Új privát üzeneted érkezett!

Hajni,
:( Tartsatok ki!

Ancsi is kh-ban :( Meg áll az eszem, nekünk minden hányósfosós a kh-ban végződik, nem hiszem el :(

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Hajni, :( :( :(

Katus, :( :( :(
almi
 
 


Reni,
köszi. Még olvastalak és sajnálom :( És megértelek ám :)

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 

 
 

Írtam, de töröltem :-( Egyre rosszabbul érzem magam. Most még rosszabb. Megfogadtam, hogy többet nem kérdezek, hozom viszem, valahogy ki kell bírni. Atinak vigyorgok, mint egy tök, hogy bizony de jó....
Sok nagyon érdekes dolog kerül elő itthon... Mondtam is, hogy bizony Nagytesó mindegyikőnkhöz beköltözött, de engem nem zavar, mert nincs rá okom...
Most várok valami csodára... Illetve ha jobban belegondolok már kettőre.... Annyira jó volna tanácsot kapni valakitől. Tényleg nem tudom meddig normális például, hogy nem eszik semmit. Hogy az utóbbi napokban a WCzés körül is gondok adódnak, nem akar elmenni itthon sem. Fura dolgokat mond indoklásul. De ezt Nekik már nem is mondom.... Nagyon szomorú vagyok. És alapból tehetetlen és kiszolgáltatott....
Lehet ezt is törölni fogom, mert még a végén holnap ezt is a szememre vetik....
almi
 
 


Reni: :( :( :( :( :( :( :( :(

Meghalt ma reggel a nagymamám... :( :( :( :( :( :(

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 



Reni!
Bocsi, biztos érthetetlen vagyok (és álmos, egész héten!! de ez már kezd kóros lenni), de írnál konkrétumokat. Írd ki magadból!! Annyit kivettem belőle, hogy ovis téma.

Be kell vallanom, hogy rohadtul nehezen viseltem mikor bekerültek az oviba. Rengeteget sírtam, hívogattam az óvónénit telefonon. Azt is elárulom, hogy nem én voltam az egyedüli ilyen, volt akiben már nekem sikerült tartanom a lelket mikor az Ő gyereke került oviba. Nagyon nehéz ezt elfogadni és csak úgy lehet túlélni, ha kibeszéled magadból és kapod a visszajelzéseket, hogy ez másutt sincs másképpen.

szandrakiss
 
 


Hajni, nagyon sajnálom :-( :-( Nagyon sok erőt kívánok Nektek!
almi
 
 


Sára névnap van??? Ha igen, akkor nagyon sok boldog névnapot kívánok a napszemcsisnek :wink:
almi
 
 


Szandra, azért töröltem az előző írásomból, mert már üldözési mániám lett.... De megpróbálom leírni valahogy, ami talán nem ugrik majd vissza rám. :shock:
almi
 
 



Igenis, értettem! :-) :-) Bejelentkezek találkozóra!!! Hátha elmúlik a több napja tartó fejfájás is :-) Csak szóljatok!!! Főleg ha délelőtt van :-)
Orsi, Adri, Évi, Katus, Anikó, Kata többiek?

Névnap, na tessék! Ez vagyok én :-) Csak valahol hallottam-láttam a nevet, de nem ellenőriztem. Szóval ebben tényleg nagyon gyenge vagyok :wink:
almi
 
 


Hajni,

Őszinte részvétem. Az én nagymamám akkor halt meg, amikor Zorka 3 hónapos volt. Teljesen váratlanul, semmi baja nem volt. Mentünk hozzá Zorkával és nem nyitott ajtót...
Tudom mit érzel. Rettenetes. Közhely, de igaz, hogy idővel hozzászoksz a hiányához!

Reni,

Szandra jól beszél! Azért van a topik, hogy itt sírjunk-ríjunk, ne otthon!:) Nemde?
Vendég
 


Köszönöm lányok az együttérzést.
Hát ez most megint rendesen padlóra küldött,de a lányok miatt muszáj tartanom magam.Akkor sírok mikor nem látják(legalábbis próbálom).Ráadásul a lányok is egyszerre lettek betegek:(((
Szóval minden összejött.

Azt hiszem ma kipróbálom a CC pizzát,mert valahogy nincs kedvem semmihez sem....

Köszönöm.
Hajni

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Hajni!
Nagyon sajnálom!

Katus!
Jobbulást Ancsinak!

És persze minden kis betegeskedőnek.
Én lekopogom, de minket szerencsére a hányós-fosós vírus el szokott kerülni, mi inkább a felsőléguti szarokkal küzdünk egy folytában. Most úgy néz ki, hogy Dórival sikerült egy náthát nagyon jól megúsznunk. Simán járt oviba, és alig kellett orrot fújnia. Igaz majd nem két hétig naponta 3-szor mostam át orrát sóoldattal (nagyon jól tűrte, sőt most már ő kéri, és volt hogy el is aludt közben, pedig egy éve még "rá kellett ülnöm", és hatalmas üvöltések közepette küzdöttünk egymással). Ne tudjátok meg mi jött ki neki, pedig még csak annyi tünete volt, hogy orrhangon beszélt. Legalább kétszer inhalálunk is, és lámpázunk. Valamint tömtük C-vitaminnal, Flavonnal. Ma reggel már a teljesen tiszta sóoldat jött át orrán, így mivel Zoli is szabin van, elutaztak kettecsként apósékhoz. Remélem egészségesen jönnek haza, mert ott valahogy mindig megbetegszik.
Sajnos Kata még mindig náthás egy kicsit, de nem vészes neki se. Naponta 1x-2x szívom, és ennyi elég is, szerencsére nála nincs semmi fertőzés. Ráadásul most már szinte ömlik a nyála, és állandóan a kézét rágja. Úgy hogy lehet, hogy neki ez az orrfolyás már a fozástól van, mint annak idején Dórinál.

Reni!
Szombatig Katával ketten vagyunk, gyere nyugodtan dumcsizni! De a jövő héten is nyugodtan jöhetsz, délelőtt csak ritkán megyünk valahova.

Természetesen bárki jöhet Kata nézőbe és dumcsizni.

Gyöngyi!
Hatalmas gratula!!!!
Nálunk szerencsére továbbra is minden oké, szuper a kiscsaj, nagyon ügyesen és gyorsan szopizik!!!! :P :P :P :P :P
Napoközben általában 3-4 óránként kér enni, este felé már sűrűbben 2-2,5 óránként, de aztán éjszaka kb. éjféltól 6-8 órákat alszik egyben! Dóri után el se hiszem, hogy van ilyen. Ráadásul most az utolsó két éjszaka Dórihoz se kellett kelni. Lehet, hogy egyszer hosszabb ideig ő is átfogja aludni az éjszakákat. Eddig Kata vezet az átaludt éjszakák terén!!! :P :P :P :P :P

Lenne két kérdésem is:
Tud valaki valahol baba-mama tornát,ill. jogát a közelben?
Valamint Dórit szeretném valahova táncra beíratni, mert az oviban még mindig nem indult be. Tudtok valakit itt Vecsésen ajánlani? Hátha lehetne vlahová februártól csatlakozni, de legkésőbb szeptembertől.

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Adri.
Ezt találtam,nézdd meg hátha:):
http://www.klara-masszazs.hu/
Sipos Rita tartja.

Hajni

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Adri, menj Ritához, ismered :)
Ja, Hajni is írta :)

Ancsi TALÁN szombaton hazajöhet. Szorítsatok nagyon, már nagyon nehezen viselem. Nem én vagyok a lényeg, de beleőrülök a tehetetlenségbe.

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Hajni, Katus!
Köszönöm a gyors tippet, nem tudtam, hogy babásat is tart. A kismamás szuper volt!

Katus!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Reni!
Neked pedig köszönöm a linkeket!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 



Adri! Köszi! Tényleg szívesen átmennék! Holnap itthon van Ati, a nátha :twisted: Igaziból mehetne, de minek. Kicsit simizem a lelkét :-) Meg a magamét. Hétfőn már viszem. Így ha nektek is jó délelőtt, akkor meglátogatnálak titeket.
Nagyon kíváncsi vagyok az átmosásos technikára, mert Ati november óta küzd a náthával. Hogy kell csinálni? Mivel? A ráülésben jó vagyok. Bár ezzel is csak óvatosan, mert még a végén jegyzőkönyvbe veszik, hogy kínzom a gyerekemet :wink:
almi
 
 


Laptetőkhöz mit szóltok, sorra Orsi, Szandra, én :-) Még valaki pályázik esetleg :lol: :wink:
almi
 
 


Szandra, Reni!
Köszcike :lol: :lol: :lol:

Adri!

Szuper Katád, ennyi járt már neked! :lol: :lol:
Mi tornázni Fehér Ildikó nénihez jártunk a kiskönyvtárba, de ő is JAM szervezés. Imádták a lányok. Kedd, csütörtök 16-tól. Szerintem bármikor lehet csatlakozni. Elmentek és megnézitek az első órát, és eldöntitek, hogy tetszik-e. Van kis öltözője, úgyhogy Katával ott addig várakozhattok. Honlapon megtalálod a babás résznél.
Annyira örülök, hogy használod az átmosást, szerintem szuper találmány! :lol: :lol:


Katus!
Drukk-drukk, hogy Ancsi hazajöhessen minél hamarabb!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sárának mi is BOLDOG NÉVNAPOT kívánunk!

Én is-én is szeretnék átaludni egy éjszakát végre:) Nálunk fordítva van, Zorka mindig is jó alvó volt, Tamara nem alszik.

Katus,

Nagyon drukkolok! Mi van a csajjal? Lázas még?
Vendég
 


Még nem tudom, hogy jöhet-e ma Ancsi, anyós bízik nagyon.

Viszont tegnap este Villő is elkezdett hányni, totál beparáztam, de szerencsére Szandra (ő írt a FB-on hasonlóan izgalmas hányásos betegségről, ezért őt zargattam) ellátott jó tanácsokkal a la Gyöngyi. Mindkettőtöknek örök hála!

Csak kétszer hányt VIllő, most úgy tűnik jól van, de egész másképp működik nála a dolog, mint Ancsinál.

Nem tudom mikor kecmergünk végre ki ebből.

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Velem lesz tele a topik, bocs.

Ancsi reggel kihányta a kakaót.

BAkker, minek itatják kakaóval? :(

Gyöngyi,
elmesélnéd, ha erre jársz, hogy ha hány a gyerek miért nem ideális folyadékpótlás a víz? Nem először hallom, de még senki sem magyarázta el. Köszi :)

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Jaj Katus, nagyon drukkolok, hogy Ancsika minél hamarabb rendben legyen! Tudom sajnos milyen érzés ... :-( Egyébként én sem értettem, hogy hányós, hasmenéses gyerekeknek joghurt, tejberizs, tejbegríz, szilvalekváros kenyér... és hasonló menüket miért adtak a Lászlóban :-(

Gyöngyi, Sárának utólag mi is nagyon boldog névnapot kívánunk :D

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Katus, sajnálom :-( Én tippelnék, hogy miért nem ideális a víz. Pontosabban a sima csapvíz. Szerintem az ionokat is pótolni kell. Ezért adnék palackos vizet. Szerintem az jó. De nagyon kíváncsi vagyok a szakszerű válaszra :-) Szerencsére még járatlan út számomra a hányásos dolog. Jobbulást nektek! Szorítok!!!!
almi
 
 


Lányok:
Már elfelejtettétek?Hányásra COCA-COLA:)))))))

H

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Katus!
Szerintem legközelebb ilyenkor (bár ne legyen soha) a csapba öntsétek/öntse ki anyósod a kakaót mert Gyöngyi pont ezt mondta, hogy 1 hétig tejet tuti ne adjak a gyereknek.

Bár Edó is hányt éjszaka 1x de ez most valahogy más volt, így bízom benne, hogy ez nem az. Ennek a hányásnak nem volt "gyomor" szaga így úgy gondolom, hogy csak a vacsit nem sikerült megemésztenie. Hányt, jókedvű lett, semmi baja. Azért ez múltkor nagyon nem így volt. Bár nem akarom elkiabálni.

szandrakiss
 
 


Szandra, szorítok :S

Reni,
ásványvizet sem ihat...

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Na, én meg jól elkiabáltam magam, hogy minket elkerül a hányós-fosós vírus. Ma délelőtt hívott Zoli, hogy Dóri az éjszaka többször hányt, majd azóta is kijön belőle alul-felül minden. Közben megöl az ideg, mert itthonról tehetetlen vagyok, és hiába mondtam nekik, hogy mit csináljanak, hogyan, és hogy adjanak neki egy kis kólát, széntabletát, és ne vízzel, hanem inkább teával itassák. Szerintük jobban lett, mert aranyosan játszott, csak sokat fekszik. Így gyomorrontásra gondoltak, holott, ha bármit adtak neki, az előbb-utóbb kijött belőle. Szinte óránként hívom őket, és végre most eljutpttak oda, hogy azt csinálják amit mondtam.
Hatra elviszik dokihoz, hát remélem nem lesz komolyabb gond, nem száradt ki, mert eddig ráhagyták, ha nem akart inni. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Apósomnak 2 gyereke volt, az élettársának pedig 3. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Reni!
A fentiek miatt még nem tudom mi lesz hétfőn, de remélem pár nap alatt túl lesz rajta, és akkor jöhettek.

Drága Sára!
Boldog névnapot!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Adri, Villőt nem tukáltam, és bevált a tanács... szerintem Dórin is van annyi, hogy nem fog kiszáradni olyan könnyen.

Szorítok :(

Ancsi itthon, fosik és hány. De legalább nem periodikusan, hanem úgy tűnik, hogy a cukros lötyiket nem bírja - bár elvileg azzal kéne itatni.

Atti közben mondta, hogy most már mehet a víz, csak az elején veszélyes, mert annyira ki volt száradva, vagy mi. Hát, még mindig nem értem.

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


haliho!
jobbulást kívánok a hányósoknak!!

valami rendszeres esti mozgáslehetőséget keresek, tehát lehetőség szerint 19 órakor kezdődjön, és nem tudom, hogy ilyen Zumbán (JAM) volt-e valaki, milyen?

Amúgy eléggé tartok a hagymányos "teremben izzadós" típusú tornától, de kocogni épp nem jó az idő. Úszni meg férjjel együtt szoktunk, inkább olyat keresek, ami csak nekem. Igen, én önző dög :twisted: :twisted:

itt Vecsésen valami más tipp?

squasolni nem jár valaki??
puszi
julia23
 
 


haliho!
jobbulást kívánok a hányósoknak!!

valami rendszeres esti mozgáslehetőséget keresek, tehát lehetőség szerint 19 órakor kezdődjön, és nem tudom, hogy ilyen Zumbán (JAM) volt-e valaki, milyen?

Amúgy eléggé tartok a hagymányos "teremben izzadós" típusú tornától, de kocogni épp nem jó az idő. Úszni meg férjjel együtt szoktunk, inkább olyat keresek, ami csak nekem. Igen, én önző dög :twisted: :twisted:

itt Vecsésen valami más tipp?

squasolni nem jár valaki??

illetve ha nem mozgás, hanem más értelmes valami (énekhangom nincs...) amit szerettek??
puszi
julia23
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a köszöntéseket! :lol:

Betegeknek, hányósoknak jobbulást!!
Atti jól mondja a kiszáradás kezelésére szolgálna, hogy mindenféle ionokkal, ásványi anyagokkal dúsított italt kapjon a gyermek. Már ha eljut idáig! Pár órát szerintem könnyen átvészel pár korty itallal a gyerek, ha van miből. Nálunk hányás után kifejezetten csak vizet kértek a gyerekek (Sanyi is megerősítette, hogy hányás után az a jó :wink: ) De kb fél nappal (vagy fél órával) később már ették a ropit, piritóst, így pótoltunk mindent. Ha ez nem megoldható (nincs mindenkinek olyan zabagép gyerek, mint nekem :lol:), akkor kellenek azok a bizonyos dehidráló folyadékok (jó szar ízűek, az hallottam)
A coca-cola tényleg népi gyógyászat és jó :lol: :lol:

De a tejes dolog...ááá, hihetetlen. ha addigra jobban lett a gyerek, akkor tuti visszaessen??

Egyébként nálunk december óta zajlik ez a szarság, és szerintem egyértelműen azért, mert nem volt náluk kiadós hányás vagy hasmenés, amivel meg tudtak volna szabadulni a virustól (jó persze lehet visszafertőződtek a közösségben, de szeretek elméleteket gyártani) . Úgyhogy van annak jó oldala is, ha hánynak - csak ne kerüljenek kórházba!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Jaj, jobbulást a kis betegeskedőknek :-(
Katus, jó, hogy Ancsi végre otthon van, drukkolok a teljes javulásért.

Julcsi, a leánykád is a falusiban a maci csoportba jár, ugye? Ábel nem volt a héten, azért érdeklődöm, hogy volt nálunk is ilyen járvány a héten? Ha igen, inkább nem viszem jövő héten :-(
Egyébként én imádok társasozni, legyen az activity, carcasson, scrable, identity ...:-) Elég sok fajta játékunk van, esetleg rendszeresíthetnénk egy társas klubbot :-)

E.

Kép


Kép
birdie
 
 


Társasjáték rulez!

Egyébként azon gondolkodtam ma (meg már napok óta), hogy akinek nincs ennyi segítsége (két pár nagyszülő és rengeteg barát), az hogy old meg egy ilyen helyzetet. Nekem semmi, de semmi dolgom nem volt, csak a kicsiket ellátni, Attila és a mamák kórházaztak, barátok hoztak (volna) kaját (ha nem lenne az én gyomrom is ki), jöttek gyerekre vigyázni, mert ügyet kellet intéznünk.
Ma Villő volt rosszabbul, remélem lassan ő is kimászik ebből, őt nagyon sajnálom, mert igazán elmondani sem tudja, mi fáj, hol fáj, oké, látom, hogy a hasa görcsöl. De pl nem hajlandó bevenni a gyógyszert, Ancsi mindig, mindent azonnal bevett, de Villő nem. Ahogy Ancsi hazatért, egyszerre 3 gyerek lett az ölemben, senkinek sem volt jó apa vagy anyukám. Csak én. Édeseim. LEgyenek inkább rosszak és feleseljenek és ne fogadjanak szót :( Megszakad a szívem értük. Ancsi sosem volt egy vaskos valaki, de most aztán mindene szúr. Olyan vastag a combja, mint a csuklóm. :(

Julcsi,
barátnőm zumbázik és nagyon szereti :)

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Hajni, részvétem :(

Reni, szerintem is írd meg, hátha már az is segít! Vagy valaki a topic-ból...

Adri, szorítok, hogy pikk-pakk kilábaljatok ebből a sz*rból!

Gyöngyi, gratula! :wink:

Katus, remélem, túl vagytok a nehezén, és itthon kikupálódik (P)Ancsi! Ha házi kosztot kap és nem kakaót, csak gyorsabban sikerül... (hétfőn még nem jön oviba?)

Torna: a FB-on keressetek rá Bede Csillára és a Fitt Vecsésre, megtaláljátok az órarendet is, és ő tart jógát is. Én jövő héttől legalább hetente kétszer megyek a toldiba kondizni (remélem, ez nem csak álom marad 8) ), ahol egyébként zumba is van. Aki csatlakozni akar, jöjjön :lol:
K.

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


köszi az infot, a zumba nem JAM ház? (kedd és csüt 19 -20.00)?

Na a konditerem az, ami nekem tuti nem... de azért hajrá :)

A hányás-fosás mifelénk novemberben tetőzött (2x) de Kinga a másodikat meg sem kapta, csak én. Hihetelen Kinga szervezete - kopp-kopp - eddig 1 napot hiányzott az oviból, akkor is azért küldték haza, mert Martin hányt. Tavaly meg egy durva calici volt, mi ici-pici kortyokat itattunk, azt is fél óránál nem sűrűbben. 1-2 nap alatt nem fogytak le. utána már nem jött ki belőlük.
jobbulást még 1x!!
julia23
 
 


Katus.
Irigyellek a sok segítség miatt.Nálunk nem nagyon bevethetők a nagyszülők(anyukám még dolgozik,anyós meg apósomat ápolja,akit nem nagyon lehet egyedül hagyni)
Igaz,hál istennek még nem voltunk kórházban,egyik gyerekkel sem.De néha jól jönne egy kis segítség,de hát talán jövőre,mikor végre anyukám is elmegy nyugdíjba.
Igaz,hogy tetézzem a rossz híreim számát,most megint lesz állandó segítségem:A Gábort megint kirúgták a melóhelyéről.Pedig nagyon jól dolgozott,csak hát válság van:((((

Utálom ezt az évet:(((((

Mindenkinek jobbulást.

Hajni

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Hajni, ennél sokkal rosszabb már nem lehet, fel a fejjel!!! Gyere el jövő héten kondizni, ott legalább le tudod vezetni a feszültség egy részét!

Nekem is tele van a hócipőm mindennel (megint anyósáknál dekkolunk és háborúzunk apóssal - Apánk külföldön van...). A jövő héten tervezem, hogy valamelyik este lelépek otthonról, MERT MEGÉRDEMLEM. Jön valaki cafézni, soron kívül, csak úgy?
K.

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Igen, én mennék, régen láttalak!!!! :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Kata.

Jó ötlet,azt hiszem megyek.Megbeszéljük
A kondizást én is terveztem,épp megbeszéltük apával,hogy elkezdek járni.Jó tenne a lelkemnek,de a testemnek is.Erre most megint össze kell húzni a nadrág szíjjat,így azt hiszem most nem tudok menni.Pedig nagyon jó lenne............

Ha tudtok jó melót akkor légyszi gondoljatok ránk,mert ha nem lesz gyorsan valami akkor irány Ausztria vagy még messzebb....

H

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Kata.
Még valami:Miért háborúzol apóssal?Ha nem jó ott,miért nem jöttök haza?

H

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Hajni!
Sajnálom! Milyen területen kellene meló, hátha tudunk segíteni valamit!

Dórival este voltak dokinál, azt mondta egy kicsit kezd kiszáradni, próbáljuk mindenképpen legalább fél óránként 1-1 korttyal itatni. A kólát is mondta, és még írt fel magneB6-ot ampullásat, megpersze az ilyenkor szokásos normaflort is javasolta. Csak azért vagyok ideges, mert ugyanezeket ugattam nekik délelőtt óta óránként telefonon, de már csak akkor csinálták, amikor elég gáz volt a helyzet, és 20 órája semmi nem maradt meg benne, és persze a doki is azt mondta. Hajnalban viszont be is lázasodott, még reggel hatkor is 38,6 volt neki. Hányni csak a kúp miatt nem hányt most.
Persze ma is folytatták az okoskodást, amitől megint gyomoridegem van. Elvileg ma hazajönnek, de félő, hogy mi lesz a 2- 2 és fél órás uton. Már tegnap mondtam, hogy vegyenek neki pelust, hogy a kocsiba ne legyen nagyobb gond a kelleténél. 11 körül kérdeztem, hogy mi újság vettek-e már pelust. Hát persze, hogy nem, mert útóljára reggel ment a hasa pár falat ropi és tea után. Persze azóta nem evett, nem ivott semmit. Így úgy döntöttek, hogy még ott ebédelnek és utána indulnak haza, de nem lesz semmi gond, nem kell pelus. Majd háromnegyed kettőkor hív a Zoli, hogy boltban van és milyen pelust vegyen, mert amint ivott és evett két falatot újra kijött belőle minden, így még is csak jobb lenne, ha lenne az úton rajta pelenka. Szerintetek, miért kell ezt csinálni??? Teljesen kész vagyok tőlük, nem fogom soha többet nélkülem elengedni őket. Mert arról nem tehet senki szegény beteg lett, de miért nem lehet azt csinálni, amit kérek, és máskor már bevált????? Legalább megpróbálni, hogy ne sznvedjen annyit szegény! Meg talán én jobban ismerem a gyerekem, mint az apósomék, akik alig látják őket, és talán egyszer vigyáztak rá egy 1 órát nélkülünk.

Most hívtak, hogy elindultak haza, már nagyon várom, hogy itthon legyenek. Remélem alszik egy nagyot a kocsiban, és akkor talán nem lesz gond.

Reni!
Így a hétfőt inkább hagyuk ki, majd egyezteteesünk!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Adri, már csak 2 óra, és itthon lesznek- itthon pedig nem fog beleugatni senki abba, hogy mit hogyan csinálj - és valószínűleg melletted gyorsan ki is fog kupálódni Dóri.

Hajni: azért, mert itthon királynak érzi magát, és tök feleslegesen beszól mindenkinek, mindenért (reggeli közben pl. azért, mert nem az általa megkent száraz fehér kenyeres katonákat ették meg a fiúk, hanem inkább lenyúlták az én tányéromról a kétszersültet - merthogy azt egyébként is jobban szeretik). Azért jöttünk ide, hogy azért mégse legyek tök egyedül otthon velük 4 napig - na de azt hiszem ez volt utolsó alkalom, hogy itt csövezünk, mert ennél a verziónál még az is jobb, amikor egyedül küzdök/üvöltök velük otthon, semmi szükség nincs arra, hogy még a nagyapjukból is kiábránduljanak, csak mert ő most éppen (és egyébként minden egyes alkalommal, amikor Péter nélkül vagyunk itt) rossz passzban van :evil: .
Katus, hogy ilyenkor én milyen irigy vagyok a kedves/bármikor hadba fogható nagyszülőitek miatt!!!!! :shock: :wink:
K.

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


na, ennél klasszabb téma is kerülhetett volna laptetőre... :oops:

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Hát akkor már értem miért nem bírod,jogos az utálat:)
Azért hála égnek nálunk nem ilyen gázak a nagyszülők,rájuk lehet őket bízni pár napra is a lányokat.

Adri.Kitartás,és már lehet,hogy otthon is vannak,és majd te meggyógyítod Dórit.
Munka téren,már azt mondja a Gábor,hogy bármi jó.Közgazdász végzetsége van,eddig általában mindig kereskedelmi területen volt vezető(kereskedelmi ig,franchise igazgató,stb)
De már azt mondta,hogy kimegy Ausztriában havat lapátolni,mert ott még azt is megfizetik rendesen:)
Köszönöm előre is az érdeklődést.
Jobbulást Dórinak.Anya mellett pikk-pakk meggyógyúl

H

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Adri, jobbulást! Mondanod sem kellett volna, természetes, hogy elnapoljuk. Remélem hamar jobban lesz Dóri!
almi
 
 


Adri!
Ne idegeskedj, ilyen esetekben egyértelmű, hogy nem fogadják meg a tanácsot. Ha lebetegszik bármelyik gyerek akkor arra kell törekedni, hogy azonnal haza kell traszportálni. Otthon te vagy az ÚR! és nem szól bele senki, de ott....., még ha ott is lettél volna akkor is kapod az ívet, hogy miért nem úgy csinálod ahogy ők mondják, hiszen ők már felneveltek gyereket és blablablabla.
Jobbulást Dórinak.

Kata!
szerintem hivatkozz valamelyikőnkre és gyertek haza, valami hej de fontos ügyben kell lelki támasznak lenned és nagyon sajnálod, de viszont(nem)látásra.

A Cafét még megbeszélem a Zsolttal mert már 2x voltam 1 hét alatt. Ez van ha az embert sokan szeretik :wink: :lol: , de szerintem menni fog csak...... :wink:

szandrakiss
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: