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok!
Megérekezett az "egy aranyos kismama" is. Tudom Bolhácska, hogy korábbra ígértem, de nagy ház- és albérlet nézőben vagyok. :)
Aki még nem ismer, illetve azt hiszem csak Bolha ismer:
Szilvi a keresztnevem. 2006. nyár elején költöztünk ide a szüleimmel, de úgy néz ki, hogy mi idén el is költözünk. Ha találunk itt Botyiba jó házat olcsón vagy albérletet, akkor helyben maradunk, ha nem, akkor nem. Koppány fiam múlt héten múlt 11 hónapos. Kis huncut, mint általában az összes kis manócska. Imádok csavarogni, már várom, hogy jöjjön a jó idő, hogy mehessünk bicajozni Koppánykával. Röviden ennyit magunkról. :)

Kati: grat a vásárláshoz, sok sikert a ház építéshez. Az tuti, hogy nem lesz egyszerű és nyugodt, de csak a végére koncentráljatok. :) A tervrajzot nem lehet átszerkesztetni, hogy a terasz mindenképp hátul legyen?
Amúgy bocsi, hogy csak így hozzá szólok (írok) a témához. Csak ezt az oldalt olvastam el, a többire nincs energiám.

Kislány: nyugtatásképp... én kb. 5 hónapos korunkig hánytam minden nap többszőr. Aztán az elmúlt és jött az ájulásérzés. Szerencsére soha nem ájultam el és közterületen sem hánytam, de nagyon rossz érzés ezzel küzködni. Viszont a jó hír, hogy Nálad ez tuti nem lesz, ezt biztos csak én kaptam ki, Te nem fogod, szépen lassan elköltözik a róka a házból, meglátod. :)

Olvastam iwiw-en a fórumon, hogy jövő hét kedden 10.30-tól lesz a Műv. Házban 9 hó-tól 3 éves korig babatánc meg ilyenek és az első alk. ingyenes. Nem megyünk el megnézni milyen? :)

Most megyek, mert végre alszik Koppánykám van időm beszélgetni. :)

Sziasztok és remélem befogadtok! ;)
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok !!

Szia arnyos kismama !!

Üdv. köztünk Szilvi !!!!!

Csak szóljál hozzá nyugodtan , minen épeszű épkezű ötlet jöhet !!!! :lol: :lol:

Koppány !!! Nagyon szép név !!! :lol: :lol:

babatánc ??? Há az meg milyen lehet ??? :lol: :lol:

Ha nem találtok akkor hova mentek ??? És miért költöztök ??
Most merre laktok ???
Szeretsz Őrbottyánba lakni ??

Bicaj ?? Hú, de ügyi vagy és bátor !!! ÉN úgy félnék , hogy kidőlök gyerekestül ! :? :wink: l Nehéz ám megtartani , próbáltam !!



kislány !! Az a baj, hogy csak 19 méter széles a telek és 75 m. hosszú , marad telek , de mardhatna nagyobb is !!! :wink:
A fél telek ház lesz . éljen :?

Örülök, hogy jól vagy , végre !!!!!!! :lol: :lol: :lol:



Millió puszi nektek

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Szia Szilvi üdv köztünk.Örülünk neked :D :D :D !

Kislány:Örülök,hogy jobban vagy,hátha így is marad :)

Kati:igazad van a teraszt illetően,miért néznéd a szomszédot,ha nem muszály,már pedig bizti van vmi megoldás rá,legalábbis remélem.

Köszi,ma már egy nagyon picit jobb volt,de még nem az igazi.

Puszi nektek!

Bolha:vártam,hogy elugrasz a dvd-el,de nem jöttél.Majd a Diusnak hozol át egyet ha jössz,puszi.

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Sziasztok!

Már csak 5 csirke van a 12-ből. :) Holnap viszem az utolsó adagot levágatni a szomszédhoz, aztán jövő hétre madnak a kacsák és kééész :) Ma csináltam pörit az egyi pipiből nyamíí. olyan finom lett. :)
És betojok a legkisebbemen. Gyümit, bébételt nem eszi meg. Csak anyatej, és a krumplistészta, meg pörkölt. :roll: Csak amit én főzök az kell neki. Legalább nem megyünk tönke bébétel vásárlás miatt... :lol:

Szilvi: sziiiiaaa :D :D Mégis ti mentek? Remélem sikerül egy jó kis házat találni itt. :D
Babatánc?? :lol: :lol: érdekes lehet. Vivit ismerve sztem vagy a "szoknyám" mögé bújik, vagy körbehisztizi a többi gyereket... :roll: :lol:

kislany: remélem nem kiabáltad el azt, hogy jobban vagy. Drukkolok, hogy rókáék eltűnjenek a fejfájásal együtt. :)

Andi: Bocsíí, h ma sem mentünk. :( Holnap viszont mindenféleképpen kell a postára menni, úgyhogy akkor viszem a dvd-t. :)
Remélem jobban vagy már és a lányok sem kapták el. sok gyógypuszi. :) :)

Kati: fölfelé nem terveztek építeni egy szobát? Vagy esetleg a garázs fölé? Amúgy passzolok. A terazodat nagyon sajnálom. Nekünk is el lesz tűntetve a terasz. :( ott lesz a lépcsőház felfelé. Már ha minden összejön. :P
De én sem építkezni, sem költözni nem fogok innen az tuti. Elég volt. Bár az építkezést még el sem kezdtük... :roll: :lol:

Na megyek lerakom a csajszit az ölemből mert dög nehéz. :)

sziaszto. :) :arrow:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Most csak röviden, mert nyúz a gyerek. :)

Itt a link:
http://gyerektorna.hu/

Nem babatánc, fogalmam sincs miért maradt az bennem. Torna meg zenebuli. :)

Jóccakát mindenkinek!

Bolha: szegény csirkék... :( Azt hiszem a mi macskánkat találtuk meg holtan a papírboltnál a villanyoszlop alatt. Tesóm győzköd, hogy az nem ő, Gyula meg nem akarja elhozni, hogy eltemessük, mert hogy dög és fertőző... Remélem így is nyugodt másvilágra talál és nem haragszik rám, hogy ott hagytam. Már ha tényleg ő az.
Nem tudjátok? El lehet szállíttatni? Kitől kell kérni?

Na tényleg megyek, mert tép. :) Sziasztok!

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

Mi ez a pangás??

Szilvi: Sajnálom. :cry: Bár nem hinném, hogy ennyire messze kódorgott volna. Nem? Remélem azért nem ő volt az.

Kislany hogy vagy? Remélem jól. :)

Kati? Kompromisszumok kötögetsz? :)

Andi: hogy tettszik Diának a mese? :)

Én kész vagyok. Nem járnak a vonatok. MEGINT!! :evil: :evil: :evil: :evil: Szegény apa buszal ment és majd 3 km-t gyalogolt a melóhelyéig a megállótól..

Na megyek.Lesem a szódásbácsit. :) Sziasztok.

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Biztos elriasztottam mindenkit... De megnyugtatásképp közlöm, hogy nem akartam ám ekkora képet berakni... ;)

Bolha: lehet nem a mienk volt, bár szerintem igen. Nagy csavargó (volt), úgyhogy bármi előfordulhat(ott). Hülye hasonlat, de szerintem az állatát is megismeri az ember, mint a gyerekét. Bár ez sem mindig igaz. Pl. amikor Koppányt odaadták egy másik kismamának, ő meg elkezdte puszilgatni, stb... én meg csak néztem kikerekedett szemekkel, főleg amikor az övét adták oda nekem. Szóltam, hogy ami nálam van baba, az nem az enyém és mutattam a másik ágyra, hogy ő az enyém. Kb. így vagyok az állatkáinkkal is. No mindegy, ha mégis ő, akkor most már nagy májakat eszik odafönt. :)
Halad a tetőtér? Hamar elintézted Vácon múltkor a dolgokat?
Ne is mond a vonatot. Gyula is busszal ment. Oda-vissza 1260 Ft-ba kerül az utazása. Úgyhogy nagyon pipák vagyunk. Amúgy is alig van pénzünk és még ennyit kivesz az utazás is a zsebünkből és ki tudja meddig csinálják ezt. Írtam a szakszervezetnek, bár szerintem semmit nem érek el vele.

Kati: jutottatok valamire a tervezővel a terasszal kapcsolatban? Nekünk kb. 22 m széles a telek és hátra terveztük a teraszt az étkezőből nyitva, szerintem meg lehet oldani. Én biztos nem örülnék, ha kiülnék a teraszra és a szomszédot kéne bámulnom. Inkább a telek, a kert. Remélem sikerül kompromisszumot kötnötök. :)
Nem mondanám, hogy bátor vagyok, mert nagyon félek a bicajozástól gyerekkel a hátam mögött, de valamit kell csinálni, mert csak hízok és hízok és hízok és persze ezzel egyidőben punnyadok és löttyedek és ez nagyon nem jó. :) Gyula próbált vele menni, még neki is szokatlan, hogy úgy húz hátra a bicaj, úgyhogy én mit fogok vele szenvedni... egy élmény lesz. :)
Őrbottyánban? Nem igazán. Nyugis meg csendes, viszont rémes annak akinek nincs kocsija a bevásárlás, bárhová is eljutni, bár sok minden nincs itt. Nekem összességében nem tetszik, unatkozok meg ilyenek, messze vannak a barátaim is. De ha lenne kocsim és megengedhetném magamnak, hogy azzal járjak, akkor tetszene, mert tényleg nyugis, jó a levegő meg ilyenek. :)
Azért akarunk elköltözni, mert gyerekkel nem akarunk dohányosok közt élni, meg nem felhőtlen az ősökkel a viszony, meg jobb külön. Meg minden balhénál előállnak azzal, hogy van 1 hónapunk, hogy elköltözzünk albérletbe és ezt már kezdjük unni. Feszültek és idegesek vagyunk itthon és ez rossz hatással van a gyerekre és a kapcsolatunkra is. Röviden, tömören ennyi. :) Hogy hova még nem tudjuk, jó legyen a közlekedés Pestre, ne legyen rossz környék (rablás, betörés, lopás, balhé), ne legyen drága, ne kelljen rá sokat költeni, stb. :) Szép álom, mi? :D


Más: mi megyünk kedden a babatornára és a zenés foglalkozásra is, kipróbáljuk aztán meglátjuk. Kár, hogy olyan messze van a Műv. Ház. Jön valaki?

Na, már megint ennyit írtam... megyek házakat nézni.

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Ja, írtam az Önkormányzatnak, hogy nem lehet bejutni a játszótérre, mert rossz a zár és szakadt a háló. Elvileg megcsinálták, úgyhogy ismét lehet használni a játszóteret. Már csak a cigicsikkekkel kellene valamit kezdeni a játszótéren belül. Szerintetek mit lehetne tenni, hogy ne cigizzenek a játszótéren?

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

Bolha:Diának tetszenek a mesék,bár a Tom & Jerry-t ismeri mert van egy nekünk is belőle,de nem ezekkel a részekkel,és a Mazsola is tetszik neki,épp most is azt nézi.Majd veszek dvd-t írsz át akkor nekünk meséket?

Kati:Mi újság?Találtatok vmi megoldást a terasz problémára?Remélem igen.

Kislány:Hogy érzed magad?Jól vagytok?

Szilvi:én is így vok Őrbottyánnal,bár mióta itt vok a lányok közt egy kicsit jobb,hogy a Bolhával is találkoztam és a gyerekeink együtt játszanak stb.Nekem is unalmas.Egész nap itthon a gyerekekkel,társaságom csak a lányaim.De mostmár jobb lesz,pláne ha jön a jó idő.
Bízok benne,hogy nem a ti cicátok "halt meg",reméljük előkerül.

További szép napot nektek!

Kép
Kép
menyhartandi
 
 


Sziasztok !!


Holnap jöveök bővebben !!

Ma jönnek a vevőink az ügyvéddel aláírjuk az adás - véteit !!!

Hol van játszótér??

Szilvi ! Ha nem lázasodunk be az oltástól akkor elmegyünk veletek !!! (és nem jön közbe valami )


kislány !!! Hol vagy ???


Puszi , Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Talán most midannyian alszotok már, és szépeket álmodtok.
Mi nemrég értünk haza!!!! :lol: :lol: Testvérem 30. éves lett tegnap, és azt ünnepeltük!!
Azért is tűntem el, mert varrtam az új nacicskámat, hogy szép legyek, és volt is sikere!! :lol: :lol:
Majd holnap vagy vasárnap mindent részletesen elmesélek. Inkább vasárnapot írok, mert holnap takarítok. (A varrás miatt lemaradtam... :shock: )

Puszi Nektek.
További szép álmokat!!!! :lol:

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok !!!


Szilvi !!! Tök jó ez a baba torna , most tudtam csak megnézni !!!!

Menjünk !! Azt írja , hogy regisztrálni kell akkor ingyenes , most akkor m ivan, regisztráljunk , vagy ez nem fontos ???

Remélem nem lázasodunk be !!!!

Doki néni kedd szerdát jósolt a láznak , ha lesz .!

Szóval nálatok is a szülők !!! Mondom én, ahogy idősödnek , úgylesznek újból gyerekek !!


Andi !!! Hát sajna még megoldás az nincs , de igyekszem !!! :lol:
Te jól vagy már ????





Jelentem szerződés aláírva, a pénz megvan a teleke , tehát már csak a terven szöszögök !!!!

Holnap megyünk Zsolti kedves motoros pajtásához , ők is nemrég fejezték be az építkezést és nekik is amerikai stílusú a házuk , hátha lesz valami érdemleges amí segít nekünk a tovább lépéshez !!!!



kislány !!! Jó, hogy meg vagy végre!!!!! Várjuk a beszámolót !!!!!




Millió puszi nektek !!!!

Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Lányok !!!

Még azt akartam írni, hogy ha jönnétek szívesen bemegyek valakiért !!!

Szilvi !! Találtatok már valami lakást v. albérletet ?? Sajna anyum is dohányzik , néha vágni lehet a füstöt a kisszobában.

Dehogy riasztott el a kép !!! Jöhet még !!!! Gyönörűséges !!!


Teljesen egyetértek avval ha nincs kocsid akkor ott meg vagy lőve !!!
Sokkal nehezebb az élet nélküle !!

Avval azért kicsit vitába szállnék, hogy drágább mint a bkv ill. a vonat és a táv. busz .

Én most tankoltam 9,000.- ért de kb. közel két hónap után.
Igaz nem kell minden nap pestre vagy akár vácra mennem , de azért eljárok vásárolni és mostanában elég sokat voltam felétek is.

Régen amikor még dolgoztam és a Mercit is vittem minden nap suliba (pestre) akkor kicsi daewoom -volt , egy hónapot akkor is kihúztam egy tankolással . (igaz a suli és a munkahely nem volt túl messze egymástól)


Puszzz, felébredtünk

Kép


Kép
kati16
 
 


Andi: remélem nem érted félre, de egy kicsit megnyugtató, hogy nem csak én vagyok így Őrbottyánnal. Már kezdtem azt hinni, hogy tényleg bennem van a hiba. :) Igen, jön a jobb idő, aztán majd meglátjuk, hogy mire megyünk vele. :)

Ma voltunk kint Gyulával bicajozni gyerek nélkül, hogy szokjam a bicajt 2 év punnyadás után. Hát elég lehangoló volt, mivel max. 15 percet voltunk kint, mert a végén már remegtek a lábaim és beszédültem és alig kaptam levegőt. Szóval nagyon gáz, nem tudom, hogy mikorra jutok el arra a szintre, hogy a gyereket is fuvarozhassam (amikor még magamat sem tudom). Pedig kedden már bicajjal akartam menni (én naív) a Műv. Házba, mert Koppány utálja a babakocsit, nem marad benne, én meg nem tudom 30-40 percet cipelni folyamatosan. No, majd kiderül hogyan lesz és micsoda. :)

Kati: szerintem semmi hátránya nincs a regisztrációnak, úgyhogy ahogy ezt leírtam, regisztrálunk is. Örülök, hogy jöttök és remélem, hogy nem lesz lázas. Az én (tapasztalatlan) véleményem az, hogy ha valaki nem lázasodik be 1 napon belül akkor már nem is fog. De ez csak az én véleményem, remélem igazam lesz. :)
Ha jöttök, hol találkozzunk? Mi a József Attila utcában lakunk, az a vasút azon oldalán van ami nem a Műv. Ház fele van... :D
Játszótér a vasútállomásos COOP közért mögött van. Van asszem 2 hinta amit áprilisban szerelnek fel, van 2 homokozó, az egyikben valami fa mászókásdi van, a másikban is valami olyasmi csak csúszdával. Nem is tudom, hogy ezen kívül van-e játszótér Botyiba... Ti tudjátok?
Ha senki nem jelentkezik a bejövetelért, akkor én igen. :) Persze csak akkor, ha tényleg nem gond. Nem akarok senkit kihasználni...
Áh, most már tényleg szét vagyunk esve. Nem megyünk albérletbe, nem érdekel mi lesz itthon az ősökkel, hanem egyenesen a vásárolt házba. És nem megyünk délre, hanem csak ezen az északi részen nézünk házat (Komárom és Pest megye É-i, ÉK-i része). Már minden összezavarodott bennem. :)
Hát annak drágább, akinek van máv bérlete és ki kell fizetnie a volán jegyet. Bár a holnapi sztrájknál (grrrr) már lehet használni a bérletet.
Most nézem, Te fóti vagy? Huh, akkor ez a babatorna nem lesz nagy kitérő? Vagy már én nem vagyok képben?

Bolha: hol vagy? Eltűntek már a csirkék és a libák (libák, ugye?)?
Kislány: milyen volt a szülinapi buli? Bár nem lehetett rossz, ha hajnal 2-kor még írtál ide. :) Milyen nacit varrtál?

Most megyek tovább házakat nézni. Mindenkinek jó éjszakát és aki tud, jöjjön kedden babatornára, hátha megtetszik a manóknak. A kisfilm alapján nagyon jó ötletnek és foglalkozásnak tűnik. :)

Puszi



Hát lehet én vagyok a vaksi, de én nem tudom, hogy a gyerektorna.hu-n hol lehet regisztrálni...

Szép napot, puszi: Koppány és Szilvi

Kép
bogyó81
Budapest XIV. kerület
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: