Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Márk jobban van. Kapja az AB. Remélem egy időre le fogjuk tudni a náthát, mert már nagyon szeretnénk játszóházba menni.
Lányok!
Viszi még valaki játszóházba a bébijét?

Helga
Ezt neked küldöm.++++++++++++++++++++++ energia, remélem segít a bebabázódásba! Bár apával lehet, hogy többre mennél. :wink:
Sztem, most csak a gyerekek nőnek, mi nem változunk semmit. Így aztán, Te sem öregszel! :lol:

Klauszka
Én is adtam homeós szert a Márknak, de egy idő után sajna nem használt neki.
Anno én is foglalkoztam a gondolattal, hogy fogom vinni Márkot csecsemőúszásra. Két okból nem tettem. Az egyik, hogy szeptemberi és féltettem a megfázástól, mivel pont tél közepén kezdhettük volna el. A másik, hogy az úszásoktatók nem javasolják, mert utána már nagyon nehezen lehet megtanítani a normális úszásra. Szerencsére Márknak így sincs problémája a vízzel. Sőt nagyon imádja.
Na igen, lehet, hogy jó ötlet, nem alvásidőben úszni vinni Elzát. :shock: Márknak sárga úszógatyája volt nyáron, amikor a Balatonra jártunk vele. Húúúúúú, sajnálom, hogy nem készült róla kép, de nagyon csábos volt.

Gabcsi
Itt van egy honlap a babaúszásról. www.babauszas.hu
Gondolom nálatok is van ilyen lehetőség.

Csilla
Toncsi egyébként jó kedvű, mosolyog, gagyog? Vagy ezekkel is problémátok van azon kívül, hogy nem hízik? Ne aggódj feleslegesen.
Gratula az első fogakhoz.
Apa nem szidott meg nagyon. Azt hiszem, Te többet nem nagytakaríthatsz az emeleten egyedül. :wink:

Sziasztok
Szilvi


ui: minden kis és nagy betegnek jobbulást kívánok!
Kép

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Szóval nekem egy tündéri férjecském van. Egész nap feszült voltam és ideges, biztos, hogy Manóka csak akkor nem sír, ha alszik :? , azt mondta emberpajti, hogy ő takarít, én meg nyugodtan netezzek, vagy játszak a számítógépen, vagy olvassak vagy ...
Ehhez mit szóltok :D ?

A mai naptól eltekintve Toncsi nagyon vidám, dumcsizik folyton. Egyszer csak beindul a hízás is!

Betegeknek gyógyulást
Csilla

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!

Iszogatom a teámat és jókat köhögök. Elcsi viszont nem kapta (még) el! Hurrá anyatejci. Viszont ma este is sírdogált a fürdés közepénél. Mi lesz, ha megutáltattuk vele a vizet????? Eddig úgy szerette!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :( Pedig kedden megyünk újra úszni.... Szorítsatok.
Hurrá Toncsi! Csak így tovább! :D Csilla, vettél már neki bébifogkefét? A hízás pedig le van kakilva.... :lol:
Szilvi, mi az a játszóház? Oda csecsemőket nem érdemes vinni, nem?
Akarok menni babamasszázsra. Volt valaki közületek?
Gabcsi, mi van veled? Hányinger ezerrel?

K.
Kép
klauszka
 
 

 
 

sZIASZTOK!

Mi még benne vagyunk nyakig a náthában Szabi is én is. :( Nincs lázunk de folyik az orrunk...már igen kellemetlen...Szabit különösen nem viseli meg ..továbbra is igen eleven s huncut..hálistennek az éjszakát is végig alussza nem kel fel a nátha miatt.

Én vettem már kisfiamnak fogkefét /1éves szülinapjára /ez készlet volt ami áll egy gumi fejü gyakorló kis keféből egy még kisebb gumi keféből s egy felnőtthöz hasonló szőrü keféből áll..ez utóbbit egy kicsit korán adtam a kisfiam szájába..mégugye nem tud mit kezdeni"vele igy csak rágogatta s mostanra már teljesen elhasználódott.. :)
Köszi Szilvi a biztatást s a képet is jópofa.

Sziasztok Helga jó éjt

Kép
helguci
 
 


Sziasztok!

Játszóház:
Olyan hely, ahová kis csemetéddel heti 1x-2x (vagy ahányszor akarsz), el tudsz menni. Sok gyermek és kismama van egy rakásra :lol:
Sztem akkor már érdemes vinni, ha legalább mászik vagy valamilyen módon tud helyet változtatni a babó. Bár amikor MÁrk ült csak egyhelyben , már akkor is voltunk. Egy kis változatosság, neki is jó volt, mert új játékok, gyerekek, több inger éri. Mondjuk Márk szereti a változatosságot, nem kifejezetten félénk típus :) Látom rajta, hogy igényli.
Most kimondottan olyan helyre viszem Márkot, ahol vannak pedagógusok is, ha úgy alakul ott is lehet hagyni pár órára. Még nem tettem meg, de jó ha van ilyen lehetőség is. Főleg ha az embernek vmit el kell intéznie és nincs a láthatáron egy nagymama sem.

Babamasszázs:
Mi voltunk, amikor még nagyon pici volt a fiatalúr. Pár hónaposan (talán kettő,három)jártunk, de ezt nagyon nem szerette. Főleg a hasmasszázst, nagyon sírt, abszolút nem volt rá nyugtató hatással. Itthon csak párszor próbálkoztam és mivel látszott rajta, hogy ő nem akarja, nem is eröltettem.

Fogkefe
Nekünk is van. A doki már szólt , hogy mossunk legalább este gyermekfogkrémmel fogat. Márknak 8 foga van. Igen erősen próbálkozunk :lol:

Csilla
Hogy sikrült így "beidomítani"? Tanácsot lécci, lécci, lécci :lol:
Nagyon jó fej férjed van!
Hízás: ez a beszéd! Ha majd kedve sem lesz a gyereknek ráérsz aggódni, na meg persze, ha a doki is aggódik. Addig nem érdemes.

Sziasztok
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Jó estét!

Ma is sírtunk a fürdőkádban. Mi lesz velünk holnap az usziban???? :o
Hol lehet ilyen játszóházat találni? www.jatszohaz.hu? :lol:
Elcsi felfedezte, hogy a pénz nem minden. A drága játékai helyett egy műanyag flakonnal foglalatoskodik napok óta. Imádom, hogy ilyen intelligens kislányom van. :D
Gyerekfogkrémet lehet venni a boltban?

K.
Kép
klauszka
 
 


Sziasztok!

Imádom még ezt a napos időt, alig várom, hogy Toncsi ébredjen és nyakunkba vegyük a várost a pajtikánkkal :).

Mennyi idő alatt bújik ki teljesen egy fog? Olyan rossz látni, ahogy kínlódik :cry: .

Szerintem hideg lehet Elcsinek a víz, nem? Bár nem tudom hány fokos a medence vize, de a pancsi víz 38 fokos. Elvileg a vízbiztonság alakulna ki ilyen pici korban, nem az úszni tudás. De remélem, ma már jobban élvezte.

Mi holnap megyünk babamasszázsra. Mi először Toncsi 3 hónapos korában voltunk, csak akkor még jobban betartottam a napi 4x-i tornát, így már nem igazán fért bele. Akkor Toncsi elég jól viselte, a lábmasszázson végig jutottunk, aztán megéhezett és nyüszizett, megszoptattam és vége lett a foglalkozásnak. Remélem most tovább jutunk. Majd holnap mesélek.

Én babaúszásra a megfázás miatt nem viszem :?.

A múlt héten 30 g-ot hízott :? . Most már azért kezd zavarni. Anyósom is folyton nyaggat, hogy már mindent kellene ennie, meg hogy volt aki kórházba került, mert nem hízott :shock: . ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁááá!
Bocs

Játszóház itt is van Egerben, dicsérik, majd talán én is viszem jövőre, vagy ha télen nagyon nem tudunk mit csinálni és van ilyen korosztályú csoport is.

Jobbulást a kis és nagy betegeknek
Csilla

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Csilla

El ne hidd anyóspajtásnak, hoy már mindent kell ennie. Az ő idejükben más volt a módi és ehhez nem tudnak igazodni. Mi is végig mentünk nagyon sokszor ezen a témán, de nem adtam be a derekamamt, akármennyire is nyúztak vele.
Most olvastam a párom "babakönyvét". Már 3 hónaposan főzeléket kapott!!! :shock:
Talán akik ezzel foglalkoznak, kicsit jobban tudják mi a jó egy kisbabának. :idea: :!:
Doki és a védőnő mit mond a nemhízásra?

Klauszka
én is arra gondoltam, hogy nem hideg a víz Elcsinek?
Biztos van a lakóhelyedhez közel játszóház, ha Te nem hallottál még róla, kérdezd meg a védőnődet.


Sziasztok
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Szép jó estét!
Gyorsan a jó hír: Elcsi nem sírt az uszin!!!!! Sőt, megdícsértek bennünket, mert néha kalimpált is kézzel-lábbal a vízben, nemcsak hagyta, hogy anya húzza maga után!!!! :lol: Imádtam. A bemelegítésből nem tetszett neki minden gyakorlat, és amilyen akaratos :lol: , nem is erőltettem.
Viszont rájöttem, a múltkor a zuhany sokkolta le. Ma eldugtam előle, és a kezemmel mosdattam. Jövő órán már merülünk is!!!!
Csilla, az én anyósom is alig várja már, hogy 6 hónapos legyen az Elcsi, hogy adhassa neki a hülye kajákat. Én meg nem várom. Én szoptatni akarom!!!!!!! Biztosan rágja majd a fülemet, hogy ekkora gyerek, megsatöbbi. nem érdekel, Elcsi szeret szopizni, és fog is remélem!!!!!
Nem fáznak meg a gyerekek az uszin, kb. 40 fok van a medencénél, a víz 31-32 fokos, egyáltalán nem hideg!!! ettől féltem én is, de kiderült, hogy nem hideg!!! persze itthon lehűtöttem előre egy kicsit a vizet, és a nagy kádba is beültünk Elcsivel tréning gyanánt.
Szóval itt van Elcsi a babauszin, apával bemelegítenek:

Kép
Nézzétek az úszónacit!!!! Csak nekünk van ilyen... :lol:

K.
Kép
klauszka
 
 


Sziasztok!


Bocsi rövid leszek mert nyakunkon a nyavalyás nátha... csak nem akar elmulni. :( csütörtökön viszem Szabit a 18honapos oltásra..remélem nem viseli meg nagyon... :?

Köszi a jobbulást...

Mindenkinek szépestét s szép napot! :)

Sziasztok Helga

Kép
helguci
 
 


Helga,

náthásan is beoltják Szabit?
Elcsinek holnap szülinapja van! Hurráááááááááááááááááááá! :lol:

K.
Kép
klauszka
 
 


Sziasztok!


Ma vittem Szabit oltásra ..persze még náthásak vagyunk mind aketten..megkérdezte a védőnő,hogy volt -e Szabinak láza? mondtam ,hogy nem..igy megkaphatta az oltást.Hogy pontosan mit kapott, mi a neve meg ne kérdezd légy szi mert fogalmam sincs.A kiskönyvébe Szabinak beirta a doki de nem értem hogy mi a neve.Szabika sirt egy kicsit de túlélte. :)

Kivittem azért sétálni olyan szép idő volt ma nálunk s alevegő csak jót tesz.

Boldog szülinapot Elcsinek! :) Szabika tegnap volt másfél éves..nagyon megy az idő! :wink:

Sziasztok jó éjt! Helga

Kép
helguci
 
 


Sziasztok!

Utólag is boldog szülinapot a csemetéknek!

Jó éjt
Csilla

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok,

hú annyit írtatok, hogy alig bírom visszaolvasni.

Boldog szülinapot Elcsinek, és javulást a betegeknek.

Megnéztem ezt a babaúszást. Nagyon tetszik.

Es az a kép Klauszka!!! Nagyon cuki.

Velem minden rendben. A rosszullétek kezdenek elmúlni. Egyre több energiám van. :lol: :lol:
Már nem sokára betöltöm a 12.hetet. Aztán megyünk uh-ra. Már alig várom.

Kép
gabcsi76
 
 


Jó estét!

Gyorsan a jó hír: Elcsi ma végigpancsolta ismét az egész fürdést! Olyan pancsit rendezett, hogy az egész szoba, beleértve engem is, vizes lett. nem baj, nem bántam, jókat nevettünk. :lol:
Gabcsi, az a 12. hét mérföldkő, gratula!!!!! Nevek vannak már?
Csilla, mi van Toncsi kilóival? nem írtál!
Helga, nem csinálsz naptárt a kistesóprojektre?

K.
Kép
klauszka
 
 


Sziasztok!

Már jobban vagyunk Szabi is elevenebb s huncutkodik a rosszcsont. :) Reggel már ha megyek vele sétálni bizony jól be kell öltöztetni hogy nehogy megfázzon / mégjobban /.
Nem gondoltam a naptármódszerre....azért remélem már hamarosan összejön a kis tesó. :wink:
Szabi 11.5kg s 81cm..nagy baba .....s annyira evős nem tudom mi lesz vele majd később? :wink: Kisfiam is szeret fürödni alig tudjuk kivenni a vizből.

Sziasztok Helga

Kép
helguci
 
 


Sziasztok,

de gyorsan elment a hétvége! :shock:

Neveink még mindig nincsenek. Vagyis nekem már fogalmazódik egy pár, de a férjem várni akar az uh-ra. Mondjuk igaza is van. Biztos akar lenni benne, hogy minden rendben van.
Ráadásul ki kellett az uh dátumát tolni, mert egyébként nem tudott volna jönni velem. 26-án megyünk.

Helga, másfél éves kisfiad ideális korban van egy kistesóhoz. Én is valahogy igy szeretném. Nem akarom, hogy nagy legyen az életkorkülönbség közöttük. :roll:

Kép
gabcsi76
 
 


Találtam valami mókásat, bemásolom:

Gyermekeink száma miként változtatja meg szokásainkat:

Az anyuka ruhái
Első gyermek esetén (1.): Azonnal kismamaruhákat kezdesz hordani, amint megállapítják a terhességet.
Második gyermek esetén (2.): Ameddig csak lehet, a rendes ruháidat hordod.
Harmadik gyermek esetén (3.): A kismamaruháid a rendes ruháid.


Felkészülés a szülésre

1.: Vallásos áhítattal gyakorlod a légzéstechnikát.
2.: Nem gyakorolsz, mert emlékszel, hogy a múltkor sem segített.
3.: A 8. hónapban előjegyzed magad epidurálra.


Babakelengye
1.: Előre kimosod, színek szerint rendezed, és precízen összehajtogatod a babaruhákat.
2.: Ellenőrzöd, hogy még tiszták-e, és csak a legsötétebb foltokat tartalmazóktól válsz meg.
3.: Miért NE viselhetnének a fiúk is rózsaszínűt?!


Aggódás
1.: Az első nyugtalan nyösszenésnél vagy fintornál felkapod.
2.: Akkor veszed föl, ha üvöltése felzavarná az elsőszülöttet.
3.: Megtanítod a hároméves elsőszülöttet, hogyan tologassa a babakocsit.


Cumi
1.: Ha a cumi leesik a földre, elteszed, majd otthon elmosod és kifőzöd.
2.: Ha a cumi leesik a földre, a cumisüvegből vett folyadékkal leöblíted.
3.: Megtörlöd a pólódban és visszadugod a szájába.


Pelenkázás
1.: Óránként bugyrot cserélsz, akár kell, akár nem.
2.: 2-3 óránként pucolod a dedet, ahogy szükség van rá.
3.: Igyekszel még azelőtt kicserélni a bugyrot, hogy a többiek a szag miatt panaszkodni kezdenének vagy kifolyna.


Pelenka tisztítás

1.: Mosás, szárítás, vasalás.
2.: Mosás, szárítás.
3.: Szárítás.


Babaprogramok

1.: Eljártok babatornára, babaúszásra, babazenére és babamese-klubba.
2.: Eljártok babatornára.
3.: Eljártok a közértbe. Mert, kell a kimozdulás!


Kimozdulás
1.: Első alkalommal óránként rácsörögsz a bébiszitterre.
2.: Mielőtt elmennél otthonról, még meghagyod a számodat, ahol elérhetnek.
3.: Meghagyod a bébiszitternek, hogy csak akkor hívjon, ha vér folyik.


Otthonlét
1.: Hosszú órákat töltesz el naponta csupán azzal, hogy a gyermekben gyönyörködsz.
2.: Naponta többször rájuk nézel, nehogy az idősebb összenyomja, böködje vagy megüsse a kicsit.
3.: Minden nap igyekszel némi időt eltölteni a gyerekek látókörén kívül.


Lenyelt pénzérmék

1.: Ha elsőszülötted lenyel egy pénzérmét, rohantok az ügyeletre és vered az asztalt röntgenért.
2.: Ha másodszülötted lenyel egy pénzérmét, gondosan figyeled a pelenka tartamát, hogy távozott-e. (És csak akkor aggódsz, ha a lenyelt 2 Ft-os helyett két 1 Ft-ost találsz.)
3.: Ha harmadszülötted lenyel egy pénzérmét, levonod a zsebpénzéből

Kép
gabcsi76
 
 


Sziasztok!

Tegnap volt az egyéves házassági évfordulónk. Elmentünk hármasban egy wellness helyre, és Elcsi persze vitte a prímet. Mindenkire nevetett, és a nagy medencében is bátran úszott!!! Az úszómestert kettő pillanat alatt vette le a lábáról, aki hordta neki a játékokat a vízbe. :lol:
Gabcsi, hány gyermeket szeretnétek? Én csak akkor szeretném a másodikat, ha Elcsi három éves lesz. Addig még előttünk áll egy kis lakásátalakítás, mert elfogytak a szobák... :?

K.
Kép
klauszka
 
 


Sziasztok!

Gabcsi bár ismertem, de mindig jókat mosolygok rajta :lol: .

Mi is kb. 2-3 év múlvára tervezzük a következőt. Várhatóan a következő bébivel is veszélyeztetett leszek, s ha már oviba megy, legalább egy fél napot tudok pihenni. De hát az még odébb lesz.

Hízás terén semmi előre lépés, most is 40 g-ot hízott :roll: irgumburgum.

Már bújik a 2. fogacska! Egész jól viseli Toncsi baba.

Már teljesen érthetően kimondta, hogy "hubba bubba" :lol: .

Álmos vagyok, jó éjt
Csilla

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Csillala,

akkor hubba-bubba!!!!! :lol: :lol:

Hát ez a gyerek kérdés elég húzos. Elöbb legyünk túl az elsön.

Eleinte egyet szerettem volna, de a körülményeket figyelembe véve megváltozott a véleményem.

Imádom a hugomat, a legjobb dolog a testvér a világon. Akire mindig számíthatsz. Ráadásul én vagyok az elsö babás mind a családban, mind a baráti körben. Ha nem lenne második baba, az elsö sose tanulná meg, hogy hogyan kell osztozkodni a dolgokot. Illetve, hogy nem csak ö van a világ közepén.

Szóval kettöt szeretnék, de még nem tudom mikor. Elöbb az elsön legyünk túl. :lol: :lol:

Kép
gabcsi76
 
 


Gabcsi, ő a kutyus???? nagyon fotogén. :lol:
nálunk Elcsi folyamatosan azt mondja: AAAANNNNNNNNYYYYYYÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ.
Ugye, milyen okos? :lol:
Csilla, Toncsi belehúzott ezekkel a fogacskákkal! Nagyon ügyi.
Holnap megyünk úszni.

K.
Kép
klauszka
 
 


Sziasztok!

Végre talán megyünk ki a náthából.. :wink: bár én még kicsit köhécselek...
Gabcsi

Nagyon jó amit küldtél..én még nem hallottam,nekem tetszik.

Klauszka

Gratulálok a házassági évfordulótokhoz s sok boldogságot! :D :D
Nekünk novemberben lesz a negyedik.

Szabi is néha mintha azt mondaná anya..anya..anya de szerintem még nem tudatosan.

Sziasztok jó éjt Helga

Kép
helguci
 
 


Sziasztok,

ma már megint olyan vacakul érzem magam. De lehet, hogy ez amiatt is van, hogy dolgoztam. Nagyon fáradt vagyok.

Klauszka,

én is gratula. Igen, ö Dundi.

Helguci, akkor ti már igen elöre jártok. Negyedik házassági évforduló.
Mi tegnap épp azt számoltuk a párommal, hogy május elsejére vagyok kiirva, május 12-én pedig egy éves házasok leszünk. Remélem, hogy addigra szándékozik kibújni a pocaklakó. Az esküvöi torta teteje ott kancsingat a fagyasztóból, és azt már ha lehet nem nagy pocival akarom elfogyasztani. :lol: :lol:

Kép
gabcsi76
 
 


Sziasztok!


Gabcsi...

Helyes kutyusotok van.Szép a május hónap amire ki vagy irva.Nekem akkor volt az esküvőm.Most pihengess sokat ha tudsz s hallgass zenét az igazán jó kikapcsolódás s a pocaklakónak is jó "hallgatni"

Sziasztok Helga

Kép
helguci
 
 


Gabcsi!!!!!!!!!!
Elcsi május 12-én született!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:
ne dolgozz túl sokat.

K.
Kép
klauszka
 
 


Sziasztok!

Gabcsi tényleg óvatosan, a bébi a legfontosabb. Én is májusra voltam kiírva és lám március lett belőle! Nem ijesztgetésnek szántam :? , úgy is érzed, ha már elég a munkából és pihenésre vágysz.
Én annyira imádtam várandósnak lenni!

Jó éjt
Csilla

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok,

Klauszka, akkor most már Elcsi vonalzójából mindig fogom tudni, hogy hány hónapos, hetes, napos férjes asszony vagyok. :lol: :lol: :lol:
Nekünk ugyanis május 12-én volt az esküvönk. Mókás véletlen. :P

Lányok, a pihennéssel nincs nagyon nagy baj. A takaritást se nagyon viszem túlzásba. A férjem hétvégén kiporszívozik. Azt nagyon utálom. A többit meg lassan megcsinálom.

Zenehallgatás.....hhmmm... Én inkább rátapadtam mostanában a televízióra. Fekszek a kanapén és nézem a komédiákat. Majd elmúlik..... :oops:

Kép
gabcsi76
 
 


Csilla,

azt tudni lehet, hogy miért lett Antónia koraszülött?

Ha vannak új képeitek a babákról tegyétek fel.... szívesen nézegetném öket...

Kép
gabcsi76
 
 


Hali!

Nekem gyenge a méhem, már a 15. héten 2100-as volt. Rövidült a méhnyak és már nyílt a külső méhszáj. Azt mondta a doki, örüljek, ha még a karácsonyt otthon tölthetem. Ahhoz képest csak februárban kellett befeküdni. Bár ha belegondolok, inkább fektetett volna be hamarabb, hátha a bébi tovább bent maradt volna :? .

Talán a következő babát néhány héttel tovább hordhatom :roll: .

Megyek, most már a 7 hónapos babám 7 kg lett és most adok neki először husit. Kíváncsi vagyok, hogy tetszik neki.

Csilla

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Hali!

Ez a legfrissebb:
Kép

Ez a bébi egyre szebb :D .

Csilla

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!



Nagyon jó lett a kép a kicsiről,aranyos. :D Próbáltam én is képet felrakni de nem sikerült.. :cry:

Már nem vagyunk náthásak...Szabiis jól van.

Sziasztok Helga

Kép
helguci
 
 


Helga,

a feltöltésed valászínüleg azért nem sikerült, mert túl nagy volt a képed. Le kell kicsinyíteni, legalább 250kb-ra.

Csilla, sikerült a hús etetés? :P

Kép
gabcsi76
 
 


Csilla, nagyon szép Toncsi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Majd én is rakok fel képet, csak le kell töltenem a gépről.
Hogy sikerült a husiprojekt?
Nekem sose volt 2100... :?
Gabcsi, a porszívózást nálunk is apa csinálta!
Helga, gratula a gyógyuláshoz! Kistesóprojekt hogy áll?
A héten utoljára megyünk úszni. Nincs egyensúly az ár-érték arányban.

K.
Kép
klauszka
 
 


Hali!

Nem tudom, nálatok mi a helyzet, de ez a vasalnivaló nem fogy :lol: .

Hát a hús...
Az őszibarackos pulykahusi nagyon bejött Toncsinak, 2-3 kanál helyett egy fél üveggel nyomott be :roll: . Ma viszont a krumplis pulykahusiról hallani sem akart, kb. 2-3 kanál után elfordította a fejét :? . De nem adjuk fel!

A képfeltöltésnél a kép mérete max 250 kilóbájt lehet és 600x600 pixel.

Holnap megyünk a gyerekorvoshoz, előre rettegek, mit fog szólni a hízáshoz :cry: .
Ez az új tápszer se nagyon tetszik. Sokkal szemcsésebb, mint a Beba volt. Evés közben meg után, folyton prüszköl, folyik a nyála meg az orra. Szerintem letapadhat a torkára a tápszer :shock: . Holnap majd mond a doki is valamit erre. Most már nem tudom, a tápszer vagy nátha :?

Csináltunk Toncsiról ma is képet:

Kép

Végre már Szabolcs is meggyógyult!

Szerdán kell mennünk Pestre a szívultrahangra meg EKG-ra. Remélem, addigra helyre áll a béke Pesten :cry:

Csilla

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!

Csilla

Nagyon jó a kép s helyes Toncsi is! :D Szabi is megette s szerette is az őszibarackos pulykahusit meg az almát csirkehussal...
Mikor a kisfiam nem gyarapodott kellően a védőnő javasolta hogy térjek át más tápszerre a BEBA helyett ha jól emlékszem HUMANA-t kapott s még azt is mondta,hogy többször / napi kétszer /adjak neki főzeléket amibe mindig legyen v.milyen hus....eleinte meg is fogadtam de később kicsit változtattam rajta mert nem akartam, hogy "tul hizzon" s kitáguljon a kis gyomra..Inkább próbáltam változatosabb s táplálóbb,egészségesebb ételt késziteni.pl. őszibarack kis sajttal.alma,banán sbele ki keksz,vagycsirkehusi almával,vagy nagyon jó kis tejbe grizeket lehet venni...azt is kipróbáltuk.

Klauszka

Hát ugy néz ki kis tesó még mindig nem lesz.. :cry: Szabi kb.másodszorra sikerült.Most juni óta azon vagyunk,hogy összejöjjön...de talán jobb igy /egy kicsit/ mert mirre csak sikerül még idén én szeretném már :wink: addigra Szabi már menni fog s nem kell cipelnem őt,kevesebbet kell majd talán emelnem is s nem lesz nekem"terhes"az emelgetés amit olyan kor ugye nem igazán szabadna emelgetnem...

Szabi egyébként már néha 2-3 lépést tesz egyedül s ha csak az egyik kezét fogjuk már röviden igaz de már tudunk vele sétálni.

Sziasztok Helga

Kép
helguci
 
 


Helga,

büszkék vagyunk Szabira, csak így tovább. Nemsokára szaladhatsz utána... Engem mindig ezzel a korszakkal ijesztegetnek. :lol:
Csilla, Toncsi ismét hozza formáját a bájosságban!!!!! :lol:
Nemsokára én is törhetem a fejemet a kisasszony étrendjén. Majd írd meg, mi volt a dokiknál!

K.
Kép
klauszka
 
 


Sziasztok,

ma reggel voltam uh-n. Hát ez valami csoda. Szó nincs rá, hogy milyen csodálatos az a manó, aki bennem növekszik. Ráadásul egy jó nagy 180 fokos szaltót is levágott elöttünk. Enni való volt.
Felteszem a képet, amit kaptam. Azért van magyarázattal, mert különben apukám összekeverné a fejét a lábával. :lol: :lol:


Kép

Kép
gabcsi76
 
 


Gabcsikám, mi nem keverjük össze.. :lol: Jaj, de jó ilyet látni, olyan szívmelengető!!!! Mi van veled?
Csilla??????? Mi van Toncsival?

K.
Kép
klauszka
 
 


Hát egyre jobban érzem magam. Mintha a rosszullétek tényleg csökkentek volna.
Ez persze jó hír.
Hétfön utazom haza: Miskolcra, ugyhogy emiatt is örülök.

Úgy döntöttem, hogy levágatom a hajamat. Túl hosszú és csak a nyüg van vele.
Veletek mi újság? Az utóbbi idöben pangás van. :oops:

Kép
gabcsi76
 
 


El is felejtettem mondani, hogy tegnap a párom vett magának egy könyvet. Az a címe, hogy: Segítség, teherbe ejtettem a feleségemet.

Nagyon jó könyv, olyan igazi pasi szöveg van benne. Istenit szórakozok rajta.
Van egy 5 pontból álló aranyszabály. 5 dolog,amit soha nem szabad a terhes feleségnek mondani.

1. Ez a dokinö nem is néz ki olyan rosszul.
2. Most már anyád mindennap fog telefonálni?
3. Megint púztál? Ma már hanyadszor?
4. Nem is vagy kövér, a hasad a baba miatt nö. Azonkívül meg csak a feneked nagyobb. És kerekedett az arcod.
5. Remélem a szülés nem fog túl sok fájdalommal járni.
:lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
gabcsi76
 
 


Sziasztok!

Gabcsi


Nagyon jó a szöveg...Nekem is volt hosszu hajam s levágattam én is mert sok gond volt vele s hullott is.Most legalább hamar megvagyok vele hamar megszárad..jó az is igaz,hogy igy gyakrabban kell fodrászhoz mennem ugy kb.5-6 hetente.
Jó az uh.-kép is. nekem annakidején a párom nem ismerte fel mi van a képen :lol:
Kislányt vagy inkább kisfiut szeretnétek?végülis én ugy vagyok vele ha majd valamikor lesz kistesó / jó lenne ha már össze jönne :wink: /mindegy csak egészséges legyen a baba.

Vigyázz magadra s pihengess sokat !

Sziasztok Helga

Kép
helguci
 
 


Jó estét!!!
Gabcsi, nekem is bejön ez a szöveg, ha tudsz, még írj!!!!
Én is levágattam a hajam, igaz, csak szülés után de nem a hullás miatt, hanem mert rohadt meleg volt nyáron, és állandóan copfba kellett tennem, és marhára untam. a hajhullás szülés után normális, szedni kell multivitamint.

K.
Kép
klauszka
 
 


Sziasztok!

Na megvolt a vizsgálat. Toncsi nagyon élvezte, pedig igen szado-mazon nézett ki a szíjakkal, de ő csak rágcsálta, meg kacarászott :lol: .

Azt mondta a dokinéni, hogy egy ínhúr van a szívében, ami előfordul, nem okoz gondot, nem is kell kontrollra visszamenni vele szerencsére!

Helga, nekünk is a Humana-t írta fel a doki a Beba után. De olyan szemcsés, a régi cumijával nem is tudja megenni. Ezt a variábilis cumit használjuk, bár mellette is folyik, de legalább 20 ml után nem fárad ki és 140 ml-t pillanatok alatt megeszik.

Gabcsi, nagyon szép az uh kép! Jó lehet a könyv is :D .

Én még terhesség előtt levágattam a hajam rövidre, meg nem is festettem (hosszú szőke voltam korábban :shock: ). De most már megint növesztem, azaz nő.

Remélem mindenki rendben!

Hali
Csilla

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok csajok,

meg kell ezt osztanom veletek: most kaptam a hírt másik topicból, hogy beletették Elcsi születésének a történetét a Kismamába!!! Ez olyan megható, hogy potyognak a könnyeim!!!!! Kész vagyok.

K.
Kép
klauszka
 
 


Klauszka,

ez nagyszerü!!! Majd írd meg melyik számban lesz, mindenképp elolvasom. :lol:

Csilla, mit takar magában az az inhúr? Még sose hallottam róla. Az azért megnyugtató, hogy nem okoz gondot.

Helga, eleinte kislányt szerettem volna. De most, hogy nézelödÜnk, egyre jobban hajlok a fiú felé. :lol: :lol: :lol: Szóval elértem azt a pontot, amikor azt mondom, hogy mindegy....

Kép
gabcsi76
 
 


Hali!

Klauszka, de izgi, hogy benne vagytok a Kismamában! Nagyon jó érzés lehet! És beküldted hozzájuk a történetet és kész?
Én is gondoltam rá, hogy Toncsi macis képe megérne egy címlapot 8) . No persze tudom, minden anyának a saját babócája a legszebb a világon!

Gabcsi, szóval mindenkinek vannak a szívében ínhúrok, csak neki eggyel több. Olyan mint egy ejtőernyő, csak neki eggyel több "zsinege" van, ha jól értettem :roll: . Talán kinövi. Ahogy nő Toncsi, a szívhúr elpattan, vagy visszafejlődik, mivel nincs rá szükség. De nem okoz gondot, az a lényeg.

Holnap is megyünk Pestre a neurológiára kontrollra. Remélem, most is megdícséri manót a dokinéni.

Én is talán kisfiút szerettem volna először. De imádom a kislányomat és a kislányok erősebbek, meg élvezetesebben lehet öltöztetni őket.
Persze a kisfiúkra is van legalább ugyanannyi érv, mint a lánykákra :lol: .

Helga, képfeltöltéssel már nem próbálkozol? Többiek?

Hali
Csilla

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Jó estét!!!
Ma elolvastam végre az irományomat, és potyogtak a könnyeim. A férjem röhögött rajtam, Elcsi pedig mindenáron tudni akarta, milyen íze van anya cikkének. nem tudhatta meg, ezért tovább nem is érdeklődött iránta. :lol:
Nagyon szuper érzés volt, alig vártam, hogy megvegyem (novemberi szám) az újságot. Persze rögtön nem kaptam, el kellett mennem másik helyre. Igen, csak beküldtem - de már 3 hónapja - a szerkesztőségbe a történetünket, és tegnap este a csajok szóltak egy másik topicból, hogy benne vagyunk. nem számítottam rá, gondoltam, nem olyan érdekes a sztori, csak nekem!!!!
én mindenáron kislányt szerettem volna - a férjem persze kisfiút -, és végülis lányunk lett. de most már ő sem bánja, nagyon büszke rá, és imádja.
Lányok, hogy viselték a babók az óraátállítást? Mi rosszul, fáradtak vagyunk...
Csilla, küldd be azt a képet Toncsiról, szerintem beteszik a fényképek közé! Én is akarok beküldeni Elóról, mert tök jókat csináltunk. Toncsinak szorítunk, hogy sok-sok pirospontot kapjon holnap!
Ma vettem Elcsinek zabkorpát, rizspelyhet, és búzakorpát. Ti adtatok ilyesmit a babátoknak?

K.
Kép
klauszka
 
 


Sziasztok,

most már ideig nem leszek. Ma este megyek haza a szüleimhez. Ilyenkor olyan nyüzsi van, hogy nem nagyon van idöm netezni.

De a novemberi kismamát megveszem. Nagyon szupi!!! Már alig várom.

Kép
gabcsi76
 
 


Sziasztok!
Gabcsi, vigyázz magatokra!
Ma voltunk dokinéninél, jelentem, Elcsi fogínye duzzadt alul-felül. viszont nem középen, hanem oldalt fehérlik neki. :lol:
Ott is úgy fogadtak: TI VAGYTOK A KISMAMÁBAN :!: :!: :!:

K.
Kép
klauszka
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: